ارائه دهندگان خدمات ایمن ترین ایمیل (2020)

طی چند سال گذشته رسوایی های بیشماری در مورد حریم خصوصی وجود داشته است که شامل ارائه دهندگان ایمیل بزرگی می شود. این امر باعث شده است تا بسیاری از افراد به دنبال بهترین ایمیلهای ایمن باشند که به آنها امکان برقراری ارتباط آزادانه با دیگران و در عین حال از حریم شخصی آنها به عنوان کاربر محافظت می کند..


چرا به نامه های رمزگذاری شده نیاز دارید

ممکن است بپرسید, آیا واقعا رمزگذاری ایمیل های من برای من ضروری است? یا اینکه این چیزهای زیادی در مورد هیچ چیز نیست؟ ببین چه اتفاقاتی در طی چند سال گذشته افتاده و خودت قضاوت کن.

رمزگذاری شده-ایمیل-آیکونجیمیل به تازگی گرفتار شده است که اشخاص ثالث دسترسی کامل و کامل به ایمیل های کاربر خود را دارند. این بدان معناست که اگر در زمان آشکار شدن این رسوایی از Gmail استفاده می کردید ، ممکن است ایمیل هایی که فکر می کنید خصوصی هستند ، به دست افرادی که می خواستند به دلایل خودشان از آنها استفاده کنند ، پایان یابد. اگر با این کار راحت هستید ، پس شاید لازم نیست ایمیل خود را رمزگذاری کنید.

اسناد رد شده نشان می دهد که یاهو ، AOL ، گوگل ، مایکروسافت و اپل به آژانس های نظارتی آمریکا اجازه داده اند که بتوانند ارتباط زنده را رصد کنید و اطلاعات را روی سرورهای خود ذخیره کنید.

بنابراین ما یاهو ، AOL ، اپل ، گوگل و مایکروسافت را داریم که همه بازیکنان بزرگ در ایمیل هستند, با اشتیاق اطلاعات خصوصی خود را به اشتراک بگذارید با تبلیغ کنندگان ، بازاریابان و دولت. به همین دلیل ، اگر می خواهید ایمیل های خود را خصوصی نگه دارید ، به ایمیل های رمزگذاری شده نیاز دارید. به یاد داشته باشید ، هنگامی که از ارائه دهندگان ایمیل “رایگان” استفاده می کنید ، به احتمال زیاد شما همان چیزی است که به دیگران فروخته می شود.

خوشبختانه ، یک راه حل ساده وجود دارد. از ارائه دهنده ایمن ایمیل استفاده کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به چند گزینه موجود با هدف کمک به شما در انتخاب گزینه مناسب برای نیازهای شما.

1. ProtonMail – مشهورترین ارائه دهنده خدمات ایمیل

آرم protonmail

ProtonMail توسط دکتر اندی ین تأسیس شده است. وی قبل از تأسیس این شرکت ، به عنوان محقق در سرن فعالیت داشت. ProtonMail بر اساس ایده ساختن اینترنت است که از حریم شخصی کاربران محافظت می کند ، ابتدا از طریق ایمیل شروع می شود.

مهندسین و دانشمندانی که برای این شرکت مستقر در سوئیس کار می کنند ، یک دید واحد دارند محافظت از آزادی های مدنی مردم هنگام آنلاین بودن. به همین دلیل ، آنها سرویس الکترونیکی آسان را ایجاد کرده اند که در رمزگذاری ایمیل نهایی به کار رفته است.

تعهد ProtonMail به حریم خصوصی به محض تنظیم حساب کاربری شما مشاهده می شود. از شما درخواست اطلاعات شخصی نمی شود. شما فقط باید یک نام کاربری و رمز عبور را انتخاب کنید.

این یک اکانت ایمیل رایگان است ، بنابراین قابلیت های زیادی را که ممکن است با سایر سرویس های ایمیل بدست آورید ندارد.

صندوق ورودی protonmail

حد دلبستگی شما 25 مگابایت است. پیوست تصاویر آسان و سریع است. با ارسال یا دریافت ایمیل ، ProtonMail بطور خودکار اطلاعات مخاطب را در پوشه آدرس شما ذخیره می کند. شما می توانید مخاطبین را از برنامه های دیگر بارگذاری کنید. با این وجود روش مستقیمی برای اتصال مخاطبین به رسانه های اجتماعی یا سایر اشتراک های ایمیل وجود ندارد. شما باید یک فایل a.CSV یا.VFC ایجاد کرده و سپس آنها را در حساب خود بارگذاری کنید.

اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید و باید تنظیم مجدد حساب خود را انجام دهید ، می توانید این کار را انجام دهید. با این حال ، قبل از ریست کردن گذرواژه‌تان ، هر ایمیلی که قبلاً در صندوق ورودی شما یا در پوشه ذخیره شده شما وجود داشته باشد ، نیست. وجود دارد به هیچ وجه قادر به بازیابی آنها نخواهید بود.

طرفداران:

 • پیام های ایمیل رمزگذاری شده را به راحتی ارسال کنید
 • پیوستها را تا حداکثر 25 مگابایت به سرعت آپلود می کنید
 • رایگان

منفی:

 • اگر گذرواژه خود را فراموش کردید ، باید حساب خود را دوباره تنظیم کنید. هر ایمیلی که قبلاً ذخیره شده یا دریافت شده باشد ، قفل می شود. دیگر نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

2. نامه پستی – رمزگذاری نهایی به پایان + امضاهای دیجیتال

آرم پست الکترونیکی

Mailfence یک شرکت مستقر در بلژیک است که در سال 1999 راه اندازی شد. هدف آنها کمک به کاربران برای بازیابی حریم خصوصی ایمیل ایمن خود است. آنها برای دستیابی به این هدف ، گواهینامه های SSL را یافتند که هیچ گونه مجوز صدور گواهینامه آمریکایی را نداشت. آنها یک راه حل منحصر به فرد برای رمزگذاری پایان به پایان کار با ایمیل ایجاد کردند. این راه حل شامل امضاهای دیجیتال است.

Mailfence سعی دارد با ارائه یک مجموعه کامل ایمیل ، از جمله تقویم نامه های Mailfence ، اسناد نامه Mailfence و گروه های Mailfence ، از جمعیت دور شود. Mailfence با سایر خدمات ایمیل سازگار با PGP کار می کند.

Mailfence از خود به عنوان یک “راه حل واقعی رمزگذاری پایان تا پایان” نام می برد زیرا تمام عملیات رمزگذاری در مرورگر اتفاق می افتد. فروشگاه کلیدی آنها به کاربران می دهد کنترل کامل بر مدیریت کلید و همچنین گزینه های پیشرفته.

نحوه عملکرد نامه پستی

Mailfence به خود افتخار می کند برگشت پذیری کامل. این بدان معناست که کاربران می توانند با استفاده از جفت های رمزگذاری شده کلید و همچنین داده های رمزگذاری شده انتهای خود از این سکو خارج شوند..

سرورهای آنها در بلژیک مستقر هستند و دارای قوانینی هستند که از حریم خصوصی محافظت می کنند. از آنجا که Mailfence یک شرکت مادر اصلی ندارد ، مجبور نیستند درخواست های داده های مقامات داخلی یا خارجی را رعایت کنند.

Mailfence یک برنامه رایگان دارد که همراه با 500 ایمیل MB ، اسناد 500 MB ، احراز هویت دو عاملی ، رمزگذاری و همچنین پشتیبانی است. سطح بعدی یک برنامه برای هر ماه حدود 2.50 دلار است. برنامه تجاری آنها به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه را بر اساس نیازشان مقیاس کنند. قیمت گذاری طرح بسته به آنچه کاربر به آن اضافه می کند متفاوت است.

قیمت گذاری نامه پست الکترونیکی

طرفداران:

 • امنیت عالی و حریم خصوصی
 • رمزگذاری پایان به انتهای PGP را باز کنید
 • واقع در بلژیک
 • امضاهای دیجیتال
 • اشخاص ثالث به اطلاعات شما دسترسی ندارند

منفی:

  • تم های قابل تنظیم ارائه نمی شوند
  • سیستم مدیریت نام مستعار مناسبی ندارد

3. Hushmail – قدیمی ترین سرویس ایمن ایمیل

Hushmail طوری طراحی شده است که مانند سرویس ایمیل رایگان شما در حال حاضر استفاده می کند. شما می توانید آن را در تلفن هوشمند ، وب یا دستگاه هوشمند استفاده کنید. تفاوت این است که آنها با هدف حفظ امنیت داده های شما ویژگی های امنیتی اضافی را اضافه کردند.

ارتباطات هوشنگ در سال 1998 آغاز شد. یک سال بعد ، Hushmail معرفی شد. این شرکت مستقر در ونکوور ، کانادا ، در قلب یک صنعت رو به رشد فناوری است.

فلسفه Hushmail این است که ایجاد بهترین ایمیلهای ایمن نیازی به پیچیدگی ندارد و همچنین نیازی به ارعاب نیست. ایده آنها این بوده است که برای محدود کردن خطرات امنیتی سایبر ، اقدامات مورد استفاده باید مؤثر باشد ، در دسترس باشد و افراد باید احساس کنند که در واقع می توانند از آنها استفاده کنند.

بن کاتلر از سال 2001 به عنوان مدیرعامل شرکت خدمت کرده است و برایان اسمیت به عنوان مدیر ارشد فناوری شرکت فعالیت می کند. برایان یکی از نیروهای خلاق در پشت فناوری بود که هوشیmail را قدرت می دهد.

صندوق ورودی hushmail

هوشمیل معتقد است امنیت مهمترین ویژگی ای است که یک سرویس ایمیل می تواند داشته باشد. طرف رایگان این سرویس دارای بسیاری از ویژگی ها یا کارایی هایی نیست که سایر سرویس گیرندگان ایمیل مبتنی بر وب ارائه می دهند.

Hushmail ایمیل های دریافتی را اسکن می کند و آنها را از نظر ویروس بررسی می کند. این امکان را برای لیست سیاه کردن نام دامنه و آدرس های ایمیل شخصی فراهم می کند.

هوشم در صندوق ورودی خود تبلیغات ندارد. دسترسی POP3 را ارائه می دهد ، به این معنی که ایمیل شما از خدمات شخص ثالث قابل دسترسی است. این بدان معنی است که می توانید از طریق برنامه ایمیل تلفن هوشمند خود به Hushmail دسترسی پیدا کنید. Hushmail فقط یک آهنگساز پیام کوتاه را ارائه می دهد.

اگر هر روز از نامه الکترونیکی خود استفاده می کنید ، ممکن است با این کار اذیت نشوید ، اما Hushmail نیاز دارد که حداقل هر سه هفته یک بار وارد سیستم شوید تا بتوانید حساب خود را فعال نگه دارید. در این صورت ، Hushmail به طور خودکار حساب شما غیرفعال می شود. این می تواند سریع آزار دهنده شود.

طرفداران:

 • شما تبلیغات را در صندوق ورودی دریافت نمی کنید
 • دسترسی به POP3
 • نسخه رایگان

منفی:

 • اگر حساب شما به مدت سه هفته غیرفعال باشد ، غیرفعال می شود
 • بدون جستجوگر طلسم

افکار نهایی

ایمیل نوعی ارتباط قابل اعتماد است. اینجاست که اطلاعات خصوصی را با کسانی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک می گذارید. به همین دلیل ، ایمیل هدفی مشروع برای هکرها است. حساب های ایمیل رایگان پیام های شما را رمزگذاری می کنند.

بسیاری از آنها کار خوب در فیلتر کردن اسپم ها را انجام می دهند. با این حال ، ما احساس نمی کنیم که مشتریان رایگان ایمیل مبتنی بر وب ایمن ترین راه برای برقراری ارتباط شما هستند.

STARTTLS نوعی رمزگذاری ایمیل است. اگر هم فرستنده و هم گیرنده از برنامه هایی استفاده می کنند که از این نوع ایمیل های رمزگذاری شده پشتیبانی می کنند ، می توان ارسال کرد.

زیرساخت کلید عمومی یا PKI کلید رمزگذاری ایمیل است. این همان چیزی است که به فرد امکان می دهد از فناوری هایی مانند امضاهای دیجیتالی و رمزگذاری استفاده کند. علاوه بر استفاده در ایمیل ، در قلب تجارت الکترونیک قرار دارد و نقش بیشتری در اینترنت اشیا خواهد داشت.

نیاز به ایمیل و سایر اشکال نرم افزارهای امنیتی سایبر مانند VPN ، تا زمانی ادامه خواهد یافت که افراد بدخواهی وجود داشته باشند که از مواردی مانند ZeroAccess و اشکال دیگر بدافزارهای مخرب برای آلوده کردن سیستم عامل ها استفاده می کنند و باعث آسیب به قربانیان بی گناه می شوند..

فراموش نکنید که در حالی که ایمیل رمزگذاری شده لایه ای اضافی از اطلاعات شخصی شما را فراهم می کند ، ترافیک اینترنت شما هنوز رمزگذاری نشده است. ما به شما پیشنهاد می کنیم بهترین VPN هایی را که می توانید در اختیار داشته باشید ، بررسی و مقایسه کرده و از خود و خانه خود در مقابل مهاجمان احتمالی محافظت کنید.

ایمیل یک بردار حمله است ، اما داده های مرور شما نیز چنین است. همیشه به سایتهایی که بازدید می کنید هوشیار باشید ، یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده دریافت کنید و یک VPN خوب مانند NordVPN یا سورفشارک. شما در آینده درد زیادی را نجات خواهید داد.

سؤالات متداول

س: آیا Gmail یک ایمیل ایمن است?

آ: Gmail بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. این یکی از محبوب ترین ارائه دهنده خدمات ایمیل در این سیاره است. قابل درک است که نگرانی در مورد امنیت وجود دارد. Gmail به شما امکان می دهد از هر مکانی وارد شوید و از هر وسیله دلخواه استفاده کنید.

این امر باعث می شود وارد شبکه های غیر رمزنگاری شده و اطلاعات شخصی و حریم شخصی خود شوید. Gmail دارای تنظیمات پیش فرض است که امنیت نسبتاً قوی را ارائه می دهد. با این حال ، یادگیری در مورد گزینه های امنیتی پیشرفته ، از جمله SMTP از طریق TLS (STARTTLS) ، به شما امکان می دهد Gmail را ایمن تر کنید.

س: آیا می توانم با Gmail ایمیل ارسال کنم?

آ: آره. Gmail از S / MIME پشتیبانی می کند. این کار با حساب Gmail پرداخت شده در دسترس است. در صورت استفاده از یک حساب کاربری رایگان در دسترس نیست. S / MIME فقط درصورتی کار می کند که فرستنده و گیرنده از یک سرویس پشتیبانی کننده از آن استفاده کنند.

Gmail اعلام کرده است که آنها علاقه مند هستند رمزنگاری نهایی را به همه سرویس های ایمیل خود اضافه کنند. این اتفاق هنوز نیفتاده است و از آنجا که آنها از سال 2014 به این قول را داده اند ، ما نفس خود را حفظ نمی کنیم.

س: چگونه می توانم از یک پیوست Gmail محافظت کنم?

آ: برای شروع یک ایمیل جدید روی نوشتن کلیک کنید. در سمت راست پایین پنجره ، روی روشن کردن Confidential Mode کلیک کنید. در آنجا شما می توانید تاریخ انقضا و رمز عبور را تنظیم کنید.

س: آیا می توانید یک ایمیل هک شده باشید?

آ: آره. به عنوان مثال ، محققان در اروپا نقص های امنیتی را کشف كردند كه در صورت رمزگذاری استفاده PGP و S / MIME می توانند ایمیل هك شوند..

س: چگونه می دانم ایمیل من هک شده است?

آ: اولین سرنخ شما معمولاً این خواهد بود که مخاطبین شما به شما اطلاع می دهند که ایمیلهای عجیب و غریب از شما دریافت کرده اند. ممکن است از آنها بخواهید که اطلاعات حساس و غیره را از آنها بخواهید تا عکسی از آن را برای شما ارسال کنند. اگر آن را ارسال نکردید ، احتمالاً هک شده اید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me