מערכות אבטחת הבית הטובות ביותר (2020)

מערכות אבטחת הבית הטובות ביותר (2020)


אבטחת בית בקנדה חשובה. אני יודע שיש לנו בקנדים דבר טוב עם המוניטין הגלובלי שלנו כחבר’ה הנחמדים ברחבי העיר, אבל פשע אכן קורה כאן בין שאנחנו רוצים להודות בזה או לא.

מדינות קנדה מדווחות על יותר ממיליון וחצי אירועים של פשע רכוש ויותר מ -150,000 מקרים של שבירה וכניסה לשנה (מקור).

אף פעם לא כואב להיזהר כשמגן על אלה שאתה אוהב ועל רכושך היקר מפני איומים שיהיו.

למזלנו, בימינו ובעידן הזה, יש המון אפשרויות. ישנם שירותים מסוימים המאפשרים לך מערכת אבטחה מתקדמת מבלי לעשות דבר אחד לקום ולפעול. בדיוק כך, ילדיכם מוגנים והטלוויזיה החדשה שלכם תהיה מאובטחת.

לאנשים שרוצים להקים מערכת פיקוח ביתית היי-טק לבד, יש אפשרויות אם אתה נוטה. האפשרויות הן אינסופיות יחד עם מערכות שבפיקוח עצמי או שירותי מנויים עם מעקב מקצועי 24/7.

בין אם אתם גרים בבית, דירה או דירת דירה, ישנן אפשרויות רבות למערכת אבטחה עבור קנדים כדי להגן על מה שהכי חשוב בעולם הזה ואנחנו יכולים לעזור לכם להבין איזו מהן מתאימה לכם ביותר.. &# x1f1e8;&# x1f1e6;

Contents

TLDR

חברת Frontpoint מציעה את מערכת האבטחה הטובה ביותר בקנדה. זה הטוב ביותר סביב הבחירה ויש לו גם תמיכה נהדרת בלקוחות. תוכניות התשלום גמישות כמו גם החבילות שלהם. אם אתה מחפש מערכת המותקנת על ידי איש מקצוע, ויוינט היא הבחירה הטובה ביותר. ניטור עצמי הוא גם אפשרות ברת קיימא ויש לבחור בערכת האבטחה הביתית החכמה של Honeywell אם זה מה שאתה רוצה להשתמש בו. למידע נוסף על מצלמות, קרא את המדריך שלנו למצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר.

איך אנחנו מחליטים

יש הרבה אפשרויות בחוץ למערכות אבטחה ביתיות – כל כך הרבה שזה יכול להיות מהמם. זה המקום אליו אנו נכנסים. הצוות שלנו הושיט את פני כל רחבי הידיים המרחיקים לעשות מחקר על כל המותגים המובילים בתחום האבטחה הביתית, כך שלא תצטרכו לעשות זאת. השווינו הכל כדי לוודא שתוכל לקבל החלטה מושכלת כיצד להגן על עצמך. גילינו אילו שירותים מציעים את התמורה הטובה ביותר – החל מתכונות לתמחור וכל מה שביניהם, כמו קלות שימוש, שירות לקוחות, המלצות על לקוחות, יעילות וכל דבר אחר שמערכת אבטחה ביתית עשויה להיות טובה בו.

1. Frontpoint – מערכת האבטחה הקנדית הטובה ביותר (DIY, אוטומטית, התמורה הטובה ביותר)

מי צריך להשתמש ב- Frontpoint?

אנשים שצריכים להשתמש בהם חזית הם אנשים שיש להם קצת כסף לבזבז על מערכת אבטחה ביתית אך מעריכים שקט נפשי וביטחון. שירות זה מיועד לקנדים שלא אכפת להם להתקין את המערכת בעצמם או להיכנס לחוזה ארוך טווח. מערכות נקודות חזית כוללות גם:

 • אין טכנאי התקנה
 • אין חיווט / קידוח
 • תכנות ידנית אינה חובה
 • הגדרה תוך 15 דקות
 • הוכחה לרסק
 • מגיע עם גיבוי

חזית

אבטחת Frontpoint היא הבחירה המובילה שלנו בקנדה למערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר. מערכת הניטור הביתית מאחוריה עשור של חדשנות תוך שהיא מספקת שירות לקוחות ברמה הטובה ביותר וחוויה עשירה בתכונות להגנה על הבית שלכם. המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא עם המניפסט של Frontpoint: אנחנו עושים מהפכה בתעשיית האבטחה הביתית כבר למעלה מעשור. כאשר פורצים החלו להערים על אבטחת בית הספר הישן, היינו מהראשונים שהשתמשו בטכנולוגיה סלולרית בכל מערכת. כשהיינו הראשונים לשלב מערכת הגדרה עצמית עם ניטור מקצועי, נולד שוק חדש. ובעוד שהענף משתנה ללא הרף, המסירות שלנו ללקוחותינו נותרה בעינה. ללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר. מגיע להם דרך פשוטה יותר לבית בטוח וחכם יותר. ברוך הבא לאבטחת הבית החכם של Frontpoint. מערכת אבטחה מאז 2007, Frontpoint זכתה במספר פרסי שירות Super Angie’s List Super Service, האחרון שהגיע בשנת 2017. יש להם גם דירוג A + של הלשכה לעסקים טובים יותר וביקורות גבוהות בכל רחבי האינטרנט.

תכונות, תכניות ותמחור

ה תמחור עבור Frontpoint ניתן להתאים אישית בהרבה תחומים ולכן כדאי ליצור קשר עם החברה לקבלת הצעת מחיר. עם זאת, ישנם פרטים לגבי אופן ביצוע התמחור. הדבר הראשון שצריך לזכור בשירות הוא שאתה אכן צריך להתחייב לתוכנית לשנה או לשלוש שנים. תוכניות לשלוש שנים זולות בהרבה מתוכניות לשנה עם התחייבות גדולה בהרבה. התחייבות זו עשויה להפחיד אנשים מסוימים, אך האחריות ל 30 יום מאפשרת לך לנסות את השירות בחודש הראשון. מעבר לשני אורכי ההתקשרות השונים הזמינים קיימות שלוש תכניות פיקוח ו שש חבילות חומרה הניתנות להתאמה אישית. ה תוכנית הניטור הזולה ביותר זמין נקרא תוכנית ההגנה והיא 34.99 $ לחודש הכולל שריפה, קרח, מים, בטיחות חיים והגנה מפני פריצות כולל ניטור 24/7. השלב הבא הוא התוכנית האינטראקטיבית במחיר של 44.99 דולר לחודש ומוסיפה פונקציונליות נוספת כמו חיישני תמונה, בקרת תאורה, הגנה מפני התרסקות, התראות דוא”ל וטקסט, שליטה מרחוק ממכשיר נייד ושירותי מיקום גיאוגרפי. עם התוכנית הגבוהה ביותר שכבתית, אתה יכול לתמוך במצלמות ותרמוסטטים במחיר של 49.99 $ לחודש. זה מאפשר לך להשתמש בזרמת וידאו בשידור חי, הקלטת וידאו המופעלת בתנועה, בקרות נעילת דלתות ובקרות לניהול אנרגיה. מעל חבילות הניטור, יש שש חבילות חומרה. אלה מחולקים לדמי חד פעמי עם הנחות תלולות אם יש לך חוזה לשלוש שנים.

 • Start Starter Safe ($ 130.95) – 1 לוח מקשים רכזת קדמית וחזית קדמית, 2 חיישני דלתות וחלונות, חיישן תנועה, שלט אחד בחצר, 5 מדבקות חלונות, מדבקה לדלת אחת
 • Safe Safe Everyday (228.93 $) – 1 לוח מקשים רכזת קדמית וחזית קדמית, 3 חיישני דלתות וחלונות, 2 חיישני תנועה, שלט 1 חצר, 5 מדבקות חלונות, מדבקת דלת אחת
 • Safe Home Plus (248.93 $) – 1 לוח מקשים רכזת קדמית וחזית קדמית, 3 חיישני דלתות וחלונות, 2 חיישני שבירת זכוכית, שלט 1 חצר, 5 מדבקות חלונות, מדבקת דלת אחת
 • בחר בית בטוח (401.90 $) – לוח מקשים רכזת קדמי וחזית קדמית, 4 חיישני דלתות וחלונות, 2 חיישני תנועה, חיישן שבירת זכוכית, 1 חיישן עשן וחום, שלט אחד בחצר, 5 מדבקות חלונות, מדבקת דלת אחת
 • מועדף בטוח בבית (534.88 $) – לוח מקשים רכזת קדמית וחזית קדמית, 5 חיישני דלתות וחלונות, 2 חיישני תנועה, חיישן שבירת זכוכית, 1 חיישן עשן וחום, מצלמה מקורה, שלט בחצר, 5 מדבקות חלונות, מדבקת דלת אחת
 • עלית בית בטוח (1032.84 $) – לוח מקשים רכזת קדמית וחזית קדמית, 6 חיישני דלתות וחלונות, 2 חיישני תנועה, 2 חיישני שבירת זכוכית, 1 חיישן עשן וחום, מצלמה פנימית, מצלמה חיצונית, מצלמת פעמון 1, שלט בחצר, 5 מדבקות חלונות, 1 מדבקת דלת

ישנה גם אפשרות להוסיף חומרה לכל אחת מהתוכניות הללו המאפשרת לך באמת

מקצוענים

ניסיון ל -30 יום ללא סיכון

מתוך כל חיובי שיש לחברה יכולה להיות, אני תמיד מדרג את היכולת לנסות את השירות ללא עלות לעצמך כהיבט החשוב ביותר (אלא אם כן השירות הוא נורא). במיוחד עם מערכות פיקוח ביתיות – ביקורות אמינות יכולות לקחת אותך עד כה. אתה צריך להיות מסוגל לנסות את המערכת ואתה יכול גם לנסות אותה בחינם.

שירות לקוחות

פרסי השירות Super List של אנג’י מוענקים על סמך ביקורות של לקוחות. לחברות הזוכות בפרסים אלה שירות הלקוחות הטוב ביותר בענף שלהן. אין זה מפתיע אותנו ש- Frontpoint זכתה במספר פרסים אלה מכיוון שרמות שביעות הרצון של הלקוחות שלהם גבוהות במיוחד. צוות תמיכת הלקוחות שלהם מספק שירות מעולה. אם יש בעיות במהלך תהליך ההתקנה, קל מאוד להשיג אותם בטלפון לקבלת עזרה. אם הם ישלחו אליך ציוד לקוי יש להם מוניטין רב לפתרון הבעיה ולשלוח אליך תחליף מייד. לקווי הטלפון סוכני תמיכה בלקוחות דוברי אנגלית וספרדית הנמצאים בסביבות השעה 8 בבוקר עד 23 בערב שעון מזרח סטנדרטי בימי חול ו 10 בבוקר עד שבע בערב בסופי שבוע. מעבר לכך, החברה מספקת גם קל מאוד לעקוב אחר סרטונים להתקנה.

התקנת DIY

ככל שמדובר בהתקנה מילה אחת מסכמת את זה עבור Frontpoint של עשה זאת בעצמך תהליך ההתקנה: ללא מאמץ. בממוצע, תהליך ההתקנה לוקח 30 דקות להתקנת המערכת כולה. יישום זה לצד זה מסופק להתקנה ואם המערכת תבחין שמשהו לוקח זמן רב יותר מכפי שצריך, האפליקציה תספק מספר טלפון או משאב מקוון שיעזור.

תכונות מהנות אחרות

עם כל מה שמציעה Frontpoint את השירות כולל גם תכונות מבוקשות אחרות כמו התראות סלולריות, מצלמות פנים וחוץ, הגנת אסונות על הסביבה ואוטומציה ביתית. תכונות נוספות עוברות דרך ארוכה כדי להבטיח שקנדים ירגישו בטוחים עם פתרונות היי-טק שניתן לחבר ל- wifi כיוון שמערכת אזעקה ביתית לא תצמצם אותה.

חסרונות

חוזה לטווח ארוך

השלילי הגדול ביותר בכל הנוגע ל- Frontpoint הוא שישנן רק שתי אפשרויות למשך חוזה. משך הזמן הקצר יותר מגיע במחיר חסון בהרבה מהחוזה הארוך יותר. זה נשלל במקצת מהערבות להחזר הכסף של 30 יום אך בשלב מסוים אנשים מסוימים אולי לא ירצו להירשם לחוזה כה ארוך. סדרי העדיפויות עבור קנדים יכולים להשתנות בכל נקודה ויש אנשים שעוברים לבנייני דירות עם תכונות אבטחה מובנות.

לא זמין בקוויבק

זה מדבר בעד עצמו – סליחה תושבי קוובקוס. אנחנו לא רוצים להשאיר אותך בחוץ, אבל לצערנו, Frontpoint כן.

רק רמת התמחור הגבוהה ביותר כוללת תכונות ספציפיות

ניתן להשתמש בתכונות Frontpoint המדהימות כמו מצלמות וחיישני תנועה רק בנקודות המחיר הגבוהות יותר. אם אתה מחפש מערכת אבטחה בתקציב זה יכול להיות פורץ עסקות.

2. ויוינט – מערכת אבטחת הבית החכם הטובה ביותר

ויוינט

מי צריך להשתמש בויוינט?

ויוינט מיועדת לקנדים שרוצים את מערכת האבטחה הביתית ההיי-טקית והחכמה ביותר. עליהם להיות מוכנים להירשם לחוזה ארוך במיוחד ולהבין שהעלות אינה נמוכה.

ויוינט

אוטומציה היא שם המשחק כשמדובר בויוינט. עם מערכות המותקנות בצורה מקצועית מה שאתה מקבל הוא טכנולוגיה מהשורה הראשונה וההייטק הגורמת למערכות טלוויזיה במעגל סגור ישנות להראות עדכניות וצוחקות.

תכונות, תכניות ותמחור

יש הרבה אפשרויות עם ויוינט כשמדובר בסוג התוכנית שתוכלו לבחור. ישנן שלוש אפשרויות ניטור המציעות ערך ספציפי. Smart Protect, Smart Protect ובקרה ו- Smart Complete כולם מציעים אפשרויות מאובטחות.

 • Smart Protect (29.99 $ לחודש) – הגנה בסיסית לבית הכוללת שריפה, גניבה והרעלת פחמן חד חמצני. הוא כולל את פאנל SkyControl ואת האפליקציה יחד עם אפשרויות ציוד אבטחה בהתאמה אישית.
 • הגנה ושליטה חכמים (39.99 $ לחודש) – זה כולל את אותן התכונות כמו התוכנית Smart Protect, אך מציע גם יותר תכונות שליטה ואוטומציה, מצלמות ראיית לילה פנימיות HD, בקרת תרמוסטט, מצלמות מעקב חיצוניות ומנעולי דלת חכמים. האפליקציה תאפשר לכם להדליק את האורות או לחמש את מערכת האבטחה.
 • Smart Complete (49.99 $ לחודש) – מציע מעקב וידאו יחד עם אחסון מקומי לסרטונים וקליפים.

אפשרויות החומרה כוללות ארבע חבילות מתנע לציוד ויכולת להוסיף גם כל דבר. הערכות השונות הזמינות כוללות את לוח המסך המגע, חיישני דלתות, חיישני חלונות, גלאי תנועה, גלאי שבירות זכוכית, גלאי שיטפון וגלאי הקפאה. כל המערכות של ויוינט פועלות עם תרמוסטטים של קן, Google Homes ו- Echos של אמזון. אפשרויות שונות כוללות מצלמת פעמון, מרחוק הניתן להתאמה אישית, מצלמות וידיאו, אוטומציה ביתית המופעלת באמצעות קול, ותרמוסטט אלמנט.

מקצוענים

100% אלחוטי ואסתטיקה

הדבר האהוב עלי בויוינט הוא שזה לא עושה שום דבר כדי לפגוע באסתטיקה של הבית שלך. כל פריט מהציוד שלהם הוא יוקרתי למראה – הימנעות מהמראה הפלסטי הלבן והמעושן של מערכות אזעקה של פעם. מצלמות אבטחה אלחוטיות המתקין המקצועי יוודא שהכל איפה שאתה רוצה ומסתיר את כל החוטים מכיוון שהמערכת היא 100% אלחוטית מה שהופך אותה כך ששום פורץ לא יוכל לחתוך חוטים.

זמין באותו יום

ניתן לומר הרבה על קבלת משהו נכון כשרוצים או זקוקים לו. כאשר האבטחה היא דאגה יתכן שקרה אירוע שדרבן אותך לפעולה. אם זה המקרה, ככל שהמערכת מוקמת מוקדם יותר ייטב.

אחריות לכל החיים

במהלך תנאי ההסכם, ויוינט תתקן או ישרת שירות של כל חלק פגום במערכת שלך. זה עובר דרך ארוכה כאשר ישנם הרבה חלקים הנעים למערכת אבטחה.

תכונות נוספות

לא ניתן למכור את החבילה הכוללת של מערכת אוטומציה ביתית. אם יש לכם חלומות על בית חכם אוטומטי עם מצלמת פעמון בו תוכלו לדבר עם האדם שנמצא בדלתכם והם יכולים לדבר חזרה, ויוינט היא בחירה מצוינת. לבדוק את הבית שלך עם מצלמות וידאו מבפנים ומבחוץ זה בונוס נוסף. נוסף על כך עם גישה מרחוק ואזעקת ה- wifi שלך, אתה יכול לוודא שאתה חמוש מכל מקום.

חסרונות

אין התחייבות להחזר כספי

זה פשוט נראה לי לא נכון כאשר הרבה מתחרים מציעים זאת בשירותם. במיוחד עם החוזים הארוכים שויווינט רוצה לנעול בהם אנשים – המעט שהם יכולים לעשות זה להציע חלון של 30 יום כדי לראות אם אתה באמת אוהב את השירות.

התקנה מקצועית

תשלום עבור התקנה כשיש פתרונות אחרים של DIY בחוץ נראה כמעט ארכאי בשלב זה. אחד ההיבטים הטובים ביותר בהתקנת מערכת בעצמך הוא היכולת לדעת מתי, איך ולמה אתה שם משהו איפשהו. אין דבר גרוע יותר מלראות משהו בבית שלך ואין לך מושג למה הוא שם.

העלות בסופו של דבר

העלות גבוהה משל הרבה אפשרויות אחרות. אתה כן מקבל אבטחה מהשורה הראשונה, אך ישנן אלטרנטיבות אם העלות דוחה אותך.

חוזה לטווח ארוך

אורכם של החוזים עם ויוינט 5 שנים. אני אפילו לא יכול להיות בטוח שרוב החברות יהיו בסביבות חמש שנים. עם החוזה הארוך-יתר הזה, רק הקנדים היציבים ביותר יכולים להרשות לעצמם לנעול את עצמם לאורך זמן זה.

סקרן כיצד פועלת מצלמת האבטחה הביתית של וינינט? בדוק סרטון של חבורת אנשים שרוקדים לפניו. &# x1f600;

3. ADT – אבטחת בית מיטבית

לוגו ADT

מי צריך להשתמש ב- ADT?

ADT מיועד לאנשים שרוצים את הבטיחות של חברת האבטחה הגדולה ביותר שם. כמו כן, כל מי שמחפש לחסוך כמה דולרים בתוכנית אבטחה יכול להסתכל ב- ADT כבחירה סולידית.

ADT

ADT יכול להתחקות אחר ההיסטוריה שלה עד שנת 1870, כאשר נשיא חברת Gold and Stock Telegraph COmpany התעורר לפורץ בביתו שהעניק לו השראה ליצור מערכת התרעה מבוססת טלגרף. מאז ועד היום, ADT (תחת מגוון שמות שונים) מפתחת ומחלצת את ענף האבטחה הביתית עד ימינו. עם שישה מרכזי ניטור מקצועיים הפתוחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, אתה יכול להיות בטוח שלוויתן ביטחון זה יש את המשאבים להגן על הבית שלך.

תכונות, תכניות ותמחור

ADT מגיעה עם ההזדמנות לבחור חמש חבילות אבטחה עיקריות – מגיע עם ניטור וציוד. המחירים נעים בין 28 $ ל 59 $ לחודש. הקנדים חייבים לחתום על חוזה בן 24 או 36 חודשים שלא אורכו כמו מתחרים מסוימים. עם חבילת הבסיס תקבלו מערכת אזעקה עם חוטים או אלחוטי עם חיישנים ושלט רחוק אלחוטי. בסוף התוכניות של ADT, תוכל לקבל ניטור וידאו, אוטומציה ושלט רחוק מהטלפון שלך.

מקצוענים

אחריות להחזר הכסף למשך 6 חודשים

זה הדבר האהוב עליי ברשימה כולה. אתה יכול להשתמש בשירותי ADT למשך שישה חודשים, ואם משהו ישתבש אתה יכול להחזיר את כספך. דברו על אמון במוצר! ADT רוצה לוודא שהבטיחות והביטחון שלך עומדים בסטנדרטים שלך ויש לה ערובה לגבות את זה. טאבלט מערכת האבטחה של ADT

תמחור

בהשוואה לשתי האפשרויות שלעיל, ADT מציעה שירות זול יחסית למבקשי אבטחה מתקדמים בקנדה. הדרך בה הם משלבים את עלויות החומרה ותוכניות הניטור יחד הגיונית מאוד.

חסרונות

חוזה לטווח ארוך

אורך החוזה המינימלי הוא שנתיים ובאזורים מסוימים שלוש.

אין התקנה עצמית

ההתקנה המקצועית לא תמיד גרועה ו- ADT ממליצה לעבוד עם הטכנאי כדי לוודא שהכל איך שאתה רוצה. אי יכולת להתקין את עצמך אכן שלילית להרבה אנשים.

ביקורות על תמיכת לקוחות

עם כל חברה מאסיבית מגיעים החששות של תמיכת לקוחות בלתי אישית. ישנם אנשים רבים שהתלוננו על כך שתמיכת לקוחות רבה נופלת בסדקים עם סוכני תמיכת לקוחות גרועים.

מי צריך להשתמש ב- ADT?

ADT מיועד לאנשים שרוצים את הבטיחות של חברת האבטחה הגדולה ביותר שם. כמו כן, כל מי שמחפש לחסוך כמה דולרים בתוכנית אבטחה יכול להסתכל ב- ADT כבחירה סולידית.

4. הבית החכם של פעמון – הטוב ביותר עבור חבילות עם טלוויזיה, אינטרנט ושירותים אחרים

מי צריך להשתמש בבית החכם של בל?

מערכת אבטחת פעמון

הבית החכם של בל מיועד לאנשים שכבר משתמשים בל קנדה לטלוויזיה, אינטרנט וטלפון שרוצים לצרף. אלה אנשים שכבר הסתפקו בשימוש בבל קנדה למרות שהם גובים מחירים גבוהים ויש להם תמיכה לקויה לקויה.

בית חכם של בל

בית חכם פעמוןבשנת 2018 רכשה בל קנדה את AlarmForce. זה איפשר לבל קנדה לספק אפשרות אבטחה ללקוחותיהם יחד עם ההצעות האחרות שלהם.

תכונות, תכניות ותמחור

בל קנדה מספקת ללקוחותיה ארבע אפשרויות לשירות האבטחה הביתי שלהן. מחירים נוחים הנעים בין 24.99 $ ל 54.99 $ לחודש עם אפשרויות להתאמה אישית ולהוספת מכשירים נוספים. כל התוכניות כוללות לוח מקשים אנלוגי, גלאי תנועה אחד ושני אנשי קשר לדלתות וחלונות. עם השדרוגים מגיעה היכולת להשתמש באפליקציה לנייד, יותר גלאים ואנשי קשר, לוח בקרת מסך מגע, גלאים אחרים, מנעולים חכמים ומצלמות..

מקצוענים

חסוך כסף על ידי חבילות

זה ללא ספק הדבר הכי טוב בבתי החכם של בל. אתה יכול לחסוך כסף על ידי חבילה עם תוכנית הטלוויזיה, האינטרנט או הטלפון הנוכחיים שלך.

משתלמים

המחירים נמוכים בהרבה משירותי אבטחה אחרים המוקדשים יותר לאבטחה בלבד.

יכול לפקח על עצמי עם ציוד היי-טק

האפשרות לניטור עצמי מגיעה עם הציוד לעיל, כמו גם ההזדמנות להשתמש באפשרויות היי-טק כמו תרמוסטטים של קן, מצלמות קן, Google Home, Samsung Connect Home ו- Arlo Go.

חסרונות

עדיין עובד על הקינקים

עם רכישה חדשה, יש כמה כינויים ביכולות של תמיכה בלק קנדה להיות מסוגל לעזור לך. בהיותה חברה מסיבית, בל קנדה לא תמיד יש את המוניטין התומך הטוב ביותר.

תכונות אינן חיות למתחרים אלא אם כן פיקוח עצמי

אם אתה מחפש הפעלה של מערכת האבטחה בטחנות בזול, זה לא משנה כל כך, אך סוג ציוד ההיי-טק שחברות אחרות יכולות להציע אינו זמין אלא אם כן אתה מבצע פיקוח עצמי. אם אתה רוצה יכולות בית חכם, האפשרויות עם Bell Smart Home יכולות להגיע לשם, אבל זה לא לוקח אותך עד Frontpoint ו- Vivint.

שירות לקוחות גרוע

המוניטין של בל קנדה הוא בעצם שהחברה היא רוע הכרחי במדינה. שירות הלקוחות הניתן הוא נורא עבור השירותים האחרים שלהם וכעת עם מערכת האבטחה שלהם כלולה בוודאי תקבל הרבה מאותו דבר.

5. ערכת האבטחה הביתית החכמה של Honeywell – פיתרון האבטחה הטוב ביותר לביטחון פנים עצמי

מי צריך להשתמש בהוניוול?

כל מי שחושב שהם מעדיפים לבצע ניטור עצמי ורוצים לרכוש ציוד היי-טק המעניק אפשרויות ותכונות רבות לכל מי שמסתכל על עשה זאת בעצמך..

האניוול

ערכת המתחילים לביטחון הבית החכם של Honeywell היא התקנה קלה של מערכת אבטחה DIY המשתמשת באפליקציה לשליחת התראות לטלפון שלך. בעולם בו הכל יכול להיות בהישג ידך אתה אפילו צריך שירות פיקוח של צד שלישי?

תכונות, תכניות ותמחור

ניתן לרכוש את ערכת המתחילים לביטחון הבית החכם Honeywell במחיר 449 $ ומגיע תחנת בסיס שלמה עם מצלמה, שני חיישנים לדלתות וחלונות, ופתק שלט רחוק. מערכת זו מנוהלת רק על ידי עצמי, כלומר אם מישהו מנסה לפרוץ, זה תלוי בך להחליט מה לעשות. יחד עם ערכת המתנע, ניתן לרכוש תוספות כגון חיישני גישה רבים יותר, חיישן תנועה מקורה, מציג תנועה מקורה, מציג תנועה חיצוני, וציוני מפתח נוספים. זהו הפיתרון הטוב ביותר עבור קנדים DIY שאינם מעוניינים בתשלום חודשי. מותק

מקצוענים

All-in-One אבטחת בית DIY

הפיתרון המושלם עבור עשה זאת בעצמך ואנשים שלא רוצים לשלם אגרה. מערכת זו מספקת את כל מה שאדם יכול לרצות בכל הקשור לביטחון ביתי ומעקב עצמי.

ציוד היי-טק

הציוד המסופק באופן כללי טוב כמו מה שחברות כמו Frontpoint ו- Vivint מציעות בכל הקשור לאיכות הבית החכם ההייטק. הציוד מגיע עם שלל יכולות מדהימות שיהפכו את חימוש הבית לקל.

זיהוי פנים

תוכנת זיהוי הפנים היא ביושר דברים מהסוג הבא של האח הגדול. בכנות – זה מגניב מאוד. אם תרצה לראות אם מישהו חזר הביתה כשציפו ממנו, תוכל לבדוק אם הוא שם עם שירות זיהוי הפנים. הם יכולים לומר לך אם מישהו ספציפי בבית ואפילו יתריע בפניך אם מישהו אחר נמצא שם וישלח לך קליפ כדי שתוכל לראות מי זה.

חסרונות

עלות

כשמדובר בציוד עלות המערכת, במיוחד אם אתה רוצה להוסיף משהו על זה, יכולה להיות גבוהה בהשוואה לציוד שהיית מקבל בשירות. עם זאת נאמר שתחזיק בבעלות על כל הציוד שלך ולא תצטרך להחזיר אותו.

ניטור עצמי בלבד

אם אתה רוצה ששירות אבטחה של צד שלישי ישגיח על הבית שלך זו לא הבחירה הנכונה עבורך.

מהי מערכת האבטחה הטובה ביותר עבור קנדים?

מערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר בקנדה היא Frontpoint Security. אבטחת חזית היא הבחירה מספר אחת שלנו. לחברת מערכות האבטחה הביתית ניסיון של שנים עשר. הם מספקים שירות לקוחות ברמה העליונה וכל תכונה שניתן יהיה להגן עליה על הבית.

תמונה של אזעקת פעמון הדלתכיצד להפוך את אבטחת הבית לאוטומטית?

אוטומציה היא קלה כשמשתמשים בשירות אבטחה, כיוון שאתה רק צריך את כל מה שמוגדר והם יכולים לפקח על הכל בשבילך. זה הופך להיות קצת יותר קשה כשאתה מחליט לעשות זאת בעצמך אך אוטומציה עדיין אפשרית. הגדרות כגון טיימרים, זיהוי פנים ולוחות זמנים משפחתיים מאפשרים שמערכת האבטחה שלך תעשה את כל ההרמה הכבדה ופשוט תשלח אליך התראות.

מערכות אבטחה לבית DIY

מערכות האבטחה הביתיות הטובות ביותר DIY לקנדים היא מערכת האבטחה הביתית החכמה Honeywell. מערכות אבטחה של עשה זאת בעצמך מאפשרות לך להחזיק את החומרה ויש לך שליטה מלאה על הניטור. אם אתה מרגיש בנוח רק לעצמך לפקח על הבית שלך או אם אתה לא רוצה לשלם דמי ניטור חודשיים, זו הבחירה הטובה ביותר עבורך.

מערכות אבטחה לבית מקצועיות

מערכות אבטחה ביתיות מקצועיות מאפשרות בעיקר שקט נפשי מבלי שתצטרכו להתעסק עם משהו בעצמכם. ישנן חברות שיספקו את כל החומרה הדרושה, יתקינו אותה עבורכם ותפקחו על ביתכם עבורכם. יש גם חברות מערכות אבטחה שיאפשרו לך לעקוב אחר עצמך או להתקין את החומרה שלך בעצמך.

כמה עולה מערכות אבטחה בחודש?

זה תלוי בחברה שאתה הולך איתה, אך חבילות ניטור יכולות להיות בין 20 $ ל 200 $ לחודש וכן דמי הגדרת חומרה..

האם אתה יכול להשתמש במצלמת אבטחה במקום זאת?

מצלמות אבטחה הן היבט אחד של מערכת האבטחה. אם אתה משתמש רק במצלמת אבטחה אתה מאבד מערכות אזעקה, מנעולים חכמים, פעמוני דלת חכמים, חיישני חלון ודלתות, כמו גם חיישני שבירת זכוכית..

מה עם פעמון וידאו?

פעמוני וידאו הם אמצעי אבטחה פשוט שהמאה ה -21 מאפשרת. בקנדה מזג האוויר הקר משמיע צליל פעמון הדלת מכיוון שצריך לקום ולפתוח את הדלת. נוסף על כך זה מציע אבטחה מדהימה עם הקלטת תנועה בדלת והיכולת לבדוק מי שם לפני שהולכים לדלת. פעמוני הדלתות הטובים ביותר בשוק משתמשים בחיווט פעמון קיים וקלים להתקנה. הדגמים בהם תרצו להשתמש יהיו ברזולוציה גבוהה בגודל 1080p עם עדשה רחבה, ראיית לילה ואחסון ענן להקלטות וידיאו. האהוב עלינו הוא פעמון הטבעת הטבעת.

מה המנעול החכם הטוב ביותר?

מנעול חכם הוא תוסף נהדר למערכת אבטחה אוטומטית לחלוטין. מנעולים חכמים משתמשים בחורים של דלת רגילה והם קלים להתקנה כמו ידית דלת רגילה. היתרון של מנעולים חכמים הוא בכך שניתן לנעול אותם ולבטל את הנעילה שלהם ישירות מהטלפון שלך וניתן לשלוח אליך התראות בכל פעם שהדלת פתוחה. תכונות אחרות כוללות גידור גיאוגרפי, הפעלה קולית ושילוב עם מכשירים חכמים אחרים. הבחירה שלנו למנעול החכם הטוב ביותר היא מנעול ייל X הבא.

האם ניתן לפרוץ מערכות אבטחה ביתיות?

ממש כמו כל טכנולוגיה מודרנית אחרת, מערכות אבטחה ביתיות ניתנות לפריצה. כדי לפרוץ מערכת אבטחה ביתית באופן ספציפי, יהיה עליהם לקבוע. הם יצטרכו לשבת מחוץ לביתכם וליירט אותות אלחוטיים כדי לאפשר להם להשבית חיישנים ולכבות אזעקות. אם אחד מהמכשירים שלך מחובר באמצעות wifi, הם יכולים גם לקבל גישה לרשת שלך באופן כללי. אפילו ללא מערכת אבטחה ניתן לעשות זאת ברשת הביתית שלך. הם ישתמשו בהתקפות DDoS או יתאמצו לפיקוח על הווידאו שלכם. כדי להבטיח שזה לא יקרה, אתה יכול לבצע סיסמאות ארוכות במיוחד עם סמלים ייחודיים, לשנות את הסיסמא שלך לעתים קרובות, לבדוק את הגדרות האבטחה או להשתמש בשכבת הגנה נוספת עם תוכנת הצפנה..

ביקורות על מערכות אבטחה ביתיות – שאלות נפוצות

איך עובד גלאי שבירת זכוכית?

כאשר חיישן שבירת זכוכית שומע את צליל הזכוכית המתנפצת אזעקה מפעילה. שבירת זכוכית יוצרת תדר צליל מובהק שהחיישנים מרימים.

איך עובד חיישן תנועה?

גלאי תנועה מוציאים אות רדיו או מיקרוגל ברחבי החדר. כאשר אובייקט נע באזור הגלים משפיעים על החיישן מופעל.

האם המיקום שלי ישפיע לאיזו חברת אבטחה אני נרשם?

כן, קנדה היא מקום גדול מבחינה גיאוגרפית. לדוגמה, Frontpoint אינו זמין לקנדים בקוויבק.

מהי הגנת חיים?

הגנת חיים היא מונח המשמש לכיסוי נגד אסונות מסוימים כמו פיקוח על שריפה, שיטפון ופחמן חד חמצני. לכל חברה כיסוי שונה במקצת ולכן כדאי לבדוק.

מה זה אוטומציה ביתית?

פיתרון המתאפשר על ידי טכנולוגיה מודרנית המשתמשת בציוד היי-טק המורכב מחומרה ותוכנה המאפשרת שליטה וניהול על מכשירים בבית.

מדוע מערכות ביתיות אלחוטיות טובות יותר?

מערכות ביתיות קוויות דורשות זמן התקנה ארוך יותר, חשופות להפסקות חשמל וניתן לחתוך אותן או להקיש אותן באופן ידני.

האם עלי לקבל שירות פיקוח?

לא, יש המון אפשרויות כמו ערכת האבטחה הביתית החכמה Honeywell המאפשרת פיקוח עצמי.

כיצד פועלת תוכנת זיהוי פנים?

תוכנת זיהוי פנים משתמשת בביומטריה למיפוי תווי פנים מצילום או וידאו ומגיעה המידע עם בסיס נתונים של פרצופים אליהם יש גישה.

כיצד מערכות אבטחה ביתיות מגנות מפני שריפות ושיטפונות?

זה נעשה באמצעות צגים כדי לחוש משהו כמו עשן מאש ומתריע בפני הרשויות אם משהו חש.

איך אחרת אוכל להגן על הבית שלי?

הגנה על הבית שלך מתחילה בשכל הישר. ודא שרק אנשים מהימנים יודעים כיצד לעבוד במערכת האבטחה שלך. השלבים הבאים יכולים לכלול תוכנת הצפנה כמו גם אפשרויות אחרות כגון שלטי אזהרה נוספים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me