Puiki privatumo apžvalga

Jei jūsų tikslas buvo apsaugoti namus, jų turinį ir gyventojus, tuomet norėtumėte įsigyti geriausią namų apsaugos sistemą, kokią galėjote įsigyti. Tas pats pasakytina ir tada, kai norite apsaugoti savo duomenis ir savo tapatybę vis grėsmingesnėje internetinėje aplinkoje.


Puikus privatumo logotipo portretasŠtai kodėl vis daugiau žmonių nusprendžia naudoti VPN kiekvieną kartą prisijungę. Jie sužinojo, kad tai yra geriausias būdas paslėpti savo IP adresą, kad niekas negalėtų jų šnipinėti ir apsisaugotų nuo įsilaužėlių. Natūralu, kad jie nori geriausio VPN, kokį tik gali rasti.

Tokios kompanijos kaip „NordVPN“ ir „Surfshark“ gauna daug geros spaudos, ir tam yra rimtų priežasčių. Tai yra gerbiamos įmonės, siūlančios puikias VPN paslaugas konkurencingomis kainomis.

Tačiau pastaraisiais metais „Perfect Privacy VPN“ garsina savo vardą. Tai Šveicarijoje įsikūrusi kompanija„y“ sugriebia antraštes su savo saugumu orientuotu požiūriu ir novatoriškais pokyčiais.

Ar „Perfect Privacy“ yra jums tinkamas VPN? Išsami įmonės ir jos pasiūlymų peržiūra padės priimti protingą sprendimą. Pabandykime.

Kas yra tobulas privatumas?

Puikus privatumas yra „Vectura Datamanagement Limited Company“, kurio būstinė yra Zug mieste, Šveicarijoje, pagrindinis tikslas. Jų operacijų VPN dalis vykdoma nuo 2008 m. Kaip teigiama bendrovės tinklalapyje, Panamoje esantis „Techninio įgyvendinimo“ biuras yra atsakingas už tam tikrą VPN valdymą..

puikus privatumo logotipas

Taip pat gali būti verta paminėti, kad internete ieškant „Vectura Datamanagement Limited Company“ paaiškėja, kad yra filialas Cheyenne mieste Vajominge, JAV. Tai yra filialas, kuris, atrodo, yra atsakingas už tam tikrus mokėjimo procesus, ypač susijusius su „PayPal“.

Praktiškai suskirstyta taip, kad bendrovės juridinė būstinė yra Šveicarijoje, o jos pagrindinė buveinė yra Panamoje, o JAV vieta yra susijusi tik su „PayPal“ mokėjimais ir programų sąrašu „Google Play“ parduotuvėje..

Argumentai už

Puikus privatumas gali būti ne pats žinomiausias VPN, tačiau tam vis dar reikia daug naudos. Tiesą sakant, jos „Pros“ sąrašas yra gana platus:

 • Naujoviškas saugumas: Puikaus privatumo VPN neseniai pristatė „NeuroRouting“, kuriame srautas dinamiškai nukreipiamas per kelias tinklo vietas
 • Tvirtas užmaskavimas: Tobulas privatumas siūlo slaptą VPN technologiją, dėl kurios visas srautas atrodo tipiškas HTTPS srautas, kuris neperduodamas su VPN. Tai naudinga tose vietose, kur VPN naudojimas yra įbrėžtas arba draudžiamas
 • Nuostabūs šifravimo ir saugos protokolai: Pasinaudokite „OpenVPN“ su savo standartiniu 256 bitų šifravimu. Taip pat yra IPSEC, SSH, SOCKS5 ir PPTP
 • Puikus skelbimų blokatorius: „Perfect Privacy“ naudoja savo patentuotą „TrackStop“ filtrą, kad atsikratytų visų rūšių reklamų ir kenkėjiškų programų
 • Nulio žurnalo politika: Vykdydama „nulio žurnalų“ politiką, „Perfect Privacy VPN“ leidžia viską atlikti paprastai ir suprantamai
 • Nėra nutekėjimų: Išsamus testavimas nenustatė jokių DNS nutekėjimų, žadėdamas be rūpesčių naršymą
 • Aukščiausio lygio nužudymo jungiklis: Tai yra labai svarbi savybė, jei norite visiškai apsisaugoti prisijungę. Laimei, „Perfect Privacy“ turi „kill“ jungiklį, kuris veikia kaip žavesys.
 • Paprasta naudoti: Net pradedantiesiems nebus problemų prisijungti prie interneto per tobulą privatumą

Minusai

Nors ši „Perfect Privacy“ apžvalga rodo, kad daug ką gali rekomenduoti ši paslauga, ji nėra visiškai tobula. Trumpai apžvelgsime kai kuriuos šio VPN trūkumus.

 • Keletas varpų ir švilpukų: Jei esate sudėtingas VPN vartotojas, kuris tikisi daug patobulintų funkcijų, ieškokite kitur. Tai gana plikų kaulų tarnyba
 • Pasenusi sąsaja: Nors kai kurie svarbiausi VPT iš tikrųjų pranašesni už pažangiausias galimybes, šis atrodo šiek tiek pasenęs
 • Ribotas serverių tinklas: Turėdamas 55 serverius 24 šalyse, šis VPT sunkiai konkuruoja su paslaugomis, siūlančiomis tūkstančius serverių, esančių beveik visose pasaulio šalyse.
 • Brangus: Nors kaina nebūtinai yra bauginanti, kaina atrodo aukšta, atsižvelgiant į funkcijų lygį ir ribotą serverių tinklą
 • Taškinis pasirodymas naudojant „Netflix“: Jei jūsų pagrindinis tikslas, kai internete transliuojate, tai gali būti ne pirmas jūsų pasirinkimas. Daugeliui serverių nepavyko sėkmingai prisijungti prie „Netflix“
 • Ribotos galimybės „Mac“, „iOS“ ir „Android“: Žmonės, naudojantys „Windows“ ar „Linux“, bus pasirengę naudotis „Perfect Privacy VPN“. Norėdami sukonfigūruoti, visi kiti turės šokinėti per lankus

Nepaisant išankstinių parengiamųjų darbų, laikas išsamiau pažvelgti į keletą kritiškiausių metrikų, į kurias kiekvienas turi atsižvelgti rinkdamasis VPN. Skaitytojai atkreipia dėmesį, kad bendras „Perfect Privacy VPN“ įspūdis yra teigiamas, nors tai nebūtinai yra geriausias pasirinkimas visiems vartotojams.

Pagrindinė būstinė ir serverių tinklas

Kaip minėta aukščiau, „Perfect Privacy“ pagrindinė įmonė veikia Šveicarijoje, Panamoje ir JAV. Pažįstamiems patiks Panamos VPN idėja. Taip yra todėl, kad Panama yra gana izoliuota šalis, kuriai netaikomi jokie daugiašaliai šnipinėjimo susitarimai, kuriuos pasirašė kitos šalys, pavyzdžiui, „Penkios akys“ arba „14 akių“..

Šveicarija taip pat gali atrodyti kaip patikima vieta VPN pagrįsti. Galų gale, Šveicarijos bankai yra pasižymėję atsidavimu privatumui, o šalyje galioja keli griežti privatumo įstatymai, tokie kaip Šveicarijos federalinis duomenų apsaugos įstatymas ir Šveicarijos federalinis duomenų apsaugos potvarkis.

Tai atrodo daug žadančiai, tačiau privatumo šalininkams gali rūpėti artimi Šveicarijos santykiai su šalimis, priklausančiomis tokiems tinklams kaip „Penkios akys“. Ar tikrai Šveicarijos pareigūnai su bendrove nepasidalins turimais duomenimis? Griežti anonimiškumo šalininkai gali dėl to ginčytis.

Taip pat JAV vieta mokėjimams apdoroti gali iškelti dar vieną raudoną vėliavą griežto anonimiškumo šalininkams.

„Perfect Privacy“ svetainėje įmonė sako, kad virtualiais serveriais nesinaudoja. Vietoj to, „metalo“ serveriai naudojami visose 24 šalyse. Didžioji dalis šių serverių yra Europoje tokiose šalyse kaip Olandija, Šveicarija, Vokietija, Prancūzija, Danija ir Rumunija.

JAV, Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje yra po keletą serverių. Į sąrašą taip pat yra įtrauktas Singapūras, Japonija, Izraelis, Rusija, Turkija ir Kinija.

Puiki privatumo VPN tvarkyklė

Tai yra ne pats išsamiausias serverių tinklas tolimu smūgiu. Nepaisant to, ji gali būti tinkama jūsų tikslams, ypač jei bent vienas ar du iš šių serverių yra gana arti jūsų tikrosios vietos.

Tobulas privatumo greitis

Naudodamas VPN visada sumažinsite duomenų perdavimo greitį, nes duomenys keliauja daug toliau. Tačiau pagrindinis VPN sulėtina jūsų naršymą žymiai mažiau pastebimai, nei tas, kuris siūlo prastesnes paslaugas.

Greitas „Perfect Privacy“ bandymas parodė neskelbtinus rezultatus. Aišku, šie rezultatai buvo iki šiol ne patys lėčiausi, tačiau yra ir kitų paslaugų, kurios, be abejo, yra spartesnės, kaip „NordVPN“.

Tiems iš jūsų, kurie nėra naujokai VPN žaidime, žinote, kad greitis kinta atsižvelgiant į daugybę veiksnių. Tai reiškia, kad jūsų „Perfect Privacy“ rezultatai greičiausiai nebus tokie patys. Nepaisant to, greičio testo rezultatai suteikia tam tikrų objektyvių duomenų.

Prieš įjungdami „Perfect Privacy VPN“, mūsų sistema pateikė keletą patikimų pradinių taškų.

Puikus privatumo bazinis greitis

Kaip matote, atsisiuntimai vyko 98,71 Mbps su įkėlimas 53 Mbps.

Prisijungimas prie tobulo privatumo šiek tiek pakeitė dalykus. Naudojant serverį Nyderlanduose, atsisiųsti buvo dabar 62,21 Mbps o įkėlimai buvo 18,62 Mbps— 36,9% greičio sumažėjimas.

Puikus privatumo greičio testas Nyderlanduose

Tai nėra prasčiausi greičio bandymo rezultatai, tačiau jie taip pat nėra patys geriausi. Prisijungimas prie serverio Niujorke buvo dar mažiau įspūdingas nuosmukis 66,7%, su atsisiuntimais, kurių greitis siekia 32,78 Mbps, ir įkėlimais, kurių greitis yra 33,27 Mbps.

Puikus privatumo greičio testas Niujorke

Serveris Londone pateikė dar daugiau žadančių kainų su atsisiuntimais 69,92 Mbps, bet įkėlimai buvo liūdni 8,87 Mbps.

Puikus privatumo greičio testas Londone

Žinoma, reikėjo išbandyti „Perfect Privacy VPN“ daugialypio šuolio konfigūracijas. Ši technologija, sukurta suteikti dar daugiau privatumo ir anonimiškumo internete, „permeta“ jūsų signalą per kelis serverius. Nors jis yra labai privatus, jis lėtina veiksmus.

Trigubas šuolis tarp Frankfurto, Kopenhagos ir Kalė atsisiuntė 33.84 Mbps ir 5.55 Mbps..

Puikus privatumo greičio testas Frankfurte, Kopenhagoje ir Kalė

Akivaizdu, kad tam tikru greičiu prekiavome saugumo sumetimais. Jei tai yra gyvybės ir mirties klausimas, tai tikrai vertėtų. Apsvarsčius visus dalykus, trigubo apynio duomenų perdavimo sparta nebuvo tokia bloga.

Sauga ir šifravimas

Sunku rasti saugumo priemonių, kurias įdiegė „Perfect Privacy“, klaidų. „OpenVPN“ yra vienas geriausių VPN protokolų šiandien. Šiuo metu tai neįmanoma, ir atrodo, kad taip išliks dar bent keletą dešimtmečių. Šis protokolas suteikia jums 256 bitų šifravimą. Šis derinys yra toks puikus, kad jį visame pasaulyje naudoja vyriausybės ir karinės agentūros.

Tobulas privatumas taip pat suteikia jums galimybę leisti interneto srautui atlikti kelis „apynius“, kad suteiktumėte jums papildomų saugumo lygių. Jei labai svarbu, kad niekas nežinotų, ką jūs darote internetu, tada ši paslauga yra būtina.

Be to, „TrackStop“ filtras puikiai apsaugo nuo visų rūšių skelbimų ir kenkėjiškų programų patekimo į jūsų sistemą. Tai sustabdo nepageidaujamus elementus VPN serverio lygiu, kuris saugo jus ir saugus.

Papildomi saugumo sumetimai apima tai, kad bandymo metu nebuvo aptikta IP ar DNS nuotėkių. Žudymo jungiklis taip pat pasirodė esąs nepriekaištingai veikiantis, todėl jums nereikės jaudintis dėl tobulos privatumo, todėl naršymo sesijos metu jūs būsite aukštas ir sausas..

Privatumo politika

„Perfect Privacy“ turi tvirtą VPN registravimo politiką, kuri apsaugo vartotoją beveik visais aspektais. Politikoje teigiama, kad įmonė saugo prisijungimo duomenis, abonemento galiojimo laiką ir kiekvieno vartotojo el. Pašto adresą. Ji pažymi, kad priimtina naudoti anoniminį el. Pašto paslaugų teikėją. Kiti tapatybės duomenys nėra saugomi.

Puiki privatumo politika

Atrodo, kad toks minimalus apskaitos tvarkymas atitinka bendrovės politiką nelaikyti žurnalų. Tiksliau, „Perfect Privacy“ teigia, kad jie nestebi IP adreso, prisijungimo laiko ar ryšių trukmės. Jie iš tikrųjų nagrinėja bendrą serverio našumą, kad nustatytų galimas technines problemas, tačiau teigia, kad tai jiems neleidžia identifikuoti atskirų vartotojų.

„Netflix“ transliacija

Jei pagrindinis jūsų laiko praleidimo laikas yra srautas per „Netflix“, tada atkreipkite ypatingą dėmesį į šią šios „Perfect Privacy“ apžvalgos dalį. Taip yra todėl, kad tai tikrai nėra geriausias „Netflix“ VPN.

Galbūt taip yra todėl, kad „Perfect Privacy“ suteikia ypatingą dėmesį anonimiškumui ir slepia jūsų IP adresą. Įsitikinimas, kad galite transliuoti savo mėgstamiausias laidas bet kurioje jūsų pasirinktoje jurisdikcijoje, nėra tarp jų nurodytų tikslų.

Atitinkamai, kai kurie bandymai atlikti „Netflix“ transliaciją penkiuose skirtinguose serveriuose gana prasti rezultatai. Serveriai JAV, visoje Kanadoje ir JK negalėjo pateikti. Vienas serveris Nyderlanduose šiek tiek dirbo, tačiau to nepakanka patvirtinimui teigti, kad „Perfect Privacy VPN“ yra tiesioginis sėkmės srauto srautas..

Planai ir kainodara

Tobulas privatumas yra gana brangus, ypač atsižvelgiant į tai, kad paslaugai labai trūksta pažangių funkcijų. Mėnesio planas siekia 12,99 USD per mėnesį. Pasirinkimas vienerių metų paketui kainuoja 119,99 USD, o kaina – 9,99 USD per mėnesį. Dvejų metų paketas leidžia sutaupyti 214,95 USD. Tai skaičiuoja tik 8,95 USD per mėnesį.

Puikūs privatumo planai

Už tobulą privatumą ši paslauga leidžia jums prisijungti neribotą skaičių įrenginių, o tai yra gana reta VPT rinkoje. Tačiau yra ir kitų VPT teikėjų, siūlančių daug daugiau galimybių ir funkcijų už žymiai konkurencingesnę kainą.

Klientų aptarnavimas

Paprastas klientų aptarnavimas yra retas, tačiau jo neįmanoma rasti VPT. „Perfect Privacy“ yra klientų aptarnavimo istorija, kuri pateikia ją pakuotės viduryje. Blogiau palaikymo sistemos tikrai yra, tačiau jei esate toks asmuo, kuris tikisi greitų atsakymų, tai gali būti netinkamas VPN jums..

DUK skiltis tinka, jei turite tikrai pagrindinį klausimą ar susirūpinimą. Be to, forumas gali būti tinkama vieta pasislėpti, jei esate šiek tiek užstrigę. Jei jums reikia sudėtingesnių problemų sprendimų, turite išsiųsti el. Laišką klientų palaikymo tarnybai.

Reagavimo laikas gali būti kelias valandas. Tai gali būti nelinksma, tačiau yra ir gerų naujienų. Užuot pateikę kopijavimo ir įklijavimo ar automatinius atsakymus, atrodo, kad palaikymo el. Laiškus siunčia faktiniai žmonės, kurie užduoda daugiau klausimų ir pateikia naudingų atsakymų.

Tai nėra pats geriausias klientų aptarnavimas, tačiau to gali pakakti daugumai vartotojų.

DUK

Kl .: Ar galite būti sekamas, jei naudojate VPN?

A: Jei naudojate patikimą, patikimą VPT, niekas neturėtų stebėti jūsų judėjimo internete. VPN neturi leisti IP adreso ir DNS nutekėjimų. Norėdami tai užtikrinti, naudokite tik gerai žinomą ir gerai apžiūrėtą VPN.

Klausimas: koks yra saugiausias VPN?

A: Tobulas privatumas yra vienas saugiausių VPT teikėjų. Kitos paslaugos siūlo panašią apsaugą su dar tvirtesnėmis funkcijomis ir konkurencingesnėmis kainomis.

Kl .: Ar mano interneto tiekėjas gali pamatyti mano VPN?

A: Nors interneto tiekėjas arba IPT gali nustatyti, kad naudojate VPN, jie neturėtų matyti jokių duomenų apie tai, kuriose svetainėse lankotės, ką ten darote ir kiek laiko praleidžiate kiekvienai iš jų. Tai užtikrins, kad jūs naudojatės anoniminiais potyriais, kurių IPT negali šnipinėti.

Kl .: Ar gali būti nulaužtas VPN?

A: Nulaužti VPN teoriškai įmanoma. Tačiau saugumas yra žaidimo pavadinimas bet kuriam VPN teikėjui. Tai reiškia, kad daugelis jų imasi ypatingų atsargumo priemonių, kad apsaugotų savo serverius ir visus savo duomenis.

Tai taip pat yra dar viena priežastis, kodėl tiek daug VPN tarnybų stengiasi vengti įrašų ar žurnalų tvarkymo. Jei jie neturi duomenų, įsilaužėliai negalės rasti nieko vertingo.

Dar kartą svarbu pasirinkti patikimą, labai gerai patikrintą VPT, kad būtų užtikrintos tinkamos saugumo priemonės. Panašiai žmonės, kurie ieško geriausio slaptažodžio tvarkytojo, norės atsiminti tuos pačius argumentus.

Baigiamosios mintys

puikus privatumo logotipas

Ši „Perfect Privacy“ apžvalga parodė, kad ši VPN paslauga turi trūkumų tik turėdama fnauji serveriai, palyginti brangūs, ne tokie greiti kaip kiti VPN, ir turi tam tikrų problemų transliuodami „Netflix“.

Nepaisant to, daugelis šių problemų daugeliui vartotojų atrodytų nereikšmingos. Jei norite tik apsaugoti savo privatumą ir anonimiškumą, tada negali suklysti naudodamas tobulą privatumą. Ši įmonė jau yra sukūrusi keletą novatoriškų vartotojų apsaugų, ir atrodo logiška ateityje tikėtis daugiau.

Puikaus privatumo VPN siūlo patikimiausius protokolus, AES 256 bitų šifravimą, lengvai suprantamą sąsają ir garbingą klientų palaikymą. Jei ši metrika yra viena svarbiausių jūsų aplinkybių, tuomet jus gali sužavėti „Perfect Privacy VPN“.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me