بهترین دوربین های امنیتی برای سال 2020

در خانه خود چقدر احساس امنیت می کنید؟ افراد خوش شانس می توانند جواب دهند که احساس آرامش کامل در چهار دیوار خانه خود دارند.


با این حال ، این ممکن است یک احساس غلط از امنیت باشد. دولت کانادا تنها در سال 2017 از 159336 شکست و وارد شدن به جرائم خبر داد. آیا این امکان وجود دارد که ترکیبی از دوربین های امنیتی داخلی و دوربین های امنیتی در فضای باز می تواند حداقل بخشی از این جنایات را جلوگیری کند?

با کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های امنیتی دارای رتبه برتر ، خواهید دید که چرا خانه شما بدون داشتن سیستم دوربین ایمن نیست. گزینه های بی شماری در بازار برای دوربین های خانگی وجود دارد ، هم از نظر هوشمند و هم از نظر تنوع سنتی. به همین دلیل ما محصولات موجود را به طور کامل مورد بررسی قرار داده ایم تا مشخص کنیم کدام یک از مطمئن ترین گزینه ها برای خانواده شما هستند.

Contents

چرا مردم به دوربین های امنیتی خانگی احتیاج دارند

دلیل اصلی نصب دوربین های امنیتی داخلی یا خارجی اطمینان از امنیت خانواده شما است. دوربین های خانگی یک عامل بازدارنده شناخته شده برای سارقین هستند ، به این معنی که اگر بدانند شما با دوربین های امنیتی با بالاترین سطح محافظت می کنید ، به طعمه آسان تر می روند..

دوربین های امنیتی همچنین به شما کمک می کنند تا وقتی که نمی توانید در خانه با آنها باشید ، مراقب فرزندان خود باشید. شما می توانید هنگام ورود آنها و کارهایی که انجام می دهند را کنترل کنید تا بتوانید مطمئن باشید که آنها در امان هستند.

هر زمان که کسی به خانه شما نزدیک شود ، بدون توجه به ساعت ، یک دوربین امنیتی به شما هشدار می دهد. خواه همسایه باشد یا کل غریبه ، همیشه ارزش این را دارد که بدانید چه کسی در مجاورت است.

بسیاری از افراد دوربین های امنیتی در فضای باز را نصب می کنند تا هنگام تعطیلات ، به خودشان آرامش بخشند. از هزاران مایل دورتر ، آنها می توانند به آنچه در خانه می رود ، توجه کنند. خوب است بدانید که وقتی سعی می کنید استراحت کنید ، همه چیز خوب است.

جرم واقعی زندگی: مواردی که دوربین ها می توانستند روز را نجات دهند

دوربین ها بخش بزرگی از بهترین سیستم امنیتی خانه هستند. نمونه هایی از این اخبار وجود دارد که نشان می دهد اگر افراد فقط دوربین های امنیتی در فضای باز یا سرپوشیده نصب کرده بودند ، ممکن است وقفه ای وارد نشود..

پرونده یک لانگلی ، B.C را در نظر بگیرید. زنی که در ساعات کوچک صبح بیدار شده بود زیرا مردی در حال سرقت چیزهایی از اتاق نشیمن خود بود. او در نهایت در تعقیب مزاحمان از خانه خود ، اما اوضاع مملو از خطر بود. چه می شود اگر سارق مسلح بوده و قصد ایجاد صدمه جسمی وی را داشته باشد?

یا اینکه ، در مورد جنایتکار منطقه مونترال که در سال 2017 پا به عرصه شکست گذاشت؟ سرانجام وی دستگیر شد ، اما به راحتی تصور می شود که همه قربانیان وی آرزو می کنند که قبل از سرقت از خانه هایشان ، سیستم دوربین های خانگی نصب کرده باشند..

دوربین های امنیتی خانگی هوشمند

دوربین های “هوشمند” آنهایی هستند که بصورت بی سیم کار می کنند. هنگامی که نقض رخ می دهد ، دوربین ها شروع به ضربه زدن به فیلم ها می کنند. از تلفن های هوشمند می توان برای دسترسی به دوربین از هر جای دنیا استفاده کرد تا همیشه احساس کنید که می دانید در خانه چه اتفاقی می افتد.

بسیاری از این سیستم ها بدون کمک یک متخصص قابل نصب هستند. آنها به راحتی قابل استفاده هستند ، و با رمزگذاری مناسب برای محافظت از حریم خصوصی شما ، قابل ملاحظه ای قابل اعتماد هستند.

نتایج تحقیقات جامع ما نشان می دهد که این پنج گزینه بهترین دوربین های امنیتی خانگی در بازار امروز هستند.

آشیانه دوربین با ضریب هوشی داخلی

آشیانه دوربین با ضریب هوشی داخلیدر حالی که Nest Cam IQ Indoor یک گزینه نسبتاً پرهزینه است ، اما با زنگ و سوت فراوان همراه است. سنسور تصویر 4k ، 8 مگاپیکسلی قطعاً یک نقطه فروش بزرگ است. بزرگنمایی دیجیتال 12X نیز چشمگیر است. با این حال ، این دوربین هوشمند یکی از ساده ترین نصب ها نیست.

طرفداران
 • سازگار با دستیار Google و Alexa
 • بسیاری از ویژگی ها
 • زمان هشدار و زمان واکنش سریع است
 • تصاویر با کیفیت خوب هستند
 • قابلیت خدمات هشدار دهنده شخصی سفارشی
منفی
 • گرانتر از گزینه های دیگر
 • نصب می تواند دشوار باشد
عملکرد و ویژگی های نرم افزار

IQ Nest Cam به دلیل پردازنده شش هسته ای باکیفیت ، بیشتر از رقبا هزینه دارد. این فقط سریعتر از سایر سیستم ها عمل می کند. به علاوه ، با الکسا و Google Assistant کار می کند.

سرویس اختیاری Nest Aware با هزینه اضافی در دسترس است. این نرم افزار سیستم را قادر می سازد در واقع چهره ها را بشناسد ، به طوری که شما می توانید برنامه ریزی کنید تا هنگام ظاهر شدن چهره های دوستانه ، هشدار ارسال نشود.

یک سنسور 4K و HD 1080p برای تصاویر واضح ساخته شده است ، و سیستم میکروفون و بلندگو ممکن است به شما در ترساندن مزاحمان بالقوه کمک کند.

Nest Cam IQ یک سیستم سیمی است و همین مسئله باعث می شود که نصب به یک مشکل تبدیل شود. برق توسط یک آداپتور پلاگین تأمین می شود و سیستم از طریق WiFi کار می کند. برنامه تلفن همراه ساده و آسان برای استفاده است.

پشتیبانی مشتری

بیشتر افراد هنگام نصب سیستم با خدمات مشتری Nest ارتباط برقرار می کنند. پاسخ ها سریع هستند اما هر کسی تجربه مثبت کلی را گزارش نمی کند. با این وجود ، به راحتی می توان ادعا کرد که تکرار خدمات مشتری همیشه وجود دارد و مایل به کمک است.

قیمت گذاری

Nest Cam IQ Indoor حدود 299 دلار قیمت دارد. هنگام خرید دوربین به صورت چند برابر ، تخفیف در نظر گرفته می شود. مشتریانی که می خواهند Nest Aware را انتخاب کنند ، سه سطح خدماتی را انتخاب می کنند که شامل قیمت گذاری می شود که از 5 دلار در ماه شروع می شود و تا 30 دلار در ماه افزایش می یابد.

Netgear Arlo Q

تصویر Netgear Arlo QArlo Q یک سیستم نظارت بر امنیت کلی است. بسیاری از ویژگی های آن به گونه ای طراحی شده است که آن را بسیار کاربر پسند می کند. با دید در شب و فیلم با کیفیت بالا ، این پیشنهاد از Netgear برای استفاده خانگی ایده آل است.

طرفداران
 • کیفیت فیلم شایسته
 • -دید در شب
 • -یک دوربین امنیتی خانگی DIY
 • -برنامه نویسی منطقه فعالیت موجود
منفی
 • پنج ثانیه زمان تاخیر
 • به اندازه سایر ویژگی های این لیست نیست
عملکرد و ویژگی های نرم افزار

اگر به دنبال یک سیستم دوربین مداربسته مستقیم هستید ، ممکن است این مورد برای شما باشد. برخی از ویژگیهای اصلی آن صدا دو طرفه و تشخیص افراد است. یک برنامه قدرتمند استفاده از سیستم را آسان می کند. با این حال ، اگر به دنبال زنگ و سوت زیادی هستید ، آنها را در اینجا پیدا نخواهید کرد.

طراحی ساده آن ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که برخی افراد به دنبال آن هستند. از ویژگی های این فیلم می توان به فیلمبرداری با کیفیت 1080 پیکسل و نمایش دید 130 درجه اشاره کرد. این دوربین ها در ادامه به Arlo Basic نیز مجهز شده اند ، ویژگی ای که امکان ذخیره هفت روزه ابر از تصاویر و فیلم ها را فراهم می کند. Arlo Q ممکن است به دستگاههای خانگی هوشمند مانند Alexa ، Google Assistant و Stringify وصل شود. یک آداپتور پلاگین اصلی باعث می شود Arlo Q یک سینچ نصب شود.

پشتیبانی مشتری

به نظر می رسد بسیاری از افراد در رابطه با فضای ذخیره سازی ابری Arlo Q با تکرار خدمات مشتری Netgear تماس می گیرند. در حالی که برخی از آنها ابراز ناامیدی می کنند ، اما اکثر مردم توجه دارند که تعامل آنها با نمایندگان تمایل به مثبت دارد.

قیمت گذاری

یک دوربین Arlo Q تنها 199.99 دلار دارد ، هرچند که این دو مورد فقط با 349.99 دلار قابل خریداری هستند و سه مورد آن نیز با قیمت 599.99 دلار است. مشتریان همچنین ممکن است ویژگی نظارت Arlo Smart را انتخاب کنند ، برنامه هایی که در هر ماه فقط 2.99 دلار در ماه شروع می شوند.

دوربین ابر آمازون

دوربین ابر آمازونبه عنوان یک گزینه ارزان ، دوربین آمازون ابر آمازون بسیار مناسب است. کیفیت فیلم خوب است و گزینه های ذخیره سازی ابر متنوع است. با امکان ادغام با سایر دستگاه های آمازون ، این گزینه عالی برای کسانی است که طرفداران بزرگ غول فروشی آنلاین هستند..

طرفداران
 • یک دوربین مقرون به صرفه
 • کیفیت فیلم قابل قبول است
 • قادر به تفکیک بین مردم و حیوانات خانگی است
 • ویژگی های برنامه دارای طراحی بصری است
منفی
 • ویژگی های اضافی فقط با اشتراک ماهانه در دسترس است
 • گزینه های ادغام خانه های هوشمند محدود است
عملکرد و ویژگی های نرم افزار

فریم آن از 30 فریم در ثانیه و فیلمبرداری 1080p باعث می شود که با سایر دوربین های این لیست قابل رقابت باشد. با این حال ، میدان دید آن بر خلاف 130 درجه برای لانه و آلو تنها 120 درجه است. یک سنسور قدرتمند باعث می شود حتی در مناطق تاریک به وضوح مشاهده شود. بادامک آمازون دارای یک حلقه از هشت چراغ LED برای فعال کردن دید در شب است.

این برنامه را می توان برای ارائه هرچه بیشتر اعلانات مورد نظر خود ، از جمله وقتی شخص یا حرکتی تشخیص داده می شود ، برنامه ریزی کرد. حتی یک ویژگی جغرافیایی وجود دارد که وقتی تلفن خود را خارج از یک منطقه از پیش تعیین شده فعال می کنید ، به این صورت که تنها در صورت مفیدترین و ضروری ترین آنها هشدار دریافت خواهید کرد.

البته ، دوربین کاملاً ابری قادر است کاملاً با الکسا ، آتش تلویزیون و اکو نمایش ادغام شود. به سادگی الکسا را ​​راهنمایی کنید تا نمایی از یک دوربین خاص به شما نشان داده شود و فوراً فید را دریافت کنید. اگر سایر دستگاه های خانگی هوشمند را ترجیح می دهید ، مهم است بدانید که احتمالاً آنها با Cloud Cam ادغام نخواهند شد.

پشتیبانی مشتری

اگر از گزینه های خدمات مشتری آمازون برای سایر محصولات و دستگاه های آنها راضی هستید ، احتمالاً از این کار راضی خواهید بود. می توانید با یک گپ زنده تماس بگیرید ، از طریق ایمیل بفرستید یا درگیر شوید. بیشتر افراد با نمایندگانی که مودب و مفید هستند تجربه کاملاً قابل قبولی دارند.

قیمت گذاری

با قیمتی در حدود 119.99 دلار ، این گزینه اقتصادی در بین دوربین های امنیتی داخلی است. بدون اشتراک همراه ، می توانید کلیپ ها را از حداکثر سه دوربین به مدت 24 ساعت ذخیره کنید. همچنین هشدار دریافت خواهید کرد.

یک اشتراک به شما امکان ذخیره سازی بیشتر ، تشخیص شخص ، مناطق و اشتراک گذاری نامحدود را می دهد. هفت روز ذخیره سازی 6.99 دلار در ماه هزینه دارد در حالی که 14 روز ذخیره سازی شما 9.99 دلار در ماه را اجرا می کند. بزرگترین برنامه برای شما به مدت 10 روز برای 10 دوربین با قیمت 19.99 دلار در هر ماه به شما می دهد.

حلقه Logitech 2

حلقه Logitech 2نصب آسان و همراه داشتن یک برنامه کاربرپسند ، احتمالاً زاویه دید 180 درجه ای را نیز در دایره Logitech 2 تحسین خواهید کرد. این دوربین خود انتخاب اقتصادی است. با این وجود ، برای دسترسی به برخی از بهترین ویژگی های آن ، به یک برنامه اشتراک نیاز خواهید داشت.

طرفداران
 • کاملاً دوربین های بی سیم
 • قابل استفاده در داخل خانه یا خارج است
 • صدا دو طرفه
 • زاویه دید گسترده
 • ضبط ویدیو با حرکت انجام می شود
 • با Google Assistant و Alexa یکپارچه می شود
منفی
 • اشتراک مورد نیاز برای ویژگی های حق بیمه
 • اعوجاج بشکه در تصاویر
 • گزینه ای برای تشخیص صدا نیست
 • بیدار شدن تاخیر طولانی دارد
عملکرد و ویژگی های نرم افزار

Logitech Circle 2 دارای ویژگی های خوبی مانند ضبط فیلم در حال حرکت ، مناطق شناسایی و تشخیص حرکت است که می توانند متناسب با نیاز شما تنظیم شوند. دوربین 1080p حرکت در سرعت 30 فریم در ثانیه را ضبط می کند و یک LED مادون قرمز قابلیت دید در شب تا 15 فوت را نیز فراهم می کند.

با استفاده از WiFi برای اتصال به روتر خود ، دایره 2 دارای یک آرایه بلندگو و میکروفون داخلی به همراه یک ردیاب حرکت است. با این حال ، این قابلیت از قابلیت تحریک صوتی برخوردار نیست. برنامه ذخیره سازی رایگان Circle Safe امکان ذخیره 24 ساعته فیلم ضبط شده را در اختیار شما قرار می دهد. هنگام تشخیص حرکت ، هشدارهای فشار نیز دریافت می کنید.

پشتیبانی مشتری

خدمات مشتری Logitech از طریق تلفن یا چت زنده امکان پذیر است. زمان پاسخگویی گاهی اوقات احساس کندی می کند ، اما بیشتر افراد رضایت کلی از پشتیبانی دریافت می کنند.

قیمت گذاری

MSRP موجود در Logitech Circle 2 199.99 دلار است. با این حال ، قیمت هایی که 130 دلار است اغلب به صورت آنلاین یافت می شود. برای بدست آوردن 14 روز ذخیره ، در برنامه Circle Safe Basic Basic با 3.99 دلار در ماه سرمایه گذاری کنید یا برنامه Premium را با قیمت 9.99 دلار در ماه برای 31 روز ذخیره سازی امتحان کنید. با استفاده از این طرح ، شما همچنین فیلترینگ پیشرفته ای برای حوادث ، مناطق حرکتی و تشخیص شخص دریافت می کنید.

Wyze Cam v2

Wyze Cam v2این دوربین ها با قیمت باورنکردنی و پایین قیمت ارائه می شوند. برای بیشترین فکر در بین شما ، این انتخاب ایده آل است. با وجود قیمت ، این دوربین ها ویژگی های زیادی را در خود جای داده اند. با این حال ، به خاطر داشته باشید که این دوربین ها فقط برای مصارف داخلی مناسب هستند.

طرفداران
 • باور نکردنی مقرون به صرفه است
 • با الکسا ادغام می شود
 • تشخیص عالی صدا
 • فضای ذخیره سازی ابری 14 روزه رایگان
 • برچسب زدن حرکت
 • درک خط محصول آسان است
منفی
 • با دستگاههای خانگی هوشمند غیر از Alexa یکپارچه نمی شوید
 • دوربین ها باید دارای پریز برق باشند
 • نظارت حرفه ای در دسترس نیست
 • دوربین ها فقط برای استفاده داخلی هستند
عملکرد و ویژگی های نرم افزار

سازندگان Wyze Cam در منطقه سیاتل مستقر هستند ، که شاید تعجب آور نباشد که دوربین ها فقط با الکسا آمازون ادغام شوند.

از جمله ویژگی های Wyze Cam استفاده از فناوری برچسب زدن حرکت علاوه بر فعال شدن حرکت است. دوربین ها صدا و حرکت را حس می کنند و پوشش بهتری را برای شما فراهم می کنند. شما با استفاده از پروتکل انتقال امن HTTPS ، فضای ذخیره سازی 14 روزه را دریافت می کنید. رمزگذاری نهایی تا پایان ، حریم شخصی آنلاین شما را تضمین می کند.

تصاویر HD با کیفیت 1080 پیکسل کاملاً واضح است و شما می توانید دید روز و شب را به همراه صدای دو طرفه دریافت کنید. با یک گزینه ویدئویی با گذشت زمان ، می توانید در مدت زمان چند دقیقه تصویر واضحی از آنچه اتفاق افتاده است دریافت کنید.

Cams Wyze بسیار آسان برای استفاده و راه اندازی است. با این حال ، هر دوربین باید به یک پریز برق وصل شود.

پشتیبانی مشتری

هر دو پشتیبانی تلفنی و چت زنده در دسترس هستند. اگرچه پشتیبانی 24 ساعته در دسترس نیست ، اما می توانید از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر PST با پرسنل تماس بگیرید. پشتیبانی مشتری در ایالات متحده واقع شده است. لیستی از سوالات متداول در وب سایت ممکن است در مواقع دیگر به شما کمک کند.

قیمت گذاری

بیشتر محصولات Wyze Cam با قیمتی بین 20 تا 30 دلار ارائه می شود که تضمین می کند هرکسی می تواند بهترین دوربین های امنیتی خانگی را داشته باشد. هیچ اشتراک برای استفاده لازم نیست.

دوربین های امنیتی خانگی سنتی

شاید شما بخواهید با دوربین های امنیتی در فضای باز خود واضح ترین فیلم های ممکن را ضبط کنید. یا شاید شما نگران امنیت استفاده از WiFi برای سیستم امنیتی خود باشید. دلایل شما هرچه باشد ، ممکن است شما به یک دوربین امنیتی خانگی سنتی علاقه داشته باشید تا یک دوربین هوشمند.

این درست است ، زیرا ما آن تحقیقات را نیز انجام داده ایم. این امر باعث شد تا از سه سیستم باورنکردنی دوربین ایمنی در منزل پرده برداریم که به امنیت بیشتر خانواده و املاک شما کمک می کند. هر یک از این دوربین های امنیتی دارای رتبه برتر را برای آرامش خاطر در مدرسه قدیمی انتخاب کنید.

سیستم دوربین امنیتی SANNCE 4CH 1080P DVR

سیستم دوربین امنیتی SANNCE 4CH 1080P DVRاین سیستم دوربین مدار بسته سیمی دارای ضبط 1080N روشن است. این سیستم شامل یک واحد قدرتمند DVR به همراه چهار دوربین براق و گلوله ای برای استفاده داخلی یا خارجی است.

امکانات
 • حالت های اتصال از جمله دوربین های TVI ، AHD ، آنالوگ و HD IP
 • 960 * 1080 پیکسل
 • مانیتور توسط دستگاه تلفن همراه
 • حرکت فعال شد
 • هشدارهای ایمیل
 • خدمات پشتیبانی 24/7
سخت افزار
 • DVR با خروجی کامل HD VGA و HDMI
 • چهار دوربین با دید در شب و 720p HD
 • دوربین ها به شکل گلوله و ضد آب هستند
قیمت گذاری

این سیستم پنج تکه را می توانید با قیمت تقریبی 247 دلار خریداری کنید.

دوربین مدار بسته امنیتی بی سیم Smonet 4CH 720P HD NVR

دوربین مدار بسته امنیتی بی سیم Smonet 4CH 720P HD NVRاگر به دنبال دوربین های امنیتی داخلی هستید ، این ممکن است بهترین راه حل برای شما باشد. البته این بسته چهار دوربین و یک NVR در واقع برای استفاده در فضای باز نیز مناسب است ، بنابراین واقعاً یک راه حل همه جانبه است. سازنده سیستم را به عنوان وصل و بازی کردن در سهولت نصب توصیف می کند.

امکانات
 • چهار دوربین ضد آب روز یا شب کار می کنند
 • فقط ویدیو پشتیبانی می شود ، نه صوتی
 • نظارت زنده 24/7
 • بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است
 • تمام داده های ذخیره شده برای یک دوره یک ماهه
سخت افزار
 • دوربین های امنیتی 720p HD
 • 1TB HDD از قبل نصب شده است
 • دسترسی از راه دور از تلفن هوشمند
 • هارد دیسک چهار کانال 1080p
 • یک سل حافظه در هارد دیسک
قیمت گذاری

کل سیستم با قیمت 309.99 دلار قابل خریداری است.

دوربین های امنیتی فضای باز JOOAN CCTV

دوربین های امنیتی فضای باز JOOAN CCTVاگر به دنبال چیزی هستید که واقعاً اقتصادی باشد اما هنوز هم مؤثر باشد ، این می تواند بهترین دوربین های امنیتی با رتبه عالی برای شما باشد. این تصاویر به لطف یک تراشه CCD که در واقع از نظر درجه صنعتی است ، تصاویر فوق العاده شفاف را ضبط می کند. فیلم رنگی در طول روز با ضبط سیاه و سفید در شب ضبط می شود. این دوربین ها را با DVR برای یک سیستم امنیتی DIY که واقعاً کار می کند ، جفت کنید

امکانات
 • تراشه CCD درجه صنعتی
 • سازگار با DVR
 • دید در شب
 • پوسته آلیاژ آلومینیوم برای طول عمر بهتر
 • وضوح تصویر کامل HD 720p
 • خروجی فیلم 4 در 1
 • ضد آب
 • نصب آسان
سخت افزار
 • لنز 3.6 میلی متر
 • آرایه چراغ برای ضبط شب
 • حداکثر فاصله 130 فوت IR
قیمت گذاری

یکی از این دوربین ها را فقط با 29.99 دلار می توان خریداری کرد.

چگونه یک سیستم دوربین کار می کند

بهترین دوربین های امنیتی خانگی با ایجاد امکان آرامش خاطر شما را قادر می سازند حتی در زمانی که مایل دورتر هستید ، ببینید چه چیزی در خانه و اطراف خانه شما اتفاق می افتد. براساس آمارهای دولت کانادا ، بیشترین وقایع در ساعات شبانه روز اتفاق می افتد که مجرمان نسبتاً اطمینان دارند که هیچ کس در خانه نیست. به همین دلیل مهم است که دوربینهای امنیتی در فضای باز به صورت 24/7 کار کنند.

با تشکر از دوربین های امنیتی در فضای باز و سرپوشیده ، می توانید فعالیت هایی را که در داخل و اطراف خانه انجام می شود ، نظارت و حتی ضبط کنید. دوربین های خانگی از اشکال و اندازه های متنوعی برخوردار هستند. برخی ممکن است بسیار بزرگ و بسیار قابل رویت باشند. به طور معمول ، این دوربین های امنیتی در فضای باز هستند که به منظور جلوگیری از تلاش مجرمان در ورود به خانه شما است.

دوربینهای دیگر تشخیص کاملاً کوچک و غیرممکن هستند ، مگر اینکه بدانید که در آنجا وجود دارند. این دوربین های خانگی که اغلب مورد استفاده در فضای باز قرار می گیرند ، به معنای عملکرد هستند در حالی که زیبایی های دکور را خراب نمی کنند..

هنگامی که شروع به بررسی دوربین های امنیتی با درجه بالا می کنید ، باید به چندین سوال پاسخ داده شود. از همه مهمتر این است که چند دوربین خانگی باید نصب شود. برخی از مردم فقط به یک منطقه مانند درب جلو یا درب پشت نگران هستند. برخی دیگر نگران گوشه تاریکی در کنار گاراژ هستند و یا شاید آنها نگران باشند که کسی بتواند از طریق ویندوزهای طبقه زیرزمینی خاصی از آن عبور کند.

بر این اساس ، صاحب خانه باید تصمیم بگیرد که آیا یک دوربین کافی است یا چند مورد نیاز است. والدین جدید معمولاً دوست دارند که یک اطفال امنیتی را در اتاق کودک نصب کنند تا اطمینان حاصل شود که از گهواره بیرون نیامده اند. پاسخ ها کاملاً به عهده شما است و به طور معمول می توانید اجزای اضافی را اضافه کنید زیرا آنها محتاطانه یا ضروری می شوند.

بهترین دوربینهای امنیتی خانگی ممکن است سیم یا بی سیم باشند. نسخه های سیم کشی انتخاب سنتی است. نصب سخت تر ، پنهان کردن سیم هایی که با این سیستم ها می روند ، همیشه آسان نیست. نصب نسخه های بی سیم آسانتر است و تمایل به کم تحرکی دارند. با این حال ، تصاویر منتقل شده توسط سیستم دوربین سیمی نسبت به تصاویر ارائه شده توسط یک سیستم بی سیم ، واضح تر و شفاف تر هستند و سیگنال هایی را از طریق هوا ارسال می کنند..

دوربین های بی سیم به مراتب انعطاف پذیر تر هستند زیرا تقریباً در هر جای دیگری قرار دارند. اما توجه به این نکته ضروری است که سیگنالهای مانیتورهای کودک ، اتصالات اینترنت بی سیم و تلفنهای بی سیم در موارد نادر سیگنال سیستم دوربین را قطع می کنند. همچنین ، هکرها می توانند وارد سیستم های امنیتی بی سیم شوند تا کارهای شما را انجام دهند و اینکه شما خانه هستید یا خیر. اگر با سیستم بی سیم می روید ، اطمینان حاصل کنید که سیگنال های آن به شدت رمزگذاری شده اند تا از این احتمال جلوگیری شود. از آنجا که کسانی از شما که از VPN استفاده می کنید آگاه هستید ، رمزگذاری یکی از عناصر اصلی امنیتی است که شما را از مزاحمان محافظت می کند.

افکار نهایی

چه دوربین های خانگی هوشمند را ترجیح می دهید و چه مسیر سنتی تری را انتخاب می کنید ، لازم است که از خانواده و اموال خود محافظت کنید. شکستن و ورود و سایر جنایات مرتبط با آن در کانادا رو به افزایش است. آیا بهترین دوربین های امنیتی خانگی مانع از قربانی شدن شما می شوند?

سؤالات متداول

س: آیا داشتن دوربین مدار بسته یا دوربین خانگی هوشمند بهتر است?

آ: هر دو گزینه مزایا و معایبی دارند. هرکدام بسته به شرایط شما می تواند برای شما ایده آل باشد.

به خاطر داشته باشید که بسیاری از سیستم های دوربین مدار بسته باید به صورت حرفه ای نصب شوند. با این حال ، موارد ارائه شده در اینجا ممکن است فقط یک پروژه DIY باشد. اگر به طور خاص با این نوع کارها دست و پنجه نرم نمی کنید ، ممکن است نیاز به کمکهای خارجی را داشته باشید. برخی از افراد دوست ندارند با یک فرآیند پیچیده نصب ناراحت شوند.

این تقریباً جالب است که شما می توانید یک دوربین خانگی هوشمند توسط خودتان نصب کنید. با این وجود ، برای دسترسی به همه عملکردهای دوربین ، به احتمال زیاد شما نیاز به پرداخت اشتراک ماهانه دارید. این هزینه در حال انجام برای برخی از افراد معامله گر است. به خاطر داشته باشید که برخی از گزینه های رایگان در اینجا ارائه شده است ، بنابراین می توانید بدون هزینه اضافی قابلیت های اساسی را بدست آورید.

در نهایت ، ممکن است انتخاب شما به قیمت پایین بیاید ، زیرا هر دو نوع سیستم کاملاً کاربردی هستند. افرادی وجود دارند که ترجیح می دهند از دوربین خانگی هوشمند دوری کنند زیرا می ترسند هک سیستم هک شود. با تدابیر امنیتی مناسب ، این مسئله نباید زیاد مشکل ایجاد کند.

س: آیا دوربین های هوشمند خانگی قابل هک شدن هستند?

آ: دوربین های خانگی هوشمند را می توان هک کرد. با این وجود ، اگر اطمینان حاصل کنید که محصول و خدمتی که داده های رمزگذاری شده را به درستی انتخاب کرده اید ، این اتفاق کمتر رخ می دهد. علاوه بر این ، می توانید از روتر و وای فای خود محافظت کنید تا لایه های امنیتی بیشتری را فراهم کنید. اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید یک دوربین خانگی هوشمند با یک ارائه دهنده اطلاعات آگاه هستید.

س: آیا من نیاز به خرید هارد دیسک با دوربین خانگی هوشمند دارم?

آ: هنگام نصب یک دوربین خانگی هوشمند ، هارد دیسک ضروری نیست. بیشتر این سیستم ها بر روی سیستم مبتنی بر ابر کار می کنند. ذخیره سازی ابر گزینه مناسب تر است ، اگرچه بعضی از دوربین ها اگر ترجیح می دهید فیلم های خود را بصورت محلی ذخیره کنید ، می توانید از کارت میکرو SD استفاده کنید..

س: چگونه می توانم دوربین خانه هوشمند خود را از هکرها محافظت کنم?

آ: برای اطمینان از امنیت دوربین خانگی هوشمند خود می توانید چندین قدم بردارید. این موارد شامل امنیت شبکه بی سیم منزل شما با رمزگذاری و رمزهای عبور است. همچنین می توانید برای خود دوربین های خود رمزعبور قوی ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که هرگز از رمزعبور پیش فرض موجود در دوربین خانگی هوشمند استفاده نکنید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل دوربین شما به طور مرتب به روز می شود و در صورت عدم استفاده از آن ، مانیتور را از راه دور خاموش کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map