אפליקציית VPN ל- Android של ProtonVPN

ProtonVPN הוא אפליקציית VPN עם אבטחה וממוקדת פרטיות עבור אנדרואיד. אם יש לכם מכשיר אנדרואיד ואתם מחפשים לקוח VPN אמין וחינמי, אפליקציית ה- VPN אנדרואיד ProtonVPN היא אחת האפשרויות הטובות ביותר..
הצהרת אחריות, יישום ProtonVPN נתמך על ידי מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.0 ומעלה.


בלחיצה אחת תוכלו להתחבר למאות שרתי VPN ברחבי העולם, להציג אתרים ותכנים חסומים, תוך הסתרת כתובת ה- IP שלכם. מדריך זה מראה לך כיצד להשתמש ב- VPN באנדרואיד עם האפליקציה לנייד ProtonVPN. זה גם מספק סקירה של התכונות השונות הכלולות באפליקציית Android ProtonVPN.

שימו לב, ProtonVPN תומך גם בפרוטוקול OpenVPN הסטנדרטי, כך שתוכלו להשתמש גם ב- ProtonVPN באנדרואיד עם כל לקוח OpenVPN. לחץ כאן כדי ללמוד כיצד להגדיר OpenVPN ב- Android. עם זאת, אפליקציית ProtonVPN היא אפשרות ה- VPN הטובה ביותר לאנדרואיד מכיוון שהיא תומכת בפרוטוקול IKEv2 המהיר והמהימן יותר (והיא אחת מלקוחות ה- IKEv2 אנדרואיד היחידים הזמינים כיום)..

1) בכדי להתחיל עם אפליקציית Android ProtonVPN, אתה יכול להוריד אותה ישירות מחנות Google Play.

גוגל פליי VPN אנדרואיד

עמוד האפליקציה בחנות Play יראה כך:

2) לאחר השלמת ההתקנה, פתח את האפליקציה.

3) תפריט האפליקציות הראשי ייפתח. אם כבר יש לך חשבון, הזן את אישורי חשבון ProtonVPN שלך. אם עדיין אין לך חשבון, הקש על “צור חשבון חדש”.

4) ברגע שאתה מחובר לאפליקציה, חלון רשימת השרתים הראשי ייפתח. ישנן מספר דרכים להתחבר לשרתי VPN. שימו לב שתוכניות ProtonVPN שונות יאפשרו לכם גישה לשרתים שונים. אם יש לך תוכנית בסיסית או פלוס בתשלום, תהיה לך גישה לשרתים רבים יותר ולשרתים מהירים יותר. תוכל לבדוק את נגישות השרת לכל תוכנית כאן.

5) השיטה הראשונה להתחבר לשרת היא באמצעות כפתור התחברות מהירה. כדי לגשת אליו, הקש על הלוגו המעגלי של ProtonVPN בפינה השמאלית התחתונה של המסך (לצד “לא מחובר (לא מוגן)”. Quick Connect משתמש באלגוריתם מורכב שלוקח בחשבון פרמטרים שונים של שרתים, כך שתתחברו לשרת המהיר ביותר של VPN בהתבסס על המיקום שלכם ועומס השרת שלנו. אתה יכול גם לבחור להתחבר לשרת אקראי.

6) השיטה השנייה לחיבור היא באמצעות רשימת המדינות. הכרטיסייה מדינות מפרטת את כל המדינות הזמינות שאליהן תוכלו להתחבר. אתה יכול לפתוח כל מדינה ולבחור ידנית את השרת שאליו תרצה להתחבר, או להשתמש בשיטת החיבור המהיר ביותר לשרת המהיר, שיחבר אותך לשרת המהיר ביותר על סמך מיקום ועומס השרת שלך..

7) אפשרות שלישית להתחבר היא באמצעות המפה שאליה תוכלו לגשת על ידי הקשה בכרטיסייה תצוגת מפה. לחץ על מדינה כדי להתחבר אוטומטית לשרת המהיר באותה מדינה. על ידי צביטה אתה יכול להתקרב ולהתרחק.

8) על ידי הפעלת התכונה Secure Core, השרתים המוצגים בכרטיסיות ארצות ותצוגת מפה ישתנו לשרתי Secure Core. תכונת Secure Core זמינה עבור משתמשי פלוס וחזון. תוכל לקבל מידע נוסף על Secure Core כאן.

9) באפשרותך גם ליצור פרופיל חיבור בכרטיסייה פרופילים. אתה יכול לבחור כמה אפשרויות לפרופיל – התחבר תמיד ל המהיר ביותר (משתמש באלגוריתם חיבור מהיר) / שרת אקראי במדינה מסוימת או תמיד מתחבר לאחד מהשרתים האישיים שבחרת. על ידי הגדרת הפרופיל לברירת מחדל, לחצן החיבור המהיר תמיד יתחבר לפרופיל זה בעתיד, ואם תגדיר את האפליקציה להפעלה אוטומטית באתחול המכשיר, הוא יתחבר אוטומטית לפרופיל ברירת המחדל שלך..

10) באפשרותך גם להגדיר פרופיל לשרתי Secure Core. באמצעות Secure Core, באפשרותך לקבוע תצורה ידנית של מדינת הכניסה והיציאה שלך.

11) ניתן לגשת בקלות לכל פרופילי החיבור שלך על ידי הקשה על הלוגו של ProtonVPN בפינה השמאלית התחתונה והחזק לרגע..

13) כשאתה מנסה ליצור את החיבור הראשון שלך, עליך להקיש על אישור במסך בקשת החיבור.

14) על מנת להתנתק מהשרת, החלק למעלה לפתיחת פרופיל החיבור והקש על נתק.

15) וזהו! אתה יכול לפתוח את תפריט היישומים המלא על ידי הקשה על תפריט ההמבורגר בפינה השמאלית העליונה של המסך.

אם אתה נתקל בבעיות, אל תהסס ליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו כאן: https://protonvpn.com/support-form

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map