خط مشی ورود به سیستم VPN: چه کسی اطلاعات را ضبط می کند؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که شما باید در یک سرویس عالی شبکه خصوصی مجازی سرمایه گذاری کنید این است که از مستند سازی فعالیت به شکلی جلوگیری کنید که دیگران بتوانند آن را ببینند یا آن را دستکاری کنند. بیشتر خدمات VPN بر ارادت خود به شفافیت و محافظت از داده های شما در هنگام انتقال و عدم حفظ سوابق پس از واقعیت تأکید می کنند.


این عالی و همه به نظر می رسد ، اما آیا می دانید که خط مشی های ورود به سیستم می تواند بسیار متفاوت باشد?

همیشه یک سیاست صفر ورود به سیستم بازاریابی کنید

برای سرویس های VPN غیر معمول نیست که به دلیل عدم ورود به سیستم ، به حفظ حریم خصوصی بهتر اشاره کنند. نکته این است که این گفته معمولاً تا حدودی صادق است ، هرچند که این صلاحیت را می توان در چاپ کوچک یافت. به عنوان مثال ، به احتمال زیاد صحیح است که سرویس مورد نظر داده ها را وارد نمی کند ، مگر اینکه طبق قوانین دولتی که در کشوری که در آن سرویس مستقر است ، لازم باشد.

باید به یاد داشته باشید که ارائه دهندگان خدمات VPN ، مانند هر مشاغل ، همیشه بهترین راه خود را به جلو می کشند.

شما باید هوشیار باشید.

کدام سیاههها هستند?

سه نوع اولیه از سیاهههای مربوط وجود دارد که یک سرویس VPN حداقل برای مدت زمانی کوتاه حداقل می تواند آنها را حفظ کند. در واقع ، ارائه دهندگان اغلب به طور خاص بیان می کنند کدام یک ، یا چه تعداد از سه نوع آنها را حفظ خواهند کرد.

ارائه دهندگان vpn داده ها را جمع می کنند

اکثر سیاهههای مربوط به VPN ظرف 30 روز پاک می شوند. با این حال ، همیشه اینگونه نیست و بسته به نوع شرکت ممکن است تغییر کند. بنابراین باید دریابید که کدام سیاههها نگهداری می شوند ، و سپس دریابید که چه مدت داده ها را نگه می دارند.

در زیر انواع سیاهههای مربوط که معمولاً توسط یک ارائه دهنده خدمات VPN نگهداری می شود ، ذکر شده است:

  • سیاهههای مربوط به فعالیت: این یک است ثبت تمام ترافیک که از طریق شبکه VPN وارد می شود. بسته به نحوه ساختاری سیاهههای مربوط ، ردیابی فایلهای اشتراکی خاص یا سایر داده ها به یک کاربر خاص ممکن است آسان باشد یا نه..
  • سیاهههای مربوط به اتصال: خدماتی که محدودیت در ارتباط ماندن یک ارتباط با این محدودیت ها را دارند ، همچنین این تعداد ارتباطات برای یک مشتری خاص فعال است. این امر باعث می شود مدیریت اتصالات آسان تر شده و در صورت لزوم یک یا چند کار دیگر خاتمه یابد
  • سیاهههای مربوط به خطا: این موارد به مشکلات مربوط به اتصال یا عملکرد با شبکه باز می گردد. اطلاعات در مورد مشتری های آسیب دیده ممکن است شامل ورود به آدرس IP و / یا نام کاربری مشتری باشد.

یادگیری چه کسی چه چیزی را ثبت می کند

تصویر بردار خط مشی صفر کاذببرای اینکه بدانید چه نوع خط مشی های ورود به سیستم اعمال می شود ، کاملاً حیاتی است که شما شرایط و ضوابط مرتبط با حساب خود را کاملاً بخوانید. شما همیشه این شانس را دارید که قبل از ثبت نام در این سرویس ، تمام آن مقررات را مرور کنید.

متأسفانه ، بسیاری از افراد در مورد ورود به سیستم و سایر خط مشی ها فرض می کنند و قبل از ایجاد حساب کاربری چیزی بیش از حد و ضوابط انجام نمی دهند. این می تواند بعدها به موقعیتهای ناگوار منجر شود.

به خاطر داشته باشید که سیاست های خدمات VPN ممکن است کمی متفاوت باشد تا مطابق قوانین محلی مطابقت داشته باشد. در این حالت ، ممکن است متوجه شوید که تمرکز جستجوی شما برای ارائه دهنده برتر خدمات VPN تحت تأثیر مکان مستقر در شرکت است..

ناشناس

آرم ناشناس

شاید از پنج چشم شنیده باشید. این مربوط به پنج کشور است که در توافقنامه مربوط به امنیت آنلاین منعقد شده اند. آن پنج کشور هستند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده.

Annonizer در ایالات متحده میزبان است ، به این معنی که مقررات مورد توافق پنج چشم ، سیاست های ورود به سیستم را تحت تأثیر قرار می دهد. کلیه انواع سیاهههای مربوط که برای ضبط تحت شرایط آن توافق نامه ای قانونی تلقی می شوند ، برای مدت زمانی مشخص نگهداری می شوند.

ایده ورود به سیستم این است که در صورت مشکوک شدن نقض امنیت ملی ، داده ها را می توان با مقامات ملی به اشتراک گذاشت. مدت زمان ورود اطلاعات به سیستم بستگی به قوانین فعلی دارد.

ناشناس در مورد این موضوع فقط تا حدی پیشگام است. اگر شرایط و ضوابط آنها را بخوانید ، بندهایی را می یابید که ورود به سیستم را تأیید می کنند و اطلاعات بیشتری در مورد دلیل وقوع آن را می دانید. وثیقه های فروش و بازاریابی آنها نسبت به آنچه ثبت شده و ثبت نشده اند ، کمتر واضح هستند ، بنابراین مطمئن باشید که هنوز هم دقت خود را انجام دهید.

آستریل

آرم astrillvpn

Astrill در بین خدمات موجود در این لیست بی نظیر است ، از آنجا که در جمهوری سیشل واقع شده است ، درست در ساحل آفریقا. هنگامی که می آید اطلاعات مربوط به اتصال ، خطا یا فعالیت مشتری با طرف های دیگر را به اشتراک بگذارید ، سیشل هیچ توافقنامه یا اتحادیه ای برای تبادل هرگونه اطلاعات را ندارد.

با این وجود ، آگاه باشید که آستریل اظهار می دارد که اطلاعات اتصال را روی سرورهای خود نگه می دارد. این شرکت هنوز مشخص نیست که چه مدت این گزارش ها قبل از پاک شدن حفظ می شوند. بخشی از آن داده های اتصال که برای مدت زمان نگه داشته می شود شامل آدرس IP و اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده برای هر اتصال است. این امر به آستریل اجازه می دهد تا چه تعداد اتصالات همزمان با یک حساب مشتری با استفاده از دستگاههای مختلف ارتباط برقرار کند.

بافر شد

بافر آرم vpn

Buffered در جبل الطارق مستقر است و برای حفظ سرورهای خود در آن کشور تصمیم می گیرد. گرچه جبل الطارق سرزمین برون مرزی انگلیس به حساب می آید ، به طور کلی تصور می شود که طبق مقررات مندرج در توافقنامه پنج چشم مطابقت نداشته باشد. این بدان معناست که شانس داشتن اطلاعاتی که در آژانسهای امنیتی در کشورهای دیگر به اشتراک گذاشته شده است در بهترین حالت کم است.

در سیاست حفظ حریم خصوصی و همچنین تبلیغات آنها ، بافر تأیید می کند که فعالیت بارگیری یا مرور را مانیتور نمی کنند. در حقیقت ، آنها ادعا نمی کنند که هر نوع فعالیت سیاهههای مربوط را حفظ کنند.

این سرویس برخی از ورود به سیستم اتصالات را حفظ می کند ، اطلاعاتی مانند زمان روشن و خاموش برای هر اتصال ، مدت زمان اتصال و میزان داده هایی که انتقال و دریافت می شود را حفظ می کند. آدرس های IP ورودی نیز در سیاهه ورود به سیستم درج می شوند. داده ها بیش از 30 روز تقویم حفظ نمی شود.

CyberGhost

آرم سایبرگوست vpn

CyberGhost میزبان سرورهای رومانی است. از آنجا که این کشور هیچگونه توافقنامه متقابل درباره داده های اینترنتی با سایر کشورها ندارد ، احتمال اینکه فعالیت شما با آژانسها یا طرفهای دیگر در خارج از کشور به اشتراک گذاشته شود ، بسیار کم است..

CyberGhost مانند بسیاری از سرویس های دیگر مستقر در کشورهایی که هیچ توافقی برای به اشتراک گذاری داده با دیگران ندارند ، فعالیت های فعالیت را حفظ نمی کند. سیاهههای مربوط به خطا به عنوان روشی برای ردیابی و شناسایی روندهای مرتبط با مسائل شبکه نگهداری می شوند. به همین ترتیب ، سیاهههای مربوط به اتصال به عنوان راهی برای ارزیابی دوره های اوج فعالیت سرور و جلوگیری از اضافه بار حفظ می شوند. هر دو نوع سیاههها ناشناس نگه داشته می شوند و به منظور محافظت از یکپارچگی و عملکرد شبکه ، برای مقاصد دیگری استفاده نمی شوند.

ExpressVPN

آرم Expressvpn

ExpressVPN سرورهایی را در جزایر ویرجین بریتانیا نگهداری می کند. مانند Buffered ، به اشتراک گذاری اطلاعاتی که در بین کشورهای درگیر در توافق نامه پنج چشم صورت می گیرد ، به این مکان گسترش نمی یابد. این بدان معنی است که فعالیت آنلاین شما بعید است که با هیچ نهاد خارجی به اشتراک گذاشته شود.

سیاهههای مربوط به اتصال که توسط ExpressVPN نگهداری می شود در مقایسه با تعدادی دیگر از سرویس های VPN ، استخوان های لخت محسوب می شوند. این داده ها شامل کدام یک از سرورهای آنها استفاده می شود و تاریخ شروع و پایان هر جلسه. برخلاف برخی خدمات دیگر ، آدرس IP مشتری برای ورود به سیستم ضبط نمی شود.

برخلاف برخی دیگر از خدمات موجود در این لیست. ExpressVPN فعالیت شما را ردیابی نمی کند. آنها حتی بر استفاده از پهنای باند حساب شما نظارت نمی کنند. آنها ترجیح می دهند با نظارت بر استفاده کلی در شبکه ، از این داده ها استفاده کنند و از این داده ها استفاده کنند تا مشخص شود که آیا نیاز به سرورهای بیشتری یا نوعی ارتقاء شبکه وجود دارد.

HideMyAss

آرم hidemyass

HideMyAss در انگلستان مستقر است. به عنوان یکی از کشورهایی که در توافقنامه پنج چشم شرکت می کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که برخی از داده های شما وارد سیستم شوند. در صورت انجام برخی تحقیقات در مورد نقض احتمالی امنیت ملی در هر یک از این پنج کشور ، داده های شما می توانند به عنوان بخشی به اشتراک گذاشته شوند.

شما می دانید که چه نوع داده وارد شده است. به عنوان مثال ، بخش حریم خصوصی شرایط و ضوابط بیان می کند که HideMyAss هنگام اتصال به VPN ، اطلاعات مربوط به وب سایت هایی که بازدید می کنید را وارد نمی کند..

این بدان معناست که محدودیتی برای آنچه در سیاهههای مربوط به فعالیت وجود دارد ، وجود دارد. سیاهههای مربوط به اتصال دقیق تر هستند و شامل اطلاعاتی مانند آدرس IP اصلی شما ، چه مدت طول جلسه به همراه زمان شروع و پایان است و چه میزان پهنای باند در طول هر جلسه استفاده می شود.

هات اسپات شیلد

آرم سپر hotspot

اگر ترجیح می دهید از یک سرویس VPN استفاده کنید که هیچ توافقی برای اشتراک گذاری فعالیت آنلاین با سایر کشورها نداشته باشد ، Hotspot Shield انتخاب خوبی است. مستقر در سوئیس ، هیچ قانون قانونی برای اشتراک هر نوع فعالیت اینترنتی وجود ندارد. این بدان معناست که هر کاری که انجام می دهید در حالی که به VPN متصل هستید ، بعید است که با هیچ منبع دیگری به اشتراک گذاشته شود.

برای اهداف داخلی ، Hotspot Shield برای هر جلسه سیاهههای مربوط به اتصال ایجاد می کند. نکته ای که کمی متفاوت است این است که ورود به سیستم در پایان هر جلسه پاک می شود. این شرکت همچنین فعالیت مرور را انجام می دهد اگرچه هنوز مشخص نیست که این فعالیت به کاربران خاص یا حتی کاربرانی که توسط یک مشتری خاص مجاز هستند ، مرتبط می باشد. گزارش فعالیت شامل آدرس های IP نیست ، اما مشتریان باید بدانند که مرور و سایر فعالیت های آنها هنوز دنبال می شود.

IPVanish

آرم ipvanish

IPVanish سرورها را در ایالات متحده حفظ می کند. این شرکت شرایط و ضوابط موجود در قرارداد پنج چشم را رعایت می کند. در نتیجه ، امکان اشتراک فعالیت شما با سازمان های اجرای قانون و امنیت مستقر در کشورهای دیگر وجود دارد.

که می شود گفت, IPVanish با یک خط مشروب صفر عمل می کند. این بدان معناست که آنها فعالیتهای مربوط به فعالیت ها ، اتصالات یا خطاهای خطا را حفظ نمی کنند. داده ها را می توان در حالی که یک جلسه در حال انجام است ، ضبط کرد ، اما به نظر می رسد پس از پایان جلسه ، از شبکه حذف شود.

IPVanish یک مومن محترم در حق حریم خصوصی آنلاین است. این امر باعث شده است تا این شرکت از بنیاد الکترونیکی مرزی و تلاش های خود برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی برای کلیه کاربران اینترنت حمایت جدی کند.

غاز VPN

آرم goosevpn

با سرورهای هلند ، Goose VPN در کشوری فعالیت می کند که با چندین کشور دیگر اتحاد امنیتی برقرار کرده است. نتیجه این است که فعالیت شما در صورت نوعی تحقیقات بین المللی می تواند مشترک باشد.

فعالیتهای ثبت شده توسط سرویس ، هر نوع اطلاعات شخصی را از دست می دهند. با این حال ، سیاهههای مربوط به اتصال ، داده هایی مانند نوع سیستم عامل مورد استفاده توسط دستگاه جداگانه و موقعیت مکانی فیزیکی کاربر را ضبط می کند. حتی اگر آدرسهای IP در سیاهه ورود به سیستم درج نشده باشند ، داده های دیگر از نظر شناسایی کاربران خاص می توانند مفید باشند.

NordVPN

آرم nordvpn

سرورهای NordVPN در پاناما مستقر شده اند ، کشوری که هیچ توافق خاصی برای اشتراک گذاری فعالیت مشتری با آژانس های مستقر در کشورهای دیگر ندارد. نتیجه اینست که فعالیت شما با کسی بعید است که بعید باشد.

براساس خط مشی رازداری NordVPN ، هیچ فعالیتی ، اتصال یا خطای خطا برای هر زمان حفظ نشده است. اطلاعات اصلی مرتبط با حساب شما ، مانند نام ، آدرس ایمیل و آدرس IP شما حفظ می شود ، اما با هیچ نهاد خارج از شرکت به اشتراک گذاشته نمی شود.

دسترسی به اینترنت خصوصی

آرم خصوصی vpn privateinternetacces

سرویس VPN دیگری که در ایالات متحده مستقر است ، دسترسی به فعالیت شما تابع شرایط و ضوابط مندرج در توافق نامه پنج چشم است. این احتمال وجود دارد که اطلاعات شما در سازمانهای امنیتی در هر یک از کشورهای شرکت کننده به اشتراک گذاشته شود.

دسترسی به اینترنت خصوصی شرایط حفظ حریم خصوصی به اندازه برخی دیگر از خدمات موجود در این لیست دقیق نیست. جمله ای وجود دارد مبنی بر اینکه شرکت به هیچ وجه از هر نوع ترافیک VPN ضبط نمی کند. در سطح ، این نشان می دهد که سرویس دارای خط مشی واقعی ورود به سیستم صفر است و هیچگونه فعالیت ، اتصال یا ثبت خطا برای اشتراک گذاری در دسترس نیست.

StrongVPN

آرم strongvpn

StrongVPN همچنین میزبان سرورهایی در ایالات متحده است و اطمینان حاصل می کند که این شرکت به دنبال رعایت مقررات موجود در توافق نامه پنج چشم است. در صورت حادثه بین المللی که به نظر می رسد امنیت را به خطر می اندازد ، داده های شما می توانند درخواست و به اشتراک گذاشته شوند.

این شرکت فعالیت ، اتصال یا خطاهای مربوط به خطا روی هر یک از سرورهای خود را حفظ نمی کند. داده ها بصورت بلادرنگ مورد بررسی قرار می گیرند و هرگونه گزارش از موضوعات اتصال را مورد بررسی قرار می دهند ، اما برای اهداف گزارش به اشخاص خارج نگهداری نمی شوند. در صورت درخواست آژانس های امنیتی ، ممکن است داده های اصلی درباره حساب شما به اشتراک گذاشته شود.

تورگارد

آرم تورگارد

حضور سرورهای TorGuard در ایالات متحده می تواند به معنای این باشد که فعالیت های مشتری می تواند با آژانس هایی در هر کشور دیگری که در توافقنامه پنج چشم شرکت می کنند ، به اشتراک گذاشته شود. در حال حاضر ، این شرکت سیاست عدم ورود به سیستم را حفظ می کند ، بنابراین داده های به اشتراک گذاشته شده شامل سابقه اتصال به حساب شما ، استفاده از پهنای باند ، به اشتراک گذاری پرونده یا هر چیز دیگری غیر از اطلاعات اصلی حساب نمی شود.

VyprVPN

آرم vyprvpn min

VyprVPN بعنوان دومین سرویس موجود در این لیست مستقر در سوئیس ، هیچ گونه مسئولیتی در پیوند دادن اطلاعات ، فعالیت یا داده های ورود به خطا با هیچ نهاد دیگری ندارد. در حقیقت ، این شرکت هیچ فعالیتی از کاربر را بارگیری و از جمله بارگیری ها ثبت نمی کند.

VyprVPN سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ می کند. سیاهههای مربوط شامل اطلاعاتی مانند زمان شروع و پایان جلسه ، مقدار داده منتقل شده در هر جلسه و آدرس IP منشأ آن داده ها.

ZoogVPN

آرم ZoogVPN

ZoogVPN در حالی که در وابستگی خود به ولیعهد انگلیس مستقر است ، مشمول شرایط مندرج در توافق نامه پنج چشم نیست. در نتیجه ، شانس فعالیت شما هنگام ورود به VPN برای به اشتراک گذاشتن با هر نمایندگی کم است.

در حال حاضر ، ZoogVPN اظهار می دارد که این شرکت با خط مشی صفر فعالیت می کند. در حالی که گزارش های فعالیت حفظ نمی شوند ، به نظر می رسد برخی از داده ها مربوط به استفاده از پهنای باند است که در سرورهای آنها نگهداری می شود.

افکار نهایی

کدام سرویس سطح حریم خصوصی موردنیاز شما را فراهم می کند؟ فقط شما می توانید قاضی باشید. این که آیا این اولین بار است که در VPN سرمایه گذاری می کنید یا یک طرفدار فصلی هستید ، گزینه های خود را با دقت تحقیق کنید.

از اطلاعات موجود در اینجا به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. در مورد هر خدمتی که به آنها علاقه دارید تحقیق کنید تا ببینید که آیا آنها واقعاً بهترین VPN هستند. با گذشت زمان و تلاش ، ارائه دهنده VPN را پیدا خواهید کرد که برای کیفیت ، کارایی ، ثبات شبکه و حفظ حریم خصوصی شما را در نظر می گیرد..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me