بررسی TorGuard VPN (2020)

آرم تورگارد


نام TorGuard ممکن است به کاربر گاه به گاه نشان دهد که با روتر پیاز (TOR) در ارتباط است.

با این حال ، ریشه این نام در جای دیگری ریشه دارد. این سرویس به عنوان VPN که برای تورنت طراحی شده بود ، آغاز شد. اکنون ، این یک برنامه عمومی VPN است که در سراسر جهان استفاده می شود.

با TorGuard ، شما ممکن است پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کنید ، که نسبتاً استاندارد است. همه بهترین و ایمن ترین پروتکل های VPN برای استفاده شما در دسترس است و TorGuard نیز دارای آن است شبکه سرور چشمگیر که دارای تنوع جغرافیایی خوبی است.

TorGuard از دستگاههایی پشتیبانی می کند که Mac ، Windows ، iOS و Android را اجرا می کنند. حتی با روترهای Tomato و DD-WRT سازگار است.

TorGuard به نظر می رسد یک انتخاب معقول VPN ، و اکثر آن است. با این حال ، طرفداران حفظ حریم خصوصی هستند مشکل دار توسط دفتر مرکزی این شرکت در ایالات متحده واقع شده است. به عنوان عضو شبکه Five Eyes ، کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا ممکن است از فعالیت های آنلاین کاربران VPN TorGuard جاسوسی کنند و ممکن است درخواست دسترسی به پرونده های موجود در این شرکت را داشته باشند..

علاوه بر این ، شرکت های آمریکایی تحت قوانین سختگیرانه نگهداری سوابق قرار دارند ، بنابراین اگر هدف شما حفظ حریم خصوصی آنلاین شماست ، در این صورت بهتر توسط VPN دیگری خدمت خواهید کرد..

بررسی اجمالی TorGuard

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:رابط کاربری ضعیف
خط مشی ورود به سیستم:خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور:3000 سرور ++
توزیع سرور:50 کشور
پشتیبانی:24/7 تماس ، چت زنده و بلیط
تورنت:مجاز
جریان:مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل OpenVPN؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی:ایالات متحده آمریکا
قیمت:9.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://torguard.net/

امنیت و رمزگذاری

TorGuard برای امنیت و رمزگذاری علائم مناسبی را کسب می کند. آنها پروتکل های VPN بیشماری از جمله ، در دسترس قرار می دهند جاری پروتکل ایستاده طلا, OpenVPN.

هر VPN باید پروتکل داشته باشد که توسط آن کاربران را به اینترنت وصل کند. برخی از این پروتکل ها ایمن تر بوده و رمزگذاری بهتری دارند از دیگران.

ممکن است شنیده باشید که متخصصان فناوری از این ابزارها به عنوان پروتکل های تونلینگ استفاده می کنند ، و توضیحات آن مناسب است. این پروتکل است که به دستگاه شما اجازه می دهد تا ضمن مخفی کردن آدرس IP شما ، به مسیر خود به اینترنت تونل کند ، و کارهای مختلف امنیتی دیگر را از پیش تنظیم کند.

این باعث می شود شانس اینکه شما به هدف هک یا مجرمان سایبری دیگری تبدیل شوید ، به حداقل می رسد. علاوه بر این ، پروتکل تونلینگ این امر را تضمین می کند هیچ کس ، حتی ISP شما ، نمی تواند حرکات شما را بصورت آنلاین ردیابی کند.

وکتور رمزگذاری

در حالی که پروتکل های قدیمی مانند PPTP و SSTP در کنار هم سقوط کرده اند ، گزینه های مدرن نیز وجود دارد که می توانند جای خود را بگیرند. پروتکل برتر این روزها OpenVPN است. این نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که کارشناسان امنیت سایبری در سرتاسر جهان دست به دست هم داده اند تا از این پروتکل مطمئن باشند.

مشتریان TorGuard ممکن است از OpenVPN استفاده کنند. اگر دستگاه آنها از این پروتکل پشتیبانی نمی کند یا می خواهند از یک جایگزین استفاده کنند ، ممکن است آنها را از بین L2TP / IPSec یا IKEv2 انتخاب کنند. PPTP و SSTP نیز موجود هستند ، اما بطور کلی وجود دارند امن در نظر گرفته نشده است.

علاوه بر این ، TorGuard رمزگذاری رمزگذاری AES 256 بیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این روش امروزی رمزگذاری برتر است ، و در همه جا توسط دولت و سازمان های اجرای قانون استفاده می شود که می دانند نگه داشتن اسرار ممکن است به معنای تفاوت بین زندگی و مرگ باشد. بر این اساس, می توانید به داده های خصوصی خود به این رمزگذاری اعتماد کنید.

سایر ویژگی های امنیتی قابل توجه ارائه شده توسط TorGuard شامل سرورهای DNS ایمن و محافظت در برابر نشت IPv6 است. این حفاظت از نشت DNS بدان معنی است که شما همیشه می توانید اطمینان داشته باشید که داده های خصوصی شما “خارج از مرزهای VPN” شما “درز نمی کنند”. TorGuard بیشتر شامل یک ساخته شده در سوئیچ kill اگر VPN در دسترس نباشد ، جلسه مرور شما را متلاشی می کند.

شبکه سرور TorGuard VPN

شبکه سرور TorGuard چشمگیر است. آنها به برخی افتخار می کنند 3000 سرور. این امر آنها را قادر می سازد با بعضی از بزرگترین بازیکنان صنعت مانند NordVPN با 5،000+ سرور. تعداد سرورهای موجود در VPN است برای عملکرد آن بسیار مهم است و تجربه مشتری.

مکانهای سرور torguard جهانی استهنگامی که یک VPN سرورهای بسیار کمی دارد ، همه مشتری ها با هم جمع می شوند و پهنای باند پراکنده ای در حال کاهش هستند. این محدود به سرعت انتقال داده است. به همین دلیل بسیار مهم است که به دنبال VPN باشید که دارای سیستم گسترده ای از سرورها باشد. به این ترتیب ، پهنای باند زیادی برای اشتراک گذاری وجود دارد.

توزیع جغرافیایی همچنین هنگام ورود به شبکه سرور ، حساب می شود. بطور کلی, اگر بتوانید به سروری متصل شوید که به محل واقعی شما نزدیکتر باشد ، سرعت بیشتری خواهید دید. تنوع موقعیت مکانی نیز ضروری است ، به همین دلیل ممکن است بخواهید یک راهنمای کامل VPN را بررسی کنید. این باید به شما یاد دهد که هنگام دریافت سرویس VPN به دنبال چه چیزی باشید.

شبکه TorGuard موجود است بیش از 50 کشور. سرورها به خوبی توزیع شده اند اروپا, آمریکا, و آسیا. آنها حتی حضور نسبتاً خوبی در آن دارند آفریقا, هند, وسط شرق, بوقلمون, چین, و روسیه.

آیا TorGuard VPN با BitTorrent یا P2P سازگار است?

همانطور که ممکن است از یک ارائه دهنده VPN که صرفاً به خاطر عشق به تورنت شروع شده انتظار داشته باشید ، این در حالی است که در عین استفاده از TorGuard یک فعالیت محبوب است. برخلاف سایر VPN ها, TorGuard در مورد پذیرش torrenting باز است.

می توانید با یک پروکسی که به منظور کمک به شما در دستیابی سریعتر به سرعت از آنچه که می توانید با VPN بدست آورید ، بسته نرم افزاری دریافت کنید. با این حال ، torrent در بعضی از مکان ها غیرقانونی است ، بنابراین شما ممکن است از استفاده از این VPN حتی بیشتر سود ببرید.

علاوه بر این ، TorGuard در وب سایت خود تبلیغ می کند که سرورهای خود را بهینه کرده است مجری تورنت برتره. اگر می خواهید برخی از اشتراک گذاری فایل های P2P را torrent کنید یا درگیر شوید ، پس از آن TorGuard ممکن است ارائه دهنده مناسبی برای شما باشد. اگر به اشتراک گذاری فایل نیز علاقه دارید ، ممکن است بخواهید بدانید بهترین سایت های تورنت که احتمالاً می توانید از آنها استفاده کنید کدام هستند.

گزینه های جریان torguard

بسیاری از افراد می خواهند از یک VPN برای جریان استفاده کنند ، به طور عمده برای دسترسی به برنامه نویسی محدود جغرافیایی در Netflix. متأسفانه ، شرکتهای پخش کننده به این gambit روی می آورند ، بنابراین آنها اغلب افراد دارای VPN را از استفاده از خدمات خود باز می دارند. با این حال ، می توانید یاد بگیرید که چگونه Netflix را با VPN تماشا کنید ، زیرا این کاری پیچیده نیست.

TorGuard با ارائه آدرسهای اختصاصی IP که به صراحت برای پخش جریان مورد استفاده قرار می گیرد ، این امر را حل می کند. این آدرسهای IP ارتباطی با TorGuard ندارند ، این بدان معنی است که شما می توانید جریان بدون محدودیت.

نکته منفی این است که آدرس IP اختصاصی نوعی گران است. هزینه دارد 16 دلار در ماه, بنابراین این توجه باید در روند تصمیم گیری شما نقش داشته باشد.

نتایج تست سرعت با TorGuard VPN

TorGuard در تست های سرعت توانست شماره های بسیار قابل احترامی را در اختیار شما قرار دهد. بدون VPN ، آزمایش معیار بارگیری های نزدیک به 100 مگابیت در ثانیه را نشان داد. تورگارد باعث کندی کارها نشد به همان اندازه که برخی VPN ها انجام می دهند ، اما این بدان معنا نیست که این یکی از سریعترین VPN های کسب و کار بود.

سرور ایالات متحده در نیویورک یک نشان داد دانلود نرخ 31.66 Mbps با یک بارگذاری نرخ 31.16 Mbps.

هنگام اتصال به سرور در آمستردام ، همه چیز سریعتر شد. با این تست, بارگیری بود 53.83 Mbps در حالی که بارگذاری بود 49.31 Mbps.

نتیجه تست سرعت torguard vpn

اتصال به سرور در هنگ کنگ باعث کندی ناامید کننده ، اما تعجب آور نیست. بارگیری ها ساعت درست در 9.59 Mbps با بارگذاری بودن 12.62 Mbps.

سرور در لندن برای آزمایش نهایی دوباره شرایط نسبتاً سریع پیش می رفت. قابل احترام بارگیری از 38.56 Mbps و بارگذاری از 47.78 Mbps ممکن است به این معنی باشد که TorGuard یک است انتخاب مناسب و معقول برای مشتریان اروپایی.

آیا TorGuard VPN سیاههها را نگه می دارد?

TorGuard مانند بسیاری از VPN های دیگر ، در وب سایت خود اعلام کرد که این برنامه را دارد هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارد. این وعده ممکن است مکرر باشد ، اما تنها تعداد کمی VPN آن را تحویل می دهند. این گونه ها معمولاً در مناطق محلی غیر از راه مانند جزایر ویرجین بریتانیا یا پاناما مستقر می شوند.

چرا مهم است که دفتر مرکزی شرکت کجا باشد? زیرا این ستاد تابع قوانین ملتی است که در آن مکان خود را دارد.

کشوری مانند پاناما ممکن است قوانین نسبتاً کمی در مورد نگهداری داده ها و به اشتراک گذاری این داده ها با مقامات داشته باشد. این باعث می شود تا شرکت های VPN از مطلق پیروی کنند سیاست عدم ورود به سیستم مطلق.

خط مشی ورود به سیستم

ارائه دهندگان VPN که دفتر مرکزی خود را در استرالیا ، کانادا یا ایالات متحده آمریکا با مجموعه ای متفاوت از قوانین نسبت به سایر نقاط جهان بازی می کنند. قوانین نگهداری داده نسبتاً سختگیرانه و شرکتهای VPN هستند وقتی اجرای قانون به آن احتیاج دارد باید سوابق را تحویل دهیم.

خدمات VPN – آنهایی که ما در مورد حریم خصوصی کانادا توصیه می کنیم – دارای دفتر مرکزی خود در مکانهایی هستند که معدودی از این قوانین را دارند. با این حال, TorGuard بخشی از شرکت مادر VPNetworks ، LLC است, که دفتر مرکزی آنها در ایالت فلوریدا در ایالات متحده است.

افرادی که واقعاً در مورد حریم شخصی آگاه هستند و می خواهند مطمئن باشند که VPN آنها اطلاعات مربوط به فعالیت های آنلاین خود را حفظ نمی کند عاقلانه نگاه به جای دیگر. فقط مشخص نیست که TorGuard پرونده هایی را که امکان هک شدن ، فروش یا انتقال به یک نهاد دولتی را ندارند حفظ نمی کند.

هزینه TorGuard VPN چقدر است?

چندین برنامه قیمت گذاری از طریق TorGuard در دسترس است. همانطور که در صنعت رایج است ، هر چه مدت زمان بیشتری برای ثبت نام در این سرویس ، هزینه کمتری در هر ماه پرداخت کنید. اشتراک ماهانه به ماه انجام می شود 9.99 دلار در هر ماه, که برای صنعت نسبتاً متوسط ​​است.

ثبت نام برای سه ماه خدمات ، و شما پرداخت خواهید کرد 19.99 دلار. آ شش ماه اشتراک فقط هزینه شما را خواهد پرداخت 29.99 دلار, و اگر می خواهید یک سال, باید بپردازید $ 59.99.

قیمت گذاری torguard vpn

اشتراک به شما امکان می دهد به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید به TorGuard. اگر می خواهید لوازم جانبی بیشتری اضافه کنید ، آنها یک دلار اضافی در هر ماه هزینه می کنند.

آیا TorGuard یک VPN پیشنهادی است?

TorGuard چند مورد دارد ویژگی های بسیار قابل احترام تا آنجا که رمزگذاری و امنیت. همچنین ، آنها یک شبکه سرور قوی دارند. نتایج تست سرعت با سایر ارائه دهندگان در یک نقطه قیمت مشابه یا حتی پایین تر ، چشمگیر تر بود. دفتر مرکزی TorGuard ممکن است دلیلی برای نگرانی از طرفداران حفظ حریم خصوصی باشد. تمام آنچه گفته شد, ما TorGuard را به عنوان ارائه دهنده خدمات خوب VPN توصیه می کنیم.

برای برخی از شما که هنوز به دنبال گزینه های دیگر هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. بررسی ما را بررسی کنید سورفشارک و NordVPN. شما از آنچه پیدا می کنید ناامید نخواهید شد.

نگاه خوب در جستجوی شما!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me