چه ویژگی های VPN برای خدمات VPN ضروری است؟ |


بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم این مقاله را در کنار هم قرار دهیم تا به شما کمک کنیم سریعاً آنچه را که کلیه ارائه دهندگان VPN ارائه می دهند را بررسی کنید – از جمله بحث های کوتاه در مورد ضرورت برخی ویژگی ها.

اما قبل از شروع صحبت در مورد اینکه چه ویژگیهای خدمات VPN معمولاً در بازار وجود دارد ، و آنچه را که باید به دنبال آن باشید ، اجازه دهید سریع بیابید که یک VPN چیست؟.

VPN چیست؟?

یک VPN (Virtual Private Network) خدماتی است که می توانید از آن برای مخفی کردن هویت آنلاین خود و دور زدن جغرافیای بلوک ها با پوشاندن آدرس IP واقعی خود ، و آنچه را که بصورت آنلاین از ISP ، آژانس های نظارت دولتی و هکرها انجام می دهید با رمزگذاری رمز عبور اینترنت خود استفاده کنید. و اطلاعات شخصی.

چه ویژگیهای VPN باید ارائه دهندگان VPN را ارائه دهد?

قبل از شروع ، باید ذکر کنیم که تضمین نمی شود که هر ارائه دهنده VPN که با آن روبرو می شوید ، ویژگی های VPN ذکر شده در اینجا را ارائه می دهد. هدف ما این است که درک کاملی از انواع ویژگیهای VPN را هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN به شما ارائه دهیم.

1. رمزگذاری قوی

رمزگذاری قدرتمند یک سرویس ضروری برای هر سرویس VPN است. بدون آن ، فرصتی وجود دارد که ISP (یا هر شخص دیگری ، برای آن موضوع) بتواند کارهایی را که در اینترنت انجام می دهید نظارت کنید – لازم به ذکر نیست هکرها ممکن است بتوانند داده های حساس را از شما سرقت کنند (مانند اطلاعات کارت اعتباری و اعتبار ورود به سیستم) وقتی از شبکه های WiFi استفاده کنید.

به عنوان یک قاعده کلی ، رمزگذاری AES همیشه نشانه خوبی است (هم AES-128 و هم AES-256). این یک استاندارد رمزگذاری پیشرفته است که حتی توسط NSA ، مایکروسافت و اپل نیز مورد استفاده قرار می گیرد و تا جایی که می دانیم هنوز به طور رسمی شکسته نشده است. اگر اطمینان بیشتری می خواهید ، این را در نظر بگیرید – به گفته کارشناسان امنیتی ، حتی یک ابر رایانه 1 میلیارد میلیارد سال نیز طول خواهد کشید تا AES-128 را خراب کند.

2. پروتکل های VPN ایمن

هر ارائه دهنده VPN قابل اعتماد امکان اتصال به سرور با استفاده از OpenVPN را فراهم می کند – امن ترین پروتکل VPN در خارج. این تنها پروتکل نیست که به نظر بی خطر است. در اینجا نمونه های دیگری از پروتکل های معتبر VPN وجود دارد:

 • IKEv2 / IPSec
 • SSTP
 • SoftEther

البته ، اگر ارائه دهنده VPN به شما امکان استفاده از پروتکل های VPN با امنیت کمتر را نیز بدهد ، ضرری ندارد (مثلاً PPTP) – شاید شما فقط نیاز دارید که سریعاً محتوای محدود شده جغرافیایی را از دسترس خارج کنید ، و امنیت آنلاین نیز نیست. دقیقاً همانجا و آنجا یک نگرانی وجود دارد. فراموش نکنید – رمزگذاری هرچه قوی تر باشد ، احتمال دارد که ارتباطات شما کمی آهسته شود (هرچند که این اتفاق همیشه تضمین نمی شود ، اما ارزش این را دارد که در نظر داشته باشید).

رمزگذاری VPN

به طور کلی ، تنوع پروتکل VPN و امکان انتخاب بین پروتکل ها قبل از اتصال به سرور VPN چیزی است که همه ارائه دهندگان VPN مناسب و معقول ارائه می دهند.

3. حفاظت از نشت DNS

اگر با نشت DNS آشنا نیستید ، این اصولاً هنگامی است که درخواستهای DNS مرورگر به طور مستقیم و بدون اجرای آنها از طریق VPN به سرور DNS ISP شما ارسال شود. همچنین ، DNS مخفف Domain Name System است و از آن برای ترجمه آدرس های IP به نام وب سایت استفاده می شود ، و از طرف دیگر.

در نتیجه ، یک نشت DNS در واقع می تواند به ISP شما (و هر نوع استراق سمع دیگر) اجازه دهد ببیند به چه وب سایتهایی دسترسی دارید حتی اگر از VPN استفاده می کنید..

حال ، این لزوماً با بسیاری از سرویس های VPN اتفاق نمی افتد (هر چند که با VPN های با استفاده از تونل اسپلیت کاملاً متداول است) ، اما – برای ایمن بودن – ما فقط انتخاب یک ارائه دهنده VPN را توصیه می کنیم که به طور فعال از نشت DNS محافظت می کند.

4. یک سوئیچ VPN Kill

اگر اتصال شما به یک سرور VPN افت پیدا کند ، یک VPN Kill Switch ابزاری است که در واقع کلیه دسترسی به اینترنت دستگاه شما را قطع می کند. به نظر می رسد که خشن باشد ، یکی از با ارزش ترین ویژگی های خدمات VPN است زیرا شما را از قرار گرفتن در معرض تصادف در وب محافظت می کند.

بیایید با آن روبرو شویم – بعضی اوقات ، ممکن است مشکلات اتصال به یک سرور VPN را تجربه کنید. این امر می تواند به دلیل فاصله بین شما و سرور اتفاق بیفتد ، یا به دلیل اینکه کارت WiFi دستگاه منسوخ شده است یا مشکلاتی را تجربه می کنید.

مهم نیست که دلیل آن ، اگر این اتفاق بیفتد ، آدرس IP واقعی و ترافیک آنلاین خود را در معرض دید قرار دهید. با وجود Kill Switch ، همه ترافیک شما در چنین شرایطی فوراً متوقف می شود تا اینکه بتوانید به درستی به سرور VPN وصل شوید.

برای برخی از شما ، ممکن است مانند دردسر به نظر برسد ، اما Kill Switch راهی هوشمندانه برای اطمینان از این است که اطلاعات شخصی شما به دلیل چیزهایی که خارج از کنترل شما نیستند هرگز در وب در معرض خطر نیست..

5. برنامه ها. قاتل

برنامه ها Killer شبیه به Killswitch است ، اما در صورت قطع اتصال شما به سرور VPN ، برنامه هایی را که از وب استفاده می کنند قطع می کند. به طور طبیعی ، شما باید برنامه هایی را انتخاب کنید که در چنین شرایطی خاموش می شوند.

چگونه برنامه ها. شما می خواهید قاتل مفید باشد؟ خوب ، بگویید که شما یک بازی آنلاین را با VPN بازی می کنید ، زیرا می ترسید از DDoS استفاده نکنید. اگر اتصال VPN خراب شود ، بازی آنلاین شما متوقف می شود تا از دسترسی DDoS شما جلوگیری کند. مثال دیگر استفاده از برنامه ها خواهد بود. قاتل برای خاموش کردن یک سرویس گیرنده تورنت در صورت قطع اتصال VPN به طوری که ISP شما متوجه نمی شود که شما چه کاری انجام می دهید.

برای کسب بهترین نتیجه ، باید به دنبال ارائه دهنده VPN باشید که هم Killswitch و هم یک برنامه را ارائه دهد. قاتل.

6. آدرس های IP مشترک

ارائه دهنده VPN که آدرس های اختصاصی IP را ارائه می دهد یک پرچم قرمز است زیرا یک آدرس IP اختصاصی می تواند به شما وصل شود. یک آدرس IP مشترک ، مانند نام آن ، در میان کاربران VPN به اشتراک گذاشته شده است ، و پیوند دادن فعالیت های آنلاین با کاربران خاص VPN تقریبا غیرممکن است..

آدرس های IP اختصاصی و مشترک

همچنین ، چیز دیگری است که باید در نظر بگیرید – آدرسهای اختصاصی IP هزینه بیشتری را به ارائه دهندگان VPN می دهند ، به این معنی که در نهایت هزینه های شما را برای پرداخت هزینه سرویس شما – کاربر – بیشتر می کند. ارائه دهنده VPN که آدرس های IP مشترک را ارائه می دهد ، می تواند خدمات بسیار مقرون به صرفه تری را به شما ارائه دهد.

7. پشتیبانی از اتصالات همزمان

اگر ارائه دهندگان VPN حساب ها را به دستگاه های خاص پیوند می دهند ، این یک مشکل است. اگر این کار را انجام دهند ، این بدان معناست که اگر می خواهید از سرویس VPN به طور همزمان در چندین دستگاه استفاده کنید – باید اشتراک بیشتری داشته باشید – یا می خواهید قبل از ورود به سیستم دیگر ، از حساب خود در دستگاه خارج شوید ( کاملاً آزار دهنده).

ارائه دهندگان VPN که اتصالات همزمان را در چندین دستگاه ارائه می دهند ، به دلیل افزایش راحتی ، گزینه بهتری هستند.

8. برنامه های سازگار با cross-platform

یک سرویس VPN که فقط در 1-2 دستگاه کار می کند بسیار انعطاف پذیر نیست و از آنجا که شما – مانند بسیاری از افراد – احتمالاً حداقل 3-4 دستگاه دارید که می توانید به وب دسترسی داشته باشید (لپ تاپ ، تلویزیون های هوشمند) دارای مشکل باشید. ، رایانه های شخصی / رایانه های شخصی ، دستگاه های iOS / Android و موارد دیگر).

به همین دلیل است که ارائه دهندگان شایسته VPN برنامه های سازگار با سیستم عامل متقابل را ارائه می دهند تا از ارائه خدمات آنها در چندین دستگاه و سیستم عامل استفاده کنند. در صورت عدم ارائه برنامه ای برای دستگاه / سیستم عامل خاص (مانند لینوکس ، به عنوان مثال) ، آنها همچنان پرونده ها و آموزش های پیکربندی را ارائه می دهند تا کاربران بتوانند همه چیز را تنظیم کنند.

9. سرورهای پر سرعت

این تقریباً فاقد فکر است. هر ارائه دهنده VPN باید (و بیشتر آنها) سرورهایی با سرعت بالا ارائه دهد تا کاربران بتوانند از تجربیات یکنواخت لذت ببرند – به خصوص که رمزگذاری VPN بعضی اوقات می تواند باعث ایجاد تاخیر شود..

بعنوان یک امتیاز اضافی ، برخی از ارائه دهندگان VPN دوست دارند پهنای باند نامحدودی را ارائه دهند ، و اطمینان حاصل کنند که سرورهای آنها دو برابر سرورهای پروکسی نیز هستند..

سرور vpn چیست؟

درمورد تعداد سرورها ، تنوع بسیار مهم است اما نیازی نیست که با آن سرپا شوید. بیایید با آن روبرو شویم – نیازی نیست که 1000+ سرور در اختیار شما باشد. معمولاً ، اگر بیش از 10-20 سرور در سراسر جهان برای انتخاب وجود داشته باشند ، به اندازه کافی خوب است.

به دنبال یک VPN هستید که همه موارد فوق (و موارد دیگر) را ارائه می دهد?

ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم ، ما در CactusVPN تمام تلاش خود را می کنیم تا از طریق ویژگی های VPN با کیفیت بالا ، به کاربرانمان تجربه آنلاین صاف ، ایمن و راحت ارائه دهیم.

ما با ارائه رمزگذاری بالا AES ، سرورهای 28+ 1 گیگابیت در ثانیه از سراسر جهان (که این دو برابر سرورهای پروکسی – رایگان) ، پهنای باند نامحدود ، یک Kill Switch و یک برنامه Killer و چندین برنامه کاربر پسند است که در بسیاری از آنها کار می کنند دستگاه ها و سیستم عامل ها ، حداکثر 5 اتصال همزمان ، 6 پروتکل VPN (OpenVPN ، SoftEther ، IKEv2 ، SSTP ، L2TP / IPSec ، PPTP) ، یک خط مشی بدون ورود به سیستم.

اگر می خواهید تنوع محتوا حتی بیشتر از آنچه سرورهای VPN ما ارائه می دهند ، می توانید از سرویس Smart DNS ما برای انسداد بیش از 300 وب سایت محدود شده جغرافیایی از کشورهایی مانند آمریکا ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، سوئیس ، فرانسه ، سوئد ، لهستان ، استفاده کنید. آلمان.

برای صعود به همه اینها ، ما پشتیبانی دور-ساعت را ارائه می دهیم & یک آزمایش رایگان

می توانید سرویس VPN ما را بصورت رایگان 24 ساعته امتحان کنید تا ببینید که آیا تمام انتظارات شما را برآورده می کند – بدون نیاز به جزئیات کارت اعتباری + به همه ویژگی ها دسترسی دارید.

هنگامی که شما یک کاربر CactusVPN شدید ، اگر چیزی به عنوان تبلیغاتی عمل نکند ، تحت پوشش ضمانت 30 روزه پس انداز ما نیز قرار خواهید گرفت. به علاوه ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، همیشه می توانید برای کمک به تیم مراقبت مشتری 24/7 ما اعتماد کنید.

نتیجه

هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN ، جستجوی ویژگی های VPN بسیار مهم است – هرچه امنیت آنها ، ایمن تر ، کاربرپسندتر و دارای محوریت حریم خصوصی باشد ، بهتر خواهند بود. برای به دست آوردن هر آنچه ما بحث کرده ایم ، در اینجا لیستی سریع از ویژگی های اصلی VPN که ارائه دهندگان مناسب ترین VPN ارائه می دهند ، آورده شده است:

 • رمزگذاری قوی (ترجیحاً AES)
 • پروتکل های ایمن (OpenVPN + انتخاب دیگران ایده آل است)
 • محافظت از نشت DNS
 • یک Killswitch
 • برنامه های کاربردی .Killer
 • آدرس های IP مشترک
 • پشتیبانی از اتصالات متعدد
 • سرویس دهنده های VPN سازگار با سیستم عامل متقابل
 • سرورهای سریع (در حالت ایده آل با پهنای باند نامحدود)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map