ביקורת VPN על גישה לאינטרנט פרטית (2020)

גישה לאינטרנט פרטי טעונה בתכונות והיא גם ספק VPN פופולרי. עם מבנה התמחור הזול שלה, היא בהחלט אפשרות אטרקטיבית בשוק.


לוגו פרטי גישה לאינטרנט

עם זאת, גישת האינטרנט הפרטית ממוקמת בארה”ב. מדינה זו היא בחירה גרועה לשמצה כבסיס הביתי של חברת VPN. לא רק שבארה”ב חוקים רבים המחייבים ספקי שירותי אינטרנט ו- VPN לעקוב אחר רשומות נתונים ולתחזק אותם, אלא שהיא גם חלק מרשת Five Eyes.

ארגונים כמו חמש העיניים, תשע העיניים ו -14 העיניים הם מאמצים שיתופיים בין המדינות החברות לשתף נתונים רגישים. חלק מהנתונים נאספים באמצעות פעילויות בסגנון ריגול אשר יהיו בלתי חוקיים עבור ממשלות להתנהל על אדמתם ללא הליך הולם. עם זאת, אם המידע נאסף על ידי מדינה אחרת, ניתן לשתף אותו בקלות ובזמן שעוקף את החוק.

מסיבות כגון אלה ארה”ב אינה המקום הטוב ביותר לבסיס שירות VPN. עדיף להשתמש בספק VPN השוכן מחוץ לרשת 14 Eyes.

ספקים כמו Surfshark ו- NordVPN נמצאים באיי הבתולה הבריטיים ומציעים חיבורי VPN מאובטחים, אמינים ומשתלמים. אם אתם באמת רגישים לפרטיות וריגול, מומלץ שתחפשו במקום זאת אחת מהחברות הללו.

עם זאת, לאינטרנט פרטי יש כמה תכונות נהדרות. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים בבת אחת, טורנטים מותר לשירות יש מתג להרוג.

הרשת שלהם מתגאה ביותר מ -3,000 שרתים, המדרגים אותה בין VPNs הטובים ביותר עבור מדד זה. עם זאת, שרתים אלה משתרעים על פני 28 מדינות בלבד, וזה לא מרשים כמו הרשתות של חברות אחרות המתפרסמות בקלות עד 100 מדינות ומעלה..

סקירה כללית בנושא VPN לגישה לאינטרנט

תכונות מידע
שימושיות:קל
מדיניות רישום:אין מדיניות רישום
גודל שרת:3,300 שרתי ++
הפצת שרת:33 מדינות
תמיכה:צ’אט
מפתה:מותר
סטרימינג:מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה:OpenVPN, SOCKS5 פרוקסי, IPSec / L2TP ו- PPTP;
המטה:ארה”ב
מחיר:$ 3.33 לחודש
אתר רשמי:https://www.privateinternetaccess.com

אבטחה והצפנה

גישה פרטית לאינטרנט נקטה כמה צעדים די מוצקים לקראת הגנה על לקוחותיה באופן מקוון. הגדרות ברירת מחדל מספקות הצפנת נתונים של 128 סיביות, שנראות פחות רצויות כאשר קידוד AES 256 סיביות זמין גם יחד עם השירות..

יתכן שמשתמשים שמשלימים פרמיה על מהירות על פני פרטיות עשויים להעדיף את קידוד הנתונים של 128 סיביות, אך גישה לאינטרנט פרטית מציעה מהירויות טובות גם עם רמת הצפנה גבוהה יותר. אז למה לקחת סיכונים? אם תחליט ללכת עם גישה לאינטרנט פרטי, העבר את ההגדרות להצפנת AES 256 סיביות, שהיא ברירת המחדל עבור רוב ה- VPN המובילים..

הגדרות הצפנת pia - -

משתמשים עשויים לבחור מבין פרוטוקול ה- VPN המומלץ ביותר של היום וכמה מועדפים ישנים הכוללים הגדרות אבטחה פחות מחמירות. המומלצת ביותר היא OpenVPN, אך גישה לאינטרנט פרטית גם הופכת את פרוקסי SOCKS5, IPSec / L2TP ו- PPTP לזמינים. בשילוב עם הצפנת AES 256-ביט, ניתן לומר שתעבורת האינטרנט שלך תישאר מאובטחת בזמן שאתה מחובר לגישה פרטית לאינטרנט..

כמו ספקי VPN רבים אחרים, גישה פרטית לאינטרנט כוללת מתג להרוג שמסיים אוטומטית הפעלת גלישה כששירות ה- VPN באופן בלתי צפוי הופך להיות זמין. זהו כספת כושלת נפלאה, אך מזכיר כי לקוחות רבים התלוננו על מתג ההריגה אינו פועל כפי שפורסם.

זה דאגה מכיוון שהוא יכול להותיר אותך חשוף אם השירות של גישה פרטית לאינטרנט יפריע. לכל ספקי ה- VPN המוערכים ביותר יש גם תכונות מתג להרוג בשירותם, ונראה כי אלה עובדים באופן עקבי.

אם אחת הדאגות העיקריות שלך נחשפת באופן בלתי צפוי כשאתה מחובר לאינטרנט, ייתכן שיהיה חכם ללכת עם חברת VPN אחרת עם מתג להרוג יותר אמין..

מיקומי שרת של גישה פרטית לאינטרנט

נכון לעכשיו, גישה פרטית לאינטרנט מציגה 3,125 שרתים ברשת שלה. זהו מספר שמתחרה את ספירת השרת של כמה מה- VPN הטובים ביותר בעסק.

עם זאת, הם ממוקמים רק ב -33 מדינות. זה לא מרשים במיוחד בהשוואה ליריבים שיש להם שרתים הממוקמים ביותר ממאה מדינות. זו הסיבה שלגישה לאינטרנט פרטי עשויה להיות ערעור רב יותר באזורים מסוימים, אך ערעור מוגבל רק באזורים אחרים.

פרטי שרת גישה לאינטרנט פרטית &# x1f1fa;&# x1f1f8; אחד האזורים שבהם גישה לאינטרנט פרטי עשוי להיות פופולרי יותר הוא צפון אמריקה. בארה”ב יש לחברה 1,441 שרתי ב -15 מיקומים בלבד. &# x1f1e8;&# x1f1e6; 236 שרתים נוספים ממוקמים בשלושה מיקומים בקנדה (די טובים, למעשה). &# x1f1f2;&# x1f1fd; במקסיקו 33 שרתים שוכנים במקום אחד.

&# x1f1ec;&# x1f1e7; נרשמים בבריטניה ואירופה כנראה יגלו שלגישה לאינטרנט פרטי יש שרתים נאותים בכדי לספק אותם. בבריטניה יש כמעט 200 שרתים בעוד בהולנד 548. מיקומי שרת אירופיים אחרים כוללים שבדיה, נורווגיה, דנמרק, פינלנד, שוויץ, צרפת, בלגיה, אוסטריה, צ’כיה, לוקסמבורג ואחרים..

&# x1f1e7;&# x1f1f7; ברזיל היא המיקום היחיד המיוצג בדרום אמריקה עם 20 שרתים. אפריקה באופן דומה היא מיוצגת תחת. לגישה לאינטרנט פרטית יש נוכחות רק בדרום אפריקה עם 10 שרתים.

הכיסוי אינו טוב במזרח התיכון בו השרתים ממוקמים רק בישראל ובאיחוד האמירויות. שרתים אסיאתיים כוללים מיקומים בסינגפור, יפן והודו, אשר אינו כיסוי חזק במיוחד לאותו חלק של העולם. באוסטרליה וניו זילנד נמצאים כ -200 שרתים.

יש להודות שזה הרבה שרתים. העובדה שלגישה לאינטרנט פרטי יש יותר מ -3,000 שרתים פירושה שהיא נמצאת במקום עם רבים מהשחקנים הגדולים. עם זאת, אין להם באמת את מגוון המיקומים הנדרש כדי להיות VPN מהדירוג הגבוה ביותר.

גישה לאינטרנט פרטי אכן מציינת באתר האינטרנט שלהם כי הם משתמשים רק בשרתי מתכת חשופה, מה שמבטיח ביצועים טובים יותר. בנוסף, בחלק מהמיקומים שרתי פרוקסי דיונון, אשר עשויים לעזור להאיץ את שיעורי העברת הנתונים.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם גישה לאינטרנט פרטי

עם המהירות והנקודת המבט המתירנית שלו על סיבוב, גישה פרטית לאינטרנט יכולה להיות בחירה מצוינת. בחר את לקוח הגורמים האהוב עליך.

רוב הסיכויים שזה תואם גישה לאינטרנט פרטי. לא תמצא שום דבר שמתייחס באופן ספציפי לבילוי באתר האינטרנט שלהם. עם זאת, פעילות שיתוף הקבצים של P2P נתמכת באופן מלא.

זהו היבט נוח בשירות ‘גישה פרטית לאינטרנט’ שפעילות סיקור אינה מוגבלת לשרתים מסוימים. אתה יכול פשוט להיכנס לשרת לפי בחירתך.

מאפייני גישה לאינטרנט פרטיים

נראה כי גישה לאינטרנט פרטי מתקשה להזרים את נטפליקס. חברת הסטרימינג הפופולרית ביותר הזו בילתה בשנים האחרונות בעבודה קשה כדי למנוע מאנשים גישה לשירות שלהם תוך כדי שימוש ב- VPN. בעיקר, הם עושים זאת מכיוון ש- VPN עשוי לאפשר לצופה גישה לתכנים המוגבלים על ידי חוזים שונים.

אמנם נראה כי ספקי VPN מסוימים עדיין מצליחים לעקוף את המגבלות של נטפליקס, אך נראה כי גישה לאינטרנט פרטי אינה אחת מאלו. בסך הכל, רק שרת אחד בקליפורניה הצליח להתחבר לנטפליקס. אם המטרה העיקרית שלך להיכנס לרשת היא להציג שירותי סטרימינג, זה לא ה- VPN בשבילך.

תוצאות בדיקת מהירות של גישה פרטית לאינטרנט

זהו המדד בו רבים מעדני ספקי VPN פחותים. רוב האנשים מבינים כי שימוש בכל VPN הולך להאט את קצב העברת הנתונים שלהם. עם זאת, VPN איכותי ואיכותי באמת מאט נתונים בהרבה פחות מאחד שאינו בעל אותה רמת איכות.

גישה לאינטרנט פרטי אולי אינה ה- VPN המהיר ביותר בחוץ, אך היא עדיין מתפקדת היטב. חיבור לשרת בניו יורק נתן תוצאות בדיקות מהירות של 77.56 מגה-ביט לשנייה להורדות ו -36.75 מגה-ביט לשנייה להעלאות.

הביצועים השתפרו רק כאשר הם מחוברים לשרת אירופי באמסטרדם. למבחן זה, ההורדות שהוגדרו במהירות של 81.46 מגה-ביט לשנייה וההעלאות היו 40.30 Mbps. זה לא רחוק מדי מתוצאות בדיקות המהירות שנרכשו כשלא משתמשים ב- VPN כלשהו.

תוצאות בדיקת מהירות גישה לאינטרנט פרטית

הדברים לא ממש התלקחו במהירות עם השרת בהונג קונג. עם זאת, המספרים בהחלט היו מרשימים יותר מאלו שהועלו באמצעות ספקי VPN נחותים. ההורדות נמדדו 69.98 מגהביט לשנייה כאשר העלאות הגיעו במהירות של 13.04 Mbps.

גם הביצועים בשרת בלונדון היו מרשימים למדי. הורדות של 75.67 Mbps והעלאות של 23.00 Mbps מכובדות, גם אם הן לא בוערות במהירות כמו תוצאות בדיקות המהירות שהושגו עם Express VPN. אם העלות מהווה דאגה ראשונית עבורך, אולי גישה לאינטרנט פרטית היא הבחירה הנכונה.

תוצאות הבדיקה החיוביות הללו נובעות במידה רבה מכמות השרתים ואיכותם ברשת האינטרנט הפרטי.

מדיניות רישום הגישה לאינטרנט פרטי

ספק שירותי האינטרנט שלך, המכונה ספקית האינטרנט שלך, מחזיק יומנים מקיפים לגבי אתרים שאתה מבקר בהם, כמה זמן אתה נשאר ומה עושים בזמן שאתה שם. יש להם גישה ליישומים שאתה משתמש בהם, והם עשויים לאחסן כמויות מדהימות של נתונים על הפעילויות המקוונות שלך. כשאתה חושב על זה, זה נוהג מביך.

אין וקטור יומני משתמשאחת המטרות העיקריות של שימוש ב- VPN היא להימנע ממישהו שאוסף את כל הנתונים האלה אודותיך ועל פעילויותיך. כשאתה משתמש ב- VPN, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יכול לרשום רישומים על האתרים שבהם אתה מבקר או על האפליקציות בהן אתה משתמש. באופן אידיאלי, ספק ה- VPN שלך נמנע מלאסוף מידע מסוג זה.

מדיניות כזו נגד כריתת עצים היא קריטית מכמה סיבות. זה מונע מספק ה- VPN למכור או למסור את הנתונים שלך לצדדים שלישיים ולחברות קשורות.

בנוסף, פירוש הדבר שאם חברת ה- VPN שלך תפורץ, אז לא יהיה להם הרבה מידע שההאקרים יגנבו. יתר על כן, מדיניות ללא רישום פירושה שלא ניתן להכריח שירות VPN לחלוק מידע עם גורמי אכיפת החוק מכיוון שאין מה לחשוף.

ספקי VPN רבים מדברים משחק טוב כשמדובר באפס יומנים. גישה פרטית לאינטרנט עוקבת אחר עיקרון זה למדי. הם מציינים שהם לא עוקבים אחר התעבורה באינטרנט שלך או שיש להם יומני תקשורת. עם זאת, הם מאחסנים נתונים חיוניים כמו כתובות דוא”ל של לקוחות ואמצעי תשלום.

אפשרויות תמחור עבור גישה לאינטרנט פרטי

תמחור של חברה זו עשוי להיות אטרקטיבי ברצינות עבור לקוחות פוטנציאליים רבים. זוהי אחת מהאפשרויות הזולות יותר שקיימות שם, ומכיוון שהיא מציעה כמה תכונות וביצועים לא רעים, אנשים רבים רואים בכך עסקה טובה.

המחיר לשבוע הוא רק 6.95 $ לחודש. במחיר זה אתה מקבל מגוון של פרוטוקולי VPN, נתונים ללא הגבלה, תמיכה ב- P2P וכל השאר שמציעה גישה לאינטרנט פרטי..

אם אתה מחפש עסקה, ייתכן שתלך עם המנוי לשנה, שמציע חיסכון של כ- 52 אחוזים. זה מסתכם בסך של 3.33 דולר לחודש. ניתן להשיג אפילו חיסכון גדול יותר בעת רכישת התוכנית לשנתיים. במחיר של 2.91 $ לחודש בלבד, מדובר בעסקה שיכולה להיות אטרקטיבית עבור אנשים רבים.

תמחור גישה פרטית לאינטרנט

גישה פרטית לאינטרנט מציעה ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים. זה לא חלון ארוך במיוחד, אבל אם אתה משתמש באינטרנט לעתים קרובות, אתה אמור להיות מסוגל להחליט תוך שבוע אם השירות הזה עובד בשבילך או לא..

האם גישה לאינטרנט פרטי מומלצת?

גישה פרטית לאינטרנט מציעה כמה תכונות נהדרות ונחשקות באמת ומחירים נוחים. הוסף לזה את העובדה שהשרתים שלהם די מהירים, ו זה לא VPN רע. עם זאת, אין זה אומר שאין חסרונות בשימוש בשירות זה.

לוגו פרטי גישה לאינטרנט

אל תשכח שגישה לאינטרנט פרטי ממוקמת בארה”ב. אם סוכנות ממשלתית אחת תשים את הנתונים האישיים שלך משרתי ה- VPN שלך, נתונים אלה ישוכנו בקרוב במסדי נתונים של סוכנויות ממשלתיות רבות אחרות. יתר על כן, בעוד שלגישה לאינטרנט פרטית היו תוצאות בדיקת מהירות מכובדות, הן בהחלט לא היו הטובות ביותר. המגוון של מיקומי השרת שלהם גם הוא חסר.

עם זאת, גישה פרטית לאינטרנט היא שירות VPN בסדר. אם אתה מתקרב לסוף הרשימה שלך לפני שאתה מקבל החלטה, הרשה לנו להמליץ ​​על 2 נוספים שיהיו שווים את הזמן שלך לבדוק. בדוק את השוואת ExpressVPN ו- NordVPN אם שני השירותים האלה אינם ברשימה שלך. אנו נותנים לשני שירותי ה- VPN הללו שני אגודלים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map