Greičiausios 2020 m. VPT paslaugos

Nesvarbu, ką planuojate naudoti VPN, vienas dalykas turi būti greitas.


Dažnai galite apeiti kitus trūkumus. Bet jei VPN sulėtina jūsų interneto ryšį iki modemo palaikymo spartos, kiek tai bus naudinga bet kam?

Taip ne tik rečiau naudositės, bet ir tikriausiai prakeiksite kiekvieną kartą. Tai gerai iššvaistyti pinigai.

Svarbiausia yra tai, ar norite transliuoti mėgstamą laidą iš bet kurios vietos, laikyti internetinę veiklą privačią ar apsaugoti interneto ryšį, tai padarys tik vienas greičiausių VPT teikėjų..

Greičiausių VPT apžvalga

Remiantis mano greičio bandymais, žemiau yra greito šiuo metu galimų VPN paslaugų santrauka.

Aš, žinoma, įsigilinsiu į daug išsamiau apie kiekvieną teikėją. Taip pat paliesiu, kaip tiksliai atliekami testai ir kodėl kai kurios rezultatų dalys gali būti jums aktualesnės nei kitos.

Bet jei jums rūpi tik aukšto lygio apžvalga …

 1. PureVPN

  Dėl pastarojo meto masinio „PureVPN“ tinklo įrangos atnaujinimo jie tapo greičiausias VPN, turintis stabilų greitį visose vietose. Jų galimybė pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, įskaitant „Netflix“, yra nė viena.

 2. „CyberGhost“

  Nuosekliai vienas greičiausių VPT, „CyberGhost“ žinučių numeriai nėra labai nutolę nuo „PureVPN“ numerių. Be aukščiausių saugumo ir privatumo įvertinimų, jie atblokuoja ir populiariausias srautinio perdavimo paslaugas.

 3. „NordVPN“

  Nebūti aplenkti konkurentų, „NordVPN“ yra dar vienas puikus pasirinkimas norint žiūrėti aukštos raiškos vaizdo įrašus ir greitai juos atsisiųsti, jau nekalbant apie saugumą internete..

 4. „Surfshark“

  „Surfshark“ pasiryžo greičiui ir saugumui, kai jie pateko į rinką prieš kelerius metus ir daugiau nei pristato vienodai. Puikus VPN srautiniam perdavimui.

 5. ProtonVPN

  „ProtonVPN“ serverių tinklas, be aukščiausio lygio greičio testų rezultatų paskelbimo, yra ir vienas saugiausių.

 6. „ExpressVPN“

  Puikiai sukurta VPN paslauga „ExpressVPN“ turi didelį, brandų serverių tinklą, kurio našumas yra daug geresnis nei vidutinis.

 7. VyprVPN

  Vienas iš nedaugelio teikėjų, kuriems priklauso visas jų tinklas. Tai ne tik apsaugo „VyprVPN“ serverius, bet ir leidžia jiems optimizuoti greitį – tai jie daro labai gerai.

Kodėl VPN greitis yra svarbus

Kai kurie iš mūsų naudoja VPN kaip papildomą viešojo „Wi-Fi“ tinklo apsaugą, kiti – dėl privatumo. Galbūt ieškote „BBC iPlayer“ VPN arba tokio, kuris leistų atblokuoti „Netflix“ iš bet kurios pasaulio vietos..

Bet kuri iš tų veiklų yra viena bendra savybė, kuri yra gera tinklo sparta.

Tikriausiai akivaizdu, kodėl norint skleisti vaizdo įrašą reikia gerų rezultatų. Be jo jūs arba žiūrėsite į taškelį, o dar blogiau – turėsite atlikti keletą gilių įkvėpimų kas 30 sekundžių, kol laukiate, kol vaizdo įrašas bus buferinis..

Kai failams atsisiųsti naudojate „BitTorrent“ ar kitą P2P tinklą per VPN, neabejotinai svarbu ir greitis. Nedaugelis iš mūsų nori laukti kelias valandas, kol atsisiuntimas bus baigtas, kai tai turėtų užtrukti tik kelias minutes.

Ir net kai jūs tik naršote internete, naudodamiesi VPN, kad apsaugotumėte ryšį viešajame „Wi-Fi“ tinkle arba kad jūsų IPT negalėtų sekti kiekvieno jūsų judesio internete. Su nedidelėmis abejonėmis, geriau yra greičiau. Aš tik taip laukiu, kol įkels paprastą svetainę.

VPN greitis yra svarbus, nes be jo jūsų interneto patirtis bus daug mažiau maloni.

Kas daro įtaką VPN našumui

Yra keletas veiksnių, kurie gali smarkiai paveikti jūsų VPN ryšio greitį. Nors kiti egzistuoja, čia yra didieji, į kuriuos turėtume atkreipti dėmesį.

 • VPN serverio vieta

  VPN greičiui įtakos turinčių dalykų sąrašo viršuje yra fizinė serverio, prie kurio norite prisijungti, vieta.

  Kai naudojame VPN, mūsų duomenys turi praeiti per VPN serverį prieš pasiekiant galutinį tikslą. Kuo daugiau serverio nėra, tuo toliau mūsų duomenims keliauti.

  Kompiuterių tinkle atstumas nėra greičio draugas, ir tikėtina, kad jo padidėjimas sulėtins jūsų ryšį.

  Taigi, arčiau serverių yra geriau.

  Dėl šios priežasties sparčiausios VPN paslaugos paprastai turi didelius tinklus. Jie gali jums pasiūlyti netoliese esančio serverio pasirinkimą, neatsižvelgiant į jūsų vietą.

 • VPN serverio įkėlimas

  Kitas dalykas, kuris gali turėti įtakos jūsų VPN našumui, yra serverio apkrova.

  Serverio ištekliai, tokie kaip centrinis procesorius, atmintis ir pralaidumas, yra dalijami visiems šiuo metu naudojantiems įrenginiams. Kuo daugiau žmonių prisijungę prie serverio, tuo mažesnė jums priskirtų išteklių dalis.

  Taigi paprastai, kuo mažesnė serverio apkrova, tuo greitesnis jūsų VPN ryšys.

  Čia taip pat greitesni VPN veiks daugiau serverių nei lėtesnės paslaugos. Tai leis jiems tinkamai subalansuoti vartotojus visame tinkle, suteikiant geresnę patirtį kiekvienoje vietoje.

 • Šifravimas

  Viena iš geriausių VPN savybių yra tai, kad jis užkoduoja ryšį tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio.

  Deja, šifravimas nėra nemokamas.

  Tai kainuoja skaičiavimo galia iš abiejų galų – viena pusė užšifruoja, kita iššifruoja. Ir kuo stipresnis šifravimo standartas, tuo skaičiavimo požiūriu jis brangesnis.

  Tačiau stiprus šifravimas ne visada yra būtinas.

  Pavyzdžiui, imkite srautiniu būdu užblokuotą vaizdo įrašą. Ten saugumas paprastai nėra toks svarbus. Pasirinkus 128 bitų šifravimą daugiau nei 256 bitų šifravimo, turėtų padidėti jūsų VPN greitis, ypač žemesnės klasės įrenginiuose..

  Visi VPN teikėjai, kuriems tikrai rūpi našumas, turėtų leisti jums pakoreguoti šifravimo lygius.

 • Protokolas

  Panašiai kaip šifravimas, VPN protokolo pasirinkimas turės įtakos ryšio greičiui.

  Kai kurie protokolai yra greitesni nei kiti. Pavyzdžiui, „OpenVPN“ yra greitesnis nei L2TP. Net naudojant „OpenVPN“ protokolą, paprastai galima pasirinkti TCP ir UDP, pastarieji paprastai veikia geriau.

  Kaip ir šifravimas, greitajam VPT turėtų būti suteikta galimybė pasirinkti iš kelių protokolų, kad būtų galima pagerinti jūsų ryšio greitį, viršijantį numatytąjį..

Galų gale, bet koks greitas VPN turėtų leisti jums pakoreguoti aukščiau išvardytus veiksnius, kad galėtumėte atsikratyti jo, kaip įmanoma geriau. Iš tiesų, visi šiame straipsnyje paminėti tiekėjai tai daro.

Kaip vykdomi greičio testai

Kiekviena VPN paslauga, į kurią žiūriu, yra išbandoma naudojant „Windows 10“ nešiojamąjį kompiuterį, prijungtą prie interneto modemo, naudojant „Cat6“ eterneto kabelį. Aš naudoju šviesolaidinį 500 Mbps spartos ir 100 Mbps spartos interneto ryšį.

Pradinio greičio testo rezultatai be VPN ryšio

Šie atsisiuntimo ir įkėlimo skaičiai yra didesni už tuos, kuriuos šiuo metu gali suderinti bet kuris VPT teikėjas. Tai reiškia, kad greičio testo rezultatų neapima mano internetas – jie parodo tikrąjį kiekvieno VPN serverio našumą.

Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad vietoj jo naudojau 50 Mbps spartųjį ryšį. 50 Mbps būtų absoliutus maksimalus atsisiuntimo greitis, kurį bet koks VPT teikėjas galėtų man suteikti. Mes niekada nežinotume, ar įmanoma atsisiųsti 80 Mbps spartą.

Bet išbandę greitesnį interneto ryšį galime tai sužinoti.

Kiekvieną bandymą sudaro du greičio bandymai. Vienas veikia per VPN ryšį, kitas – be vieno.

Pirmasis rodo VPT pasirodymą. Pastarasis patvirtina, kad rezultatų neužgožė mano interneto ryšys, kuris teoriškai galėjo būti įmanomas atokesnėse serverių vietose.

Aš atlieku kelias greičio testų poras skirtingu dienos metu ir naudodamas skirtingus serverius. Tai padaro atsižvelgiant į galimus sunkių tinklo ir VPN serverio apkrovų laikotarpius.

„OpenVPN over UDP“ yra mano pasirinktas protokolas.

Aš naudoju greičiausius bėgimų rezultatus.

Kalbant apie įrankius, bandymai vykdomi naudojant „Speedtest.net“ ir „TestMy.net“. Kitas tinkamas variantas, kurio šiuo metu nebandau, tačiau galiu pridėti vėliau, yra „SpeedOf.Me“.

Kurie serveriai yra išbandyti

Pirmasis mano išbandytas serveris teoriškai turėtų būti greičiausias VPN ryšys, kokį tik galiu gauti. Tai turėtų būti optimalus artumo ir apkrovos derinys.

Beveik kiekvienas VPN klientas turi galimybę automatiškai pasirinkti šiuos serverius.

Taip pat atlieku greičio testus JAV, JK, Kanados, Australijos, Olandijos, Vokietijos ir Prancūzijos serveriuose – darant prielaidą, kad, žinoma, VPN teikėjas palaiko šią šalį. Tai yra septynios populiariausios vietos tarp VPN vartotojų.

Trumpumo dėlei šiame puslapyje rasite tik rezultatų pavyzdžius. Tačiau kiekvienas teikėjas turi savo skirtą puslapį, kuriame parodysiu ir aptariu visus aštuonis bandymus.

Dienos faktorius

Reikia nepamiršti, kad nepaisant to, ką sako bet kokie VPN greičio palyginimo rezultatai, tikrasis našumas visada skirsis priklausomai nuo dienos laiko..

Deja, to nėra.

Kuo daugiau žmonių tuo pačiu metu prisijungs prie VPN, tuo lėčiau tai bus. Nepaisant geros paslaugos, sulėtėjimas turėtų būti minimalus.

Paprastai vakarienės metu ar anksti vakare galite tikėtis mažesnio nei optimalus susisiekimo, nei galėtumėte 4 ryto.

Panašiai, jei įvyksta koks nors didelis įvykis (pvz., Didelis pasaulio taurės žaidimas ar „Super Bowl“), kurio transliaciją gali atlikti daugybė žmonių (jūs taip pat neturėtumėte tikėtis didžiausio VPN greičio).

Greičiausi VPT teikėjai

Žemiau yra geriausiai veikiančių VPT teikėjų sąrašas, nustatytas pagal mano greičio testus. Visi VPN yra periodiškai tikrinami, kad įsitikintumėte, ar rezultatai atnaujinami.

1. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

Dėl pastarojo meto masinio serverių tinklo atnaujinimo „PureVPN“ pateko į greičiausių VPN reitingų viršūnę su geriausiu atsisiuntimo greičiu – 112,6 Mbps ir puikiu išbandytos vietos vidurkiu – 93,6 Mbps..

Greičiausio „PureVPN“ serverio testo rezultatai

„PureVPN“ greičio bandymo puslapyje pateikiami visų patikrintų vietų rezultatai.

Naujai atrastas greitis, „PureVPN“ taip pat turi girtumo teises dėl serverių vietų skaičiaus, įskaitant aparatinę įrangą didžiulėje 131 šalyje ir 160 miestų..

Anksčiau „PureVPN“ buvo keliama tam tikrų abejonių dėl privatumo, tačiau jie taip pat ją padidino. Nuo 2019 m. Rugsėjo mėn. Jie yra nepriklausomai patikrintas nulio registravimo paslaugų teikėjas.

„PureVPN“ taip pat labai nuosekliai geba atrakinti geografiškai užblokuotą turinį. Pradėję nuo JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, jie palaiko beveik 70 kanalų ir paslaugų visame pasaulyje.

Dėl kainos, kuri mažina daugybę konkurentų – ypač jei pasinaudojate „PureVPN“ kupono pranašumais – taip pat su 31 dienos pinigų grąžinimo garantija, nėra daug priežasčių nesvarstyti šio teikėjo rimtai..

Argumentai už
 • Puikus greitis
 • Didžiulis serverių tinklas (131 šalis)
 • Panaikinamas „Netflix“, „iPlayer“ ir daugiau nei 70 kitų transliacijos paslaugų blokavimas
 • Suderinamas su daugiau nei 50 įrenginių ir platformų
 • Nepriklausomai patikrintas nulio žurnalo VPN teikėjas
 • Skirta IP parinktis
 • Gera vertė
Minusai
 • Programos galėtų naudoti šiek tiek daugiau blizgesio
 • Kai kurios nutrūkstamo ryšio problemos

Greičiausias VPN: Puiki „PureVPN“ sparta reiškia, kad transliuodami mėgstamas laidas jums niekada nereikės nerimauti dėl vaizdo elementų taškymo ar buferio. Jie taip pat yra labai prieinami.

2. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Turėdamas geriausią atsisiuntimo iš serverio greitį – 103,1 Mbps, o vidutinį atsisiuntimą – 82,0 Mb / s visose patikrintose vietose, „CyberGhost“ skelbia antrus greičiausius visų VPN teikėjų rezultatus..

Greičiausio „CyberGhost“ serverio testo rezultatai

Norėdami pamatyti visus skaičius, skaitykite mano pilnus „CyberGhost“ greičio testo rezultatus.

Vis dėlto greitis nėra vienintelė „CyberGhost“ stiprybė. Jie tiekiami beveik visur.

Neseniai ir gana reikšmingai padidėjus jų tinklui, „CyberGhost“ dabar siūlo daugybę prisijungimo galimybių – 7159 serverius 90 šalių.

Dėka Rumunijoje vykdomos veiklos bazės ir griežtos nulio registravimo politikos, jie yra draugiški privatumui.

Programinė įranga yra lengvai naudojama ir įgyvendina kiekvieną saugos funkciją, kurios galite tikėtis. Nuo VPN užmušimo jungiklio ir DNS nuotėkio apsaugos iki aukščiausio lygio šifravimo algoritmų ir protokolų – viskas čia.

„CyberGhost“ taip pat yra puiki paslauga, norint atblokuoti daugumą transliacijos paslaugų, įskaitant JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“. P2P, be abejo, taip pat palaikomas.

Nepatenkintas tuo, kad yra vienas greičiausių VPN sąraše, „CyberGhost“ taip pat yra vienas pigiausių.

Turėdami pramonėje geriausią 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kurios trukmė atspindi bendrovės tikėjimą jų paslaugų kokybe, turite daug laiko išbandyti..

Argumentai už
 • Nulio registravimas – maksimalus privatumas
 • Puikus serverių paskirstymas su daugiau nei 7100 serverių 90 šalių
 • Labai greitas ryšio greitis
 • Dirba su JAV „Netflix“ ir BBC „iPlayer“
 • Leidžia P2P kankintis
 • Ilga 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
Minusai
 • Patronuojanti įmonė, turinti abejotiną reputaciją
 • Neautomatinis „OpenVPN“ sąrankos nustatymas
 • Neveikia iš Kinijos

SRAIGYMAS NĖRA BUVO „CyberGhost“ yra labai greitas VPN, kuris veikia, kaip tikėtasi, iškart. Dėl daugybės funkcijų, puikios kainos ir ilgos pinigų grąžinimo garantijos paslaugų teikėjas negali suklysti.

3. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

Netoli dviejų didžiausių tiekėjų yra „NordVPN“ – geriausios serverių atsisiuntimo spartos yra 91,4 Mbps, o patikrintos vietos vidurkis – 69,1 Mbps. Abu yra skaičiai, su kuriais reikia atsižvelgti.

Greičiausio „NordVPN“ serverio testo rezultatai

Visų numerių ieškokite mano „NordVPN“ greičio bandymo puslapyje.

Turėdami daugiau nei 5600 serverių 58 šalyse, „NordVPN“ serverių sąrašas yra vienas didžiausių.

Privatumas visada buvo prioritetas Panamoje įsikūrusiame „NordVPN“.

Jie ne tik turi griežtą „neprisijungimo“ politiką, bet ir suteikia daugybę įrankių, padėsiančių išlikti anoniminiams internete. Į sąrašą įtraukta net keletas kitų paslaugų teikėjų įgyvendinamų dalykų, pavyzdžiui, dvigubas VPN, „Tor over VPN“ ir nenaudojami serveriai.

Nepaisant to, kad yra daugybė funkcijų, kliento programą vis dar galima naudoti nepaprastai intuityviai.

„NordVPN“ leidžia kankintis visuose jų serveriuose. Jie taip pat puikiai atlieka „Netflix“ atblokavimą – ir iš tikrųjų beveik visas kitas populiarias transliacijos paslaugas.

Argumentai už
 • Puikus privatumas be nulio registravimo
 • Didelis (ir nuolat augantis) serverių tinklas
 • Geras ryšio efektyvumas
 • Specialūs serveriai (įskaitant dvigubą VPN, užmaskuotą ir „Tor over VPN“)
 • Švarus, lengvai naudojamas klientas
 • Veikia su „Netflix“ ir daugeliu kitų transliavimo paslaugų
 • Leidžia „Torrenting“ ir „P2P“
 • Siūlo dedikuotus IP adresus
Minusai
 • Nėra padalintos tunelinės funkcijos
 • Truputį brangesni trumpesnės trukmės planai

TREČIASIS UŽDARYMAS: „NordVPN“ našumas yra toks geras, koks jis gaunamas. Pridėkite prie to didelį serverių tinklą ir daug dėmesio skirkite privatumui ir saugumui, o jūs turite VPN, kuris visa tai daro.

4. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

Nuo tada, kai „Surfshark“ į VPN rinką pateko prieš kiek daugiau nei dvejus metus, jie padarė beveik viską teisingai – tai patvirtina jų puiki apžvalga. Tai, be abejo, apima ir atlikimą.

Paskutiniuose mano bandymuose „Surfshark“ paskelbė 86,8 Mbps geriausius serverio atsisiuntimo rezultatus ir patikrintos vietos vidurkį – 64,3 Mbps.

Greičiausio „Surfshark“ serverio testo rezultatai

Visas „Surfshark“ greičio bandymo rezultatų puslapis turi visas aštuonias patikrintas vietas.

Nepaisant to, kad yra palyginti naujas, „Surfshark“ tinklas daro įspūdį. Šiuo metu joje yra 1040 VPN serverių 63 šalyse.

„Surfshark“ nuo pat pradžių nusprendė, kad jie taps neprisijungę prie sistemos ir puikiai dirba. Taip pat padeda veikti privatumui palankiose Britanijos Mergelių salose.

Kliento programinę įrangą lengva naudoti, joje yra daug saugumo ir privatumo funkcijų.

Neseniai „Surfshark“ netgi įgyvendino tai, kas vadinama „Camouflage Mode“. Tai užtikrina, kad niekas – net jūsų IPT – negali pasakyti, kad naudojate VPN.

Ar aš taip pat paminėjau, kad „Sufshark“ yra vienintelis teikėjas šiame sąraše, leidžiantis vienu metu prijungti neribotą skaičių įrenginių?

Argumentai už
 • Puikus privatumas ir saugumas be registravimo
 • Puikus serverio našumas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC ir daugelį kitų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Kankinantis palaikymas
 • Nebrangus
Minusai
 • Netolygus greitis keliose vietose
 • Gana lėtas klientų aptarnavimas

Greitai ir prieinamai: Paprastas naudoti, saugus ir daug greitesnis nei vidutinis VPN. „Surfshark“ taip pat labai lengva naudoti piniginėje. Joks kitas aukščiausio lygio teikėjas už tiek mažai jums to neduoda.

5. ProtonVPN

„ProtonVPN“ logotipas

Jei „VPN“ daugiausia dėmesio skiria privatumui ir saugumui, „ProtonVPN“ paskelbia keletą įspūdingų greičio testų rezultatų. Jų skaičius – 86,1 Mbps atsisiuntimas iš geriausio serverio ir 67,2 Mbps patikrintas vidurkis – yra kaklas ir kaklas su „Surfshark“.

Greičiausio „ProtonVPN“ serverio testo rezultatai

„ProtonVPN“ greičio bandymo puslapyje yra visų kitų vietų numeriai.

Rezultatai yra nuoseklūs visame „ProtonVPN“ serverių tinkle, apimančiame labai gerbiamas 63 vietas 44 šalyse.

„ProtonVPN“ ypatingas dar ir tuo, kad kiekvienoje šalyje yra dviguba VPN ryšio parinktis. Jie yra vienintelis VPN, kuris tai daro.

Jei privatumas internete jums kelia rimtą susirūpinimą, tai gali būti greitas jūsų paslaugų teikėjas.

ProtonVPN, įsikūręs Šveicarijoje, kur yra privatumas, taip pat, be abejo, yra ir neprisijungiantis VPN.

Kliento programinė įranga, kuria gana lengva naudotis, apima visas įsivaizduojamas apsaugos funkcijas. Jis netgi turi keletą patogių nišelių, kurių kiti teikėjai nesivargina dėti, pavyzdžiui, ryšio profilius.

Be to, „ProtonVPN“ netgi atblokuos JAV „Netflix“ ir „Hulu“.

Argumentai už
 • Puikios privatumo ir saugumo funkcijos
 • Dvigubas VPN, siūlomas visose palaikomose šalyse
 • Nėra rąstų
 • Lengvai naudojamas klientas
 • Geras serverio veikimas
 • Torrenting ir P2P draugiškas
 • Siūlo nemokamą versiją
Minusai
 • Brangus
 • Nėra tiesioginio pokalbio palaikymo
 • „P2P“ serveriai tik keturiose šalyse

Greitis ir saugumas: „ProtonVPN“ yra puikus pavyzdys, kaip aukščiausio lygio privatumas ir saugumas nebūtinai reiškia prastą našumą – jie gražiai pristato abi puses.

6. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Geriausio serverio atsisiuntimo greitis yra 68,6 Mbps, o vidutiniškai 48,1 Mbps visose patikrintose vietose – tai labai mažai, ko negalite padaryti naudodamiesi „ExpressVPN“.

Greičiausio „ExpressVPN“ serverio testo rezultatai

Norėdami sužinoti daugiau našumo skaičių, peržiūrėkite visus „ExpressVPN“ greičio testo rezultatus.

Nuo 2009 m. „ExpressVPN“ turi labai subrendusį 3000 ir daugiau serverių tinklą 95 šalyse.

Jie griežtai neprisijungia prie VPN ir skambina privatumui palankioms Britų Mergelių saloms.

Turėdamas metų tobulinti, „ExpressVPN“ klientas yra švarus ir lengvai naudojamas kaip niekas kitas. Nors jie yra supakuoti su funkcijomis, jie visi yra tvarkingai užfiksuoti – jei jums jie nerūpi, jie niekada nepateks į jūsų kelią.

„ExpressVPN“ leidžia P2P srautą ir, kaip aš pabrėžiau savo apžvalgoje, daro labai gerai, kai reikia atblokuoti „Netflix“ ir kitas populiarias srautinio perdavimo paslaugas.

Jei kyla problemų, „ExpressVPN“ siūlo geriausią klientų palaikymą versle. Jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Argumentai už
 • Turtingas ir intuityvus klientas
 • Tvirta technologija
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Greitas ir pastovus ryšio greitis
 • Veikia su JAV „Netflix“
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
Minusai
 • Kai kurie apibendrinti medienos ruoša
 • Ne pats pigiausias

DIDYSIS VISKAS APLINKAS: „ExpressVPN“ daro beveik viską ir daro viską labai gerai: greitį, didelį serverių tinklą, puikų klientą ir puikų klientų aptarnavimą.

7. VyprVPN

„VyprVPN“ logotipas

Vien todėl, kad jie paskutiniai yra mano greičiausių VPN sąraše, neturėtų nieko atimti iš „VyprVPN“. Jų 58,3 Mbps spartos atsisiuntimas geriausiame serveryje, o bandomosios vietos vidurkis – 47,1 Mb / s – sukelia daugybę kitų VPN..

Greičiausio „VyprVPN“ serverio testo rezultatai

Norėdami sužinoti kitų vietų rezultatus, apsilankykite „VyprVPN“ greičio bandymo puslapyje.

„VyprVPN“ tinkle ypač įspūdinga tai, kad jie valdo kiekvieną savo serverį. Tai yra 64 šalys ir 73 vietos vertos aparatinės įrangos.

Tai puikiai tinka tiek saugumui, tiek privatumui.

Tačiau „VyprVPN“ neapsiriboja tuo. Jie taip pat yra neprisijungiantis VPN ir naudoja naujausius bei saugiausius protokolų ir šifravimo standartus.

„VyprVPN“ netgi įdiegė savo protokolą, vadinamą „Chameleon“, kuris puikiai tinka apeiti bet kokius VPN bandymus ar blokuoti mėginimus, įskaitant puikią Kinijos ugniasienę..

Be privatumo ir saugumo, „VyprVPN“ taip pat daro daug kitų dalykų. Jie leidžia kankintis ir daro gerą darbą leisdami jums žiūrėti geografiškai blokuotą turinį, pavyzdžiui, „Netflix“ ir BBC.

Argumentai už
 • Patikrinta, ar nėra prisijungimo, ar nėra visiško privatumo
 • Puikus protokolų ir šifravimo parametrų pasirinkimas
 • Šimtai serverių, pasižyminčių didele vietos įvairove
 • Intuityvus, lengvai naudojamas kelių platformų klientas
 • Panaikina „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir kt
 • Leidžia P2P ir torrent srautus
 • Priglobia savo serverius (nėra trečiųjų šalių)
Minusai
 • Jokiu būdu nemokėti anonimiškai
 • Pagrindiniame plane VPN užmaskuoti negalima

Greitai ir saugiai: Naudodamiesi greitais serveriais, leidžiančiais jums internete padaryti bet ką, „VyprVPN“ suteikia privatumą ir laisvę internete, kurią mes visi turėtume.

Kuris VPN greitis yra svarbus

VPN greičio testas duos tris skaičių rinkinius: atsisiuntimo ir įkėlimo spartą ir „ping“ laiką.

Priklausomai nuo to, kam norite naudoti savo VPN, gali būti svarbus tik šių metrikų pogrupis.

Siuntimo greitis

Atsisiuntimo greitis nurodo, kaip greitai jūsų įrenginys gauna duomenis.

Jei ketinate traukti didelius ar daug failų (arba abu), turėtumėte pasirinkti gerą atsisiuntimo spartą kaip savo prioritetą. Kuo jis aukštesnis, tuo geriau.

Geriausi VPN atsisiuntimo spartos kritiniai pavyzdžiai:

 • Naudojimasis failų dalijimosi programomis, tokiomis kaip „BitTorrent“ ar kiti lygiaverčiai tinklai
 • Srautinis vaizdo įrašas – ypač didelės raiškos
 • Prieiga prie failų prieglobos paslaugų, tokių kaip „Usenet“

Įkėlimo greitis

Priešingai nei atsisiuntimo greitis, įkėlimo greitis leidžia žinoti, kaip greitai galite nusiųsti duomenis į nutolusią vietą.

Nesvarbu, ar dažnai siunčiate didelius failus, ar nemažą jų skaičių. Kuo aukštesnė ši metrika, tuo geriau.

Įkėlimo greičio svarbūs pavyzdžiai:

 • Duomenų, tokių kaip jūsų šeimos nuotraukos, atsarginių kopijų kūrimas debesyje
 • Naudojimasis failų bendro naudojimo paslaugomis

Ping laikas

„Ping“ laikas, kartais dar vadinamas latencija, parodo, kiek laiko užtrunka, kol vienas duomenų paketas leidžiasi iš savo įrenginio, per VPN serverį, į kelionės tikslą ir vėl atgal..

Ši metrika nurodoma milisekundėmis.

Kuo mažesnis „ping“ laikas, tuo greitesnis ir geresnis ryšys.

Latencija yra labai svarbi, jei:

 • Naudojate realaus laiko programas, tokias kaip „Skype“ ar kitus „VoIP“ sprendimus
 • Žaisk internetinius žaidimus

Kaip pasirinkti greitą VPN serverį

Kai jau apsispręsite dėl greitojo VPN, vis tiek turite pasirinkti greitąjį serverį. Net ir greičiausi teikėjai gali užmegzti ryšį, kuris niekada neduos optimaliausio greičio.

Rinkdamiesi serverį atminkite šiuos kriterijus.

 • Serverio artumas

  Kuo arčiau serveris yra fiziškai arčiau jūsų vietos, paprastai, tuo spartesnis bus VPN ryšys.

  Pvz., Jei bandote iš JK pasiekti JAV „Netflix“ biblioteką, pasirinkite serverį JAV rytinėje pakrantėje. Jei bandai padaryti tą patį iš Japonijos, rinkis vieną vakarinėje pakrantėje.

  Jei žinote tikslią turinio, kurį bandote pasiekti, vietą, taip pat galite pasirinkti šalia jo esantį VPN serverį, o ne vieną šalia jūsų.

  Iš esmės, norėdami gauti geriausią VPN našumą, stenkitės kiek įmanoma sumažinti papildomą atstumą, kurį reikia nukeliauti norint perduoti serverį.

 • Serverio apkrova

  Kuo daugiau iš mūsų naudosime konkretų VPN serverį, tuo lėčiau jis veiks. Jei pasirenkate mažesnės apkrovos serverį, gali būti svarbu, ar jis jums artimas.

  Tikėtina, kad ryšys bus greitesnis naudojant serverį su 10% apkrova, esančia priešingame šalies gale, nei tą, kurią jūsų mieste yra 95% apkrova..

  Daugelis paslaugų teikėjų leidžia jums pamatyti esamą serverio apkrovą jų klientų programose – tikrai, tiek „CyberGhost“, tiek „NordVPN“. Pasirinkite atitinkamai.

 • Latencija

  Kartais, nepaisant to, kad pasirinkote lengvai pakrautą netoliese esantį serverį, vis tiek galite pamatyti lėtesnį nei pageidautina greitį. Tokiais atvejais kaltininkas gali būti delsimas.

  VPN serverio latentinis laikas arba ping laikas matuoja, kiek laiko reikia duomenų paketui nukeliauti iš jūsų įrenginio į serverį ir atgal. Sunkus tinklo srautas gali jį perduoti per stogą.

  Kreipkitės į mažo vėlavimo serverius. Kaip ir įkeliant serverį, dauguma VPN klientų parodys jums esamus numerius.

Atminkite, kad kiekviena VPN programa suteikia jums galimybę automatiškai pasirinkti, koks turėtų būti greičiausias jūsų serveris – paprastai tai vadinama „geriausia serverio vieta“, „greičiausias serveris“ arba „greitas prisijungimas“.

Kai kurie teikėjai, pavyzdžiui, „PureVPN“, net pasirinks serverį jums pagal tam tikrą tikslą, pvz., „Torrenting“ ar vaizdo įrašų srautą iš konkretaus šaltinio.

Mano patirtis rodo, kad šie rezultatai, nors ir ne visada geriausi, įgys greitį, kuriuo turėtumėte būti patenkinti.

Ar greičiausias VPN visada geriausias

Greitis neabejotinai yra kritinis veiksnys renkantis VPN teikėją, nepaisant to, kodėl jį naudojate.

Tačiau tai nebūtinai turi būti visi ir visi.

Galite atsisakyti šiek tiek mažesnio VPN našumo už kitas jums reikalingas funkcijas.

Kai kurios iš šių savybių gali būti geresnis serverių paskirstymas visame pasaulyje, didelis skaičius įrenginių, kuriuos galite naudoti vienu metu, tvirta sauga ar minimali registravimo politika.

Beje, tarp greičiausių šiame puslapyje išvardytų VPT galite lengvai rasti tokį, kuris patenkins kelis, jei ne visus, tuos poreikius. Pavyzdžiui, tiek „CyberGhost“, tiek „NordVPN“ pažymėkite visus laukelius.

Taigi, nors kartais tai gali atrodyti, tiesa yra tai, kad greitis nėra kažkas, dėl ko jums kada nors reikia kompromiso.

Greičiausias VPN greito palyginimo lentelė

ProviderDownload SpeedUpload SpeedPing TimeFeaturesCost

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
112,6 Mbps46,7 Mbps21 ms
Šalys:131
Serveriai:2070 metai
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „SSTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:5
PrisijungtiPrisijungimo data, visas naudojamas pralaidumas
Vieta:Honkongas
1 mėnesio planas:10,95 USD / mėn
Metinis planas:3,33 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:31 diena
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „BitCoin“, „Alipay“, pagrindinės dovanų kortelės, „CashU“, kitos kriptovaliutos, „Paymetwall“

Greičio bandymas | Serverių sąrašas
103,1 Mbps59,6 Mbps25 ms
Šalys:90
Serveriai:7159
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Kodi“, maršrutizatoriai
Jungtys:7
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Rumunija
1 mėnesio planas:12,99 USD / mėn
Metinis planas:2,75 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:45 dienos
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
91,4 Mbps51,4 Mbps13 ms
Šalys:58
Serveriai:5645
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP“, „PPTP“, „IPSec“ / „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:6
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Panama
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:3,49 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės („Visa“, „MC“, „Amex“, „Discovery“), „Crypto“ („Bitcoin“, „Etherum“, „Ripple“), „Amazon Pay“, „Alipay“, „UnionPay“, kita

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
86,8 Mbps76,4 Mbps3 ms
Šalys:63
Serveriai:1040+
Protokolai:„OpenVPN“, „IKEv2“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:Neribota
PrisijungtiNėra kirtimo
Vieta:Britanijos mergelių salos
1 mėnesio planas:11,95 USD / mėn
Metinis planas:1,99 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Bitcoin“, „Alipay“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
86,1 Mbps58,7 Mbps20 ms
Šalys:44
Serveriai:698
Protokolai:„OpenVPN“, „IKEv2“ / „IPSec“
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:2 (pagrindinis), 5 (pliusas), 10 (įžvalgus)
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Šveicarija
1 mėnesio planas:5,00 USD / mėn. (Pagrindinis), 10,00 USD / mėn. (Plius), 30,00 USD / mėn. („Visionary“)
Metinis planas:4,00 USD / mėn. (Pagrindinė), 6,00 USD / mėn. (Plius), 24,00 USD / mėn. („Visionary“)
Nemokamas bandymas:Taip
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
68,6 Mbps44,5 Mbps7 ms
Šalys:95
Serveriai:3000+
Protokolai:„OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP, SSTP
Platformos:„Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Blackberry“, maršrutizatoriai
Jungtys:3
PrisijungtiBendra dienos ryšio trukmė, bendra dienos duomenų perdavimo suma, serverio vieta
Vieta:Britanijos mergelių salos
1 mėnesio planas:12,95 USD / mėn
6 mėnesių planas:9,99 USD / mėn
Metinis planas:6,67 USD / mėn
Nemokamas bandymas:Ne
Pinigų grąžinimas:30 dienų
Apmokėjimas:Kreditinės kortelės, „PayPal“, „Bitcoin“, „Alipay“, „Paymentwall“

Peržiūra | Greičio bandymas | Serverių sąrašas
58,3 Mbps48,3 Mbps29 ms
Šalys:64
Serveriai:700+
Protokolai:„OpenVPN“ („Pro“ / „Premier“), „L2TP / IPsec“, PPTP, „Chameleon“ („Pro“ / „Premier“)
Platformos:„Win“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“, maršrutizatoriai
Jungtys:3 (pagrindinis), 5 („Premium“)
PrisijungtiNėra registravimo
Vieta:Šveicarija
1 mėnesio planas:9,95 USD / mėn. (Pagrindinis), 12,85 USD / mėn. („Premium“)
Metinis planas:5,00 USD / mėn. (Pagrindinis), 2,50 USD / mėn. („Premium“)
Nemokamas bandymas:3 dienos
Pinigų grąžinimas:Ne
Apmokėjimas:Kreditinė kortelė, „PayPal“, „Alipay“
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me