Pilnas internetinių svetainių atblokavimo vadovas

Pilnas internetinių svetainių atblokavimo vadovas


Kaip mes diskutuosime, vyriausybėms rūpi jų įvaizdis. Tuo pat metu valdžioje esantys nori apsaugoti savo valdžią. Taigi, kaip jie pasiekia pusiausvyrą? Jie tai daro žaisdami su semantika. Kaip tai? Sąvokos filtravimas, išjungimas, blokavimas ir cenzūra reiškia tą patį dalyką galutinio vartotojo požiūriu.

Iš esmės mintis ta, kad yra kokia nors interneto dalis, kurios negalite pasiekti. Tačiau vyriausybėms, politikams ir aktyvistams kiekvienas terminas turi skirtingą reikšmę. Terminas „filtravimas“ atrodo švelnus ir lengvas. Realybėje atrodo terminas „cenzūra“ daugiau orveliško pobūdžio kaip netrukus sužinosite šiame straipsnyje.

Šiame vadove mes vartosime keturis tarpusavyje susimaišiusius terminus. Bet dėl ​​šio vadovo visi jie reiškia tą patį dalyką –dalis interneto negali būti pasiekiama.

Vyriausybės nori išsaugoti savo šlovę

Šalys, draudžiančios svetaines, yra tas, kuris sąrašą autoritetingų režimų. Garsūs šiuose sąrašuose tokie vardai kaip Šiaurės Korėja, Jemenas, Turkija ir Iranas.

Nors didžioji pasaulio dalis naudojasi neribota prieiga prie interneto, įskaitant naudojimąsi tokiomis socialinės žiniasklaidos svetainėmis kaip „Facebook“ ir „Twitter“, minėtos šalys yra tokios susirūpinusios, kad jų piliečiai gali pasakyti apie vyriausybę ką nors neigiamo, kad jie užkirsti kelią juos nuo naudojimo socialinė žiniasklaida ir aplankyti kitus svetaines, kurias vyriausybė laiko pavojingomis.

Šios vyriausybės įtaria savo piliečius. Tai, kas paprasta, kaip GPG parašo naudojimas šifravimui, yra laikoma grėsme valstybei.

Tinklalapių atblokavimas – sprendimas Nr. 1, gaukite VPN

Paprasčiau tariant, VPN sukuria ryšį tarp jūsų elektroninio įrenginio, ar tai būtų jūsų kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas, su kitu kompiuteriu, esančiu kitoje pasaulio vietoje, vadinamoje serveriu. Šis užšifruotas ryšys leidžia naršyti internete, kol jūsų IP adresas yra paslėptas, naudojant VPN serverio IP adresas kaip kaukė. Taigi, jei esate Kinijoje, bet esate prisijungę prie VPN Londone, atrodo, tarsi esate Londone. Tai suteikia prieigą prie turinio, kurio paprastai negalėtumėte pasiekti.

vpn darbai

Rinkoje yra nemažai VPN. Daugelis jų siūlo savo paslaugas nemokamai. Kai kurie nemokami VPN gali būti pavojingi, nes jiems trūksta tinkamo šifravimo ir VPN protokolų, arba jie naudojami kaip įrankis rinkti jūsų asmeninę informaciją ir parduoti rinkodaros specialistams. Atminkite, kad užšifruotas ryšys arba saugus tunelis, leidžiantis apsimesti, lyg esate kitoje pasaulio vietoje, taip pat yra tas pats VPN tunelis, kurį išgyvena visas jūsų interneto srautas. Jei jūsų naudojamas VPN yra nepatikimas, su asmenine informacija jie galėjo daryti ką nori.

Peržiūrėjome daugybę VPT ir atrinkome du, kurie, mūsų manymu, yra patys geriausi. Jie yra „NordVPN“ ir „ExpressVPN“.

Mūsų pasirinktas numeris vienas: „NordVPN“

„nordvpn“ logotipas

„NordVPN“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija. Šis VPN suteikia prieigą prie daugiau nei 5 200 serverių visame pasaulyje. Jūs turite galimybę vienu metu prijungti šešis įrenginius. „NordVPN“ siūlo papildomų funkcijų, įskaitant apsaugą nuo nuotėkio, taip pat užtemimą, kad būtų galima apeiti programinę įrangą, skirtą blokuoti VPN.

Jų specializuoti serveriai, įskaitant dvigubi VPN serveriai ir papildomi VPN serveriai, pagerinkite savo anonimiškumą ir imkitės akimirksnio apeiti geografinį blokavimą.

Argumentai už

 • Dvigubi VPN serveriai
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Suteikia prieigą prie geografiškai užblokuotų srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“
 • Draugiškas vartotojui

Minusai

 • Ryšio greitis kartais svyruoja

Kainodara

„NordVPN“ yra šiek tiek brangesnis nei kai kurie kiti mokami VPT. Tačiau jie siūlo nemažą vertę to, ką gausite.

nordvpn_plan

 • Kiekvieną mėnesį mokėsite 11,95 USD.
 • Jei mokėsite už vienerius metus vienu metu, mokėsite 83,88 USD per metus, kas yra ekvivalentas 6,99 USD per mėnesį.
 • Jei mokėsite už dvejus metus vienu metu, sumokėsite 95,75 USD, ekvivalento 3,99 USD per mėnesį.
 • Populiariausias jų planas yra trejų metų planas. Mokate 107,55 USD. Tai suskaidoma iki 2,99 USD per mėnesį tris metus.

Visiems jų planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Mokėti galite kreditinėmis kortelėmis, kriptovaliutomis ir kitomis mokėjimo formomis.

„Nordvpn“ mokėjimo būdai

Registravimo politika

„NordVPN“ yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios buvo patikrinta, ar visiškai nėra žurnalų. Juos patikrino buhalterinės apskaitos įmonės, kurios patikrina jų žurnalų politiką. Jie nesaugo IP adresų, interneto veiklos ar srauto žurnalų.

nordvpn registravimo politika

Mes tvirtai manome, kad „NordVPN“ yra geriausia VPN paslauga, skirta išvengti geografinių apribojimų ir kitų vyriausybių naudojamų metodų siekiant užkirsti kelią žmonėms naudotis internetu. Peržiūrėkite mūsų pilną „NordVPN“ apžvalga.

Mūsų pasirinktas numeris antras: „ExpressVPN“

„expressvpn“ logotipas

„ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Iš esmės jį saugo privatumo įstatymai, skirti aprėpti ten veikiančias įmones ir asmenis. Tai reiškia, kad jūsų privatumas yra apsaugotas. „ExpressVPN“ turi daugiau nei 3000 VPN serverių. Jie siūlo savo klientams 160 VPN serverių vietų, esančių 94 šalyse.

Prieš kurį laiką „ExpressVPN“ atnaujino visų savo platformų programas. Rezultatas buvo pagerintas ryšio greitis, pagerėjęs patikimumas ir geresnis išdėstymas.

Argumentai už

 • Greičiausia VPN paslauga, siūlanti puikų šifravimą
 • Saugus ryšys
 • Dirba Kinijoje
 • Daugybė serverių ir serverių vietų
 • Leidžia P2P

Minusai

 • Brangus
 • Trijų įrenginių riba

Kainodara

Kaina yra didelis veiksnys, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis VPT, „ExpressVPN“ prekiauja kaip aukščiausios kokybės paslauga ir todėl siūlo savo paslaugas kur kas daugiau, palyginti su kita „premium“ paslauga, pavyzdžiui, „NordVPN“..

„ExpressVPN“ planai

 • 12,95 USD per mėnesį jei mokate per mėnesį
 • 8,32 USD per mėnesį mokama 99,95 USD per metus
 • 9,99 USD per mėnesį su šešių mėnesių sutartimi kas šešis mėnesius buvo išrašoma 59,95 USD

„ExpressVPN“ suteikia galimybę atsiskaityti kreditine kortele, „PayPal“, kriptovaliuta, taip pat daugybe kitų mokėjimo formų.

„ExpressVPN“ mokėjimo galimybės

Visi jų planai pateikiami a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Registravimo politika

expressvpn privatumo politikaVėl ir vėl „ExpressVPN“ įrodė, kad yra patikimas, kai siekia išsaugoti kliento privatumą. Jų medienos ruošos politika yra ta, kurios dažnai siekia daugelis žmonių, norinčių išlaisvinti iš vyriausybės akių.

Vienas geriau žinomų pavyzdžių įvyko 2017 m. Gruodžio mėn. Turkijos valdžios institucijos konfiskavo „ExpressVPN“ serverius. Jie norėjo gauti klientų duomenis. Institucijos negalėjo gauti jokių klientų duomenų iš „ExpressVPN“ serverių, nes jie neturėjo rąstų.

„ExpressVPN“ nebus saugomas:

 • Naršymo istorija
 • DNS užklausos
 • Eismo vieta
 • Metaduomenys
 • IP adresai

Jei dėl kokių nors priežasčių „NordVPN“ neveikia to, ko norite, „ExpressVPN“ yra kokybiška paslauga, kuri įrodė esanti patikima. Mes jiems suteikiame išsamią rekomendaciją. Peržiūrėkite mūsų pilną „ExpressVPN“ apžvalga.

Kiti internetinių svetainių atblokavimo būdai

Nors VPN yra pats efektyviausias sprendimas, jis gali būti ne visiems. Čia pateikiami keli kiti tinklalapių atblokavimo būdai (visi čia pateikti sprendimai gali veikti, tačiau jie visi išryškėja dėl kelių pagrindinių dalykų, kuriuos teikia VPN paslauga).

Tarpinių serverių naudojimas

Įgaliotasis serveris veiks panašiai kaip VPN, nes jis parodys, kad naršote internete iš kitos vietos. Tai, ko tarpiniai serveriai nesiūlo, yra šifravimas. Taigi, nors galite išvengti geografinio blokavimo, nėra jokios garantijos, kad jūsų eismas yra saugus nuo smalsių akių. Tiesą sakant, svetainė greičiausiai žino, kad naudojate interneto tarpinį serverį, ypač jei naudojate jį be šifravimo.

„netflix“ klaidos pranešimasTarkime, „Netflix“. Jie sukūrė sistemą, leidžiančią blokuoti jūsų prieigą prie savo transliacijos paslaugos, kai jų sistema nustato, kad jūs naudojate tarpinį serverį, kad apeitumėte apribojimus. Štai tada pasirodo baisioji „Netflix“ tarpinio serverio klaida:

Tai yra dar vienas atvejis, kai įgaliotiniai ne visada gali išspręsti problemą. Keletas svetainių, kuriose užpildyta tik tekstinė informacija, galėtų veikti tarpiniai serveriai. Bet srautinių svetainių, tokių kaip „Netflix“, prieigai prie jų geriausia naudoti VPN.

DNS serverio pakeitimas

Jei naudojate Atidaryti DNS, galbūt galėsite apeiti bandymus filtruoti tam tikras svetaines. Norėdami tai padaryti, vykdykite šias instrukcijas:

 • Eiti į Kontrolės skydelis
 • Rasti Tinklo ir dalinimosi centras

Tinklo ir dalinimosi centras

 • Spustelėkite tinklo jungties pavadinimas jūs naudojate
 • Kai pasirodys kitas langas, spustelėkite Ypatybės

Tinklo ryšio ypatybės

 • Pabrėžkite interneto protokolo 4 versiją TCP / IPV4

Tinklo ryšio ypatybės IPv4

 • Pasirinkite Naudoti taip Pageidaujamas DNS adresas DNS 208.67.222.222 pakaitinis DNS 208.67.220.220

Kadangi populiarėja interneto protokolo 6 versija – IPv6, galbūt norėsite ten atlikite tuos pačius pakeitimus. Atlikite visus tuos pačius veiksmus, kaip ir anksčiau, tačiau pažymėkite 6 interneto protokolo versiją ir spustelėkite ypatybes.

Pakeiskite savo kompiuterio DNS serverio adresus:

 • Pageidaujamas DNS serveris: 2620: 0: ccc :: 2
 • Alternatyvus DNS serveris: 2620: 0: ccd :: 2

Yra daugybė priežasčių, kodėl vyriausybės neleidžia savo piliečiams laisvai naudotis internetu. Toliau pateikiami keturi populiariausi.

Kodėl vyriausybių cenzorių interneto svetainės?

Yra daugybė priežasčių, kodėl vyriausybės cenzūruoja turinį internete. Dažnai šios priežastys apibendrinamos sakydami: „išsaugoti nacionalinių interesų valstybę“. Iš esmės tai yra būdas šioms galioms išlaikyti kontrolę, neleisti vietiniams gyventojams būti ignoruojamiems ir užkirsti kelią bet kokiai revoliucijai pradėti nuo vienos idėjos (galų gale, viskas didžioji prasideda nuo vienos idėjos). Tai proto būsena, kai vienintelis pažįstamas Dievas yra 5 colių 5 pėdų riebalų žmogus, kuris kalba didelį žaidimą, tačiau veda šalį, naudodamas badą ir baimę..

Žinoma, ne visos tautos veikia tokiu būdu. Nors jų priežastys gali būti skirtingos, vis dėlto tai vis tiek riboja tautos žodžio ir nuomonės laisvę. Pažvelkite į pagrindines priežastis, kodėl cenzūra vis dar egzistuoja XXI amžiuje,

Bijo revoliucijos

„Arabų pavasaris“, prasidėjęs šiaurės Afrikoje ir išplitęs visame arabų pasaulyje, sugebėjo augti taip greitai, kaip interneto dėka..

Arabų revoliucija

Kai represinės vyriausybės mato, kad vyksta tokie dalykai, jie bijo. Jie supranta, kad nelaimingi piliečiai gali naudotis internetu greitai organizuoti riaušes ir minias. Taigi šios vyriausybės blokuos socialinės žiniasklaidos tinklus tikėdamiesi neleisti žmonėms bendrauti tarpusavyje neramumų metu.

Apsaugokite šalies įvaizdį

Visoms šalims rūpi jų įvaizdis. Jie saugo savo įvaizdį geriau, nei geriausia namų apsaugos sistema saugo turtingo vyro namus. Jie supranta, kad jų įvaizdis daro įtaką tam, kaip su jais elgiasi kitos tautos. Net šalys, kurios dabar laikomos laisvės švyturiais, pavyzdžiui, JAV, neramumų metu, pavyzdžiui, pilietinių teisių judėjimo metu, bandė kontroliuoti savo įvaizdį. Šiandien įvaizdį suvokiančios šalys mėgsta Kinija ir Šiaurės Korėja griežtai kontroliuoja interneto naudojimą kaip būdas apsaugoti savo reputaciją ir paslėpti vidinių konfliktų tikrovę.

Politikai nori išlaikyti valdžią

Nepriklausomai nuo šalies, dabartiniai politikai nori likti valdžioje. Neseniai Benine internetas buvo smarkiai sujaudintas tuo, kas, jų manymu, buvo esamos valdžios bandymu sukčiauti rinkimuose..

Interneto droseliai

Daugeliu atvejų tai daroma siekiant užkirsti kelią mažumų grupėms organizuoti priešinius judėjimus arba neleisti mažumoms pasirodyti žiaurumo įrodymai, kuriais siekiama užkirsti kelią jiems balsuoti.

Moralės pagrindai

Daugybė pasaulio šalių blokuoja internetines svetaines, kurias vyriausybė laiko nemoraliomis. Pavyzdžiui, vos prieš kelerius metus Indija įpareigojo savo IPT užblokuoti daugiau nei 850 suaugusiųjų svetainių, siekdama apsaugoti moralinį padorumą. Tuo pačiu moralės pagrindu, Indija bandė uždrausti socialinės žiniasklaidos svetaines „Facebook“ ir „Twitter“ nes, jų manymu, svetainės atsisakė pašalinti įžeidžiantį turinį.

Kokias priemones vyriausybės naudoja tinklalapių blokavimui

Yra daugybė priemonių ir gudrybių, kuriomis vyriausybės naudojasi siekdamos „apsaugoti“ savo piliečius nuo pavojingų vietų. Pažvelkime į keletą iš jų.

Didžioji Kinijos ugniasienė

Šiandien Kinijoje yra maždaug 800 milijonų žmonių, prisijungę prie interneto. Šie asmenys negali pasiekti „YouTube“, „Facebook“, „New York Times“ ar „Google“. Jei jie bando ištirti 1989 m. Protestą Tiananmenio aikštėje, įvykiai pateikiami vyriausybei palankiu būdu. Patikėkite ar ne, net buvo laikas, kai Mikė Pūkuotukas negalėjo apkeliauti Didžiosios Kinijos užkardos.

Puiki ugniasienė iš Kinijos

Didžioji Kinijos užkarda yra vyriausybės stebėtojų ir telekomunikacijų kompanijų pastangos įgyvendinti valstybės taisykles. Dėl jos sėkmės uždraudžiant internetą, Kinija tapo represinių vyriausybių pavyzdžiu visame pasaulyje.

„Auksinio skydo“ projektas yra duomenų bazės stebėjimo sistema, leidžianti Kinijai įrašyti kiekvieno savo piliečio veiksmus internete. Vyriausybėje dirba daugiau nei 50 000 žmonių, kurių vienintelis darbas yra uždrausti svetaines, kurias vyriausybė nepritaria ir filtruoti turinį, kurį vyriausybė laiko kenksmingu.

Kinija kontroliuoja visus aštuonis šalies IPT. Jie taip pat kontroliuoja 10 tarptautinių interneto šliuzų, jungiančių Kiniją su likusiu pasauliu.

IP blokavimas

Mėgstamiausia Kinijos vyriausybės priemonė yra IP blokavimas. Tai lengva įgyvendinti technika. Maršrutizatoriams Kinijoje yra pateiktas nepageidaujamų IP adresų sąrašas. Maršrutizatoriai išmes visus paketus, kurie eina į vieną iš užblokuotų IP. Tokiu būdu, vartotojai negali užmegzti ryšio. Trūkumas, be akivaizdžių cenzūros problemų, yra tas, kad gali būti ir kitų svetainių, turinčių tą patį IP adresą, kurios bus užblokuotos, jei ji bus tame pačiame serveryje.

Raktinių žodžių filtravimas

Jei IP blokavimą gana lengva įgyvendinti, raktinių žodžių filtravimas yra sudėtingas. Tam naudojamas Įsibrovimo aptikimo sistema, tikrinti visą srautą, einantį per IPT, tvarkančius gaunamus ir siunčiamus iš Kinijos srautus. Jei eismas turi iš anksto nustatytą raktinį žodį, kuris yra užblokuotas, tada srautas slopinamas ir TCP ryšys atkuriamas. Atstatyti įvyksta abiejuose galiniuose taškuose, kurie priversti ryšį uždaryti. Tada ryšys užblokuojamas iki vienos valandos.

Didžioji Kinijos užkarda nuolat vystosi. Turbūt yra daugybė gudrybių ir metodų, kuriuos Kinija naudoja norėdama cenzūruoti internetą, kurie plačiajai visuomenei nėra žinomi. Iš tikrųjų mes žinome, kad daugelį Kinijos metodų pasiskolino kitos šalys, kurios šias metodikas pritaikė savo tikslams..

Brazilija draudžia „WhatsApp“

2015 m. „WhatsApp“ nepateikė Brazilijos vyriausybei duomenų, kad ji nori atlikti tyrimą. Taigi Brazilijos vyriausybė atsakė uždraudusi „WhatsApp“ IP adresą. Teismas įpareigojo užtemdyti 48 valandas. Poveikis buvo juntamas iškart, nes daugiau nei 90 procentų šalies gyventojų naudojasi žinučių siuntimo paslauga. Tai ypač populiaru tarp neturtingų asmenų, kurie negali sau leisti sumokėti juokingų mokesčių už telefono paslaugas.

Brazilija uždraudžia „whatsapp“

Kaip Brazilijos vyriausybė įvykdė šį žygdarbį? Na, kai pažvelgiate į interneto srautą, pamatysite, kad visi paketai yra prarasti vienam mazgui, kurio privatus IP adresas yra 10.223.238.77. Turėdama paprastą IP bloką, Brazilijos vyriausybė galėjo priversti maršrutizatorius apsiginkluoti IP atgaliniu sąrašu, kad numes visus paketus, nukreiptus į „WhatsApp“ IP adresus..

Pakistanas kuria internetinę juodąją skylę

Yra du pagrindiniai būdai, kaip cenzūruoti internetą. Galite mėgdžioti tai, ką padarė Brazilija, ir sukonfigūruoti prieigos kontrolės sąrašą, kad visi paketai būtų pašalinti iš juodojo sąrašo IP. Arba galite nukreipti srautą, einantį į draudžiamą vietą, į juodosios skylės vietą, sukurdami konkretesnį maršrutą, kuris pažodžiui nurodo į niekur.

nukreipti srautą į juodąją skylęTai padarė Pakistanas. 2008 m. Vasario mėn. Pakistanas buvo nusiminęs dėl „YouTube“, nes nepašalino to, kas, jų manymu, buvo antiislamiški vaizdo įrašai. Taigi Pakistanas sukūrė „24“ maršruto lentelę „YouTube“. Tai reiškia, kad užuot reklamavęs savo įprastą 208.65.152.0/22 ​​maršrutą Pakistane, jis reklamavo 208.65.152.0/24 maršrutą. Tai yra šiek tiek daugiau specifinio priešdėlio nei tas, kurį paprastai naudoja „YouTube“. Taigi visas interneto srautas, kuris tariamai buvo nukreiptas link „YouTube“ Pakistane buvo nukreipta į niekur.

Deja, / 24 maršruto reklama per klaidą nutekėjo IPT, kuris yra Honkonge. Kadangi prefekto skelbimas nebuvo patvirtintas, IPT Honkonge jį laikė tinkamiausiu keliu ir pradėjo skleisti informaciją kaimynams. Trumpai tariant, ši nutekėjusi „YouTube“ IP maršrutizacijos lentelė paveikė du trečdalius viso pasaulio interneto.

Įrankiai, kuriuos vyriausybės naudoja blokuoti internetą

Yra penkios bendros priemonės, kurias vyriausybės naudoja blokuoti internetą. Kiekvienas iš šių įrankių turi skiriamųjų bruožų, kurie kontroliuoja, kaip jie veikia. Penkios priemonės yra:

 • IP ir protokolu pagrįstas blokavimas
 • Gilus paketų tikrinimas pagrįstas blokavimas
 • Blokavimas platformos pagrindu
 • Blokavimas URL pagrindu
 • DNS pagrįstas blokavimas

IP ir protokolu pagrįstas blokavimas

Kaip mes diskutavome su Didžiąja Kinijos ugniasiene, IP pagrįstas blokavimas blokuoja visą srautą į nustatytą IP adresų grupę. Esant blokavimui pagal protokolą, bus naudojami žemo lygio tinklo identifikatoriai, tokie kaip TCP / IP prievadų numeriai. Tiesą sakant, tokio tipo blokavimas neužblokuoja turinio, tačiau blokuoja IP adresus. Tai galima padaryti įdiegus programinę įrangą kompiuteryje. Daugeliu atvejų tai daroma siekiant apsaugoti tinklą.

Kitas variantas yra išstumti srautą iš tam tikro IP. Jei vyriausybė pasirinks tai padaryti, jie visiškai neužblokuos srauto. Jie ketina priversti jį greitėti aukštyn ir žemyn. Tikslas yra priversti vartotojus nusivilti arba padaryti paslaugą tokią nepatikimą, kad vartotojas pasitraukia.

Nesvarbu, ar kalbame apie IP blokavimą, ar pagal protokolą, blokuojantis įrenginys yra tarp vartotojo ir turinio. Dėl šios priežasties subjektas, kuris blokuoja, turi visiškai kontroliuoti interneto ryšį tarp šaltinio ir interneto vartotojo. Ši blokavimo forma neturės įtakos vartotojams, kurie naudoja geriausius VPN – technologiją, skirtą nuslėpti tikrąją interneto srauto paskirtį..

Giluminis paketų tikrinimas pagrįstas blokavimas

Tai yra išsamesnė blokavimo forma. Tarp galutinio vartotojo ir interneto yra įrenginių, kurie filtruoja turinį pagal kriterijų rinkinį, įskaitant programų tipus, turinio tipą ar tam tikrus modelius. Tai yra brangi blokavimo forma, nes visą pateiktą turinį reikia palyginti su blokavimo taisyklėmis DPI.

Kad DPI blokavimas veiktų, turi būti tam tikra parašo informacija apie turimą turinį. Tai gali būti srauto charakteristikos, įskaitant perdavimo greitį ar paketų dydžius. Tai taip pat gali būti raktiniai žodžiai, failų pavadinimai arba informacija, būdinga turiniui, kurį norite blokuoti.

Tai daro DPI blokavimą veiksmingu būdu nustatyti tam tikro tipo turinį, jei turinį galima atpažinti naudojant parašus. To pavyzdys galėtų būti viso VoIP srauto blokavimas. DPI blokavimas neveikia taip pat gerai, kai tikslas yra užblokuoti tam tikrą failą ar dokumentus, kuriuose yra tam tikri raktiniai žodžiai.

Kaip veikia gilus paketų patikrinimas

Be to, DPI blokavimas yra invazinis, nes reikia ištirti visą srautą, kuris siunčiamas galutiniam vartotojui. Gilus paketų tikrinimo blokavimas gerai veikė tokiose šalyse kaip Kinija, kai tikslas yra valdymas ir saugumo užtikrinimas. Tai neveikia ir tada, kai galutinis tikslas yra sukurti blokavimu pagrįstą politiką.

Blokavimas URL pagrindu

Populiarus būdas cenzūruoti internetą yra URL pagrįstas blokavimas. Blokavimas gali įvykti atskirame kompiuteryje arba gali būti nustatytas tinklo įrenginiuose tarp kompiuterio ir interneto. Blokavimas URL pagrindu veikia su internetinėmis programomis. Tačiau neinternetinėms programoms, tokioms kaip VoIP, ši blokavimo forma įtakos neturi. Atliekant šį procesą įdiegiamas filtras, skirtas perimti HTTP srautą. Tada minėto srauto URL patikrinamas, palyginus su duomenų baze, kuri saugoma vietoje, arba su internetine paslauga. Priklauso nuo reakcijos, filtras užblokuos ryšį arba leis jį užmegzti.

Kai naudojamas blokavimas URL pagrindu, vartotojui visiškai užkertamas kelias lankytis uždraustoje svetainėje, arba jis nukreipiamas į svetainę, kurioje yra įspėjimas arba nurodomas politikas, kuriame pabrėžiama, kodėl ta svetainė buvo užblokuota. Kad URL blokavimas veiktų, IPT arba už blokavimą atsakinga šalis turi turėti galimybę valdyti ir perimti srautą, kuris keliauja tarp galutinio vartotojo ir interneto.

Blokavimas platformos pagrindu

Dėl šios blokavimo formos platformos savininkas ir subjektas, kuris reikalauja blokavimo, šiuo atveju vyriausybė, dirba kartu. Kai asmuo išsiunčia užklausą ir gyvena šalyje, kurioje tam tikros svetainės yra uždraustos, jis gaus kitokį rezultatų rinkinį, palyginti su likusiu internetu. Turinys, kuris laikomas nepriimtinu, bus užblokuotas.

Paieškos sistemos blokavimas paveiks tik tuos žmones, kurie naudojasi minėta paieškos sistema ir gyvena geografinėje vietoje, kur galioja filtrų taisyklės. Svarbu suprasti, kad tokio tipo blokavimas nefiltruoja turinio. Tai tiesiog filtruoja rodykles į turinį. Kitaip tariant, „Google“ nesieks žmonių nukreipti į puslapius, kuriuos vyriausybė laiko netinkamais, tačiau viskas, ką žmogus turi padaryti, yra perjungti savo paieškos variklį ar naudoti kitus turinio paieškos būdus, norint gauti prieigą prie draudžiamos medžiagos (Skaityti daugiau: Privatūs paieškos varikliai)

DNS pagrįstas turinio blokavimas

Interneto turinio blokavimasDNS turinio blokavimas yra skirtas kontroliuoti ir nagrinėti DNS užklausas. DNS sprendėjas turi du pagrindinius tikslus. Pirmiausia reikia atlikti DNS paiešką. Antrasis – palyginti pavadinimus su užblokuotais sąrašais. Įsivaizduokite, kad kompiuteris bando naudoti užblokuotą vardą. Išnagrinėjęs kompiuterio DNS adresą, serveris grąžins neteisingą informaciją

Tai gali nukreipti asmenį į IP adresą, kuriame rodomas pranešimas, kad tam tikras turinys buvo užblokuotas. Arba serveris gali pasakyti kompiuteriui, kad turinio nėra. Kad ir kokia technika būtų naudojama, poveikis yra tas pats. Vartotojui kliudoma prieiti prie turinio, kuris, vyriausybės manymu, yra pavojingas.

Baigiamosios mintys

Tikrai yra keletas būdų, kaip bandyti apeiti geografiškai užblokuotą turinį. Kai kuriems iš jų reikia šiek tiek daugiau darbo nei kitiems, o kai kurie iš jų yra šiek tiek nuoseklesni, kai kalbama apie jų pateiktus rezultatus. Už mūsų pinigus geriausias būdas atblokuoti svetaines yra naudoti VPN, pvz „NordVPN“ arba „ExpressVPN“. Abu šie produktai yra ypač populiarūs, kai reikia pašalinti vyriausybės, mokyklos ar kitos institucijos nustatytus interneto apribojimus..

Mes norėtume išgirsti jus. Papasakokite apie įrankius, kuriuos naudojate sėkmingai atblokuoti svetaines. Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Be to, peržiūrėkite mūsų DUK skyrių, kad gautumėte daugiau informacijos.

DUK

Kl .: Kaip atblokuoti svetainę darbe?

A: Suprantama, kad darbdaviui rūpi sauga ir tai, kaip darbuotojai naudojasi savo laiku. Geros saugos užtikrinimas yra rūpinimasis tuo, kad darbuotojai naudotų geriausią slaptažodžių tvarkyklę. Dalis rūpinimosi, kad darbuotojai gerai išnaudotų savo laiką, gali užblokuoti tam tikras svetaines, kurios laikomos eikvojančiomis ar pavojingomis. Vis dėlto, jei turite pagrįstų priežasčių norėti išvengti apribojimų, kuriuos nustatė jūsų darbdavys, rekomenduojame naudoti VPN. Tokie VPN, kaip „NordVPN“ ir „ExpressVPN“, leis jums apeiti užblokuotas svetaines.

Kl .: Kaip visam laikui blokuoti svetainę?

A: Jei norite tai padaryti savo kompiuteryje, galite nustatyti bloką operacinės sistemos lygiu. Tai nėra sunku padaryti, ir jis veiks tiek įprastose naršyklėse, tiek saugiose naršyklėse.

 • Norėdami tai padaryti, turėsite turėti administratoriaus prieigą prie savo kompiuterio. Tada eikite į C: WindowsSystem32driversetc
 • Suraskite ir dukart spustelėkite failą pavadinimu „Host“
 • Tada atidarykite „Notepad“. Pamatysite paskutines dvi pagrindinio kompiuterio failo eilutes: # 127.0.0.1 localhost “ir„ # :: 1 localhost. Failo, turinčio 12 7.0.0.1, pabaigoje pridėkite norimos blokuoti svetainės pavadinimą. Pvz., Jei norite užblokuoti „Google“, tai padarytumėte 12 7.0.0.1 www.Google.com. Pakartokite šį veiksmą, kol pridėsite visas svetaines, kurias norite blokuoti.
 • Uždarykite pagrindinį failą, spustelėkite Įrašyti ir paleiskite kompiuterį iš naujo.
Kl .: Ar mokyklos gali blokuoti VPN?

A: Taip, jie gali. Vienas iš labiausiai paplitusių būdų yra sistemos administratoriams uždaryti prievadus, kuriuos dažniausiai naudoja VPN tuneliavimo protokolai.

Kl .: Ar mano interneto tiekėjas žino, kokias svetaines lankau?

A: Taip. Jie absoliučiai tai daro. Jūsų IPT yra tarpininkas tarp jūsų ir interneto. Jei nenaudojate tokio VPN, kaip „NordVPN“ ir „ExpressVPN“, kurie ne tik daro jūsų eismą anoniminiu, bet ir užšifruoja, viską, ką darote, gali stebėti jūsų IPT.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map