VP VPN לעומת PIA השוואה וביקורת (2020)

nordvpn_logo


יותר ויותר קנדים מנסים למצוא את ספק ה- VPN הכי אמין. הם עושים זאת מכיוון שפריצות ופרצות נתונים הופכות נפוצות יותר ויותר. יתר על כן, הם מודאגים מהיכולת של ספק שירותי האינטרנט שלהם ושל צדדים שלישיים לעקוב אחר תנועותיהם באופן מקוון.

VPN יכול להבטיח ביטחון ואנונימיות ברשת, לא משנה מה אתה עושה. עם זאת, ישנם הרבה שירותי VPN שם בחוץ. איך אתה יודע איזו מהן מתאימה לך?

לוגו פרטי גישה לאינטרנט

קריאת ביקורות VPN היא מקום מצוין להתחיל בו. כשצמצמת את הבחירות שלך לכמה אפשרויות בלבד, אתה עדיין צריך דרך טובה להשוות ביניהן. לכן יצרנו את ההשוואה הזו בין NordVPN לגישה לאינטרנט פרטי, או PIA.

NordVPN ו PIA שניהם ספקים מבוססים המציעים תכונות רצויות. עם זאת, מדובר בשתי חברות מובחנות, ואנו מאמינים כי NordVPN מציעה שירותים מעולים בין השתיים.

הבה נבחן לעומק את NordVPN ו- PIA כדי לבדוק כיצד הגענו למסקנה זו.

1. מהירות

מהירות היא א מדד קריטי עבור כל VPN. הסיבה לכך היא שאנשים מצפים שהדפדפן שלהם אמור להיות מסוגל לטעון אתר כהרף עין. השימוש ב- VPN מאט את זמן התגובה, אך VPN מכובד באמת גורם לעיכוב פחות. VPNs נחותים מספקים ביצועים איטיים ומתסכלים שמקשים לעשות משהו באינטרנט.

בממוצע, אנו רוצים לראות את האחוז ש- VPN מאט את המהירות שלך בכמעט 10 אחוז. זה לא תמיד מציאותי מכיוון שזה תלוי במיקום שלך ובגורמים אחרים. גורמים שונים יכולים להשפיע על כך יותר מאחרים. יש צעד נוסף בחיבור שלך ושם מתרחשת מנהרת ההצפנה.

מיקום השרת משפיע באופן אדיר על מהירויות החיבור. אם החיבור שלך צריך לנסוע מרחק גדול יותר כדי להגיע לשרת VPN, מהירות החיבור וזמן התגובה של הדפדפן יחמירו.

מהירות ראשונית
מהירות לפני המעבר ל- vpn

במהירויות אלה, כאשר הן מוחזקות קבועות, כמעט כל דבר באינטרנט אפשרי.

מבחן מהירות NordVPN
תוצאות בדיקת מהירות נורדי vpn

עם המהירות הזו במהירות האינטרנט, השינוי מ -7 פינג ל- 37 פינג לא יהיה מורגש. זה מתורגם לזמן תגובה של 0.07 שניות לזמן תגובה של 0.37 שניות. יתכן שתבחין בשינוי קל במשחקי הארדקור.

מהירויות ההורדה הן בהן אנו מחשבים את אחוז השינוי מהמקום בו התחלנו למקום בו אנו מגיעים לאחר השימוש ב- VPN. מהירות ההורדה הלכה בין 98.71 Mbps ל 74.15 Mbps. שוב, השינוי זניח ולא ישפיע רבות. עם זאת המהירויות ירדו בכ- 24.88%, וזה גבוה יותר ממה שאנחנו רוצים לראות בעולם מושלם.

ברור שלמעבר מ -53 Mbps ל- 48.18 Mbps זה לא עניין גדול כשמדובר במהירות העלאה ולא יביא לאף אחד שום שינוי משמעותי.

מבחן מהירות גישה לאינטרנט פרטי
תוצאות בדיקת מהירות pia vpn

בהתבסס על בדיקה זו, PIA סיפקה בבירור מהירויות מהירות יותר. ל- PIA אכן יש מוניטין שהוא מהיר. כפי שנראה בהמשך, המהירות היא לא הכל, ורוב האנשים יראו הבדל קטן ומורגש בכל הקשור לשימוש ב- NordVPN לעומת PIA בכל מה שקשור למהירות.

בדיקות הפינג וההעלאה אכן ביצעו טוב יותר עבור NordVPN מאשר PIA. כשמדובר ב- VPN ובמהירות, השירותים מרוויחים את מהירותם במהירות ההורדה. הירידה ל 81.46 Mbps מדגימה שינוי של 17.48% במהירויות שהוא קרוב יותר ל 10% שאנחנו רוצים לראות.

במהירויות אלה, לא אמורים להיות בעיות בכל הקשור לגישה לתוכן באינטרנט. במהירות של 81.46 מגהביט לשנייה, ייתכן שתגלה שמהירות החיבור שלך היא למעשה קבועה יותר ממה שמספק הספק של 98.71 מגהביט לשנייה שלך..

המהירות היא כמובן חשובה להפליא. כאשר אתה מחפש VPN, ברור שאתה צריך לדאוג למהירות אבל זה לא הדבר החשוב ביותר כשמנסים להישאר פרטיים באינטרנט.

2. פרטיות

כאן מתחיל NordVPN באמת להקדים את התחרות. אנשים רבים שאינם בקיאים ב- VPN אינם מבינים עדיין כי המדינה בה הספק מבוסס היא שיקול קריטי.

אתה רוצה VPN שממרכזו בתחום השיפוט שבו מדיניות רישום VPN אינה דורשת מהספק לשמור כל יומני על הלקוחות שלהם. בנוסף, מועיל אם החברה ממוקמת במדינה עצמאית שאינה חלק מרשת מעקב כמו חמש העיניים או 14 העיניים.

מדיניות רישום nordvpn

החדשות הטובות ל NordVPN הוא שמטהם נמצא בפנמה. תחום שיפוט זה אינו כפוף לחוקים בארה”ב, קנדה או אירופה. הם לא צריכים לשתף פעולה כאשר גורמי אכיפת החוק ממדינות אחרות מבקשים מהם נתונים.

לפנמה יש גם חוקי פרטיות טובים. פירוש הדבר ש- NordVPN לא נדרש באופן חוקי לאסוף ולשמור כל סוג של נתונים אודותיך ועל הפעילויות המקוונות שלך.

לא ניתן לומר את אותו דבר לגבי PIA. המטה שלה הוא הממוקם בארה”ב., וזה בהחלט מזיק מבחינת תומכי הפרטיות. PIA אכן צריכה להיענות לבקשות של גורמי אכיפת החוק מקנדה, מאירופה וממקומות אחרים. ארה”ב גם חברה ברשתות מעקב רב-לאומיות רבות, מה שאומר שניתן לשתף נתונים.

עם זאת, שתי החברות אומרות שהן לא מנהלות יומנים. זה אמין בקלות שמגיע מ- NordVPN, אך הרבה פחות מכך עם PIA. אם הפרטיות היא הדאגה העיקרית שלך, אתה טוב יותר עם NordVPN.

3. צפייה בנטפליקס

אנשים רבים משתמשים ב- VPN בתקווה שיוכלו לגשת לנטפליקס בתחום שיפוט אחר. נטפליקס מצערת על נוהג זה, וזו הסיבה שנטפליקס חוסמת גישה בעת שימוש ב- VPN.

אם נטפליקס לא רצתה שתעשה זאת, היא לא צריכה להגביל את הגישה לתוכניות מסוימות. בקנדה בלבד, ישנם מאות מופעים ואלפי סרטים שלא תוכלו לגשת אליהם אלא אם אתם בארצות הברית.

לפי הספירה הנוכחית, יש את הגרסה הקנדית של נטפליקס 629 מופעים ו 2942 סרטים. למרות שזה הרבה, יש לשכנינו בדרום 1081 תכניות טלוויזיה ו 4579 סרטים. נראה מטופש שלא לפחות לנסות להשיג את אותו הכסף ששווה המשתמשים שמשתמשים בארצות הברית. (לקרואאיך להשיג את נטפליקס האמריקאית כקנדית)

דרוש VPN מרושע כדי לעקוף את המגבלות של נטפליקס בימינו. בבדיקה שערכנו, NordVPN וגם PIA הצליחו לבצע משימה זו, אך בדרגות שונות של הצלחה.

ארה”ב לקנדה NetflixUS לבריטניה NetflixUS ליפן NetflixUS לאוסטרליה Netflix
NordVPN
סמנכ”ל PIA

עם NordVPN הצלחנו לגשת לנטפליקס מכל שרת שבדקנו. יתר על כן, VPN זה סיפק לנו גישה ל- Amazon Prime Video, Hulu ו- BBC iPlayer (השירות המוגבל ביותר לגיאוגרפיה הקשה ביותר לגישה). אם הזרמה היא המטרה העיקרית שלך באינטרנט, אז NordVPN צריך להיות הבחירה המובילה שלך.

התוצאה לא הייתה בהירה עבור PIA. ביצועי השירות עם Netflix השתנו באופן נרחב בהתאם לשרת אליו התחברנו. שגיאות פרוקסי של Netflix צצו באופן עקבי למדי, ולא הצלחנו להתחבר לשירותי סטרימינג אחרים.

זוהי דוגמא עיקרית מדוע המהירות אינה הסוף הכל של שירות VPN. אם אינך יכול לגשת לשירותי סטרימינג במדינות אחרות, ה- VPN שלך פועל רק בחצי קיבולת.

4. סיבוב

שיתוף קבציםשיתוף קבצים

גישה לתוכן פיראטי וסיבוב תוכן זה הוא נוהג נפוץ באינטרנט כיום. העובדות עובדות ו 22% מכל רוחב הפס הגלובלי משמשים לפיראטיות מקוונת. המשמעות היא שכמעט רבע מהפעילות באינטרנט מוקדשת לסיבוב.

אמנם יש לה שם רע, אך סיבוב עצמו אינו חוקי. אי החוקיות של סיקור נובעת מהורדת חומר המוגן בזכויות יוצרים שאין לך כל טענה עליו. קשה לדעת מה זה חוקי ולא חוקי ובעוד שיש לך את הכוונות הטהורות ביותר בלב, אתה עלול להוריד בטעות משהו באופן לא חוקי. עדיף להיות בטוח מאשר להצטער.

אימה יכולה להיות פעילות מסוכנת ואף אחד לא מעוניין שיגידו על ידי ספק שירותי האינטרנט שלהם להפסיק לטרף את קונג פו פנדה בפעם ה -13. צריך לעשות אימה באופן פרטי – וכאן נכנס VPN טוב.

כמה VPNs טובים יותר לסיבוב מאשר אחרים. המהירות אכן ממלאת תפקיד בסיבוב שכן מהירויות נמוכות יותר עלולות לפגוע במהירות ההורדה של הקובץ המובלע.

ל- NordVPN יש מוניטין ללא ספק בכך שהוא ידידותי לבוררות, אך PIA מספקת גם תמיכה של BitTorrent למשתמשים שלה. שתי החברות מגבילות משתמשים עד כמה השרתים עשויים לשמש לשיתוף קבצים P2P.

עם זאת, בעוד ש PIA מאפשרת רק גישה ל- P2P בשרתים בשמונה מדינות, NordVPN עושה זאת ב 37. המשמעות היא שאתה סביר להניח ליהנות מחווית טורנט חיובית בזמן השימוש ב- NordVPN.

אתה לא יכול להשתבש עם אף אחד מהשירותים כאן וזה אומר שאנחנו יכולים לקרוא לזה שטיפה.

5. אמינות

כשאתה מוכן לגלוש באינטרנט, VPN שלך צריך להיות מוכן גם. בדיוק כמו באופן קריטי, ה- VPN שלך צריך לשמור על חיבור קבוע בזמן שאתה מחובר כך שהפעילות שלך לא תיחשף לצדדים אחרים. אם ה- VPN שלך יורד, אז הוא צריך שיהיה לו מתג להרוג אמין שתנתק את הפעלת הגלישה שלך בבת אחת.

לאורך כל בדיקות חוזק ה- VPN שלנו, NordVPN סיפק באופן עקבי את הביצועים האמינים ביותר. הצלחנו להתחבר למגוון שרתים בלי הרבה בעיות. היו מדי פעם בליטות בדרך, אך יכולנו לעקוף את אלה על ידי ניסיון בשרתים שונים.

Nordvpn כולל טבלה

נתקלנו בקשיים רבים יותר עם PIA במונחים של התחברות במהירות ובקלות. יתר על כן, היה לנו כמה בעיות בשמירה על חיבור טוב. חווינו גם מהירויות הורדה פחות עקביות.

6. התמורה הטובה ביותר

NordVPN הוא קצת יותר יקר חודש לחודש לעומת PIA, אבל הוא הופך להיות ממש בר השגה עם חוזה ארוך טווח. ל- PIA יש חוזה ארוך טווח לא פחות זול. עם זאת, ראוי לציין זאת NordVPN כולל ערבות של 30 יום בעוד ש PIA הוא רק שבעה ימים. כמו כן, PIA אינה מציעה ניסיון חינם.

מבצעים של NordVPN

מה יכול VPN לעשות?

היתרונות העיקריים של VPN כולם מקיפים את פרטיותך באינטרנט. ישנם יתרונות רבים לשימוש ב- VPN. הכל מתבצע באמצעות מנהור הצפנה ושרתים באזורים שונים בעולם.

איך עובד vpn

 • אבטחה משופרת VPNs עוזרים לגייס את המידע הסודי שלך מהאקרים, משרדי ממשלה וכל גורמים זדוניים אחרים לאחר המידע שלך. הדרך בה VPN מבצע זאת היא על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך על ידי איתור התנועה שלך דרך שרת של צד שלישי והצפנת המידע. ספקי שירותי אינטרנט לא יוכלו לראות היכן ביקרת כתובת ה- IP שלך מכיוון שהיא תראה את התנועה המוצפנת.
 • אנונימיות – הסתרת כתובת ה- IP שלך היא עמוד התווך של טכנולוגיית ה- VPN.
 • שלט רחוק – VPN מאפשר לך לגשת למידע משרת שהוא בדרך כלל מוגבל במיקום.
 • עקוף מסננים והגבלות – גישה לנטפליקס ממדינות אחרות ושירותי סטרימינג אחרים הם יתרון עצום. גישה למדיה אחרת כמו משחקי וידאו שבדרך כלל לא תהיה נגישה מהווה גם כן תוספת.
 • ביצועים יציבים – אמנם המהירויות עשויות להיות מעט נמוכות יותר, אך שרתים משירות VPN מכובד נוטים להיות יציבים יותר מספקי אינטרנט מקומיים. ספקי האינטרנט נוטים להאיץ את המהירות בהתאם למגוון גורמים.

מה אתה צריך לחפש?

קשה לדעת מה לחפש כשאתה קונה VPN, במיוחד כשאין לך מידע קודם. ישנם גורמים רבים לחיפוש שיעזרו לך לקבל את ההחלטה שלך. מידע נוסף על כך גם במדריך שלנו Nord vs Express. 

 • צ'ק ליסטמחיר – הגורם הראשון שכולם מסתכלים עליו הוא המחיר. כמה זה יותר מדי וכמה פחות מדי? בענף ה- VPN, ככלל, חוזים ארוכי טווח מציעים חיסכון אדיר. אל תסתכל רחוק יותר מ- NordVPN כדי לראות כמה חוזה לשלוש שנים יכול להשפיע על העלות שלך. VPNs בעלי מוניטין יכולים לנוע בין 3 ל 15 $.
 • מהירות – כשאתה משתמש באינטרנט ועובר את הקילומטר הנוסף כדי להגן על עצמך, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להצער את המהירות שלך לחלוטין. שימוש ב- VPN שיש לו מהירויות איומות מביס את מטרת השימוש באינטרנט. ישנם שירותים שבודקים את כל התיבות בכל קטגוריה למעט מהירות ויש שירותים המספקים רק מהירות מהירה והגנה דלה. עדיף לשקול את מה שהכי חשוב לך כשאתה מסתכל.
 • פרטיות ואבטחה – הסיבה העיקרית לכך שאתה מחפש VPN היא פרטיות ואבטחה. בין אם אתה ניגש לתוכן מוגבל ובין אם ברצונך להגן על חשבון הבנק שלך, תמיד קיים החשש לבצע זאת בצורה מאובטחת. לוודא ש- VPN שלך לא רושם פעילות ושוכן בתחום השיפוט הראוי יכול לעבור דרך ארוכה.
 • גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי – אחת התיקו הגדולות ביותר ל- VPN היא היכולת לגשת לנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים במדינות אחרות. לא כל ה- VPN נוצרים שווים בהקשר זה. הקפד לבדוק אם השירות שאתה משתמש בו יכול לגשת לשירותי הסטרימינג הנכונים.
 • ספירת שרת ומיקום – להבין היכן ממוקמים שרתים וכמה שרתים זמינים הוא היבט חשוב בקניות VPN. זה עושה דרך ארוכה עבור גישה לתוכן כמו גם השפעות על מהירות. ככלל, ככל שאתה קרוב לשרת, כך המהיר שלך יהיה מהיר יותר. ככל ששרתים ומיקומים רבים יותר, כך ייטב.
 • מספר חיבורים – גישה אחת שלא התעלמה לעתים קרובות היא כמה חיבורים בו זמנית יכולים להיות לך ב- VPN. אם אתה יכול לקיים חיבור אחד בלבד באותה עת, לא תהיה מוגן במלואו. היבט חשוב בכך הוא היכולת להתחבר לנתב. אם אתה יכול להתחבר לנתב, אתה יכול לכסות את כל המכשירים שלך.
 • תמיכת לקוחות ובסיס ידע – חשוב עוד יותר מצוות תמיכת לקוחות אמין הוא בסיס ידע מלא. שימוש בבסיס ידע יכול לחסוך זמן ואנרגיה. אם יש לך שאלות, התשובה צריכה להיות במרחק כמה לחיצות. קבלת תמיכת לקוחות מוסמכת ואמינה חשובה גם היא ועליה להיות בעדיפות גבוהה.
 • ניסיונות והתחייבות להחזר כסף – התקן בתעשייה הוא ערבות להחזר הכסף של 30 יום. ישנם כמה שירותי VPN המציעים רק אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים. כמה VPNs למעשה מציעים גרסה חינמית של התוכנה שמגבלת שימוש בנתונים ושימוש בתכונות. לאחר לפחות חודש לנסות משהו הוא תמיד בונוס נוסף.

אל תשתמש ב- VPN בחינם

אם קראת אזהרה כלשהי באינטרנט לגבי VPN בחינם, תראה אותה אזהרה: אם אתה לא משלם עבור המוצר, אתה המוצר.

הונאת vpnאי אפשר להימנע מאותה אזהרה מכיוון שהאמת היא האמת. אם אתה משתמש ב- VPN בחינם, השירות כנראה יומן את הפעילות שלך וימכור אותה. ישנן כמה דרכים זדוניות אחרות שחברה יכולה להרוויח ממך כסף. עיקרה של אזהרה זו אינו משתמש בשירות VPN חינמי.

יש חריגים. החשוב ביותר הוא שיש כמה חברות VPN מדהימות המציעות גרסה חינמית של התוכנה שלהם. זהו מבד ענק מכיוון שהגרסאות החינמיות רק מעניקות לך שימוש מוגבל ב- VPN שלהם.

הם משתמשים בטכניקת freemium בכדי להמציא לך שימוש במוצר שלהם. אין שום דבר רע בשימוש בשירותים אלה ושימוש בהם יכול לתת לך מושג טוב כמה אתה רוצה את השירות. כדי לחזור ולהשתמש, השתמש ב- VPNs החינמיים הטובים ביותר, אך רק באלה שמציעים ניסיון חינם או ערבות להחזר כספי.

ההחלטה להשתמש בשירות חינמי לחלוטין יכולה להביא גם לחוויות כואבות באופן כללי. השירות המוצע יהיה נורא והקשרים יהיו קרחוניים. עדיף פשוט לא להשתמש ב- VPN ולא להכפיל את עצמך ל- VPN בחינם.

שאלות נפוצות

האם PIA היא VPN טוב?

כאחת ה- VPN הפופולריות ביותר, גישה לאינטרנט פרטי הוכיחה את עצמה כאחת הטובות ביותר. אנו ממליצים על NordVPN יותר על ה- PIA אך PIA עדיין מספקת את הסחורה.

האם גישה פרטית לאינטרנט עובדת עם נטפליקס?

PIA עובדת עם נטפליקס על חלק גדול מהשרתים שלהם. NordVPN עובד כרגע עם Netflix בכל השרתים שלהם.

האם ל- NordVPN יש מתג להרוג?

כן, ברגע שחיבור האינטרנט שלך אינו מאובטח, מתג ההרג האוטומטי ינתק את האינטרנט שלך. זה מבטיח כי הנתונים הרגישים שלך לא נפגעים גם אם ה- VPN נופל לשנייה.

האם NordVPN הוא פרטי?

כן, NordVPN הוא פרטי לחלוטין ומאפשר תנועה P2P. NordVPN נחשבת לאחת האפשרויות הטובות ביותר במרחב ה- VPN.

אילו VPNs עובדים עם נטפליקס?

רוב השמות הגדולים עובדים עם נטפליקס. NordVPN עובד על כל השרתים שלהם ו- PIA עובד על מרבית השרתים שלהם. ל- VPNs אחרים דרגות הצלחה שונות עם השרתים שלהם.

כמה מכשירים יש לך בגישה לאינטרנט פרטי?

אתה יכול להתקין מכשירים רבים ככל שתרצה באמצעות PIA, אך ניתן להשתמש רק ב 5 חיבורים בו זמנית מנוי יחיד. PIA מאפשר חיבור נתב, שיאפשר חיבורים כמעט בלתי מוגבלים.

מהן 14 מדינות העיניים?

ישנן קבוצות וקואליציות שמשתפות נתונים זו עם זו ויכולות לגשת לרישומי עסקים השוכנים באותן מדינות. ככלל, ברצונך להימנע משימוש ב- VPN בכל אחת מ -14 מדינות העיניים, 9 המדינות העיניים, ו -5 המדינות העיניים. באופן כללי, חמש העיניים מדינות הן הגרועות ביותר, מכיוון שהן גם בברית 9 עיניים וברית 14 עיניים.

 • 14 מדינות עיניים: גרמניה, בלגיה, איטליה, שוודיה, ספרד, דנמרק, צרפת, הולנד, נורבגיה, אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה, ארצות הברית
 • 9 מדינות עיניים: דנמרק, צרפת, הולנד, נורבגיה, אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה, ארצות הברית
 • 5 עיניים מדינות: אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, בריטניה, ארצות הברית

מחשבות אחרונות

בסך הכל, שני ה- VPNs עליהם מדברים כאן הם שירותים מעולים. שניהם מגיעים מומלצים מאיתנו ב- Privacy Canada. עם זה נאמר, NordVPN מחירים טובים יותר מ PIA כמעט בכל קטגוריה מלבד מהירות בבדיקות ובניתוחים שלנו.

אם המהירות היא מה שאתה מחפש, PIA וכמה אחרים הן אפשרויות טובות יותר מ- NordVPN.

אם NordVPN יכול להעלות את מהירויות השרת שלהם, הם היו הכלבים המובילים בכל קטגוריה במרחב ה- VPN.

היופי בכך ששניהם מציעים ערבויות להחזר הכסף. בדיקת שני השירותים היא קלה ככל שהיא מתקבלת.

אתה עשוי לאהוב:

 • ה- VPN הטוב ביותר בקנדה (צרפתית: Meilleur VPN)

הוסף ביקורת משלך:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map