چگونه می توان Blocks VPN را مانند نرم افزار دور زد (به روز شده: 2020)


به دنبال راه هایی برای دور زدن بلوک های VPN (برای Netflix یا هر چیز دیگری در زیر نور خورشید)? 

خوب ، شما خوش شانس هستید زیرا این دقیقاً همان چیزی است که ما در این مقاله به اشتراک خواهیم گذاشت.

اما اول ، چگونه به جایی رسیدیم که Netflix در واقع می داند که از VPN استفاده می کنید؟ مطمئناً آنها بیش از حد فنی وحشتناک و رایج نیستند که تصور می کنیم آنها هستند … آیا اینها هستند?

در سال 2016 ، نتفلیکس تصمیم گرفت که محتوا را برای برخی از کشورها مسدود کند ، و باعث شد بسیاری از آمریکایی های اطراف طرح توطئه ای برای سرنگونی دولت محلی خود را تغییر دهند. آنها مصمم بودند به هر طریقی که نارنجی را برگرداند ، New Black برگردد.

خوشبختانه راهی برای دستیابی به این بلوک کشف شد و از بحران جلوگیری شد. راه حل در یک نرم افزار ساده معروف به VPN اقامت گزید. با این حال به زودی نتفلیکس تصمیم گرفت که دعوا کند و مسدود کردن VPN ها را آغاز کرد!

این تقریباً یک حرکت مستقل مانند شرکت پخش کننده بود ، زیرا مردم اکنون کاملاً از مناطق Netflix در مناطق خاص جدا شده بودند. البته ، تا زمانی که دوباره همان کنجکاوی و دانش از قبل حاکم نشود.

آشنایی با VPN

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) طی یک دهه گذشته کاملاً محبوب شده اند. با توجه به توانایی آنها برای برقراری ارتباط ناامن با اینترنت و خصوصی سازی آن ، جای تعجب نیست که میلیون ها کاربر از آنها استفاده کنند.

vpn چیست؟

علاوه بر این ، VPN برای ویژگی هایی شناخته شده است که به افراد امکان می دهد محدودیت های خاصی از جمله مواردی مانند بلوک های مبتنی بر جغرافیایی یا سانسور اینترنت را بدست آورند. بنابراین ، به دلیل توانایی آنها در پیچاندن معیارها و به راحتی عبور از آن ، تقاضای زیادی برای این شبکه ها وجود دارد.

به عنوان مثال ، بسیاری از سیستم عامل های جریان که نمایش برنامه های تلویزیونی ، فیلم یا موسیقی پخش می کنند در مناطق خاصی ممنوع هستند. با این وجود ، کسانی که ممکن است هنوز بخواهند به آنها دسترسی پیدا کنند ، می توانند با تکیه بر توان VPN ها این کار را انجام دهند.

سانسور اینترنت چیست و چرا اتفاق می افتد?

به عبارت ساده ، سانسور شامل هر عملی برای مسدود کردن چیزی از دیگران است. به عنوان مثال ، اشعار موسیقی که به نظر توهین آمیز هستند ، همیشه سانسور می شوند و به نوبه خود ، هرگز در رادیو پخش نمی شوند.

این مفهوم کاملاً شبیه به آنچه اتفاق می افتد با وب سایت های خاص در اینترنت است. سانسور آنلاین این است که چگونه بسیاری از وب سایت ها محتوای نمایش داده شده را محدود می کنند ، غالباً توسط مکان بازدید کننده تعیین می شود.

آنچه در اینترنت سانسور شده است

دلایل زیادی برای سانسور مبتنی بر اینترنت وجود دارد – رایج ترین آنها محرمانه بودن ، قانونی بودن و امنیت است.

به عنوان مثال ، شرکت های بزرگ تمایل دارند وب سایت های خود را سانسور کنند و فقط با افرادی که واجد شرایط هستند با کار در این شرکت ها مشاهده کنند ، محتوا را نمایش می دهند..

این کار برای حفظ سطح محرمانه انجام می شود که تقریباً تمام صنایع به آن اعتماد دارند. به عنوان مثال ، نتیجه گیری یک شرکت حسابداری مانند ارنست و یانگ را محرمانه بودن وب سایت خود را از دست دهید. چنین نقض منجر به از بین رفتن حریم خصوصی داده ها می شود و پرونده های مشتری تبدیل به دانش عمومی می شود.

با توجه به اینکه سهامداران و سرمایه گذاران چگونه به اطلاعات مالی اعتماد می کنند ، چنین مشکلی می تواند بسیاری از سازمان ها را به معنای واقعی کلمه نابود کند.

به همین ترتیب ، بسیاری از وب سایت ها ممکن است بخاطر نافرمانی از قوانین سانسور شوند. از زمان رشد بی سابقه اینترنت و قدرت آن ، قوانینی که حق چاپ ، ثبت اختراعات و علائم تجاری را در بر می گیرد گسترش یافته است.

اکنون ، هرگونه دارایی نامشهود که شخصی ثبت می کند ، برای محافظت از سارقان آنلاین واجد شرایط است. به عنوان مثال ، اگر شخصی وبلاگ نویسی کند ، حق نسخه برداری آن وبلاگ را دارد. وقتی شخص دیگری سعی می کند وبلاگ را سرقت کند و آن را در وب سایت خود قرار دهد ، نویسنده اصلی می تواند مسئله را گزارش کند.

پس از آن ، احتمالاً وب سایت دزد سانسور شده یا کاملاً مسدود شده است. بنابراین ، دلایل سانسور اینترنت بسیار مهم است زیرا آنها نشان می دهند که توانایی سانسور برخی موارد چقدر مهم است..

جایی که VPN ها وارد بازی می شوند

با این وجود ، با هر دلیل معتبر برای سانسور اینترنت ، لیست طولانی ای از نامعتبرها در فهرست قرار می گیرد. در نظر بگیرید که چگونه برخی از دولتها وب سایتهایی را که نظرات آنها با آنها مشترک نیست مسدود می کنند.

در این موارد ، نصب VPN به منظور دسترسی به محتوا کاملاً قابل درک است. متأسفانه ، پنهانی نیست که VPN ها قدرت دور زدن سانسور اینترنت را دارند.

این بدان معناست که بسیاری از شرکت ها یا حتی دولت ها روش هایی را برای مسدود کردن شبکه های خصوصی مجازی با استفاده از تکنیک هایی مانند اثر انگشت مرورگر و شناسایی پروکسی پیدا کرده اند..

چگونه VPN ها مسدود می شوند?

یکی از متداول ترین روش هایی که افرادی که نمی خواهند افراد به سیستم عامل خود دسترسی پیدا کنند ، آنها را مسدود می کند ، از طریق ردیاب های VPN است. اگرچه کاملاً کاملاً توضیحی است ، اما این دستگاههایی هستند که برای شناسایی کاربرانی که سعی در اتصال به سکو از طریق یک شبکه خصوصی مجازی دارند ، مورد استفاده قرار می گیرند..

راه دیگر که شرکتها VPN ها را مسدود می کنند ، حول آدرس IP می چرخند. این اتفاق می افتد وقتی که آدرس سرور VPN مسدود می شود و کاربران نمی توانند دوباره از آن VPN استفاده کنند.

مشکل این رویکرد این واقعیت است که هزاران ارائه دهنده مختلف VPN وجود دارد. بنابراین ، تلاش برای مسدود کردن همه آنها مانند بازی کردن یک بازی بی پایان از ضربت سخت زدن است. یعنی برای هر شبکه مسدود شده ، پنج مورد دیگر بیرون می آیند.

راه حل برای مشکل

خوشبختانه ، شرکت هایی که VPN ها را مسدود می کنند ، دقیقاً مسئله مربوط به افرادی را که از سانسور اینترنت یا مسدود کردن جغرافیایی اینترنت دور می شوند ، حل نمی کنند. در مقابل ، آنها به سادگی مانع دیگری در راه افرادی که از این روش ها استفاده می کنند ، قرار می دهند.

در ترجمه ، VPN های مسدود شده غیرممکن نیست. برخی از رایج ترین راه حل ها شامل مرور موبایل ، VPN های خودتان ، Tor ، دستکاری با شماره بندر برای غلبه بر مسدود شدن درگاه و موارد دیگر.

مرور موبایل

احتمالاً استفاده از مرور موبایل آسانترین راه برای غلبه بر بلوک های VPN است. با این حال ، با چند معایب همراه است. اول ، این فقط برای کسانی که می خواهند از بلوک های ایجاد شده توسط کارفرمایان خود ، مناطق مدرسه و غیره دور بزنند ، کار می کنند.

VPN موبایل

به عنوان مثال ، بیشتر مدارس دارای بلوک VPN هستند که دسترسی به هر سیستم عامل رسانه اجتماعی را غیرممکن می کند. به منظور حل این مسئله ، فقط می توانید از تلفن و تلفن همراه خود برای دستیابی به آن وب سایت ها استفاده کنید.

هرچه این کاستی ها برطرف شود ، استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای بلوک هایی که توسط مؤسسات سطح بالا مانند دولت ها یا سازمان های دولتی ایجاد شده اند ، زیاد نخواهد بود..

ساختن یک جدید

اگر VPN مسدود شود ، گاهی اوقات پیدا کردن موارد دیگری که ممکن است هنوز مسدود نشده باشد ، بسیار ساده تر است.

با این حال ، برای وب سایت های محبوب ، پیدا کردن VPN های بدون انسداد می تواند یک تلاش طولانی باشد زیرا وب سایت های بزرگ تمایل دارند بسیار کامل باشند.

بنابراین ، ایجاد یک VPN با نام تجاری جدید ممکن است ساده ترین راه برای تحقق این محدودیت ها باشد. نکته منفی این واقعیت این است که نادیده گرفتن VPN شخصی ممکن است کمی مشکل باشد. این شامل یک سری مراحل است که برای ایجاد یک شبکه کارآمد باید کاملاً اجرا شود.

خوشبختانه شرکت هایی وجود دارند که می توانند این خدمات را با هزینه ای ارائه دهند. همچنین ، داشتن VPN شخصی خود یک راه حل طولانی مدت خوب خواهد بود زیرا آنها تا زمانی که بخواهند می توانند از آن استفاده کنند..

تور

Tor یک نرم افزاری است که افراد می توانند به طور رایگان به آن دسترسی داشته باشند تا بتوانند فعالیت آنلاین خود را کاملاً ناشناس کنند. این عملکرد با جستجوی اطلاعات کاربر از طریق رله های بی شماری در سراسر جهان کار می کند.

به عنوان یک نتیجه ، دولت ها یا هر سازمان نظارت دیگری قادر به ردیابی فعالیت یک نفر به صورت آنلاین نیستند. با این حال ، در واقعیت ، Tor بیشتر روی تأمین حریم شخصی متمرکز است و در دسترسی به صفحات وب سانسور شده تخصص ندارد.

با این وجود ، به دلیل تفکیک هویت و مسیریابی شخص ، Tor پلهایی ایجاد می کند که می توانند IP های مسدود شده را دور بزنند. به معنای ، این یک حفره است که ممکن است دسترسی به محتوای مسدود شده را مجاز کند.

سایر راه حلهای محبوب عبارتند از:

 • پیفون
 • سایه بان
 • پورت TCP 443
 • تونل سازی SSH

با توجه به تعداد راه هایی که افراد می توانند از طریق بلوک های VPN استفاده کنند ، شما فقط به همان اندازه محدود هستید که به خود اجازه دهید.

به عبارت دیگر ، دسترسی به محتوا با VPN کاملاً ساده است ، تا زمانی که شما یک درک اساسی از نحوه کار و نحوه تنظیم آنها داشته باشید (دوباره آنها را روشن کنید!). آیا دسترسی به انواع مختلف صفحات مسدود شده در اینترنت باید انجام شود ، با این وجود ، موضوع دیگری است.

از این گذشته ، فقط به این دلیل که کسی وسیله ای برای رسیدن به هدف خود دارد ، همیشه به معنای این نیست که آنها باید این کار را انجام دهند!

آخرین بروزرسانی در 19 آوریل 2020

سلام ، من لودوویچ هستم. من این سایت را به عنوان یک منبع مصرف کننده ایجاد کردم تا به هموطنان کانادایی کمک کنم بهتر بتوانند دنیای در حال تغییر امنیت سایبر را درک کنند. قبل از ایجاد این منبع ، من دو مشکل اساسی در صنعت حریم خصوصی مصرف کننده B2B مشاهده کردم. اول ، آموزش – اکثر مردم اهمیت داده های خود را درک نمی کنند. دوم ، شیوه های بازاریابی نامناسب – طیف گسترده ای از راه حل های امنیتی خود اعلام شده وجود دارند که هیچ کاری به جز کارگزاری داده های کاربر بدون رضایت انجام نمی دهند.

ارسال نظر لغو پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

اظهار نظر

نام *

پست الکترونیک *

سایت اینترنتی

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map