מדוע אנשים משתמשים בשירותי VPN? |


1. הוא מגן על חופש הדיבור והפרטיות שלך

בעוד שחופש הביטוי והביטוי נחשב כזכות אוניברסלית משהו, המציאות שונה לחלוטין. אנשים במדינות המזרח התיכון נאלצים לעתים קרובות להסתמך על צנזורה עצמית כדי לא להסתיים בצרה משפטית. לפעמים התוצאות יכולות להיות מושלמות באופן מוחלט – בלוגר סעודי, למשל, בסופו של דבר הוצף בפומבי לבלוג שלו!

יתרה מזאת, אנשים במדינות עם ממשלות מדכאות אינם היחידים שמוגבלים בזכויותיהם בדיבור חופשי. אפילו משתמשי אינטרנט בעולם “החופשי” נאלצים להתמודד עם חוקים של דיבור שטנה המכתיבים את מה שמישהו יכול או לא יכול לומר באינטרנט.

וכדי להבהיר – אנו מבינים שחוקים כאלה לא נועדו להפחית בכוונה את חופש הביטוי, אלא כדי לעזור לאנשים להרגיש בטוחים יותר באינטרנט. עם זאת, הערפול שלהם מאפשר לרוב לממשלות להתעלל בהן כראות עיניהן, ולהגביל את חופש הביטוי באינטרנט.

מלבד חופש הביטוי, אולי תרצה ליהנות מפרטיות רבה יותר ממה שמצב גלישה בסתר / גלישה בסתר יכול להציע – כדי לוודא שאף ספקי שירותי אינטרנט, חברות כריית נתונים או סוכנויות מעקב לא יוכלו לעקוב אחר פעילויותיך..

VPN עוזר בכך על ידי הצפנת הנתונים האישיים והתנועה המקוונת שלך, מה שהופך אותם לבלתי ניתן לפענוח כמעט לכל מי שמנסה לחטוף את הרגלי המקוון שלך. אז אף אחד לא יכול לקשר בין מה שאתה אומר או עושה באינטרנט לבין המיקום הגיאוגרפי האמיתי שלך וזהות מקוונת.

2. זה עוזר לך לגשת לתכנים מוגבלים

האינטרנט מלא בפלטפורמות מוסיקה ווידאו מדהימות כמו נטפליקס, BBC iPlayer, הולו ופנדורה. רק חבל שלא כל המשתמשים המקוונים יכולים ליהנות מכל מה שהאתרים מציעים. למה? מכיוון שפלטפורמות רבות אוכפות הגבלות גיאוגרפיות המונעות ממשתמשי האינטרנט לצפות / להאזין לתכנים שונים אם הם לא מהמיקום הגאוגרפי “הנכון”.

לדוגמה, אם אתה לא מארה”ב, לא תוכל ליהנות מהספרייה האמריקאית נטפליקס או מרדיו פנדורה. כשאתה מתחבר לפלטפורמות, האתרים יידעו מה כתובת ה- IP האמיתית שלך (וכתוצאה מכך – מה המיקום הגיאוגרפי שלך), ויחסמו את הגישה לתוכן שלהם או יפנה אותך לדפים אחרים..

“אבל מדוע עלי להשתמש ב- VPN אם כבר יש לי גישה לתוכן שאני רוצה?”

ובכן, חסימות גיאוגרפיות יכולות גם להשפיע עליך אם אתה רשום כמנוי שיש בדרך כלל גישה לתוכן כזה, אך אתה יוצא מהארץ לזמן מה. לדוגמה, יתכן שאתה מנוי להולו, אך לא תוכל לצפות בתוכניות או בסרטים האהובים עליך אם אתה מחוץ לארה”ב (בין אם אתה עובד בחו”ל, גולה, בצבא או סתם בחופשה) ).

למה להשתמש ב- VPN

למרבה המזל, VPN יכול לתקן את הבעיה על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך, והחלפתה בכתובת של שרת VPN במדינה בה התוכן חסום הגיאוגרפי זמין. אז כדי לגשת לחולו, תצטרך רק להתחבר לשרת VPN מבוסס ארה”ב.

והגבלות גאוגרפיה אינן הדבר היחיד העומד בינך לבין תוכן מקוון. מגבלות רשת בעבודה או בבית הספר יכולות למנוע ממך ליהנות מהמוזיקה והמופעים המועדפים עליך בזמנך הפנוי – הכל מכיוון שמנהל רשת צריך לפעול על פי כללים נוקשים ומעצבנים..

ובכן, אין בעיה – מכיוון ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך, הוא מאפשר לך לעקוף בקלות חומות אש, לאפשר לך להאזין למנגינות האהובות עליך בזמן העבודה, או להתעדכן בסדרת Netflix האחרונה בהפסקת הצהריים שלך..

3. VPN מאבטח את החיבורים המקוונים שלך

כאשר התקפות עברייניות ברשת הופכות לאיום רציני בימינו, עליכם לנקוט אמצעי אבטחה נוספים בכל פעם שתשתמשו באינטרנט – במיוחד כאשר אתם מתחברים לרשתות WiFi לא מאובטחות. נוחות ככל שיהיו כשאתה זקוק לגישה לאינטרנט כשאתה בדרכים, רשתות לא מאובטחות מסוכנות ביותר מכיוון שהאקרים יכולים בקלות לצותת לחיבורים שלך ולגנוב נתונים רגישים כמו שלך:

 • פרטי חשבון בנק
 • אישורי כניסה
 • פרטי כרטיס אשראי

ואל תיפלו למלכודת להאמין שרשתות מאובטחות והרשת הביתית שלכם מאובטחות במאת האחוזים. עם הפגיעות של KRACK Attack שנמצאה בשנת 2017, אפילו מכשירים המאפשרים WPA2 ניתנים לפריצה על ידי פושעי רשת. עד ש- WPA3 יגיע, אסור לקחת סיכויים ופשוט להשתמש ב- VPN כשאתה ניגש לרשת – הוא מצפין את כל הנתונים והתעבורה המקוונת שלך, ושומר על מידע פרטי מפני האקרים..

4. VPN עוזר לך להימנע ממעקב מקוון המוני

ככל שהאינטרנט נעשה מתקדם יותר ויותר, הממשלות לא נשארו במצב סרק. סוכנויות מעקב ממשלתיות רבות החלו ליצור תוכניות מעקב המנצלות את המידע הקיים באינטרנט כדי לפקח על משתמשי האינטרנט ברחבי העולם.

תוכנית ה- PRISM של NSA היא אחת מתוכניות המעקב ההמוניות הידועות ביותר נכון להיום. הוא למעשה מסוגל לאסוף מידע על צרכני ספקי האינטרנט (ותאגידים אחרים) בתוך ארה”ב ומחוצה לה.

וכמו שאמרנו, PRISM היא לא תוכנית המעקב ההמונית היחידה שאתה צריך לדאוג לה כשאתה באינטרנט. יש טונות של תוכניות אחרות ברחבי העולם המאיימות על פרטיותך.

די מצמרר, נכון?

אין צורך לדאוג – עם VPN אתה יכול למנוע את האח הגדול לשמור על כרטיסיות מה שאתה עושה באינטרנט. השירות מצפין את החיבורים שלך באופן מלא, וודא ששום סוכנות ממשלתית לא תוכל לאסוף נתונים רגישים בכל פעם שהם מפקחים עליהם.

5. זה שומר על מפרסמים להפוך איתך “ידידותיים” מדי

“מדוע אנשים משתמשים בשירותי VPN אם יש להם כבר דברים כמו Adblock?”

ובכן, העניין עם חוסמי מודעות הוא שהם עשויים למנוע ממך להיחשף למודעות, אבל הם לא באמת יעשו הרבה בשמירה על פרטיותך מפני מפרסמים. הם עדיין יכולים לאסוף נתונים על הרגלים מקוונים שלך אם אתה משתמש בחוסם מודעות.

למעשה, במדינות כמו ארה”ב, מפרסמים של צד שלישי יכולים אפילו לקנות מידע על העדפות האינטרנט שלך מהספק שלך. בטוח לומר שדברים כאלה ככל הנראה קורים גם במדינות אחרות, רק יותר בהורדה – שלא לדבר על מפרסמים יכולים לקבל מידע על הרגלים מקוונים שלך גם מאתר אחר..

מדוע עלי להשתמש ב- VPN

למרבה המזל, VPN יכול לשנות דברים על ידי הגנה על הפרטיות המקוונת שלך והצפנת התעבורה באינטרנט שלך, להבטיח שספק האינטרנט והפרסומאים שלך לא יוכלו לפקח על כל מה שאתה עושה באופן מקוון, ולהפיק תועלת ממידע זה..

6. VPN עוזר לך להוריד Torrents בבטחה

בעוד ששיתוף קבצים יכול להיות שימושי ביותר, זה יכול להיות גם מסוכן מאוד – עד כדי כך שתסתכן בקבלת הודעות DMCA, או – גרוע מכך – שתצטרך לשלם קנסות עצומים, להסתיים בבית משפט, או אפילו להיכלא תלוי תלוי תקנות וזכויות היוצרים במדינה שלך.

למרבה המזל, עם VPN אתה יכול פשוט להתחבר לשרת במדינה שבה סיבוב אינו מהווה בעיה (כמו רומניה או שוויץ), ולהוריד סיקור נטול סיכון..

“אבל למה להשתמש ב- VPN אם אני גר במדינה שבה סיבוב אינו נושא טאבו?”

ובכן, VPNs לא רק עוזרים לך לצאת מבעיות משפטיות כשאתה משתף פעולה בשיתוף קבצים. מכיוון שהם מסתירים את כתובת ה- IP שלך, הם גם עוזרים לך להגן על פרטיותך מפני הנחיל (המספר הכולל של זרעים / עלוקרים שמעלים / מורידים סיקור). אתה מבין, משתמשים בסווארם ​​יכולים בדרך כלל לראות את כתובת ה- IP שלך, וזה יכול לספר להם הרבה דברים עליך, כגון:

 • מאיזו מדינה אתה
 • מאיזו עיר אתה
 • אפילו מי ספק שירותי האינטרנט שלך

אה, וכאמור הצהרה ברורה – אנו כאן ב- CactusVPN לא מעודדים או מתירים פירטיות בלתי חוקית והפרת זכויות יוצרים מכוונת. עם זאת, אנו מודעים לכך שאנשים רבים יכולים לקבל גישה רק לקבצי עבודה או לבית ספר ולבידור באמצעות טורנטים.

7. זה מאפשר להתגבר על צנזורה ממשלתית

מלבד מעקב אחר מה שאנשים עושים באינטרנט, ממשלות רבות גם אוהבות לשלוט במה שאנשים יכולים לראות או לעשות גם באינטרנט. במדינות רבות בעולם, אינך יכול לגשת לאתרים מסוימים או להשתמש בשירותים מקוונים שונים (למשל YouTube, Facebook או Gmail, למשל).

להלן סקירה מקיפה של זכויות אינטרנט ברחבי העולם, שם תוכלו לראות בבירור אילו מדינות מצנזרות חלקים באינטרנט.

קל לראות איך זה יכול להיות בעיה קשה לא רק אם אתה גר במדינה בה הממשלה מצנזרת את האינטרנט, אלא גם אם אתה מבקר במקום כזה בחופשה או בעבודה..

החדשות הטובות הן ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך ואת הפעילויות המקוונות שלך, ומאפשר לך לעקוף ביעילות את כל חומות האש המופעלות על ידי הממשלה שאתה נתקל בהן..

8. זה עוזר לך לנסות אסטרטגיות SEO

לא רבים מבינים זאת, אך למעשה ניתן להשתמש ב- VPN לאסטרטגיות SEO שלך. מכיוון שהשירות מסתיר את המיקום האמיתי שלך ומאפשר לך להראות כאילו אתה ממדינה אחרת, תוכל לראות תוצאות מקומיות לקידום אתרים בשווקים בינלאומיים אחרים.

בעיקרון, אם אתה מאיטליה, למשל, ואתה רוצה לשווק לאנשים בארה”ב, תוכל לראות אילו מילות מפתח צרכנים בארה”ב מחפשים באמצעות שרת VPN אמריקאי..

סיבות להשתמש ב- vpn

יש כמובן המון אפשרויות, אך זו לא הדרך היחידה ש- VPN יכול לעזור לך עם תוכניות SEO שלך. להלן דרכים אחרות בהן תוכלו להפיק תועלת באמצעות VPN ל- SEO:

 • אתה יכול לעבוד ללא דאגות מרחוק.
 • אתה יכול להגן על הפרטיות שלך מהמתחרים שלך (כמו לוודא שהם לא ישימו לב כשאתה מבקר באתר שלהם).
 • אתה יכול לעקוף את reCAPTCHAs של שאילתת החיפוש המעצבנת של גוגל.

אם תרצה לקרוא עוד על כך, אל תהסס לבדוק את המאמר המקיף שלנו בנושא זה.

9. VPN משפר את חוויית המשחק שלך

כן, שמעתם את זה נכון – אתם יכולים ממש להשתמש ב- VPN לדברים הקשורים למשחקי וידאו. להלן רשימה קצרה של הדברים שאתה יכול לעשות עם VPN:

 • שחק בכל אזור שתרצה (גם אם הוא נעול גיאוגרפי)
 • שחק משחקים חדשים יותר קודם לכן
 • עקוף איסורי IP מעצבנים
 • שחק משחקים שנאסרו
 • צמצמו פוטנציאל את זמני הפיגור והפינג
 • הגן על עצמך מפני התקפות DDoS מפני מפסידים כואבים

וכל זה אפשרי מכיוון ש- VPN מסתיר את זהותך המקוונת ומצפין את תנועת האינטרנט והנתונים האישיים שלך. אם תרצה ללמוד עוד אודות השימוש ב- VPN למשחקים, אל תהסס לבדוק את המאמר המעמיק שלנו.

10. VPN יכול לחסוך לך כסף בכרטיסי טיסה

אם עוד לא ידעת על זה, חברות תעופה אכן מקיימות אפליה של מחירים מקוונים – בעיקרון הצגת מחירים שונים למשתמשים באינטרנט ממדינות שונות. משמעות הדבר היא שאם אתה מארה”ב, למשל, ייתכן שתוצג לך כרטיסים יקרים יותר ממישהו מהודו. זה עדיין לא הכל – ייתכן שתוצג לך כרטיסים יקרים יותר אם אתר התעופה מזהה אותך כמבקר חוזר (על סמך כתובת ה- IP שלך).

ובכן, אתה יכול לעקוף את הבעיה הזו באמצעות VPN כדי להסוות את כתובת ה- IP שלך – או כדי להיראות שאתה מתחבר מארץ פחות מפותחת, או כדי להסתיר את העובדה שאתה מבקר חוזר. מחיקת עוגיות במכשיר לצד זה גם עוזרת.

ובכל זאת, עלינו להזכיר שאיננו מתחייבים. עם זאת, על פי החוויות שלנו והמחקר שלנו, ניתן לחסוך בכל מקום בין כמה דולרים למאות דולרים בטיסה..

למעשה, כשכתבנו מאמר זה (שם אנו דנים בנושא זה יותר לעומק), עשינו בדיקה מהירה וגילינו שנוכל לחסוך עד 450 דולר בטיסת יונייטד איירליינס עם כתובת IP רומנית..

11. זה עוזר לך להילחם במצערת רוחב פס בלתי הוגנת

לא מכיר את הרעיון של מצערת רוחב פס? בעיקרון, זה כאשר ספק שירותי האינטרנט שלך עוקב אחר השימוש בנתונים שלך במהלך החודש והם מחליטים שאתה משתמש בנתונים “יותר מדי” לצורך פעילות מקוונת מסוימת (הורדת קבצים, סטרימינג, משחק מקוון וכו ‘). כדי להפחית את השימוש בנתונים ה”רחבים “שלך, הם מצמצמים את המהירות המקוונת שלך.

ספקי שירותי האינטרנט בדרך כלל עושים זאת כדי להפחית את עומסי הרשת. עם זאת, סביר מאוד להניח שהם משתמשים במצערת רוחב פס כדרך “לשכנע” אותך לרכוש תוכנית נתונים יקרה וגדולה יותר או מנוי יקר יותר..

איך VPN עוזר בזה? ובכן, זה מצפין את כל התעבורה המקוונת שלך, וודא שה- ISP שלך לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט. כתוצאה מכך, הם לא יכולים להצער את רוחב הפס שלך.

12. VPN יכול לעזור בעבודה

באופן טבעי, אינך יכול באמת להשתמש ב- VPN לכל היבט הנוגע לעבודה. עם זאת, ניתן להשתמש בו כדי לשפר את איכות החיים בעבודה. לדוגמה, אם אתה צריך לעשות הרבה מחקרי שוק (במיוחד בארה”ב), VPN יעזור לך לבטל את חסימת אתרים המוגבלים בגיאוגרפי. זה יכול להיות שימושי במיוחד אם אתה עובד עם לקוח שהאתר שלו חסום גיאוגרפי מחוץ למדינה.

כבר סקרנו כיצד VPN עוזר באסטרטגיות SEO, אך הנה דרך אחרת ש- VPN עוזר לך בעבודה – על ידי אבטחת ועידות ה- VoIP שלך. מה שכן, מלבד סתם אבטחת השיחות שלך, VPN עשוי גם לעזור לך להשיג שיעורי שיחה טובים יותר עם שירותים כמו סקייפ. אם תרצה לקרוא עוד על VPN ושיחות VoIP, עיין במאמר זה.

מדוע אנו משתמשים ב- vpn

VPN יכול גם לאבטח נתונים הקשורים לעבודה כאשר גישה אליהם עובדת מחוץ למשרד ברשתות WiFi לא מאובטחות. עם זאת, ראוי להזכיר כי שיטה זו מתאימה יותר לעסקים קטנים ובינוניים, מכיוון שבחברות גדולות בדרך כלל יש VPNs ארגוניים משלהם לשם כך..

CactusVPN – הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל שימוש בשירותי VPN

ללא קשר לאחת הסיבות שציינו במאמר זה מניעה אותך להשתמש בשירות VPN, יש לנו את הגב שלך. CactusVPN מציע הצפנת AES מתקדמת המאבטחת באופן מלא את הנתונים והתנועה שלך, רוחב פס בלתי מוגבל ושרתים במהירות גבוהה.

מתוך 28 השרתים שלנו ומעלה, 9 מהם מציעים תמיכה ב- P2P, והשירות שלנו כולל Killswitch כדי להבטיח שאתה תמיד מוגן – גם כאשר החיבור שלך יורד. כמו כן, אנו מציעים אפליקציות ידידותיות למשתמש העובדות על פני מספר מכשירים וקל להתקנה, ו- DNS חכם המבטל חסימת של יותר מ -300 אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

מרגיש מעט ללא הכרעה?

אין בעיה – אנו למעשה מציעים תקופת ניסיון בחינם 24 שעות ביממה לשירות ה- VPN שלנו (אין צורך בכרטיס אשראי), כך שיש לכם מספיק זמן לראות אם הוא אכן עונה על כל הצרכים שלכם. בנוסף, ברגע שתהפוך למשתמש CactusVPN, אתה עדיין תכוסה בערבות 30-החזר הכספי שלנו.

מדוע אנשים משתמשים בשירותי VPN? כדי לחוות את האינטרנט כפי שאפשר היה ליהנות ממנו

אז מדוע אנו משתמשים בשירותי VPN? ובכן, במילים פשוטות – כך שנוכל ליהנות מהמעקב באינטרנט, צנזורה, האקר וחסרי מגבלות. השירות מסתיר את כתובת ה- IP של המשתמש ומצפין את החיבורים המקוונים שלהם, ובכך למעשה מקשה על מישהו לגלות את זהותו המקוונת האמיתית..

בסך הכל, רוב האנשים משתמשים ב- VPN כדי:

 • עקוף חסימות גיאוגרפיות, חומות אש מעצבנות וצנזורה ממשלתית
 • הגן על הנתונים שלהם מפני מעקב המוני, מפרסמים והאקרים
 • הגן על חופש הדיבור שלהם באופן מקוון
 • קבל טיסות זולות יותר
 • ליהנות מחוויה טובה יותר בעבודה
 • שפר את אסטרטגיות ה- SEO שלהם
 • הימנע ממצערת רוחב פס

כמובן, נשמח לשמוע מדוע אתה חושב שאנשים משתמשים ב- VPN, ומה אתה אוהב באופן אישי להשתמש בשירות VPN גם כן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map