بهترین سیستم های امنیتی خانگی (2020)

بهترین سیستم های امنیتی خانگی (2020)


امنیت خانه در کانادا از اهمیت برخوردار است. من می دانم که ما کانادایی ها با شهرت جهانی خود به عنوان بچه های خوب در اطراف شهر اتفاق خوبی داریم ، اما جرم در اینجا اتفاق می افتد خواه دوست داریم بپذیریم یا نه.

آمارهای کانادا بیش از 1.5 میلیون حادثه جرم در املاک و بیش از 150،000 مورد شکستگی و ورود به سال را گزارش می کند (منبع).

هرگز صدمه نمی بیند هنگام محافظت از کسانی که دوست دارید و دارایی های ارزشمند خود را در برابر تهدیدات احتمالی محافظت کنید.

خوشبختانه در این روز و سن گزینه های زیادی وجود دارد. خدمات خاصی وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون انجام یک کار ، وضعیت سیستم هنری هنری را انجام دهید تا از کار در بیاید. درست مانند این ، شما فرزندان خود را محافظت می کنید و تلویزیون جدید خود را امن می کند.

برای افرادی که می خواهند یک سیستم نظارت بر خانه با تکنولوژی بالا همه را به تنهایی تنظیم کنند ، اگر تمایل داشته باشید گزینه هایی وجود دارد. این گزینه ها به همراه سیستم های خود نظارت یا خدمات اشتراک با نظارت حرفه ای 24/7 بی پایان هستند.

این که آیا شما در یک خانه ، آپارتمان یا کاندوئید زندگی می کنید ، گزینه های زیادی برای یک سیستم امنیتی برای کانادایی ها وجود دارد تا از آنچه در این دنیا مهمترین است محافظت کند و ما می توانیم به شما کمک کنیم تا دریابیم کدام یک برای شما مناسب است.. &# x1f1e8؛&# x1f1e6؛

Contents

TLDR

Frontpoint بهترین سیستم امنیتی در کانادا را ارائه می دهد. این بهترین گزینه در بین انتخاب ها و همچنین پشتیبانی مشتری بسیار خوبی است. برنامه های پرداخت مانند بسته های انعطاف پذیر آنها هستند. اگر به دنبال سیستم نصب شده توسط یک حرفه ای هستید ، Vivint بهترین انتخاب است. خود مانیتورینگ نیز گزینه مناسبی است و در صورتی که می خواهید از آن استفاده کنید ، کیت امنیت خانه هوشمند هانیول باید انتخاب شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین ها ، راهنمای ما در مورد بهترین دوربین های امنیتی خانگی را بخوانید.

چگونه تصمیم می گیریم

گزینه های زیادی برای سیستم های امنیتی در خانه وجود دارد – بسیاری از موارد که بسیار زیاد است. این است که ما وارد می شویم. تیم ما به دور و برترین موارد رسیده است تا در مورد همه مارک های برتر امنیت خانه تحقیقاتی انجام دهد ، بنابراین لازم نیست. ما همه چیز را با هم مقایسه کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید در مورد چگونگی محافظت از خود تصمیمی آگاهانه بگیرید. ما فهمیدیم که کدام سرویس ها بهترین ارزش را دارند – از ویژگی های گرفته تا قیمت گذاری و هر چیز دیگری از جمله سهولت در استفاده ، خدمات مشتری ، توصیفات مشتری ، اثربخشی و هر چیز دیگری که ممکن است یک سیستم امنیتی منزل نیاز به خوبی داشته باشد..

1. Frontpoint – بهترین سیستم امنیتی کانادا (DIY ، خودکار ، با بهترین ارزش)

چه کسی باید از Frontpoint استفاده کند?

افرادی که باید استفاده کنند جبهه افرادی هستند که مقداری پول برای هزینه کردن در یک سیستم امنیت خانه خرج می کنند اما برای آرامش خاطر و امنیت ارزش دارند. این سرویس برای کانادایی هاست که فکر نمی کنند خود سیستم را نصب کنند یا یک قرارداد طولانی مدت نیز وارد کنند. سیستم های Frontpoints همچنین شامل موارد زیر است:

 • بدون تکنسین نصب است
 • بدون سیم کشی / حفاری
 • برنامه نویسی دستی لازم نیست
 • تنظیم زیر 15 دقیقه
 • اثبات سر و صدا
 • همراه با تهیه نسخه پشتیبان

جبهه

امنیت Frontpoint بهترین انتخاب در کانادا برای بهترین سیستم امنیتی منزل است. سیستم نظارت بر خانه دارای یک دهه نوآوری در پشت آن است و در عین حال بهترین خدمات مشتری کلاس و تجربه ای غنی از ویژگی های خود را برای محافظت از خانه شما ارائه می دهد. بهترین مکان برای نمایش با مانیفست Frontpoint است: ما بیش از یک دهه است که در صنعت امنیت خانه متحول شده ایم. هنگامی که متجاوزان شروع به پیشی گرفتن از امنیت مدرسه قدیمی کردند ، ما اولین کسانی بودیم که در هر سیستم از فناوری سلولی استفاده کردیم. هنگامی که اولین نفری بودیم که یک سیستم خود تنظیم را با نظارت حرفه ای ترکیب می کردیم ، بازار جدیدی به وجود آمد. و در حالی که صنعت در حال تغییر است ، فداکاری ما به مشتریان بدون تغییر باقی می ماند. مشتریان ما لیاقت بهترین ها را دارند. آنها سزاوار راهی ساده تر برای یک خانه امن تر و باهوش تر هستند. به امنیت خانه هوشمند Frontpoint خوش آمدید. سیستم امنیتی از سال 2007 ، Frontpoint چندین جایزه برتر خدمات برتر Angie را دریافت کرده است ، آخرین نفر در سال 2017. آنها همچنین دارای رتبه A + از Better Business Bureau و نظرات عالی در سراسر اینترنت هستند.

ویژگی ها ، برنامه ها و قیمت گذاری

قیمت گذاری برای Frontpoint می توان در بسیاری از مناطق سفارشی سازی کرد بنابراین ایده خوبی است برای تماس با شرکت با ما تماس بگیرید. با این حال ، ویژگی های خاصی در مورد نحوه انجام قیمت گذاری وجود دارد. اولین چیزی که باید در مورد خدمات به خاطر داشته باشید این است که شما مجبور هستید به یک برنامه یک ساله یا سه ساله متعهد شوید. برنامه های سه ساله بسیار ارزانتر از برنامه های یک ساله با تعهد بسیار بیشتر است. این تعهد ممکن است بعضی از افراد را ترساند ، اما ضمانت 30 روزه به شما امکان می دهد خدمات را برای ماه اول امتحان کنید. گذشته از دو طول قرارداد متفاوت ، سه برنامه نظارت وجود دارد شش بسته سخت افزاری قابل تنظیم. ارزانترین برنامه نظارت موجود است “برنامه حفاظت” نامیده می شود 34.99 دلار در هر ماه که شامل آتش سوزی ، یخ ، آب ، ایمنی زندگی و محافظت در برابر نفوذ از جمله نظارت 24/7 است. مرحله بعد ، برنامه تعاملی با قیمت 44.99 دلار در هر ماه است و قابلیت های اضافی از قبیل سنسورهای تصویر ، کنترل روشنایی ، محافظت در برابر خرابی ، هشدارهای ایمیل و متنی ، کنترل از راه دور از یک دستگاه تلفن همراه و خدمات جغرافیایی را به آن اضافه می کند. با بالاترین برنامه مرتب ، شما می توانید دوربین و ترموستات را با قیمت 49.99 دلار در هر ماه پشتیبانی کنید. این به شما امکان می دهد تا از پخش مستقیم فیلم ، ضبط ویدیوی فعال شده با حرکت ، کنترل قفل درب و کنترل های مدیریت انرژی استفاده کنید. در بالای بسته های مانیتورینگ ، شش بسته سخت افزاری قرار دارد. در صورت عقد قرارداد سه ساله ، این هزینه ها با تخفیف های شیب دار تقسیم می شوند.

 • Safe Home Starter (130،95 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint ، 2 سنسور درب و پنجره ، 1 سنسور حرکت ، 1 علامت حیاط ، 5 دکمه پنجره ، 1 برچسب درب
 • خانه امن هر روز (228.93 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint ، 3 سنسور درب و پنجره ، 2 سنسور حرکت ، 1 علامت حیاط ، 5 دکمه پنجره ، 1 برچسب درب
 • Safe Home Plus (248.93 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint ، 3 سنسور درب و پنجره ، 2 سنسور شکست شیشه ای ، 1 علامت حیاط ، 5 دکمه پنجره ، 1 برچسب درب
 • انتخاب خانه امن (401.90 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint ، 4 سنسور درب و پنجره ، 2 سنسور حرکت ، 1 سنسور شکست شیشه ای ، 1 سنسور دود و گرما ، 1 علامت حیاط ، 5 عدد دکمه پنجره ، 1 برچسب درب
 • خانه امن ترجیحی (534.88 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint هاب ، 5 سنسور درب و پنجره ، 2 سنسور حرکت ، 1 سنسور شکست شیشه ای ، 1 سنسور دود و گرما ، 1 دوربین داخلی ، 1 علامت حیاط ، 5 عدد پنجره ، 1 برچسب درب
 • Safe Home Elite (1032.84 دلار) – 1 صفحه کلید هاب و Frontpoint هاب ، 6 سنسور درب و پنجره ، 2 سنسور حرکت ، 2 سنسور شکست شیشه ای ، 1 سنسور دود و گرما ، 1 دوربین داخلی ، 1 دوربین در فضای باز ، 1 دوربین دنده درب ، 1 علامت حیاط ، 5 عدد پنجره ، 1 برچسب درب

همچنین گزینه ای برای اضافه کردن سخت افزار به هر یک از این برنامه ها وجود دارد که به شما امکان می دهد تا واقعاً عمل کنید

طرفداران

30 روز آزمایشی بدون خطر

از هر مثبت که یک شرکت داشته باشد ، من همیشه می توانم این رتبه را داشته باشم که بتوانم خدمات را بدون هیچ هزینه ای برای خود به عنوان مهمترین جنبه امتحان کنم (مگر اینکه سرویس وحشتناک باشد). به خصوص در مورد سیستم های نظارت بر خانه – اعتماد به بررسی ها فقط می تواند شما را تا این لحظه ببرد. شما باید بتوانید سیستم را امتحان کنید و ممکن است به صورت رایگان آن را امتحان کنید.

خدمات مشتری

جوایز Super Service List Angie بر اساس بررسی های مشتریان اهدا می شود. شرکت هایی که برنده این جوایز می شوند بهترین خدمات مشتری را در صنایع خود دارند. برای ما جای تعجب ندارد که Frontpoint چندین مورد از این جوایز را بدست آورده است زیرا سطح رضایت مشتری بسیار بالا است. تیم پشتیبانی مشتری آنها خدمات درجه یک را ارائه می دهند. اگر در طی مراحل نصب مشکلی وجود داشته باشد ، گرفتن برخی از آنها برای کمک به تلفن بسیار آسان است. اگر آنها تجهیزات معیوب را برای شما ارسال کنند ، از اعتبار فوق العاده ای برای عیب یابی این مشکل و ارسال سریع برای شما جایگزینی برخوردار هستند. خطوط تلفن دارای نمایندگان پشتیبانی مشتری انگلیسی و اسپانیایی صحبت می کنند که حدود ساعت 8 صبح تا 11 PM زمان استاندارد شرقی در روزهای هفته و 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته است. فراتر از این ، این شرکت همچنین امکان پیگیری فیلم ها را برای نصب فراهم می کند.

نصب DIY

تا آنجا که نصب می رود ، یک کلمه آن را خلاصه می کند تا Frontpoint آن را خودتان مراحل نصب کنید: بدون دردسر. به طور متوسط ​​مراحل نصب 30 دقیقه طول می کشد تا کل سیستم نصب شود. یک برنامه جانبی برای نصب ارائه شده است و اگر سیستم متوجه شود چیزی بیش از آنچه طول می کشد در صورت نیاز برنامه شماره تلفن یا یک منبع آنلاین را برای کمک به شما فراهم می کند..

سایر ویژگی های سرگرم کننده

با همه مواردی که Frontpoint این سرویس را ارائه می دهد ، شامل سایر ویژگی های تحت تعقیب مانند هشدار سلولی ، دوربین های داخلی و خارجی ، محافظت در برابر بلایای محیط زیست و اتوماسیون منزل نیز می شود. ویژگی های اضافی خیلی طولانی می شود تا کانادایی ها با راه حل های فناوری پیشرفته که می توانند به وای فای متصل شوند به عنوان یک سیستم دزدگیر خانگی ساده ، آنرا قطع نخواهند کرد..

منفی

قرارداد بلند مدت

بزرگترین منفی در مورد Frontpoint این است که تنها دو گزینه برای مدت قرارداد وجود دارد. مدت زمان کوتاهتر با قیمتی بسیار سنگین تر از قرارداد طولانی تر است. این مسئله تا حدودی با ضمانت 30 روزه برگشت پول رد می شود ، اما در یک مقطع خاص ، ممکن است برخی از افراد تمایل به ثبت نام برای چنین قرارداد طولانی نداشته باشند. اولویت های کانادایی ها در هر نقطه می تواند تغییر کند و برخی از افراد با ویژگی های امنیتی داخلی به داخل ساختمان های آپارتمانی حرکت می کنند.

در کبک موجود نیست

این به خودی خود صحبت می کند – با عرض پوزش از ساکنان کبکو. ما نمی خواهیم شما را رها کنیم اما متأسفانه Frontpoint چنین می کند.

فقط رده بالاترین قیمت گذاری شامل ویژگی های خاص است

از ویژگی های بسیار جذاب Frontpoint مانند دوربین ها و سنسورهای حرکتی فقط در نقاط قیمت بالاتر می توان استفاده کرد. اگر به دنبال یک سیستم امنیتی با بودجه هستید ، این ممکن است یک دلال باشد.

2. Vivint – بهترین سیستم امنیت خانه هوشمند

ویووینت

چه کسی باید از Vivint استفاده کند?

Vivint برای کانادایی هایی است که سیستم امنیتی خانگی با تکنولوژی پیشرفته و باهوش را می خواهند. آنها همچنین باید مایل باشند برای یک قرارداد بسیار طولانی ثبت نام کنند و بفهمند که هزینه کم نیست.

ویوینت

Automation نام بازی هنگام صحبت از Vivint است. با سیستم های حرفه ای نصب شده آنچه می توانید از فناوری های پیشرفته و پیشرفته استفاده کنید و باعث می شود سیستم های دوربین مدار بسته قدیمی از نظر قدیمی و خنده دار به نظر برسند.

ویژگی ها ، برنامه ها و قیمت گذاری

گزینه های زیادی با Vivint وجود دارد که نوع برنامه ای را که می توانید انتخاب کنید. سه گزینه نظارت وجود دارد که ارزش خاصی را ارائه می دهند. Smart Protect ، Smart Protect و Control و Smart Complete همه گزینه های ایمن را ارائه می دهند.

 • محافظت هوشمند (29.99 دلار در هر ماه) – محافظت اساسی در منازل از جمله آتش سوزی ، سرقت و مسمومیت با مونواکسید کربن. این شامل پنل SkyControl و برنامه همراه با گزینه های تجهیزات امنیتی سفارشی است.
 • محافظت و کنترل هوشمند (39.99 دلار در هر ماه) – این شامل ویژگی های مشابه برنامه Smart Protect می باشد ، همچنین ویژگی های کنترل و اتوماسیون بیشتری ، دوربین دید در شب HD HD ، کنترل ترموستات ، دوربین های نظارت در فضای باز و قفل درب هوشمند را نیز در اختیار شما قرار می دهد. برنامه به شما امکان می دهد تا چراغ ها را روشن کرده یا سیستم امنیتی را بازو کنید.
 • Smart Complete (49.99 دلار در هر ماه) – ارائه نظارت تصویری به همراه ذخیره سازی محلی برای فیلم ها و کلیپ ها.

گزینه های سخت افزاری شامل چهار بسته استارت برای تجهیزات و امکان اضافه کردن هر چیزی نیز هست. کیت های مختلف موجود شامل صفحه نمایش لمسی ، سنسور درب ، سنسورهای پنجره ، ردیاب های حرکتی ، ردیاب های شکستگی شیشه ای ، ردیاب های سیلاب و ردیاب های انجماد است. همه سیستم های Vivint با Nest Therostats ، Google Homes و Amazon Echos کار می کنند. گزینه های مختلف شامل دوربین درب ، درب ریموت قابل تنظیم ، دوربین فیلمبرداری ، اتوماسیون خانگی با صدای فعال و ترموستات یک عنصر.

طرفداران

100٪ بی سیم و زیبایی شناسی

نکته مورد علاقه من در مورد Vivint این است که هیچ کاری نمی کند به زیبایی شناسی خانه شما آسیب برساند. هر قطعه از تجهیزات آنها به صورت مجلل به نظر می رسد – از جلوگیری از ظاهر پلاستیکی سفید رنگ سیستم های دزدگیر قدیمی. دوربین های امنیتی بی سیم نصب کننده حرفه ای اطمینان حاصل خواهد کرد که همه چیز جایی است که شما می خواهید و تمام سیم ها را پنهان می کند زیرا سیستم 100٪ بی سیم است و این کار را انجام می دهد بنابراین هیچ سارق نمی تواند سیم را قطع کند..

در دسترس همان روز

می توان گفت در مورد به دست آوردن چیزی درست هنگامی که می خواهید یا به آن احتیاج دارید می توان گفت. وقتی امنیت یک نگرانی است ، ممکن است رویدادی رخ داده باشد که شما را به سمت عملی سوق داده است. در این صورت ، هرچه زودتر سیستم بهتر شود تنظیم می شود.

گارانتی مادام العمر

در طی شرایط توافق ، Vivint قسمتهای معیوب سیستم شما را تعمیر یا سرویس می دهد. این امر خیلی طولانی پیش می رود که قطعات متحرک زیادی به یک سیستم امنیتی وجود دارد.

ویژگی های اضافی

بسته کامل سیستم اتوماسیون خانگی را نمی توان زیرنویس کرد. اگر رویای خانه هوشمند اتوماتیک با دوربین درب دار دارید که در آن می توانید با شخصی که در در خانه شما است صحبت کنید و آنها می توانند دوباره صحبت کنند ، آرزو دارید ، Vivint یک انتخاب عالی است. بررسی خانه شما با دوربین های فیلمبرداری در داخل و خارج یک امتیاز اضافی است. علاوه بر این با دسترسی از راه دور و زنگ فای خود ، می توانید از هر کجا مسلح شوید.

منفی

بدون ضمانت برگشت پول

این فقط برای من اشتباه به نظر می رسد وقتی که بسیاری از رقبا این خدمات را با خدماتشان ارائه می دهند. بویژه با قراردادهای طولانی ، ویوینت می خواهد افراد را در آن قفل کند – کمترین کاری که می توانند انجام دهند ارائه یک پنجره 30 روزه برای دیدن اینکه آیا شما واقعاً خدمات را دوست دارید یا خیر..

نصب حرفه ای

پرداخت هزینه برای نصب هنگام راه حل های دیگر DIY در آنجا تقریبا باستانی به نظر می رسد. یکی از بهترین جنبه های نصب یک سیستم خود این است که بدانید چه موقع ، چگونه و چرا چیزی را در جایی قرار داده اید. هیچ چیز بدتر از دیدن چیزی در خانه شما نیست و تصور نمی کنید چرا در آنجا است.

هزینه تمام شده است

هزینه بالاتر از بسیاری از گزینه های دیگر است. شما امنیت درجه یک را دریافت می کنید اما اگر هزینه شما را خاموش کند گزینه های دیگری وجود دارد.

قرارداد بلند مدت

قراردادهای ویوینت 5 سال است. من حتی نمی توانم اطمینان داشته باشم که بیشتر شرکت ها در 5 سال آینده خواهند بود. با این قرارداد بیش از حد طولانی مدت ، تنها پایدار کانادایی ها واقعاً می توانند از پس آن بربیایند که خود را در این طولانی مدت ببندند.

آیا در مورد نحوه کار دوربین امنیتی خانگی Vinint کنجکاو هستید؟ ویدئویی از دسته افرادی که جلوی آن می رقصند را بررسی کنید. &# x1f600؛

3. ADT – بهترین امنیت منزل

آرم ADT

چه کسی باید از ADT استفاده کند?

ADT برای افرادی است که امنیت بزرگترین شرکت امنیتی در آنجا را می خواهند. همچنین ، هرکسی که به دنبال صرفه جویی چند دلار در یک برنامه امنیتی است ، می تواند به ADT به عنوان یک انتخاب مناسب نگاه کند.

ADT

ADT می تواند تاریخ خود را به سال 1870 ردیابی کند هنگامی که رئیس جمهور طلای سهام و Stock Telegraph COmpany از سارق در خانه خود بیدار شد که به او الهام بخشید تا یک سیستم هشدار مبتنی بر تلگراف ایجاد کند. از آن زمان ، ADT (تحت نام های مختلفی) تا به امروز در صنعت امنیت خانه توسعه و پیشگام بوده است. با داشتن شش مرکز نظارت بر حرفه ای به صورت 24 ساعته در روز ، 7 روز در هفته ، 365 روز در سال می توانید مطمئن باشید که این لویاتان امنیتی منابعی برای محافظت از خانه شما دارد.

ویژگی ها ، برنامه ها و قیمت گذاری

ADT فرصتی برای انتخاب دارد پنج بسته امنیتی اصلی – همراه با نظارت و تجهیزات. قیمت ها از 28 تا 59 دلار در هر ماه متغیر است. کانادایی ها باید 24 یا 36 ماه قرارداد ببندند که به اندازه برخی رقبا نباشد. با بسته بندی پایه ، شما یک سیستم زنگ هارد یا بی سیم با سنسورها و ریموت بی سیم دریافت خواهید کرد. در پایان برنامه های ADT ، می توانید نظارت تلفنی ، اتوماسیون و کنترل از راه دور را از طریق تلفن خود دریافت کنید.

طرفداران

6-ضمانت برگشت پول

این مورد مورد علاقه من در این لیست است. شما می توانید از خدمات ADT به مدت شش ماه استفاده کنید و اگر مشکلی پیش نیاید می توانید پول خود را پس بگیرید. در مورد اعتماد به نفس یک محصول صحبت کنید! ADT می خواهد اطمینان حاصل كند كه ایمنی و امنیت شما مطابق با استانداردهای شماست و تضمینی برای پشتیبان گیری از آن دارد. رایانه لوحی سیستم امنیتی ADT

قیمت گذاری

در مقایسه با دو گزینه فوق ، ADT یک سرویس نسبتاً ارزان برای متقاضیان امنیت بالا در کانادا ارائه می دهد. همچنین نحوه ترکیب هزینه های سخت افزاری و برنامه های نظارت بر آنها حس بسیار زیادی ایجاد می کند.

منفی

قرارداد بلند مدت

حداقل طول قرارداد دو سال و در بعضی مناطق سه است.

بدون نصب خود

نصب حرفه ای همیشه بد نیست و ADT توصیه می کند که با تکنسین کار کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به این صورت است که شما می خواهید. نتوانستید خودتان را نصب کنید ، برای بسیاری از افراد منفی است.

نظرات پشتیبانی مشتری

با هر شرکت عظیم نگرانی های مربوط به پشتیبانی مشتری غیر شخصی می شود. افراد زیادی وجود دارند که از بسیاری از پشتیبانی های مشتری شکایت کرده اند که با ترکیبی از عوامل پشتیبانی مشتری پشتیبانی نمی کنند.

چه کسی باید از ADT استفاده کند?

ADT برای افرادی است که امنیت بزرگترین شرکت امنیتی در آنجا را می خواهند. همچنین ، هرکسی که به دنبال صرفه جویی چند دلار در یک برنامه امنیتی است ، می تواند به ADT به عنوان یک انتخاب مناسب نگاه کند.

4. Bell Smart Home – بهترین راه حل برای ارتباط با تلویزیون ، اینترنت و سایر خدمات

چه کسی باید از خانه بل هوشمند استفاده کند?

سیستم امنیتی زنگ

Bell Smart Home برای افرادی است که در حال حاضر از بل کانادا برای تلویزیون ، اینترنت و تلفن که مایل به بسته بندی هستند استفاده می کنند. اینها افرادی هستند که قبلاً با استفاده از بل کانادا روبرو شده اند حتی اگر قیمت بالایی را نیز بپردازند و از مشتری پشتیبانی ضعیفی دارند.

خانه هوشمند بل

خانه هوشمند زنگدر سال 2018 ، بل کانادا AlarmForce را خریداری کرد. این امر به بل کانادا امکان داده است تا به همراه سایر پیشنهادات خود گزینه امنیتی را برای مشتریان خود ارائه دهد.

ویژگی ها ، برنامه ها و قیمت گذاری

بل کانادا چهار گزینه برای خدمات امنیتی منزل خود به مشتریان خود ارائه می دهد. قیمت ها از 24.99 دلار به 54.99 دلار در هر ماه با گزینه هایی برای شخصی سازی و افزودن دستگاه های اضافی مقرون به صرفه هستند. تمام برنامه ها با 1 صفحه کلید آنالوگ ، 1 ردیاب حرکتی و 2 مخاطب در و پنجره ارائه شده است. با به روزرسانی ها ، امکان استفاده از برنامه تلفن همراه ، ردیاب های بیشتر و مخاطبین ، صفحه کنترل لمسی ، سایر ردیاب ها ، قفل های هوشمند و دوربین ها وجود دارد..

طرفداران

پس انداز کنید

این تقریباً بهترین چیز در مورد Bell Smart Homes است. می توانید با همراهی با برنامه فعلی تلویزیون ، اینترنت یا تلفن ، در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مقرون به صرفه

قیمت ها بسیار پایین تر از سایر خدمات امنیتی است که بیشتر به امنیت اختصاص داده شده اند.

می تواند خود را با تجهیزات پیشرفته مانیتور کند

گزینه خود مانیتور با تجهیزات فوق و همچنین امکان استفاده از گزینه های با تکنولوژی بالا مانند Nest Therostats ، دوربین های Nest ، Google Home ، Samsung Connect Home و Arlo Go وجود دارد..

منفی

هنوز هم کار کردن Kinks

با یک کسب و کار جدید ، توانایی های پشتیبانی مشتری بل کانادا وجود خواهد داشت که بتواند به شما کمک کند. بل کانادا به عنوان یک شرکت عظیم ، همیشه از بهترین اعتبار پشتیبانی برخوردار نیست.

ویژگی ها در صورت عدم نظارت بر خود ، در مقایسه با رقبا زندگی نکنید

اگر به دنبال اجرای سیستم امنیتی آسیاب ارزان قیمت هستید ، اهمیتی ندارد ، اما نوع تجهیزات پیشرفته ای که سایر شرکتها می توانند ارائه دهند در دسترس نیست مگر اینکه خود نظارت کنید. اگر می خواهید قابلیت خانه های هوشمند داشته باشید ، گزینه هایی با Bell Smart Home می توانند شما را به آنجا برسانند ، اما شما را به سمت Frontpoint و Vivint نمی برد..

خدمات مشتری ضعیف

شهرت بل کانادا اساساً این است که این شر شر یک ضروری در کشور است. خدمات مشتری ارائه شده برای سایر خدمات آنها وحشتناک است و اکنون با همراه داشتن سیستم امنیتی آنها همراه با شما احتمالاً بسیاری از موارد مشابه را دریافت خواهید کرد.

5. کیت امنیتی هوشمند خانه هانیول – بهترین راه حل امنیت داخلی در خانه

چه کسی باید از هانیول استفاده کند?

هرکسی که فکر کند ترجیح می دهد خود مانیتور شود و مایل به خرید تجهیزات پیشرفته است که گزینه ها و ویژگی های بسیاری را به هر کسی که به DIY علاقه دارد ، می دهد..

هانیول

کیت آغازگر هوشمند صفحه اصلی هونیول ، نصب آسان سیستم امنیتی DIY است که از یک برنامه برای ارسال هشدار به تلفن شما استفاده می کند. آیا در دنیایی که همه چیز در دست شما باشد ، حتی به یک سرویس نظارت بر شخص ثالث نیز احتیاج دارید?

ویژگی ها ، برنامه ها و قیمت گذاری

کیت Starter Security Home Honeywell Smart با قیمت 449 دلار قابل خریداری است و یک ایستگاه پایه کامل با یک دوربین ، دو سنسور درب و پنجره و یک کلید fob کنترل از راه دور ارائه می شود. این سیستم فقط تحت نظارت است ، به این معنی که اگر کسی سعی در شکستن آن داشته باشد این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید چه کاری انجام دهید. در کنار کیت استارت ، می توان افزودنی هایی از قبیل سنسور دسترسی بیشتر ، سنسور حرکت داخلی ، بیننده حرکت در فضای باز ، بیننده حرکت در فضای باز و فیب های کلیدی اضافی خریداری کرد. این بهترین راه حل برای کانادایی های DIY است که هیچ علاقه ای به پرداخت هزینه ماهیانه ندارند. عزیزم

طرفداران

امنیت خانه DIY همه در یک

راه حل مناسب برای خودتان و افرادی که نمی خواهند هزینه ای بپردازند. این سیستم همه چیز را که شخص می تواند بخواهد در هنگام امنیت خانه و نظارت بر خود فراهم می کند ، فراهم می کند.

تجهیزات پیشرفته

تجهیزات ارائه شده به طور کلی به همان خوبی است که شرکت هایی مانند Frontpoint و Vivint از نظر کیفیت خانه هوشمند با تکنولوژی بالا ارائه می دهند. این تجهیزات با توجه به قابلیت های بسیار جذاب و کاملی فراهم می شوند که مسلح کردن خانه شما را آسان می کنند.

تشخیص چهره

نرم افزار تشخیص چهره صادقانه موارد بعدی نوع Big Brother است. راستش – خیلی باحال است اگر مایل هستید ببینید که شخصی هنگام انتظار از خانه به خانه آمده است ، می توانید بررسی کنید که آیا آنها در آنجا با سرویس تشخیص چهره حضور دارند. آنها می توانند به شما بگویند شخص خاصی در خانه است و حتی اگر شخص دیگری در آنجا باشد به شما هشدار می دهد و کلیپ را برای شما ارسال می کند تا بتوانید ببینید او کیست.

منفی

هزینه

هزینه تجهیزات سیستم به ویژه اگر می خواهید هر چیزی را اضافه کنید ، می تواند در مقایسه با تجهیزاتی که با یک سرویس دریافت می کنید ، زیاد باشد. با این گفته که شما تمام تجهیزات خود را تملک خواهید کرد و مجبور نیستید آن را پس بدهید.

فقط خود نظارت

اگر می خواهید یک سرویس امنیتی شخص ثالث از خانه خود مراقبت کند ، این انتخاب مناسبی برای شما نیست.

بهترین سیستم امنیتی خانگی برای کانادایی ها چیست?

بهترین سیستم امنیتی خانگی در کانادا ، Frontpoint Security است. امنیت Frontpoint گزینه شماره یک ماست. شرکت سیستم امنیت خانه دارای دوازده سال تجربه است. آنها خدمات مشتری سطح بالایی و هر نوع ویژگی ای را که می توان برای محافظت از خانه در نظر گرفت ، ارائه می دهند.

تصویر زنگ درب زنگنحوه خودکارسازی امنیت خانه?

اتوماسیون در هنگام استفاده از سرویس امنیتی آسان است زیرا شما فقط نیاز به تنظیم همه چیز دارید و آنها می توانند همه چیز را برای شما کنترل کنند. وقتی تصمیم گرفتید که خودتان این کار را انجام دهید کمی دشوارتر می شود اما اتوماسیون هنوز امکان پذیر است. تنظیماتی مانند تایمر ، تشخیص چهره و برنامه های خانوادگی این امکان را برای شما فراهم می کند که سیستم امنیتی شما تمام وزنه برداری را انجام دهد و فقط برای شما هشدار ارسال می کند.

سیستم های امنیتی خانگی DIY

بهترین سیستم های امنیتی خانگی DIY برای کانادایی ها ، سیستم امنیت خانه هوشمند Honeywell است. سیستم های امنیتی DIY به شما امکان می دهند سخت افزار را در اختیار داشته باشید و کنترل کاملی بر نظارت داشته باشید. اگر فقط احساس راحتی می کنید که خودتان خانه خود را کنترل کنید یا اگر نمی خواهید هزینه نظارت ماهانه را پرداخت کنید ، این بهترین انتخاب برای شماست.

سیستم های امنیتی خانگی حرفه ای

سیستم های امنیتی حرفه ای در منزل عمدتا به آرامش خاطر اجازه می دهند بدون اینکه خودتان چیزی را به هم بزنید. شرکت هایی وجود دارند که تمام سخت افزارهای لازم را ارائه می دهند ، آن را برای شما نصب کرده و خانه شما را برای شما نظارت می کنند. همچنین شرکت های سیستم امنیتی وجود دارند که به شما امکان می دهند خودتان را نظارت کنید یا سخت افزار خود را نصب کنید.

هزینه سیستم های امنیتی در هر ماه چقدر است?

این بستگی به شرکتی دارد که با آن می روید ، اما بسته های نظارت می توانند از 20 تا 200 دلار در هر ماه و همچنین هزینه های تنظیم سخت افزار در هر جایی باشند..

به جای آن می توانید از دوربین امنیتی استفاده کنید?

دوربین های امنیتی یکی از جنبه های یک سیستم امنیتی است. اگر فقط از دوربین امنیتی استفاده می کنید ، در سیستم های زنگ دار ، قفل های هوشمند ، حباب های هوشمند ، سنسورهای پنجره و درها ، و همچنین سنسورهای شکست شیشه ای گم می شوید.

چه در مورد یک درب فیلم ویدیویی?

درهای ویدیویی یک اقدام امنیتی ساده است که قرن بیست و یکم امکان پذیر می کند. در کانادا ، هوای سرد باعث می شود صدای درهای درب ناله شود زیرا باید از جا بلند شوید و در را باز کنید. علاوه بر این ، با ثبت حرکت در درب و امکان بررسی اینکه چه کسی قبل از رفتن به درب است ، امنیت شگفت انگیزی را ارائه می دهد. بهترین درب های ویدیویی موجود در بازار از سیم کشی درهای موجود استفاده می کنند و به راحتی نصب می شوند. مدل هایی که می خواهید از آنها استفاده کنید با وضوح بالا در 1080p با لنز زاویه دید گسترده ، دید در شب و فضای ذخیره سازی ابری برای ضبط ویدیو خواهد بود. مورد علاقه ما حلقه فیلم Doorbell است.

بهترین قفل هوشمند چیست?

یک قفل هوشمند یک افزودنی عالی برای یک سیستم امنیتی کاملاً خودکار است. قفل های هوشمند از سوراخ های درب معمولی استفاده می کنند و به راحتی به عنوان یک doorknob معمولی نصب می شوند. مزیت قفل های هوشمند این است که می توان آنها را درست از طریق تلفن خود قفل و قفل کرد و هر زمان که درب باز شود ، اعلان ها می توانند برای شما ارسال شوند. از دیگر ویژگی های آن می توان به موقعیت جغرافیایی ، فعال سازی صدا و ادغام سایر دستگاه های هوشمند اشاره کرد. انتخاب ما برای بهترین قفل هوشمند Next X Yale Lock است.

آیا سیستم های امنیتی خانگی می توانند هک شوند?

درست مانند هر فناوری مدرن دیگر ، سیستم های امنیتی خانگی نیز می توانند هک شوند. برای هک کردن سیستم امنیتی خانه به طور خاص ، آنها باید تعیین شوند. آنها مجبور می شوند در خارج از خانه شما بنشینند و سیگنال های بی سیم را ردیابی کنند تا به آنها اجازه دهد سنسورها را غیرفعال کرده و هشدارها را خاموش کنند. اگر هرکدام از دستگاههای شما از طریق وای فای متصل شده باشند ، می توانند به طور کلی به شبکه شما دسترسی پیدا کنند. حتی بدون داشتن یک سیستم امنیتی ، این کار را می توانید با شبکه خانگی خود انجام دهید. آنها از حملات DDoS یا هک کردن در مانیتورینگ ویدیوی شما استفاده می کنند. برای اطمینان از این که چنین اتفاقی نیفتد ، می توانید کلمات عبوری بسیار طولانی با نمادهای منحصر به فرد درست کنید ، مرتباً رمزعبور خود را تغییر دهید ، تنظیمات امنیتی را بررسی کنید یا از یک لایه محافظ اضافی با نرم افزار رمزگذاری استفاده کنید.

بررسی سیستم امنیت خانه – سؤالات متداول

چگونه یک آشکارساز شکست شیشه ای کار می کند?

هنگامی که یک سنسور شکست شیشه ای صدای شیشه های خرد کننده را می شنود زنگ خطر ایجاد می شود. شکستن شیشه فرکانس صدای متفاوتی را که سنسورها انتخاب می کنند ایجاد می کند.

چگونه یک سنسور حرکتی کار می کند?

ردیاب های حرکتی یک سیگنال رادیویی یا مایکروویو را در یک اتاق قرار می دهند. هنگامی که یک شی در منطقه حرکت می کند ، امواج بر حسگر اثر می گذارند.

آیا موقعیت مکانی من در کدام شرکت امنیتی من ثبت نام خواهد کرد?

بله ، کانادا از نظر جغرافیایی یک مکان بزرگ است. به عنوان مثال ، Frontpoint برای کانادایی ها در کبک در دسترس نیست.

حمایت از زندگی چیست?

حفاظت از زندگی اصطلاحی است که برای پوشش در برابر بلایای خاص مانند آتش سوزی ، سیل و نظارت بر مونواکسید کربن به کار می رود. هر شرکت پوشش کمی متفاوت دارد بنابراین بررسی خوبی است.

اتوماسیون خانه چیست؟?

راه حلی که توسط فناوری مدرن امکان پذیر است و از تجهیزات پیشرفته ای متشکل از سخت افزار و نرم افزار استفاده می شود که امکان کنترل و مدیریت دستگاه های موجود در خانه را فراهم می کند.

چرا سیستم های خانگی بی سیم بهتر هستند?

سیستم های خانگی سیم کشی به زمان نصب طولانی تر نیاز دارند ، در مقابل قطع برق آسیب پذیر هستند و می توانند به صورت دستی قطع یا ضرب شوند.

آیا من باید یک سرویس نظارت داشته باشم?

خیر ، گزینه های زیادی مانند کیت امنیت خانه Honeywell Smart Home وجود دارد که به شما امکان کنترل خود را می دهد.

چگونه نرم افزار تشخیص چهره کار می کند?

یک نرم افزار تشخیص چهره از بیومتریک برای ترسیم ویژگی های صورت از یک عکس یا فیلم استفاده می کند و اطلاعات را با یک پایگاه داده از چهره هایی که به آن دسترسی دارد ، ارائه می دهد..

چگونه سیستم های امنیتی خانه در برابر آتش و سیل محافظت می کنند?

این کار از طریق مانیتورها انجام می شود تا چیزی از قبیل دود ناشی از آتش سوزی را احساس کرده و در صورت حساسیت به مسئولان هشدار دهد.

چگونه دیگر می توانم از خانه خود محافظت کنم?

محافظت از خانه شما با عقل سلیم شروع می شود. اطمینان حاصل کنید که فقط افراد مورد اعتماد می دانند که چگونه سیستم امنیتی شما را کار کنند. مراحل بعدی می تواند شامل نرم افزار رمزگذاری و همچنین گزینه های دیگر مانند علائم هشدار دهنده اضافی باشد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map