5 بهترین مدیر رمز عبور 2018


تقریباً هر روز کاربران برای ورود به سیستم عامل های مختلف مجبور هستند با تعداد باورنکردنی رمزهای عبور برخورد کنند. برای به یاد آوردن رمز عبور ، اکثر مردم از کلمه عبور مشابه یا عبارات ساده ای استفاده می کنند که می توانند آن را حفظ کنند. هر دو مرحله برای امنیت حساب آنها خوب نیست.

برای تقویت امنیت اطلاعات ، استفاده از بهترین مدیران رمز عبور که اطلاعات را محافظت می کنند ، مهم است. این رمز عبور ایمن را برای یکی ایجاد می کند و این احتمال هک شدن را کاهش می دهد. مدیران گذرواژه مانند مرورگر دیجیتالی از مرورگر شما عمل می کنند و جزئیات ورود به سیستم را در هر وب سایتی که بازدید می کنید ، پر می کنند.

آنچه شما باید با بهترین مدیر رمز عبور انجام دهید این است که فقط رمز ورود استاد را برای مدیر بسیار ایمن نگه دارید و دوم باید توسط خود مدیر رمز عبور انجام شود. بیایید ابتدا به شما بگوییم که چرا یک مدیر رمز عبور اینقدر ضروری است.

چرا باید از مدیر رمز عبور استفاده کنید?

اگر از یک رمزعبور قوی و منحصر به فرد برای حساب های خود استفاده نمی کنید ، احتمال هک شدن وجود دارد. رمزعبور باید از حروف ، نمادها و اعداد ترکیبی بالا و پایین تشکیل شود که آن را کاملاً ایمن می کند. کسانی که دستورالعملهای مشابهی ندارند پس از آن دعوتی برای مجرمان سایبری برای هک کردن حسابهای خود هستند.

براساس یک تحقیق ، 55٪ از کاربران برای حساب های اجتماعی و بانکی خود از یک رمز عبور مشابه استفاده می کنند. در صورت هک شدن هر حساب ، اطلاعات حساب های دیگر را فاش می کند.

با این وجود ، اگر برای هر حساب از رمزهای عبور مختلفی استفاده می کنید ، هنوز هم شانس وجود دارد که ممکن است آنقدرها که قوی نیستند باشد. نکته دیگری که کاربران رمز عبور خود را به موقع تغییر نمی دهند. به همین دلایل ، استفاده از بهترین مدیر رمز عبور به وجود می آید و از اطلاعات شما در برابر هکرها و snoopers داده ها محافظت می کند.

چیزهایی که باید برای یک مدیر رمز عبور در نظر بگیرید?

در حین انتخاب مدیر رمز عبور ، به دنبال ویژگی های امنیتی مختلف ، به ویژه رمزگذاری ، تأیید خودکار و تأیید هویت دو عاملی باشید.

رمزگذاری اعتبارنامه ورود ، نصب بر روی دستگاه های مختلف برای یک حساب کاربری واحد و آن می تواند تعدادی رمز عبور را ذخیره کند. یک مدیر رمز عبور قابل اعتماد هر بار رمز عبوری جدید و قوی ایجاد می کند ، همچنین این نرم افزار را بصورت به موقع به روز می کند.

قابلیت پر کردن خودکار شماره کارت اعتباری شما و سایر اطلاعاتی را که اغلب توسط شما استفاده می شود ، نگه می دارد ، به شما در پر کردن فرم های آنلاین سریع و آسان کمک می کند..

بهترین مدیران رمز عبور

LastPass

هکرها قادر به رمزگشایی رمزهای عبور نبودند و حتی کارمندان LastPass نیز نمی توانند جزئیات را رمزگشایی کنند. با این حال ، این احتمال وجود دارد که نکات رمز عبور اصلی آشکار شود. اگرچه هیچ یک از داده ها هنوز دزدیده نشده اند اما LastPass اعلان را برای همه کاربران ارسال می کند تا رمز ورود استاد خود را بروزرسانی کند.

گذرگاه

LastPass فرم ها و جزئیات کارت اعتباری را پر می کند ، یک رمزعبور قوی تولید می کند و همگام سازی داده های خوبی نیز دارد. این نام های کاربری و کلمه عبور را به همراه داده های دیگری که برای یادآوری تنظیم کرده اید ، ذخیره می کند. این بهترین مدیر رمز عبور است زیرا به طور مداوم پیشرفت شما را برای حفظ حریم خصوصی آنلاین بررسی می کند و به مناطقی که باید اصلاحات انجام شود به شما می گوید..

تأیید اعتبار چند کاره: برای اطمینان از ایمن بودن حساب LastPass ، از 2FA استفاده کنید. دو روش برای انجام آن وجود دارد ، روش اول کدی را برای شما ارسال می کند که با استفاده از آن می توانید به حساب LastPass خود وارد شوید. روش دوم برنامه ای را تولید می کند که یک کد شش رقمی ایجاد می کند ، شما می توانید بعد از هر 30 ثانیه تغییر دهید تا اعداد هرگز مشابه نباشند. هر دوی این روش ها دسترسی هکرها را به حساب LastPass شما سخت کرده است.

ژنراتور رمز عبور: یکی دیگر از ویژگی های LastPass ، ابزار مولد است که پیچیده ترین رمزهای عبور طولانی را ایجاد می کند که هک کردن آنها غیرممکن است. علاوه بر این ، می توانید طول و انواع شخصیت ها را برای تلفظ آن انتخاب کنید. سپس گذرواژه جدید را در طاق خود ذخیره کنید بدون اینکه از صفحه ورود فعلی من که در آن هستید خارج شوید.

اینترنت اکسپلورر در هر نقطه: پس از ورود به طاق LastPass از هر مرورگر ، پسوند LastPass نصب می شود. در صورت عدم اجازه نصب برنامه های افزودنی در برخی رایانه ها بدون اجازه ، این می تواند به مشکل منجر شود. بنابراین ، LastPass به کاربران پریمیوم خود پیشنهاد می کند IE Anywhere را بارگیری و در یک درایو انگشت شست ذخیره کنند.

هنگامی که از آن استفاده شد ، دسترسی کامل به ویژگی برنامه بدون تکیه بر افزونه مرورگر دارد. این بهترین مدیر رمز عبور است که امکان استفاده از آن را در مرورگرهای خارج از مارک فراهم می کند که هیچ افزونه ای برای آن وجود ندارد. مطمئناً استفاده از رایانه عمومی ایده بدی است ، اما تعجب می کنید بدانید که اینترنت اکسپلورر هر جایی اثری را در سیستم پرونده یا رجیستری باقی نمی گذارد.

داشلان

Dashlane با وجود چندین ویژگی ، خود را به عنوان بهترین مدیر رمز عبور اثبات می کند. استفاده از آن آسان است ، دارای قابلیت اشتراک گذرواژه است. همچنین ، قادر است تمام رمزهای انتخاب شده یا شماره انتخاب شده را با یک کلیک ، گزارش قدرت رمز عبور تغییر داده و یک تماس اضطراری را روی حساب شما تنظیم کند.

داشلن

کیف پول دیجیتال: با این کار می توانید پرداخت های آنلاین را در کیف پول آنلاین Dashlane ذخیره کنید. با توجه به فرم اتوماتیک ، خرید آنلاین آسان و سریع می شود. علاوه بر این ، در صورت هک شدن وب سایت ، شما را از نگرانی در مورد ذخیره انواع پرداخت در سایت ها رها می کند.

امنیت: امنیت اولویت اول Dashlane است. از رمزنگاری AES-256 استفاده می کند که قویترین رمزگذاری در جهان تاکنون است. داده های رمزگذاری شده توسط شما می توانند به صورت محلی در دستگاه ما ذخیره شوند یا می توانند با همه دستگاه های شما همگام سازی شوند.

برای محافظت بیشتر ، می توانید تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید. دسترسی به رمزهای عبور ذخیره شده شما نیاز به استفاده از یک رمزعبور اصلی دارد که در هیچ کجا نگهداری نمی شود.

تغییر گذرواژه: Dashlane اکنون ویژگی تغییر دهنده گذرواژه را ارائه می دهد که فاصله آنها از رقابت را نشان می دهد. این ویژگی اخیر به شما امکان می دهد کلمه عبور خود را به روز کنید و همگی باعث صرفه جویی در وقت خود در حین ایمن تر کردن گذرواژه می شوید.

RoboForm

RoboForm یک مدیر رمزعبور مبتنی بر وب است که به کاربران خود پیشنهاد می دهد از هر دستگاه فعال شده به اینترنت وارد شوند و سپس به رمزهای عبور خود دسترسی پیدا کنند. این از مدتها پیش به عنوان یک رهبر در صنعت در نظر گرفته شده بود. RoboForm نرم افزاری با کاربرد آسان است که به شما امکان می دهد وارد شوید ، پسورد را ذخیره کرده و پسوردهای ذخیره شده را بازیابی کنید.

ربوفورم

ویژگی های صرفه جویی خودکار: این می تواند اطلاعات شخصی را بطور خودکار مانند آدرس ، نام ، تاریخ تولد و همچنین گذرواژه‌ها ذخیره کند.

گزینه تأیید اعتبار چند کاره: این ویژگی در RoboForm به کاربران امکان می دهد اطمینان حاصل كنند كه فقط دستگاههای ثبت شده می توانند به یک حساب كاربری دسترسی داشته باشند. این شامل سه نوع فاکتور سخت افزار یا نرم افزار ، رمز عبور یا سوال امنیتی و اثر انگشت یا اسکن شبکیه است. برای ورود به این ویژگی حداقل به دو عامل نیاز است تا بتوانید در حساب RoboForm وارد شوید.

امنیت: شکی نیست که ویژگی وب مبتنی بر RoboForm کاملاً مناسب است ، اما می تواند هکرها و دیگر افراد غیرمجاز را از سوءاستفاده از مدیر رمز عبور بی دردسر کند. برای کاربران RoboForm ، فضای ذخیره سازی ابری و آنلاین فقط گزینه ای است و آنها می توانند برای ذخیره اطلاعات فقط رایانه ای را برای بهبود امنیت انتخاب کنند..

KeePass

این یک بستر منبع باز و کاملاً رایگان است. رمزگذاری نهایی به انتهای ارائه شده است که از رمزنگاری قوی AES-256 با احراز هویت شا-256 استفاده می کند. KeePass کلمه عبور خود را در لپ تاپ ، دستگاه تلفن همراه یا دسک تاپ شما ذخیره می کند.

نگهدار

KeePass یک مدیر رمزعبور قوی و قابل تنظیم است که می تواند بر روی سیستم عامل های مختلف دسکتاپ و موبایل مدرن اجرا شود. با این حال کاملاً فنی است که به دلیل آن ممکن است کاربران غیر فنی از این امر احساس وحشت کنند. برای افزودن ادغام مرورگر ، افزونه ها در دسترس هستند.

ژنراتور رمز عبور: KeePass هر بار که یک رمز عبور جدید را با یک ژنراتور گذرواژه وارد می کنید ، بطور خودکار جمعیتی می کند. همچنین به شما امکان می دهد تنظیمات زیادی را برای تنظیم ژنراتور تنظیم کنید.

ژنراتور گذرواژه همچنین به شما امکان می دهد تا در صورت تقاضای رمزهای عبور تولید کنید ویژگی ایجاد کننده رمز عبور KeePass دسته چهارم نگارشی را می شکند و به شما امکان می دهد تا شخصیت فضایی و همچنین شخصیت های ANSI بالا مانند ü و include را وارد کنید.

نوع خودکار و رمز عبور برنامه: KeePass هنگام ورود به سایت برای امنیت سایت ، به طور خودکار اعتبارنامه را ضبط نمی کند ، اما این کار را به روشی نیمه خودکار انجام می دهد. نیمه اتوماتیک با استفاده از ویژگیی به نام Auto-Type ، اعتبارنامه را برای شما پر می کند. برای پر کردن اعتبارنامه ذخیره شده ، این ویژگی به معنای واقعی کلمه با تایپ کردن در صفحه کلید شبیه سازی می کند.

همگام سازی پایگاه داده: KeePass همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، پایگاه داده خود را در فضای محلی ذخیره می کند و نه روی cloud. هنگامی که داده ها به صورت محلی نگهداری می شوند ، احتمال نقض داده به حداقل می رسد.

1 کلمه

لیست 5 بهترین مدیر رمز عبور با 1Password به پایان می رسد. این دستگاه قادر است رمز عبور سخت تری برای شما ایجاد کند. این می تواند اطلاعات خصوصی به غیر از گذرواژه ها را ذخیره کند. تأیید دو مرحله ای نیز در این مدیر رمز عبور فعال است.

30 روز ضمانت برگشت پول | در دسترس برای Windows ، Android ، Mac و iOS |

1 کلمه کلیدی

به اشتراک گذاری رمز عبور ایمن: این اگر شما کلمه عبور خود را با اعضای خانواده ، دوستان و همکاران به اشتراک بگذارید ، بهترین مدیر رمز عبور است. به اشتراک گذاشتن امن رمزهای عبور یک نگرانی بزرگ است. ایمن سازی کلمه عبور شما فقط برای کپی کردن جزئیات ورود به سیستم در ایمیل یا IM معنی ندارد. 1Password به شما امکان می دهد کلمات عبور خود را ایمن با سایر کاربران 1Password به اشتراک بگذارید.

برج مراقبت: 1Password دارای این ویژگی شگفت انگیز به نام Watchtower است که نقاط ضعف شناخته شده شما را چک می کند و در صورت نیاز به تغییر رمز عبور ، به شما اطلاع می دهد. اگر هر وب سایتی را آسیب پذیر تشخیص دهد ، سریعاً به شما اطلاع می دهد تا بتوانید رمز را به روز کنید.

نتیجه

برای امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین ، کلمه عبور مهمترین چیزی است که باید به طور همزمان و مدیران رمز عبور ایمن شود. انتخاب بهترین مدیر رمز عبور مهم است زیرا یک مدیر گذرواژه از تمام داده های مهم شما محافظت می کند. هر مدیر رمز عبور تجربه متفاوتی از یکدیگر می دهد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me