חוסמי המודעות הטובים ביותר בשנת 2020

מודעה מעצבנת לדפדפןנראה כי חלונות קופצים, באנרים ופרסומות וידאו אוטומטיות מפגיזות אנשים בתדירות גוברת.


למעשה, זהו כמעט בלתי אפשרי לגלוש באינטרנט מבלי להתעצבן כל הזמן על ידי מודעות.

יתכן שתצטרך לצפות בפרסומת וידאו לפני שתצפה בסרטון שאתה באמת רוצה לראות ב- YouTube.

נראה שמודעות קופצות עוקבות אחריך לאן שאתה הולך, ומודעות באנר יכולות להיות מעצבנות להפליא מכיוון שהן עשויות לכסות את התוכן שאתה מנסה להציג. למעשה:

אנשים מוצאים מודעות מקוונות מעצבנות מסיבות רבותסקר המודעות הדיגיטליות שלנו

זה יכול להיות מתסכל מספיק כדי לגרום לך לרצות לוותר על האינטרנט לנצח. מכיוון שזה לא פיתרון מציאותי במיוחד, אז יש למצוא פשרה הגיונית יותר. פשרה זו היא חוסם מודעות.

דפדפנים מסוימים מגיעים עם חוסם מודעות כעת, אך אלה לא תמיד מספיק חזקים בכדי לחסל את רוב הפרסומות המקוונות. המשמעות היא שעליך למצוא תוסף כזה או אחר אפליקציה שיכולה לעשות את העבודה בשבילכם. חוסמי המודעות הטובים ביותר ישתנו בהתאם לסביבות המקוונות בהן אתם משתמשים לעתים קרובות ביותר. לדוגמה, חסמי מודעות מסוימים יעילים יותר ביוטיוב מאשר בפייסבוק.

זה מצריך לקבוע את החוסמים הטובים ביותר עבור מודעות עבור גוגל כך אתה לא מוטרד מתסריטים כמו גם את חוסמי המודעות הטובים ביותר ל- YouTube, כך שתוכלו לראות את הסרטונים המועדפים עליכם בשלווה.

בואו נסקור מקרוב מהם חוסמי מודעות וכיצד הם עובדים.

מהם חוסמי מודעות?

וקטור חוסם מודעותכמו VPN מכובד, חסמי המודעות הטובים ביותר נועדו לעזור לך לשמור על אנונימיות באופן מקוון. חוסם מודעות הוא למעשה תוכנה שמונעת מהפרסום להופיע או להפעיל אוטומטית בדפדפן שלך. חלקם חוסמי מודעות הם תוכניות עצמאיות ואילו אחרות הן הרחבה של דפדפן או מערכת הפעלה.

כל חוסמי המודעות נועדו להגביל את מספר הפרסומות שמסיחות את דעתך באינטרנט. עם זאת, חלקם מצליחים בכך יותר מאחרים. באופן דומה, אולי מועיל לדעת שתוכנות מסוימות לחסימת מודעות זמינות רק במערכות הפעלה מסוימות. חוסמי מודעות המתאימים ל- Windows אינם בהכרח תואמים ל- Mac, ואותם ניתן לומר גם לגבי iOS ו- Android. זה אומר שאתה חייב בחר חוסם מודעות בזהירות.

כיצד פועלים חוסמי מודעות?

בדומה לאופן שבו VPN טוב מסוגל לסנן את כתובת ה- IP שלך כך שהיא לא תהיה גלויה לעיניים סקרניות, חוסם מודעות מכבה תוכן מסוים באתרים על בסיס כללי סינון ספציפיים. חלק מתוכנת חסימת מודעות זו מאפשרת למשתמשים ליצור כללים משלהם כדי לסנן מודעות מסוימות תוך מתן אפשרות לאחרים. לדוגמה, משתמשים עשויים להיות מסוגלים להוסיף רשימת מודעות או מפרסמים מסוימים.

כיצד חסימה של מודעות עובדת

בדרך כלל חוסמי מודעות מסננים שני סוגים של תוכן. חסימת תקשורת אוסר על תקשורת עם שרתי מודעות. כאשר מתבצעת בקשת HTTP, היא מותאמת לרשימת המסננים של חסימת מודעות. אם אלמנט בבקשה תואם את רשימת המסננים, הוא נחסם.

תוכנת חסימת מודעות יכול גם להשתמש במסתור אלמנטים, בו תוכן מסוים מוסתר מהעין, אף כי הוא נטען עם שאר התוכן.

כעת, כאשר יותר ויותר קנדים מתבשרים על זכויות הפרטיות שלהם, יותר משתמשים ב- VPN הטובים ביותר כדי להגן על פרטיותם באופן מקוון. הגיע הזמן להפוך את החוויה המקוונת הזו פחות עמוסה ומסיחה את דעתה. לפני הפעלת הגלישה או הסטרימינג הבאה במרתון, קח קצת זמן לחשוף את החוסמים הטובים ביותר עבור מודעות עבור אתרים פופולריים.

חוסמי המודעות הטובים ביותר עבור YouTube

חברת בת של גוגל, YouTube פופולרית באופן מסיבי ברחבי קשת רחבה של אוכלוסייה. ההערכות מראות שכ- 1.8 מיליארד אנשים משתמשים ב- YouTube מדי חודש.

רוב האנשים מחפשים ב- YouTube כדי למצוא סרטוני הדרכה, ביקורות או בידור. במקום ניתן למצוא פרקים שלמים של תכניות טלוויזיה, ואפשר לאנשים ליצור ערוץ YouTube משלהם כדי להציג את כשרונותיהם ונקודת המבט שלהם..

גברים השתמש בעיקר ב- YouTube בשילוב עם המשחקים כפי שמראה בתרשים זה:

קטגוריות יוטיוב נשלטות על ידי גברים

נשים, מצד שני, מתעניינים יותר בבריאות ויופי, מוזיקה וכלבים:

קטגוריות יוטיוב נשלטות על ידי נשים

החיסרון בשימוש ב- YouTube הוא הפרסומות. יתכן שלא תצטרכו לצפות בפרסומת לפני כל סרטון, אך נראה די מוגזם. למרבה המזל, חוסמי המודעות הטובים ביותר עבור YouTube מאפשרים לצפות בסרטונים במשך שעות עם פרסומת לאומית כדי להאט אתכם.

AdBlock

לוגו adblock

AdBlock הוא תוסף דפדפן שבאמת עושה לעצמו שם בשנים האחרונות. תואם ל- Chrome, Firefox, Opera או Safari, AdBlock קל לתצורה ויש לו רשימות סינון מוגדרות מראש. הרשימות הללו הופכות את זה קל להפליא לחסום את רוב המודעות המקוונות.

המשתמשים גם יעריכו את הנוח כפתורי מדיה חברתית וה מסנן תוכנות זדוניות. בנוסף יש לך אפשרות לרשום אתרים או מפרסמים מסוימים לרשימת ההיתרים כדי לעזור להם לשמור על רווחיות בפעילותם.

AdBlock הוא אחד המעט הרחבות החוסמות בחוץ שיכולות לחסום בהצלחה מודעות ב- YouTube כמו גם מגוון שירותי סטרימינג. אם אתה אוהב להציג תוכן ברשת, זה יכול להיות הפיתרון האידיאלי עבורך. לשם הרשומה, יש לי באופן אישי AdBlock.

AdLock

לוגו

AdLock שונה מ- AdBlock בכך שהיא אינה הרחבת דפדפן. במקום זאת, זהו תוכנה עצמאית המיועדת להתקנה בהתקנים בודדים. המשמעות היא ש- AdLock לא רק מונע מפרסומות להפריע לך ב- YouTube ובאתרים אחרים, אלא גם מונע מודעות באפליקציות שאתה משתמש בהן שמתחברות לאינטרנט..

בהתאם, ניתן להיפרד מפרסומות ב- Skype, BitTorrent, עשרות משחקים ברשת ומגוון אפליקציות סלולריות אחרות. AdLock עולה קצת יותר מ 20 $ לשנה, וניתוח חינם של 14 יום מאפשר לך להבין אם זה מתאים לך..

חוסמי המודעות הטובים ביותר לפייסבוק

הפייסבוק מבוסס קליפורניה הוא ענק בעולם המדיה החברתית. אנשים ברחבי העולם משתמשים באתר זה ברשת חברתית כדי ליצור קשר עם משפחה, חברים, עמיתים לעבודה וזרים מוחלטים. רוב האנשים לפחות שמעו על פייסבוק, ומעלה מיליארד אנשים משתמשים בו על בסיס קבוע.

למעשה, מחקר Pew מצא כי אנשים רבים משתמשים בפייסבוק מספר פעמים בכל יום:

שימוש בפייסבוק

כאשר כל כך הרבה צרכנים משתמשים בפייסבוק באופן רציף, זה בא כמו אין הפתעה שעסקים חוששים לפרסם שם. זה יכול להיות מטרד מדהים למשתמשים רגילים, מה שהופך את הצורך למצוא את חוסמי המודעות הטובים ביותר לפייסבוק.

גוסטרי

לוגו הגוסטרי

תוסף לדפדפנים כמו אופרה, ספארי, כרום ופיירפוקס, Ghostery חוסם פרסומות ועוקבי מדיה חברתית. כמובן שיש הרבה תוספים ותוספים שיעשו זאת, אך Ghostery מצליחה להבדיל את עצמה מהמתחרים בזכות הפרט שלה במיוחד בסיס נתונים חזק.

יתר על כן, Ghostery מקשרת משתמשים למדיניות פרטיות של אתרים בודדים ומכוונת אותם לכיוון אפשרויות הצטרפות לביטול הסכמה. זה מקל על המשתמשים אפילו יותר להבטיח שהם לעולם לא מוטרדים ממודעות שהם לא רוצים לראות.

אחד החידושים החדשים ביותר של Ghostery הוא דפדפן הפרטיות של Ghostery הידידותי לנייד שלהם. זה זמין למכשירי אנדרואיד ו- iOS כך שאנשים לא יצטרכו להטריד אותם עוקבים אחר מדיה חברתית לא משנה באיזה מכשיר הם משתמשים.

עצור עצירה

לוגו סטופד

StopAd הוא אחד מחוסמי המודעות הטובים ביותר לפייסבוק מכיוון שהוא תוכנית ברמת מערכת המספקת הגנה מכף רגל ועד ראש בכל אתרי האינטרנט והאפליקציות. תוכנה זו אינה תוסף לדפדפן. בהתאם, זה תואם לכל הדפדפנים והמערכות, כולל לינוקס. StopAd למעשה הוא בחירה מושלמת עבור אנשים שרק רוצים לחסום את כל המודעות, כל הזמן.

ממש מחוץ לקופסה, המשתמשים ימצאו שכל מה שמיותר חסום מהמערכת שלהם כולל פרסומות להפעלה אוטומטית, מודעות וידאו, חלונות קופצים ובאנרים. StopAd מגיע גם עם תפריט חזק עם אפשרויות אבטחה והגנה מקוונת, דבר שחיוני לכל ילדים שמבלים זמן ברשת.

הגנות אלה כוללות חסימת תוכנות זדוניות ואמצעים להפסקת מעקב אחר נתונים. אתה גם מקבל כיסוי כנגד cryptojacking ו- cryptomining. עם תמיכת לקוחות 24/7, זוהי חבילת אבטחה מעולה החוסמת גם מודעות.

חוסמי המודעות הטובים ביותר עבור גוגל

ממוקם במאונטיין ויו בקליפורניה, ישנם מעט אנשים במאה ה -21 שלא מודעים לגוגל. כמובן, זה ככל הנראה מנוע החיפוש הידוע ביותר על פני כדור הארץ, אך הוא גם כן חברת טכנולוגיה שיש לה אצבע בעוגות רבות.

אימפריה של גוגל

מדוא”ל לניווט, גוגל נמצאת בכל מקום בחיים המודרניים. כמובן שכל הפופולריות הזו מתורגמת להרבה מאוד הכנסות ממודעות. החדשות הטובות הן שחוסמי המודעות הטובים ביותר עבור גוגל מאפשרים לנצל את כל השירותים של ענקית הטכנולוגיה הזו מבלי להתעצבן על ידי מודעות קבועות..

עומד AdBlocker הוגן

עומד לוגו AdBlocker הוגן

מיוצר על ידי חברה בשם Stands, Fair AdBlocker מוגבל בכך שהוא זמין רק עבור Chrome. בהתחשב בכמה אנשים המשתמשים בכרום בימינו, זה לא אמור להיות מוגבל מדי.

היזמים שעומדים מאחורי Fair AdBlocker אינם מתכוונים לחסום את כל המודעות כל הזמן, למרות שתוכל להגדיר זאת כך. במקום זאת, הם חשים כי יש לאפשר מודעות מסוימות, אך רק את המודעות שצוינו על ידי המשתמש הבודד.

הגדרת standair

כפי שאתה יכול לראות, ניתן לחסל מודעות חיפוש מהניסיון המקוון שלך עם Fair AdBlocker יחד עם מודעות בפייסבוק אם תבחר לעשות זאת. הוגן AdBlocker נוסף הוא בחירה טובה מכיוון שהוא מגן על הדפדפן שלך מפני תוכנות זדוניות בנוסף למספר איומי אבטחה ופרטיות. זה מאפשר זרימה מהירה יותר בזמן השימוש ב- VPN מבטיח שתעשה זאת בצורה מאובטחת.

מוד מונצ’ר

לוגו המודעה מונצ'ר

בין אם אתה משתמש בכרום, פיירפוקס, אקספלורר, ספארי או אופרה, Ad Muncher יכול לעזור לך ליהנות מחוויה מקוונת ללא מודעות. תוכנית זו היא אחד העתיקים בשוק, לאחר שהושק לראשונה להורדה ב – Windows 1999. אתה יכול להגן על כל הדפדפנים שלך בהורדה קלה אחת בלבד, וחוסם בהצלחה מודעות וקופצים ב- Google ומחוצה לה.

Ad Muncher לא מצליח כל כך טוב עם YouTube. בהתאם, מומלץ רק אם אינך מעריץ או משתמש רגיל בפלטפורמה זו. אם גוגל הוא הדאגה העיקרית שלך, אז ההורדה הזו תופיע כמו אלופה. אם אתה מפותח מבחינה טכנולוגית, סביר להניח שתוכל להתאים את ההגדרות שלך עד ש- Ad Muncher יעבוד גם ב- YouTube.

למעשה, Ad Muncher היא בחירה די מוצקה עבור האדם המתמצא בתחום הטכנולוגי שאוהב שפע של אפשרויות התאמה אישית. תוכלו למצוא פעולות מניעה כאשר ברצונכם לטעון מחדש דף אינטרנט, ומשפחות עשויות להעריך את יכולתה של התוכנית לצנזר תוכן למבוגרים בלבד..

תצורת מעריץ

ניתן למצות את היעילות של תוכנות ותוכנות זדוניות על ידי Ad Muncher בצורה יעילה, מה שהופך אותה לבחירה חכמה לפרטיות ואבטחה מסביב, ואחת החוסמות הטובות ביותר לפרסום..

בחירת חוסם המודעות הנכון עבורך

כל חוסמי המודעות המוזכרים כאן יעילים ובעלי מוניטין. כאמור, חלקם משיגים ביצועים טובים יותר בפלטפורמות מסוימות מאשר עם אחרים.

בכל זאת, רבים מהם מבצעים סולידיים ומסביב שעובדים היטב במגוון יישומים. לא רק שהם מונעים ממודעות קופצות לא להרגיז אותך אלא גם הן לספק הגנה אמינה מפני תוכנות זדוניות ואיומי אבטחה ופרטיות שונים.

כאשר רוב האנשים שוקלים להשיג חוסם מודעות, הם עושים זאת מטעמי נוחות. עם זאת, חוסמי המודעות הטובים ביותר כוללים מספר הגנות חזקות.

הם עשויים למנוע מפלטפורמות המדיה החברתית לעקוב אחר כל מהלך מקוון שלך או להגן עליך מפני תוכנה זדונית שמתכוונת לפגוע במערכת שלך או לגנוב את הנתונים שלך. כאשר נראה באור זה, מתברר כי חוסמי המודעות הטובים ביותר הם הכרחיים כמעט כמו בסיס VPN נחשב כמו כריש גולש או NordVPN.

כשמדובר בהבטחת הביטחון המקוון של משפחתך, חוסם מודעות הוא חובה מוחלטת. בחר אחת מהאפשרויות הזמינות למעלה כדי להגן על עצמך ועל הנתונים שלך.

שאלות נפוצות

האם חוסמי מודעות אינם חוקיים?

חוסמי מודעות אינם חוקיים, וגם לא חוקי לחפש דרך לחסום מודעות. החוק קובע כי המחשב שייך לפרט, וכי לאדם זה יש את הזכות להגביל אילו סקריפטים או תוכן אחר מופיעים ויש להם גישה למערכת.

האם חוסמי מודעות מאטים את הדפדפנים?

יש אנשים שמשתמשים בחוסמי מודעות מבחינים בהאטה מסוימת בכל מה שקשור למהירות הדפדפן. הסיבה לכך היא בעיקר שעל התוכנה להשוות בין בקשות HTTP לרשימה החסומה, הדורשת מעט זיכרון.

ועדיין, חוסמי המודעות הנחשבים והיעילים ביותר לא מאטים מערכת רבה במיוחד. כדאי גם לציין כי המערכת עלולה לאזן את בעיות המהירות על ידי המערכת שלא תצטרך להקדיש זמן לטעון מודעות מעורפלות ופקקי רוחב פס.

האם AdRemover לגיטימי?

סיפור מרכזי שהופץ בתקשורת בשנת 2018 ביחס למספר תוכנות חסימת מודעות להונאה שהפכו לזמינות דרך גוגל כרום. תוכלו לקרוא תקציר של הנושא ב- Newsweek.

AdRemover הוא ללא ספק אחד מהיישומים החשודים האלה שעשויים להזיק יותר מתועלת על ידי הדלפת המידע הפרטי שלך. הימנע מ- AdRemover אם אתה רוצה להגן על עצמך. אם למערכת שלך כבר יש AdRemover, מחק אותה מייד ומצא תוכנה אחרת לחוסמת מודעות.

האם יש חסימת מודעות לאנדרואיד?

למשתמשי אנדרואיד יש כמה אפשרויות בכל הקשור לחסימת מודעות. אלה כוללים Ghostery, AdBlock Plus, AdAway ו- AdGuard.

כיצד פועלים חוסמי מודעות?

חוסמי מודעות פועלים על ידי סינון תוכן ספציפי על פי כללים שנקבעו על ידי התוכנית עצמה או על ידי המשתמש. כדוגמאות, ניתן לומר לתוכנה למנוע טעינה של כל הנפשת פלאש או שהיא תונחה לחסום קבצי שמע ווידאו מ- Microsoft Word. חלק מהתוספים החוסמים מודעות כלולים בחבילות ברירת המחדל של דפדפן, אך קיימת גם תוכנה עצמאית.

רבות מהגרסאות המתוחכמות ביותר של תוכנת חסימת מודעות כיום מכילות רשימות שחורות של פריטים חסומים ורשימות לבנות של פריטים המותרים. בנוסף, יתכן ויהיו להם מסננים לביטויים רגילים החוסמים כל דבר שכותרתו “מודעה”. המשמעות היא שקופצים, באנרים ומודעות להפעלה אוטומטית לא יראו על ידי המשתמש.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me