שאלות נפוצות בנושא DNS חכם |

מה זה DNS חכם?


DNS חכם הוא שירות לעקיפת מגבלות וחסימות מקוונות. זה לא משנה את ה- IP שלך ולא מצפין את החיבור שלך כמו VPN אבל מציע מהירות טובה יותר בעת צפייה בתכני וידאו. הוא זמין כמעט בכל מכשיר והוא מאפשר לך לגשת לאתרים מאזורים שונים באותו זמן מבלי שתצטרך לשנות הגדרות כלשהן.

כיצד עובד DNS חכמה?

על ידי שינוי הגדרות ה- DNS שלך כך שתתאים לשרתי ה- DNS החכמים שלנו. בדרך זו אנו יכולים להפנות מחדש את הנתונים שלך. טכנולוגיה זו לא תשנה את ה- IP שלך.

האם DNS חכם משפיע על המהירות שלי?

זה אחד היפים שבטכנולוגיה זו: זה כמעט ולא משפיע על המהירות שלך.

האם החיבור שלי יוצפן?

לא, עם DNS חכם כל הנתונים נשלחים ישירות למכשיר שלך ואינם מוצפנים (אלא אם אתה מבקר באתר https).

האם ה- IP שלי יוסתר / ישתנה?

לא. DNS חכם אינו משנה או מסתיר את ה- IP שלך.

מה שם המשתמש והסיסמה של שירות ה- DNS החכם שלי?

אנו משתמשים בשיטת אימות אחרת עבור שירות ה- DNS החכם שלנו כך שאין לך סיסמא ושם משתמש. במקום זאת אנו משתמשים במפתח DNS חכם ייחודי בו עליך להשתמש לצורך כניסה לתוכנה שלנו. מפתח זה הוא ייחודי ואסור לשתף אותנו עם אף אחד. אם אינך משתמש בתוכנה שלנו כדי להתחבר ל- DNS חכם, עליך לאמת את ה- IP שלך מחשבונך באתר האינטרנט שלנו – זו מערכת האימות השנייה שלנו.

בכמה מכשירים אוכל להשתמש בו זמנית עם שירות ה- DNS החכם שלי?

אתה יכול להשתמש בכמה מכשירים שתרצה כל עוד הם נמצאים באותה רשת ויש להם אותה IP חיצונית.

מהו פרוקסי HTTP שקוף ומהו פרוקסי DNS שקוף?

יתכן שלא תדע זאת, אך ספק שירותי האינטרנט שלך “מקרב” את כל התעבורה שלך באינטרנט / http דרך האקססוריז השקופים שלהם.

פרוקסי HTTP שקוף
פרוקסינט שקוף (הידוע גם כפרובוקציה / זיכרון מטמון של יירוט) צובר פופולריות עם יותר ויותר ספקי שירותי אינטרנט. עם פרוקסי HTTP שקוף, המשתמש לא יצטרך לציין פרטי פרוקסי לדפדפן שלו או בכל מקום אחר – כל תעבורת HTTP באינטרנט תיאלץ תמיד לעבור דרך שרת ה- Proxy. זה כרוך ביירוט חבילות שבדרך כלל יעבור ישירות לשרתי אינטרנט, והפנייתם ​​לעבור דרך שרתי ה- Proxy שלהם ואז לשרתי האינטרנט..

פרוקסי DNS שקוף
חלק מספקי שירותי האינטרנט משתמשים כעת בטכנולוגיה הנקראת ‘פרוקסי DNS שקוף’. באמצעות טכנולוגיה זו הם יירטו את כל בקשות בדיקת ה- DNS (יציאת TCP / UDP 53) ויעניקו באופן שקוף את התוצאות. זה למעשה מכריח אותך להשתמש בכתובות ה- DNS שלהם ואינך יכול לשנות אותם.

מהו DNS דינאמי (DDNS) ומדוע עלי להשתמש בו בשירות ה- DNS החכם שלי?

אם לומר זאת פשוט מאוד: DNS דינאמי (DDNS) הוא שיטה לאימות אוטומטי של כתובת ה- IP שלך. זה עוזר אם ספק שירותי האינטרנט שלך משנה את ה- IP שלך לעיתים קרובות. להשתמש בזה "גרזן" תצטרך שירות DDNS פעיל ונתב.

כדי להגדיר DNS דינמי בנתב שלך, עקוב אחר הדרכה זו:

  1. כדי שתוכל לאמת את כתובת ה- IP שלך באמצעות DNS דינמי באמצעות השירות שלנו, עליך לקבל תחילה את שם מארח ה- DNS הדינמי שלך. אם אין לך כבר חשבון, תצטרך לרשום חשבון אצל ספק DNS דינמי. הפעל את המארח לפני שתגדיר אותו בנתב.
  2. הגדר את ה- DDNS בנתב שלך. עליך לקבל הוראות מספק ה- DNS הדינמי שלך.
  3. היכנס לחשבונך באתר CactusVPN.
  4. לך להגדרות -> הגדרות DNS דינמיות.
  5. ב”שם מארח “הזן את שם מארח ה- DNS הדינמי שלך (אנו נבדוק אם זה לא משמש כבר) ולחץ על "עדכון" כפתור.

מדוע אתה מבקש ממני לאמת את ה- IP שלי לעיתים קרובות מאוד?

עליך לאמת את ה- IP שלך בכל פעם שהיא משתנה. זה יכול לקרות כשאתה משנה את המיקום שלך או אם ספק האינטרנט שלך מספק לך IP דינמי.

  1. אם אתה משתמש בשירותי DNS חכמים עם תוכנת CactusVPN, אתה יכול להגדיר אותם לאמת את ה- IP שלך באופן אוטומטי. בכרטיסייה הגדרות, קבע אפשרות זמן תחת החלק "עדכן IP בכל".

  2. אתה יכול לאמת את כתובת ה- IP שלך מחשבונך -> הגדרות -> אמת את כתובת ה- IP שלך, על ידי לחיצה על "אמת את ה- IP" כפתור.

    לחלופין, תוכל לאמת את זה על ידי גישה אל ה- "אמת את ה- IP" קישור, אותו תוכלו לסמן ולפתוח בכל פעם לאימות כתובת ה- IP שלכם.

  3. אם אתה מגדיר את שירות ה- DNS החכם בנתב DD-WRT, אנא עקוב אחר הדרכה זו.

האם אוכל להשתמש ב- DNS ו- VPN חכמים בו זמנית?

אינך יכול להשתמש הן ב- VPN והן בשירות ה- DNS החכם באותו זמן שהם מתנגשים זה עם זה.

במקרה שאתה מחובר ל- VPN וחיבור ה- VPN מוגדר עם שירות ה- DNS החכם, שירות ה- DNS החכם יעבוד, אך החיסרון של זה הוא שכתובת ה- IP המאומתת תהיה ה- IP משרת ה- VPN. משמעות הדבר היא כי סביר מאוד שמשתמשים אחרים יקבלו את אותה ה- IP באותו תוקף וזה יתנגש עם אזור האתר שהוקם על ידי המשתמש. במילים אחרות, הסיכוי נמוך כי אזור האתר שנבחר יהיה זה לטעון עם חיבור ה- DNS החכם שלך.

מצד שני, אם הגדרת המכשיר / הרשת שלך באמצעות DNS חכם ואז אתה מתחבר ל- VPN במכשיר זה או ברשת, חיבור ה- VPN יתעלם מכתובות ה- DNS שהגדרת במכשיר / הרשת שלך. כמו כן, קידוד ה- VPN ישפיע על מהירות חיבור האינטרנט ותאבד את היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- DNS חכם.

יש רק מקרה אחד כאשר זה מעשי להשתמש בשני השירותים בו זמנית. בואו נגיד שאתה רוצה שכל המכשירים בבית / משרדך ישתמשו בשירות ה- DNS החכם אך גם אתה דורש שחלק מהמכשירים יהיו מחוברים ל- VPN. במקרה זה האפשרות הטובה ביותר היא להגדיר את כתובות ה- DNS שלנו בנתב שלך ולהקבל את המכשירים הדורשים חיבור VPN לחיבור ה- VPN בנפרד..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me