که بهترین VPN رایگان برای تورنتینگ – 2019 است

همه سوالات
سوالات پاسخ داده شده
سوالات بدون جواب


همه گروه ها VPN WordPress

>

«بازگشت به صفحه قبلی

توییت


194

0

با گذشت زمان ، من متوجه شده ام که مقامات اینترنتی عمدتاً پس از درج نقض حق نسخه برداری ، قدرت هایی به دست آورده اند. این سناریو را تغییر داده است زیرا اکنون ISP ها می توانند با بررسی ترافیک اینترنت ، پنالتی را برای کاربران اعمال کنند.

برای مقاومت در برابر این محدودیت ها ، VPN رایگان برای تورنت ها در اینترنت قرار داده شده است اما مردم رزرو خود را بر اساس عملکرد نشان داده اند. من با استفاده از این سرویس VPN یا جستجوی گزینه های دیگر اشتباه گرفته ام. لطفاً نظر خود را زیر نظر تجربه های خود به اشتراک بگذارید که به من در پیشبرد کمک می کند.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

ارسال شده توسط میچل ریشه (سؤالات: 1 ، پاسخ ها: 1)

در 8 فوریه 2019 11:38 صبح سؤال شد

6346 بازدید

 • دنبال کردن
 • لغو ادامه
 • جدیدترین
 • بالاترین امتیاز


0

&# 10004؛

جواب خصوصی

VPN رایگان برای تورنت؟ هیچ چیز وجود ندارد ، حتی VPN پرداخت شده در جایی داده ها را به خطر نمی اندازد ، همانطور که PureVPN در چند ماه گذشته انجام داد.

به طور خاص صحبت کردن در مورد تورنت! شما نیازی به VPN ندارید. در عوض ، شما به سریعترین VPN احتیاج دارید. همانطور که ممکن است بدانید ، حتی نسخه های پولی نیز وجود دارد که اتصال اینترنت شما را آنگونه که قرار است به دلیل رمزگذاری باشد ، کند می کند.

شما این نکته را درسته؟ باید سریع و سریع رمزگذاری کنید تا در حین بارگیری گرفتاری نشوید.

من تحقیق کردم تا یک VPN پیدا کنم که برای تورنت مفید باشد. بنابراین ، من به دانستن در مورد ExpressVPN (بر اساس تجربه کاربر).

ExpressVPN از نظر ناشناس بودن کاملاً قابل اعتماد است اما کمی گران است. با این حال ، من از این VPN برای دو سال گذشته برای شبکه P2P استفاده می کنم ، اما هیچگاه مشکلی با عملکرد کلی آن نداشته ام.

به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

ارسال شده توسط جردن بل (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

پاسخ داده شده در تاریخ 25 فوریه 2019 1:05 بعد از ظهر


  0

  &# 10004؛

  جواب خصوصی

  اگر رویکرد این باشد که بهترین VPN رایگان را برای torrenting در دستگاه خود برای ناشناس ماندن نسبت به حکم بسیار مناسبی در اختیار داشته باشید. NordVPN. این VPN دارای سرورهای P2P است که به شبکه شما کمک می کنند با سرعت زیاد و بدون وقفه کار کند. این بدان معنی است که فعالیتهای مرورگر شما از ISP پنهان خواهد ماند.

  VPN های تورنت رایگان در مقایسه با سایر خدمات VPN ارزان تر هستند. همچنین ، PIA VPN P2P VPN رایگان را در نظر گرفت ، راحتی سرورهای VPN به پوشش کل جهان کمک می کند. این اتصال سریع پر سرعت را با کم هزینه ایجاد می کند که این VPN را به گزینه ای بی نظیر برای کاربران تبدیل می کند.

  SNO

  ارائه دهندگان

  قیمت

  پیشنهاد تخفیف

  1

  NordVPN

  $ 2.75 – ماه

  77٪ تخفیف

  2

  ExpressVPN

  $ 8.33 – ماه

  35٪ تخفیف

  3

  PureVPN

  2.95 دلار – ماه

  65٪ تخفیف

  4

  PIA VPN

  3.33 دلار – ماه

  12٪ تخفیف

  به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

  ارسال شده توسط دیوید تامسون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

  پاسخ داده شده در 11 فوریه 2019 7:11 صبح


   0

   &# 10004؛

   جواب خصوصی

   این فرآیند با نصب برنامه torrent مانند Bittorrent شروع می شود و کامپیوتر را برای اشتراک فایل P2P متصل می کنید. این روش خطرات زیادی را شامل می شود زیرا torrent ها اغلب حاوی بدافزار هستند و افراد از VPN رایگان برای تورنت استفاده می کنند که دارای سطح ایمنی کافی برای محافظت از اطلاعات نیست.

   برای جلوگیری از چنین برخوردهایی ، شما نیاز به یک VPN معتبر دارید تا داده ها را از چشم کنجکاو ISP خصوصی کنید. آنها مکان واقعی شما و آدرس IP را که ناشناس ترافیک اینترنت است پنهان می کنند.

   PureVPN یک نرم افزار عالی است که در همه کشورها فعالیت می کند. آنها بیش از 750+ سرور VPN دارند که به طور مرتب به روز می شوند تا سرعت را حفظ کنند. همچنین ، PureVPN در راه اندازی پروتکل های امنیتی که رمزگذاری داده ها و هویت از سرقت است ، ابتکاری است..

   به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

   ارسال شده توسط مارتین اسمیت (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

   پاسخ داده شده در 14 دسامبر 2018 ، ساعت 11:15 صبح


    0

    &# 10004؛

    جواب خصوصی

    بله ، به داشتن بهترین VPN رایگان برای تورنت فکر نکنید زیرا این سرویس 256 بیتی برای کاربران اینترنت فراهم نمی کند که داده های شما مخفی در متن تراشه باشد. با این حال ، VPN های رایگان با آژانس های دولتی و ISP ها همکاری می کنند تا افراد را به دلیل بارگیری محتوای غیرقانونی گرفتار کنند.

    در این سناریو می خواهم توصیه کنم ExpressVPN برای تورنت یک گزینه بسیار مطمئن است زیرا 256 رمزگذاری داخلی را ارائه می دهد و مخاطبی را که دوست دارند با پنهان کردن داده ها torrenting کنند ، فریب می دهد. علاوه بر این ، دارای سرورهای P2P است که از پرتاب سرعت جلوگیری می کند و عملکرد اتصال را پشتیبانی می کند.

    به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

    ارسال شده توسط کریس جردن (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

    پاسخ داده شده در تاریخ 30 نوامبر 2018 10:08 صبح


     0

     &# 10004؛

     جواب خصوصی

     تورنتینگ از کانال P2P استفاده می کند که به سایر کاربران امکان اتصال به سیستم شما را می دهد. در این دوره از سرویس دهنده های اینترنتی و سایر چشم های کنجکاوی می توانند فعالیت های شما را به راحتی ردیابی کنند ، که بهترین VPN رایگان را برای torrenting از این سوال به کلی پرتاب می کند. به نظر من ، یک VPN سازش رایگان در مورد ویژگی ها ، به همین دلیل “رایگان” است.

     برای مخفی کردن فعالیت های اینترنتی خود از ISP ها و سازمان های دیگر مانند آژانس های نظارتی و ترول های حق چاپ. لازم است که یک NordVPN در حالی که torrent می کند که ناشناس بودن اینترنت را بدون محدودیت پهنای باند یا نشت IP به هکرها و snoopers داده تضمین می کند.

     به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

     ارسال شده توسط الكساندر كول (سؤالات: 0 ، پاسخ ها: 33)

     پاسخ داده شده در 20 نوامبر 2018 2:27 بعد از ظهر


      0

      &# 10004؛

      جواب خصوصی

      همه کشورها ISP خود را برای نگه داشتن اطلاعات مشتری که فضای فعالیت های آنلاین را محدود کرده است ، تأیید کرده اند. با ترکیب بهترین VPN رایگان برای تورنت ، می توانید از این امر جلوگیری کنید ، زیرا به عنوان یک گزینه جایگزین برای تمبر استفاده می شود ، زیرا باعث می شود یک گذرگاه متفاوت برای مبادله فعالیت وب ایجاد شود.

      بخش بزرگی از کاربران تورنت P2P VPN را به صورت رایگان اعمال می کنند زیرا نیازی به تأیید اعتبار ندارد و بدون شارژ یک پنی انفرادی یک انجمن ایجاد می کند. یک VPN تورنت رایگان دارای سرعتی سریع نیست که طول مدت زمان را گسترش می دهد. علاوه بر این ، داده های اصلی شما را به ISP ها و سازمان ها منتشر می کند.

      بعنوان مثال برخی از VPN ها برای تورنت به خوبی شناخته می شوند, NordVPN یا ExpressVPN. با این وجود ، این VPN ها در کلاس torrenting قرار ندارند. با این حال ، این VPN ها به دلیل افزایش سرعت تورنت معروف هستند. بخش عمده ای از جمعیت عمومی در حال استفاده از VPN برای تورنت هستند و در کنار سرعت سریع و شبکه های ایمن تجربه بهتری دارند..

      به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

      ارسال شده توسط آلن بالابان (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

      در 20 اکتبر 2018 11:01 صبح پاسخ داده شده است


       0

       &# 10004؛

       جواب خصوصی

       بله ، من Tunnelbear را می شناسم که به صورت رایگان در تورنمنت VPN اتفاق افتاده است ، وعده ارائه اتصال بی پایان اینترنت با رمزگذاری نهایی را برآورده می سازد. وقتی عاشق تورنت پرس و جو را بر روی دستگاه وارد می کند. ابتدا به سرور VPN از طریق سیلندر ایمن مستقر شده توسط Tunnelbear می رود و سپس به اینترنت جهانی سفر می کند.

       این روش سرعت اینترنت را کند نمی کند ، به همین دلیل VPN رایگان برای تورنت از سرورهای P2P استفاده می شود که برای انتقال بسته های داده از طریق اینترنت ساخته شده اند.

       با این حال ، شما هرگز با سیاست های حفظ حریم خصوصی یک سرویس VPN رایگان مطمئن نیستید. حفظ حریم خصوصی یک نیاز ضروری است ، به خصوص هنگام انجام بارگیری و به اشتراک گذاری فایل P2P. اکثر مردم VPN رایگان را انتخاب می کنند زیرا نگران نرخ بالا و سرمایه گذاری آنها هستند که نباید در این زمینه شرکت کنند.

       NordVPN یکی از خدمات پرداخت شده VPN است که محبوب و همچنین بسیار مقرون به صرفه است. همچنین ، ریسک های سرمایه گذاری شما با دوره آزمایشی رایگان و ضمانت برگشت پول از بین می رود.

       به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

       ارسال شده توسط پیتر جو (سوالات: 0 ، پاسخ ها: 2)

       پاسخ داده شده در 17 آگوست 2018 ، ساعت 7:37 بعد از ظهر


        0

        &# 10004؛

        جواب خصوصی

        برای ایجاد اتصال به اینترنت مجزا بهترین VPN رایگان بی شمار برای تورنت وجود دارد. با این حال ، برخی از VPN ها مزیت خاصی برای کاربران تورنت ارائه نمی دهند. همچنین ، VPN های تورنت رایگان سرویس دهنده های بهینه شده P2P را ارائه نمی دهند که شامل سرعت سریع هستند. این VPN ها داده ها را به ISP ها و آژانس های اطلاعاتی مبادله می کنند که خلاف آزادی اینترنت است.

        به نظر من بهترین VPN تورنت خواهد بود NordVPN, زیرا اولویت حریم خصوصی اینترنت کاربران است. NordVPN سرورهای بهینه سازی شده P2P را ارائه می دهد که با رمزگذاری های غیرممکن به کرک ایمن هستند. به طور خلاصه ، من از سرعت و سطح حفاظتی که به کاربران ارائه داد کاملاً شگفت زده شدم. اگر می خواهید با یک VPN torrent کنید ، سرمایه گذاری در این VPN ارزشمند خواهد بود.

        به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

        ارسال شده توسط آملیا لوئیس (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

        در 11 ژوئیه 2018 ساعت 6:39 بعد از ظهر پاسخ داده شده است


         0

         &# 10004؛

         جواب خصوصی

         همه کشورها ISP خود را برای نگهداری اطلاعات کاربر مجاز ساخته اند که فضای فعالیت های تورنت را محدود کرده است. این امر می تواند با ادغام بهترین VPN رایگان برای تورنت از آنجا که گزینه مناسبی است عنوان کرد زیرا یک تونل جداگانه برای معامله ترافیک اینترنت ایجاد می کند..

         اگر مردم از حملات سایبری رنج می برند مهم است که از انتقال P2P VPN رایگان برای انتقال پرونده ها جلوگیری کنید زیرا داده های تولید شده از طریق رایانه های شخصی را رمزگذاری نمی کند و توسط آژانس های نظارتی قابل مشاهده است..

         همین الان, ExpressVPN مناسب برای تورنت است زیرا اطلاعات را با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی مخفی می کند که باعث می شود کل اینترنت ترافیک پنهان شود. بنابراین ، این امر برای ISP ها و آژانس های نظارتی رمزگشایی غیر ممکن می شود.

         به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

         ارسال شده توسط دیوید جکسون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

         پاسخ داده شده در تاریخ 22 ژوئن 2018 10:53 صبح


          0

          &# 10004؛

          جواب خصوصی

          به جای برجسته کردن بهترین VPN رایگان برای تورنت برای اینکه ترافیک و هویت خود را ناشناس کنید. این ممکن است گزینه ای مطمئن برای اعمال باشد ExpressVPN که فعالیت های ورود به سیستم را حفظ نمی کند و سرعت مستقیمی را به طور مداوم انجام می دهد. دارای پروتکل هایی است که یک اتصال P2P محکم ایجاد می کند و از چشم کنجکاو فرار می کند.

          بسیاری از عاشقان تورنت از P2P VPN رایگان استفاده می کنند زیرا نیازی به تأیید اعتبار ندارد و بدون شارژ یک پنی یک اتصال برقرار می کند. با این حال ، VPN تورنت رایگان فاقد سرعت سریع است که باعث افزایش زمان می شود. همچنین ، اطلاعات واقعی شما را به ISP ها و آژانس های نظارتی هدر می دهد.

          در زمان های اخیر ، من تجربه کردم ExpressVPN برای تورنت در مناطق مختلف ایالات متحده و من با برنامه های VPN آنها زمان بسیار خوبی داشتم زیرا قابلیت اطمینان اتصال سریع را حفظ می کند.

          به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

          ارسال شده توسط مایک ویلسون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

          پاسخ داده شده در تاریخ 4 مه 2018 ساعت 7:33 صبح


           0

           &# 10004؛

           جواب خصوصی

           من فکر می کنم شما تحقیق دقیقی در مورد VPN رایگان برای تورنت انجام نداده اید ، در غیر این صورت ممکن است نظر شما جنبه های مختلفی داشته باشد. خوب ، این VPN ها از نظر ناشناس بودن و سرورهای P2P محدودیت هایی دارند که نیاز اساسی تورنت هاست. زیرا سرعت اینترنت را تغییر داده و ISP را از خواندن ترافیک اینترنت باز می دارد.

           با این حال ، برخی از بهترین VPN تورنت رایگان برجسته شده توسط افراد در تجربه واقعی است که از ترافیک uTorrent و BitTorrent پشتیبانی می کنند. شما فقط آن نرم افزار VPN را در چندین دستگاه دارید و می توانید با محدودیت قوانین حق چاپ که توسط آژانس های نظارتی اعمال می شود ، مخالفت کنید.

           به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

           ارسال شده توسط تام جونز (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

           پاسخ داده شده در تاریخ 2 آوریل 2018 1:48 بعد از ظهر


            0

            &# 10004؛

            جواب خصوصی

            مطمئن نیستید که در مورد کدام VPN تورنت رایگان صحبت می کنید زیرا همه آنها برای ایجاد ارتباط ایمن با uTorrent یا BitTorrent طراحی نشده اند. شما باید با در نظر گرفتن عواملی که در کل روش ایجاد می شود ، VPN تورنت رایگان را طبقه بندی کنید.

            برخی از VPN ها به دلیل تورنت از قبیل مشهور هستند ExpressVPN یا NordVPN. با این حال ، این VPN ها در طبقه بهترین VPN رایگان برای تورنت قرار ندارند ، آنها VPN های پرداخت شده هستند اما از روش torrenting پشتیبانی می کنند. اکثر مردم از این VPN ها برای تورنت استفاده می کنند و از نظر سرعت و اتصال سریع سرعت موفق دارند.

            به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

            ارسال شده توسط جو دنلی (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

            پاسخ داده شده در 16 مارس 2018 7:37 صبح


             0

             &# 10004؛

             جواب خصوصی

             بسیاری از افراد در اعلام اینکه VPN رایگان برای uTorrent تصمیم مفیدی است ، متوقف نیستند. من فکر می کنم قبل از صدور حکم باید نتایج تاریخی را ببینند. افرادی که سعی در فرار از ISP و نظارت گسترده دارند بدون آنکه رمزگذاری محکمی داشته باشند تحت قانون نقض حق نسخه برداری دستگیر شده اند.

             با این حال ، گزینه مشابه هنوز موفق است اما سفارشی سازی با بهترین VPN رایگان برای تورنت بازی می شود. این بدان معناست که در ذهن شما باید یک چک لیست تهیه کنید که از طریق آن می توانید VPN تورنت رایگان را شناسایی کنید که برای این منبع ضروری است. در این مرحله زمان لازم است اما اگر لازم نیست ، می توانید NordVPN را برای تورنت انتخاب کنید که مناسب ترین انتخاب است.

             به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

             ارسال شده توسط جیمز پترسون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

             پاسخ داده شده در 20 فوریه 2018 ساعت 7:15 بعد از ظهر


              1

              &# 10004؛

              جواب خصوصی

              بله ، من دیده ام افرادی که با VPN رایگان برای torrent کردن تلاش می کنند و سعی می کنند چندین جایگزین برای داشتن یک اتصال اینترنتی پایدار داشته باشند. این اتفاق می افتد که ابزار VPN شما برای رمزگذاری ترافیک اینترنت کافی نیست. این امر به ISP ها برای پیاده سازی قوانین و مقررات مربوط به حق نسخه برداری که کاربر را به عنوان شخص سیاه لیست شده نشان می دهد.

              برای طفره رفتن مواردی از جمله هک کردن و نشت اطلاعات در حال مشاهده به ISP ها ، از اجتناب از torrent VPN رایگان و نگاه داشتن یک ابزار قابل اعتماد مانند ExpressVPN برای تورنت استفاده کنید. این برنامه از اشتراک فایل P2P پشتیبانی می کند و استخر بزرگی از سرورهای VPN دارد که سرعت بالایی را ارائه می دهد. ExpressVPN بطور اختصاصی بینش کلی کاربران را رمزگذاری می کند و به طور خاص به کاربران نهایی مجاز اجازه می دهد تا آن اطلاعات را ببینند.

              به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

              ارسال شده توسط آلبرت مارش (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

              پاسخ داده شده در تاریخ 5 فوریه 2018 ، ساعت 9:10 صبح


               0

               &# 10004؛

               جواب خصوصی

               من کاملاً با افرادی موافقم که نظرشان سپر کانون را برای تورنت ترجیح می دهد. دلایل مختلفی دارد که آن را به بهترین VPN رایگان برای تورنت تبدیل می کند و هیچ کس نمی تواند این واقعیت ها را انکار کند. Hotspot VPN به طور فعال در موضوعات مربوط به حریم خصوصی اینترنت شرکت می کند و باعث ایجاد شهرت آنها در بین کاربران شده است.

               شما نمی توانید سپر hotspot را در لیست VPN torrenting free که اغلب به دلیل آسیب پذیری های آنها وارد جریان اصلی می شود ، علامت گذاری کنید. همچنین ، این VPN فقط برای یک هدف خاص مانند به اشتراک گذاری فایل P2P نیست. Hotspot VPN در بسیاری از کشورها عملیاتی است زیرا آنها سرورهای VPN را در سراسر جهان اشغال کرده اند.

               به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

               ارسال شده توسط کلی موریسون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

               پاسخ داده شده در تاریخ 26 ژانویه 2018 ساعت 7:20 شب


                0

                &# 10004؛

                جواب خصوصی

                آیا به استفاده از VPN رایگان برای تورنت فکر می کنید؟ خوب ، این یک ابزار عالی نیست زیرا آنها پشتیبانی از سرورهای P2P را ندارند که شما را با سرعت بارگیری سریع توانمند می کنند.

                در حال حاضر ، Betternet احتمالاً می تواند در این شرایط کار کند که با توجه به اینکه فاکتورهای امنیتی و حفاظتی را در بر می گیرد و باعث می شود اتصال وب از دامنه ISP شما فراتر رود ، بهترین VPN رایگان را برای تورنت ایجاد می کند..

                تورنت رایگان VPN یک آدرس IP انفرادی را به بیش از 80 مشتری اختصاص می دهد و به مشتریان مختلف این امکان را می دهد تا فعالیت خود را بدون انجام پرداخت بپردازند. با توجه به همین دلیل بسیاری از افراد هنگام استفاده از این VPN هک می شوند.

                خیلی بهتر است از ExpressVPN استفاده کنید به این دلایل که داده های شما را هنگام اتصال به آن رمزگذاری می کند. بنابراین ، فعالیت آنلاین شما از چشم کنجکاو ISP و سازمان های دولتی پنهان نگه داشته می شود.

                به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

                ارسال شده توسط اریک ماتئو (سؤالات: 0 ، پاسخ: 4)

                پاسخ داده شده در 21 ژانویه 2018 5:17 بعد از ظهر


                 0

                 &# 10004؛

                 جواب خصوصی

                 این روش می تواند وحشتناک باشد وقتی دستگاه شما هنگام اتصال به شبکه P2P ، اطلاعات را به ISP ها یا آژانس های نظارتی منتقل می کند. با این روش ، تورنت رایگان VPN تصمیم مناسبی برای اتخاذ نیست. این منطقه امنیت آنلاین را پوشش نمی دهد و همچنین مرور آنلاین شما را رمزگذاری نمی کند.

                 در چنین شرایطی ، P2P VPN برای تورنت همان چیزی است که شما نیاز دارید. آنها خواست شما را که سریعترین اشتراک گذاری اطلاعات با رمزگذاری نهایی به پایان است ، برآورده می کند. واضح است که موقعیت مطلوب دیگر رایج است که منطقه شما را تحت پوشش خود قرار می دهد و شما را از ISP شما نجات می دهد. از آنجا که برای ISP غیر قابل کشف هستید ، ناشناس و تورنت را آزادانه مرور کنید.

                 به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

                 ارسال شده توسط آدام بولت (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

                 در 18 ژانویه 2018 ساعت 11:24 صبح پاسخ داده شده است


                  0

                  &# 10004؛

                  جواب خصوصی

                  این روش هنگامی شروع می شود که شما با یک torrent واسط کار می کنید ، به عنوان مثال ، Bittorrent و رایانه را برای اشتراک فایل P2P رابط می کنید. این متدولوژی خطرات زیادی را شامل می شود که حاوی بدافزار هستند و افراد از VPN تورنت رایگان استفاده می کنند که دارای سطح کافی برای تماشای داده ها نیست.

                  برای حفظ فاصله از چنین تجربیاتی ، شما به بهترین VPN برای تورنت نیاز دارید تا طبق اطلاعات ISP ، اطلاعات را از این طریق خصوصی کنید. آنها منطقه اصلی شما و آدرس IP را که ناشناس فعالیت آنلاین شما است ، پنهان می کنند.

                  من از NordVPN برای تورنت استفاده می کنم به این دلیل که این VPN با توجه به امنیت و حفاظت بسیار عالی است و این یکی از نیازهای اساسی برای تورنت است. NordVPN با گسترش سرورهای VPN جدیدترین محصول را ارائه می دهد. این یکی از ارائه دهندگان VPN پرداخت شده است که برجسته و علاوه بر این بسیار متوسط ​​است.

                  به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

                  ارسال شده توسط التون فینچ (سوالات: 0 ، پاسخ ها: 4)

                  پاسخ داده شده در 11 ژانویه 2018 5:23 بعد از ظهر


                   0

                   &# 10004؛

                   جواب خصوصی

                   تورنتینگ هنگامی که رایانه یا ابزار شما با استفاده از وب بدون استفاده از تلاشهای ایمنی در ارتباط باشد ، به یک خطر تبدیل می شود. فعالیتهای وب که انجام می دهید مستقیماً به ترتیب بررسی ISP می روند و آنها را برای شما اعلام می کنند. با توجه به اینکه آنها قلمرو امنیت آنلاین را پوشش نمی دهند ، نمی توانید با VPN رایگان از این هشدارها دوری کنید..

                   برای پنهان کردن شخصیت وب از ISP در میان آبشارها ، داشتن بهترین VPN برای تورنت با توجه به واقعیتی که برجسته می کند ، برای مثال ، سوئیچ Kill ، بسیار اساسی است و به طور طبیعی فعالیت شما را از به اشتراک گذاشتن در ISP محافظت می کند. VPN به دلیل پیشرفت در سرعت وب با توجه به تعداد بیشماری مشتری که یک سند مشابه را مشاهده می کنند ، تخفیف می یابد.

                   ابزارهای پیشنهادی VPN برای تورنت NordVPN و ExpressVPN

                   به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

                   ارسال شده توسط میرکو هالس (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

                   پاسخ داده شده در تاریخ 4 ژانویه 2018 3:44 بعد از ظهر


                    0

                    &# 10004؛

                    جواب خصوصی

                    وقتی دستگاهی که به آن متصل هستید در معرض حملات سایبری آسیب پذیر باشد ، می دانید که تورنت خطرناک است. این اتفاق می افتد زمانی که اقدامات امنیتی انجام نشود. بنابراین ، سرویس VPN رایگان برای تورنت انتخاب خوبی برای انتخاب نیست. این قسمت از حریم خصوصی آنلاین را پوشش نمی دهد و همچنین مرور اینترنت شما را رمزگذاری نمی کند.

                    در چنین شرایطی ، بهترین VPN برای torrent همان چیزی است که شما نیاز دارید. آنها تمایل شما برای به اشتراک گذاری پرونده P2P را با رمزگذاری نهایی به پایان می رسند. بدیهی است ، مزیت دیگر محبوبیت آن این است که مکان شما را پنهان می کند و شما را از چنگ زدن به ISP شما محافظت می کند. از آنجا که در ISP خود نامرئی هستید ، ناشناس و تورنت را آزادانه مرور کنید.

                    به عنوان هرزنامه علامت گذاری شده است

                    ارسال شده توسط جان براندون (سؤالات: 0 ، پاسخ: 33)

                    پاسخ داده شده در تاریخ 1 ژانویه 2018 5:16 بعد از ظهر

                     «بازگشت به صفحه قبلی

                     لطفا برای ارسال سوالات وارد شوید.

                     نام کاربری یا آدرس ایمیل

                     کلمه عبور

                     مرا به خاطر بسپار

                     • به صفحه ورود به سیستم WP بروید
                     Kim Martin
                     Kim Martin Administrator
                     Sorry! The Author has not filled his profile.
                     follow me