הדפדפנים המאובטחים ביותר לאנונימיות מלאה (עדכון 2020)

האם אתה מחפש את הדפדפן המאובטח הטוב ביותר? אם כן, אתה לא לבד. אנשים רבים יותר מחפשים דרכים להבטיח שהזמן המקוון שלהם הוא גם זמן פרטי.


דפדפן מאובטחעם זאת, אנשים לומדים כעת שהם צריכים לעשות יותר מסתם להסתיר את כתובת ה- IP שלהם באמצעות VPN ולהשתמש במנהל סיסמאות מאובטח. בימינו, חיוני גם למצוא את הדפדפן המאובטח ביותר.

מה המשמעות של גלישה מאובטחת? זה אומר לעבור באינטרנט מבלי להשאיר טביעת רגל דיגיטלית בכל מקום שאתה מסתובב בו. באותה מידה חיונית, הדפדפן המאובטח הטוב ביותר מבטיח שאף אחד לא מרגל עליך. הסיכויים שלך להידבק בתוכנות זדוניות או בווירוס מופחתים. אם אתה מבצע בנקאות או חנות מקוונת, אתה יכול להרגיש בטוח יותר בנוגע לפרטיות העסקאות הללו בזכות הדפדפן המאובטח שלך.

הבעיה עם רבים מהדפדפנים הנפוצים ביותר

כאשר צרכן רוכש מכשיר או מערכת הפעלה חדשה, הוא מגיע עם דפדפן אינטרנט. יכול להיות שיש לו שם מוכר כמו כרום או מיקרוסופט אדג.

היכרות זו גורמת לדפדפן להיראות בטוח. עם זאת, דפדפני האינטרנט האלה שהועמסו מראש אינם דפדפני האינטרנט המאובטחים ביותר שתוכלו למצוא.

כדוגמה, דפדפנים אלה יוגדרו לאולטימטיבי במהירות ובנגישות. זה נשמע טוב, אבל ההגדרות האלה הכי פחות מאובטחות. מה שכן, לדפדפנים האלה אין את היכולת המובנית להרחיק את האנשים והישויות המצערות מהעסק הפרטי שלך.

זה נכון במיוחד כאשר המכשיר או מערכת ההפעלה מגיעים עם תוכנות אחרות. זה מכפיל את מספר הפגיעויות, ומותיר אותך פתוח עוד יותר להתקפה.

גם אם תדאגו לבקר באתרים המשתמשים בתעודות HTTPS ו- SSL, עדיין תוכלו למצוא את עצמכם פגיעים בזכות דפדפן שאינו מאובטח..

הוסף לכך את העובדה שהצרכן הממוצע לא יודע כיצד להגדיר את הדפדפן שלו לאבטחה מיטבית, ויש לך מתכון לאסון.

התשובה היא לבחור את הדפדפן המאובטח הטוב ביותר שכבר מכיל שכבות הגנה מרובות. זהו פיתרון קל שאינו זקוק למומחיות טכנית רבה כדי להשתמש בו.

מהו דפדפן מאובטח?

חשוב להבין כי הדפדפן הממוצע אינו עוסק באבטחת המשתמש או בפרטיותו. כמה מהם מכור את המידע האישי שלך לכל מי שמבקש זאת. זה עשוי לגרום לכך שהמשתמש יפגע במודעות ממוקדות מאוד. לחלופין, זה עשוי גם אומר שהנתונים הפרטיים שלך בסופו של דבר בידיים הלא נכונות.

זכור כי הדפדפן הממוצע עוקב אחר שלל מידע אודותיך. הם משתמשים באפליקציה של מיקום גיאוגרפי כדי להבין היכן אתה נמצא בעולם, והם עוקבים אחר כל התנועות שלך במדיה החברתית. הדפדפן שלך אפילו יודע הכל על החומרה ומערכת ההפעלה שבה אתה משתמש.

אם לדפדפן שלך יש את התוסף WebRTC הפופולרי, יתכנו פגיעויות נוספות. תקשורת באינטרנט בזמן אמת נועדה לייעל את תהליך התקשורת בין דפדפן לדפדפן. עם זאת, לשיחות WebRTC עשויות להיות בעיות אבטחה. הודות לדליפות WebRTC, אתרים עשויים להיות מסוגלים להציג את כתובת ה- IP שלך ופרטים מזהים אחרים. כאשר WebRTC הוא תוסף נפוץ לדפדפנים פופולריים, יתכן כי אלה אינן האפשרויות המאובטחות ביותר.

כדי להפוך את החוויה המקוונת שלך לבטוחה יותר, אתה יכול לנקוט במספר צעדים. אלה כוללים שמירה על הדפדפן מעודכן, לא אחסון סיסמאות בדפדפן שלך, חסימת חלונות קופצים והשבתת קובצי Cookie של צד שלישי. כמובן שאם תבחר בדפדפן אינטרנט מאובטח יותר, רבים מהצעדים הללו כבר ננקטו עבורך. עם הגנה נוספת כמו חסימת מעקב, אתה מוכן לחוויה אנונימית.

מדוע אתה זקוק לדפדפן מאובטח?

חשוב על כל הדברים שעבורם אתה משתמש באינטרנט מדי יום. חלקם די לא מזיקים ולא פרטיים במיוחד, כמו לחפש מתכון לארוחת ערב חדשה או ללמוד על היתרונות הסביבתיים של הכנת חומר ניקוי כביסה משלכם..

לא אכפת לך אם הדפדפן שלך, ספק שירותי האינטרנט, מנוע החיפוש שלך ומספר זרים יודעים שאתה מעוניין בנושאים אלה. עם זאת, רוב הסיכויים שעושים הרבה יותר באינטרנט מאשר רק לחפש מתכונים.

אם אתה משלם חשבונות באופן מקוון, עיין בדפי חשבון הבנק שלך באתר איגוד האשראי או השתמש בכרטיס האשראי שלך באתר קמעונאי, סביר להניח שאתה רוצה שעסקאות אלה יהיו פרטיות ומאובטחות לחלוטין..

האם אתה אוהב להשתמש במדיה חברתית? אולי לא אכפת לך שכל העולם יראה את כל הפוסטים שלך, אבל יש אנשים שאוהבים לשמור על דברים יותר דיסקרטיים. הדפדפנים המאובטחים הטובים ביותר משפרים את האפשרות שבאמת יש לך שליטה במי שיש גישה לפרופיל המדיה החברתית שלך.

חיוני גם שתשתמש בשירות דוא”ל מאובטח. כישלון בכך, ואי שמירת מלוא זהירות בעת קבלת אימיילים לא מוכרים או חשודים, מציב אותך בסיכון לדיוג והתקפות מקוונות נפוצות אחרות..

גם אם אתה מרגיש שאתה לא עושה שום דבר פרטי באופן מקוון במיוחד, קח בחשבון שהאקרים וגורמים אחרים רעועים תמיד מחפשים פגיעויות במערכת שלך. הם יעשו כמעט הכל כדי להדביק את המערכת שלך בתוכנות זדוניות, תוכנות פרסום, רוגלות, סוסים טרויאניים או וירוסים.

דפדפנים מאובטחים

כל אחת מהתוכניות הללו עשויה להביא את המכשיר לברכיו. האם לא הגיוני להשתמש בדפדפן אינטרנט מאובטח כדי למנוע זאת?

בחירת דפדפן מאובטח

דפדפני אינטרנט רבים נמצאים שם, אך חלק מהאפשרויות הפופולריות והשימוש הנפוצות ביותר אינן קרובות לא להיות הבטוחות ביותר. עם זאת, דפדפנים אחרים מצטיינים בבטחת פרטיות וביטחון. להלן ארבעה.

1. TOR

לוגו TOR“TOR” הוא ראשי תיבות של “נתב הבצל”. תראה כמה מתאים לשם ברגע שתבין יותר כיצד הוא עובד. כל מי שאי פעם חתך לבצל יודע שהוא מורכב משכבות רבות. הפילוסופיה מאחורי TOR היא זו שכבות רבות של הצפנה שומרות על בטיחות המשתמשים. בהתאם, זהו הדפדפן המאובטח הטוב ביותר מכיוון שהוא משתמש בפרוקסי תלת שכבתי.

מישהו שמשתמש בדפדפן TOR יעביר את התעבורה באינטרנט דרך ממסרי TOR לבחירה אקראית לפני שהיא תגיע ליעד המבוקש. זה מסתיר את המיקום הפיזי של המשתמש ואת כתובת ה- IP שלו כך שהם יוכלו ליהנות מחוויה מקוונת אנונימית ופרטית לחלוטין.

מקצוענים

 • כמעט בלתי אפשרי להתחקות אחר תעבורת אינטרנט שמנותבת דרך TOR
 • ניתן להשתמש ב- TOR בשילוב עם VPN לאבטחה נוספת
 • קל לשימוש: פשוט הורד והפעל

חסרונות

 • עלולים להיות פגיעויות אנונימיות המנוהלות על ידי מתנדבים
 • עדיין ניתן לנצל סקריפטים ותוספים
 • שיעורי העברת הנתונים יכולים להיות איטיים

TOR קל לשימוש כמו כל הדפדפנים הנפוצים יותר למרות כל העיבוד המסובך יותר שמתרחש מאחורי הקלעים. לפני שנשלח לאינטרנט, TOR מקבץ את תעבורת האינטרנט שלך למנות שכבות ומוצפנות. לאחר מכן הוא מוקף על ידי סדרה של שרתים המופעלים על ידי מתנדבים.

בכל שרת מוסרת שכבה אחת של הצפנה מתעבורת האינטרנט. משמעות הדבר היא כי כל שרת מודע רק למעבר הקודם והלאה, מבלי בהכרח להיות מודע למקור או היעד הסופי. שכבה זו על גבי שכבה של מורכבות היא זו שהופכת את כל האנשים למעט בלתי אפשרי להתחקות אחר תנועת האינטרנט שלך כשאתה משתמש ב- TOR.

2. דפדפן אמיץ

לוגו הדפדפן האמיץאם אתה שונא מודעות, אז אמיץ הוא בשבילך.

אמון המוח של חלוצי טק ידועים, שעבדו עם מוזילה ו- JavaScript, Browser Browser שואף להיות מחליף משחק בענף..

זה תוכנת קוד פתוח המבוססת על Chromium. עם זאת, זה לא כמו דפדפנים אחרים שהגיעו לפני כן. זה בגלל היחס שלה למודעות. הוא חוסם את המודעות שמשתמשים בדרך כלל יראו עם דפדפנים אחרים, ומחליף מודעות במודעות מהרשת שלה, אם תבחרו לראות אותן. עוקבי מודעות נעדרים לחלוטין מאמיצים, אך מודעות עדיין נמצאות בתוצאות החיפוש. אמיץ משתמש בתוסף חסימת מודעות כדי להרחיק מודעות לא רצויות, מה שאומר שכל אתר שמשתמשים מבקרים בו מוריד הרבה פחות נתונים, תוך שמירה על מהירויות ברמה יותר מקובלת.

מקצוענים

 • חוסם מודעות ועוקבים לשיפור אנונימיות
 • שיעורי העברת נתונים מהירים
 • שפע של תוספים זמינים בחנות האינטרנט של Chrome

חסרונות

 • תגמולים אמיצים נראים מעט מפותלים
 • דליפות WebRTC אפשריות
 • פרסומות אדוורטיביות מגוונות עדיין מוצגות בתוצאות חיפוש

אמיץ הוא כניסה חדשה בזירת הדפדפן, לאחר שזה עתה נכנסה לשוק בשנת 2016. בעזרת חסימת מודעות וטכנולוגיה אחרת, אמיץ פועל די רזה על המערכת שלך, משתמש בפחות זיכרון ופחות מחזורי מעבד לעומת המתחרים..

למרות שאמיצים חוסמים את המודעות שיופיעו באופן אורגני בדפי אינטרנט, היצרנים שמאחורי השירות מבינים גם שחברות מקוונות צריכות להרוויח כסף. בהתאם, משתמשים יכולים להצטרף לתוכנית Brave Rewards, המעניקה אסימונים לצפייה במודעות מסוימות. לאחר מכן משתמשים בוחרים להעניק לאתרים מסוימים “טיפ”.

מכיוון שאמיצים מבוססים על כרום, אתה יכול להוסיף פונקציונליות רבה יותר פשוט באמצעות חנות האינטרנט של Chrome המוכרת תוספים רבים..

על ידי הוצאת עוקבים מהמשוואה, אמיץ מאפשר למפרסמים כמעט בלתי אפשרי לזהות משתמשים ולעקוב אחריהם. זה בהחלט תורם לחוויה מקוונת פרטית יותר.

3. Mozilla Firefox

לוגואם גלישה מאובטחת חשובה לך ואתה מעדיף תוכנת קוד פתוח, Firefox היא אלטרנטיבה נהדרת. לא רק שספק זה מבטיח חווית גלישה מאובטחת, אלא שהוא גם מהיר ואינו מהווה ניקוז עצום במשאבי המערכת.

אחת מנקודות המכירה העיקריות שמאחורי פיירפוקס היא שזה בבעלות ארגון ללא מטרות רווח. משמעות הדבר היא שמוצ’ילה אינה מונעת במיוחד למכור נתוני משתמשים. עדכונים שוטפים מבטיחים פרטיות של משתמשים, וחסימה אוטומטית של עוקבי מודעות הופכים את זה לבחירה הגיונית להפליא.

מקצוענים

 • שיעורי העברת נתונים נהדרים
 • כלי אבטחה נגישים ויעילים
 • ממשק ידידותי למשתמש

חסרונות

 • תוספים מסוימים מדור קודם אינם תואמים לגירסה האחרונה של Firefox
 • יתכן שקשה להגיע לתמיכה בלקוחות
 • יש אנשים שלא אוהבים את תדירות העדכונים

עם הגנה מפני תוכנות זדוניות והתחזות, Firefox באמת הוא הדפדפן המאובטח הטוב ביותר. יש לך גם גישה לחסימת תוכן כך שאפשר לדפדפן לחסום את כל העקבים שזוהו. יתר על כן, מגוון רחב של תוספות זמינים לפרטיות, אבטחה ופונקציונליות נוספים.

4. דפדפן הפרטיות של Epic

לוגו הדפדפן האפיגלישה מאובטחת היא סימן ההיכר של Epic. שלא כמו רבים מהדפדפנים הנפוצים ביותר, ברירת המחדל היא להגדרות האבטחה האולטימטיביות כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך. כמו אמיץ, גם Epic בנוי על גבי פלטפורמת ה- Chromium. אסור להוסיף יישומי פלאגין וכל קובצי ה- cookie של צד שלישי נחסמים.

לחיצה אחת היא כל מה שאתה צריך עם Epic בכדי לכוון את תעבורת האינטרנט שלך באמצעות ה- Proxy המשולב. זה מסתיר את כתובת ה- IP שלך. בנוסף, Epic משדרת כל העת אזהרה שלא עוקבת אחריה, תוך נקיטת צעדים פעילים לאיתור וחסימת מודעות ורשתות חברתיות שבמידה אחרת יעקוב אחר פעילות מקוונת.

מקצוענים

 • פרוקסי אנונימי מופעל בלחיצה אחת
 • כל עקבות היסטוריית הדפדפן נמחקו עם היציאה
 • לא נשמרה שום היסטוריה

חסרונות

 • לא עובד עם מנהלי סיסמאות
 • אתה עלול להיתקל באתרים שלא יפעלו או יפעלו באופן מוזר ב- Epic
 • על ידי מנוע החיפוש ניתן לדלג על שינויי חיפוש סטנדרטיים

Epic קל לשימוש כמו Chrome. זה פשוט עניין של הורדה והתקנה של התוכנית. תוכל לראות בדף הבית כמה עוקבים ועוגיות צד ג ‘אפיק חסם עבורך. זכור כי נתונים סטטיסטיים אלה מיועדים להפעלת הגלישה המאובטחת הנוכחית שלך בלבד. זה בגלל Epic לא רושם את ההפעלות שלך.

ל- Epic יש אפילו דף חיפוש משלו שנשען על מנועי החיפוש הנפוצים ביותר, אך מבלי להדליף אף אחד מהנתונים שלך לספקים אלה. פירוש הדבר שהוא לא מנסה למלא אוטומטית את מה שאתה מקליד בסרגל החיפוש. כל השאילתות מנותבות דרך ה- Proxy כדי לשמור על כתובת ה- IP שלך פרטית.

דפדפנים להימנע

בחירת הדפדפן המאובטח הטוב ביותר עוזרת לשמור על ביטחון מקוון של ילדים והורים. עם זאת, גלישה מאובטחת לא מתרחשת בטעות.

לרוע המזל, חלק מדפדפני האינטרנט הידועים ביותר אינם מאובטחים. אנשים עשויים להיות מודאגים לשמוע את זה Google Chrome אינו דפדפן מאובטח, וגם זה לא אינטרנט אקספלורר. קצה ו אופרה גם הם לא אמין.

Google Chrome הוא דפדפן האינטרנט הנפוץ ביותר. הם נוקטים צעדים להבטחת אבטחת המשתמשים. עם זאת, אם אתה באמת מודאג מהפרטיות, אתה לא יכול סמוך על דפדפן אינטרנט שבבעלות חברה שהיא ידוע לשמצה בשמירה ומעקב אחר נתונים.

למרות שאינטרנט אקספלורר מיושן ללא תקווה, אנשים ממשיכים להשתמש בו. מיקרוסופט עברה לדפדפן האינטרנט של Microsoft Edge, כלומר Internet Explorer אינו מקבל עדכונים. יתר על כן, זה היה מכה בסוגיות ביטחוניות. הקצה כמעט ולא טוב יותר. אין לזה חסימה לעוקבים, וישנן דיווחים רבים על סוגיות אבטחה.

אופרה מכה נגד זה כמו הגדרות אבטחה אטומות ורכישת VPNים שידועים כמי שמשמשים לקוחות. בנוסף, אופרה נמצאת בבעלות קונסורציום סיני שיש לו רשומות פרטיות נוראיות.

בהתאם, עדיף להימנע מכל הדפדפנים הנפוצים הללו.

מחשבות אחרונות

באמצעות הדפדפן המאובטח הטוב ביותר תוכל לשמור על פרטיות ואנונימיות באופן מקוון. הספקים האמינים ביותר המוזכרים כאן מחליטים על תקני אבטחה מחמירים שנועדו לשמור על בטיחותך באינטרנט. בחר באחד מהם כדי להפחית את טביעת הרגל הדיגיטלית שלך ולהוסיף שכבת הגנה נוספת על ידי קבלת עצמך VPN כמו NordVPN (לחלופין, תוכלו לבדוק את מיטב ה- VPN כאן).

שאלות נפוצות

ש: האם עדיין ניתן לאתר אותך בעת השימוש ב- TOR?

ת: כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר כל תנועת רשת דרך TOR בגלל המערכת הרב שכבתית שלה. מערכת זו מונעת ממסר אחד העוסק בחבילה מסוימת של נתונים לדעת שום דבר מעבר לממסר הקודם ומיידית הבאה. אפילו הגששים המתוחכמים ביותר אינם מסוגלים לעקוב אחר המורכבות האקראית של מערכת זו.

ש: האם השימוש ב- TOR מסוכן??

ת: TOR הוא אמצעי בטוח, אמין ופרטי להיות מקוון. כל תנועת הרשת נשלחת דרך ממסרי TOR לבחירה אקראית בדרך ליעדה. זה מספק מידה רבה של פרטיות, אנונימיות וביטחון, במיוחד מכיוון שכל ממסר מודע רק לממסר הקודם ולשני אחרון..

היוצא מן הכלל בזה הוא צומת היציאה, המהווה את הממסר הסופי לפני שהבקשה תגיע ליעדה. שרת זה מכיר את הממסר הקודם ואת היעד האולטימטיבי, דבר שעלול להיות בעיה אם לאדם המפעיל את השרת יש כוונה מזויפת.

זכור כי TOR מפעילה מערכת עצומה של שרתי מתנדבים הפועלים כממסרים. ממסרים אלה אמינים רק כמו האנשים שבבעלותם. בעוד שרובם בטוחים ואמינים, קיימת הזדמנות לפושע לקבל מידע פרטי ממשתמשים.

ש: כיצד אוכל למנוע מעקב אחר כתובת ה- IP שלי?

ת: אנשים רבים מחפשים דרכים למזער את טביעת הרגל הדיגיטלית שלהם. ספקי שירותי אינטרנט, דפדפנים, עוקבי מודעות ומיליוני שחקנים אחרים עושים כל שביכולתם בכדי לעקוב אחר מיקומך ומה אתה עושה באינטרנט. אחד האמצעים העיקריים להשגת זה הוא באמצעות מעקב אחר כתובת ה- IP שלך.

לכל מכשיר מוקצה כתובת IP ייחודית המזהה את המשתמש בכל מקום שהוא מסתובב ברשת. עם זאת, ניתן לעגן נתונים אלה בסודיות על ידי ביצוע דברים כמו שימוש בדפדפן אינטרנט מאובטח. אמצעים אחרים כמו HTTPS ו- SSL עוזרים גם במניעת מעקב אחר כתובות IP. כל האמצעים הללו מסווים את כתובת ה- IP שלך וגורמים לה להיראות כאילו אתה נמצא במיקום פיזי אחר, ובכך מאפשרים לך כמעט לעקוב אחרך באופן מקוון.

ש: האם גלישה בסתר מציעה אנונימיות בזמן השימוש בגוגל כרום?

ת: מצב גלישה בסתר הוא הגדרה בדפדפן Google Chrome המספק לכאורה הפעלה אנונימית יותר. עם זאת, הגדרה זו נועדה בעיקר להסתיר את מה שאתה עושה מאנשים אחרים שעשויים להשתמש באותו מכשיר. גוגל ורוב מנועי החיפוש האחרים עדיין עוקבים אחר כל מהלך (מומלץ: התחל להשתמש במנוע חיפוש מאובטח)

יתרה מזאת, סביר להניח כי אי-גלישה בסתר איננה מסתירה את המידע שלך מאתרים שאתה מבקר בהם, ספק שירותי האינטרנט שלך או הארגון, כמו המעביד שלך, שיש להם שליטה מוחלטת על הרשת שלך..

הדרך היחידה שבה גלישה בסתר יכולה לעבוד היא אם אתה בוחר במצב גלישה בסתר בעוד שלא מחובר לחשבון Google כלשהו. לאחר הכניסה, הנענע תגיע. Google מקשרת רטרואקטיבית את פרטי החשבון שלך להיסטוריית הגלישה האחרונה שלך.

ש: האם ספק שירותי האינטרנט שלי יודע מה אני עושה באופן מקוון?

ת: ספק שירותי אינטרנט, או ספק שירותי אינטרנט, מודע לחלוטין לכל מה שאתה עושה באופן מקוון. חלק מההכנסות שלהם תלוי בכך. הם משתמשים בנתונים שהם אוספים על התנהגותך כדי לשלוח לך פרסומות ממוקדות. יתר על כן, הם ימכרו את הנתונים לצדדים שלישיים רבים שרוצים למכור לך משהו או להשתמש בנתונים הפרטיים שלך למטרות מצערות משלהם. למרבה המזל, אתה יכול לשמור על ספק שירותי האינטרנט שלך בחושך על ידי בחירת הדפדפן המאובטח הטוב ביותר הקיים והדבקה עם VPN אמין.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me