ספקי שירותי דוא”ל מאובטחים ביותר (2020)

במהלך השנים האחרונות היו אינספור שערוריות פרטיות בהן היו מעורבים ספקי דוא”ל גדולים. זה הוביל אנשים רבים לחפש את הדוא”ל המאובטח הטוב ביותר שיאפשר להם לתקשר בחופשיות עם אחרים ובאותה עת להגן על פרטיותם כמשתמש..


מדוע אתה זקוק להודעות הדוא”ל שלך

אולי תשאלו, האם זה באמת הכרחי בשבילי להצפין את הדוא”ל שלי? או שמא מדובר במאומה על כלום? תראו מה קרה במהלך השנים האחרונות ושפטו בעצמכם.

סמל מוצפן-אימיילGmail נתפסה לאחרונה ומעניקה לצדדים שלישיים גישה מלאה ומלאה להודעות הדוא”ל של המשתמש שלה. המשמעות היא שאם השתמשת ב- Gmail במהלך השערוריה הזו התגלגלה, ייתכן שהמיילים שחשבת שהם פרטיים הגיעו לידיהם של אנשים שרצו להשתמש בהם מסיבותיהם שלהם. אם אתה מרגיש בנוח עם זה, אולי אינך צריך להצפין את הדוא”ל שלך.

מסמכים מסווגים הראו כי יאהו, AOL, גוגל, מיקרוסופט ואפל אפשרו כולם לסוכנויות מעקב אמריקאיות להיות מסוגלות לפקח על תקשורת חיה ולאחסן מידע בשרתיהם.

אז יש לנו יאהו, AOL, אפל, גוגל ומיקרוסופט, כל השחקנים הגדולים במייל, משתף ברצון את המידע הפרטי שלך עם מפרסמים, משווקים והממשלה. זו הסיבה שאם אתה רוצה לשמור על אימיילים פרטיים, אתה זקוק להודעות הדוא”ל שלך. זכור, כשאתה משתמש בספקי דוא”ל “בחינם”, סביר להניח שאתה מה שנמכר לאחרים.

למרבה המזל, יש פיתרון פשוט. השתמש בספק דוא”ל מאובטח. בואו נסתכל על כמה מהאפשרויות הזמינות במטרה לעזור לך לבחור את האפשרות המתאימה לצרכים שלך..

1. ProtonMail – ספק שירותי הדוא”ל הידוע ביותר

לוגו

ProtonMail הוקמה על ידי ד”ר אנדי ין. לפני שהקים חברה זו הוא עבד כחוקר ב- CERN. ProtonMail מבוסס על הרעיון של בניית אינטרנט המגן על פרטיותו של המשתמש, ראשית באמצעות דוא”ל.

למהנדסים ומדענים העובדים בחברה זו שבשווייץ יש חזון יחיד הגנה על חירויות אזרחיות של אנשים בזמן שהם מקוונים. מסיבה זו הם יצרו שירות דוא”ל קל לשימוש שבנה הצפנת דוא”ל מקצה לקצה.

המחויבות של ProtonMail לפרטיות נראית ברגע שתגדיר את חשבונך. אינך מתבקש לקבל מידע אישי. אתה רק צריך לבחור שם משתמש וסיסמא.

זהו חשבון דוא”ל חינמי, כך שאין לו הרבה פונקציונליות שתוכל לקבל בשירותי דוא”ל אחרים.

דואר נכנס

מגבלת הקובץ המצורף שלך היא 25 מגה בייט. צירוף תמונות קל ומהיר. בזמן שאתה שולח או מקבל דוא”ל, ProtonMail מאחסן אוטומטית את פרטי הקשר בתיקיית הכתובות שלך. אתה יכול להעלות אנשי קשר מתוכניות אחרות. עם זאת, אין דרך ישירה לחבר אנשי קשר למדיה חברתית או לחשבונות דוא”ל אחרים. יהיה עליך ליצור קובץ .CSV או.VFC ואז להעלות אותם לחשבונך.

אם שכחת את הסיסמה שלך ואתה צריך לאפס את חשבונך, אתה יכול לעשות זאת. עם זאת, כל הדוא”ל שכבר היה בתיבת הדואר הנכנס שלך או בתיקיות ששמרת לפני שאתה מאפס את הסיסמה שלך נעלם. יש בשום אופן לא תוכל לשחזר אותם.

יתרונות:

 • שלח בקלות הודעות דוא”ל מוצפנות
 • מעלה קבצים מצורפים במהירות של עד 25 מגה-בייט במהירות
 • חינם

חסרונות:

 • אם תשכח את הסיסמה שלך, תצטרך לאפס את חשבונך. כל אימיילים שנשמרו או התקבלו בעבר יינעלו. לא תוכל עוד לגשת אליהם.

2. גדר דואר – הצפנה מקצה לקצה + חתימות דיגיטליות

לוגו mailfence

Mailfence היא חברה מבוססת בלגית שהושקה בשנת 1999. מטרתם לעזור למשתמשים להחזיר להם את פרטיות הדוא”ל המאובטחת שלהם. כדי להשיג מטרה זו הם מצאו אישורי SSL שלא היו להם רשות אישורים אמריקאית. הם פיתחו פיתרון דוא”ל הצפנה מקצה לקצה ייחודי להפעלה. פיתרון זה כולל חתימות דיגיטליות.

Mailfence שואפת להתבלט מהקהל על ידי הצעת חבילת דוא”ל שלמה, כולל לוחות שנה של Mailfence, מסמכי Mailfence וקבוצות Mailfence. Mailfence עובד עם שירותי דוא”ל פתוחים אחרים התואמים PGP.

Mailfence מתייחס לעצמו כ”פתרון דוא”ל הצפנה מקצה לקצה “מכיוון שכל פעולות ההצפנה מתרחשות בדפדפן. חנות המפתח המשולבת שלהם מעניקה למשתמשים שליטה מלאה על ניהול המפתח כמו גם אפשרויות מתקדמות.

איך עובד גדר דואר

Mailfence מתגאה מציע היפוך מלא. המשמעות היא שמשתמשים מסוגלים לעזוב את הפלטפורמה עם צמדי המפתח המוצפנים שלהם כמו גם את הנתונים המוצפנים מקצה לקצה..

השרתים שלהם ממוקמים בבלגיה וממוקמים במדינה עם חוקים המגנים על פרטיות. מכיוון שלמיילפנס אין חברת אם זרה, הם לא נאלצים להיענות לבקשות נתונים של רשויות מקומיות או זרות.

ל- Mailfence יש תוכנית חינמית שמגיעה עם דוא”ל של 500 מגה-בייט, מסמכים של 500 מגה-בתים, אימות דו-גורמי, הצפנה, כמו גם תמיכה. העלייה הבאה היא תוכנית בסביבות 2.50 $ בכל חודש. התוכנית העסקית שלהם מאפשרת למשתמשים לשנות את גודל התוכנית בהתאם לצרכים שלהם. התמחור של התוכנית משתנה בהתאם למה שהמשתמש מוסיף לה.

תמחור גדר דואר

יתרונות:

 • אבטחה ופרטיות מעולים
 • פתח הצפנת PGP מקצה לקצה
 • ממוקם בבלגיה
 • חתימה דיגיטלית
 • לצדדים שלישיים אין גישה לנתונים שלך

חסרונות:

  • ערכות נושא ניתנות להתאמה אישית אינן מסופקות
  • אין מערכת ניהול כינוי תקינה

3. Hushmail – שירות הדוא”ל הכי מאובטח

Hushmail נועד להיות כמו שירות הדוא”ל החינמי בו אתה משתמש כרגע. אתה יכול להשתמש בו בסמארטפון שלך, באינטרנט או במכשיר חכם. ההבדל הוא שהם הוסיפו מאפייני אבטחה נוספים במטרה לשמור על בטיחות הנתונים שלכם.

Hush Communications החל בשנת 1998. שנה לאחר מכן הוצג Hushmail. החברה ממוקמת בוונקובר, קנדה, והיא בלב תעשיית הטכנולוגיה הצומחת.

הפילוסופיה שמאחורי Hushmail היא שיצירת המיילים המאובטחים הטובים ביותר לא צריכה להיות מורכבת, והיא גם לא צריכה להיות מאיימת. הרעיון שלהם היה שכדי להגביל את סיכוני אבטחת הסייבר, אמצעים שננקטו חייבים להיות יעילים, להיות נגישים, ואנשים צריכים להרגיש כאילו הם יכולים להשתמש בהם בפועל..

בן קאטלר מכהן כמנכ”ל החברה מאז 2001, ובריאן סמית משמש כמנהל הטכנולוגיה הראשי של החברה. בריאן היה אחד מהכוחות היצירתיים העומדים מאחורי הטכנולוגיה שמפעילה את הושמעיל.

תיבת הדואר הנכנס של hushmail

Hushmail מאמין בזה אבטחה היא התכונה החשובה ביותר ששירות דואר אלקטרוני יכול לקבל. לצד החופשי של השירות אין הרבה מהפיצ’רים והפונקציונליות אותם מציעים לקוחות דוא”ל מבוססי אינטרנט אחרים.

Hushmail סורק מיילים נכנסים ובודק אותם אם יש וירוסים. זה מספק לך את היכולת לרשום שמות דומיין וכתובות דוא”ל בודדות.

הושמעיל אין מודעות בתיבת הדואר הנכנס. הוא מציע גישה ל- POP3, כלומר שהדוא”ל שלך נגיש משירותי צד שלישי. המשמעות היא שתוכלו לגשת אל Hushmail באמצעות אפליקציית הדואר האלקטרוני של הטלפון החכם. Hushmail מציע רק מלחין להודעות טקסט רגיל.

אם אתה משתמש בדוא”ל שלך כל יום, ייתכן שלא תטריד את זה, אך Hushmail דורש כניסה לפחות אחת לשלושה שבועות כדי להפעיל את חשבונך פעיל. אם לא, Hushmail יבטל את חשבונך באופן אוטומטי. זה יכול להיות מעצבן מהר.

יתרונות:

 • אינך מקבל מודעות בתיבת הדואר הנכנס
 • גישה POP3
 • גרסה חינמית

חסרונות:

 • אם חשבונך אינו פעיל במשך שלושה שבועות, הוא יושבת
 • אין בודק איות

מחשבות אחרונות

דוא”ל הוא צורת תקשורת מהימנה. זה המקום בו אתה משתף מידע פרטי עם מי שאתה סומך עליו. זו הסיבה שדוא”ל הוא יעד לגיטימי להאקרים. חשבונות דוא”ל בחינם מצפנים את ההודעות שלך.

רבים מהם עושים עבודה טובה בסינון דואר זבל. ובכל זאת, אנו לא מרגישים שלקוחות דוא”ל מבוססי אינטרנט הם הדרך הבטוחה ביותר עבורך לתקשר.

STARTTLS היא צורה נפוצה של הצפנת דוא”ל. אם השולח וגם הנמען משתמשים ביישומים התומכים בדוא”ל הצפנה מסוג זה ניתן לשלוח.

תשתית עם מפתח ציבורי, או PKI היא המפתח להצפנת דוא”ל. זה מה שמאפשר להשתמש בטכנולוגיות כמו חתימות דיגיטליות והצפנה. בנוסף לשימוש במיילים, הוא מהווה את ליבו של המסחר האלקטרוני, ויש לו תפקיד גדול יותר באינטרנט של הדברים.

הצורך בדוא”ל וצורות אחרות של תוכנת אבטחת סייבר כמו VPN, יימשך כל עוד יש אנשים זדוניים המשתמשים בדברים כמו ZeroAccess וצורות אחרות של תוכנות זדוניות זדוניות כדי להדביק מערכות הפעלה, ויגרמו נזק לקורבנות תמימים..

אל תשכח שבעוד דוא”ל מוצפן מספק שכבת הגנה נוספת לנתונים האישיים שלך, התעבורה שלך באינטרנט עדיין אינה מוצפנת. אנו ממליצים לך לבדוק ולהשוות את מיטב ה- VPN שאתה יכול להרשות לעצמך, ולהגן על עצמך ועל ביתך מפני תוקפים פוטנציאליים.

דוא”ל הוא וקטור התקפה, אך גם נתוני הגלישה שלך. הישאר תמיד ערני לאתרים שאתה מבקר בהם, קבל שירות דוא”ל מוצפן וקבל VPN טוב כמו NordVPN או כריש גולש. תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאבים בעתיד.

שאלות נפוצות

ש: האם Gmail הוא דוא”ל מאובטח?

ת: ב- Gmail יש יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם. זהו אחד מספקי שירותי הדוא”ל הפופולאריים ביותר בעולם. מובן שיש חשש לביטחון. Gmail מאפשר לך להתחבר מכל מקום ולהשתמש בכל מכשיר שתרצה.

זה מאפשר להתחבר לרשתות לא מוצפנות ולחשוף את הנתונים האישיים והפרטיות שלך. ל- Gmail יש הגדרות ברירת מחדל המציעות אבטחה די חזקה. עם זאת, למידה על אפשרויות אבטחה מתקדמות, כולל SMTP over TLS (STARTTLS), תאפשר לך להפוך את Gmail לאבטח יותר.

ש: האם אוכל לשלוח דוא”ל באמצעות Gmail?

ת: כן. Gmail תומך ב- S / MIME. זה זמין באמצעות חשבון Gmail בתשלום. זה לא זמין אם אתה משתמש בחשבון בחינם. S / MIME יעבוד רק אם גם השולח וגם המקלט משתמשים בשירות התומך בו.

Gmail רמז כי הם מעוניינים להוסיף קידוד מקצה לקצה בכל שירותי הדואר האלקטרוני שלהם. זה עדיין לא קרה, ומכיוון שהם הבטיחו זאת מאז 2014, אנחנו לא עוצרים נשימה.

ש: כיצד אוכל להגן באמצעות סיסמה על קובץ מצורף של Gmail?

ת: לחץ על כתוב כדי להתחיל דוא”ל חדש. בפינה השמאלית התחתונה של החלון, לחץ על הפעל את מצב סודי. שם אתה יכול לקבוע תאריך תפוגה וסיסמא.

ש: האם ניתן לפרוץ אימייל?

ת: כן. לדוגמה, חוקרים באירופה גילו פגמי אבטחה המאפשרים פריצה של אימיילים אם ההצפנה המשמשת היא PGP ו- S / MIME.

ש: כיצד אוכל לדעת אם הדוא”ל שלי נפרץ?

ת: הרמז הראשון שלך יהיה בדרך כלל שאנשי הקשר שלך מודיעים לך שהם קיבלו ממך דוא”ל מוזר. יתכן וזה מבקש מהם מידע רגיש וכו ‘. אמור להם לשלוח אליך תמונה שלו. אם לא שלחת אותו, סביר להניח שנפרצת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me