מצלמות האבטחה הטובות ביותר לשנת 2020

כמה אתה מרגיש בבית שלך? אנשים ברי מזל מסוגלים לענות שהם מרגישים שקט נפשי מוחלט בתוך ארבעת קירות ביתם.


עם זאת, זו יכולה להיות תחושת ביטחון שגויה. ממשלת קנדה דיווחה על 159,336 שבירות ונכנסות לפשעים בשנת 2017 בלבד. האם יתכן ששילוב של מצלמות אבטחה מקורות ומצלמות אבטחה חיצוניות יכול היה למנוע לפחות חלק מהפשעים הללו?

על ידי למידת מידע נוסף על מצלמות האבטחה המדורגות המובילות, תתחילו לראות מדוע הבית שלכם אינו בטוח ללא מערכת מצלמות. אין ספור אפשרויות בשוק המצלמות הביתיות, הן של המגוון החכם והן של המגוון המסורתי. זו הסיבה שבדקנו לעומק את המוצרים הזמינים כדי לקבוע אילו מהם יהיו האפשרויות האמינות ביותר עבור המשפחה שלך.

Contents

מדוע אנשים זקוקים למצלמות אבטחה ביתיות

הסיבה העיקרית להתקנת מצלמות אבטחה פנימיות או חיצוניות היא להבטיח את בטיחות משפחתכם. מצלמות ביתיות מהוות הרתעה ידועה בפני פורצים, מה שאומר שהן יעברו לטרף קל יותר אם הן יודעות שאתה מגן על עצמך באמצעות מצלמות אבטחה מהדרגה הגבוהה ביותר..

מצלמות אבטחה גם עוזרות לך להשגיח על ילדיך כשאתה לא יכול להיות איתם בבית. אתה יכול לפקח מתי הם מגיעים ומה הם עושים, כך שאתה יכול להיות בטוח שהם בטוחים.

מצלמת אבטחה נוספת תתריע בפניך בכל פעם שמישהו ניגש לביתך, לא משנה מה השעה. בין אם זה שכן או זר מוחלט, תמיד כדאי לדעת מתי מישהו נמצא בסביבה.

אנשים רבים מתקינים מצלמות אבטחה חיצוניות כדי לתת לעצמם שקט נפשי כשהם בחופשה. ממרחק של אלפי מיילים, הם יכולים לפקוח עין על המתרחש בבית. נחמד לדעת שהכול בסדר כשאתה מנסה להירגע.

פשע אמיתי-אמת: מקרים בהם מצלמות יכולות היו להציל את היום

מצלמות מהוות חלק גדול ממערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר. דוגמאות לכך הן בכל החדשות, ומצביעות על כך שאם אנשים רק היו מתקינים מצלמות אבטחה חיצוניות או פנימיות, ייתכן ש- and-enter היה מתרחש.

שקול את המקרה של לנגלי, B.C. אישה שהתעוררה בשעות הקטנות של הבוקר בגלל שגבר גנב דברים מהסלון שלה. היא בסופו של דבר רדפה אחר הפולש מביתה, אך המצב היה מלא בסכנה. מה אם הפורץ היה חמוש ומתכוון לגרום לפגיעה גופנית שלה?

לחלופין, מה עם הפושע באזור מונטריאול שיצא למסע פרצים בשנת 2017? בסופו של דבר הוא נתפס, אך קל לדמיין כי כל קורבנותיו רוצים שהן התקנו מערכת מצלמות ביתיות לפני שפורצו בתיהם..

מצלמות אבטחה לבית חכם

מצלמות “חכמות” הן אלה שפועלות באופן אלחוטי. כאשר מתרחשת הפרה, המצלמות מתחילות להדביק מדה. ניתן להשתמש בסמארטפון כדי לגשת למצלמה מכל מקום בעולם כך שתמיד תרגיש שאתה יודע מה קורה בבית.

ניתן להתקין מערכות רבות אלה ללא עזרה של איש מקצוע. הם קלים לשימוש, ועם ההצפנה המתאימה לשמירה על פרטיותך הם אמינים להפליא.

תוצאות המחקר הממצה שלנו מעידות כי חמש האפשרויות הללו הן מצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר שקיימות כיום.

Nest Cam IQ מקורה

Nest Cam IQ מקורהבעוד ש- Nest Cam IQ Indoor הוא אפשרות יקרה למדי, הוא מגיע עם הרבה פעמונים ושריקות. חיישן התמונה 4 קראט ושמונה מגה פיקסל הוא בהחלט נקודת מכירה ענקית. הזום הדיגיטלי 12X גם הוא מרשים. עם זאת, המצלמה החכמה הזו אינה מהקלות ביותר להתקנה.

מקצוענים
 • תואם את עוזר גוגל ואלכסה
 • שפע של תכונות
 • זמן ההתראה וזמן התגובה מהירים
 • תמונות באיכות טובה
 • מסוגל שירות התראה על אדם מותאם אישית
חסרונות
 • יקר מאופציות אחרות
 • ההתקנה יכולה להיות קשה
פונקציונליות תוכנה ותכונות

מכשיר ה- Nest Cam IQ עולה יותר מהמתחרים בגלל המעבד בעל הששה ליבות האיכותית שלו. זה פשוט עושה את זה מהר יותר ממערכות אחרות. בנוסף, זה עובד עם Alexa ו- Google Assistant.

שירות Nest Aware האופציונלי זמין בתוספת תשלום. תוכנה זו מאפשרת למערכת לזהות פרצופים בפועל, כך שתוכלו לתכנת אותה שלא לשלוח התראות כאשר מופיעים פרצופים ידידותיים.

חיישן 4K ו- 1080p HD יוצרים תמונות ברורות ומערכת המיקרופון והרמקולים עשויים לעזור לכם להבריח פורצים פוטנציאליים..

Nest Cam IQ היא מערכת קווית, וזה מה שהופך את ההתקנה לאתגר. הכוח מסופק על ידי מתאם תוסף, והמערכת פועלת באמצעות WiFi. האפליקציה לנייד היא פשוטה וקלה לשימוש.

שירות לקוחות

רוב האנשים מתקשרים עם שירות הלקוחות של Nest כאשר הם מנסים להתקין את המערכת. התגובות נוטות להיות מהירות, אם כי לא כולם מדווחים על חוויה חיובית כוללת. ובכל זאת, ניתן בקלות לטעון כי נציגי שירות לקוחות הם תמיד שם ומוכנים לעזור.

תמחור

Nest Cam IQ Indoor פועל כ -299 דולר. בקניית מצלמות בכפולות, הנחות זמינות. ללקוחות אשר בוחרים ב- Nest Aware יש שלוש רמות שירות שניתן לבחור בהן, הכוללות תמחור שמתחיל ב -5 דולר לחודש ועולה עד 30 $ לחודש..

Netgear Arlo Q

תמונה של Netgear Arlo Qה- Arlo Q הינה מערכת ניטור אבטחה כוללת. רבות מהתכונות שלה נועדו להפוך אותו לידידותי להפליא למשתמש. עם ראיית לילה ווידאו באיכות גבוהה, ההצעה הזו של Netgear היא אידיאלית לשימוש ביתי.

מקצוענים
 • איכות וידיאו הגונה
 • -ראיית לילה
 • -מצלמת אבטחה ביתית DIY
 • -תכנות אזור פעילות זמינה
חסרונות
 • חמש שניות של זמן פיגור
 • אין תכונות רבות כמו אחרות ברשימה זו
פונקציונליות תוכנה ותכונות

אם אתה מחפש מערכת מצלמות ביתיות ופשוטה, זה עשוי להיות זה בשבילך. חלק מתכונות המפתח שלו הן אודיו דו כיווני וזיהוי אנשים. אפליקציה עוצמתית מקלה על השימוש במערכת. עם זאת, אם אתה מחפש הרבה פעמונים ושריקות, לא תמצא אותם כאן.

העיצוב הפשוט שלו עשוי להיות בדיוק מה שיש אנשים שמחפשים. התכונות כוללות וידיאו 1080p HD ותצוגת ניטור של 130 מעלות. מצלמות אלה מצוידות בהמשך ב- Arlo Basic, תכונה המספקת אחסון ענן של שבעה ימים של תמונות ווידיאו. Arlo Q עשוי להיות מחובר למכשירים ביתיים חכמים כמו Alexa, Google Assistant ו- Stringify. מתאם תוסף בסיסי הופך את ה- Arlo Q לסינץ ‘להתקנה.

שירות לקוחות

נראה כי רוב האנשים יוצרים קשר עם נציגי שירות הלקוחות של Netgear בקשר לאחסון הענן של Arlo Q. בעוד שחלקם מביעים תסכול, רוב האנשים מציינים כי האינטראקציות שלהם עם נציגים נוטים להיות חיוביים.

תמחור

מצלמת Arlo Q בודדת מרימה 199.99 דולר, אם כי ניתן לרכוש שתיים במחיר של 349.99 דולר בלבד, וניתן לשלוש אותן במחיר של 599.99 דולר. לקוחות יכולים גם לבחור בתכונת הניטור של Arlo Smart, עם תוכניות שמתחילות במחיר של $ 2.99 לחודש בלבד למצלמה.

מצלמת ענן אמזון

מצלמת ענן אמזוןכאופציה לא יקרה, למצלמת הענן של אמזון מדובר בהרבה מאוד. איכות הווידיאו טובה ואפשרויות האחסון בענן מגוונות. עם היכולת להשתלב עם מכשירי אמזון אחרים, זוהי אפשרות מצוינת עבור אלו שהם מעריצים גדולים של ענקית הקמעונאות המקוונת..

מקצוענים
 • מצלמה משתלמת
 • איכות הווידאו מקובלת
 • מסוגלים להבחין בין אנשים לחיות מחמד
 • האפליקציה כוללת עיצוב אינטואיטיבי
חסרונות
 • תכונות נוספות זמינות רק עם מנוי חודשי
 • אפשרויות שילוב הבית החכם מוגבלות
פונקציונליות תוכנה ותכונות

קצב המסגרת של 30 fps ווידאו 1080p הופכים אותו לתחרותי עם מצלמות אחרות ברשימה זו. עם זאת, שדה הראייה שלו הוא רק 120 מעלות שלא כמו 130 מעלות עבור קן וארלו. חיישן רב עוצמה מאפשר לראות די ברור אפילו באזורים חשוכים. מצלמת הענן של אמזון כוללת טבעת של שמונה נורות LED המאפשרות ראיית לילה.

ניתן לתכנת את האפליקציה למסור התראות רבות ככל שתרצו, למשל כאשר מתגלה אדם או תנועה. יש אפילו תכונה של הגדרות גיאוגרפיות שמופעלת כשאתה לוקח את הטלפון שלך מחוץ לאזור שהוגדר מראש כך שתקבל התראות רק כאשר הן יעזרו והכרחיות ביותר.

כמובן, מצלמת הענן מסוגלת להשתלב באופן מלא עם אלקסה, Fire TV ותוכנית Echo. כל שעליך לעשות הוא לכוון את אלקסה כדי להראות לך נוף ממצלמה מסוימת, ולקבל את העדכון באופן מיידי. אם אתה מעדיף מכשירים ביתיים חכמים אחרים, חשוב להבין שהם ככל הנראה לא ישתלבו עם ה- Cloud Cam.

שירות לקוחות

אם אתה מרוצה מאפשרויות שירות הלקוחות של אמזון לגבי המוצרים והמכשירים האחרים שלהם, סביר להניח שאתה תהיה מרוצה גם מכך. אתה יכול להתקשר, לשלוח בדוא”ל או לעסוק בצ’אט חי. לרוב האנשים חוויה מקובלת לחלוטין עם נציגים אדיבים ומסייעים.

תמחור

במחיר של כ- $ 119.99, זו אפשרות חסכונית בקרב מצלמות אבטחה מקורות. ללא מנוי נלווה, תוכל לשמור קליפים משלוש מצלמות לכל היותר במשך 24 שעות. תקבל גם התראות.

מנוי מאפשר לך אחסון רב יותר, איתור אנשים, אזורים ושיתוף ללא הגבלה. שבעה ימי אחסון עולים 6.99 דולר לחודש ואילו 14 ימי אחסון יניבו לך 9.99 דולר לחודש. התוכנית הגדולה ביותר מאפשרת לך אחסון של 30 יום עבור עד 10 מצלמות במחיר של 19.99 דולר לחודש.

מעגל לוג’יטק 2

מעגל לוג'יטק 2קל להתקנה ועם אפליקציה ידידותית למשתמש, סביר להניח שתתפעלו גם מזווית הצפייה של 180 מעלות במעגל Logitech 2. המצלמה עצמה היא בחירה כלכלית. עם זאת, תזדקק לתכנית מנוי כדי לגשת לכמה מהתכונות הטובות ביותר שלה.

מקצוענים
 • מצלמות אלחוטיות לחלוטין
 • ניתן להשתמש בבית או בחוץ
 • שמע דו כיווני
 • זווית צפייה רחבה
 • הקלטת וידיאו מופעלת על ידי תנועה
 • משתלב עם Google Assistant ו- Alexa
חסרונות
 • מנוי הדרוש לתכונות פרימיום
 • עיוות חבית בתמונות
 • אין אפשרות לגילוי שמע
 • ההשכמה עם פיגור מורחב
פונקציונליות תוכנה ותכונות

מעגל Logitech 2 כולל תכונות יפות כמו הקלטת וידיאו המופעלת על ידי תנועה, אזורי זיהוי אנשים וזיהוי תנועה הניתנים להתאמה אישית לצרכים שלך. המצלמה 1080p מתעדת תנועה במהירות 30 fps ונורית אינפרא אדום מספקת יכולת ראיית לילה של עד 15 מטר.

באמצעות WiFi כדי להתחבר לנתב שלך, מעגל 2 כולל מערך רמקולים ומיקרופון מובנה יחד עם גלאי תנועה. עם זאת, אין לו יכולות להפעלת שמע. תוכנית האחסון בחינם Circle Safe מספקת לך אחסון 24 שעות בווידיאו מוקלט. אתה מקבל גם התראות על דחיפה כאשר מתגלה תנועה.

שירות לקוחות

שירות הלקוחות של Logitech זמין בטלפון או בצ’אט חי. זמני תגובה יכולים לעיתים להרגיש איטי, אך רוב האנשים מדווחים על שביעות רצון כללית מהתמיכה שהם מקבלים.

תמחור

ה- MSRP במעגל Logitech 2 הוא 199.99 $. עם זאת, מחירים של עד 130 $ לעיתים קרובות נמצאים ברשת. השקיעו בתוכנית Circle Safe Basic תמורת 3.99 $ לחודש לקבלת 14 ימי אחסון או נסו את תוכנית הפרימיום במחיר של 9.99 $ לחודש במשך 31 ימי אחסון. בעזרת תוכנית זו אתה מקבל גם סינון מתקדם לאירועים, אזורי תנועה וזיהוי אנשים.

Wyze Cam v2

Wyze Cam v2מצלמות אלה מוצעות במחיר מדהים וירוק. עבור בעלי אופי תקציב ביותר שביניכם, זו הבחירה האידיאלית. למרות המחיר, מצלמות אלה אורזות שפע של תכונות. עם זאת, יש לזכור כי מצלמות אלה מתאימות לשימוש מקורה בלבד.

מקצוענים
 • סביר להפליא
 • משתלב עם אלכסה
 • זיהוי צליל מעולה
 • אחסון ענן בחינם למשך 14 יום
 • תיוג תנועה
 • קו מוצרים קל להבנה
חסרונות
 • לא משתלב עם מכשירים ביתיים חכמים שאינם Alexa
 • למצלמות חייב להיות שקע חשמל
 • ניטור מקצועי אינו זמין
 • מצלמות הן לשימוש מקורה בלבד
פונקציונליות תוכנה ותכונות

יוצרי ה- Cam של Wyze ממוקמים באזור סיאטל, מה שמאוד פחות מפתיע שהמצלמות משתלבות רק באלקסה של אמזון.

בין התכונות של Wyze Cam הוא השימוש בטכנולוגיית תיוג תנועה בנוסף להפעלת תנועה. המצלמות חשות צליל וגם תנועה, ומספקות לך כיסוי טוב יותר. אתה מקבל אחסון בענן של 14 יום באמצעות פרוטוקול העברה מאובטח של HTTPS. קידוד מקצה לקצה מבטיח את פרטיותך המקוונת.

תמונות HD 1080p הן די ברורות ותקבלו ראיית יום ולילה יחד עם שמע דו כיווני. עם אפשרות וידיאו לשגות זמן, תוכל לקבל תמונה ברורה של מה שקרה לאורך טווח של שעות בתוך דקות ספורות.

מצלמות Wyze די קלות לשימוש ולהגדרה. עם זאת, כל מצלמה צריכה להיות מחוברת לשקע חשמל.

שירות לקוחות

הן תמיכה טלפונית והן צ’אט חי זמינים. למרות שתמיכה 24 שעות ביממה אינה זמינה, אתה יכול לפנות לאנשי צוות בין השעות 8:00 בבוקר ל 16:00 בערב PST. תמיכת לקוחות ממוקמת בארה”ב. רשימת שאלות נפוצות באתר עשויה לספק עזרה במועדים אחרים.

תמחור

מרבית מוצרי Wyze Cam מוצעים בין 20 ל -30 דולר, מה שמבטיח שכל אחד יכול להרשות לעצמו את מצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר. אין צורך בהרשמות לשימוש.

מצלמות אבטחה ביתיות מסורתיות

אולי אתה רוצה לצלם את הסרטונים הכי ברורים שאפשר באמצעות מצלמות האבטחה שלך בחוץ. לחלופין, אולי אתה מודאג מהאבטחה של שימוש ב- WiFi במערכת האבטחה שלך. יהיו הסיבות אשר תהיינה, יתכן שאתה מעוניין במצלמת אבטחה ביתית מסורתית ולא במצלמה חכמה.

זה בסדר, מכיוון שביצענו גם את המחקר הזה. זה הוביל אותנו לחשוף שלוש מערכות מצלמות אבטחה מסורתיות מדהימות שיעזרו לשמור על בטיחות המשפחה והרכוש שלך. בחר אחת ממצלמות האבטחה המובילות הללו לשקט נפשי של בית הספר הישן.

מערכת מצלמות אבטחה DVR SANNCE 4CH 1080P

מערכת מצלמות אבטחה DVR SANNCE 4CH 1080Pמערכת טלוויזיה במעגל סגור קווית זו כוללת הקלטה ברורה של 1080N. המערכת כוללת יחידת DVR עוצמתית יחד עם ארבע מצלמות מלוטשות בצורת כדור לשימוש פנים או חיצוני.

תכונות
 • מצבי חיבור כולל מצלמות IPI, TVI, AHD, אנלוגי ו- HD
 • 960 * 1080 פיקסלים
 • צג באמצעות מכשיר נייד
 • תנועה מופעלת
 • התראות דואר אלקטרוני
 • שירות תמיכה 24/7
חומרה
 • DVR עם יציאות VGA ו- HDMI מלאות
 • ארבע מצלמות עם ראיית לילה ו- 720p HD
 • המצלמות הן בצורת כדור ועמידות בפני מזג אוויר
תמחור

ניתן לרכוש מערכת חמישה חלקים זו בכ- $ 247.

Smonet 4CH 720P HD NVR טלוויזיה במעגל סגור אבטחה אלחוטית

Smonet 4CH 720P HD NVR טלוויזיה במעגל סגור אבטחה אלחוטיתאם אתה מחפש מצלמות אבטחה מקורות, זה עשוי להיות הפיתרון האידיאלי עבורך. כמובן, חבילה זו של ארבע מצלמות ו- NVR מתאימה למעשה גם לשימוש חיצוני, כך שהיא באמת פיתרון מסביב. היצרן מתאר את המערכת כמתקנת פלאג-הפעל בצורה האולטימטיבית בקלות ההתקנה.

תכונות
 • ארבע מצלמות עמידות בפני מזג אוויר פועלות ביום או בלילה
 • וידאו נתמך בלבד, לא שמע
 • מעקב חי 24/7
 • אין חיבור לאינטרנט דרוש
 • כל הנתונים שנשמרו לתקופה של חודש
חומרה
 • מצלמות אבטחה HD 720p
 • 1 TB HDD מותקן מראש
 • גישה מרחוק מהסמארטפון
 • כונן קשיח 1080p בעל ארבעה ערוצים
 • זיכרון TB אחד בכונן הקשיח
תמחור

ניתן לרכוש את המערכת כולה ב -309.99 $.

מצלמות חיצוניות לאבטחה במעגל סגור של JOOAN

מצלמות חיצוניות לאבטחה במעגל סגור של JOOANאם אתה מחפש משהו שהוא באמת חסכוני אך עדיין יעיל, זה יכול להיות מצלמות האבטחה המובילות ביותר עבורך. זה מצלם תמונות ברורות במיוחד בזכות שבב CCD שהוא למעשה כיתה תעשייתית. וידיאו צבעוני נלקח במהלך היום עם הקלטת שחור לבן בלילה. התאם מצלמות אלה עם DVR למערכת אבטחה DIY שעובדת באמת

תכונות
 • שבב CCD בדרגה תעשייתית
 • תואם DVRs
 • ראיית לילה
 • מעטפת סגסוגת אלומיניום לתוחלת חיים טובה יותר
 • רזולוציית 720p HD מלאה
 • פלט וידאו 4 ב -1
 • עמיד בפני מזג אוויר
 • קל להתקנה
חומרה
 • עדשה 3.6 מ”מ
 • מערך אורות להקלטת לילה
 • מרחק IR מקסימאלי של 130 רגל
תמחור

ניתן לרכוש אחת מהמצלמות הללו תמורת 29.99 דולר בלבד.

כיצד מערכת מצלמות עובדת

מצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר מספקות שקט נפשי בכך שהיא מאפשרת לך לראות מה קורה בבית ובסביבתו, אפילו כשאתה קילומטרים משם. על פי נתונים סטטיסטיים של ממשלת קנדה, רוב הפריצות מתרחשות בשעות האור בהן פושעים מרגישים בטוחים למדי שאיש אינו בבית. זו הסיבה שחשוב מאוד שמצלמות אבטחה חיצוניות יפעלו על בסיס 24/7.

בזכות מצלמות האבטחה החיצוניות והפנימיות, תוכלו לפקח ואף להקליט פעילות שמתרחשת בביתכם ובסביבתו. מצלמות ביתיות מגיעות במגוון רחב של צורות וגדלים. חלקם עשויים להיות גדולים למדי ונראים לעין. בדרך כלל מדובר במצלמות אבטחה חיצוניות אשר נועדו להרתיע עבריינים מלנסות להיכנס לביתכם.

מצלמות אחרות הן די קטנות וכמעט בלתי אפשריות לזיהוי אלא אם כן אתה יודע שהן שם. מצלמות ביתיות אלה משמשות לעתים קרובות לבית, ונועדו לספק פונקציונליות תוך לא מקלקלות את האסתטיקה של העיצוב.

כשאתה מתחיל לשקול התקנה של מצלמות אבטחה מובילות, יש לענות על מספר שאלות. בראש ובראשונה אלה כמה מצלמות ביתיות צריכות להתקין. יש אנשים שעוסקים רק באזור אחד, כמו הדלת הקדמית או האחורית. לאחרים יש חששות גם מפינה חשוכה ליד המוסך או אולי הם חוששים שמישהו יצליח לעבור דרך חלונות מסוימים בקומת הקרקע..

בהתאם, על בעל הבית להחליט אם מצלמה אחת מספיקה או אם יש צורך במספר. הורים חדשים לרוב אוהבים להתקין מצלמת אבטחה בחדר התינוק כדי להבטיח שהם לא נפלו בעריסה. התשובות באמת תלויות בך, ותוכל בדרך כלל להוסיף רכיבים נוספים ככל שהם הופכים להיות זהירים או נחוצים.

מצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר עשויות להיות קווית או אלחוטית. הגרסאות הקוויות הן הבחירה המסורתית. קשה יותר להתקין, לא תמיד קל להסתיר את החוטים הנלווים למערכות אלה. קל יותר להתקין גרסאות אלחוטיות ונוטים להיות פחות מעיקים. עם זאת, התמונות המועברות על ידי מערכת מצלמה קווית נוטות להיות חדות וברורות יותר מאלו שמספקת מערכת אלחוטית, השולחת אותות באוויר.

מצלמות אלחוטיות גמישות בהרבה מכיוון שניתן למקם אותן כמעט בכל מקום. עם זאת, חשוב לציין כי האותות ממוניטורי תינוקות, חיבורי אינטרנט אלחוטיים וטלפונים אלחוטיים קוטעים את האות של מערכת המצלמות במקרים נדירים. כמו כן, האקרים מסוגלים להיכנס למערכות אבטחה אלחוטיות בכדי לבדוק מה אתם עושים והאם אתם בבית. אם אתה הולך עם מערכת אלחוטית, וודא שהאותות שלה מוצפנים בכבדות כדי למנוע אפשרות זו. כפי שמודעים לאלה מכם שכבר משתמשים ב- VPN, הצפנה היא אחד מרכיבי האבטחה העיקריים המגנים עליכם מפני פולשים..

מחשבות אחרונות

בין אם אתם מעדיפים מצלמות ביתיות חכמות או מסלול מסורתי יותר, חיוני שתגנו על משפחתכם ועל רכושכם. שוברים ונכנסים ופשעים קשורים אחרים נמצאים במגמת עלייה בקנדה. האם מצלמות האבטחה הביתיות הטובות ביותר מונעות ממך להפוך לקורבן?

שאלות נפוצות

ש: האם עדיף שתהיה מערכת טלוויזיה במעגל סגור או מצלמת בית חכם?

ת: לשתי האפשרויות יתרונות וחסרונות. אחד מהם יכול להיות אידיאלי עבורך בהתאם לנסיבות שלך.

קח בחשבון שמערכות טלוויזיה במעגל סגור רבות חייבות להיות מותקנות באופן מקצועי. עם זאת, אלו המוצגים כאן עשויים להיות רק פרויקט עשה זאת בעצמך. אם אינך נוח במיוחד לדברים מסוג זה, ייתכן שתצטרך לגייס עזרה חיצונית. יש אנשים שלא אוהבים להרגיש לא נוח בתהליך התקנה מסובך.

זה די נתון שתוכלו להתקין מצלמה ביתית חכמה בעצמכם. עם זאת, סביר להניח שתצטרך לשלם מנוי חודשי כדי לגשת לכל פונקציות המצלמה. הוצאה שוטפת זו מהווה מפסק עסקה עבור אנשים מסוימים. זכור שכמה אפשרויות בחינם מוצגות כאן, כך שתוכל לקבל פונקציונליות בסיסית ללא הוצאות נוספות.

בסופו של דבר, הבחירה שלך עשויה לרדת למחיר, מכיוון ששני סוגי המערכות פונקציונליות למדי. ישנם אנשים שעשויים להעדיף להתרחק ממצלמת בית חכם מכיוון שהם חוששים שהמערכת נפרצת. עם אמצעי אבטחה מתאימים, זה לא אמור להיות בעיה גדולה מדי.

ש: האם ניתן לפרוץ מצלמות ביתיות חכמות?

ת: ניתן לפרוץ מצלמות ביתיות חכמות. עם זאת, פחות סיכוי שזה יקרה אם תבטיח שהמוצר והשירות שאתה בוחר מצפין נתונים כראוי. יתר על כן, אתה יכול להגן על הסיסמא על הנתב ועל ה- WiFi שלך כדי לספק שכבות אבטחה נוספות. וודא שאתה הולך עם ספק מודע לנתונים כשאתה קונה מצלמה לבית חכם.

ש: האם עלי לרכוש כונן קשיח עם מצלמת בית חכם?

ת: כונן קשיח אינו הכרחי בעת התקנת מצלמת בית חכם. מרבית המערכות הללו פועלות במערכת מבוססת ענן. אחסון בענן הוא האפשרות הנוחה יותר, אם כי חלק מהמצלמות מאפשרות לך להשתמש בכרטיס מיקרו SD אם אתה מעדיף לאחסן את הקטעים שלך באופן מקומי.

ש: כיצד אוכל להגן על מצלמת הבית החכם שלי מפני האקרים?

ת: אתה יכול לנקוט במספר צעדים כדי להבטיח את האבטחה של מצלמת הבית החכם שלך. אלה כוללים אבטחת הרשת האלחוטית הביתית שלך באמצעות הצפנה וסיסמאות. אתה יכול גם ליצור סיסמא חזקה עבור המצלמות שלך עצמן. זכור לא להשתמש בסיסמת ברירת המחדל שאולי הגיעה עם מצלמת הבית החכם. כמו כן, וודאו כי הקושחה של המצלמה שלכם מתעדכנת באופן קבוע, וכבו את הניטור מרחוק כאשר סביר להניח שלא יהיה בשימוש.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map