بررسی دسترسی VPN به اینترنت خصوصی (2020)

دسترسی به اینترنت خصوصی با ویژگی های بارگیری شده است و همچنین یک ارائه دهنده محبوب VPN است. مطمئنا با ساختار قیمت گذاری مناسب ، گزینه ای جذاب در بازار است.


آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

با این حال ، دسترسی به اینترنت خصوصی در ایالات متحده مستقر است. این کشور به عنوان پایگاه محلی برای یک شرکت VPN یک انتخاب بسیار ضعیف است. نه تنها ایالات متحده قوانین بسیاری دارد که به پیگیری و نگهداری پرونده های داده به ISP و VPN احتیاج دارند ، بلکه بخشی از شبکه Five Eyes است..

سازمان هایی مانند پنج چشم ، نه چشم و 14 چشم تلاش های مشترکی در بین کشورهای عضو برای به اشتراک گذاری داده های حساس است. برخی از داده ها از طریق فعالیت های به سبک جاسوسی جمع آوری شده اند که غیر ممکن است دولت ها بدون انجام مراحل مناسب اقدام به انجام کار در خانه خود کنند. اما اگر اطلاعات توسط ملت دیگری جمع آوری شود ، می توان آن را با سهولت و در حالی که قانون را تکمیل می کند ، به اشتراک گذاشت.

به دلایلی از جمله مواردی از این دست است که ایالات متحده بهترین مکان برای ایجاد سرویس VPN نیست. به مراتب بهتر است از ارائه دهنده VPN استفاده کنید که در خارج از شبکه 14 Eyes قرار دارد.

ارائه دهندگان مانند Surfshark و NordVPN در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده اند و اتصالات VPN ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه را ارائه می دهند. اگر واقعاً نسبت به حریم خصوصی و جاسوسی حساس هستید ، توصیه می شود به جای یکی از این شرکت ها به دنبال آن باشید.

با این وجود ، دسترسی به اینترنت خصوصی از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است. می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید ، تورنت مجاز است و سرویس دارای سوئیچ kill است.

شبکه آنها دارای بیش از 3000 سرور است که آن را در بین بهترین VPN های این متریک قرار می دهد. با این حال ، این سرورها فقط در بیش از 28 کشور گسترش یافته اند ، که به اندازه شبکه های شرکت های دیگر که به راحتی به 100 کشور یا بیشتر کشیده نمی شوند ، چشمگیر نیست..

بررسی اجمالی VPN دسترسی به اینترنت خصوصی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان
خط مشی ورود به سیستم:هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور:3،300 سرور ++
توزیع سرور:33 کشور
پشتیبانی:گپ
تورنت:مجاز
جریان:محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری:OpenVPN ، پروکسی SOCKS5 ، IPSec / L2TP و PPTP.
مرکز فرماندهی:ایالات متحده آمریکا
قیمت:3.33 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://www.privateinternetaccess.com

امنیت و رمزگذاری

دسترسی به اینترنت خصوصی گامهای بسیار محکمی در جهت حمایت از مشتریان آنلاین خود برداشته است. تنظیمات پیش فرض رمزگذاری داده 128 بیتی را ارائه می دهد ، وقتی رمزگذاری AES 256 بیتی نیز با سرویس در دسترس باشد ، کمتر از مطلوب به نظر می رسد..

این امکان وجود دارد که کاربرانی که سرعت بیشتری را نسبت به حریم خصوصی اعمال می کنند ، ممکن است رمزگذاری اطلاعات 128 بیتی را ترجیح دهند ، اما Private Internet Access سرعتهای خوبی را با سطح رمزگذاری بالاتر نیز ارائه می دهد. بنابراین ، چرا شانس؟ اگر تصمیم دارید با دسترسی به اینترنت خصوصی بروید ، تنظیمات را روی رمزگذاری AES 256 بیتی تغییر دهید ، که پیش فرض اکثر VPN های برتر است..

تنظیمات رمزگذاری پیا

کاربران ممکن است از بین پروتکل های پیشنهادی VPN روز و چندین مورد قدیمی قدیمی که دارای تنظیمات امنیتی دقیق تر هستند ، را انتخاب کنند. بیشترین توصیه شده OpenVPN است ، اما دسترسی به اینترنت خصوصی همچنین پروکسی SOCKS5 ، IPSec / L2TP و PPTP را در دسترس قرار می دهد. هنگامی که با رمزگذاری AES 256 بیتی ترکیب شد ، به جرات می توان گفت که اتصال شما به دسترسی به اینترنت خصوصی ، ترافیک وب شما ایمن خواهد بود.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی نیز دارای یک سوئیچ kill است که وقتی سرویس VPN به طور ناگهانی و غیر منتظره ای در دسترس نباشد ، یک جلسه مرور به طور خودکار خاتمه می یابد. این یک شکست امن فوق العاده عالی است ، اما ذکر این نکته است که بسیاری از مشتریان شکایت کرده اند که سوئیچ کشتار به عنوان تبلیغاتی کار نمی کند.

این نگرانی است زیرا ممکن است در صورت قطع شدن سرویس دسترسی به اینترنت خصوصی ، شما را در معرض دید قرار دهد. همه ارائه دهنده های بسیار معتبر VPN همچنین دارای ویژگی های سوئیچ kill در سرویس خود هستند و به نظر می رسد که اینها بطور مداوم کار می کنند.

اگر یکی از نگرانی های اصلی شما هنگام حضور در اینترنت به طور غیر منتظره ای در معرض دید شما باشد ، ممکن است عاقلانه باشد که با یک شرکت VPN متفاوت با سوئیچ kill kill قابل اطمینان تر بروید..

موقعیت های سرور دسترسی به اینترنت خصوصی

در حال حاضر ، دسترسی به اینترنت خصوصی 3،125 سرور در شبکه خود را لیست می کند. این شماره ای است که تعداد سرورها را در برخی از بهترین VPN های تجارت رقیب می کند.

با این حال ، آنها فقط در 33 کشور جهان واقع شده اند. در مقایسه با رقبایی که سرورهایی در بیش از 100 کشور جهان دارند ، به ویژه قابل توجه نیست. به همین دلیل دسترسی به اینترنت خصوصی ممکن است در مناطق خاصی جذابیت بیشتری داشته باشد اما در سایر موارد فقط درخواست تجدید نظر محدود دارد.

سرور دسترسی به اینترنت خصوصی جهان &# x1f1fa؛&# x1f1f8؛ یکی از مناطقی که احتمالاً دسترسی به اینترنت خصوصی محبوب تر است ، آمریکای شمالی است. در ایالات متحده ، این شرکت 1،441 سرور فقط در 15 مکان دارد. &# x1f1e8؛&# x1f1e6؛ 236 سرور اضافی در سه مکان در کانادا قرار دارند (در واقع بسیار خوب). &# x1f1f2؛&# x1f1fd؛ مکزیک دارای 33 سرور است که در یک مکان واحد قرار دارند.

&# x1f1ec؛&# x1f1e7؛ مشترکان انگلستان و اروپا احتمالاً متوجه خواهند شد كه دسترسی به اینترنت خصوصی دارای سرورهای كافی برای ارضای آنها است. انگلستان نزدیک به 200 سرور دارد در حالی که هلند دارای 548 نفر است. سایر مکان های سرور اروپایی شامل سوئد ، نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، سوئیس ، فرانسه ، بلژیک ، اتریش ، جمهوری چک ، لوکزامبورگ و دیگران است..

&# x1f1e7؛&# x1f1f7؛ برزیل تنها مکانی است که در آمریکای جنوبی با 20 سرور ارائه شده است. آفریقا نیز به همین ترتیب کم نمای است. دسترسی به اینترنت خصوصی فقط در آفریقای جنوبی با 10 سرور وجود دارد.

در خاورمیانه جایی که سرورها فقط در اسرائیل و امارات متحده عربی قرار دارند ، پوشش آنچنان مناسب نیست. سرورهای آسیایی شامل مکان هایی در سنگاپور ، ژاپن و هند هستند که پوشش خاصی برای آن قسمت از جهان به خصوص محکم نیست. استرالیا و نیوزلند تقریباً 200 سرور دارند.

مسلماً ، این سرورهای زیادی هستند. این واقعیت که دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 3000 سرور دارد به این معنی است که با بسیاری از بازیکنان بزرگ در آنجا قرار دارد. با این حال ، آنها واقعاً تنوع موقعیت مکانی را ندارند که لازم است VPN دارای امتیاز بالا باشند.

دسترسی به اینترنت خصوصی در وب سایت خود خاطرنشان می کند که آنها فقط از سرورهای لخت فلزی استفاده می کنند ، که عملکرد بهتر را تضمین می کند. علاوه بر این ، برخی از مکان ها دارای سرورهای پروکسی ماهی مرکب هستند که ممکن است به سرعت بخشیدن به سرعت انتقال داده کمک کند.

استفاده از BitTorrent یا P2P با دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی سریع به اینترنت و اینترنت با دسترسی سریع و دیدگاه مجاز در تورنت می تواند یک انتخاب عالی باشد. مشتری تورنت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

شانس خوب است که با دسترسی به اینترنت خصوصی سازگار باشد. شما در وب سایت آنها چیزی پیدا نمی کنید که به طور خاص مربوط به تورنت باشد. با این حال ، فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P کاملاً پشتیبانی می شود.

این یک سرویس مناسب برای دسترسی به اینترنت خصوصی است که فعالیت های تورنت محدود به برخی سرورها محدود نمی شود. به سادگی می توانید وارد سرور مورد نظر خود شوید.

ویژگی های دسترسی به اینترنت خصوصی

به نظر می رسد دسترسی به اینترنت خصوصی با پخش Netflix مشکلی ندارد. این شرکت پخش کننده جریان فوق العاده محبوب ، چند سال گذشته را صرف تلاش برای جلوگیری از دسترسی مردم به خدمات خود هنگام استفاده از VPN کرده است. به طور عمده ، آنها این کار را انجام می دهند ، زیرا VPN ممکن است به بیننده اجازه دهد به محتوایی که منطقه با قراردادهای مختلف محدود شده است ، دسترسی پیدا کند.

در حالی که به نظر می رسد برخی از ارائه دهندگان VPN می توانند محدودیت های Netflix را حل کنند ، دسترسی به اینترنت خصوصی به نظر نمی رسد یکی از این موارد باشد. به طور کلی ، فقط یک سرور در کالیفرنیا قادر به اتصال به Netflix بود. اگر هدف اصلی شما در پخش آنلاین مشاهده سرویس های جریان است ، این VPN برای شما نیست.

نتایج تست سرعت خصوصی دسترسی به اینترنت خصوصی

این معیاری است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN کمتر در آن گیر می آورند. اکثر مردم می دانند که با استفاده از هر VPN سرعت انتقال داده های آنها کاهش می یابد. با این حال ، یک VPN با کیفیت بالا و با کیفیت بالا ، داده ها را به مراتب کمتر از اطلاعاتی که دارای همان سطح کیفیت نیستند کند می کند.

دسترسی به اینترنت خصوصی ممکن است سریعترین VPN خارج از کشور نباشد ، اما هنوز هم عملکرد خوبی دارد. اتصال به سرور در نیویورک نتایج تست سرعت 77.56 Mbps را برای بارگیری و 36.75 Mbps برای بارگذاری انجام داد.

عملکرد فقط هنگام اتصال به یک سرور اروپایی در آمستردام بهبود یافته است. برای این آزمایش بارگیری در 81.46 Mbps و بارگذاری ها 40.30 Mbps انجام شد. این خیلی از نتایج تست سرعت که هنگام استفاده از هیچ VPN به دست آمده ، خیلی دور نیست.

نتیجه تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی

همه چیز در سرورهای هنگ کنگ به همان سرعت چشمگیر نبود. با این حال ، مطمئناً این اعداد نسبت به افرادی که با استفاده از ارائه دهندگان VPN تحتانی ارائه می شوند ، چشمگیر تر بودند. بارگیری ها با 13.04 Mbps در دقیقه 69.98 Mbps اندازه گیری شد.

عملکرد روی سرور در لندن نیز بسیار چشمگیر بود. بارگیری های 75.67 Mbps و بارگذاری 23.00 Mbps قابل احترام است ، حتی اگر به اندازه نتایج تست سرعت که با Express VPN به دست آمده اند ، چندان چشمگیر نیست. اگر هزینه برای شما مهمترین نگرانی است ، شاید دسترسی به اینترنت خصوصی انتخاب مناسبی باشد.

این نتایج تست مثبت تا حد زیادی به دلیل تعداد و کیفیت سرورهای شبکه خصوصی دسترسی به اینترنت است.

خط مشی ورود به اینترنت خصوصی

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ، که ممکن است به عنوان ISP شما نامیده شود ، گزارش های جامعی را در مورد وب سایت هایی که بازدید می کنید ، چه مدت اقامت دارید و چه کارهایی را در حالی که آنجا هستید انجام می دهد. آنها به برنامه هایی که شما استفاده می کنید دسترسی دارند و ممکن است اطلاعات باورنکردنی از فعالیت های آنلاین شما ذخیره کنند. وقتی به آن فکر می کنید ، این یک عمل ناامید کننده است.

هیچ وکتور کاربر سیاهههای مربوط نیستیکی از اهداف اصلی استفاده از VPN جلوگیری از جمع آوری تمام اطلاعات مربوط به شما و فعالیت های شماست. هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، ISP شما نمی تواند سابقه وب سایت هایی که بازدید می کنید یا برنامه هایی که استفاده می کنید را نگه دارد. در حالت ایده آل ، ارائه دهنده VPN شما از جمع آوری این نوع اطلاعات نیز خودداری می کند.

چنین سیاستی در برابر ورود به سیستم به دلایل متعدد بسیار مهم است. این امر مانع از ارائه دهنده VPN یا فروش داده های شما به اشخاص ثالث و شرکت های وابسته می شود.

علاوه بر این ، به این معنی است که اگر شرکت VPN شما هک شود ، آنها اطلاعات زیادی برای سرقت هکرها نخواهند داشت. علاوه بر این ، سیاست عدم ورود به سیستم بدان معنی است که یک سرویس VPN نمی تواند مجبور شود اطلاعات را با سازمان های اجرای قانون به اشتراک بگذارد زیرا هیچ چیزی برای افشای آن وجود ندارد.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN وقتی صحبت از صفر سیاهه ها می شوند ، بازی خوبی را بیان می کنند. دسترسی به اینترنت خصوصی به خوبی از این اصل پیروی می کند. آنها اظهار می دارند که ترافیک وب شما را ردیابی نمی کنند یا هرگونه ارتباط ارتباطی دارند. با این حال ، آنها داده های ضروری مانند آدرس ایمیل مشتری و روش های پرداخت را ذخیره می کنند.

گزینه های قیمت گذاری برای دسترسی به اینترنت خصوصی

قیمت گذاری این شرکت ممکن است برای بسیاری از مشتریان آینده نگر جدی باشد. این یکی از گزینه های مقرون به صرفه تر در خارج از کشور است ، و از آنجا که برخی از ویژگی ها و عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد ، بسیاری از مردم آن را یک معامله خوب می دانند.

قیمت هر ماه فقط 6.95 دلار در ماه است. برای آن قیمت ، انواع پروتکل VPN ، داده نامحدود ، پشتیبانی از P2P و سایر مواردی را که دسترسی به اینترنت خصوصی ارائه می دهد دریافت می کنید..

اگر به دنبال معامله هستید ، می توانید با اشتراک یک ساله که تقریباً 52 درصد پس انداز ارائه می دهد ، پیش بروید. این فقط 3.33 دلار در ماه کار می کند. پس از خرید برنامه دو ساله حتی پس انداز بیشتری نیز در دسترس است. با قیمت فقط 2.91 دلار در ماه ، این معامله ای است که می تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

قیمت دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی ضمانت برگشت پول هفت روزه را ارائه می دهد. این یک پنجره به خصوص طولانی نیست ، اما اگر اغلب از اینترنت استفاده می کنید ، باید بتوانید طی یک هفته تصمیم بگیرید که این سرویس برای شما کار می کند یا خیر..

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی توصیه می شود?

دسترسی به اینترنت خصوصی برخی از ویژگی های عالی ، واقعاً مطلوب و قیمت مناسب را ارائه می دهد. این واقعیت را اضافه کنید که سرورهای آنها بسیار سریع هستند ، و این یک VPN بد نیست. با این حال ، این بدان معنا نیست که اشکالی در استفاده از این سرویس وجود ندارد.

آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

فراموش نکنید که دسترسی به اینترنت خصوصی در ایالات متحده مستقر است. اگر یک آژانس دولتی اطلاعات شخصی شما را از سرورهای VPN شما دریافت کند ، این داده ها به زودی در پایگاه های داده های متعدد آژانس های دولتی دیگر قرار می گیرند. علاوه بر این ، در حالی که دسترسی به اینترنت خصوصی نتایج تست سرعت قابل ملاحظه ای داشت ، مطمئناً بهترین ها نبودند. تنوع مکان سرور آنها نیز وجود ندارد.

تمام آنچه گفته شد ، دسترسی به اینترنت خصوصی یک سرویس VPN خوب است. اگر قبل از تصمیم گیری به پایان لیست خود نزدیک می شوید ، به ما اجازه دهید 2 مورد دیگر را پیشنهاد کنیم که ارزش بررسی وقت شما را دارند. اگر این دو سرویس قبلاً در لیست شما نیستند ، مقایسه ExpressVPN و NordVPN ما را بررسی کنید. ما به آن 2 سرویس VPN می پردازیم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me