VPN registravimo politika: kas fiksuoja kokius duomenis?

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl jums reikia investuoti į puikią virtualiojo privataus tinklo paslaugą, yra vengti dokumentuoti veiklą tokiu būdu, kad kiti galėtų tai pamatyti ar juo manipuliuoti. Daugelis VPN tarnybų pabrėžia savo atsidavimą skaidrumui ir jūsų duomenų apsaugą perdavimo metu, o ne faktų saugojimą.


Tai atrodo labai gerai, bet ar žinojai, kad registravimo politika gali labai skirtis?

Visada rinkodaros be nulio žurnalo politika

Neįprasta, kad dėl prisijungimo trūkumo VPN paslaugos nurodo geresnį privatumą. Reikalas tas, kad šis teiginys paprastai tam tikru mastu yra teisingas, nors kvalifikaciją galima rasti smulkiu šriftu. Pvz., Tikėtina, kad aptariama paslauga neregistruoja duomenų, nebent to reikalauja vyriausybės įstatymai, kurie galioja šalyje, kurioje teikiama paslauga.

Turite atsiminti, kad VPN paslaugų teikėjai, kaip ir bet kuris verslas, visada žengia į priekį.

Turite išlikti budrūs.

Kurie rąstai yra saugomi?

Yra trys pagrindiniai žurnalų tipai, kuriuos VPN paslauga greičiausiai palaiko bent trumpą laiką. Tiesą sakant, teikėjai dažnai konkrečiai nurodo, kuris iš jų ar kiek iš trijų tipų juos išlaikys.

VPN teikėjai renka duomenis

Daugelis VPN ištrina žurnalus per 30 dienų. Tačiau ne visada taip yra ir ji gali keistis priklausomai nuo įmonės. Taigi jūs turite sužinoti, kurie žurnalai yra saugomi, o tada sužinoti, kiek laiko jie saugo duomenis.

Žemiau pateikiami tipai žurnalų, kuriuos paprastai saugo VPN paslaugų teikėjas:

  • Veiklos žurnalai: tai yra viso srauto įrašas tai ateina per VPN tinklą. Priklausomai nuo žurnalo struktūros, gali būti nelengva sekti konkrečius bendrinamus failus ar kitus duomenis konkrečiam vartotojui.
  • Ryšio žurnalai: Paslaugos, kurios riboja, kiek ilgai ryšys gali išlikti aktyvus, išsaugo šiuos žurnalus, taip pat nurodo, kiek jungčių yra aktyvūs konkrečiam klientui. Tai leidžia lengviau valdyti ryšius ir prireikus nutraukti vieną ar kelis
  • Klaidų žurnalai: Tai leidžia atsekti tinkamo tinklo ar veikimo problemas. Informacija apie klientus, kuriuos paveikė klaida, gali apimti kliento IP adreso ir (arba) vartotojo vardo registravimą.

Mokymasis, kas ką registruoja

Klaidingas nulio registravimo politikos vektoriaus vaizdasNorint žinoti, kokia registravimo politika taikoma, labai svarbu atidžiai perskaityti su paskyra susijusias taisykles ir nuostatas. Prieš prisiregistruodami naudotis paslaugomis, visada turėsite galimybę peržiūrėti visas šias nuostatas.

Deja, daugelis žmonių daro prielaidas dėl registravimo ir kitų strategijų, ir prieš sukurdami sąskaitą daro ne ką daugiau, nei nugrimzta į taisykles ir sąlygas. Vėliau tai gali sukelti nelaimingesnių situacijų.

Atminkite, kad VPN paslaugų politika gali būti šiek tiek skirtinga, nes ji atitinka vietinius įstatymus. Tokiu atveju galite pastebėti, kad sutelkiant jūsų dėmesį į aukščiausią VPN paslaugų teikėją turi įtakos tai, iš kur yra įmonė.

Anonimizatorius

anonimizatoriaus logotipas

Galbūt girdėjote apie „Penkias akis“. Tai reiškia penkias tautas, sudariusias susitarimą, susijusį su internetine sauga. Tos penkios šalys yra Australija, Kanada, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė ir JAV.

Anonimizatorius yra JAV, tai reiškia, kad „Penkių akių“ sutartos nuostatos daro įtaką jų medienos ruošos politikai. Visų rūšių žurnalai, kurie laikomi teisėtais rinkti pagal to susitarimo sąlygas, yra saugomi nustatytą laiką.

Registravimo idėja yra leisti dalintis duomenimis su nacionalinėmis valdžios institucijomis, jei įtariama, kad yra kokių nors nacionalinio saugumo pažeidimų. Kiek laiko duomenys bus registruojami, priklausys nuo galiojančių įstatymų.

Anonimizatorius šiuo atžvilgiu yra tam tikru mastu. Jei perskaitysite jų taisykles ir sąlygas, rasite straipsnių, patvirtinančių registravimą, ir daugiau informacijos apie tai, kodėl tai vyksta. Jų pardavimų ir rinkodaros įkaitai yra mažiau aiškūs apie tai, kas yra ir nėra registruojami, todėl įsitikinkite, kad vis tiek atlikite savo deramą patikrinimą..

Astrilė

astrillvpn logotipas

Tarp šiame sąraše esančių paslaugų „Astrill“ yra išskirtinė tuo, kad yra Seišelių Respublikoje, visai šalia Afrikos krantų. Dalyvaudamas informacija apie ryšį, klaidas ar kliento veiklą su kitomis šalimis, Seišeliai neturi jokių susitarimų ar aljansų, kurie garantuotų apsikeitimą bet kokiais duomenimis.

Nepaisant to, atminkite, kad „Astrill“ teigia, kad savo serveriuose saugo ryšio žurnalus. Bendrovei neaišku, kiek laiko šie žurnalai yra prižiūrimi prieš juos ištrinant. Dalį tam tikrą laiką saugomų ryšio duomenų sudaro IP adresas ir informacija apie įrenginį, naudojamą kiekvienam ryšiui. Tai leidžia „Astrill“ nustatyti, kiek vienalaikių jungčių yra susieta su kliento sąskaita naudojant įvairius įrenginius.

Buferiniai

buferinis vpn logotipas

„Buffered“ yra įsikūrusi Gibraltare ir nusprendžia prižiūrėti savo serverius toje šalyje. Nors Gibraltaras laikomas Britanijos užjūrio teritorija, paprastai manoma, kad jis nėra saistomas „Penkių akių“ susitarime nustatytų taisyklių. Tai reiškia, kad geriausiu atveju keitimasis informacija su kitų tautų saugumo agentūromis yra menkas.

Savo privatumo politikoje ir reklamoje „Buffered“ patvirtina, kad nestebi atsisiuntimo ar naršymo veiklos. Tiesą sakant, jie nepretenduoja į jokio tipo veiklos žurnalų tvarkymą.

Paslauga palaiko kai kuriuos ryšio žurnalus, išsaugodama tokią informaciją, kaip kiekvieno ryšio įjungimo ir išjungimo laikas, ryšio trukmė ir perduodamų bei gaunamų duomenų kiekis. Gaunami IP adresai taip pat įtraukiami į ryšio žurnalą. Duomenys saugomi ne ilgiau kaip 30 kalendorinių dienų.

„CyberGhost“

„cyberghost“ vpn logotipas

„CyberGhost“ priglobia serverius Rumunijoje. Kadangi tauta neturi išsamių abipusiškumo susitarimų dėl interneto duomenų su kitomis tautomis, labai mažai tikimybės, kad jūsų veikla bus dalijamasi su agentūromis ar kitomis šalimis už šalies ribų..

Kaip ir daugelis kitų paslaugų, teikiamų tautose, nesusitariančios dalintis duomenimis su kitais, „CyberGhost“ netvarko veiklos žurnalų. Klaidų žurnalai yra palaikomi kaip būdas sekti ir nustatyti tendencijas, susijusias su tinklo problemomis. Tokiu pat būdu palaikomi ryšio žurnalai kaip būdas įvertinti piko serverio veiklos periodus ir išvengti perkrovų. Abiejų tipų žurnalai laikomi anoniminiais ir nėra naudojami jokiems kitiems tikslams, išskyrus tinklo vientisumo ir funkcijos apsaugą.

„ExpressVPN“

„expressvpn“ logotipas

„ExpressVPN“ prižiūri serverius Britų Mergelių salose. Kaip ir „Buffered“, dalijimasis informacija tarp šalių, susijusių su „Penkių akių“ susitarimu, šioje vietoje netaikomas. Tai reiškia, kad labai tikėtina, kad jūsų veikla internete nebus pasidalinta su jokiais užsienio subjektais.

Ryšio žurnalai, palaikomi „ExpressVPN“, yra laikomi be kaulo, palyginti su daugeliu kitų VPN paslaugų. Į šiuos duomenis įeina, kurie iš jų serverių buvo naudojami, ir kiekvienos sesijos pradžios bei pabaigos data. Skirtingai nuo kai kurių kitų paslaugų, kliento IP adresas nėra užfiksuotas ryšio žurnale.

Skirtingai nuo kai kurių kitų šiame sąraše esančių paslaugų. „ExpressVPN“ nestebi jūsų veiklos. Jie net neprižiūri jūsų paskyros pralaidumo. Jie renkasi veiklą stebėdami bendrą tinklo naudojimą ir naudoja tuos duomenis norėdami nustatyti, kada reikia daugiau serverių ar kokių nors tinklo atnaujinimų.

„HideMyAss“

„hidemyass“ logotipas

„HideMyAss“ yra įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. Kaip viena iš šalių, dalyvaujančių „Penkių akių“ susitarime, galite tikėtis, kad bus įrašyti kai kurie jūsų duomenys. Jei kurioje nors iš šių penkių šalių būtų atliktas tam tikras galimo nacionalinio saugumo pažeidimo tyrimas, jūsų duomenys galėtų būti dalijami kaip dalis.

Jūs suprantate, kokie duomenys yra registruojami. Pvz., Taisyklių ir sąlygų privatumo skyriuje teigiama, kad „HideMyAss“ neprisijungs prie duomenų apie jūsų lankomas svetaines prisijungę prie VPN..

Tai reiškia, kad veiklos žurnaluose gali būti ribojama. Ryšio žurnalai yra išsamesni ir apima tokią informaciją, kaip jūsų IP adresas, kiek laiko truko kiekviena sesija kartu su pradžios ir pabaigos laikais ir kiek pralaidumo buvo naudojama kiekvienos sesijos metu.

„Hotspot“ skydas

hotspot skydo logotipas

Jei norite naudoti VPN paslaugą, neturinčią jokių susitarimų dalytis internetine veikla su kitomis tautomis, „Hotspot Shield“ yra geras pasirinkimas. Įsikūrusi Šveicarijoje, nėra teisinių nuostatų, leidžiančių dalytis bet kokia veikla internete. Tai reiškia, kad nieko, ką darote prisijungę prie VPN, mažai tikėtina, kad jis bus bendrinamas su jokiu kitu šaltiniu.

Vidiniams tikslams „Hotspot Shield“ sukuria kiekvienos sesijos ryšio žurnalus. Vienas dalykas, kuris šiek tiek skiriasi, yra tas, kad žurnalas ištrinamas kiekvienos sesijos pabaigoje. Bendrovė taip pat stebi naršymo veiklą, nors neaišku, kokiu mastu ši veikla yra susijusi su atskirais vartotojais ar net su konkretaus kliento įgaliotais vartotojais. Veiklos žurnale nėra IP adresų, tačiau klientai turėtų žinoti, kad jų naršymas ir kita veikla vis dar stebima.

„IPVanish“

„ipvanish“ logotipas

„IPVanish“ palaiko serverius JAV. Bendrovė laikosi „Penkių akių“ sutarties sąlygų. Todėl yra galimybė, kad jūsų veikla bus dalijamasi su teisėsaugos ir saugumo agentūromis, įsikūrusiomis kitose tautose.

Tai buvo pasakyta, „IPVanish“ veikia laikydamasi nulinio žurnalo politikos. Tai reiškia, kad jie aktyviai nelaiko veiklos, ryšio ar klaidų žurnalų. Duomenis galima užfiksuoti vykstant sesijai, tačiau, atrodo, jie bus ištrinti iš tinklo pasibaigus sesijai.

„IPVanish“ yra įsitikinęs teise į privatumą internete. Tai paskatino įmonę agresyviai remti „Electronic Frontier Foundation“ ir jos pastangas užtikrinti visų interneto vartotojų privatumą.

Žąsų VPN

„goosevpn“ logotipas

Turėdamas serverius Nyderlanduose, „Goose VPN“ veikia valstybėje, kuri yra užmezgusi saugumo aljansus su keliomis kitomis tautomis. Rezultatas yra tas, kad jūsų veikla gali būti pasidalinta, jei bus atliekamas kažkoks tarptautinis tyrimas.

Tarnybos tvarkomuose veiklos žurnaluose nėra jokios asmeninės informacijos. Tačiau ryšio žurnalai užfiksuoja tokius duomenis kaip operacinės sistemos tipas, kurį naudoja atskiras įrenginys, ir fizinė vartotojo buvimo vieta. Nors IP adresai neįtraukti į ryšio žurnalą, kiti duomenys gali būti naudingi nustatant konkrečius vartotojus.

„NordVPN“

„nordvpn“ logotipas

„NordVPN“ serveriai yra Panamoje, šalyje, kuri nėra pasirašiusi konkrečių susitarimų dalytis klientų veikla su agentūromis, esančiomis kitose tautose. Rezultatas yra tas, kad jūsų veikla mažai tikėtina, kad bus su kuo nors pasidalyta.

Remiantis „NordVPN“ privatumo politika, bet kurį laiką nėra palaikomi jokie veiklos, ryšio ar klaidų žurnalai. Pagrindinė su jūsų paskyra susijusi informacija, pvz., Jūsų vardas, el. Pašto adresas ir IP adresas, yra prižiūrimi, tačiau nėra dalijamasi su jokiais subjektais už įmonės ribų.

Privatus interneto ryšys

privačių tinklų vpn logotipas

Kita VPN paslauga, kurios pagrindinės būstinės yra JAV, prieigai prie jūsų veiklos priklauso nuo „Penkių akių“ sutarties sąlygų. Yra tikimybė, kad jūsų informacija gali būti dalijamasi su bet kurios dalyvaujančios šalies saugumo agentūromis.

Asmeninė interneto prieiga ‘ privatumo sąlygos nėra tokios tikslios kaip kai kurių kitų šiame sąraše esančių paslaugų. Yra pareiškimas, kad įmonė iš viso nefiksuoja jokio tipo VPN srauto žurnalų. Paviršiuje tai rodo, kad paslauga turi realią nulinio žurnalo politiką ir kad negalima bendrinti jokios veiklos, ryšio ar klaidų žurnalų.

StiprusVPN

strongvpn logotipas

„StrongVPN“ taip pat priglobia serverius JAV, užtikrindama, kad įmonė stengiasi laikytis „Penkių akių“ susitarimo nuostatų. Įvykus tarptautiniam incidentui, kuris gali kelti pavojų saugumui, jūsų duomenų gali būti reikalaujama ir jais bus galima dalintis.

Bendrovė neišlaiko jokios veiklos, ryšio ar klaidų žurnalų jokiuose savo serveriuose. Duomenys naudojami realiuoju laiku tiriant bet kokias ryšio problemas, tačiau nelaikomi ataskaitų teikimo išorės subjektams tikslais. Apsaugos agentūroms paprašius, gali būti dalijamasi pagrindiniais jūsų paskyros duomenimis.

„TorGuard“

„torguard“ logotipas

Buvimas „TorGuard“ serveriai JAV gali reikšti, kad klientų veikla gali būti dalijamasi su bet kurios tautos, dalyvaujančios „Penkių akių“ susitarime, agentūromis. Šiuo metu įmonė laikosi principo „neprisijungti“, todėl į bendrinamus duomenis nepatektų jūsų paskyros ryšio laiko istorija, pralaidumo naudojimas, failų bendrinimas ar kita, išskyrus pagrindinę paskyros informaciją..

VyprVPN

vyprvpn logotipas min

Kaip antroji šio sąrašo Šveicarijoje teikiama paslauga, „VyprVPN“ neprivalo dalytis jūsų ryšio, veiklos ar klaidų žurnalo duomenimis su jokiu kitu subjektu. Tiesą sakant, įmonė nefiksuoja jokios vartotojo veiklos, išskyrus atsisiuntimus.

„VyprVPN“ palaiko ryšio žurnalus. Žurnaluose yra išsami informacija, pavyzdžiui, sesijos pradžios ir pabaigos laikas, kiekvienos sesijos metu perduoto duomenų kiekis ir tų duomenų IP adresas.

„ZoogVPN“

„ZoogVPN“ logotipas

Nors ZoogVPN yra priklausomas nuo savarankiškos Britanijos karūnos, jam netaikomos „Penkių akių“ sutarties sąlygos. Dėl to jūsų veiklos šansai prisijungti prie VPN yra bendri su bet kuria agentūra.

Šiuo metu „ZoogVPN“ teigia, kad įmonė veikia laikydamasi nulio žurnalo politikos. Nors veiklos žurnalai nėra prižiūrimi, atrodo, kad jų serveriuose yra duomenų, susijusių su pralaidumo naudojimu.

Baigiamosios mintys

Kuri paslauga suteikia jums reikiamą privatumo lygį? Tik tu gali būti teisėjas. Nesvarbu, ar tai pirmą kartą investuojate į VPN, ar esate patyręs profesionalas, atidžiai ištirkite savo galimybes.

Kaip atskaitos tašką naudokite čia rastą informaciją. Ištirkite visas jus dominančias paslaugas, kad sužinotumėte, ar jos tikrai yra geriausi VPN. Laiku ir pastangomis rasite VPN tiekėją, kuris atitinka visas jūsų kokybės, našumo, tinklo stabilumo ir privatumo sąlygas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me