סקירת VPN VPN (2020)

טורבו מבוסס סין הוא שירות VPN מכה במספר נושאים.


היא מוגבלת בהיקפה ויישומה מכיוון שהיא זמינה רק למכשירים ניידים. אלה משאירים את כל המכשירים האחרים שלך ללא הגנה. תצטרך לשלם עבור VPN שני אם אתה רוצה להגן על המחשב השולחני שלך.

לוגו טורבו vpnתומכי טורבו עשויים לציין כי לחברה יש את המטה שלה בסין, אומה שאינה חברה אפילו ברשת 14 העיניים הנרחבת. עם זאת, זכור כי ממשלת סין אינו מעריך פרטיות (במילים פשוטות).

VPNs רבים אינם חוקיים שם והמדינה מאשרת את אלה שהם חוקיים. המשמעות של הגבלות אלה היא כי הנתונים שלך מסתננים לממשלת סין.

זו לא בהכרח מחשבה מנחמת.

בנוסף, כדאי להיות מודעים לכך שטורבו שומר ומעקב אחר חלק גדול מהמידע האישי שלך. החברה תמכור באופן בוטה חלק מאותם נתונים לצדדים שלישיים. אם המטרה שלך בשימוש ב- VPN היא חוויה מקוונת פרטית ואנונימית ללא שמירת יומן, חפש במקום אחר.

טורבו עושה הכל כשמציע הצפנת פרוטוקולי מנהור VPN אמינים, אך אלה הם בערך התחומים היחידים שבהם החברה הזו מצליחה לבצע ביצועים טובים. עם כל כך הרבה פגיעות בשמם, בטוח לומר שיהיה לך טוב בהרבה ללכת עם אחת מספקיות ספקי ה- VPN הטובות ביותר, שכולן מתעדפות. פונקציונליות, אבטחה ואנונימיות.

סקירת VPN של טורבו

FeaturesDetails
שימושיות:קצת קשה לשימוש
מדיניות רישום:מדיניות רישום מפוקפקת
גודל שרת:30 שרתים
הפצת שרת:26 מדינות
תמיכה:אף אחד
מפתה:לא מורשה
סטרימינג:לא מורשה
פרוטוקול VPN והצפנה:פרוטוקול OpenVPN; AES-256
המטה:חרסינה
מחיר:חינם
אתר רשמי:https://www.turbovpn.co

אבטחה והצפנה

פרוטוקולי vpnהגדרת ברירת המחדל של טורבו היא פרוטוקול OpenVPN. פרוטוקולים אלה הם השיטות המשמשות ליצירת “מנהרה” בין המחשב שלך לאינטרנט. הוא מוצפן כך שאיש לא יוכל לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך או אפילו לדעת היכן אתה נמצא.

OpenVPN נחשב כיום לפרוטוקול המנהור הזמין ביותר. לרוב, הסיבה לכך היא ש- OpenVPN היא תוכנת קוד פתוח, מה שאומר שמפתחים רבים בדקו אותה בגלל פגיעויות.

גם לטובת טורבו, IKEv2 מוצע כפרוטוקול מנהור אלטרנטיבי. זוהי טכנולוגיה חדשה יותר ההולכת וצוברת דריסת רגל בעולם ה- VPN.

OpenVPN ו- IKEv2 מגיעים עם קידוד AES 256 סיביות. זהו אותו הצפנה שמשמשת סוכנויות ממשלתיות וצבאיות ברחבי העולם. נחשב לא ניתן לבלימה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח ששיטת הצפנה זו הולכת לשמור על בטיחות הנתונים שלך.

רשת השרתים של VPN של טורבו

זה אחד הסעיפים המדדים החשובים ביותר כשמדובר בבחירת ספק VPN. ככל שרשת השרת של הספק גדולה יותר כך ככל הנראה החיבור שלך יהיה מהיר יותר. כאשר ל- VPN יש אוסף שרתים חזק, זה אומר שכל לקוח יקבל רוחב פס רב יותר. זה מתורגם ל שיעורי הורדה מהירים יותר.

יתר על כן, רשת שרתים המגוונת מבחינה גיאוגרפית עשויה להבטיח חיבורים מהירים יותר. אם אתה יכול להשתמש בשרת קרוב יחסית למיקומך בפועל, שיעורי העברת הנתונים ישתפרו. מצד שני, אם בכוונתך לזייף את המיקום שלך לגישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים, אז זה עוזר בבחירה טובה של שרתים הממוקמים ברחבי העולם.

מסיבות כאלו, ה- VPN הפופולרי יותר כמו NordVPN כולל רשתות שרת נרחבות הכוללות אלפי שרתים במאות מיקומים. למעשה, הם כה רבים עד שהם מתהדרים במספר השרתים שיש להם ומגוון מיקומם.

זה לא המקרה עם טורבו. החברה היא אמא בכל הנוגע למספר השרתים המדויק שלה, אך הם חושפים כי אותם שרתים ממוקמים ב 26 מקומות. באופן דומה, הם אינם מספקים מידע לגבי כמה מהשרתים שלהם הם שרתים וירטואליים לעומת שרתי חומרה.

מיקומי שרת טורבו VPN - -

עם מידע מועט, ניתן להניח שכשמדובר ברשתות שרת, טורבו אינו מוכן להתמודד עם חברות ה- VPN העיקריות.

האם טורבו VPN תואם ל- BitTorrent או P2P?

בדף השאלות הנפוצות של טורבו נאמר כי אתה עלול להיחסם אם אתה משתמש בשטפים עם השירות שלהם. עם זאת, אין שום דבר ספציפי שאומר שאתה לא יכול לבצע שיתוף קבצים. ה שיעורי העברת הנתונים כל כך איטיים, שתוכל להמר שכל סיקור שתעשה יהיה כואב.

בנוסף, בדיקות העלו כי צפייה בנטפליקס עם טורבו היא כמעט בלתי אפשרית. ענקית הסטרימינג לא אוהבת לאפשר לאנשים לצפות בשירותיהם באמצעות VPN והם חוסמים באופן פעיל אנשים שמנסים לגשת אליהם באמצעות אחד כזה. זה המקרה לטורבו, כך שלא תוכלו לצפות בנטפליקס עם טורבו. &# x1f614;

תוצאות בדיקת מהירות עם VPN של טורבו

בשלל מבחני מהירות, הביצועים של טורבו היו לא מרשימים. זה היה איטי להפליא. המערכת ששימשה לבדיקות העניקה תוצאות מדד של 98.71 מגהביט לשנייה להורדות ו -53.00 מגהבייט לשנייה להעלאות.

עם כל רשת VPN אתה הולך לחוות קצת אובדן מהירות. VPN בחינם פירושו אובדן מהירות חמור יותר, ול- VPNs הטובים ביותר תהיה השפעה מועטה בכלל. גם הגרסאות החינמיות וגם בתשלום של טורבו מוצעות באופן עקבי ביצועים איטית זה לא סביר להרשים מישהו.

בבדיקה אחת, VPN טורבו העביר מהירויות הורדה של 1.85 Mbps בלבד ובאופן דומה עגום מהירויות העלאה של 1.87 Mbps. בימיו הראשונים של מודם החיוג יתכן וחווית שיעורי העברת נתונים דומים.

מבחן טורבו vpn

מבחן נוסף הניב תוצאות דומות של 1.89 Mbps להורדות ו 4.99 Mbps להעלאות. ניתוחים שלאחר מכן לא היו טובים בהרבה.

מבחן טורבו vpn 2

עם שרת האיחוד האירופי, שיעורי ההורדה היו 6.31 Mbps, ו העלאות היו בסך הכל 0.18 Mbps.

כאשר התחבר לשרת בארה”ב, התוצאות שופרו מעט. אלה הראו 11.7 Mbps להורדות ו- 17.7 Mbps להעלאות.

טורבו עושה שימוש נרחב בדימוי של ארנבת כדי לתאר כמה מהיר שירותו. כפי שמראים תוצאות הבדיקה, תמונה זו כמעט ולא מתאימה. טורבו סיפק כמה מתוצאות בדיקות המהירות האיטיות ביותר מבין כל ה- VPNs שנבדקו. עם תוצאות כאלה, יהיה לך טוב יותר עם כמעט כל VPN אחר.

האם VPN של טורבו שומר יומנים?

אם עדיין לא כיביתם את שיעורי העברת הנתונים האיטיים להפליא של טורבו, מדיניות הפרטיות שלהם בהחלט צריכה להפחיד אתכם.

מדיניות רישום טורבו vpn

כפי שמלמדת לכידת המסך שלעיל, טורבו אוספת מידע רב על לקוחותיה. הם משגיחים על ספק שירותי האינטרנט שלך, כתובת ה- IP שלך כשאתה מתחבר ושפע של נתונים אחרים.

עם זאת, מדיניות הפרטיות שלהם יורדת משם.

מדיניות רישום טורבו vpn 2

טורבו אוהב למצוא דרכים להשתמש בנתונים שלך. הם חושפים כי המפרסמים של צד שלישי המפרסמים פרסומות בגירסה החינמית של התוכנה עשויים לאסוף נתונים ממכשירי המשתמשים.. מי יודע מי הוא יכול להסתיים במידע הפרטי שלך?

ראוי לציין שטורבו אומר כי כל הנתונים שהם אוספים במהלך העסקים נשמרים בסינגפור, עם האזהרה שמידע זה עשוי להסתיים בסין. מעבר לכך, הם לא נותנים מספר רב של פרטים. זה יותר נכון חשוד ומתחמק מדיניות הכניסה הופכת את טורבו להימור מפוקפק במקרה הטוב אם אתה באמת מעוניין להגן על פרטיותך ועל אנונימיות באופן מקוון.

כאשר טורבו נשאל לגבי מדיניות הפרטיות, מדיניות הכניסה או בעיות השירות הכלליות, לא מתקבלת תגובה. בעיקרון, לחברה זו אין מחלקת שירות לקוחות, מה שצריך להיות דגל אדום נוסף לכל מי שרוצה לעשות עסקים עם VPN מכובד.

כמה עולה VPN של טורבו?

תמחור טורבו vpnאמנם ניתן להוריד גרסה חינמית של טורבו ולהשתמש בה, אך הדבר אינו מומלץ. רק זכרו את הפתגם שאומר כשמוצר או שירות הם בחינם, אז אתם המוצר.

זה בהחלט המקרה עם ה- VPN הטורבו החינמי. תראה מודעה אחר מודעה, מה שמייצר חוויה מתסכלת להפליא. יתר על כן, החברה אינה מסתירה את מנהגיה לשמור את כל הנתונים שלך ולהעביר אותם לצדדים שלישיים. VPN זה אולי בחינם, אבל זה יעלה לך המון עצבנות ואי נוחות.

אם אתה משלם כדי להפוך ל- VIP טורבו, היה מוכן לעשות זאת דרך האף. על בסיס חודש לחודש העלות היא 11.99 $ לחודש. תשלום על בסיס שנתי מוריד את המחיר לכ- 2.99 $ לחודש, אך אתה יכול למצוא בקלות שירותי VPN אמינים בהרבה המציעים לך הרבה יותר כסף עבור הדולר שלך.

האם טורבו הוא VPN מומלץ??

טורבו הוא הצעה מוגבלת להפליא מכיוון שהיא זמינה רק למכשירים ניידים. זה משאיר את כל המכשירים האחרים שלך לא מוגנים, כך שאתה צריך למצוא ספק VPN אחר שסביר להניח שתצטרך לשלם עבורו.

אני מציע לבחון את ביקורות VPN הקנדי שלנו ולהשתמש באחת הבחירות המובילות שלנו, ותהיה לך הגנה על המכשירים הניידים שלך ועל כל מכשיר אחר שבבעלותך..

אם אתה הולך עם אחד ה- VPN החזקים והאמינים יותר, תגלה במהירות שאתה מקבל הרבה יותר עבור הכסף שלך, כולל פרטיות ואנונימיות בפועל. זה משהו שטורבו פשוט לא מספק.

אם אתה רוצה דרך בטוחה לקבל שירותים אמינים, אז בדוק את הביקורות שלנו על Surfshark ו- NordVPN ותביני לחלוטין למה אנחנו מתכוונים כשאומרים “הרבה יותר כסף”.

הוסף ביקורת משלך:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me