چگونه وب سایت ها را در Chrome مسدود کنیم؟ – [آموزش 2020]


محدودیت های اینترنت تقریباً در همه کشورها در این جهان رایج است ، خواه شما آن را دوست دارید یا نه برخی از افراد سعی می کنند وب سایت ها را مسدود کنند ، و مرورگر گوگل کروم تاکنون پرکاربردترین مرورگر وب است ، بنابراین می خواهیم نحوه انسداد وب سایت ها را به شما نشان دهیم. در Chrome.

نه تنها بهترین و ساده ترین روش ها را برای شما توضیح خواهیم داد ، بلکه ما شما را در کل فرآیند راهنمایی خواهیم کرد تا هیچ گونه سردرگمی وجود نداشته باشد.

دلایل زیادی برای مسدود شدن برخی وب سایت ها وجود دارد ، این موارد عبارتند از:

 • سانسور دولت
 • محدودیت های جغرافیایی برای حذف برخی مناطق (مسدود کردن جغرافیایی)
 • مدارس و محل های کار دسترسی به امنیت عمومی یا کاهش استفاده از پهنای باند را مسدود می کنند
 • مدارس / کار در تلاش برای محدود کردن زمان غیرمولد (رسانه های اجتماعی ، YouTube و غیره)
 • این وب سایت در لیست محدود در Google Chrome قرار دارد
 • وب سایت در لیست محدود در برنامه آنتی ویروس / ضد ویروس شما قرار دارد
 • میزبان فایل دسترسی شما را مسدود می کند

اطلاعات گرافیکی برای مسدود کردن سایتها در Chrome

بهترین توصیه برای رفع آسان

این مهم است:

آسانترین و کارآمدترین راه حل مشکل شما و رفع انسداد همه وب سایت ها ، استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) مانند NordVPN است.

این برنامه VPN می تواند در همه دستگاه های شما به طور همزمان اجرا شود بنابراین شما برای رفع انسداد همه چیز فقط به یک VPN نیاز دارید و یکی از معدود VPN های خاص خود است برنامه افزودنی مخصوص کروم. یک VPN با یک کلیک ماوس ، تمام پتانسیل های اینترنت را در هر کجای دنیا که می خواهید باز کنید.

این دقیقاً مانند فیلمهای هکر کار می کند ، جایی که اتصال اینترنت شما از طریق چندین سرور در سرتاسر جهان هدایت می شود. شما یک آدرس IP جدید دریافت می کنید ، بنابراین هیچ کس نمی تواند شما را ردیابی کند ، استفاده از اینترنت شما کاملاً ایمن است رمزگذاری درجه نظامی, NordVPN در بیش از 60 کشور مختلف سرور دارد بسیار آسان است استفاده کنید ، یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول و آنها یکی از اینها هستند ارزانترین VPN در بازار است.

>> برای دریافت تخفیف 70٪ در NordVPN اینجا کلیک کنید <<

چرا وب سایت ها در برخی کشورها مسدود شده اند?

در برخی کشورها ، وب سایتها براساس سانسور مسدود می شوند. این سانسور توسط دولت انجام می شود تا کاربران اینترنت از دسترسی به وب سایت ها (از جمله ایمیل و رسانه های اجتماعی) به دلایل سیاسی خود جلوگیری کنند. هدف اصلی سانسور شامل دلایل سیاسی است که باعث می شود وب سایت های خبری از تبلیغ علیه آنها جلوگیری کنند. اهداف دیگر شامل مسدود کردن محتوای تورنت و دزدان دریایی است که در بسیاری از کشورها ممنوع است و مجازاتهایی شامل جریمه های سنگین و حبس می شود.

مسدود کردن وب سایت ها توسط ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت ، فکر می کنید Verizon و Comcast) انجام می شود ، که توسط دولت سفارش داده شده است. این محدودیت ها مخالف هدف اصلی اینترنت است که یک سکوی آزاد و آزاد برای دسترسی به اطلاعات است. این محدودیت ها فقط نباید مورد سرزنش چین ، روسیه و کره شمالی باشد ، جایی که سطح سانسور برخی از بزرگترین آنهاست. بیشتر کشورهای دیگر نیز این روشها را به روشی یا روش دیگر به کار برده اند ، اما احتمالاً شما هرگز در مورد آن چیزی نشنیده اید.

آدرس IP خود را بررسی می کنید…

آدرس آی پی

!

محل

!

مرورگر

!

وضوح صفحه

!

از سایتهای Chrome با NordVPN یک IP جدید ، مکان قابل مشاهده با 70٪ تخفیف باز کنید!

IP و مکان شما قابل مشاهده است!

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، برای ISP ، دولت یا حتی یک وب سایت برای ردیابی آدرس IP و موقعیت مکانی شما بسیار آسان است. این کار باعث می شود تا شما را از محتوای آنها مسدود کنید. با استفاده از VPN شما این کار را با سهولت دور می کنید.

گزارش شده است كه كشورهای غربی مانند انگلستان ، آلمان ، آمریكا ، كانادا و استرالیا (و تقریباً سایر كشورهای غربی) نیز وب سایتها را مسدود می كنند. بیش از 600000 وب سایت در انگلستان مسدود شده اند که بسیاری از آنها حتی به دزدی دریایی مربوط نمی شوند. همچنین در آلمان ، دولت در صورت حذف فوری مطالب نمی تواند از یک شرکت رسانه ای جریمه کند.

بسیاری از کشورها هستند که شهروندان خود را از دسترسی به وب سایت های محبوب محدود کرده اند ، بنابراین ، کاربران اینترنت در آن دسته از راه حل ها با استفاده از VPN های تخصصی پرواز می کنند.پسندیدن NordVPN) به راحتی قفل وب سایت ها در Google Chrome.

حال می خواهیم به بهترین ابزارها با عنوان “Unblockers وب سایت” که می توان با کروم استفاده کرد ، بپردازیم.

استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی)

VPN یک برنامه نرم افزار حفظ حریم خصوصی است که یک تونل امن و رمزگذاری شده بین دستگاه (و کروم) و اینترنت شما ایجاد می کند. VPN به شما امکان می دهد به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید ، ارتباطات خود را رمزگذاری کنید ، می توانید وب سایت ها را مسدود کنید ، از سانسور فرار کنید و از داده های شما از نظارت محافظت کنید.

توجه داشته باشید:

استفاده از VPN شما را قادر می سازد با سهولت وب سایت ها را مسدود کنید, که قبلاً غیرقابل دسترسی بودند ، توسط نقاب کردن IP واقعی شما آدرس با یک آدرس متفاوت و “کلاهبرداری” موقعیت تو. سپس هنگامی که ISP یا وب سایت آدرس IP خود را بررسی کنند تا ببینند آیا از جایی هستید که اجازه دسترسی به سایت را دارد ، به نظر می رسد که از آن مکان هستید.

بهترین VPN برای انسداد وب سایت ها در Chrome است

رتبهارائه دهندگانقیمت $تخفیف
1NordVPN3.49 – ص / متر70٪ تخفیف
2ExpressVPN8.33 – p / m35٪ تخفیف
3CyberGhost VPN5.99 – p / m53٪ تخفیف

NordVPN

NordVPN

NordVPN فعالیت آنلاین خود را از نظر نظارت خصوصی و امن نگه می دارد. از رمزگذاری اطلاعات مضاعف استفاده می کند سرورهای سریع و سوئیچ kill kill. NordVPN دارای 1079+ سرور در 61 کشور جهان با 6 اتصال همزمان است. این پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد ، سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، دارد برنامه افزودنی Chrome و دارای یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

NordVPN متعهد است حداكثر امنیت را در اختیار کاربران اینترنت قرار دهد. این اتصال اتصال برقرار می کند که تمام بسته های داده رد و بدل شده بین رایانه و اینترنت را رمزگذاری می کند. NordVPN آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند و از تکنیک های پیشرفته ای برای انسداد وب سایتهای مسدود شده در Google Chrome استفاده می کند.

6 مرحله برای انسداد وب سایتها با NordVPN.

 1. قابل اعتماد و متخصص سایت NordVPN.
 2. سازگار را بارگیری و نصب کنید مشتری VPN (برنامه).
 3. حساب VPN را فعال کنید.
 4. محل سرور را از لیست سرور انتخاب کنید.
 5. روی دکمه اتصال کلیک کنید.
 6. Google Chrome را باز کنید و برای “حفظ حریم خصوصی” حالت “ناشناس” را امتحان کنید.

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN یک VPN عالی است که امنیت فوق العاده ای را با سرعت فوق العاده سریع فراهم می کند. دارای 145+ سرور در بیش از 94 کشور در کنار مشتریان 5 ستاره. ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد ، این بدان معنی است که کاربران راضی نمی توانند بازپرداخت درخواست کنند. از رمزگذاری قوی استفاده می کند و از ترافیک شما استفاده نمی کند.

ExpressVPN معتقد است که هر کسی باید بدون توجه به اینکه در کدام بخش از جهان هستید ، به همه وب سایت ها دسترسی داشته باشید. این برای انسداد وب سایت های روی کروم قابل اعتماد است زیرا دارای لایه بندی امنیتی با رمزگذاری OpenVPN 256 بیت است.

ExpressVPN کمی گران تر از بسیاری از VPN های دیگر موجود در بازار است ، اما آنها خدمات عالی ارائه می دهند.

>> برای بازدید از سایت رسمی اینجا را کلیک کنید <<

مرورگر Tor

یکی دیگر از راه حلهای بسیار مفید و قابل اعتماد برای سایت های رفع انسداد Tor است. Tor به شما امکان می دهد فهرست ناشناس را مرور کنید و همچنین از ردیابی عادات مرور جلوگیری می کند. این شبکه از سرورها ، مشابه VPN است ، جایی که ارتباطات شما را از طریق 3 سرور برای رسیدن به مقصد خود ارسال می کند. بسته های داده لایه بندی می شوند (مانند پیاز) بنابراین هر سرور اطلاعاتی که از آن عبور می کند قادر به خواندن آن نیست ، فقط می داند که باید به کجا بروید.

مرورگر tor

هشدار:

یک اشکال بزرگ در استفاده از یک مرورگر Tor سرعت مرور بسیار کند است ، شما قادر نخواهید بود ویدیو یا موسیقی را با آن پخش کنید.

همچنین بسیاری از مجرمان سایبری و کلاهبرداران نیز از آن استفاده می کنند ، بنابراین در برخی موارد ، Tor نیز می تواند در واقع توسط سایت هایی مسدود شود که لزوماً شما را مسدود نمی کند.

امن ترین مرورگرهای وب که به دلیل ناشناس بودن تأیید شده اند

مسدود کردن وب سایت با تغییر HTTP به HTTPS

Http در مقابل Https

HTTP یک پروتکل مهم ارتباطی است که به مشتریان و سرورها امکان برقراری ارتباط می دهد. این اطلاعات را در متن خواندنی منتقل می کند که یک نگرانی بزرگ امنیتی است. با این حال ، HTTPS یک کانال ارتباطی رمزگذاری شده و یک روش مطمئن برای انتقال داده ها بین دستگاه ها است.

مقداری وب سایت های موجود در گوگل کروم با تغییر HTTP به HTTPS می توانند از حالت مسدود خارج شوند. به عنوان مثال ، چنین وب سایت هایی دارای گواهی SSL تأیید نشده هستند ، افرادی که دامنه خود را در یک محیط VPS یا سرور اختصاصی میزبان می کنند. در زیر مراحل زیر آمده است:

 • مرورگر خود را باز کرده و درون نوار آدرس کلیک کنید (نه نوار جستجو)
 • به جای تایپ کردن ‘http://www.example.com ،‘ https://www.example.com type را تایپ کنید ‘
 • اگر شرایط ذکر شده در ابتدا اعمال شود ، یک پیام امنیتی ظاهر می شود. بر روی “ادامه به هر حال” کلیک کنید و به وب سایتهای مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

HTTPS در همه جا

افزودنی HTTPS Everywhere یک سرمایه گذاری مشترک Tor و EFF است. این برنامه افزودنی مرورگر ، به طور طبیعی ، وکالت را اصلاح می کند و شما را برای تأمین امنیت محلی با HTTPS راهنمایی می کند. در صورتی که برنامه شما شما را با سایتهای ناامن مرتبط کند ، HTTPS Everywhere اطلاعات شما را با منحرف کردن آن به HTTPS رمزگذاری شده ، از فاش کردن اطلاعات شما خصوصی و امن نگه می دارد..

در زمانی که برنامه افزودنی فعال می شود ، با SSL ارتباط برقرار می کند و مطمئن ترین ارائه سایت هایی را که بازدید می کنید پیدا می کند. HTTPS Everywhere بهترین پسوند برای گشت و گذار در وب ایمن است.

مسدود کردن وب سایتها از لیست سایتهای محدود در Chrome

بعضی اوقات وقتی نمی توانید یک وب سایت باز کنید ، به این دلیل نیست که در مکان شما مسدود شده است بلکه در لیست محدود سایتهای بالقوه خطرناک قرار گرفته است. راه حل این امر ، رفع انسداد وب سایت در مرورگر Google Chrome از لیست سایتهای محدود است.

نحوه انسداد سایتهای محدود در google chrome:

 1. مرورگر Google Chrome را باز کرده و روی دکمه منو کلیک کنید تا سه نقطه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه بررسی شود.
 2. روی “تنظیمات” کلیک کنید
 3. به پایین بروید و به دنبال “نمایش تنظیمات پیشرفته”
 4. در قسمت شبکه گزینه “تغییر تنظیمات پروکسی” را کلیک کنید
 5. روی برگه “امنیت” کلیک کرده و سپس روی نماد “سایتهای محدود” کلیک کنید
 6. اکنون برای باز کردن پنجره های سایت های محدود ، روی گزینه “Sites” کلیک کنید
 7. در آخر ، روی وب سایتهای مسدود شده از لیست کلیک کنید و دکمه “حذف” را انتخاب کنید. این مسدود کردن وب سایت خاص
 8. با انتخاب گزینه “بستن” در زیر ، پنجره سایت های محدود شده را ببندید و “خاموش” را کلیک کنید تا پنجره خواص اینترنت خاموش شود.

برنامه های افزودنی Google Chrome

روش دیگر برای حل مشکل سؤال “نحوه دستیابی به سایتهای مسدود شده در کروم” استفاده از افزونه Chrome است. برنامه های افزودنی مختلفی وجود دارد که برای رفع انسداد وب سایت ها در مرورگر کروم سازگار است ، اما تنها موارد قابل اعتماد با کارآمد افزونه های VPN هستند.

افزونه های google chrome VPN زیادی در فروشگاه وب Chrome موجود است ، اما دقیقاً همانطور که در بخش قبلی توضیح دادم ، NordVPN برای آن بهترین است. NordVPN دارای برخی از بهترین ویژگی ها ، فوق العاده سریع ، بسیار آسان برای استفاده است و آنها نیز یکی از ارزان ترین ها هستند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است:

 1. از اینجا به NordVPN بروید و برای این سرویس ثبت نام کنید
 2. به فروشگاه وب Google Chrome بروید و روی “افزودن به Chrome” کلیک کنید
  کلیک کنید بر روی
 3. روی “افزودن برنامه افزودنی” کلیک کنید
  افزونه NordVPN Chrome Extension را اضافه کنید
 4. بر روی نماد برنامه افزودنی Chrome “NordVPN” در Chrome کلیک کنید و سپس نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید
  نماد فرمت NordVPN Chrome
 5. روی “جستجو برای کشور خاص” کلیک کنید
  برای کشور خاص NordVPN پسوند Chrome جستجو کنید
 6. محل سرور مورد نیاز برای باز کردن وب سایت را پیدا کنید.
  فرمت NordVPN Chrome
 7. اکنون وصل شده اید بروید و به وب سایت قبلی مسدود شده خود وصل شوید.
  به یک سرور NordVPN Chrome Extension متصل شد

پروکسی Chrome

سوییچ پروکسی VPN

سرورهای پروکسی مانند یک شخص متوسط ​​میانه برای ترافیک اینترنت شما عمل می کنند. آنها ترافیک شما بین سرورهای رایانه و پروکسی شما را رمزگذاری نمی کنند ، می توانند اطلاعات ارسال شده را تغییر دهند و همچنین اطلاعاتی را که بدون اطلاع شما به شما برگردانده شود ، تغییر دهند ، همچنین می توانند همه کارهایی را که انجام می دهید روی پروکسی بخوانید. این ممکن است هنگام مرور محتوای مسدود شده منجر به مشکلات امنیتی و حریم خصوصی شود و اگر با اطلاعات حساس سروکار دارید بسیار خطرناک است. بنابراین ، می توان نتیجه گرفت که سرورهای پروکسی برای کارهای جدی مناسب نیستند زیرا ممکن است به خطر بیفتد.

از طرف دیگر ، یک VPN تمام ترافیک را رمزگذاری می کند ، بنابراین باعث افزایش امنیت آنلاین شما می شود. ISP ، هکرها یا دولت شما قادر به خراب کردن یا رهگیری داده های شما نیستند. VPN هایی مانند NordVPN با ویژگی های پیشرفته جغرافیایی خود ، وب سایت ها را مسدود می کنند و شما را ناشناس و محافظت می کنند.

در اینجا نحوه تنظیم Google Proxy Google آمده است:

 • منوی Google Chrome را باز کنید.
 • سپس روی تنظیمات کلیک کنید به پایین بروید و روی Advanced کلیک کنید.
 • از قسمت شبکه گزینه Open proxy settings را انتخاب کنید.
 • برگه اتصالات را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید  گزینه تنظیمات LAN.
 • تنظیمات Automatic Automatic را در تنظیمات LAN علامت بزنید ، به قسمت سرور Proxy بروید و روی گزینه استفاده از سرور پروکسی برای LAN خود کلیک کنید.
 • شما باید از طریق ایمیل جداگانه آدرس IP سرور پروکسی و شماره پورت را دریافت کرده باشید.
 • اکنون ، در آدرس ، آدرس IP سرور پروکسی را تایپ کنید و سپس شماره درگاه را در قسمت پورت وارد کنید.
 • در آخر ، برای بستن تنظیمات LAN زبانه ، OK را کلیک کنید و دوباره بر روی OK کلیک کنید تا تنظیم پروکسی ذخیره شود.

این مهم است:

بخاطر داشته باشید که اگر مجبور نیستید از پروکسی استفاده کنید ، لازم نیست آن را خاموش کنید.

نتیجه

وب سایت مسدود شده به چند روش قابل دسترسی است ، برخی از آنها ساده تر از سایرین. دلایل این محدودیت ها می تواند موارد زیادی از جمله حواس پرتی کارکنان ، دانشجویان از کار خود و کشورهایی باشد که محتوای خاصی را توسط شهروندان مسدود می کنند. شما فقط باید راه حل مناسبی را برای تأمین نیازهای خود انتخاب کنید ، یک VPN بهترین و ساده ترین راه حل است اما ممکن است همیشه برای شما مناسب نباشد ، به خصوص اگر نتوانید راه حل آن را داشته باشید. امیدوارم راه حلهای رایگان دیگر ما از شما که نتیجه کمتری دارند خوشبخت باشید.

اگر این راهنما را دوست داشتید ، لطفاً آن را دوست داشته و به اشتراک بگذارید تا دیگران آن را پیدا کنند. اگر سؤالی دارید ، نظر دهید و ما به شما باز می گردیم.

سؤالات متداول

در حال استفاده از CroxyProxy ارزشمند برای انسداد سایت ها است?

این پاسخی بله و خیر است. اگر فقط می خواهید وب سایتی را که اطلاعات حساسی در آن وجود ندارد ، رفع انسداد کنید ، هیچ جزئیات شخصی در آن ندارید ، چیزی خریداری نمی کنید ، نمی خواهید جریان دهید یا بارگیری نکنید ، بنابراین استفاده از آن خوب است..

اگر هرکدام از این پاسخ ها برای شما بله بود ، پس نمی خواهید از CroxyProxy استفاده کنید ، از یک VPN مانند NordVPN استفاده کنید ، بنابراین محافظت می شوید و اطلاعات شما به صورت خصوصی حفظ می شود..

چگونه YouTube را در Chrome مسدود کنیم?

اگر می خواهید YouTube را از روی chrome مسدود کنید ، می خواهید از VPN استفاده کنید. فقط کافیست یک VPN بدست آورید (ما NordVPN را توصیه می کنیم) ، اگر در کشور شما مسدود شده است ، نزدیکترین دسترسی به شما یا در کشور دیگری را به یک سرور وصل کنید و سپس YouTube را راه اندازی کنید و لذت ببرید..

چگونه مسدود کردن سایتهای مسدود شده توسط سرپرست

برای این مشکل ، شما قطعاً می خواهید از VPN استفاده کنید. اگر فقط از سرویس Proxy برای انسداد وب سایت استفاده می کنید ، ممکن است مجبور شوید موقتاً از وب سایت مسدود شده استفاده کنید ، اما سرپرست می داند شما چه کسی هستید و می بینید که شما محدودیت ها را دور زده اید ، می روند و به سختی دسترسی شما را مسدود می کنند. تحت بررسی دقیق.

نحوه انسداد سایتها در مدرسه

این همان پاسخ فوق است اگر می خواهید وب سایت ها را در مدرسه مسدود کنید ، قطعاً یک VPN ، بنابراین توسط مدیر مدرسه ردیابی نمی شوید و از همه چیز مسدود می شوید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me