אילו תכונות VPN הן חובה עבור שירות VPN? |


לכן, החלטנו לחבר מאמר זה כדי לעזור לכם לבדוק במהירות את תכונות ה- VPN שרוב הספקים מציעים בדרך כלל – כולל דיונים קצרים לגבי הסיבות לכך שחלק מהתכונות נחוצות.

אבל לפני שנתחיל לדבר על אילו תכונות של שירותי VPN בדרך כלל קיימים בשוק, ומה עליכם לחפש, בואו נסקור במהירות מה זה VPN.

מהו VPN?

VPN (רשת פרטית וירטואלית) הוא שירות שאתה יכול להשתמש בו כדי להסתיר את זהותך המקוונת ולעקוף חסימות גיאוגרפיות על ידי מיסוך כתובת ה- IP האמיתית שלך, ומה שאתה עושה באופן מקוון מהספק שירותי האינטרנט שלך, סוכנויות מעקב ממשלתיות והאקרים על ידי הצפנת תעבורת האינטרנט שלך. ונתונים אישיים.

אילו תכונות VPN צריכות לספק ספקי VPN להציע?

לפני שנתחיל, נזכיר שלא מובטח שכל ספק VPN שאתה נתקל בו יציע את תכונות ה- VPN המפורטות כאן. מטרתנו היא להציע לך הבנה מקיפה של סוגים של תכונות VPN שעליך לחפש בעת בחירת ספק VPN.

1. הצפנה חזקה

הצפנה רבת עוצמה היא חובה לכל שירות VPN. בלעדיו, יש סיכוי שהספק שירותי האינטרנט שלך (או כל אחד אחר, לצורך העניין) יוכל לפקח על מה שאתה עושה באינטרנט – שלא לדבר על האקרים שאולי יוכלו לגנוב ממך נתונים רגישים (כמו פרטי כרטיס אשראי ותעודות כניסה) כשאתה השתמש ברשתות WiFi.

ככלל אצבע, קידוד AES הוא תמיד סימן טוב (גם AES-128 וגם AES-256). זהו תקן הצפנה מתקדם המשמש אפילו על ידי NSA, מיקרוסופט ואפל, והוא טרם נשבר רשמית ככל הידוע. אם אתה רוצה יותר ביטחון, שקול את זה – לפי מומחי אבטחה, זה אפילו היה לוקח מחשב-על מיליארד מיליארד שנה לפיצוח AES-128.

2. פרוטוקולי VPN מאובטחים

כל ספק VPN אמין יספק לך את היכולת להתחבר לשרת באמצעות OpenVPN – פרוטוקול ה- VPN המאובטח ביותר שם. עם זאת, זה לא הפרוטוקול שנחשב לבטוח. להלן דוגמאות נוספות לפרוטוקולי VPN אמינים:

 • IKEv2 / IPSec
 • SSTP
 • SoftEther

כמובן שזה לא מזיק אם ספק ה- VPN מאפשר לך להשתמש בפרוטוקולי VPN פחות מאובטחים (כמו למשל PPTP) – אולי לפעמים אתה פשוט צריך לבטל במהירות את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי תוך כדי תנועה, ואבטחה מקוונת אינה ‘ לא שם ומדי פעם דאגה. אל תשכח – ככל שההצפנה חזקה יותר, כך סביר להניח שהקשרים שלך עשויים להאט קצת (אם כי, זה לא תמיד מובטח שיקרה, אבל כדאי לזכור).

הצפנת VPN

בסך הכל, מגוון פרוטוקולי VPN והיכולת לבחור בין פרוטוקולים לפני שאתה מתחבר לשרת VPN הוא משהו שכל ספקי ה- VPN הגונים מציעים..

3. הגנת דליפות DNS

אם אינך מכיר את דליפות ה- DNS, זה בעצם כאשר בקשות ה- DNS של הדפדפן נשלחות ישירות לשרת ה- ISP שלך מבלי להריץ אותן דרך ה- VPN. כמו כן, DNS מהווה מערכת שמות דומיינים, ומשמש לתרגום כתובות IP לשמות אתרים, ולהיפך.

כתוצאה מכך, דליפת DNS יכולה למעשה לאפשר לספקית האינטרנט שלך (וכל מצותת הרעש האחר) לראות לאילו אתרי אינטרנט אתה ניגש, גם אם אתה משתמש ב- VPN.

כעת, זה לא בהכרח קורה עם הרבה שירותי VPN (זה די נפוץ עם VPN-מנהרות מפוצלים, אם כי), אבל – כדי להיות בטוחים – אנו ממליצים רק לבחור ספק VPN שמציע באופן פעיל הגנה מפני דליפות DNS..

4. מתג הרג של VPN

מתג הרג של VPN הוא כלי שמנתק את כל הגישה לאינטרנט במכשיר שלך אם החיבור שלך לשרת VPN נופל. קשה ככל שזה נשמע, זוהי אחת התכונות החשובות ביותר של שירותי VPN שכן היא מגנה עליך מפני חשיפה בטעות באינטרנט.

בואו נודה – לפעמים אתה עלול להיתקל בבעיות קישוריות לשרת VPN. זה יכול לקרות בגלל המרחק בינך לשרת, או בגלל שכרטיס ה- WiFi של המכשיר שלך מיושן או שהוא נתקל בבעיות.

לא משנה מה הסיבה, אם זה יקרה, כתובת ה- IP האמיתית שלך והתנועה המקוונת שלך ייחשפו. עם זאת, באמצעות מתג Kill, כל התעבורה שלך נעצרת באופן מיידי במצב כזה עד שתוכל להתחבר מחדש כראוי לשרת VPN.

עבור חלקכם זה אולי נשמע כמו טרחה, אך Kill Switch הוא דרך חכמה לוודא שהמידע האישי שלכם לעולם לא נמצא בסכנה באינטרנט בגלל דברים שאינם בשליטתכם..

5. אפליקציות. רוצח

אפליקציות. הרוצח דומה ל- Killswitch, אך במקום לנתק את התעבורה באינטרנט שלך אם החיבור שלך לשרת VPN ייפול, הוא מכבה יישומים המשתמשים באינטרנט. באופן טבעי עליכם לבחור באפליקציות שהולכות להיות מושבתות במצב כזה.

איך יישומים. הרוצח יהיה שימושי, אתה שואל? ובכן, נניח שאתה משחק משחק מקוון עם VPN כי אתה חושש לקבל DDoSed. אם חיבור ה- VPN יירד, המשחק המקוון שלך יופסק כדי למנוע מ- DDoS למקד אליך. דוגמא נוספת היא השימוש באפליקציות. הרוצח לכבות לקוח סיקור אם חיבור ה- VPN יירד כך שספק האינטרנט שלך לא יבין מה אתה עושה.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליך לחפש ספק VPN המציע גם Killswitch וגם Apps. רוצח.

6. כתובות IP משותפות

ספק VPN המציע כתובות IP ייעודי הוא דגל אדום מכיוון שניתן לקשר אליך כתובת IP ייעודית. כתובת IP משותפת, כמו ששמה מרמז, משותפת בין משתמשי VPN, מה שמאפשר כמעט לקשר פעילויות מקוונות למשתמשים מסוימים ב- VPN..

כתובות IP ייעודיות ומשותפות

כמו כן, יש עוד משהו שצריך לקחת בחשבון – כתובות IP ייעודיות עולות לספקי VPN יותר, כלומר בסופו של דבר יגבו ממך – המשתמש – יותר עבור השירותים שלהם בכדי לכסות את העלויות שלהם. ספק VPN המציע כתובות IP משותפות מסוגל להציע לך שירותים הרבה יותר חסכוניים.

7. תמיכה בחיבורים סימולטניים

אם ספקי VPN מקשרים חשבונות למכשירים מסוימים, זו בעיה. אם כן, פירוש הדבר שתצטרך הרשמות נוספות אם ברצונך להשתמש בשירות ה- VPN במספר מכשירים בו זמנית – או שתצטרך לצאת מהחשבון שלך במכשיר לפני שתיכנס אליו במכשיר אחר ( די מעצבן).

ספקי VPN המציעים חיבורים בו זמנית במספר מכשירים הם אפשרות טובה יותר פשוט בגלל הנוחות המוגברת.

8. אפליקציות תואמות חוצות-פלטפורמות

שירות VPN שעובד על 1-2 מכשירים בלבד אינו גמיש במיוחד וזה יכול להיות בעיה מכיוון שאתה – כמו אנשים רבים אחרים – סביר להניח שיש לך לפחות 3-4 מכשירים שאתה יכול לגשת אליהם באינטרנט (מחשבים ניידים, טלוויזיות חכמות) , מחשבים / מחשבים ניידים, מכשירי iOS / Android וכן הלאה).

זו הסיבה שספקי VPN הגונים מציעים יישומים תואמים חוצה פלטפורמות כדי להבטיח שהשירות שלהם זמין במספר מכשירים ומערכות הפעלה. במקרה שהם לא יכולים להציע אפליקציה למכשיר / מערכת מסוימת מסוימת (כמו לינוקס למשל), הם עדיין יספקו קבצי תצורה ומדריכים כך שהמשתמשים יוכלו להגדיר הכל.

9. שרתים מהירים

זה די הרבה פחות מוח. כל ספק VPN צריך (ורובם עושים זאת) להציע שרתים במהירות גבוהה, כך שמשתמשים יוכלו ליהנות מחוויות חלקות – במיוחד מכיוון שהצפנת VPN יכולה לפעמים לגרום לפיגור מסוים.

כבונוס נוסף, חלק מספקי ה- VPN אוהבים להציע רוחב פס בלתי מוגבל, ולוודא שהשרתים שלהם כפול כמו שרתי פרוקסי גם כן..

מה זה שרת VPN - -

באשר למספר השרתים, הגיוון הוא חשוב, אך אינך צריך לעבור על זה. בואו נודה בזה – לא תצטרך לרשות 1,000+ שרתים לרשותך. בדרך כלל, אם יש יותר מ- 10-20 שרתים ברחבי העולם לבחירה, זה מספיק טוב.

מחפש VPN שמספק את כל הנאמנים (ועוד)?

כיסינו אותך, אנו כאן ב- CactusVPN עושים כמיטב יכולתנו להציע למשתמשים שלנו חוויה מקוונת חלקה, בטוחה ונוחה באמצעות תכונות VPN איכותיות..

אנו מספקים הצפנת AES מתקדמת, שרתי 28+ 1 ג’יגה-ביט לשנייה מרחבי העולם (המשמשים גם כשרתי פרוקסי – ללא תשלום), רוחב פס בלתי מוגבל, Kill Switch ו- Killer Apps, ואפליקציות מרובות למשתמש העובדות על פני רבים התקנים ומערכות הפעלה, עד 5 חיבורים בו זמנית, 6 פרוטוקולי VPN (OpenVPN, SoftEther, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec, PPTP), מדיניות אי-יומן מחמירה.

אם אתה מעוניין במגוון תכנים אפילו יותר ממה שמציעים שרתי ה- VPN שלנו, אתה יכול להשתמש בשירות ה- DNS החכם שלנו כדי לבטל את החסימה של יותר מ -300 אתרים מוגבלים גיאוגרפיים ממדינות כמו ארה”ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, שוויץ, צרפת, שבדיה, פולין, גרמניה.

כדי להעלות את הכל, אנו מציעים תמיכה מסביב לשעון & משפט חינם

תוכלו לנסות את שירות ה- VPN שלנו ללא עלות למשך 24 שעות כדי לראות אם הוא עונה על כל הציפיות שלכם – אין צורך בפרטי כרטיסי אשראי + אתם מקבלים גישה לכל התכונות.

לאחר שתהפוך למשתמש ב- CactusVPN, אתה תחויב בכספי האחריות להחזר הכסף שלנו למשך 30 יום אם משהו לא עובד כפי שמפורסם. בנוסף, אם נתקלת אי פעם בבעיות כלשהן, אתה תמיד יכול לסמוך על צוות הטיפול בלקוחות 24/7 לקבלת עזרה.

סיכום

בבחירת ספק VPN, בחינת התכונות של VPN היא בעלת חשיבות עליונה – ככל שהן מאובטחות יותר, נוחות יותר, ידידותיות למשתמש וממוקדות פרטיות, כך ייטב. להלן סיכום כל מה שדיברנו עליו, הנה רשימה מהירה של התכונות העיקריות של VPN שמציעות ספקי ה- VPN ההוגנים ביותר:

 • הצפנה חזקה (רצוי AES)
 • פרוטוקולים מאובטחים (OpenVPN + בחירה באחרים היא אידיאלית)
 • הגנת דליפת DNS
 • קילוויץ ‘
 • רוצח אפליקציות
 • כתובות IP משותפות
 • תמיכה בחיבורים מרובים
 • לקוחות VPN תואמים חוצה פלטפורמות
 • שרתים מהירים (באופן אידיאלי עם רוחב פס בלתי מוגבל)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map