بررسی توربو VPN (2020)

توربو مستقر در چین یک سرویس VPN است گرفتار تعدادی از مسائل.


این محدوده و کاربرد آن محدود است زیرا فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. اینها همه دستگاههای دیگر شما را محافظت نمی کند. اگر می خواهید از رایانه رومیزی خود محافظت کنید ، باید یک VPN دوم پرداخت کنید.

آرم توربو vpnطرفداران توربو ممکن است خاطرنشان کنند که این شرکت دفتر مرکزی خود را در چین دارد ، کشوری که حتی عضو شبکه گسترده 14 چشم نیست. به خاطر داشته باشید که دولت چین برای حفظ حریم خصوصی ارزش قائل نیست (آن را به آرامی قرار می دهد).

بسیاری از VPN ها در آنجا غیرقانونی هستند و دولت موارد قانونی را تصویب می کند. این محدودیت ها بدان معنی است که داده های شما در حال فیلتر به دولت چین است.

این لزوماً یک فکر راحت نیست.

علاوه بر این ، عاقلانه است که آگاه باشیم که Turbo اطلاعات شخصی شما را نگه داشته و ردیابی می کند. این شرکت با آشفتگی بخشی از این داده ها را به اشخاص ثالث می فروشد. اگر هدف شما در استفاده از VPN یک تجربه آنلاین خصوصی و ناشناس بدون ورود به سیستم است ، به جای دیگری بنگرید.

توربو تا آنجا که ارائه پروتکل های رمزگذاری و قابل اعتماد VPN تونل کردن را انجام می دهد ، درست عمل می کند ، اما این تنها مواردی است که در این شرکت عملکرد خوبی دارد. با صدمات زیاد به نام آنها ، به جرات می توان گفت که بهتر است با یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN بروید ، همه این موارد در اولویت قرار دارد عملکرد ، امنیت و ناشناس بودن.

بررسی اجمالی توربو VPN

ویژگی ها
قابلیت استفاده:استفاده از آن کمی دشوار است
خط مشی ورود به سیستم:خط مشی ورود به سیستم مشکوک است
اندازه سرور:30 سرور
توزیع سرور:26 کشور
پشتیبانی:هیچ یک
تورنت:مجاز نیست
جریان:مجاز نیست
پروتکل VPN و رمزگذاری:پروتکل OpenVPN؛ AES-256
مرکز فرماندهی:چین
قیمت:رایگان
وب سایت رسمی:https://www.turbovpn.co

امنیت و رمزگذاری

پروتکل های vpnتنظیم پیش فرض Turbo پروتکل OpenVPN است. این پروتکل ها روشی هستند که برای ایجاد “تونل” بین کامپیوتر و اینترنت شما استفاده می شود. رمزگذاری شده است به طوری که هیچ کس نمی تواند آدرس IP واقعی شما را ببیند یا حتی بداند که در کجا قرار دارید.

OpenVPN در حال حاضر بهترین پروتکل تونل سازی موجود است. بیشتر ، این امر به این دلیل است که OpenVPN یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که بسیاری از توسعه دهندگان آن را به دلیل آسیب پذیری بررسی کرده اند.

همچنین به نفع توربو ، IKEv2 به عنوان یک پروتکل تونلینگ جایگزین ارائه می شود. این یک فناوری جدیدتر است که در دنیای VPN جای پستی می گیرد.

OpenVPN و IKEv2 با رمزگذاری AES 256 بیتی همراه هستند. این همان رمزگذاری است که توسط آژانس های دولتی و نظامیان در سراسر جهان استفاده می شود. بدون در نظر گرفتن قابل اطمینان ، می توانید مطمئن باشید که این روش رمزگذاری قصد دارد اطلاعات شما را ایمن نگه دارد.

شبکه سرور Turbo VPN

این یکی از معیارهای مهم هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN صحبت می شود. هرچه شبکه سرور ارائه دهنده بزرگتر باشد ، اتصال شما سریعتر خواهد بود. هنگامی که یک VPN دارای یک مجموعه سرور قوی است ، بدین معنی است که هر مشتری پهنای باند بیشتری پیدا می کند. این ترجمه به نرخ بارگیری سریعتر.

علاوه بر این ، شبکه سرور که از لحاظ جغرافیایی متنوع است ، ممکن است اتصالات سریعتر را نیز تضمین کند. اگر می توانید از سروری استفاده کنید که تقریباً به مکان واقعی شما نزدیک باشد ، نرخ انتقال داده بهبود می یابد. از طرف دیگر ، اگر قصد شما برای از بین بردن موقعیت مکانی شما برای دسترسی به سایتهای محدود جغرافیایی باشد ، به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی از سرورهای واقع در سرتاسر جهان داشته باشید.

به همین دلایل به همین دلیل است که محبوب ترین VPN ها مانند NordVPN دارای شبکه های سرور گسترده ای هستند که شامل هزاران سرور در صدها مکان هستند. در حقیقت ، تعداد بسیار زیادی است که آنها به تعداد سرورهای خود و چقدر متنوع بودن مکان هایشان میبالند.

در مورد توربو اینگونه نیست. این شرکت وقتی صحبت از تعداد دقیق سرورهای آنها می شود ، مادر است ، اما آنها فاش می کنند که این سرورها در 26 مکان واقع شده اند. به همین ترتیب ، آنها اطلاعاتی در مورد تعداد سرورهای آنها سرورهای مجازی بر خلاف سرورهای سخت افزاری ارائه نمی دهند.

مکان های سرور توربو vpn

با داشتن اطلاعات اندک ، می توان فرض کرد که هنگام شبکه های سرور صحبت می شود, توربو آمادگی رقابت با شرکتهای اصلی VPN را ندارد.

آیا Turbo VPN با BitTorrent یا P2P سازگار است?

صفحه سؤالات متداول Turbo می گوید در صورت استفاده از تورنت با سرویس آنها ، ممکن است مسدود شوید. با این حال ، هیچ چیز خاصی وجود ندارد که می گوید شما نمی توانید برخی از اشتراک گذاری فایل ها را انجام دهید. نرخ انتقال داده بسیار کند است, که می توانید شرط بندی کنید که هر تورینی که انجام دهید دردناک خواهد بود.

علاوه بر این ، آزمایشات نشان داد تماشای نتفلیکس با توربو عملا غیرممکن است. غول جریان دوست ندارد به مردم اجازه دهد خدمات خود را از طریق VPN مشاهده کنند ، و آنها به طور فعال افرادی را که سعی می کنند با یک خود به آنها دسترسی پیدا کنند ، مسدود می کنند. این مورد در مورد توربو نیز وجود دارد ، بنابراین شما نمی توانید Netflix را با توربو تماشا کنید. &# x1f614؛

نتایج تست سرعت با توربو VPN

در انواع مختلف تست سرعت ، عملکرد Turbo بی نظیر بود. فوق العاده کند بود. سیستم مورد استفاده برای تست ها نتایج معیار 98.71 Mbps را برای بارگیری و 53 بار Mbps برای بارگذاری ها به ارمغان آورده است.

با هر VPN ، می خواهید کمی از دست دادن سرعت را تجربه کنید. یک VPN رایگان به معنای از دست دادن سرعت شدیدتر است و بهترین VPN ها به هیچ وجه تأثیر کمی نخواهند داشت. هر دو نسخه رایگان و پولی از توربو به طور مداوم ارائه می شوند عملکرد تنبل بعید است که کسی را تحت تأثیر قرار دهد.

در یک آزمایش ، Turbo VPN تحویل داده شد سرعت بارگیری فقط 1.85 Mbps و به همین ترتیب ننگین سرعت بارگذاری 1.87 Mbps. در اوایل مودم شماره گیری ، ممکن است نرخ انتقال داده های مشابه را تجربه کرده باشید.

تست توربو vpn

آزمایش دیگر نتایج مشابهی از این نتایج به دست آورد 1.89 Mbps برای بارگیری و 4.99 Mbps برای بارگذاری. تحلیل های بعدی خیلی بهتر نبودند.

تست توربو vpn 2

با سرور اتحادیه اروپا, نرخ بارگیری 6.31 Mbps بود, و آپلودها فقط 0.18 Mbps بود.

هنگام اتصال به یک سرور در ایالات متحده ، نتایج کمی بهبود یافت. این بارها 11.7 Mbps برای بارگیریها و 17.7 Mbps برای بارگذاریها نشان داده شده است.

توربو به طور گسترده ای از تصویر خرگوش برای توصیف سرعت سرویس خود استفاده می کند. همانطور که این نتایج آزمون نشان می دهد ، آن تصویر به سختی مناسب است. توربو برخی از کمترین نتایج تست سرعت را در بین تمام VPN های آزمایش شده ارائه داد. با نتایجی از این دست ، تقریباً با هر VPN دیگری بهتر خواهید بود.

آیا Turbo VPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

اگر قبلاً با نرخ ناگوار کندی انتقال داده های توربو خاموش نشده اید ، پس سیاست حفظ حریم خصوصی آنها حتماً شما را ترساند.

خط مشی ورود به سیستم توربو VPN

همانطور که ضبط صفحه فوق نشان می دهد, توربو اطلاعات زیادی را در مورد مشتریان خود جمع آوری می کند. آنها هنگام ورود به سیستم و تعداد زیادی از داده های دیگر ، بر روی ISP ، آدرس IP شما قرار می گیرند.

با این حال ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها از آنجا به پایین می رود.

خط مشی ورود به سیستم توربو vpn 2

توربو دوست دارد راه هایی برای استفاده از داده های شما پیدا کند. آنها فاش می کنند که تبلیغ کنندگان شخص ثالث که تبلیغات را در نسخه رایگان نرم افزار قرار می دهند نیز ممکن است داده ها را از دستگاه های کاربران جمع آوری کنند. چه کسی می داند که اطلاعات خصوصی شما به دست چه کسی می تواند تمام شود?

شایان ذکر است که توربو می گوید که هرگونه اطلاعاتی که در این دوره از تجارت جمع آوری می کنند ، در سنگاپور نگهداری می شود ، با توجه به این که این اطلاعات ممکن است در چین به پایان برسد. فراتر از آن ، جزئیات زیادی را ارائه نمی دهند. این نه مشکوک و فرار کنند اگر واقعاً به محافظت از حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین خود علاقه دارید ، سیاست ورود به سیستم توربو را به بهترین وجه مورد تردید قرار می دهد.

وقتی Turbo در مورد خط مشی رازداری ، خط مشی ورود به سیستم یا مسائل مربوط به خدمات عمومی سؤال می شود ، پاسخی دریافت نمی شود. در اصل ، این شرکت دارای بخش خدمات مشتری نیست ، که باید باشد پرچم قرمز دیگر برای هر کسی که می خواهد با یک VPN معتبر تجارت کند.

هزینه توربو VPN چقدر است?

قیمت گذاری توربو vpnدر حالی که امکان بارگیری و استفاده از نسخه رایگان توربو وجود دارد ، انجام چنین کاری توصیه نمی شود. فقط ضرب المثلی را بخاطر بسپارید که می گوید وقتی یک محصول یا خدمات رایگان است ، شما آن محصول هستید.

این قطعاً در مورد VPN رایگان توربو نیز اتفاق می افتد. بعد از تبلیغ ، تبلیغ را مشاهده خواهید کرد ، و تجربه ای فوق العاده ناامید کننده را ایجاد می کنید. علاوه بر این ، شرکت هیچ مخفی کاری از عادت خود برای نگه داشتن تمام داده های شما و انتقال آن به اشخاص ثالث نمی کند. این VPN ممکن است رایگان باشد اما دلخوری و ناراحتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

اگر مبلغی را برای تبدیل شدن به VIP توربو پرداخت می کنید ، پس از آمادگی این کار را از طریق بینی انجام دهید. هزینه ماهانه ماه به ماه ، 11.99 دلار است. پرداخت سالانه قیمت را تقریباً به 2.99 دلار در ماه کاهش می دهد ، اما می توانید به راحتی خدمات VPN بسیار معتبرتری پیدا کنید که به شما امکان بیشتری برای جلب توجه شما می دهد..

آیا توربو یک VPN پیشنهادی است?

Turbo یک پیشنهاد بسیار محدود است زیرا فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. این باعث می شود همه دستگاه های دیگر شما را محافظت نکنند ، بنابراین باید یک ارائه دهنده VPN دیگری پیدا کنید که احتمالاً مجبور به پرداخت آن هستید.

من پیشنهاد می کنم به بررسی VPN های کانادایی خود بپردازید و یکی از گزینه های برتر ما را استفاده کنید ، و از دستگاه های تلفن همراه خود و هر دستگاه دیگری که متعلق به شما باشد ، محافظت خواهید کرد..

اگر با یکی از VPN های قوی تر و مطمئن تر پیش بروید ، به سرعت خواهید فهمید که پول بیشتری از جمله حریم شخصی و ناشناس بودن واقعی دریافت می کنید. این چیزی است که Turbo فقط ارائه نمی دهد.

اگر می خواهید روشی مطمئن برای به دست آوردن خدمات قابل اعتماد داشته باشید ، بررسی های ما در مورد Surfshark و NordVPN را بررسی کنید و به طور کامل متوجه خواهید شد که منظور ما وقتی می گوییم ، “خیلی بیشتر برای پول شما”.

بررسی خود را اضافه کنید:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me