פתרונות להודעות כישלון OpenVPN

מפגש עם אימות שגיאות כישלון בעת ​​התחברות ל- ProtonVPN בעת שימוש בלקוחות VPN של צד שלישי? המשך לקרוא כדי למצוא רשימת פתרונות לבעיה זו.

ישנן מספר דרכים להתחבר ל- ProtonVPN מלבד היישום המקורי שלנו (זמין כעת ב- Windows). אפשר גם להתחבר באמצעות לקוח OpenVPN של צד שלישי כגון Tunnelblick ב- Mac, חבילת OpenVPN בלינוקס או לקוחות ניידים שונים ב- iOS ואנדרואיד..


מהי שגיאת כשל אימות ומדוע היא מופיעה?

יכול להיות שכמה ניסיונות חיבור יזרקו הודעת שגיאה AUTH FAILED ובהתאם למכשיר ולמערכת ההפעלה, ההודעה תיראה כמו הבאה:

אנדרואיד-הרשמה להיכשלכשל אוטומטי באנדרואיד – OpenVPN עבור לקוח אנדרואיד

 

linux-authentic-failFail Authail ב- Linux – שורת הפקודה של אובונטו

הודעת השגיאה הזו נזרקת על ידי פרוטוקול OpenVPN ויכולה להיות אחד משני דברים:

 1. האישורים אינם נכונים, נגרמת למשל על ידי שימוש בערכת האישורים השגויה, שגיאת הקלדה בעת הזנת שם המשתמש והסיסמה שלך, שינוי סיסמא אחרון; או
 2. הגעת למספר הפגישות המקסימאלי שלך במקביל. לתכניות שונות יש מספר מקסימאלי שונה של פעילויות בו זמנית, למשל משתמשים בחינם מקבלים חיבור אחד, ואילו משתמשי פלוס מקבלים עד 5 חיבורים. לפרטים נוספים, עיין בתוכניות ProtonVPN השונות.

צעדים מהירים לתיקון שגיאת כישלון אימות

אם אתה נתקל בשגיאה זו, ישנם מספר דברים שאתה יכול לנסות לתקן את המצב הזה. אנא נסה את הצעדים הבאים כדי לפתור את הבעיה:

 1. ודא שאתה משתמש בתעודות OpenVPN נכונות. וודא שאתה משתמש באישורי OpenVPN שלך (ולא את אישורי הפרוטון שלך). ProtonVPN מעסיקה שתי קבוצות של אישורים, אישורי חשבון Proton שלך, המשמשים בכניסה לאתר הבית protonvpn.com (או לדוא”ל שלך אם אתה משתמש ProtonMail), וכן את אישורי OpenVPN שלך, המשמשים לאימות עם שרתי VPN אם אתה משתמש ביישום OpenVPN של צד שלישי. מסיבות אבטחה, עליך להשתמש בתעודות OpenVPN שלך ולא בתעודות Proton שלך כשאתה נכנס באמצעות יישומי VPN של צד שלישי. עיין במאמר זה לפרטים היכן למצוא ולהגדיר את אישורי OpenVPN שלך.
 2. אשר כי אתה ניגש לשרתים הזמינים עבורך תוכנית ProtonVPN. בדוק שהשרת שאליו אתה מנסה להתחבר זמין למנוי שלך. ל- ProtonVPN הצעות תכניות שונות ולכל רמה יש גישה למערך שרתים שונה. לדוגמה, משתמשי ProtonVPN Free מקבלים גישה לשרתי חינם במדינות אלה, ואילו משתמשי ProtonVPN Plus מקבלים גישה לכל השרתים בכל המדינות, כולל שרתי Secure Core. ראה כאן לפרטים נוספים על שרתים שונים או עיין בתוכניות השונות שלנו.
 3. וודא שאתה משתמש בלקוח מכובד. וודא שהתקנת את הלקוח הנכון ועדכנת לסעיף האחרון. לדוגמה, מספר מדהים של לקוחות VPN (קישור חיצוני – נייר מחקר CISRO, PDF) הזמינים בחנות Android Play אינם מיושמים כראוי ומהווים סיכון אבטחה במקום לשפר את פרטיותך. למרות כמה יישומים גרועים, קיימים מספר לא מבוטל של לקוחות אמינים. אם יש לך בעיות הרשאה, אנא השתמש באחד מלקוחות ההמלצה שלנו מהמדריכים שלנו עבור Mac, Linux, Android ו- iOS.
 4. בדוק אם שרת אחר עובד. התחבר לשרת אחר במדינה אחרת ובדוק אם בעיה זו נמשכת. לפעמים עלינו לקחת שרתים מסוימים במצב לא מקוון לצורך תחזוקה וככאלה זה יכול לקרות שהם זמינים באופן זמני. ביישומים מקוריים של ProtonVPN, מידע זה יוצג אוטומטית. עבור לקוחות צד ג ‘, בדוק את עמוד השרת ואת עמוד הסטטוס ProtonMail שלנו כדי לבדוק אם יש השבתות מדווחות.
 5. בדוק את מספר המכשירים המחוברים / המתן X דקות ונסה שוב. וודא כי אין לך יותר מכשירים מחוברים ממספר החיבורים המרבי המותר שלך. האם המחשב הנייד בחדר השני עדיין מחובר? מה דעתך על תחנת העבודה שלך? או שהטאבלט במקום הורי / חבר / בן זוגך עדיין מחובר? בדוק שוב את מכשירי העבר שלך וודא שאף אחד מהם לא ממשיך להפעיל את ההפעלות שלהם ותופס חריצי חיבור.
 6. שדרג לתכנית שיש בה יותר חיבורים. כאמור, תוכניות שונות מאפשרות מספר שונה של חיבורים בו זמנית, ובעוד המכשירים המחוברים של כולם גדלים. אם אתה זקוק לחיבורים נוספים, השווה את התוכניות שלנו ושקול לשדרג לחיבורים נוספים.
 7. שנה את שם המשתמש והסיסמה של OpenVPN ונסה שוב את החיבור. אם כל אלה לא הניבו תוצאות טובות, נסה לשנות את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- OpenVPN כפי שהוסבר כאן ובדוק אם זה מאפשר לך להתחבר שוב. אזהרה: הדבר ידרוש ממך לאפס כל שאר המכשירים הקיימים המשתמשים בסיסמת OpenVPN (לקוחות מקוריים יסתגלו אוטומטית). דוגמה: הגדרת Tunnelblick ב- Mac בהצלחה אך נתקלת בבעיות עם חיבורי iOS. אם תאפס את אישורי ה- OpenVPN שלך, יש להגדיר מחדש את שני המכשירים.
 8. קבל את קבצי ה- config של OpenVPN האחרונים. מעת לעת אנו מעדכנים קבצי תצורה, ולעתים השרתים מוסרים, מוקצים מחדש או מוסיפים אותם. אם אף אחד מהשלבים שלעיל לא עובד עבורך, נסה לעבור ללוח המחוונים של ProtonVPN (account.protonvpn.com) כדי לקבל את קבצי ה- config של OpenVPN האחרונים עבור הפלטפורמה שלך. כניסה ל- account.protonvpn.com מחייבת להשתמש בשם המשתמש והסיסמה שלך בפרוטון (פרטים כאן).
 9. בדוק אם שילמת עבור השירותים. כשאתה נרשם ומשלם עבור ProtonVPN, תחויב ברגע שאתה נרשם. לאחר שחלף הזמן ששילמת עבורו, תצטרך לשלם עבור החשבונית שתקבל בתום המינוי. אתה יכול למצוא את החשבוניות שלך במרכז השליטה ProtonVPN, התשלומים שלך. (http://account.protonvpn.com/)

עדיין נתקל ב- AUTH FAILURE?

אם ניסית את כל השלבים שלמעלה ועדיין נתקלת בכישלון אימות, צור קשר עם צוות התמיכה שלנו באמצעות protonvpn.com/support-form וספק לנו תוצאות עבור כל אחד מהשלבים שלעיל. בדרך זו אנו יכולים להרים ישירות היכן שהפסקת ולהמשיך לפתור את הכישלון האוטומטי ולחבר את ה- ProtonVPN שלך למועד..

מאמרים קשורים

כיצד להגדיר ProtonVPN ב- Mac

כיצד להגדיר את ProtonVPN ב- Linux

כיצד להגדיר ProtonVPN באנדרואיד

כיצד להגדיר ProtonVPN ב- iOS

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me