سؤالات متداول در مورد عیب یابی

من در اتصال به VPN مشکلی دارم ، چه کاری باید انجام دهم?


 1. نام کاربری و رمزعبور مورد استفاده خود را دوبار بررسی کنید. توجه داشته باشید که یکی از رایج ترین مشکلات این است که نام کاربری یا رمز عبور به طور اشتباه کپی شده است ، به عنوان مثال با یک شخصیت خالی.
 2. تنظیمات فایروال یا آنتی ویروس خود را بررسی کنید. آنها می توانند اتصال را مسدود کنند.
 3. خطاهای سیستم خود را نادیده نگیرید. بسیاری اوقات خواندن دقیق پیام ها به رفع مشکل کمک می کند.
 4. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، وارد حساب کاربری خود شوید و یک بلیط پشتیبانی را ارسال کنید.

  نحوه تهیه صحیح بلیط پشتیبانی را ببینید.

حداکثر 12 ساعت پاسخ دریافت خواهید کرد.

چرا ارتباط من کند است?

مانند هر مسیری ، احتقان می تواند سرعت اتصال را متوقف کند. هنگامی که به CactusVPN وصل می شوید باید از طریق ISP خود عبور کنید ، که سپس شما را به ما متصل می کند. اگر اتفاقی بیفتد که مسیری را طی کنید که بسیار شلوغ باشد یا خیلی طولانی باشد ، به این معنی است که اتصال شما کند خواهد بود. این می تواند در هر نقطه از مسیر اتفاق بیفتد اگرچه ما 24 ساعت شبانه روز شبکه مان را رصد می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که علت آن نیستیم.

چرا هنگام اتصال به VPN ، در Speedtest.net نتایج کم دارم?

Speedtest.net یک سرویس عالی است ، اما همیشه برای تست سرعت اتصال VPN شما مناسب نیست. نتایج آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد زیرا هرکسی می تواند سرور خود را به عنوان سرور تست اضافه کند و سرعت آن حتی می تواند از سرعت شما پایین تر باشد. بهترین راه برای تست سرعت واقعی بارگیری شما ، بارگیری یک تورنت محبوب در هنگام اتصال به VPN ما است.

فایروال یا روتر چگونه بر اتصال VPN تأثیر می گذارد?

پورت های 1723 و 443 TCP باید باز باشند ، همچنین فایروال / روتر شما / ISP باید اجازه عبور VPN / PPTP را بدهد.

کار معمول: فایروال مایکروسافت تعبیه شده در ویندوز ، روتر Linksys / D-Link / TP-Link / ASUA تولید شده پس از سال 2007 ، باند پهن ADSL.

معمولی که کار نمی کند: فایروال غیر مایکروسافت ، روتر Netgear / Trend ، همه مودم ADSL یکپارچه روتر. اگر با اتصال ADSL به خطای 619 رسیدید ، لطفا روتر خانگی را حذف کرده و نرم افزار فایروال غیر مایکروسافت را غیرفعال کنید.

چرا در هنگام استفاده از OpenVPN اتصال کمتری نسبت به زمان استفاده از PPTP یا L2TP دارد?

OpenVPN از رمزگذاری قوی استفاده می کند و طبیعی است که اتصالات کندتر را تجربه کنید. اگر به شدت به حریم شخصی خود نگران نیستید ، ما به شما توصیه می کنیم از اتصالات PPTP یا L2TP / IPsec استفاده کنید.

چرا برخی از درگاه ها مسدود شده اند?

ما مجبور شدیم برخی از پورت ها (22 و 25) را به عنوان برخی از مشتریانی که در آن از سرویس ما سوء استفاده می کنند مسدود کنیم. این باعث می شود 100 برابر گزارش سوء استفاده کاهش یابد و این بدان معنی است که ما زمان بیشتری برای بهتر کردن تجربه شما خواهیم داشت!

چرا نمی توانم هنگام اتصال به VPN ایمیل با استفاده از سرویس دهنده ایمیل خود ارسال کنم?

به نظر می رسد که شما از SMTP برای حمل و نقل پستی از طریق پست استفاده می کنید ، که از پورت TCP 25 استفاده می کند. بسیاری از اسپم ها برای انتقال هرزنامه سعی در به دست آوردن خدمات VPN دارند. به همین دلیل ضمن استفاده از خدمات خود ، درگاه مقصد 25 را مسدود کردیم.

چگونه بطور صحیح بلیط پشتیبانی را باز کنید?

برای درک مشکل خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یک بلیط پشتیبانی شامل اطلاعات زیر را برای ما باز کنید:

 • سیستم عامل / دستگاه شما؛
 • کشور و شهر / سروری که می خواهید به آن وصل شوید؛
 • پروتکل VPN که هنگام اتصال به آن استفاده کرده اید.
 • نام / کد خطا و عکس صفحه؛
 • اگر با پروتکل OpenVPN مشکلی دارید ، لطفاً گزارش خود را از OpenVPN تهیه کنید.

حداکثر 12 ساعت پاسخ دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید با ما در پشتیبانی (at) cactusvpn.com ایمیل کنید.

چرا برخی وب سایت ها هنوز هنگام استفاده از VPN آدرس IP واقعی من را تشخیص می دهند?

اگر ارائه دهنده شما از IPv6 پشتیبانی کند ، این احتمال وجود دارد که بدون در نظر گرفتن استفاده از VPN یا نه ، سایتها آدرس IP شما را توسط IPv6 شما تشخیص دهند. برای جلوگیری از این کار ، لطفا IPv6 را از دستگاه خود غیرفعال کنید.

چرا برخی وب سایت ها هنگام استفاده از Smart DNS هنوز مکان واقعی من را تشخیص می دهند?

برای دو دلیل ممکن است وجود داشته باشد:

 1. اگر ارائه دهنده شما از IPv6 پشتیبانی کند ، این احتمال وجود دارد که بدون توجه به اینکه از Smart DNS استفاده می کنید یا خیر ، سایت ها موقعیت مکانی شما را توسط IPv6 شما تشخیص دهند. برای جلوگیری از این کار ، لطفا IPv6 را از دستگاه خود غیرفعال کنید.
 2. ارائه دهنده شما پروکسی شفاف HTTP یا پروکسی DNS شفاف را انجام می دهد.

چرا آنتی ویروس من برنامه CactusVPN را مشکوک می کند?

برخی از آنتی ویروس ها ممکن است برنامه ما را مشکوک کنند. این معمولاً در روزهای اول پس از بروزرسانی اتفاق می افتد زیرا برخی از آنتی ویروس ها با استفاده از تعداد نصب برنامه های خاص ، پایگاه های داده خود را می سازند. بیایید بگوییم برنامه ما روی کمتر از 20 رایانه با آنتی ویروس خاص نصب شده است. در این حالت ، این آنتی ویروس می تواند برنامه ما را به عنوان مشکوک معرفی کند. هنگامی که بر روی رایانه های بیشتری نصب شود ، آن را به عنوان قابل اعتماد نشان داده می شود. بنابراین نگران نباشید ، رایانه شخصی شما بی خطر است!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me