שאלות נפוצות בנושא הגדרות חשבון

מה ההבדל בין חשבון CactusVPN לאתר לבין חשבון שירותי VPN, באיזה שם משתמש וסיסמא אני משתמש?


חשבון הוא השילוב של שם משתמש וסיסמא.

כדי להשתמש קל בשירותים שלך אתה זקוק לשני סוגים של חשבונות:

 1. חשבון אתר CactusVPN:
  כשאתה נרשם לאתר שלנו אתה מקבל את חשבון CactusVPN שלך. זה כולל את כתובת הדוא”ל שלך כשם משתמש וסיסמא. תוכלו להשתמש בו כדי לגשת לחשבונכם באתר cactusvpn.com וכדי להיכנס לאפליקציית CactusVPN עבור Windows, Android ו- iOS..

  אתה יכול לנהל את חשבון האתר שלך CactusVPN בדף פרטי החשבון.

 2. חשבון שירותי VPN:
  בהיותך לקוח CactusVPN אתה יכול לקבל מספר שירותים, בהתאם לצרכים שלך. כשאתם מזמינים שירות נוצרים שם משתמש וסיסמא נפרדים (תוכלו למצוא אותם בחשבונכם באתר שלנו). זהו חשבון שירותי ה- VPN שלך, שמתאים רק לשירות שנרכש. תשתמש בזה כדי להיכנס לחלק ה- VPN של יישום CactusVPN עבור macOS או בעת חיבור לשרתי ה- VPN שלנו באמצעות חיבור שנוצר באופן ידני. אתה יכול לנהל את חשבונות שירותי VPN שלך בדף הגדרות.

בוא נתחדש: יש לך חשבון אתר CactusVPN אחד, ומספר חשבונות VPN ו / או DNS חכמים התואמים את שירותי ה- VPN / Smart DNS שלך. כל חשבונות ה- VPN / Smart DNS שלך מצורפים לחשבון האתר CactusVPN.

שכחתי את אישורי הכניסה לחשבוני באתר CactusVPN

עבור אל איפוס עמוד הסיסמה שלך, הזן את כתובת הדוא”ל שלך, אשר שאתה לא רובוט ולחץ על “שלח”. תקבל דוא”ל לאישור שאתה רוצה לאפס את הסיסמה שלך. לחץ על הכפתור “אפס את הסיסמה שלך” מהדוא”ל. תישלח לדף אינטרנט בו תוכל לשנות את הסיסמה שלך.

כיצד אוכל לשנות את כתובת הדוא”ל המשויכת לחשבון האתר שלי CactusVPN?

כדי לשנות את כתובת הדוא”ל של חשבון CactusVPN שלך, היכנס לחשבונך באתר שלנו ועבור לחשבון שלי -> סיסמת החשבון.

כיצד לשנות את שם המשתמש שלי בשירות VPN?

שם המשתמש שלך ב- VPN נוצר אוטומטית על ידי המערכת שלנו. ובדרך כלל זה נראה כמו חבורה אקראית של אותיות ומספרים. אנו נותנים לך אפשרות לשנות את זה לאדם “אנושי” יותר כדי להקל על הזיכרון. לשם כך, עבור לחשבונך -> הגדרות -> שם משתמש VPN & סיסמה.

בתיבה “פרטי כניסה ל- VPN” תוכלו למצוא שדה שכותרתו “הזן שם משתמש חדש”. פשוט הזן את שם המשתמש הרצוי שלך ולחץ על כפתור “שנה שם משתמש” שלידו.

גלה מידע נוסף על ההבדלים בין חשבון CactusVPN לאתר לבין חשבון שירותי VPN.

כיצד לשנות את סיסמת שירות ה- VPN שלי?

סיסמת ה- VPN שלך נוצרה אוטומטית על ידי המערכת שלנו. ובדרך כלל זה נראה כמו חבורה אקראית של אותיות ומספרים. אנו נותנים לך אפשרות לשנות את זה לאדם “אנושי” יותר כדי להקל על הזיכרון. לשם כך, עבור לחשבונך -> הגדרות -> שם משתמש VPN & סיסמה.

בתוך ה "שם משתמש VPN & סיסמה" תמצא את ה- "שנה סיסמא" קישור. לאחר שתלחץ עליו יופיעו שני שדות טקסט. עליכם לאכלס את השדות הללו באמצעות הסיסמה החדשה. הזן את אותה סיסמה בשני השדות. לאחר מכן לחץ על "שנה סיסמא" כפתור.

חשוב: הסיסמה צריכה להיות באורך של 4 עד 24 תווים ויכולה להכיל רק אותיות ומספרים.

גלה עוד על ההבדלים בין חשבון אתרי CactusVPN לחשבון שירותי VPN.

כיצד לשדרג / לשדרג לאחור את השירות שלי?

עקוב אחר הדרכה זו.

כיצד לשנות את מחזור החיוב שלי?

אנא צרו קשר עמנו.

כמה זמן ייקח להפעלת שירותים לאחר שאשלם?

מניסיוננו אנו יכולים לומר שאם אתה משלם באמצעות PayPal וכרטיסי אשראי / חיוב, החשבון יופעל תוך מספר דקות. אם אתה משתמש באמצעי תשלום אחרים, זה יכול לארוך 48 שעות עד שהם יאמתו את העסקה שלך ויעבירו את הכסף.

אם אני רוכש חשבון VPN פרמיום זה ישפר את המהירויות?

בניסיון VPN חינם שלנו אנו מציעים גישה מלאה לשירותים שלנו. המגבלה היחידה היא הזמן שאתה יכול להשתמש בו – רק 24 שעות. כך שהמהירות תהיה זהה לשימוש ב- אותם שרתים. כדי להגדיל את המהירות שלך, אתה יכול לנסות ולשפר את החיבור שלך לספק האינטרנט שלך ולהתנסות בפרוטוקולים שונים (SSTP, SoftEther, PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN). PPTP צריך להיות המהיר ביותר.

יש לי חשבונית שלא שולמה אבל אני לא רוצה לשלם אותה.

אלא אם תבטל שירות, המערכת תיצור חשבונית חדשה בכל מחזור חיוב. אבל זה לא חובה. אם אינך רוצה להשתמש בשירותים שלנו יותר אתה רק צריך לבטל את השירות שלך.

האם אוכל להגדיר מנוי לכרטיס אשראי / חיוב?

מנוי כרטיסי אשראי נוצר באופן אוטומטי לאחר ששילמת את החשבונית הראשונה שלך באמצעות כרטיס אשראי. לביטול המינוי פשוט בטל את השירות.

כיצד לשנות את ברירת המחדל של כרטיס אשראי / חיוב?

יש לך שתי אפשרויות לשנות את כרטיס האשראי המוגדר כברירת מחדל:

 1. עבור לכרטיסי אשראי שמורים מחשבונך באתר האינטרנט שלנו. אתה יכול להוסיף שם את הכרטיס החדש שלך.
 2. אתה יכול לבחור באפשרות "הזן פרטי כרטיס חדש למטה" מהחשבונית שלך (אם כבר יש לך חשבון). לאחר מכן הוסף את הכרטיס החדש שלך ולחץ "שלח".

כיצד לבטל את מנוי כרטיס האשראי / החיוב שלי?

אם תמחק את פרטי כרטיס האשראי / החיוב השמורים שלך, התשלומים האוטומטיים לא יופעלו ותצטרך לשלם את החשבוניות שלך ידנית.

כדי למחוק את כרטיס האשראי / ברירת המחדל שלך, ברירת המחדל, היכנס לחשבונך ועבור לכרטיסי אשראי שמורים.

אם ברצונך להפסיק להשתמש בשירות שלנו, כל שעליך לעשות הוא לבטל את השירות לפני ביצוע התשלום. אם תבטל את השירות כרטיס האשראי / החיוב שלך לא יחויב.

כיצד לבטל את המנוי ל- PayPal שלי?

לביטול מנוי PayPal, אנא עקוב אחר ההדרכה הרשמית של PayPal.

כיצד למחוק / לבטל את חשבוני?

היכנס לחשבונך, עבור למנויים ולחץ "בקש ביטול".

היכן אוכל למצוא את שם המשתמש והסיסמה שלי ב- VPN ואת מפתח ה- DNS החכם?

היכנס לחשבונך באתר שלנו ועבור אל הגדרות -> שם משתמש VPN & סיסמה.

כדי למצוא את כניסת מפתח ה- DNS החכם שלך לחשבון שלך באתר שלנו, עבור אל ההגדרות -> תעודות כניסה לאפליקציה.

כיצד עובד הנחת הצרור?

ההנחה על החבילה חלה על המנוי השני שאתה רוכש, כל עוד המנוי הראשון שלך נשאר פעיל. לדוגמה, אם יש לך שירות VPN או DNS DNS חכם, תוכל לרכוש את השני בהנחה שיוחל בכל מחזור חיוב בעת חידוש השירות השני שלך. אם תבטל את הראשון, תצטרך לשלם מחיר מלא עבור זה שנותר כשאתה מחדש אותו את מחזור החיוב הבא..

הנחת החבילה זמינה רק למנויים חדשים והיא לא תחול רק לצורך חידוש המנוי הנוכחי שלך לשירותים שלך, ותהיה זכאי רק להנחה אם המנוי השני שתרכוש יהיה באותו מחיר או נמוך יותר.

תקבל הנחה זו רק על מנויים עם אותו מחזור חיוב או אם מחזור החיוב עבור השני הוא קצר מזה של המינוי הראשון. לדוגמה, אינך זכאי להנחה בצרור במנוי שנתי אם המנוי הראשוני שלך מחויב מדי חודש, אך אם המנוי הראשוני שלך מחויב מדי שנה, אתה יכול לקבל את ההנחה על החבילה על השנייה, גם אם הוא מחויב חודשי.

לא ניתן להעביר שירותים שנרכשו עם הנחות החבילה לחשבונות אחרים. אם אתה רוצה שהמינוי השני יתווסף בחשבון אחר, תוכל לנצל את שלנו "להביא חבר" קידום וגם לך וגם לחבר שלך יהיה חודש חינם של שירותי CactusVPN.

הנחת החבילה אינה מיושמת באופן אוטומטי. אנא צור איתנו קשר אם ברצונך לרכוש מספר מנויים בבת אחת וננפיק חשבונית עם ההנחה המיושמת.

המנוי השני שלך יחויב בכל מחזור חיוב באותו מחיר, כל עוד יש לך גם את המנוי הראשון פעיל.

הנחת החבילה אינה זמינה במנוי השלישי, החמישי, השביעי וכו ‘. זה זמין רק במנוי השני שלך, 4, 6, 8 וכו ‘.

אם אתה רוצה לרכוש יותר מעשרה הרשמות, אנו מציעים הנחות נהדרות, תלוי במספר המנויים הכולל שאתה רוצה לרכוש. עדיף ליצור איתנו קשר לפני ביצוע הרכישה כדי שנוכל לדון בפרטים נוספים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map