סקירה ללא הגבלה של VPN (2020)

עם שם כמו VPN Unlimited, טבעי לצפות לכמות מסוימת של ביצועים ותכונות …


“ללא הגבלה” מרמז גם על שיעורי העברת נתונים במהירות הבזק. למרבה הצער, זו חברה אחת ששמה מוכר יתר על המידה על יכולותיה.

VPN Unlimited הוא לא ספק ה- VPN הגרוע ביותר. עם זאת, בהשוואה לביקורות VPN של מתחרים, ברור שהם משאירים הרבה מה להיות נחשק. משתמשי VPN מנוסים דורשים מהירות ואבטחה וזה אומר שיהיה צורך לחפש במקום אחר.

לוגו החברה ללא הגבלהVPN Unlimited היא הצעה של חברת KeepSolid. KeepSolid הוא המספק יישומים ושירותים אחרים כמו מתכנן מפת הדרכים, KeepSolid Sign, VPN Business by KeepSolid וכלים שונים ברשת. הם השיקו את VPN Unlimited בשנת 2013. KeepSolid היא חברה בארה”ב.

בעיני הלא-יזומים, הימצאותה בארצות הברית לא נשמעת כמו עסקה גרועה. עם זאת, אנשים שבזבזו בחקירת חוקים בנושא פרטיות באינטרנט ורישום רשומות יציינו כי ארה”ב היא חלק מברית המעקב עם חמש עיניים..

ביחד איתי בריטניה, קנדה, אוסטרליה ו חדש זילנד, הברית עוסקת בפעילות ריגול, ואז משתף את הנתונים שהם אוספים עם שאר המדינות החברות. איסוף מידע זה עשוי לכלול את האופן בו אנשים מבלים את זמנם באופן מקוון.

חברת VPN שמקורה במדינה שנמצאת מחוץ לרוב רשתות המעקב הגדולות אינה קשורה לאותם חוקים. משמעות הדבר היא שיכולה להיות להם מדיניות ללא רישום ולמעשה מתכוונת לכך. אם אכיפת החוק מבקשת נתונים מאחת מחברות ה- VPN הללו, אין להן מה לחלוק.

אם אתה רוצה VPN שלא יוכל לשתף אף אחד מהיסטוריית הגלישה שלך עם רשויות ממשלתיות, אתה זקוק לחברה שממוקמת במקום מרוחק יותר, כמו איי הבתולה הבריטיים, שם היא ExpressVPN מבוסס על.

לטובת VPN Unlimited הוא שהממשק שלהם קל לשימוש. העיצוב הפשוט שלו פירושו שתוכלו למצוא במהירות את כל מה שאתם מחפשים. סרגל צד ממוקם בצד שמאל של המסך, ושם תוכלו למצוא את רוב התכונות הדרושות לך.

אבטחה והצפנה

VPNs קיימים כבר זמן מה. המשמעות היא שהגיע הזמן לפתח מספר דרכים להצפנת תעבורת אינטרנט. חלקם ישנים ואינם מומלצים עוד מכיוון ששיטות הצפנה טובות יותר הפכו לזמינות.

בין שיטות ההצפנה הטובות יותר הוא פרוטוקול המכונה OpenVPN. פרוטוקול זה מהיר ואמין. בנוסף, זו תוכנת קוד פתוח. המשמעות היא שמספר מדהים של מפתחים סרקו באמצעות הקוד של OpenVPN כדי לחשוף את כל הפגיעויות.

VPN Unlimited מסתמך על פרוטוקולי OpenVPN, אך יש לו גם פרוטוקולים בלעדיים הנקראים KeepSolid Wise. תוכנה זו גורמת לתעבורת VPN להיראות כתעבורת HTTPS רגילה. זו עשויה להיות אחת הסיבות לכך שמשתמשים מסוגלים להזרים את נטפליקס דרך VPN Unlimited, לפחות בכמה משרתי החברה..

KeepSolid Wise מיועד בעיקר לאנשים שגרים במדינות בהן הגישה לאינטרנט מוגבלת. יתרה מזאת, רבים מהמקומות הללו אוסרים על השימוש ב- VPNs. היכולת להסוות את תעבורת ה- VPN כתעבורת HTTPS מובהקת בעליל יתרונות באזורים אלה.

תרשים פרוטוקולים ללא הגבלה של VPN

אנשים עם מכשירים שמפעילים אנדרואיד ו- Windows יכולים להשתמש ב- OpenVPN או ב- KeepSolid Wise. למכשירי לינוקס יש שתי אפשרויות פרוטוקול זהות. במכשירי macOS ו- iOS, האפשרויות כוללות OpenVPN, KeepSolid Wise ו- IKEv2.

יתר על כן, כדאי לשים לב לכך VPN Unlimited משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות. שיטת הצפנה זו טובה מספיק לממשל וצבא במדינות ברחבי העולם, כך שבטוח לסמוך על הנתונים הרגישים ביותר שלך כאן.

מיקומי השרת של VPN Unlimited

לרוע המזל, רשת השרתים של VPN Unlimited לא מצליחה להרשים בהשוואה ל- VPN המובילים. יש להם קצת יותר מ -400 שרתים ב -70 מיקומים.

זה אולי לא נשמע רע, אבל בהשוואה למתחרים אחרים בשוק שיש להם בין 2,000 ל -3,000 שרתים, מתברר ש- VPN Unlimited נופלת מאחורי החבילה. לקחת NordVPN למשל, יש להם למעלה מ -5,000 שרתים הפרוסים על כמאה מדינות.

מיקומי שרת vpnunlimited

בקנדה, ל- VPN Unlimited יש שרתים בשניהם חופי מזרח ומערב כמו גם באונטריו. לחברה יש ריכוז טוב של שרתים בארה”ב במקומות כמו קליפורניה, פלורידה, ג’ורג’יה, אילינוי, מיזורי, ניו יורק, טקסס, וירג’יניה וושינגטון. יש גם שרת במקסיקו.

עם זאת, דרום אמריקה מיוצגת רק על ידי ברזיל וצ’ילה, ו אין מדינות מרכז אמריקה כלולות. לאירופה כיסוי סולידי למדי, אך היא אינה מקיפה כמו הרשת המוצעת על ידי מתחרים בשוק ה- VPN. ל- VPN Unlimited יש יישום Streaming BBC iPlayer ייעודי בבריטניה.

VPN Unlimited מקבץ יחד את אסיה, אפריקה והאוקיאנוס השקט. זה יכול להיות בגלל אין באמת מספיק שרתים לרשימה כל אזור בנפרד. אוסטרליה, הונג קונג, הודו, ישראל, ניו זילנד ויפן כולם ברשימה. דרום אפריקה היא המדינה היחידה הרשומה ביבשת אפריקה כולה.

באתר החברה הם מפרסמים כי הם מרחיבים ללא הרף את נוכחות השרת שלהם. הם אפילו מספקים מרחב בו המבקרים יכולים לבקש מיקום בו הם רוצים לראות שרת מוצע. מכיוון שהשרתים של VPN Unlimited מוגבלים למדי, בטוח להניח ששרתים חדשים אטיו להגיע לאינטרנט.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם VPN Unlimited

אם הפעילויות המקוונות שלך כוללות סיקורים או שיתוף קבצים ב- P2P, סביר להניח שאתה לא רוצה להירשם ל- VPN Unlimited. בשאלות הנפוצות שלהם הם מציינים כי הם לא שם כדי לעזור לאנשים להוריד טורנטים.

שיתוף קבצים vpn ללא הגבלה

בזמן יש להם קומץ שרתים המיועדים ל- P2P, אין רבים מהם, והביצועים שלהם אמורים להיות איטיים.

כמו כן, נטפליקס הצליחה להתאים במיוחד לחסום VPNs מלהשיג גישה לאתר שלהם. למרות שחלק מהשרתים בבריטניה ואירופה ברשת VPN Unlimited נראים חסומים על ידי Netflix, אחרים בארצות הברית ובקנדה לא היו כאלה. בהתאם לכך יתכן ותוכל לתפוס את תכנות Netflix המועדפות עליך תוך שימוש ב- VPN Unlimited.

תוצאות בדיקת המהירות של VPN Unlimited

בעוד שהטקסט באתר VPN Unlimited עשוי להבטיח גישה מהירה לכל אתר, נראה שהם מתקשים לספק מהירות. VPNs אחרים עשויים להיות איטיים יותר, אך אין הרבה מהם. החדשות הטובות הן שיש כמה VPNs באיכות גבוהה המספקים מדדי ביצועים טובים בהרבה. (עיין ברשימת VPNs הקנדית שלנו)

השימוש בשרת בעיר ניו יורק סיפק שיעורי הורדה של 25.69 Mbps עם מהירויות העלאה של 7.31 Mbps. רגע לפני שה- VPN הופעל, המחשב נבדק בקצב של 98.71 Mbps להורדה ו- 53.00 Mbps להעלאה.. זוהי האטה די מרהיבה שמגיעה פשוט עם הפעלת VPN Unlimited.

התמונה לא הייתה יותר ורודה כשמשתמשים בשרת אירופה, אמסטרדם, להיות מדויק. שיעורי ההורדה נסגרו במהירות של 47.13 מגהביט לשנייה בזמן שההעלאות היו מעט משופרות של 24.70 Mbps.

vpn תוצאת בדיקת מהירות בלתי מוגבלת

שיעורי העברת נתונים אלה טובים יותר, אך הם לא באמת יכולים להשוות לתוצאות בדיקות המהירות שמגיעות מספקי ה- VPN הטובים יותר.

שרת בלונדון הניב תוצאות מעט טובות יותר עם מהירויות הורדה של 59.69 מגהביט לשנייה ומהירות העלאה של 42.09. ללא ספק המספרים הכלליים הגרועים ביותר הוצגו על ידי השרת בהונג קונג. עם הורדות של 12.42 Mbps והעלאות של 2.92 Mbps בלבד, קל לראות מדוע VPN Unlimited הוא לא ספק VPN מומלץ ביותר.

חלק מהבעיה יכול להיות ש- VPN Unlimited פשוט אין מספיק שרתים כדי להתמודד עם כל התעבורה שמקבלת את השרתים שלהם. עם התנועה של יותר משתמשים הומה על פחות שרתים, הדברים אמורים לאט לסרוק.

אם VPN Unlimited מביא יותר שרתים ברשת, המהירות שלהם עשויה להשתפר. למרות זאת, בשיעור שהם מוסיפים שרתים, הם לא יוכלו להתמודד עם הבנים הגדולים במשך מספר שנים.

מדיניות הרישום של VPN Unlimited

מרבית הצרכנים המודעים מעדיפים ספק VPN העוקב אחר מדיניות “ללא כניסה” קפדנית. לרוע המזל, רבים מהם אומרים שהם לא מנהלים רישומים, אבל הצהרה זו נוטה להתפרק באותיות הקטנות.

מדוע אתה רוצה חברת VPN שלא שומרת יומנים? הסיבה העיקרית לכך שאתה משתמש ב- VPN היא להבטיח את פרטיותך בעולם המקוון. מה שאתה עושה באופן מקוון זה העסק שלך, וודאי שאתה לא מעוניין שאף אחד מהנתונים האישיים שלך, כמו מספר הביטוח הסוציאלי שלך או המספר בכרטיס האשראי המועדף עליך ייפול לידיהם של האקרים או שאינם עושים בארות.

בנוסף, חברה שמנהלת כל מיני רשומות אודותיך מועדת למכור את המידע הזה לצדדים שלישיים או להעביר אותו לסניפי החברה. אם אתה שונא חבורה של מודעות ודואר זבל, אז אלה חדשות רעות במיוחד עבורך.

VPN השומר על רישום רב גם סביר יותר להעביר נתונים אלה לאכיפת החוק ולרשויות ממשלתיות אחרות כשתבקש זאת. זה הרבה יותר טוב כאשר שלך ל- VPN אין כמעט נתונים הנוגעים לפעילויות המקוונות שלך. בדרך זו לא ניתן לשכנע אותם לחלוק הרבה ראיות עם הרשויות.

אם אתה מתחיל להבין מדוע מדיניות ללא כניסה היא חלק חשוב באמת במודל העסקי של VPN, אז אתה לא לבד. למרבה הצער, קל יותר למצוא שירותי VPN שאומרים שהם לא מחזיקים יומנים מאשר למצוא ספקי VPN שלמעשה לא מנהלים רשומות..

VPN Unlimited היא אחת מאותן חברות שאומרות שאינן מנהלות יומנים, למעט כל הרשומות שהם מחזיקות. זה כולל מידע על כמה אנשים ניגשים לשרתי החברה כדי שיוכלו לשמור על תקני אבטחה ולפתור בעיות כלשהן שעלולות להתעורר..

מעקב אחר הביצועים לשיפור חוויית הלקוח אינו בהכרח דבר רע. עם זאת, לא כאן מסתיימים שיטות המעקב של VPN Unlimited.

הם מפרסמים כמה הצהרות מעורפלות להפליא לגבי הסיבה שהם שומרים על יומנים אחרים ואומרים שהם נועדו לפקח על שימוש ברוחב הפס כדי להמליץ ​​על לקוחות שרת טובים יותר. המשמעות היא שהם רושמים את הזמן בו מנסים לחיבור, את סוג ההצפנה המשמשת ועוד.

מדיניות פרטיות ללא הגבלה של vpn

החדשות הטובות הן ש- VPN Unlimited לא עוקבת אחר מה שהלקוחות שלה עושים בזמן שהם מקוונים. המשמעות היא שהם לא מקיימים רשומות ביחס לאתרי האינטרנט שבהם הם מבקרים, אילו אפליקציות משמשות או נתונים רלוונטיים אחרים.

KeepSolid מסביר גם כי שיטות הרישום שלהם אינן מאפשרות להם להתאים בין בקשות DNS או כתובות IP לפעילויות מקוונות ספציפיות. עם זאת, הם כן רואים כמה מכשירים מחוברים והם עשויים לשמור יומני מידע לגבי אותם מכשירים בודדים. יכול להיות שזה אחר דגל אדום עבור לקוחות פוטנציאליים רבים.

אפשרויות תמחור עבור VPN Unlimited

כדי לרכוש שירות של חודש אחד מ- VPN Unlimited, הלקוחות יצטרכו להוציא סכום של 9.99 דולר. זה מוגדר למדי עבור הקורס בכל הנוגע לתמחור VPN, אבל עם VPN Unlimited המציע ביצועים תת-נקיים, כנראה שזה לא שווה את זה.

תמחור ללא הגבלה

אתה יכול לחסוך קצת כסף באמצעות מנוי לשנה במחיר של כחמישה דולר לחודש. הדברים משתלמים אפילו יותר כשמגיעים לשלוש שנים. במחיר של 2.78 דולר לחודש, זה מחיר לא רע.

בגאמביט די יוצא דופן, VPN Unlimited מציעה גם מנוי לכל החיים במחיר של 199.99 $. זה נשמע כמו רעיון פנטסטי. אחרי הכל, למי לא יהיה אכפת שמעולם לא יצטרך לשלם שוב עבור שירות VPN?

זהירות מציעה לך לנסות את השירות למשך חודש אם אתה מתפתה להצעת החברות לכל החיים. החודש יאפשר לכם לבדוק את השירות באמת. החברה אכן מציעה ערבות להחזר כספי, אך היא נמשכת רק לשבעה ימים.

האם VPN ללא הגבלה מומלצת?

מהירויות בדיקה איטיות באמת הופכות VPN Unlimited אפשרות לא מושכת בהשוואה לבנים הגדולים. עדיין יש קומץ שירותי VPN המוערכים בהרבה בשוק.

זקוק להמלצה מהירה? לקבלת ביצועים טובים יותר במחירים תחרותיים יותר, עיין בביקורות שלנו על NordVPN ו כריש גולש לטעום ממה שאתה מפספס. בהצלחה!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map