דפדפני האינטרנט המאובטחים ביותר 2020 – דפדפנים פרטיים


ממצאי מפתח: לאחרונה ביצעתי מחקרים שונים בנושא דפדפן מאובטח ופרטיות באינטרנט. דרכו גיליתי שהתשובה האולטימטיבית לגלישה בטוחה היא באמצעות א NordVPN.

למרות שענקי הטכנולוגיה כמו גוגל ומוזילה הציגו אפילו את דפדפני האינטרנט המאובטחים שלהם, הם לא בטוחים כפי שהם טוענים שהם.

כמו כן, טור שהיה פרויקט של ה- CIA וידוע שהוא הדפדפן המאובטח ביותר דורש שימוש ב- VPN איתו..

מבוא לדפדפנים מאובטחים

בעידן דיגיטלי זה נדרש עבורך להגן על הפעילות המקוונת שלך. כל תוכנית תחת הקטגוריה של הדפדפן המאובטח ביותר מבטיחה שההגנה שלך באינטרנט היא בראש סדר העדיפויות שלהם. שמירה על מידע מוסתר מפני אנשים מבחוץ זו עבודה אחרת. כך, דפדפן פרטי יעזור לך בכל מקום באינטרנט.

כבר הוגדרה שיטה לעסקת נתונים דרך האינטרנט היא דרך דפדפני האינטרנט. למרבה הצער, לדפדפנים מסוימים יש השפעה לרעה על פרטיותם של משתמשי האינטרנט. התוצאות המעכבות סקריפטים למעקב כדי לגנוב את פרטי המשתמש.

כמו כן, לתוכנית הפיקוח ההמונית הממשלתית ולשמירת נתונים יש הזכויות לנהל רישומי משתמשים לטובת ההגנה הלאומית.

היבטים אלה מעצבנים משתמשים שכן הדבר פוגע בחופש האינטרנט על ידי מעקב אחר פעילויות הגלישה שלהם. כדי לבדוק את הבעיות הללו הוצגו הדפדפנים הטובים ביותר.

הדפדפנים המאובטחים ביותר בשנת 2020

לדפדפנים אלה יש את הפריבילגיה לנהל את סודיות הנתונים מגישה בלתי חוקית, איומים מזיקים וניצול נתונים.

עם זאת, הסתרת פעילויות הגלישה אינן מהשורה הראשונה עם רוב הדפדפנים המאובטחים מכיוון שהם איכשהו מוציאים את הנתונים לספקיות האינטרנט. הדפדפנים הפרטיים מוכשרים לספק חוויית גלישה מהירה בפלטפורמות כמו אנדרואיד ואייפון.

ואילו הדפדפנים הרגילים מעניקים הגנה גבוהה על נתונים ב- Windows ו- Mac עם סיומות לתוספי פרטיות.

1. Firefox פוקוס

פוקוס פיירפוקס מוסיף אחת נוספת לסגל של מיטב הדפדפנים האנונימיים הטובים ביותר של מוזילה. זה מיועד אך ורק לאבטחת המידע של הלקוח. ההשקה הראשונית התחשבה במשתמשי iOS.

עם זאת, העדכון האחרון צריך לכסות את האנדרואיד. זהו הדפדפן המאובטח ביותר שמתמקד בהסתרת נתונים בעזרת עיצוב יפהפה שמשמח את עיניכם.

פוקוס ב- Firefox

זה חוסם את מעקב המודעות, וכתוצאה מכך פירושו שאתרי האינטרנט אינם רושמים את היסטוריית הגלישה באינטרנט של המשתמש, ומהירות האינטרנט אינה נפגעת..

לדפדפן המאובטח עבור אנדרואיד יש תכונה ייעודית המסייעת לפיירפוקס להתמקד בהבטחת המיקום ברשימות של חוסמי מודעות.

פוקוס Firefox חוסם את המפרסמים מעקב אחר חוויית המשתמש. כמו כן, זה מקל על הפעילויות ברגע שמצב הדפדפן המאובטח מופעל. לאחר שתסיים את הפעלת הגלישה שלך, תוכל להכות על סמל “מחק” וכל פעילויות האינטרנט שלך יימחקו..

2. דפדפן טור

זהו דפדפן מאובטח אשר פותח לאחר עלייה מאסיבית בסוגיות הפרטיות של משתמשי האינטרנט. דפדפן Tor היה נושא לדיון בגלל ההתקדמות והמודעות הטכנולוגית שלו. אנשים המשתמשים באינטרנט באופן קבוע התקנו את דפדפן ה- Tor לפעילות גלישה מאובטחת.

תוכנת Tor מבוססת על רשתות ממסרים מבוזרים המגנים על תקשורת באינטרנט מפני מעקב על ידי ספקי שירותי אינטרנט וסוכנויות מעקב. דפדפן Tor מייצר מנהרה מוצפנת ייעודית לשליחה וקבלת נתונים. זה מתחמק מעיני הרעות מניטור חיבור האינטרנט.

דפי האינטרנט שאתה מבקר בהם מוסתרים יחד עם המיקום הקיים שלך. כמו כן, היא מאפשרת למשתמשים לגשת לאתרים מוגבלים במכשירים שלהם.

דפדפן Tor משפר את פרטיותך המקוונת ומגן מפני תוכנית המעקב שמועברת על ידי ה- NSA. זה מעביר בסתר את התעבורה באינטרנט ממקומות שונים ומסתיר את מקור התקשורת.

ניתן להשתמש בדפדפן Tor מבלי להתקין תוכנה כלשהי ב- Windows, Mac ו- Linux. זה מגיע עם מאפייני אבטחה מוגדרים מראש להגנה על האנונימיות שלך ויכולים לפעול מכונן הבזק מסוג USB.

איך טור עובד

טור נקרא גם “נתב בצל“מכיוון שזה עובד על הרעיון של ניתוב בצל. למבנה הבצל רב שכבות; דומה לנתב בצל. שכבות אלה מצפינות את הנתונים מספר פעמים ואז הם נשלחים דרך מעגלים וירטואליים.

הצד של המקלט מפענח את הנתונים לפני שהם מועברים לשלב הבא. השכבה הפנימית ביותר של נתונים מוצפנים מפוענחת על ידי השכבה האחרונה לפני שהנתונים המקוריים מגיעים ליעד.

איך טור עובד

בתהליך כזה, פענוח השכבות נעשה בצורה יעילה כל כך שכתובת ה- IP והמיקום שלהן לא מתגלים ונשארים מוסתרים. זה מגביל את העיניים המרגלות להתבונן באתרי האינטרנט שבהם אתה מתקשר. כמו כן, זה גורם להם לא להיות מסוגלים לצפות בפעילויות האינטרנט שלך.

דפדפן

מה עושה את זה אחרת?

טור פופולרי למדי במדינות בהן מוגבלת חופש הביטוי באינטרנט. לדוגמה, בסין אזרחים אינם יכולים לגשת לדפי האינטרנט בגלל חוקים צנזורים, במצב כזה דפדפן Tor מגיע לעבודה.

האלטרנטיבות הטובות ביותר לזיהוי לטור

דפדפן אינטרנט מאובטח זה משמש גם לאדוארד סנודן המכונה “Whistleblower” החושף בפני התקשורת את המידע אודות תוכנית ה- PRISM של NSA. אזרחים ואנשי אקדמיה ממוצעים רבים משתמשים בתור כדי לשמור על חופש ופרטיות בעידן זה של מעקב המוני.

3. דפדפן הפרטיות של Epic

דפדפן האינטרנט האפי מפותח בטכנולוגיית כרום שמטרתה להפוך את הגלישה שלך לפרטית. התכונה שהופכת אותו לדפדפן המאובטח היא “מצב הגלישה הפרטית”.

המשמעות היא שבסגירת Epic, מחיקה של כל נתוני הגלישה מתרחשת במהלך השימוש באינטרנט ומאחסנת כמות קטנה מאוד של היסטוריית נתונים..

הדפדפן משתמש ב”פרוקסי מוצפן “שמסתיר את כתובת ה- IP שלך ומצפין את נתוני הגלישה. בקשות ה- DNS מנותבות באמצעות פרוקסי מוצפן. זה נותן הגנה על היסטוריית הגלישה מספק שירותי האינטרנט (ISP) ומסנפי נתונים אחרים.

דפדפן אפי

Epic הוא הדפדפן המאובטח ביותר המגן עליך מפני מעקב אחר סקריפטים, קובצי cookie, ווידג’טים של צד שלישי ורשתות מודעות. זה גם מאפשר לך לגשת לתוכן החסום ממדינות אחרות.

באמצעות דפדפן זה החיפושים שלך נשארים פרטיים וזה לא מאפשר למנועי חיפוש לשמור את כתובת ה- IP שלך. זה נותן עדיפות לחיבורי SSL ומגן עליך ברשת הציבורית.

4. דפדפן ברזל של SRWare

SRWare Iron הוא דפדפן מאובטח נוסף אחר שמחקה את Google Chrome למעט תכונות הפרטיות שלו. היא גם טוענת שהיא “האלטרנטיבה האמיתית” ל- Chrome. דפדפן זה מציע כלים למפתחים הניתנים להתאמה אישית, הגדרות פרטיות ותוספים.

דפדפן מאובטח זה מבטל פונקציונליות המסכנת פרטיות ומעקב אחר שימוש, שלא כמו Chrome. יש לו גם תכונה מובנית המסוגלת לחסום מודעות לא רצויות. זה יוצר מזהה משתמש ייחודי ומגיש ערכים ל- Google לצורך יצירת הצעות.

SRWare הוא דפדפן מהיר, עם עיצוב מלוטש ותכונות חדשניות. הכי טוב לאנשים שמחפשים דפדפן אינטרנט טוב ממוקד מבוסס Chrome שפותח. SRWare מאבטח את הנתונים שלך בשיטות אבטחה שונות.

5. דפדפן קומודו דרקון

דפדפן ה- Comodo Dragon בנוי על טכנולוגיית כרום, ומציע תכונות דומות כמו כרום עם אבטחה מהשורה הראשונה, פירושו שכל פעילויות האינטרנט מוגנות. לדרקון קומודו יש שומר פרטיות מקוון עם כל האפשרויות הנחוצות.

דפדפן הקומודו

התוספים והתוספים המותאמים אישית הופכים את ממשק הדפדפן לידידותי יותר למשתמש למתחילים. זה מספק לך את המהירות הבלתי מתפשרת עם מנהור מוצפן להעברת תנועה מאובטחת. דפדפן Comodo Dragon שומר על בטחון ומסיים קריסות או חלונות קפואים. זה מונע מעוגיות ועיניים מרגלים אחרות לעקוב אחריכם.

לדפדפן Comodo Dragon יש טכנולוגיית אימות דומיינים המזהה ומפריד בין תעודות ה- SSL המעולות לבין תעודות נחותות. דפדפן זה מונע את כל מעקב ההורדות של הדפדפן על מנת להגן על הפרטיות.

6. דפדפן צופי אבירה

הספקולציות העומדות מאחורי הצופים כי מדובר בחברת האנטי-וירוס הגרמנית. צופי אבירה אמור לאסוף מגוון תוספי אבטחה של כוח שלישי בדפדפן מאובטח מבוסס כרום עם כמה מהתכונות הנוספות שלהם.

סקאוט של אבירה מציע גלישה בטוחה באינטרנט החוסמת אתרי דיוג, חיפוש בטוח של אבירה, Wi-Fi מוגן שמיישם HTTPS בעת גלישה באתרי אינטרנט עם Wi-Fi לא מאובטח ואנטי מעקב.

אבירה-צופה

נראה כי צופה “מוקשה” עם כמה ציוצים, נהפוך הוא, וכנראה שעתידים נוספים הם בעתיד. משולב סקריפט בכדי להבטיח הרחבות כנגד רשימה מותרת.

התוספים שצוינו לעיל מבוצעים גם באמצעות הדפדפן עצמו ולא ניתנים לניתוק, בטיחות מסוגים שונים. הגרסאות הקרובות יכללו סריקת AV AV, ובנוסף בשלב כלשהו מתקן סריקת הענן של החברה.

7. דפדפן אמיץ

האמיצה הוכרזה על ידי ברנדן איך, תומכת ראשונה בפרויקט מוזילה, אמיץ היא תוכנית קוד פתוח המציעה אלקטיב מכובד של כרום וספארי. הוא מציע מהירויות מדהימות וקידום מונע בעקבות בקרות, מושלמות למודעי ההגנה שנמצאים כך גם לאחר תוכנית קלה..

אמיץ

זה נגיש עבור לקוחות Windows, Linux ו- OS X, והוא התגלה כאחד הדפדפנים המאובטחים ביותר. אמיץ משלב HTTPS בכל מקום שהצטרפות, ריבועים מטפלים בתפיסה, כוללת חוסם קידום נחמד, ויש לה קבוצת מעצבים דינאמית המשפרת ללא הרף את התוכנית.

חסרונות?

זו עדיין תוכנית חדשה יחסית, כך שאולי פריט לא נקי ככל שיהיה, והשימושיות בהגדלה לוקה בחסר.

8. דפדפן Yandex

Yandex מציע ממשק שמיש במיוחד שלא פוסח דרך ארוכה מדי מהנחמה של כרום, במתאר ומדגיש. מושלם עבור אלו המקפידים על המעבר לתוכנית מאובטחת יותר וחשופית באופן קבוע. כך הופך אותו לדפדפן מאובטח פופולרי בעולם.

yandex

Yandex, שתלוי בכרום, משתמש במנוע ‘הבהוב’ שמפעיל בדיקות דרך הורדות ואפילו משתמש באנטי-וירוס של קספרסקי כדי לבדוק אם מדובר בחומר מזיק..

באופן קבוע כאשר תוכניות מפעילות בדיקות הן מסתיימות עצלניות לחלוטין, ו- Yandex השתדלה לטפל בכך. התוכנית משתמשת בחידוש הטורבו של אופרה בכדי לשפר דפים שאינם עומדים בציפיות או עובדים על מערכת מזג.

Yandex מעניקה גם הבטחת קריקטוריית DNS, שיכולה ליצור אתר המכיל חומר רע ומאמץ סיסמאות ונקודות עניין של בנקים שמונחים..

9. דפדפן דובל

דובל היא תוכנית רבת-שלבים מבוססת כרום (Windows, Linux, OS X) שלא תהיה עבור כולם על אף הדגשי האבטחה שלה. במצב ברירת המחדל הוא מתערער ממשקים לא מהימנים, למשל, פלאש ו- Javascript שיקשו על השימוש במידת יעדים לא מבוטלת וייתכן שהם מוצדקים, למרות כל הבעיות בגישה המופשטת שלה..

דובל

התוכנית מצפה שהלקוח צריך לנסוע בסתר מהכיבוי, ואילו HTTPS יכול להיות מורשה וטיפול פגישות מבחוץ ב- iFrames חסומות. הטיפול בעוגיות הוא גרעיני באופן מוזר.

אלמנט בעל דמיון הוא שניתן לקודד את כל תוכן הלקוח (סימניות, נטיות והיסטוריה), תוך שימוש בדמויות שונות וביטוי סיסמה. אלמנט מרתק נוסף הוא הגדרת אבטחה, למשל, עיון פרטי, עבור כל כרטיסייה שמשתמשת בחלופה עם לחיצה ימנית.

פרשנים לא לקחו את דובל לנוכח העובדה שהיא זקוקה לשכלול במקומות ובכל זאת חשבנו שזה מהיר ובחלק מהמחשבות שלו ערמומיות..

10. נתק את הדפדפן

דפדפן זה משתמש בטכנולוגיית הסריקה לאינטרנט ומציאת אתרי אינטרנט של אותם תאגידים העוקבים אחר הציבור. ניתוק משמש במיוחד לניתוקך מאתרים השואפים לאחסן את הנתונים שלך או כל מידע אחר הקשור אליך בדרך אחרת.

להתנתק

במהלך הגלישה דרך ניתוק, מוצגות לך מספר הודעות המציינות כי אתר מסוים משתדל לעקוב אחר פעילויותיך. ניתוק יסתיים באופן אוטומטי את הממשק שלך עם אתרים ספציפיים המהווים סכנה לפרטיותך.

תוספות לאבטחת פעילות הגלישה שלך.

כמו כן, ישנם פריטים או הרחבות נוספות ייחודיות שתוכל להציג בכדי להגדיל את ההגנה והביטחון של דפדפן האינטרנט שלך.

להלן כמה תוספים שיכולים לשפר את האבטחה של דפדפני האינטרנט שלך.

  • HTTPS בכל מקום: – שפותח על ידי Electronic Frontier Foundation, זה יכוון אתרים להשתמש ברשת מוצפנת HTTPS.
  • מקור uBlock: – זה בולט בקרב חוסמי פרסומות מבוססי דפדפן אחרים. זה מבטיח שאינך עוקב אחר המפרסמים באינטרנט.
  • uMatrix: – זה נותן לך כוח על כל תוכנית שעלולה לעקוב אחרך בעת ביקור באתרים ייחודיים.
  • מחיקה אוטומטית של קובצי cookie: – זה עצמו ימחק קובצי cookie שלעולם לא נדרשים לגלישה שלך.
  • גירית פרטיות: – גירסת פרטיות היא בנוסף מ- EFF שמייחסת לקידומי מכירות ועוקבים אחר ריגול.
  • Decentraleyes: – זה מבטיח את האבטחה שלך מפני מעקב דרך רשתות תוכן.
  • סוכן משתמש אקראי: – זמין עבור Firefox ו- Chrome, התוסף הזה יסתובב דרך מפעילי משתמשים שונים, ויאפשר לך להערים על מערכות זדוניות.
  • NoScript: – זה מאפשר לך לשנות במדויק אילו תכנים ממשיכים לפעול באתרים שאתה נוחת עליהם. זה מיועד ללקוחות חדישים ודורש המון התאמה אישית מכיוון שהוא ישבור את רוב האתרים כדבר מובן מאליו.

סיכום

אנו מקווים כי הייתם מוצאים את דפדפן האינטרנט המאובטח לגלישה בטוחה, ברור למדי כי טור הוא הדפדפן המאובטח הטוב ביותר לשימוש אך יש לבחור את הדפדפן בהתאם לצורך ההגנה שלו. מישהו שרוצה אבטחה ופרטיות מאשר הדפדפן Epic הוא האפשרות האידיאלית.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me