Hide.me VPN نقد و بررسی (2020)

Hide.me VPN چندین کار دارد که برای آن کار می کند. رئیس این شرکت ، دفتر مرکزی شرکت در مالزی است.


قرار گرفتن در آنجا بدان معنی است که Hide.me مشمول صلاحیت پنج چشم یا حتی توافق نامه های 14 چشم نیست. برای هر کسی که نگران حفظ حریم خصوصی آنلاین باشد ، این خبر بسیار خوبی است.

آرم hideme vpnاین شرکت با داشتن یک پایگاه خانگی در مالزی ، مشمول بسیاری از قوانین سختگیرانه ثبت اسناد نیست که در کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده وجود دارد. در نتیجه ، اگر اجرای قانون شروع به مطالبه اطلاعات کند ، Hide.me اطلاعات کمی یا چیز دیگری نخواهد داشت.

Hide.me یک رقیب نسبتاً جدید است. این کار در سال 2012 توسط یک زن و شوهر حرفه ای که سابقه ای در فناوری اطلاعات دارند ، تاسیس شده است. بنیانگذاران پس از کار برای مشاغل و دولتها در کشورهای مختلف ، تجربه کاملی را برای درک امنیت ، حفظ حریم خصوصی و چگونگی حفظ هر دو کشور دارند..

دانستن این امر باعث می شود عملکرد کلی Hide.me ناامید کننده تر شود. باید بهتر می شد. اقدامات امنیتی و رمزنگاری با این VPN خوب است ، و گرچه شبکه سرور Hide.me در هیچ جایی نزدیک به بهترین موارد موجود نیست ، اما بسیار شیک نیست.

با این حال ، هیچ راهی برای غلبه بر این وجود ندارد نرخ انتقال داده بسیار آهسته است با این سرویس ، که ما در زیر بحث خواهیم کرد.

بررسی اجمالی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور:160 ++ سرور
توزیع سرور:55 کشور
پشتیبانی:پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط فروشی
تورنت:محدود
جریان:محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل های OpenVPN، SoftEther، IKEv2، L2TP / IPSec، PPTP، SSTP؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی:مالزی
قیمت:5.41 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://hide.me

امنیت و رمزگذاری

همانطور که هر VPN محترم باید ، Hide.me این کار را می کند OpenVPN پروتکل تونلینگ موجود است. روش های زیادی برای ایجاد تونل بین رایانه کاربر و اینترنت وجود دارد. برخی از این روشها بهتر و مطمئن تر از سایرین هستند. در حال حاضر ، OpenVPN بهترین پروتکل موجود در نظر گرفته شده است.

کامپیوتر امن استیکی از دلایل این تمایز این است که از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند که هرگز به خطر نیفتد و به عقیده کارشناسان تا چند میلیارد سال هک نمی شود. علاوه بر این ، OpenVPN نرم افزاری منبع باز است. این بدان معناست که توسعه دهندگان در سرتاسر جهان در آزمایش آن برای آسیب پذیری ها و ایجاد مشکل آن غیرقابل استفاده هستند.

علاوه بر این ، کاربران Hide.me ممکن است از پروتکل IKEv2 یا SoftEther استفاده کنند. IKEv2 تقریباً به همان اندازه OpenVPN غیر قابل خراب است ، و این یک انتخاب قابل اعتماد است. SoftEther در بسیاری از VPN ها در دسترس نیست ، بنابراین دیدن آن در اینجا بسیار لمس است ، به خصوص از آنجا که ممکن است ردیابی ترافیک وب کاربر برای خارجیان دشوارتر شود.

Hide.me همچنین به کاربران امکان می دهد پروتکل های تونل زنی قدیمی تر SSTP و PPTP را انتخاب کنند. به طور کلی ، اینها هستند دیگر امن به حساب نمی آیند ، و باید از آنها دوری کرد.

مانند بسیاری از VPN های بسیار توصیه شده ، Hide.me مجهز به سوئیچ kill است. به محض اینکه VPN به طور غیر منتظره ای در دسترس نباشد ، جلسه مرور شما پایان می یابد. این شما را از قرار گرفتن در معرض آنلاین بودن محافظت می کند.

Hide.me چند سرور دارد?

مکانهای سرور hidemeمقایسه Hide.me با سایر ارائه دهندگان VPN با مشخصات بالا نشان می دهد که آنها شبکه سرور فاقد است. آنها در بیش از 30 کشور جهان و بیش از 150 سرور حضور دارند.

این باعث می شود سیستم آنها از برخی رقبا بزرگتر باشد ، اما اینگونه است هیچ جا در نزدیکی قادر به رقابت نیست با بازیکنان بزرگی که هزاران سرور دارند ، تقریباً در همه کشورها مانند NordVPN وجود دارند.

آیا این یک مشکل است?

اگر در نزدیکی یکی از سرورهای Hide.me قرار دارید ، ممکن است اینگونه نباشد. با این وجود ، آگاهی از این نکته ضروری است که وقتی یک VPN تعداد محدودی سرور دارد ، تعداد زیادی از کاربران در همان فضای شلوغ قرار می گیرند. این بدان معنی است که پهنای باند محدود است, و این بدان معنی است که سرعت انتقال داده ها کندتر است.

علاوه بر این ، از آنجا که Hide.me فقط در حدود 30 کشور سرور دارد ، این احتمال وجود دارد که شما سروری پیدا نکنید که به خانه نزدیک باشد. هر چه رایانه شما از سرور VPN دورتر باشد ، سرعت انتقال داده شما کندتر خواهد بود.

اگر بارها مسافرت کنید ، مشکلات فقط چند برابر می شوند.

آیا Hide.me در مکانهایی که معمولاً از آنها بازدید می کنید دارای پوشش سرور است؟ اگر اینگونه نباشد ، این بدان معنی است که شما قادر نخواهید بود به VPN خود متصل شوید یا اینکه نرخ انتقال بسیار باورنکردنی خواهد بود و ارزش آن را ندارد که تلاش کنید.

افرادی که در پشت Hide.me هستند تلاش کرده اند تا اطمینان حاصل کنند تنوع جغرافیایی با سرورهای آنها. در آمریکای شمالی ، شش سرور که بین کانادا و ایالات متحده آمریکا مکزیک و برزیل تقسیم شده اند پیدا می کنید.

اروپا و ایالات متحده به خوبی پوشانده شده اند ، و حتی سرورهایی در ایسلند و مراکش نیز وجود دارند. در منطقه آسیا ، سرورهایی در ژاپن ، کره جنوبی ، هنگ کنگ ، سنگاپور و هند یافت می شوند. سیدنی ، استرالیا نیز دارای سرور است.

آیا می توانید BitTorrent یا P2P را با Hide.me استفاده کنید?

بردار filesharingHide.me سرورهای اختصاصی را برای استفاده از BitTorrent یا فعالیتهای P2P ارائه می دهد. این بدان معناست که برای بهره مندی از torrenting ، باید بتوانید ارتباط مستقیمی با یکی از این سرورها برقرار کنید.

این VPN دارای یک پروکسی تخصصی است که برای اتصالات P2P تنظیم شده است. رمز نشده SOCKS5 پراکسی ، باید از این مورد با VPN استفاده کنید تا در هنگام اشتراک فایل ها ، هیچ کس نتواند از شانه شما نگاه کند.

اگر به دنبال یک VPN هستید که امکان پخش Netflix را فراهم می کند ، باید در جای دیگری جستجو کنید. Hide.me هیچ سرور تخصصی برای پخش Netflix ارائه نمی دهد ، و تلاش برای انجام این کار در حالی که این VPN عملیاتی است کار نمی کند.

Netflix هیچ پنهانی از عدم تمایل آنها به افرادی که از VPN استفاده می کنند برای تماشای برنامه نویسی با محدودیت جغرافیایی استفاده نکرده است. آنها در تشخیص افرادی که از VPN استفاده می کنند خوب هستند و Hide.me قادر به فریب آنها نیست.

سرویس VPN Hide.me چقدر سریع است?

بیشتر افراد در سالهای اخیر با بارهای بسیار زیاد اینترنت بسیار راحت شده اند. نیاز به صبر کردن حتی چند ثانیه دیگر برای بارگیری وب سایت ناامید کننده است.

اکثر کارشناسان موافق هستند که استفاده از VPN سرعت انتقال داده شما را کند می کند. با این حال ، VPN هایی که دارای اعتبار استرلی هستند به معنای کندی بسیار کمتر قابل توجه خواهد بود.

حتی اگر هنوز ترافیک وب شما باید دورتر مسیریابی شود و از طریق حلقه های اضافی پرش کنید ، این VPN ها دارای شبکه های سرور قدرتمندی هستند که می توانند این مسئله را با یک سکسکه انجام دهند..

متأسفانه, Hide.me یکی از آن شبکه ها را ندارد. آنها به ویژه در تست های سرعت عمل نکردند. حتی سرور نسبتاً نزدیک در نیویورک با سرعت بارگیری فقط 17.17 مگابیت بر ثانیه با سرعت بارگذاری 10.10 مگابیت بر ثانیه ساعت را بارگیری کرد..

با کمال تعجب ، سرعت در هنگام اتصال به یک سرور در آمستردام بهبود یافته است. نرخ بارگذاری 19.60 مگابیت در ثانیه بهتر بود ، همچنین نرخ بارگذاری 19.92 Mbps بود. با این حال ، در مقایسه با رقبای بزرگتر در این زمینه, مرا پنهان کن کوتاه می آید.

نتیجه سرعت hideme

نتایج با استفاده از سرور در لندن مشابه نتایج با سرور در آمستردام بود. نرخ بارگیری 28.69 Mbps و بارگذاری 20.41 Mbps به احتمال زیاد متقاعد کننده را متقاعد نمی کند تا سوئیچ را به Hide.me تبدیل کند.

اتصال به سرور در هنگ کنگ بطور پیش بینی شده سرعت انتقال داده را حتی بیشتر کاهش می دهد. برخلاف NordVPN ، با سرعت بارگیری در 11.71 Mbps و سرعت بارگذاری در 3.19 Mbps, Hide.me قرار نیست برای این دسته از جوایز برنده شود.

چه چیزی پنهان است. خط مشی ورود به سیستم?

Hide.Me مقر آن در مالزی است. در نتیجه ، آنها طبق قوانین محلی ملزم به نگه داشتن سوابق فراوان نیستند. این بدان معنی است که وقتی Hide.Me ادعا می کند که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند ، احتمالاً می توانید به آنها اعتماد کنید. با اینکه مردم در سراسر جهان وقت آنلاین خود را از طرق مختلف می گذرانند, این سطح از حفاظت بسیار مهمتر از گذشته است.

محبوب ترین فعالیت های آنلاین بر اساس سن

بیشتر افراد می گویند آنچه که آنها به صورت آنلاین انجام می دهند مورد توجه هیچ کس دیگری نیست. علاوه بر این ، به دلیل اینکه آنها کار اشتباهی انجام نمی دهند ، مشکل خاصی با ISP یا یک VPN که فعالیت آنلاین خود را ردیابی می کنند ، نمی بینند.

اگر آن افراد فکراتی را انجام دادند ، احتمالاً قبول می کنند که اگر کسی صورت حساب بانکی خود را چک کند یا کمی خرید آنلاین انجام دهد ، هیچ کس دیگری به دنبال شانه خود نیست..

اگر کسی از فعالیت رسانه های اجتماعی خصوصی خود غافل نشود ، آن را ترجیح می دهند. به همین دلیل یک VPN خوب این روزها ضروری است.

Hide.me مایل اضافی به ما اطمینان می دهد که به مشتری اطمینان می دهند که آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند. آنها توسط یک شرکت امنیتی مستقل تأیید شده اند ، که می توانند آن را تأیید کنند این VPN واقعاً سوابق را حفظ نمی کند.

هزینه Hide.me چقدر هزینه دارد?

مشتریانی که گزینه رایگان را انتخاب می کنند ، به سه سرور محدود می شوند و یک دستگاه را به طور همزمان و یک کلاه داده دو گیگابایتی متصل می کنند.

قیمت گذاری hideme vpn

انتخاب برنامه Plus به ازاء هر ماه 4.99 دلار هزینه دارد ، اما محدودیت درپوش داده ها از 75 گیگابایت و اتصال دستگاههای مجزا هنوز برقرار است. با قیمت 9.99 دلار در هر ماه ، می توانید برنامه Premium را دریافت کنید. این طرح دارای درپوش داده ای نیست و کاربران می توانند پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کنند.

آیا Hide.me به عنوان VPN توصیه می شود?

ارائه دهندگان VPN بدتر در آنجا وجود دارند ، اما موارد بسیار بهتری وجود دارد هم. سرعت انتقال آهسته در Hide.me باعث می شود VPN های دیگر بسیار جذاب تر شوند. اگر می خواهید فقط به دنبال کارهایی بروید ، به هر وسیله ، خدمات آنها را بررسی کنید.

اگر ، با این حال ، شما بیشترین خواستگاری را برای جنجال کشیدن دارید ، در اینجا به مقایسه ما از بهترین VPN های موجود در بازار نگاهی بیندازید..

چرا ، واقعاً ، چرا حل و فصل می شوید?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me