Nord VPN در مقابل PIA مقایسه و بررسی (2020)

nordvpn_logo


بیشتر و بیشتر کانادایی ها سعی در یافتن مطمئن ترین ارائه دهنده VPN دارند. آنها این کار را می کنند زیرا هک ها و نقض داده ها به طور فزاینده ای رایج می شوند. علاوه بر این ، آنها نگران توانایی ISP و اشخاص ثالث خود برای ردیابی حرکات خود به صورت آنلاین هستند.

VPN بدون توجه به آنچه انجام می دهید می تواند امنیت و ناشناسی بودن را به صورت آنلاین تضمین کند. با این حال ، بسیاری از خدمات VPN وجود دارد. چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است?

آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

خواندن بررسی های VPN مکانی عالی برای شروع است. وقتی گزینه های خود را فقط به چند گزینه محدود کرده اید ، هنوز به یک روش خوب برای مقایسه آنها نیاز دارید. به همین دلیل ما این مقایسه را بین NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی یا PIA ایجاد کرده ایم.

NordVPN و PIA هر دو ارائه دهنده خوبی هستند که ویژگی های مطلوب را ارائه می دهند. با این وجود ، آنها دو شرکت مجزا هستند و ما معتقدیم که NordVPN خدمات برتر بین این دو را ارائه می دهد.

بیایید نگاهی عمیق به NordVPN و PIA بیندازیم تا چگونگی رسیدن به این نتیجه را بررسی کنیم.

1. سرعت

سرعت یک است متریک مهم برای هر VPN. این امر به این دلیل است که مردم انتظار دارند مرورگر آنها بتواند یک وب سایت را در چشم خود بارگذاری کند. استفاده از VPN زمان پاسخگویی را کند می کند ، اما یک VPN بسیار معتبر باعث تاخیر کمتری می شود. VPN های پایین تر عملکرد کند و ناامید کننده ای را ارائه می دهند که انجام هر کاری آنلاین را دشوار می کند.

به طور متوسط ​​، ما دوست داریم که درصد VPN سرعت شما را کند کند تا حدود 10 درصد باشد. این همیشه واقعی نیست زیرا بستگی به موقعیت مکانی شما و سایر عوامل دارد. عوامل گوناگونی می توانند این را بیش از دیگران تحت تأثیر قرار دهند. یک مرحله اضافی در ارتباط شما وجود دارد که در آن محل تونل رمزگذاری است.

محل سرور به سرعت در سرعت اتصال تأثیر می گذارد. اگر اتصال شما برای رسیدن به سرور VPN باید مسافت بیشتری را طی کند ، سرعت اتصال و زمان پاسخ مرورگر بدتر می شود.

سرعت اولیه
قبل از تغییر به vpn سرعت دهید

با این سرعت ها ، وقتی ثابت نگه داشته می شود ، تقریباً هر چیزی در اینترنت امکان پذیر است.

تست سرعت NordVPN
nord vpn نتیجه تست سرعت

با این سرعت اینترنت ، تغییر از 7 پینگ به 37 پینگ قابل توجه نخواهد بود. این ترجمه به مدت زمان پاسخگویی 0.07 ثانیه به زمان پاسخ 0.37 ثانیه است. ممکن است متوجه تغییر جزئی در بازی سخت شوید.

سرعت بارگیری جایی است که ما درصد تغییر را از جایی که بعد از استفاده از VPN شروع به جایی کردیم ، محاسبه می کنیم. سرعت بارگیری از 98.71 Mbps به 74.15 Mbps رسید. باز هم ، تغییر ناچیز است و تأثیر زیادی نخواهد گذاشت. با این حال ، سرعت ها در حدود 24.88٪ کاهش یافته اند ، که این بالاتر از چیزی است که ما دوست داریم در یک دنیای کامل ببینیم.

بدیهی است که سرعت بارگذاری از 53 مگابیت در ثانیه به 48.18 مگابیت بر ثانیه زیاد نخواهد بود و باعث نمی شود کسی متوجه تغییر مهمی شود.

تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی
pia vpn نتیجه تست سرعت

بر اساس این آزمایش ، PIA به وضوح سرعت های بیشتری را ارائه می داد. PIA در واقع شهرت داشتن سریع بودن را دارد. همانطور که بعداً خواهیم دید, سرعت همه چیز نیست, و بیشتر افراد تفاوت ناچیز را در مورد استفاده از NordVPN در مقابل PIA در مورد سرعت مشاهده می کنند.

تست های پینگ و بارگذاری در واقع برای NordVPN بهتر از PIA انجام شده است. وقتی نوبت به سرعت VPN و سرعت می رسد ، این سرویس با سرعت بارگیری درآمد خود را به دست می آورد. پایین آمدن به 81.46 Mbps تغییر در سرعت 17.48٪ را نشان می دهد که به 10٪ مورد نظر ما نزدیک است..

با توجه به این سرعت ها ، هنگام دسترسی به محتوا در اینترنت ، مشکلی ایجاد نمی شود. با سرعت 81.46 مگابیت بر ثانیه ممکن است دریابید که سرعت اتصال شما در واقع ثابت تر از 98.71 Mbps است که ISP شما ارائه می دهد.

سرعت کاملاً آشکارا مهم است. هنگامی که به دنبال VPN هستید ، بدیهی است که باید به سرعت دقت کنید مهمترین چیز نیست که سعی می کنید در اینترنت خصوصی بمانید.

2. حریم خصوصی

اینجاست که واقعاً NordVPN از رقابت جلو می رود. بسیاری از افرادی که با VPN آشنا نیستند ، هنوز نمی فهمند که کشوری که ارائه دهنده آن مستقر است ، یک نکته مهم است.

شما می خواهید VPN مستقر در یک حوزه قضایی باشید که در آن خط مشی ورود به سیستم VPN نیازی به ارائه دهنده ندارد تا هرگونه گزارش مربوط به مشتریان خود را حفظ کند. علاوه بر این ، اگر این شرکت در یک کشور مستقلی مستقر باشد که جزئی از شبکه نظارت مانند پنج چشم یا 14 چشم نیست ، مفید است..

خط مشی ورود به سیستم nordvpn

خبر خوب برای NordVPN این است که آنها مقر اصلی در پاناما هستند. این حوزه قضایی تابع قوانین ایالات متحده ، کانادا یا اروپا نیست. آنها مجبور نیستند وقتی مقامات اجرای قانون سایر کشورها از آنها درخواست داده اند ، همکاری کنند.

پاناما قوانین حریم خصوصی خوبی نیز دارد. این بدان معنی است که NordVPN از نظر قانونی ملزم به جمع آوری و نگهداری هر نوع داده در مورد شما و فعالیت های آنلاین خود نیست.

همین مسئله را نمی توان برای PIA گفت. دفتر مرکزی آن است واقع در ایالات متحده است., که مطمئناً به ضرر طرفداران حریم خصوصی است. PIA مجبور است درخواست های مقامات اجرای قانون از کانادا ، اروپا و جاهای دیگر را رعایت کند. ایالات متحده همچنین عضو بسیاری از شبکه های نظارت چند ملیتی است ، به این معنی که داده ها می توانند به اشتراک گذاشته شوند.

با این حال ، هر دو شرکت می گویند که آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند. این به راحتی قابل باور از NordVPN است ، اما بسیار کمتر با PIA. اگر حفظ حریم خصوصی دغدغه اصلی شماست ، بهتر است از NordVPN استفاده کنید.

3. تماشای نتفلیکس

بسیاری از افراد از این VPN با این امید که بتوانند در حوزه قضایی دیگری به Netflix دسترسی پیدا کنند ، استفاده می کنند. Netflix از این عمل ابراز خرسندی می کند ، به همین دلیل Netflix دسترسی را هنگام استفاده از VPN مسدود می کند.

اگر نتفلیکس نمی خواست شما این کار را انجام دهید ، آنها نباید دسترسی به نمایش های خاص را محدود کنند. فقط در کانادا صدها نمایش و هزاران فیلم وجود دارد که نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید مگر اینکه در آمریکا باشید.

در حال حاضر ، نسخه کانادایی Netflix وجود دارد 629 نمایش و 2942 فیلم. در حالی که این بسیار است ، همسایگان ما در جنوب هستند 1081 نمایش تلویزیونی و 4579 فیلم. به نظر می رسد احمقانه است که حداقل برای به دست آوردن همان پولهایی که کاربران ایالات متحده می گیرند تلاش نکنید. (خواندن: چگونه Netflix را به عنوان کانادایی بدست آوریم)

یک VPN شاداب طول می کشد تا این روزها محدودیت های Netflix را بدست آورد. در آزمایش ما ، هر دو NordVPN و PIA توانستند این کار را انجام دهند ، اما با درجاتی متفاوت از موفقیت.

ایالات متحده به کانادا NetflixUS به UK NetflixUS به ژاپن NetflixUS به استرالیا Netflix
NordVPN
PIA VPN

با استفاده از NordVPN ، از هر سروری که آزمایش کردیم ، توانستیم به Netflix دسترسی پیدا کنیم. از این گذشته ، این VPN به ما امکان دسترسی به آمازون Prime Video ، Hulu و iPlayer آمازون (سخت ترین سرویس محدود جغرافیایی برای دسترسی) را برای ما فراهم کرد. اگر پخش آنلاین هدف اصلی شما است ، پس از آن NordVPN باید انتخاب برتر شما باشد.

نتیجه برای PIA چندان روشن نبود. عملکرد این سرویس با Netflix بسته به اینکه به کدام سرور وصل شده ایم ، متفاوت است. خطاهای پراکسی Netflix به طور مداوم ظاهر می شوند ، و ما قادر به اتصال به سایر سرویس های پخش جریانی نبودیم.

این یک مثال مهم برای این است که چرا سرعت در پایان تمام خدمات VPN نیست. اگر نمی توانید به خدمات جریان در کشورهای دیگر دسترسی داشته باشید ، VPN شما فقط با نیمی از ظرفیت کار می کند.

4. تورنتینگ

اشتراک فایلاشتراک فایل

دسترسی به مطالب سرقت شده و فریب دادن به آن محتوا امروزه یک روش عادی در اینترنت است. حقایق واقعیت است و 22٪ از پهنای باند جهانی برای دزدی دریایی آنلاین استفاده می شود. این بدان معناست که تقریباً یک چهارم فعالیت در اینترنت به تورنت اختصاص داده شده است.

گرچه شهرت بدی دارد ، اما تورنت کردن خود غیرقانونی نیست. غیرقانونی بودن تورنت ناشی از بارگیری مطالب دارای حق چاپ است که هیچ ادعایی درباره آن ندارید. دشوار است که بگویید چه قانونی و غیرقانونی است و گرچه شما خالص ترین اهداف را در قلب خود دارید ، ممکن است به طور تصادفی چیزی غیرقانونی بارگیری کنید. بهتر است از امنیت متاسف باشید.

تورنت می تواند یک فعالیت خطرناک باشد و هیچ کس نمی خواهد از طریق ISP به آنها گفته شود تا برای سیزدهمین بار دست از تورنت کونگ فو پاندا بکشند. تورنت باید به صورت خصوصی انجام شود – جایی که VPN خوب در آن قدم می گذارد.

برخی از VPN ها برای torrenting بهتر از سایرین هستند. سرعت در نقش تورنت نقش ایفا می کند زیرا سرعت پایین تر می تواند سرعت بارگیری فایل torrent را آزار دهد.

NordVPN به دلیل دوست داشتن تورنت از شهرت بی شک برخوردار است ، اما PIA نیز پشتیبانی BitTorrent را برای کاربران خود فراهم می کند. هر دو شرکت کاربران را محدود می کنند تا جایی که ممکن است از سرورها برای به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده شود.

با این حال ، در حالی که PIA فقط در هشت کشور امکان دسترسی P2P به سرورها را فراهم می کند ، NordVPN در 37 این کار را انجام می دهد. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد هنگام استفاده از NordVPN از یک تجربه تورنت مثبت لذت می برید..

شما نمی توانید در اینجا با هیچ یک از سرویسها اشتباه کنید و این بدان معنی است که می توانیم آنرا بشویید.

5- قابلیت اطمینان

وقتی آماده گشت و گذار در اینترنت هستید ، VPN شما نیز باید آماده باشد. به همان اندازه دقیق ، VPN شما باید در حالی که آنلاین هستید ارتباط مستقیمی برقرار کنید تا فعالیت شما در معرض طرف های دیگر قرار نگیرد. اگر VPN شما پایین می رود ، پس باید آن را داشته باشید سوئیچ قاتل قابل اعتماد که جلسه مرور شما را یکباره قطع می کند.

در طول تست های قدرت VPN ما ، NordVPN به طور مداوم قابل اطمینان ترین عملکرد را ارائه می دهد. ما قادر به اتصال به انواع مختلفی از سرورها بدون مشکل زیاد بودیم. در این مواقع ضربات زیادی وجود داشت ، اما ما می توانیم با استفاده از سرورهای مختلف به این موارد برسیم.

جدول ویژگی های Nordvpn

ما از لحاظ ارتباط سریع و آسان با PIA با مشکلات بیشتری روبرو شدیم. علاوه بر این ، ما داشتیم برخی از مشکلات در ارتباط خوب. ما همچنین سرعت بارگیری کمتری را تجربه کردیم.

6. بهترین ارزش

NordVPN در مقایسه با PIA ماه به ماه کمی گران تر است ، اما با یک قرارداد طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه می شود. PIA یک قرارداد طولانی مدت ارزان قیمت نیز دارد. با این حال ، شایان ذکر است که NordVPN دارای 30 روز ضمانت است در حالی که PIA تنها هفت روز است. همچنین ، PIA محاکمه رایگان ارائه نمی دهد.

معاملات پیشنهادات NordVPN

کاری که VPN می تواند انجام دهد?

مزایای اصلی یک VPN ، حریم خصوصی شما را در اینترنت احاطه کرده است. استفاده از VPN مزایای زیادی دارد. همه چیز از طریق تونل سازی رمزگذاری و سرورها در نقاط مختلف جهان انجام می شود.

چگونه-a-vpn- کار می کند

 • امنیت پیشرفته – VPN ها بعد از اطلاعات شما به جمع آوری اطلاعات مخفی شما از هکرها ، سازمان های دولتی و سایر اشخاص مخرب کمک می کنند. روشی که VPN این کار را انجام می دهد این است که با پوشاندن آدرس IP توسط سرور شخص ثالث و رمزگذاری اطلاعات ، آدرس IP خود را نقاب کنید. ارائه دهندگان خدمات اینترنت قادر نخواهند بود آدرس IP شما را ببینند زیرا ترافیک رمزگذاری شده را مشاهده می کنند.
 • ناشناس ماندن – مخفی کردن آدرس IP شما پایه اصلی فناوری VPN است.
 • کنترل از راه دور – VPN به شما امکان می دهد از سرور که معمولاً مکان محدود دارد به اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
 • محدود کردن فیلترها و محدودیت ها – دسترسی به Netflix از سایر کشورها و سایر خدمات پخش فواید خوبی دارد. دسترسی به رسانه های دیگر مانند بازی های ویدئویی که به طور عادی قابل دستیابی نیستند نیز به علاوه اضافه شده است.
 • عملکرد پایدار – در حالی که ممکن است سرعت کمی پایین باشد ، سرورهای یک سرویس معتبر VPN نسبت به ارائه دهندگان اینترنت محلی پایدار هستند. ISP ها بسته به فاکتورهای مختلف تمایل به افزایش سرعت گاز دارند.

آنچه باید جستجو کنید?

دشوار است بدانید که هنگام خرید یک VPN چه چیزی را باید جستجو کنید ، به خصوص هنگامی که اطلاعات قبلی ندارید. عوامل زیادی برای جستجوی آن وجود دارد که به شما در تصمیم گیری کمک می کند. اطلاعات بیشتر در مورد این نیز در راهنمای Nord vs Express ما وجود دارد. 

 • چک لیستقیمت – اولین عاملی که همه به آن نگاه می کنند ، قیمت است. چه مقدار خیلی زیاد است و چه مقدار خیلی کم است؟ در صنعت VPN ، به عنوان یک قاعده کلی ، قراردادهای بلند مدت صرفه جویی بالایی را ارائه می دهند. بیشتر از NordVPN نگردید تا ببینید که یک قرارداد سه ساله چقدر می تواند بر هزینه شما تأثیر بگذارد. VPN های معتبر می توانند در هر جایی از 3 تا 15 دلار باشند.
 • سرعت – هنگام استفاده از اینترنت و رفتن مایل اضافی برای محافظت از خود ، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که سرعت خود را به طور کامل شتاب دهید. استفاده از VPN که دارای سرعت های وحشتناکی است ، هدف از استفاده از اینترنت را خراب می کند. خدماتی وجود دارد که تمام جعبه ها را در هر دسته به جز سرعت بررسی می کند و سرویس هایی وجود دارند که فقط سرعت و محافظت ناچیزی را ارائه می دهند. بهتر است هنگام جستجو به وزن آنچه برای شما مهم است وزن کنید.
 • حریم خصوصی و امنیت – دلیل اصلی اینکه به دنبال VPN هستید ، حفظ حریم خصوصی و امنیت است. آیا به محتوای محدود دسترسی دارید یا می خواهید از حساب بانکی خود محافظت کنید ، همیشه نگرانی از اجرای ایمن این امر وجود دارد. اطمینان از اینكه VPN شما فعالیت ورود به سیستم را انجام نمی دهد و در صلاحیت مناسب ساكن است می تواند مسیری طولانی را طی كند.
 • دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی – یکی از بزرگترین تساوی برای VPN ، امکان دسترسی به Netflix و سایر سرویسهای پخش در کشورهای دیگر است. همه VPN ها از این نظر برابر نیستند. مطمئن شوید که آیا سرویس مورد استفاده شما می تواند به خدمات مناسب جریان دسترسی پیدا کند یا خیر.
 • تعداد سرور و موقعیت مکانی – تشخیص اینکه سرورها در کجا قرار دارند و تعداد سرور در دسترس هستند از جنبه های مهم خرید VPN است. دسترسی طولانی به محتوا و همچنین سرعت تأثیرگذاری بسیار طولانی است. به عنوان یک قاعده کلی ، هر چه به یک سرور نزدیکتر باشید ، سرعت شما سریعتر خواهد بود. هرچه سرور و مکان بیشتر باشد ، بهتر است.
 • تعداد اتصالات – یکی از دسترسیهای غالباً نادیده گرفته شده اینست که چند اتصال همزمان می توانید در VPN داشته باشید. اگر در آن زمان فقط می توانید یک اتصال داشته باشید ، کاملاً محافظت نمی شوید. جنبه مهم این امر امکان اتصال به روتر است. اگر می توانید به روتر متصل شوید ، می توانید تمام دستگاه های خود را پوشش دهید.
 • پشتیبانی مشتری و پایگاه دانش – حتی مهمتر از یک تیم پشتیبانی مشتری قابل اعتماد ، یک پایگاه دانش کامل است. استفاده از یک پایگاه دانش می تواند باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شود. اگر سؤالی دارید ، جواب فقط باید چند کلیک از آن فاصله داشته باشد. داشتن پشتیبانی مشتری صالح و قابل اعتماد نیز دارای اهمیت است و باید از اولویت بالایی برخوردار باشد.
 • محاکمات و بازپرداخت پول – استاندارد صنعت ضمانت 30 روز برگشت پول است. چند سرویس VPN وجود دارد که فقط 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. چند VPN در واقع یک نسخه رایگان از نرم افزار ارائه می دهند که دارای استفاده از داده ها و استفاده از ویژگی های محدود است. داشتن حداقل یک ماه برای امتحان کردن چیزی همیشه یک امتیاز اضافی است.

از VPN رایگان استفاده نکنید

اگر هشداری را در مورد اینترنت VPN رایگان در اینترنت بخوانید ، همان هشدار را مشاهده خواهید کرد: اگر هزینه محصول را پرداخت نکنید ، محصول هستید.

کلاهبرداری vpnاجتناب از این هشدار غیرممکن است زیرا حقیقت حقیقت است. اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، احتمالاً این سرویس فعالیت شما را وارد کرده و آن را می فروشد. چند روش مخرب دیگر وجود دارد که یک شرکت می تواند از شما درآمد کسب کند. مشکل این هشدار استفاده از یک سرویس VPN رایگان نیست.

استثنائاتی وجود دارد مهمترین مورد این است که چند شرکت VPN عالی وجود دارد که نسخه رایگان نرم افزار خود را ارائه می دهند. این یک تمایزگر بزرگ است زیرا نسخه های رایگان فقط از VPN آنها محدود استفاده می کنند.

آنها در حال استفاده از یک تکنیک فریمیوم هستند تا شما را در استفاده از محصولاتشان به روز کنند. هیچ مشکلی در استفاده از این سرویس ها وجود ندارد و استفاده از آنها می تواند ایده خوبی درباره اینکه دوست دارید این سرویس چقدر باشد به شما بخشد. برای تکرار مجدد ، از بهترین VPN های رایگان استفاده کنید ، اما فقط از آنهایی که ارائه می دهند امتحان رایگان یا تضمین بازگشت پول.

تصمیم گیری برای استفاده از یک سرویس کاملاً رایگان همچنین به طور کلی می تواند منجر به تجربیات دردناک شود. سرویس ارائه شده بسیار وحشتناک خواهد بود و اتصالات یخچالی خواهد بود. بهتر است فقط از یک VPN استفاده نکنید تا اینکه خود را تحت یک VPN رایگان قرار دهید.

سؤالات متداول

آیا PIA یک VPN خوب است?

به عنوان یکی از محبوب ترین VPN ها ، دسترسی به اینترنت خصوصی نیز به عنوان یکی از بهترین ها اثبات شده است. ما NordVPN را بیشتر به PIA توصیه می کنیم اما PIA کالا را هنوز تحویل می دهد.

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی با Netflix کار می کند?

PIA در تعداد زیادی از سرورهای خود با Netflix کار می کند. NordVPN در حال حاضر با Netflix در همه سرورهای خود کار می کند.

آیا NordVPN سوئیچ kill دارد?

بله ، به محض امنیت اینترنت شما ایمن نیست ، Automatic Kill Switch اینترنت شما را قطع می کند. این تضمین می کند که حتی اگر VPN برای یک ثانیه افت کند ، داده های حساس شما به خطر نمی افتد.

NordVPN خصوصی است?

بله ، NordVPN کاملاً خصوصی است و ترافیک P2P را مجاز می کند. NordVPN یکی از بهترین گزینه ها در فضای VPN محسوب می شود.

کدام VPN با Netflix کار می کند?

بسیاری از نام های بزرگ با Netflix کار می کنند. NordVPN روی تمام سرورهای خود کار می کند و PIA در اکثر سرورهای خود کار می کند. سایر VPN ها دارای درجات مختلفی از موفقیت در سرورهای خود هستند.

چه تعداد دستگاه می توانید در دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید?

می توانید همانطور که می خواهید با PIA بسیاری از دستگاه ها را نصب کنید اما فقط 5 اتصال همزمان می تواند همزمان از یک اشتراک واحد استفاده شود. PIA به اتصال روتر اجازه می دهد تا اتصالات تقریبا نامحدودی را امکان پذیر کند.

14 کشور چشم چیه؟?

گروه ها و ائتلاف هایی وجود دارند که داده ها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و می توانند به سوابق مشاغل مستقر در آن کشورها دسترسی پیدا کنند. به عنوان یک قاعده کلی ، شما می خواهید از استفاده از VPN در هر یک از 14 کشور چشم ، 9 کشور چشم ، و 5 کشور چشم جلوگیری کنید. به طور کلی ، 5 کشور چشم از همه بدتر هستند زیرا در 9 اتحاد چشم و 14 اتحاد چشم نیز قرار دارند.

 • 14 کشور چشم: آلمان ، بلژیک ، ایتالیا ، سوئد ، اسپانیا ، دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان ، ایالات متحده
 • 9 کشور چشم: دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، انگلستان ، ایالات متحده
 • 5 کشور چشم: استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، انگلستان ، ایالات متحده

افکار نهایی

در کل ، هر دو VPN که در اینجا مورد بحث قرار گرفته اند خدمات بسیار خوبی هستند. هردو از ما در Privacy Canada (کانادا) توصیه شده اند. با این گفته شده, NordVPN کرایه بهتر از PIA تقریباً در هر رده علاوه بر سرعت در آزمایش و تجزیه و تحلیل ما.

اگر سرعت چیزی است که بعد از آن دارید ، PIA و چند مورد دیگر گزینه های بهتری نسبت به NordVPN هستند.

اگر NordVPN بتواند سرعت سرورهای خود را بالا ببرد ، در هر دسته از فضای VPN سگ برتر محسوب می شوند.

زیبایی این امر این است که هر دو تضمین های برگشت پول را ارائه می دهند. تست هر دو سرویس به آسانی انجام می گیرد.

ممکنه خوشت بیاد:

 • بهترین VPN در کانادا (فرانسوی: Meilleur VPN)

بررسی خود را اضافه کنید:

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map