שירותי ה- VPN המהירים ביותר של 2020

לא משנה למה אתה מתכנן להשתמש ב- VPN, דבר אחד שהוא חייב להיות מהיר.


לעתים קרובות אתה יכול לעקוף חסרונות אחרים. אבל אם VPN מאט את חיבור האינטרנט שלך למהירויות של מודם בחיוג, כמה שימושי הוא באמת לכל דבר?

לא רק שתהיה הרבה פחות סביר שתשתמש בו, אלא שסביר להניח שתקלל אותו בכל פעם שתעשה זאת. זה כסף מבוזבז היטב.

בשורה התחתונה, בין אם ברצונכם להזרים את המופע המועדף עליכם מכל מקום, לשמור על פעילויות מקוונות פרטיות או לאבטח את חיבור האינטרנט שלכם, רק ספקי ה- VPN המהירים ביותר יעשו..

סקירה כללית של ה- VPN המהיר ביותר

בהתבסס על בדיקות המהירות שלי, להלן סיכום מהיר של שירותי ה- VPN המהירים ביותר הקיימים כיום.

אני כמובן אפרט בהרבה יותר פרטים על כל ספק בהמשך. אני גם אגע במדויק כיצד מבוצעות הבדיקות ומדוע חלקים מסוימים מהתוצאות עשויים להיות רלוונטיים עבורך יותר מאחרים.

אבל, למקרה שכל מה שמעניין אותך זה סקירה ברמה גבוהה …

 1. PureVPN

  שדרוגי חומרה אחרונים לרשת המסיבית של PureVPN הפכו אותם ל- VPN המהיר ביותר שיש, עם מהירויות יציבות בכל המיקומים. היכולת שלהם לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי, כולל נטפליקס, היא ללא תחרות.

 2. CyberGhost

  באופן קבוע אחד מה- VPN המהירים ביותר, פוסטים על CyberGhost הם לא רחוקים מאלו של PureVPN. מלבד ציוני הדירוג הגבוהים ביותר לאבטחה ופרטיות, הם גם חוסמים את שירותי הזרמת הפופולריות ביותר.

 3. NordVPN

  NordVPN הוא עוד בחירה מצוינת לצפייה בווידיאו בחדות גבוהה ולהורדה מהירה, שלא לדבר על הישארות בטוחה באינטרנט..

 4. כריש גולש

  Surfshark התחייבה למהירות וביטחון עם כניסתם לשוק לפני מספר שנים ויותר מאשר לספק בשתי הספירות. VPN נהדר גם לסטרימינג.

 5. ProtonVPN

  מלבד פרסום תוצאות בדיקות מהירות מהשורה הראשונה, רשת השרתים של ProtonVPN היא גם אחת מהבטוחות ביותר שיש.

 6. ExpressVPN

  שירות VPN ומבוסס, ExpressVPN כולל רשת שרתים בוגרת, שמבקשת ביצועים טובים בהרבה מהממוצע.

 7. VyprVPN

  אחת הספקיות הבודדות שיש בבעלותה את כל הרשת שלהן. זה לא רק שמאבטח את שרתי VyprVPN, אלא גם מאפשר להם לבצע אופטימיזציה למהירות – דבר שהם מצליחים מאוד.

מדוע VPN ענייני מהירות

חלקנו משתמשים ב- VPN כשכבת אבטחה נוספת ב- Wi-Fi ציבורי – אחרים לצורך פרטיות. יתכן שאתה מחפש VPN VPlayer ל- BBC או אחד שיאפשר לבטל את חסימת Netflix מכל מקום בעולם.

ישנה מאפיין משותף אחד הדרוש לכל אחת מהפעילויות הללו, וזו מהירות הרשת הטובה.

מדוע ביצועים טובים הם חובה לזרמת וידאו זה כנראה ברור. בלעדיו, בסופו של דבר תצפו בבלאגן פיקסל או גרוע מכך, תצטרכו לקחת כמה נשימות עמוקות כל 30 שניות בערך בזמן שתמתין שהסרטון יתחץ.

כשאתה משתמש ב- BitTorrent או ברשת P2P אחרת דרך VPN כדי להוריד קבצים, מהירות גם כן חשובה. מעטים מאיתנו רוצים לחכות שעות עד שההורדה תושלם כאשר זה אמור לארוך דקות בלבד.

ואפילו כשאתה רק גולש באינטרנט, משתמש ב- VPN כדי לאבטח את החיבור שלך ברשת Wi-Fi ציבורית או כדי למנוע את ספק שירותי האינטרנט שלך לעקוב אחר כל מהלך מקוון. עם מעט ספק, מהיר עדיף. אני מוכן רק לחכות כל כך הרבה זמן לטעון של אתר פשוט.

מהירות VPN חשובה מכיוון שבלעדיה, חוויית האינטרנט שלך תהיה הרבה פחות מהנה.

מה משפיע על ביצועי VPN

ישנם קומץ גורמים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על מהירות חיבור ה- VPN שלך. בעוד שאחרים קיימים, הנה הגדולים אליהם עלינו לשים לב.

 • מיקום שרת VPN

  בראש רשימת הדברים המשפיעים על מהירויות VPN הוא המיקום הפיזי של השרת שאליו בחרתם להתחבר.

  כאשר אנו משתמשים ב- VPN, הנתונים שלנו צריכים לעבור דרך שרת ה- VPN לפני שהם מגיעים ליעדה הסופי. ככל ששרת יותר יוצא מהדרך, כך הנתונים שלנו צריכים לנסוע.

  ברשת מחשבים, המרחק הוא לא חבר של מהירות, והסיכויים שכל עלייה בו תאט את הקשר שלך.

  לכן שרתים קרובים יותר בדרך כלל טובים יותר.

  זו הסיבה לכך ששירותי ה- VPN המהירים ביותר נוטים לרשות רשתות גדולות. הם יכולים להציע לך בחירת שרת סמוכה ללא קשר למיקומך.

 • טעינת שרת VPN

  דבר נוסף שעשוי להשפיע על ביצועי ה- VPN שלך הוא עומס השרת.

  משאבי שרת כמו מעבד CPU, זיכרון ורוחב פס משותפים לכל מי שמשתמש בו כרגע. ככל שאנשים מחוברים לשרת יותר, כך נתח הנתון של אותם משאבים קטן יותר.

  אז באופן כללי, ככל שעומס השרת נמוך יותר, חיבור ה- VPN שלך מהיר יותר.

  גם כאן VPNs מהירים יותר יריצו יותר שרתים מאשר שירותים איטי יותר. פעולה זו מאפשרת להם לאזן נכון משתמשים בין הרשת שלהם, ומעניקה חוויה טובה יותר בכל מיקום.

 • הצפנה

  אחת התכונות הטובות ביותר של VPN היא שהיא מצפינה את החיבור בין המכשיר שלך לשרת VPN.

  לרוע המזל, ההצפנה אינה חינמית.

  זה עולה כוח מחשוב בשני הקצוות – הצפנה מצד אחד, מצד שני פענוח. וככל שסטנדרט ההצפנה חזק יותר, כך הוא יקר יותר מבחינה חישובית.

  אולם, לא תמיד יש צורך בהצפנה חזקה.

  קח לדוגמא וידאו זורם חסום גיאוגרפי. שם, ביטחון הוא בדרך כלל לא כל כך חשוב. בחירה בהצפנה של 128 סיביות בהצפנה של 256 סיביות צריכה להגדיל את מהירות ה- VPN שלך, במיוחד במכשירים בעלי קצה נמוך יותר..

  כל ספקי ה- VPN שאכפת להם באמת מביצועים צריכים לאפשר לך להתאים את רמות ההצפנה.

 • נוהל

  בדומה להצפנה, הבחירה בפרוטוקול VPN תשפיע על מהירויות החיבור.

  חלק מהפרוטוקולים מהירים יותר מאחרים. OpenVPN, למשל, מהיר יותר מ- L2TP. אפילו בפרוטוקול OpenVPN, בדרך כלל יש לך אפשרות לבחור בין TCP ו- UDP, כאשר האחרונים בדרך כלל מביאים ביצועים טובים יותר.

  בדומה להצפנה, VPN בעל מהירות-ראש אמור לאפשר לך לבחור מתוך פרוטוקולים מרובים, ולאפשר לשפר את מהירויות החיבור שלך מעבר למה שמציע ברירת המחדל..

בסופו של דבר, כל VPN מהיר צריך לאפשר לך להתאים את הגורמים לעיל, ולאפשר לך לצאת ממנו מהביצועים הטובים ביותר האפשריים. ואכן, כל הספקים המוזכרים במאמר זה אכן עושים זאת.

אופן ביצוע בדיקות המהירות

כל שירות VPN שאני מסתכל עליו נבדק באמצעות מחשב נייד של Windows 10 המחובר למודם האינטרנט שלי באמצעות כבל אתרנט רשת. אני משתמש בחיבור אינטרנט סיב אופטי של 500 מגהביט לשנייה ובחיבור לאינטרנט של 100 מגהביט לשנייה.

תוצאות בדיקת מהירות בסיסית ללא חיבור VPN

מספרי ההורדה וההעלאה הם גבוהים יותר ממה שכל ספק VPN יכול להתאים כרגע. המשמעות היא שתוצאות בדיקות המהירות אינן מכוסות על ידי האינטרנט שלי – הן חושפות את הביצועים בפועל של כל שרת VPN.

תאר לעצמך, למשל, השתמשתי במקום זאת בחיבור של 50 Mbps למטה. 50 מגהביט לשנייה יהיה מהירות ההורדה המקסימאלית המוחלטת שכל ספק VPN יכול לתת לי. לעולם לא נדע אם ניתן להוריד הורדות של 80 Mbps.

אבל, על ידי בדיקה עם חיבור אינטרנט מהיר יותר, אנו יכולים לגלות זאת.

כל מבחן מורכב משני מבחני מהירות. האחד מעביר חיבור VPN, והשני ללא אחד.

הראשון מראה את ביצועי ה- VPN. זה האחרון מאשר כי התוצאות לא הוסגרו על ידי חיבור האינטרנט שלי, אשר, בתיאוריה, יכול היה להיות אפשרי במיקומי שרת רחוקים יותר..

אני מפעיל זוגות מבחן מהירות מרובים בזמנים שונים במהלך היום ומשתמש בשרתים שונים. פעולה זו מהווה חשבונות לתקופות אפשריות של עומס שרת רשת ורשת VPN.

OpenVPN דרך UDP הוא הפרוטוקול שלי שבחרתי.

התוצאות המהירות ביותר של הריצות הן מה שאני משתמשת בו.

בכל הקשור לכלים, הבדיקות מבוצעות באמצעות Speedtest.net ו- TestMy.net. אפשרות הגונה נוספת שאני לא בודק איתה כרגע אך עשויה להוסיף בהמשך היא SpeedOf.Me.

אילו שרתים נבדקים

השרת הראשון שאני בודק אמור להיות תיאורטית חיבור ה- VPN המהיר ביותר שיכולתי להשיג. זה צריך להיות שילוב אופטימלי של קרבה ועומס.

כמעט לכל לקוח VPN יש אפשרות לבחור שרתים אלה עבורך באופן אוטומטי.

אני גם מבצע בדיקות מהירות בשרתים בארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, הולנדית, גרמנית וצרפתית – בהנחה, כמובן, שספק ה- VPN תומך במדינה זו. אלה הם שבעת המיקומים הפופולריים ביותר בקרב משתמשי VPN.

לשם הקיצור, תמצאו רק דגימה של התוצאות בדף זה. עם זאת, לכל ספק יש עמוד ייעודי בו אני מציג ושוחח על כל שמונת הריצות.

גורם השעה ביום

אזכור אחד הוא כי ללא קשר לדברים שאומרים תוצאות השוואת מהירות VPN, הביצועים בפועל תמיד יהיו שונים בהתאם לשעה ביום.

אין, למרבה הצער, שום דרך לעקוף זאת.

ככל שאנשים מתחברים ל VPN בו זמנית, כך הוא יהיה איטי יותר. אם כי עם שירות טוב ההאטה צריכה להיות מינימלית.

בדרך כלל ניתן לצפות לחיבור פחות ממיטבי סביב ארוחת הערב או מוקדם בערב מכפי שהייתם בארבע לפנות בוקר.

באופן דומה, אם קורה אירוע גדול כלשהו – אירוע שהרבה אנשים יזרמו (משחק גביע העולם הגדול או הסופרבול למשל) – אתה גם לא אמור לצפות למהירויות VPN העליונות..

ספקי ה- VPN המהירים ביותר

להלן רשימת ספקי ה- VPN הביצועים הטובים ביותר כפי שנקבעה על ידי בדיקות המהירות שלי. כל ה- VPN נבדקים מחדש מדי פעם כדי לוודא שהתוצאות מעודכנות.

1. PureVPN

לוגו PureVPN

שדרוגים מאסיביים אחרונים לרשת השרת שלהם ירו את PureVPN לראש הדירוג המהיר ביותר של VPN עם מהירות ההורדה הטובה ביותר של 112.6 Mbps וממוצע מיקום נבדק מעולה של 93.6 Mbps.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של PureVPN

דף בדיקת המהירות PureVPN מציג את התוצאות עבור כל המיקומים שנבדקו.

המהירות שנמצאה לאחרונה בצד, PureVPN מחזיקה גם בזכויות התרברבות למספר מיקומי השרתים, הכוללת חומרה ב -131 מדינות ענק ו -160 ערים..

בעבר היו כמה דאגות פרטיות סביב PureVPN, אך גם שם הגבירו את זה. החל מספטמבר 2019 הם ספקים המאומתים באופן עצמאי בכריתת אפס.

PureVPN גם הוא עקבי מאוד ביכולתו לפתוח תוכן חסום גיאוגרפי. החל מ- Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer, הם תומכים בכמעט 70 ערוצים ושירותים ברחבי העולם.

ועם מחיר שמחתיר הרבה מתחרים – במיוחד אם אתה מנצל קופון של PureVPN – כמו גם ערבות להחזר כספי של 31 יום, אין סיבה קטנה שלא לתת לספק זה שיקול רציני.

מקצוענים
 • מהירויות מעולות
 • רשת שרתים ענקית (131 מדינות)
 • ביטול החסימה של Netflix, iPlayer ולמעלה מ- 70 שירותי סטרימינג אחרים
 • תואם למעל 50 מכשירים ופלטפורמות
 • ספק VPN מאומת באופן עצמאי
 • אפשרות IP ייעודית
 • ערך רב
חסרונות
 • אפליקציות יכולות להשתמש במעט יותר לק
 • כמה בעיות חיבור לסירוגין

VPN המהיר ביותר: המהירויות המצוינות של PureVPN פירושו שלעולם לא תצטרכו לדאוג לפיקסלציה או לחציצה בעת הזרמת התוכניות המועדפות עליכם. גם הם משתלמים במיוחד.

2. CyberGhost

לוגו CyberGhost

עם מהירות הורדת השרת הטובה ביותר של 103.1 מגהביט לשנייה והורדה ממוצעת של 82.0 מגהביט לשנייה בכל המיקומים שנבדקו, CyberGhost מפרסם את התוצאות המהירות השנייה של כל ספקי ה- VPN..

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של CyberGhost

לכל המספרים אנא עיין בתוצאות הבדיקה המלאות שלי ב- CyberGhost.

מהירות היא לא הנקודה החזקה היחידה ב- CyberGhost. הם מספקים כמעט בכל מקום אחר מדי.

בזכות ההרחבה האחרונה והמשמעותית למדי של הרשת שלהם, CyberGhost מציעה כעת המון אפשרויות חיבור – 7159 שרתי ב- 90 מדינות.

הם ספקים ידידותיים לפרטיות, בזכות בסיס פעילויות ברומניה ומדיניות קפדנית על רישום אפס.

התוכנה נוחה לשימוש ומיישמת כל מאפיין אבטחה שאפשר היה לצפות. החל ממתג הרצת VPN והגנת דליפות DNS ועד אלגוריתמים והפרוטוקולים של הצפנה מהשורה הראשונה – הכל שם.

CyberGhost הוא גם שירות מצוין לביטול החסימה של רוב שירותי הסטרימינג, כולל Netflix האמריקנית ו- BBC iPlayer. P2P נתמך כמובן גם כן.

CyberGhost לא הסתפק בכך שהוא אחד ה- VPN המהירים ביותר ברשימה. הוא גם אחד הזולים ביותר.

ועם הבטחת החזר הכסף הטוב ביותר של 45 יום להחזר הכסף – שאורכו מדבר לאמונה של החברה באיכות השירות שלהם – יש לך מספיק זמן לנסות אותם.

מקצוענים
 • רישום אפס לפרטיות מקסימאלית
 • הפצת שרתים מעולה עם מעל 7100 שרתים ב- 90 מדינות
 • מהירויות חיבור מהירות מאוד
 • עובד עם Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer
 • מאפשר סיבוב P2P
 • ערבות ארוכה של 45 יום להחזר הכסף
חסרונות
 • חברת אם בעלת מוניטין מפוקפק
 • התקנה ידנית מפותלת של OpenVPN
 • לא עובד מסין

סטרימינג ללא שום חיץ: CyberGhost הוא VPN מהיר מאוד שעובד כמצופה ממש מחוץ לקופסה. עם המון פיצ’רים, מחיר מצוין והבטחת החזר כספי ארוך, ספק זה לא יכול להשתבש איתו.

3. NordVPN

לוגו NordVPN

לא רחוק משני הספקים המובילים נמצא NordVPN – רישום מהירויות הורדה של השרת הטוב ביותר של 91.4 Mbps וממוצע מיקום נבדק של 69.1 Mbps. שניהם מספרים שיש לחשב איתם.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של NordVPN

אנא עיין בדף בדיקת המהירות של NordVPN עבור כל המספרים.

הפעלת מעל 5600 שרתים ב 58 מדינות הופכת את רשימת השרתים של NordVPN לאחת הגדולות בסביבה.

פרטיות תמיד הייתה בעדיפות עבור NordVPN מבוססת פנמה.

לא רק שיש להם מדיניות ללא כניסה ברישום הדוק באוויר, אלא שהם גם נותנים לך שפע כלים שיעזרו לך להישאר בעילום שם באופן מקוון. הרשימה כוללת אפילו דברים שמעט ספקים אחרים מיישמים, כמו VPN כפול, Tor over VPN, ושרתים מעורפלים.

ולמרות שהיה מלא בתכונות, אפליקציית הלקוח עדיין אינטואיטיבית להפליא לשימוש.

NordVPN מאפשר סיקור על כל השרתים שלהם. הם גם עושים עבודה מצוינת בפתיחת החסימה של נטפליקס – ואכן כמעט בכל שירות סטרימינג פופולרי אחר.

מקצוענים
 • פרטיות מעולה עם אפס רישום
 • רשת שרת גדולה (והולכת וגדלה)
 • ביצועי חיבור טובים
 • שרתי ייעודיים (כולל VPN כפול, ערפול ו- Tor over VPN)
 • לקוח נקי וקל לשימוש
 • עובד עם נטפליקס ורוב שירותי הסטרימינג האחרים
 • מאפשר טרנינג ו- P2P
 • מציע כתובות IP ייעודיות
חסרונות
 • אין תכונת מנהור מפוצלת
 • קצת יקר מתוכניות לטווח קצר יותר

שליש שלישי: הביצועים של NordVPN טובים ככל שיהיו. הוסף לזה רשת שרת גדולה והתמקדות חזקה בפרטיות ובביטחון, ויש לך VPN שעושה את הכל.

4. גולש

לוגו Surfshark

מאז שנכנס Surfshark לשוק ה- VPN לפני קצת יותר משנתיים, הם עשו כמעט הכל – כפי שעולה מהסקירה המצוינת שלהם. זה כמובן כולל ביצועים.

בבדיקות האחרונות שלי, Surfshark פרסמה תוצאות של 86.8 Mbps עבור הורדות השרת הטובות ביותר וממוצע מיקום נבדק של 64.3 Mbps.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של Surfshark

בדף תוצאות הבדיקה המהיר של Surfshark יש את כל שמונת המיקומים שנבדקו.

למרות היותה חדשה יחסית, הרשת של Surfshark מרשימה. כרגע זה כולל 1040 שרתי VPN ב- 63 מדינות.

Surfshark החליטה מההתחלה שהם הולכים להיות ספק ללא כניסה ועושים עבודה נהדרת מזה. הפעלה מחוץ לאיי הבתולה הבריטית ידידותית לפרטיות מסייעת גם היא.

תוכנת הלקוח נוחה לשימוש, כולל הרבה מאפייני אבטחה ופרטיות.

לאחרונה, Surfshark אפילו יישמה משהו שנקרא מצב הסוואה. זה מוודא שאיש – אפילו לא ספק שירותי האינטרנט שלך – יכול להגיד שאתה משתמש ב- VPN.

האם ציינתי גם ש- Sushshark היא הספקית היחידה ברשימה זו המאפשרת לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים בו זמנית?

מקצוענים
 • פרטיות וביטחון מעולים ללא כניסה
 • ביצועי שרת מעולים
 • מבטל את החסימה של Netflix, BBC ורבים אחרים
 • לקוח קל לשימוש
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • תמיכה מרתקת
 • לא יקר
חסרונות
 • מהירות לא עקבית במספר מיקומים
 • תמיכת לקוחות איטית למדי

מהיר ומשתלם: Surfshark פשוט לשימוש, מאובטח ומהיר בהרבה מ- VPN הממוצע שלך, גם הוא קל מאוד בארנק. אף ספק אחר שאינו מספק עליון זה נותן לך כל כך הרבה עבור כל כך מעט.

5. ProtonVPN

לוגו ProtonVPN

עבור VPN שמתמקד בעיקר בפרטיות ובביטחון, ProtonVPN מפרסם תוצאות בדיקות מהירות מרשימות. מספרם – הורדות של 86.1 מגה-ביט לשנייה בשרת הטוב ביותר וממוצע שנבדק על-ידי 67.2 מגה-ביט לשנייה – הם צוואר וצוואר עם Surfshark.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של ProtonVPN

בדף בדיקת המהירות ProtonVPN יש את המספרים עבור כל המיקומים האחרים.

התוצאות עקביות בכל רשת השרתים של ProtonVPN, המשתרעת על 63 מיקומים מכובדים ביותר ב -44 מדינות.

מה שהופך גם את המיוחד של ProtonVPN הוא שכל מדינה כוללת אפשרות חיבור VPN כפול. הם ה- VPN היחיד שעשה זאת.

אם הפרטיות המקוונת מדאיגה אותך רציני, זה יכול להיות הספק המהיר עבורך.

מבוסס בשוויץ ידידותית לפרטיות, ProtonVPN הוא כמובן גם VPN ללא רישום.

תוכנת הלקוח – שהיא די קלה לשימוש – כוללת כל מאפיין אבטחה שאפשר להעלות על הדעת. יש בו אפילו כמה חיננים נוחים שספקים אחרים לא טורחים להכניס – כמו פרופילי חיבור.

וכדי להוסיף את הכל, ProtonVPN אפילו תבטל את חסימת נטפליקס והולו בארה”ב.

מקצוענים
 • תכונות פרטיות ואבטחה מעולות
 • VPN כפול המוצע בכל מדינה נתמכת
 • אין יומנים
 • לקוח קל לשימוש
 • ביצועי שרת טובים
 • מפתה וידידותי P2P
 • מציע גרסה בחינם
חסרונות
 • יקר
 • אין תמיכה בצ’אט חי
 • שרתי P2P בארבע מדינות בלבד

מהירות ואבטחה: ProtonVPN הוא דוגמה מצוינת לאופן שבו פרטיות ואבטחה מהשורה הראשונה אינם בהכרח מתכוונים לביצועים גרועים – הם מספקים יפה בשני הספירות.

6. ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

עם מהירויות הורדה של 68.6 מגהביט לשנייה לשרת הטוב ביותר, וממוצע של 48.1 מגהביט לשנייה בכל המיקומים שנבדקו, מעט מאוד שלא תוכלו לעשות עם ExpressVPN.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של ExpressVPN

לקבלת מספרים נוספים של ביצועים, עיין בתוצאות הבדיקה המלאות של ExpressVPN.

קיים כבר מאז 2009, ל- ExpressVPN יש רשת בוגרת ביותר של 3000+ שרתי ב- 95 מדינות.

הם VPN לחלוטין ללא רישום ומכנים את איי הבתולה הבריטיים ידידותיים לפרטיות.

לאחר שהיו שנים לשכלל אותו, הלקוח של ExpressVPN נקי וקל לשימוש כמו אף אחד אחר. למרות שזה מלא בתכונות, כולן תפוסות בצורה מסודרת – אם לא אכפת לך מהן, לעולם לא יפריעו לך.

ExpressVPN מאפשר תנועה P2P וכפי שציינתי בסקירה שלי, מצליח היטב בכל מה שקשור לביטול חסימת Netflix ושירותי סטרימינג פופולריים אחרים..

ואם אי פעם נתקלת בבעיות כלשהן, ExpressVPN מציע את מה שאפשר לטעון שתמיכת הלקוחות הטובה ביותר בעסק. יש להם אחריות של 30 יום ללא התחייבות המצורפת להחזר הכסף.

מקצוענים
 • לקוח עשיר ואינטואיטיבי עם תכונות
 • טכנולוגיה אחורית חזקה
 • שפע שרתים ומיקומי שרתים
 • מהירויות חיבור מהירות ועקבית
 • עובד עם Netflix האמריקנית
 • תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה
חסרונות
 • קצת רישום מצטבר
 • לא הכי זול

ALL-ROUNDER נהדר: ExpressVPN עושה כמעט הכל ועושה הכל טוב מאוד: מהירות, רשת שרתים גדולה, לקוח מעולה ותמיכת לקוחות מעולה.

7. VyprVPN

לוגו VyprVPN

רק בגלל שהם אחרונים ברשימה שלי של ה- VPN המהיר ביותר לא צריכים לקחת שום דבר מ- VyprVPN. הביצועים שלהם של הורדות של 58.3 מגה-ביט לשניה בשרת הטוב ביותר וממוצע מיקום הבדיקה של 47.1 מגה-ביט לשנייה מייבש הרבה VPNs אחרים.

תוצאות בדיקות מהירות עבור השרת המהיר ביותר של VyprVPN

לקבלת תוצאות מהמיקומים האחרים, עיין בדף בדיקת המהירות VyprVPN.

מה שמרשים במיוחד ברשת VyprVPN הוא שהם הבעלים של כל אחד מהשרתים שלהם. זה 64 מדינות וחומרה בשווי 73 מיקומים.

זה נהדר גם לאבטחה וגם לפרטיות.

אבל, VyprVPN לא סתם עוצר שם. הם גם VPN ללא כניסה ועושים שימוש בתקני הפרוטוקול וההצפנה העדכניים והבטוחים ביותר.

VyprVPN אף הטמיעה פרוטוקול משלהם, שנקרא Chameleon, וזה מצוין לעקוף כל ניסיונות מצמצמים או חסימת VPN – כולל חומת האש הגדולה של סין.

מעבר לפרטיות וביטחון, VyprVPN עושה גם המון דברים אחרים היטב. הם מאפשרים סיבוב ועושים עבודה טובה בכדי לאפשר לכם לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי כמו נטפליקס ו- BBC.

מקצוענים
 • לא אימתת שום כניסה לביצוע פרטיות מלאה
 • בחירה מצוינת של פרוטוקולים והגדרות הצפנה
 • מאות שרתים עם מגוון רב של מיקומים
 • לקוח מרובה פלטפורמות אינטואיטיבי וקל לשימוש
 • ביטול החסימה של Netflix, BBC iPlayer ואחרים
 • מאפשר תנועה של P2P וטורנטים
 • מארח שרתים משלו (ללא צדדים שלישיים)
חסרונות
 • אין דרך לשלם בעילום שם
 • ערפול VPN אינו זמין בתוכנית בסיסית

מהיר ומאובטח: עם שרתים מהירים המאפשרים לך לעשות כל מה שאתה רוצה באינטרנט, VyprVPN מספקת את הפרטיות והחופש באינטרנט שכולנו צריכים להיות לנו.

איזה VPN מזרז חשוב מתי

מבחן מהירות VPN יניב שלוש קבוצות של מספרים: מהירויות העלאה והעלאה וזמן פינג.

תלוי למה תרצה להשתמש ב- VPN שלך, רק תת קבוצה של ערכים אלה עשויה להיות חשובה.

מהירות הורדה

מהירות ההורדה אומרת לך כמה מהר המכשיר שלך מקבל נתונים.

אם אתה מתכוון למשוך קבצים גדולים או רבים (או שניהם), עליך להפוך את מהירות ההורדה לטובת העדיפות שלך. ככל שהוא גבוה יותר, כך ייטב.

הדוגמאות העיקריות לכך שבהן מהירויות הורדה של VPN חיוניות הן קריטיות:

 • שימוש ביישומי שיתוף קבצים כמו BitTorrent או רשתות עמיתים אחרות
 • וידאו זורם – במיוחד בהגדרה גבוהה
 • גישה לשירותי אירוח קבצים כמו Usenet

מהירות העלאה

ההפך ממהירות ההורדה, מהירות העלאה מאפשרת לך לדעת כמה מהר אתה יכול לשלוח נתונים ליעד מרוחק.

זה משנה אם לעתים קרובות אתה שולח קבצים גדולים או מספר לא מבוטל מהם. ככל שמדד זה גבוה יותר, כך ייטב.

דוגמאות למיקומי ההעלאה כוללים:

 • גיבוי נתונים – כמו תמונות המשפחה שלך – לענן
 • שימוש בשירותי שיתוף קבצים

זמן פינג

זמן פינג, שלעתים נקרא גם חביון, מודד כמה זמן לוקח לחבילה אחת של נתונים לבצע את הנסיעה מהמכשיר שלך, דרך שרת VPN, ליעדו ואז לחזור שוב.

ערך זה מוגדר באלפיות השנייה.

ככל שזמן הפינג נמוך יותר, כך מהיר יותר וחיבור טוב יותר.

חביון הוא קריטי אם:

 • אתה משתמש ביישומים בזמן אמת כמו Skype או פתרונות VoIP אחרים
 • שחק במשחקים מקוונים

כיצד לבחור שרת VPN מהיר

לאחר שהחלטת על ה- VPN המהיר שלך, אתה עדיין צריך לבחור שרת מהיר. אפילו עם הספקים המהירים ביותר אתה יכול לקבל חיבור שלעולם לא יעניק לך מהירויות מיטביות.

בעת בחירת שרת, זכור את הקריטריונים הבאים.

 • קרבת שרת

  ככל שהשרת ממוקם פיזית למיקום שלך, בדרך כלל, חיבור ה- VPN יהיה מהיר יותר.

  לדוגמה, אם אתה מנסה לגשת לספריית Netflix האמריקאית מבריטניה, בחר שרת בחוף המזרחי של ארה”ב. אם אתה מנסה לעשות את אותו הדבר מיפן, בחר אחד בחוף המערבי.

  אם אתה יודע את המיקום המדויק של התוכן שאתה מנסה לגשת אליו אתה יכול גם לבחור שרת VPN קרוב אליו במקום אחד קרוב אליך..

  בעיקרון, כדי להפיק את הביצועים הטובים ביותר מ- VPN, נסה, ככל האפשר, לצמצם את נתוני המרחק הנוספים הדרושים כדי לנסוע כדי לעבור דרך השרת..

 • טעינת שרת

  ככל שיותר מאיתנו משתמשים בשרת VPN ספציפי, כך הוא יהיה איטי יותר. בחירת שרת עם עומס נמוך יותר עלולה לשרוד את החשיבות של כמה שהוא קרוב אליך.

  סביר להניח שיהיה לך חיבור מהיר יותר באמצעות שרת עם עומס של 10% שנמצא בקצה הנגדי של המדינה מאשר אחד עם עומס של 95% הממוקם בעיר שלך.

  רוב הספקים מאפשרים לך לראות את עומס השרת הנוכחי ביישומי הלקוח שלהם – בהחלט, גם CyberGhost וגם NordVPN עושים זאת. בחר בהתאם.

 • חביון

  לפעמים, למרות שבחרת בשרת סמוך טעון קל, אתה עדיין יכול לראות מהירויות מהירות יותר רצויה. במקרים אלה, חביון יכול בהחלט להיות האשם.

  חביון של שרת VPN, או זמן פינג, מודד כמה זמן לוקח לחבילה של נתונים לנסוע מהמכשיר שלך לשרת ובחזרה. תנועת רשת כבדה לאורך הדרך יכולה לשלוח אותה דרך הגג.

  נשען לכיוון שרתים עם זמן חביון נמוך. בדומה לעומס השרת, רוב לקוחות ה- VPN יציגו את המספרים הנוכחיים.

שים לב שכל אפליקציית VPN מעניקה לך אפשרות לבחור באופן אוטומטי מה צריך להיות השרת המהיר ביותר שלך – זה נקרא בדרך כלל משהו כמו “מיקום השרת הטוב ביותר”, “השרת המהיר ביותר” או “חיבור מהיר”.

ספקים מסוימים, כמו PureVPN, אפילו יבחרו עבורך שרת בהתבסס על מטרה ספציפית, כמו סיבוב או הזרמת וידאו ממקור ספציפי.

מניסיוני התוצאות הללו, למרות שלא תמיד הטובות המוחלטות, יביאו לך מהירויות שאתה צריך להיות יותר מרוצה מהן.

הוא ה- VPN המהיר ביותר תמיד

מהירות היא ללא ספק גורם קריטי בבחירת ספק VPN ללא קשר למה אתה משתמש כזה.

אבל, זה לא חייב להיות הכל וכול.

אתה יכול להשלים עם ביצועי VPN נמוכים מעט יותר לטובת תכונות אחרות שאתה צריך.

חלק מהתכונות הללו עשויות לכלול תפוצה שרתית ברחבי העולם טובה יותר, מספר גבוה של מכשירים בהם תוכלו להשתמש בו זמנית, אבטחה איתנה או מדיניות רישום מינימלית..

עם זאת, מבין VPNs המהירים ביותר המופיעים בדף זה, תוכלו למצוא בקלות אחד שיספק כמה – אם לא כולם – את הצרכים הללו. גם CyberGhost וגם NordVPN, למשל, סמן את כל התיבות.

לכן, למרות שלעתים אולי זה נראה כך, האמת היא שהמהירות איננה משהו שתצטרכו להתפשר עליו.

טבלת ההשוואה המהירה של VPNs

ספק להוריד מהירות העלאת מהירות טעינה מהירה זמן התאמה עלויות

מבחן מהירות | רשימת שרתים
112.6 מגהביט לשנייה46.7 מגהביט לשנייה21 שניות
מדינות:131
שרתים:2070
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IPSec / IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:5
רישום:תאריך החיבור, רוחב הפס הכולל בו נעשה שימוש
מקום:הונג קונג
תכנית חודשית:10.95 $ לחודש
תכנית שנתית:$ 3.33 לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:31 יום
תשלום:כרטיס אשראי, PayPal, BitCoin, Alipay, כרטיסי מתנה גדולים, CashU, מטבעות Cryptocurvalle אחרים, Paymetwall

מבחן מהירות | רשימת שרתים
103.1 מגהביט לשנייה59.6 מגהביט לשנייה25 שניות
מדינות:90
שרתים:7159
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, קודי, נתבים
חיבורים:ז
רישום:אין רישום
מקום:רומניה
תכנית חודשית:12.99 $ לחודש
תכנית שנתית:$ 2.75 לחודש
ניסיון חינם:כן
כסף בחזרה:45 יום
תשלום:כרטיס אשראי, פייפאל, ביטקוין

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
91.4 מגהביט לשנייה51.4 מגהביט לשנייה13 שניות
מדינות:58
שרתים:5645
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec / IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:6
רישום:אין כריתת עצים
מקום:פנמה
תכנית חודשית:$ 11.95 לחודש
תכנית שנתית:3.49 $ לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיסי אשראי (ויזה, MC, אמקס, דיסקברי), קריפטו (ביטקוין, אתרום, אדווה), אמזון Pay, Alipay, UnionPay, אחר

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
86.8 מגהביט לשנייה76.4 מגהביט לשנייה3 שניות
מדינות:63
שרתים:1040+
פרוטוקולים:OpenVPN, IKEv2
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:ללא הגבלה
רישום:אין כריתת עצים
מקום:איי בתולה בריטיים
תכנית חודשית:$ 11.95 לחודש
תכנית שנתית:$ 1.99 לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיס אשראי, פייפאל, ביטקוין, אליפיי

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
86.1 מגהביט לשנייה58.7 מגהביט לשנייה20 שניות
מדינות:44
שרתים:698
פרוטוקולים:OpenVPN, IKEv2 / IPSec
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, נתבים
חיבורים:2 (בסיסי), 5 (פלוס), 10 (חזון)
רישום:אין רישום
מקום:שוויץ
תכנית חודשית:5.00 $ לחודש (בסיסי), 10.00 $ לחודש (פלוס), $ 30.00 לחודש (חזון)
תכנית שנתית:$ 4.00 לחודש (בסיסי), $ 6.00 לחודש (פלוס), $ 24.00 לחודש (חזון)
ניסיון חינם:כן
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיס אשראי, PayPal

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
68.6 מגהביט לשנייה44.5 מגהביט לשנייה7 שניות
מדינות:95
שרתים:3000+
פרוטוקולים:OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP
פלטפורמות:חלונות, מק, לינוקס, iOS, אנדרואיד, בלקברי, נתבים
חיבורים:3
רישום:משך החיבור היומי הכולל, הסכום הכולל להעברת נתונים יומי, מיקום השרת
מקום:איי בתולה בריטיים
תכנית חודשית:12.95 $ לחודש
תכנית 6 חודשים:9.99 $ לחודש
תכנית שנתית:6.67 $ לחודש
ניסיון חינם:לא
כסף בחזרה:30 ימים
תשלום:כרטיסי אשראי, PayPal, ביטקוין, Alipay, Paymentwall

סקירה | מבחן מהירות | רשימת שרתים
58.3 מגהביט לשנייה48.3 מגהביט לשנייה29 שניות
מדינות:64
שרתים:700+
פרוטוקולים:OpenVPN (Pro / Premier), L2TP / IPsec, PPTP, זיקית (Pro / Premier)
פלטפורמות:Win, Mac, Linux, iOS, Android, Routers
חיבורים:3 (בסיסי), 5 (פרימיום)
רישום:אין רישום
מקום:שוויץ
תכנית חודשית:9.95 $ לחודש (בסיסי), 12.85 $ לחודש (פרימיום)
תכנית שנתית:5.00 $ לחודש (בסיסי), $ 2.50 לחודש (פרימיום)
ניסיון חינם:3 ימים
כסף בחזרה:לא
תשלום:כרטיס אשראי, PayPal, Alipay
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map