بررسی Ivacy VPN (2020)

آرم پیچک


Ivacy از سال 2007 وجود دارد ، اما سرویس VPN آنها به خوبی شناخته نشده است. این شرکت متعلق به PMG Private Limited است که مقر آن در سنگاپور است.

این تاریخچه طولانی از نوآوری ها را شامل می شود که شامل مفهوم تونل سازی اسپلیت است ، این یک نوع فناوری است که باعث می شود VPN شما تصمیم بگیرد کدام یک از ترافیک وب شما از طریق ISP شما مسیریابی را دریافت کند و کدام یک باید از طریق VPN شما مسیریابی شود..

این می تواند به سرعت های سریعتر ترجمه شود.

سنگاپور به نظر می رسد مکانی امن برای دفتر مرکزی یک VPN. این بخشی از شبکه Five Eyes نیست. این حتی بخشی از شبکه 14 Eyes نیست. با این حال ، اسناد به بیرون درز نشان می دهد که سنگاپور تحت توافق پنج چشم یک کشور همکاری است.

کشورهای عضو در پنج چشم هستند ایالات متحده ، کانادا ، ایالات متحده ، نیوزلند و استرالیا. در این توافقنامه ، کشورهای عضو اطلاعات و منابع در مورد شهروندان در کشورهای خود را به اشتراک می گذارند. آنها این کار را با ضربه زدن به کابل های فیبر نوری در دو ده مکان انجام می دهند ، و این امکان را برای آنها فراهم می کند جاسوسی برای هر کسی هروقت.

اسناد حاکی از آن است که سنگاپور با به اشتراک گذاری اطلاعات در این عملیات پشتیبانی و مشارکت می کند. به عبارت دیگر ، این وضعیت ایده آل برای مدافع حریم خصوصی نیست. شاید نگرانی بزرگی برای شما نباشد ، اما بدون شک برخی از افراد با این کار کنار می روند. اگر همیشه به دنبال بهترین راه برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود هستید ، طرفدار Ivacy نخواهید بود.

Ivacy سازگاری مناسب دستگاه را ارائه می دهد. می توانید از آن در دستگاه های دارای Windows ، iOS ، Mac و Android استفاده کنید. پشتیبانی بیشتر برای دستگاه های لینوکس ، روتر و تلویزیون های هوشمند در دسترس است. حتی Xbox نیز سازگار است.

پیچک در تمام دستگاهها کار می کند

ممکن است از شما سؤال شود که آیا تورنت در کشور شما غیرقانونی است یا خیر. با این حال ، Ivacy اجازه می دهد تا torrenting ، و آن را به خوبی کار کند. متأسفانه ، در مقایسه با برخی از بازیکنان بزرگ این بازی ، شبکه سرور کلی آنها پراکنده است.

بررسی اجمالی Ivacy VPN

ویژگی ها
قابلیت استفاده:آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر
اندازه سرور:1000++ سرور
توزیع سرور:50 کشور ++
پشتیبانی:چت ، بلیط ، ایمیل و بانک اطلاعاتی
تورنت:محدود
جریان:محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل های OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP ، IKEv2؛ رمزگذاری 256 بیتی
مرکز فرماندهی:سنگاپور
قیمت:2.25 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://www.ivacy.com/

امنیت و رمزگذاری

اکثر قانونی و معتبر ارائه دهندگان VPN ، OpenVPN را به پروتکل انتقال خود تبدیل می کنند. پروتکل VPN یک فناوری است که ترافیک وب شما را رمزگذاری می کند. این یک اتصال مطمئن بین دستگاه شما و اینترنت ایجاد می کند. هر آنچه از درون تونل عبور می کند رمزگذاری شده است تا هیچ کس نتواند از شما جاسوسی کند.

وکتور قفل امنیتیچندین پروتکل VPN وجود دارد. برخی از آنها قدیمی و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. برخی دیگر فناوری پیشرفته محسوب می شوند. دولت نخبگان ، نیروی انتظامی و سازمان های نظامی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. OpenVPN یکی از این موارد است.

Ivacy پروتکل های پیش فرض را در OpenVPN در هر کجا و هر زمان ممکن امکان پذیر می کند. با این حال ، اگر مثلاً دستگاه شما با OpenVPN سازگار نباشد ، منویی از گزینه های قابل قبول نیز ارائه می دهند.

این گزینه ها L2TP و IKEv2 هستند. هر دوی اینها حتی اگر در کلاس با OpenVPN نباشند ، تقریباً محکم و قابل اعتماد هستند. Ivacy همچنین پروتکل های PPTP و SSTP را در دسترس قرار می دهد. استفاده از این موارد است توصیه نمیشود همانطور که آنها در میان هستند قدیمی ترین و کم ایمن ترین پروتکل های VPN.

علاوه بر این ، Ivacy از رمزگذاری AES 256 بیتی برای محافظت از داده های خود استفاده می کند. رمزگذاری 256 بیتی که در نظر گرفته شده توسط پرسنل امنیت سایبری در سراسر جهان غیرقابل حل است ، می توانید استاندارد طلا را هنگامی که می خواهید از دستیابی به اطلاعات شخصی خود جلوگیری کنید.

داشتن چنین رمزگذاری به این معنی است که شما خطرات امنیتی کم خواهد بود در حالی که به این VPN وصل هستید. علاوه بر این ، داشتن چنین رمزگذاری پیشرفته ، نشت DNS را به خوبی متوقف می کند.

کسانی که امیدوارند با استفاده از روتر پیاز (TOR) در رابطه با VPN امنیت خود را دو برابر کنند ناامید خواهند شد. VPN Ivacy با TOR سازگار نیست.

شبکه سرور Ivacy VPN

محل پینشبکه Ivacy در حال حاضر تقریباً تمام شده است 450 سرور. این یک تعداد نسبتاً قابل احترام است ، اگرچه با برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN در خارج که به شبکه های بیش از 1000 سرور افتخار می کنند ، رقابت نمی کند..

در حقیقت ، تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان دارای چندین هزار سرور توزیع شده در سراسر جهان هستند.

تعداد سرورها مهم است زیرا هرچه به یک سرور نزدیکتر باشید ، سرعت انتقال داده شما سریعتر خواهد بود. بعلاوه ، سرورهای بیشتر به معنای پهنای باند بیشتر برای هر کاربر است ، که سرعت آن نیز سریع تر ترجمه می شود.

سرورهای Ivacy مکانهای خود را در مناطق متنوعی دارند. با مجموع 100 مکان, آنها نسبتاً رقابتی هستند با سایر VPN های متوسط. علاوه بر نقاط معمول مانند کانادا ، ایالات متحده و اروپا ، Ivacy از پوشش خوبی در آمریکای مرکزی ، آمریکای جنوبی ، آفریقا ، چین ، روسیه و ترکیه برخوردار است..

آیا Ivacy VPN با BitTorrent یا P2P سازگار است?

Ivacy سرورهایی را ارائه می دهد که بهینه سازی کاملی برای P2P دارند. شما می توانید این موارد را فقط در ایالات متحده و کانادا پیدا کنید ، بنابراین این سرویس ممکن است ایده آل نباشد برای علاقه مندان اختصاص داده شده به تورنت و P2P. اگر این شما هستید ، ممکن است بخواهید این لیست از بهترین سایتهای تورنت موجود را جستجو کنید – فقط ممکن است اشتراک فایل را برای شما آسانتر کند.

Netflix بسیار سخت کار کرده است تا افرادی که از VPN استفاده می کنند نتوانند از خدمات خود استفاده کنند. دلیل این است که مرور از طریق VPN باعث می شود که شما در مکانی واقع شوید که در آن نیستید. بنابراین ، ممکن است بتوانید به محتوای محدود جغرافیایی در Netflix دسترسی پیدا کنید.

می توانید Netflix را با استفاده از VPN تماشا کنید ، اما Ivacy به شما اجازه نمی دهد این کار را انجام دهید. آزمایش بر روی چهار سرور نشان داد که هیچگاه ارتباط موفقیت آمیز حاصل نشده است.

نتایج تست سرعت با Ivacy VPN

نتایج تست سرعت در Ivacy خیلی شیطانی نبود. اعطا می شود ، آنها با بهترین VPN های کانادایی برای مصرف کنندگان کانادایی رقابت نمی کنند (به فرانسوی: Meilleur VPN) مانند NordVPN, اما در بین ارائه دهندگان VPN آگاه به بودجه ، عملکرد آنها مناسب و معقول است.

هنگامی که به یک سرور ایالات متحده در نیویورک متصل هستید ، نرخ انتقال بار با سرعت 45.86 مگابیت در ثانیه با بارگذاری به 43.92 Mbps رسید.

تصویر صفحه نمایش سرعت نتیجه پیچک

سرور در آمستردام نتایج مشابهی به دست آورد. بارگیریها 53.04 Mbps بود در حالی که آپلودها 25.39 ناامیدکننده بودند.

بار دیگر ، یک سرور در لندن عملکرد مشابهی را ارائه داد. بارگیری ها 53.24 Mbps بود. آپلودها 33.36 مگابیت بر ثانیه بود.

ناامیدکننده از کشف اینکه سرورهای آسیا در زمان تست در دسترس نیستند ، بنابراین هیچ نتیجه ای برای این منطقه در دست نیست. با این وجود ، نتایج کلی تست های سرعت نشان می دهد که Ivacy جایی است که نرخ انتقال داده را در وسط بسته قرار می دهد.

با توجه به برچسب قیمت ناچیز, این یک نتیجه قابل احترام است. اگر قیمت نگرانی شماره یک شماست ، ممکن است Ivacy انتخاب بدی برای شما نباشد.

البته, اگر به دنبال ارائه پیشنهادات قوی تر هستید و سرعت را بیش از قیمت در اولویت قرار می دهید, سپس بهتر است توسط یکی از سریعترین VPN ها سرویس دهی شود.

آیا Ivacy VPN سیاههها را نگه می دارد?

بیش از حد بسیاری از VPN به “” خود افتخار می کنندخط مشی مربوط به گزارش ها نیست“با چاپ پررنگ در صفحه اصلی خود ، سپس سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را می خوانید. در آن ، شما متوجه می شوید که “هیچ سیاهه ای” به معنای مشابه شما با ارائه دهنده VPN نیست.

آنها ممکن است سوابق مربوط به دستگاه هایی که استفاده می کنید ، ISP شما ، چه زمانی به VPN وصل می شوید و چه مدت این ارتباط را حفظ می کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آدرس IP خود را از دولت مخفی کنید ، Ivacy در دراز مدت به شما کمک نمی کند.

وکتور سیاست حفظ حریم خصوصیشاید آنها از وب سایت هایی که بازدید می کنید یا کاری که انجام می دهید در آنجا نباشید. این ممکن است به اندازه کافی برای برخی افراد خوب باشد, اما دیگران که علاقه مند به محافظت از حریم خصوصی خود هستند ، نباید چیزی کمتر از آن را بپذیرند خط مشی واقعی “بدون گزارش”.

با کمال تعجب ، این دقیقاً همان چیزی است که VPN Ivacy ارائه می دهد. آنها مانند بسیاری دیگر از VPN ها با قدرت مشابه ، به سیاست خود در برابر ورود به سیستم در تقریباً در هر صفحه از وب سایت خود می بالند. اگر قبلاً از یک سرویس مشابه استفاده می کنید ، می توانید قبل از تغییر به ارائه دهنده دیگر ، قدرت VPN خود را آزمایش کنید.

هنوز شکاک است?

سپس به سیاست حفظ حریم خصوصی Ivacy نگاهی بیندازید.

این را کشف خواهید کرد Ivacy واقعاً به حریم شخصی اعتقاد دارد. علاوه بر این ، تنها داده ای که آنها در مورد شما نگه می دارند ، آدرس ایمیل شما است.

گزینه های روش پرداخت که توسط Ivacy پذیرفته شده است ، دارای این سیاست است حریم شخصی. می توانید از گزینه های استاندارد مانند کارت بدهی یا کارت اعتباری استفاده کنید ، اما اگر می خواهید حتی ناشناس بودن بیشتری داشته باشید ، می توانید با استفاده از BitCoin ، Paymentwall یا انواع ارزهای رمزنگاری دیگر نیز پرداخت کنید.. این نوع حریم خصوصی است که حتی مشتاق ترین فرد می تواند از آن قدردانی کند.

چقدر Ivacy VPN هزینه دارد?

Ivacy بسیار ارزان است با قیمت ماهانه 8.95 دلار. البته اگر با اشتراکی پیش بروید ، دچار افت شدید قیمت می شوید. ثبت نام در برنامه یک ساله شما فقط 36 دلار هزینه خواهد کرد, و برنامه دو ساله فقط 48 دلار است. برای پول خود می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

قیمت گذاری عاج

مانند بسیاری از VPN های معروف ، Ivacy یک پیشنهاد را ارائه می دهد تضمین بازگشت پول برای مشتریان ناراضی این ضمانت فقط برای هفت روز از تاریخ اشتراک خوب است ، بنابراین باید سریع تصمیم بگیرید.

علاوه بر این ، Ivacy محدودیت های زیادی را پنهان می کند در مورد این ضمانت در چاپ خوب. به عنوان مثال ، اگر شما بیش از هفت گیگابایت داده بارگذاری و بارگیری کرده اید یا بیش از 30 بار به Ivacy وصل شده اید ، دیگر شانس ندارید.

اگر از BitCoin یا PaymentWall استفاده کرده اید ، به همین ترتیب حق بازپرداخت ندارید. این تضمین ناعادلانه برگشت پول نیست ، اما Ivacy این محدودیت ها را از نظر خدمات پنهان می کند, که اکثر مردم قبل از ثبت نام در VPN بررسی نمی کنند. این سیاست احتمالاً به بیش از معدود منتهی می شود مردم ناراضی.

آیا Ivacy یک VPN پیشنهادی است?

آرم پیچک

Ivacy فقط درصورتی توصیه می شود که بیش از هر چیز به قیمت آن نگران باشید. آنها شبکه و سرعت قابل احترام هستند, اما برخی از مردم دوست ندارند رابطه سنگاپور با کشورهای پنج چشم را داشته باشند. اگر ناشناس بودن اولویت دارد ، به دنبال این باشید که VPN های بهتر و سریع تری وجود دارند سورفشارک و فوق الذکر نورد.

در دنیای VPN ها همه چیز به دست می آید چقدر برای حفظ حریم شخصی خود ارزش قائل هستید. اگر حریم شخصی خود و هر کس دیگری را هر ساله با 30-40 دلار ارزیابی می کنید ، موفق باشید – به این دلیل که به آن احتیاج دارید. اما اگر ارزش آن چندین برابر است (باید امیدوار باشیم) ، پس بهتر است امنیت و کارایی را در اولویت قرار دهید. وقتی اطلاعاتتان در آنجاست ، مشاهده کنید, خوب است.

با دانستن این موضوع ، آیا فکر می کنید فکر خوبی است که برای امنیت هزینه های خود را ارزان کنید?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map