סקירת פרטיות מושלמת

אם מטרתך הייתה להגן על הבית שלך, על תוכנו ועל דייריו, היית רוצה להשיג את מערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר שתוכל לקנות. כך גם כאשר ברצונך להגן על הנתונים ועל זהותך בסביבה מקוונת יותר ויותר מאיימת.


דיוקן לוגו פרטיות מושלםזו הסיבה שיותר אנשים מחליטים להשתמש ב- VPN בכל פעם שהם נכנסים לרשת. הם למדו שזו הדרך הטובה ביותר להסתיר את כתובת ה- IP שלהם, כך שאיש לא יוכל לרגל אחריהם ולהגן על עצמם מפני האקרים. באופן טבעי, הם רוצים את ה- VPN הטוב ביותר שהם יכולים למצוא.

חברות כמו NordVPN ו- Surfshark זוכות לעיתונות טובה מאוד, ויש לכך סיבות מוצקות. מדובר בחברות בעלות מוניטין המציעות שירותי VPN מעולים במחירים תחרותיים.

עם זאת, בשנים האחרונות ה- VPN של Perfect Privacy עושה לעצמה שם. זה בן זוג בשוויץy תופס כותרות בגישה הממוקדת באבטחה ובפיתוחים חדשניים.

האם פרטיות מושלמת היא ה- VPN הנכון עבורך? סקירה יסודית של החברה והיצעיה תסייע לכם לקבל החלטה נבונה. בואו נגיע לזה.

מהי פרטיות מושלמת?

פרטיות מושלמת היא פרי המוח של החברה המוגבלת Vectura Datamanagement, שבסיסה נמצא בזוג, שוויץ. חלק ה- VPN בפעילותם קיים מאז 2008. על פי אתר החברה, משרד “הטמעה טכנית” הממוקם בפנמה אחראי על כמה ניהול VPN..

מושלם-פרטיות-לוגו

כמו כן, ראוי לציין כי חיפוש מקוון אחר חברת Vectura Datamanagement Limited מגלה שיש סניף בשיין, וויומינג, ארה”ב. מדובר בסניף שנראה כי הוא אחראי לתהליכי תשלום מסוימים, במיוחד בכל הקשור לפייפאל.

מבחינה טכנית, ההתפלגות היא שהמטה המשפטי של החברה נמצא בשוויץ ואילו המשרד הראשי שלה נמצא בפנמה והמיקום בארה”ב נוגע רק לתשלומי PayPal ורישום אפליקציות בחנות Google Play.

מקצוענים

פרטיות מושלמת אולי לא ה- VPN הידוע ביותר, אך עדיין יש לה הרבה מאוד עבורה. למעשה, רשימת “המקצוענים” שלה רחבה למדי:

 • אבטחה חדשנית: VPN פרטיות מושלמת הציג לאחרונה את NeuroRouting בו התעבורה מנותבת באופן דינמי דרך מספר אתרים ברשת
 • ערפול חזק: Perfect Privacy מציעה טכנולוגיית VPN של התגנבות שגורמת לכל התנועה להראות כתעבורת HTTPS טיפוסית שאינה מועברת באמצעות VPN. זה מועיל במקומות שבהם השימוש ב- VPNs מקמט את מצחו או שאינו מותר
 • פרוטוקולי הצפנה ואבטחה מצטיינים: השתמש ב- OpenVPN עם ההצפנה בתקן 256-bit התעשייה שלה. קיימים גם IPSEC, SSH, SOCKS5 ו- PPTP
 • חוסם מודעות מעולה: Perfect Privacy משתמש במסנן TrackStop הקנייני שלהם בכדי להיפטר מכל מיני פרסומות ותוכנות זדוניות
 • מדיניות יומן אפס: באמצעות מדיניות האפס ביומני שלה, ה- VPN של Perfect Privacy VPN שומר על דברים פשוטים וברורים
 • אין דליפות: בדיקות מקיפות לא חשפו דליפות DNS והבטיחו חוויית גלישה ללא בעיות
 • מתג הרג ראשון מהמעלה הראשונה: זוהי תכונה קריטית אם אתה רוצה להגן על עצמך באופן מלא כשאתה מחובר. למרבה המזל, ל- Perfect Privacy יש מתג להרוג שעובד כמו קסם.
 • קל לשימוש: אפילו טירון לא תהיה שום בעיה להתחבר לאינטרנט באמצעות פרטיות מושלמת

חסרונות

בעוד שבדיקת הפרטיות המושלמת הזו מראה כי יש הרבה מה להמליץ ​​על שירות זה, אך הוא אינו מושלם לחלוטין. להלן מבט קצר על כמה מגרעות VPN זו.

 • מעט פעמונים ושריקות: אם אתה משתמש VPN מתוחכם המצפה להרבה פונקציונליות מתקדמת, חפש במקום אחר. זהו שירות בעל עצמות חשופות למדי
 • ממשק מיושן: בעוד שחלק מה- VPN העליונים באמת מצטיינים בלהיות על חוד החנית, זה נראה קצת מיושן
 • רשת שרתים מוגבלת: עם 55 שרתים ב -24 מדינות, VPN זה מתקשה להתמודד עם שירותים המציעים אלפי שרתים הממוקמים כמעט בכל מדינה ברחבי העולם.
 • יקר: אמנם לא בהכרח מקומם, אך המחיר נראה גבוה בהתחשב ברמת התכונות ורשת השרתים המוגבלת
 • ביצועים מנומרים עם נטפליקס: אם המטרה העיקרית שלך בזמן שאתה זורם באופן מקוון, יתכן שזו לא תהיה הבחירה הראשונה שלך. מרבית השרתים לא הצליחו להתחבר לנטפליקס
 • אפשרויות מוגבלות עבור Mac, iOS ו- Android: אנשים המשתמשים ב- Windows או Linux יהיו מוכנים ללכת עם VPN Perfect Privacy. כל האחרים יצטרכו לקפוץ דרך חישוקים כדי לקבל תצורה

עם המקדים המוקדמים מהדרך, הגיע הזמן להעיף מבט מפורט יותר על כמה מהמדדים הקריטיים ביותר שכל אחד צריך לקחת בחשבון בבחירת VPN. הקוראים יציינו כי הרושם הכללי של VPN מושלם לפרטיות הוא חיובי, אם כי זו לא בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבור כל המשתמשים.

מטה ורשת שרתים

כפי שצוין לעיל, לחברת האם של Perfect Privacy יש נוכחות בשוויץ, בפנמה ובארה”ב. מי שנמצא ב”ידע “יאהב את הרעיון של VPN מבוסס פנמה. הסיבה לכך היא שפנמה היא מדינה מבודדת יחסית שאינה כפופה לאף אחד מהסכמי הריגול הרב-לאומיים עליהם מדינות אחרות מנחות, כמו חמש העיניים או 14 העיניים.

שוויץ עשויה להישמע כמו מקום אמין לבסיס VPN. אחרי הכל, בנקים שוויצרים מציינים את מסירותם לפרטיות, ולמדינה ישנם כמה חוקי פרטיות חזקים כמו המדינה חוק הגנת הנתונים השוויצרי הפדרלי וה פקודת הגנת המידע השוויצרית.

כל זה נראה מבטיח, אך תומכי הפרטיות עשויים להיות מודאגים מהיחסים הקרובים של שוויץ עם מדינות השייכות לרשתות כמו חמש העיניים. האם בכירים בשוויץ עם החברה באמת לא היו חולקים נתונים שיש ברשותם? תומכים קפדניים לאנונימיות עשויים לריב בעניין.

כמו כן, מיקום ארה”ב לעיבוד תשלומים עשוי להניף דגל אדום נוסף עבור תומכי אנונימיות קשה.

באתר Perfect Privacy, החברה אומרת כי הם אינם משתמשים בשרתים וירטואליים. במקום זאת משתמשים בשרתי מתכת חשופה בכל 24 המדינות. מרבית השרתים הללו ממוקמים באירופה במדינות כמו הולנד, שוויץ, גרמניה, צרפת, דנמרק ורומניה.

לארה”ב, קנדה ובריטניה יש קומץ שרתים כל אחד. גם סינגפור, יפן, ישראל, רוסיה, טורקיה וסין נכללות ברשימה.

מנהל VPN מושלם לפרטיות

זה כן לא רשת השרתים המקיפה ביותר בצילום ארוך. עם זאת, זה עשוי להיות מתאים למטרותיך, במיוחד אם לפחות אחד או שניים משרתים אלה קרובים יחסית למיקומך בפועל.

המהירות של פרטיות מושלמת

השימוש ב- VPN תמיד הולך להאט את שיעורי העברת הנתונים בגלל הנתונים שנוסעים הרבה יותר רחוק. עם זאת, VPN מוביל מאט את הגלישה שלך הרבה פחות בולט מאלה שמציעים שירותים נחותים.

בדיקות מהירות ב- Perfect Privacy חשפו תוצאות לא מרשימות. ליתר דיוק, התוצאות הללו היו ללא ספק האיטיות ביותר, אך ישנם שירותים אחרים שבוודאי מהירים יותר כמו NordVPN.

לאלו מכם שאינם חדשים במשחק ה- VPN, אתם יודעים שהמהירות משתנה על סמך גורמים רבים. משמעות הדבר היא שהתוצאות שלך עם פרטיות מושלמת לא צפויים להיות זהות לאלה. עם זאת, תוצאות בדיקות המהירות מספקות לך נתונים אובייקטיביים.

לפני שהפעלה VPN Perfect Privacy, המערכת שלנו הציבה כמה קווי בסיס אמינים.

מהירות בסיסית מושלמת של פרטיות

כפי שאתה יכול לראות, ההורדות פעלו בשעה 98.71 מגהביט לשנייה עם העלאות בשעה 53 מגהביט לשנייה.

חיבור לפרטיות מושלמת שינו מעט את הדברים. באמצעות שרת בהולנד, הורדות היו כעת 62.21 מגהביט לשנייה בעוד שההעלאות היו 18.62 מגהביט לשנייה—ירידה מהירה של 36.9%.

מבחן מהירות פרטיות מושלם הולנד

אלה אינן תוצאות הבדיקה המהירות הגרועות ביותר, אך הן בהחלט אינן הטובות ביותר. החיבור לשרת בניו יורק היה אפילו פחות מרשים ירידה של 66.7%, עם הורדות שנכנסות במהירות 32.78 מגהביט לשנייה ומועלות בגודל של 33.27 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות פרטיות מושלם ניו יורק

שרת בלונדון סיפק שיעורים מבטיחים יותר עם הורדות של 69.92 מגהביט לשנייה, אבל העלאות היו עצובות 8.87 מגהביט לשנייה.

מבחן מהירות פרטיות מושלם בלונדון

כמובן שהיה צורך לבדוק את תצורות ה- Multi-Hop VPN של Perfect Privacy. טכנולוגיה זו נועדה להעניק לך עוד יותר פרטיות ואנונימיות מקוונת, “מקפצת” את האות שלך באמצעות מספר שרתים. אמנם הוא פרטי מאוד, אך הוא מאט את העניינים.

הופ משולש בין פרנקפורט, קופנהגן לקאלה הניב הורדות של 33.84 Mbps והעלאות של 5.55 Mbps.

מבחן מהירות פרטיות מושלם מבחן פרנקפורט, קופנהגן וקאלה

ברור שעסקנו במהירות מסוימת למען הביטחון. אם זה עניין של חיים ומוות, זה בהחלט יהיה כדאי. כל מה שנחשב, שיעורי העברת הנתונים בטריפ הופ לא היו כל כך גרועים.

אבטחה והצפנה

קשה למצוא פגם באמצעי האבטחה שפרטיות פרפקט הציגה. OpenVPN הוא בין הפרוטוקולים הטובים ביותר ל- VPN כיום. נכון לעכשיו זה לא ניתן לפגוע, ונראה בטוח שיישאר כך לפחות עוד כמה עשורים. פרוטוקול זה מספק לך הצפנה של 256 סיביות. השילוב הזה כל כך יוצא מן הכלל שהוא משמש ברחבי העולם על ידי ממשלות וסוכנויות צבאיות.

פרטיות מושלמת מעניקה לך גם אפשרות לאפשר לתעבורת האינטרנט שלך לקחת “כשות” מרובות כדי לספק לך שכבות אבטחה נוספות. אם חיוני שאיש לא יידע מה אתה עושה באינטרנט, השירות הזה הוא חיוני.

יתר על כן, מסנן TrackStop מצוין במניעת כל מיני מודעות ותוכנות זדוניות להגיע למערכת שלך. זה עוצר פריטים לא רצויים ברמת שרת VPN, אשר שומר עליך מוגן ובטוח.

שיקולי אבטחה נוספים כוללים את העובדה שלא התגלו דליפות IP או DNS במהלך הבדיקה. נראה כי מתג ההרג היה במצב עבודה מושלם, כך שלא תצטרך לדאוג שהפרטיות המושלמת תשאיר אותך גבוה ויבש במהלך סשן גלישה..

מדיניות פרטיות

ל- Perfect Privacy יש מדיניות רישום VPN מוצקה הנראית כמגנה על המשתמש כמעט מכל הבחינות. המדיניות קובעת כי החברה שומרת על אישורי הכניסה, תאריך התפוגה של החשבון וכתובת הדוא”ל של כל משתמש. הוא מציין כי מקובל להשתמש בספק דוא”ל אנונימי. לא נשמרים נתונים מזהים אחרים.

מדיניות פרטיות מושלמת

שמירת רשומות מינימלית זו נראית בקנה אחד עם מדיניות החברה שלא לשמור על יומנים. באופן ספציפי, Perfect Privacy מציין שהם לא עוקבים אחר כתובת IP, זמני כניסה או משך החיבורים. הם אכן בוחנים את ביצועי השרת הכלליים כדי לזהות בעיות טכניות אפשריות, אך לטענתם הדבר אינו מאפשר להם לזהות משתמשים פרטניים.

סטרימינג נטפליקס

אם המטרה העיקרית שלך לבילוי באינטרנט היא להזרים עם Netflix, שים לב במיוחד לחלק זה של סקירת הפרטיות המושלמת הזו. הסיבה לכך היא שזו בהחלט לא ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

אולי זה מכיוון שפרטיות הפרטיות מעניקה פרמיה לאנונימיות והסתרת כתובת ה- IP שלך. וודאו כי תוכלו להזרים את התוכניות המועדפות עליכם בכל תחום שיפוט שתבחרו אינו מהמטרה המוצהרת שלהם.

בהתאם לכך, בדיקות להזרמת נטפליקס בחמישה שרתים שונים הניבו כמה תוצאות גרועות למדי. שרתים בארה”ב, ברחבי קנדה ובארה”ב לא יכלו לספק. שרת אחד בהולנד אכן עבד קצת, אבל זה לא מספיק עם אישור כדי לומר ש- VPN של Perfect Privacy VPN הוא סלים-דאנק להצלחה בסטרימינג..

תוכניות ותמחור

פרטיות מושלמת היא יחסית יקרה, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שהשירות חסר הרבה בדרך של תכונות מתקדמות. תוכנית חודש לחודש מריגה $ 12.99 לחודש. בחירה של חבילה לשנה עולה 119.99 $, מחיר שעומד על 9.99 דולר לחודש. החבילה לשנתיים מציעה חיסכון מסוים במחיר של 214.95 דולר. זה חושב רק 8.95 $ לחודש.

תוכניות פרטיות מושלמות

לטובת Perfect Privacy, השירות מאפשר לך לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים, דבר שנדיר יחסית בשוק ה- VPN. עם זאת, ישנם ספקי VPN אחרים המציעים הרבה יותר בדרך של תכונות ופונקציונליות במחיר תחרותי בהרבה.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות סטרלינג נדירה אך לא בלתי אפשרית למצוא ב- VPNs. ל- Perfect Privacy יש רשומת מסלול של שירות לקוחות שמכניסה אותה לאמצע האריזה. מערכות תמיכה גרועות יותר בהחלט קיימות בחוץ, אבל אם אתה מסוג האנשים שמצפים לתשובות מיידיות, יתכן שזה לא ה- VPN הנכון עבורך.

סעיף השאלות הנפוצות הוא בסדר אם יש לך שאלה או חשש בסיסיים באמת. כמו כן, הפורום יכול להיות מקום טוב לקבל כיוון אם אתה קצת תקוע. אם אתה זקוק לפתרונות לבעיה מורכבת יותר, עליך לשלוח דוא”ל לתמיכה בלקוחות.

זמני התגובה יכולים להימשך מספר שעות. זה אולי מתסכל, אבל יש גם חדשות טובות. במקום לספק תשובות להעתקה ולהדבקה או אוטומטיות, נראה כי דוא”ל התמיכה מגיע מאנשים בפועל ששואלים שאלות נוספות ומספקים תשובות מועילות..

זו לא התמיכה הטובה ביותר ללקוח שם בחוץ, אך היא יכולה להספיק לרוב המשתמשים.

שאלות נפוצות

ש: האם אתה יכול לעקוב אחריך אם אתה משתמש ב- VPN?

ת: אם אתה משתמש ב- VPN מכובד ואמין, אף אחד לא אמור להיות מסוגל לעקוב אחר התנועות המקוונות שלך. ה- VPN אסור לאפשר כתובת IP ודליפות DNS. השתמש רק ב- VPN ידוע וסוקר היטב כדי להבטיח זאת.

ש: מה ה- VPN המאובטח ביותר?

ת: Perfect Privacy הוא בין ספקי ה- VPN המאובטחים ביותר. שירותים אחרים מציעים הגנות אבטחה דומות עם תכונות חזקות עוד יותר ותמחור תחרותי יותר.

ש: האם ספק האינטרנט שלי יכול לראות את ה- VPN שלי?

ת: בעוד שספק אינטרנט, או ספק שירותי אינטרנט, עשויים להיות מסוגלים לגלות שאתה משתמש ב- VPN, הם לא צריכים להיות מסוגלים לראות נתונים לגבי אתרים שאתה מבקר בהם, מה אתה עושה שם וכמה זמן אתה משקיע על כל אחד מהם. זה מבטיח שאתה נהנה מחוויה אנונימית ש- ISP שלך לא יכול לרגל אחריה.

ש: האם ניתן לפרוץ VPN?

ת: פריצה של VPN אפשרית באופן תיאורטי. עם זאת, אבטחה היא שם המשחק עבור כל ספק VPN. משמעות הדבר היא שרבים מהם נוקטים אמצעי זהירות יוצאי דופן כדי להגן על השרתים שלהם ועל כל הנתונים שלהם.

זו גם סיבה נוספת לכך ששירותי VPN רבים כל כך מנסים להימנע מניהול רישומים או יומנים. אם אין להם את הנתונים, האקרים לא יוכלו למצוא משהו בעל ערך.

שוב חשוב לבחור VPN בעל מוניטין וביקורת רבה על מנת להבטיח שנקבעו אמצעי אבטחה נאותים. באופן דומה, אנשים המחפשים את מנהל הסיסמאות הטוב ביותר ירצו לזכור את אותם שיקולים.

מחשבות אחרונות

מושלם-פרטיות-לוגו

סקירת הפרטיות המושלמת הזו הוכיחה שלשירות VPN זה יש חסרונות בכך שיש להם רק ושרתי ew, יקרים יחסית, לא מהר כמו VPNs אחרים, ומתקשים להזרים את Netflix.

עם זאת, רבים מהבעיות הללו נראות חסרות השלכות עבור משתמשים רבים. אם אתה רק רוצה להגן על פרטיותך ועל אנונימיותך, אז אתה לא יכול להשתבש עם הפרטיות המושלמת. חברה זו כבר הפיקה כמה הגנות חדשניות למשתמשים, ונראה הגיוני לצפות ליותר בעתיד.

VPN פרטיות מושלמת מציעה את הפרוטוקולים המהימנים ביותר, קידוד AES 256 סיביות, ממשק קל להבנה ותמיכה ללקוח מכובדת. אם מדדים אלה הם השיקולים העיקריים שלך, ייתכן שתשמח עם ה- VPN של Perfect Privacy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me