כיצד לבטל את חסימת האתרים ב- Chrome? – [מדריך 2020]


הגבלות אינטרנט נפוצות כמעט בכל מדינה בעולם זה, בין אם תרצו או לא ישויות מסוימות שמנסות לחסום אתרים, ודפדפן Google Chrome הוא ללא ספק דפדפן האינטרנט המשומש ביותר, לכן אנו הולכים להראות לכם כיצד לבטל חסימה של אתרים. ב- Chrome.

לא רק שנסביר לכם את השיטות הטובות והקלות ביותר, אלא אנו גם נדריך אתכם לאורך כל התהליך כך שלא יהיה בלבול.

ישנן סיבות רבות לכך שחלק מהאתרים חסומים, וכוללים:

 • צנזורה ממשלתית
 • הגבלות גיאוגרפיות כדי לא לכלול אזורים מסוימים (חסימה גיאוגרפית)
 • בתי ספר ומקומות עבודה החוסמים גישה לבטיחות הציבור או כדי להפחית את השימוש ברוחב הפס
 • בתי ספר / עבודה שמנסים להגביל זמן לא פרודוקטיבי (מדיה חברתית, YouTube וכו ‘)
 • האתר מופיע ברשימה מוגבלת בגוגל כרום
 • האתר מופיע ברשימה מוגבלת באפליקציית האנטי-וירוס / אנטי-תוכנה שלך
 • קובץ ה- host שלך חוסם את הגישה

מידע גרפי לביטול חסימת אתרים ב- Chrome

ההמלצה הטובה ביותר לתיקון קל

זה חשוב:

הדרך הקלה והיעילה ביותר לפתור את הבעיה שלך וללא חסימת כל אתרי האינטרנט היא להשתמש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית) כמו NordVPN.

אפליקציית VPN זו יכולה לפעול בכל המכשירים שלך בו זמנית כך שתוכל צריך רק VPN אחד כדי לבטל את החסימה של הכל וזה אחד המעטים של VPN שיש להם סיומת משלה לכרום. VPN יפתח את מלוא הפוטנציאל של האינטרנט, בכל מקום בו אתה נמצא בעולם, בלחיצת עכבר.

זה עובד ממש כמו בסרטי ההאקרים האלה, שבהם חיבור האינטרנט שלך מנותב דרך שרתים מרובים ברחבי העולם. אתה מקבל כתובת IP חדשה כך שאף אחד לא יוכל לעקוב אחרך, השימוש באינטרנט שלך מאובטח לחלוטין הצפנה בדרגה צבאית, ל- NordVPN יש שרתים ביותר מ- 60 מדינות שונות קל לגמרי להשתמש, שיהיה ערבות 30 יום הכסף בחזרה והם אחד הסעיפים הזול ביותר VPN בשוק.

>> לחץ כאן כדי לקבל הנחה של 70% על NordVPN <<

מדוע אתרים חסומים בארצות מסוימות?

בחלק מהמדינות אתרים נחסמים על בסיס צנזורה. צנזורה זו מבוצעת על ידי הממשלה כדי למנוע ממשתמשי האינטרנט לגשת לאתרים (כולל דוא”ל ומדיה חברתית) מסיבות של היתרון הפוליטי שלהם. המטרה הבסיסית של הצנזורה כוללת סיבות פוליטיות בהן הם חוסמים אתרים חדשותיים להפיץ נגדם תעמולה. מטרות אחרות כוללות חסימת סחף ותוכן פיראטי האסור במדינות רבות, עם עונשים הכוללים קנסות כבדים ומאסר..

חסימת האתרים מתבצעת על ידי ספקית האינטרנט (ספק שירותי אינטרנט, תחשבו Verizon ו- Comcast), שהוזמנה על ידי הממשלה. הגבלות אלה נוגדות את מטרת הליבה של האינטרנט שהיא הפלטפורמה החופשית והפתוחה לגישה למידע. אין להאשים אך ורק את מגבלות אלה על סין, רוסיה וצפון קוריאה, בהן רמת הצנזורה היא מהגדולות ביותר. מרבית המדינות האחרות יישמו גם טקטיקות אלה בדרך זו או אחרת, אך כנראה שמעולם לא שמעת עליה.

בודק את כתובת ה- IP שלך…

כתובת ה – IP

!

מקום

!

דפדפן

!

רזולוציית מסך

!

בטל חסימה של אתרים ב- Chrome באמצעות NordVPN השג IP חדש, מיקום גלוי, עם הנחה של 70%!

כתובת ה- IP והמיקום שלך גלויים!

כפי שאתה יכול לראות לעיל, קל מאוד לספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה או אפילו אתר אחר מעקב אחר כתובת ה- IP והמיקום שלך. זה מקל על חסימתך מהתוכן שלהם. על ידי שימוש ב- VPN אתה עוקף זאת בקלות.

דווח כי מדינות מערביות כמו בריטניה, גרמניה, ארה”ב, קנדה ואוסטרליה (וכמעט כל מדינות המערב האחרות) חוסמות גם אתרים. למעלה מ- 600,000 אתרי אינטרנט בבריטניה נחסמו, כאשר רבים מהם אפילו לא קשורים לפיראטיות. גם בגרמניה הממשלה יכולה לקנוס מאוד חברת מדיה אם התוכן לא יוסר מייד.

יש מדינות רבות שהגבילו את אזרחיהן לגשת לאתרים פופולריים, ולכן משתמשי האינטרנט באותם קוטרי טיסות להיכנס לרדאר באמצעות VPNs מיוחדים (כמו NordVPN) כדי לבטל בקלות את חסימת האתרים ב- Google Chrome.

כעת אנו עומדים להתעמק בכלים הטובים ביותר המכילים “חסימת אתרים” שניתן להשתמש בהם עם כרום.

השתמש ב- VPN (רשת פרטית וירטואלית)

VPN היא אפליקציית תוכנת פרטיות היוצרת מנהרה מאובטחת ומוצפנת בין המכשיר (והכרום) לאינטרנט. VPN מאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, להצפין את התקשורת שלך, יכול לבטל חסימה של אתרים, להתחמק מצנזורה ולהגן על הנתונים שלך מפני מעקב.

פתק:

השימוש ב- VPN מאפשר לך לעשות זאת בטל חסימת אתרים בקלות, שבעבר לא היו נגישים, מאת מיסוך ה- IP האמיתי שלך כתובת עם כתובת אחרת ו”זיוף” המיקום שלך. ואז כאשר ספק האינטרנט או האתר בודקים את כתובת ה- IP שלך כדי לראות אם אתה ממקום כלשהו שמותר לגשת לאתר, נראה שאתה נמצא מאותו מיקום.

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת אתרים ב- Chrome

דרגה ספקים מחיר $ הנחה
1 NordVPN 3.49 – p / m 70% הנחה
2 ExpressVPN 8.33 – p / m 35% הנחה
3 VPN CyberGhost 5.99 – p / m 53% הנחה

NordVPN

NordVPN

NordVPN שומר על הפעילות המקוונת שלך פרטית ובטוחה מפני פיקוח. הוא משתמש בהצפנת נתונים כפולה (אבטחה הדוקה) שרתים מהירים ומתג להרוג אוטומטי. ל- NordVPN 1079 שרתי ומעלה ב 61 מדינות עם 6 חיבורים בו זמנית. הוא מציע תמיכת לקוחות 24/7, לא מקיים יומני, יש תוסף Chrome ויש לו ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

NordVPN מחויבת לספק למשתמשים את חופש האינטרנט באבטחה מירבית. זה יוצר חיבור שמצפין את כל מנות הנתונים שהוחלפו בין המחשב לאינטרנט. NordVPN מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ומשתמש בטכניקות מתקדמות כדי לבטל את חסימת אתרים חסומים ב- Google Chrome.

6 שלבים לביטול חסימת אתרים עם NordVPN.

 1. לך ל אתר NordVPN.
 2. הורד והתקן את התואם לקוח VPN (אפליקציה).
 3. הפעל את חשבון ה- VPN.
 4. בחר את מיקום השרת מרשימת השרתים.
 5. לחץ על כפתור התחבר.
 6. פתח את Google Chrome ונסה את מצב “גלישה בסתר” לקבלת פרטיות אפילו טובה יותר.

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN הוא VPN נהדר המספק אבטחה מהשורה הראשונה במהירות סופר מהירה. יש לה יותר מ -150 שרתים בלמעלה מ 94 מדינות יחד עם תמיכה של לקוחות חמישה כוכבים. ExpressVPN מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום, פירוש הדבר שמשתמשים לא מרוצים יכולים לבקש החזר כספי. הוא משתמש בהצפנה חזקה ואינו שומר על יומני התנועה שלך.

ExpressVPN מאמין שכולם צריכים להיות מסוגלים לגשת לכל אתרי האינטרנט, לא משנה באיזה חלק של העולם אתם נמצאים. זה אמין לביטול חסימה של אתרים בכרום מכיוון שיש בו שכבות אבטחה עם OpenVPN 256 סיביות של הצפנה.

ExpressVPN הוא קצת יקר יותר מרוב ה- VPN האחרים בשוק, אך הם מציעים רמות שירות נהדרות.

>> לחץ כאן לביקור באתר הרשמי <<

דפדפן טור

פיתרון מועיל ואמין במיוחד להפעלת חסימת אתרים הוא Tor. טור מאפשר לך לגלוש בעילום שם וגם מונע מעקב אחר הרגלי הגלישה שלך. זוהי רשת שרתים, הדומה ל- VPN, שם היא שולחת את התקשורת שלך דרך 3 שרתים כדי להגיע ליעד שלך. מנות הנתונים שכבות (כמו בצל) כך שכל שרת שהמידע עובר עליו אינו יכול לקרוא אותו, הוא רק יודע לאן עליו ללכת הלאה.

דפדפן

אזהרה:

החיסרון הגדול בשימוש בדפדפן Tor הוא מהירות הגלישה האטית במיוחד, לא תוכלו להזרים איתו שום וידאו או מוסיקה..

כמו כן, הרבה פושעי רשת ורמאים רבים משתמשים בזה, כך שבמקרים מסוימים, טור יכול גם להיות חסום על ידי אתרים שלא בהכרח יחסמו אותך.

דפדפני האינטרנט המאובטחים ביותר תומכים באנונימיות

בטל את חסימת האתר על ידי שינוי HTTP ל- HTTPS

Http לעומת Https

ה- HTTP הוא פרוטוקול תקשורת עיקרי המאפשר ללקוחות ושרתים לתקשר. זה מעביר מידע בטקסט הקריא המהווה חשש ביטחוני גדול. עם זאת, HTTPS הוא ערוץ תקשורת מוצפן ודרך בטוחה להעברת נתונים בין מכשירים.

כמה ניתן לבטל חסימה של אתרים ב- Google Chrome על ידי שינוי HTTP ל- HTTPS. לדוגמה, לאתרים כאלה יש אישור SSL שלא אומת, אלה המארחים את התחום שלהם בסביבת VPS או שרת ייעודי. להלן השלבים הבאים:

 • פתח את הדפדפן ולחץ בתוך סרגל הכתובות (לא בסרגל החיפוש)
 • במקום להקליד ‘http://www.example.com’, הקלד ‘https://www.example.com’
 • אם תנאים שהוזכרו קודם חלים הודעת אבטחה. לחץ על “המשך בכל מקרה” וגש לאתרי האינטרנט החסומים.

HTTPS בכל מקום

התוסף HTTPS Everywhere הוא מיזם משותף של טור ו- EFF. תוסף דפדפן זה משנה באופן טבעי את הפניות ומנחה אותך לאבטח יישובים באמצעות HTTPS. במקרה בו התוכנית שלך משייכת אותך לאתרים לא מאובטחים, HTTPS בכל מקום ישמור על המידע שלך פרטי ובטוח מפני הדלפת המידע שלך על ידי הפנייתו ל HTTPS מוצפן..

בנקודה בה הפעלת התוסף היא מקימה קשר עם SSL ומוצאת את הגרסאות הבטוחות ביותר של האתרים שבהם אתה מבקר. HTTPS בכל מקום הוא התוסף הטוב ביותר לגלישה מאובטחת באינטרנט.

בטל חסימת אתרים מרשימת אתרים מוגבלים ב- Chrome

לפעמים כשאתה לא מצליח לפתוח אתר זה לא מכיוון שהוא חסום במיקומך אלא הוא ממוקם ברשימה מוגבלת של אתרים שעלולים להיות מסוכנים. הפיתרון לכך הוא ביטול החסימה של האתר בדפדפן Google Chrome מרשימת האתרים המוגבלים.

כיצד לבטל את חסימת האתרים המוגבלים ב- Google Chrome:

 1. פתח את דפדפן Google Chrome ולחץ על כפתור התפריט כדי לבדוק אם יש שלוש נקודות בשורה בפינה השמאלית העליונה.
 2. לחץ על ‘הגדרות’
 3. גלול מטה וחפש ‘הצג הגדרות מתקדמות’
 4. בקטע הרשת לחץ על אפשרות ‘שנה הגדרות שרת proxy’
 5. לחץ על הכרטיסייה ‘אבטחה’ ואז לחץ על סמל ‘אתרים מוגבלים’
 6. כעת לחץ על האפשרות ‘אתרים’ כדי לפתוח חלונות אתרים מוגבלים
 7. לבסוף, לחץ על האתרים החסומים מהרשימה ובחר בלחצן ‘הסר’; פעולה זו תבטל את חסימת האתר הספציפי
 8. סגור את חלון האתרים המוגבלים על ידי בחירת האפשרות ‘סגור’ למטה ולחץ על ‘אישור’ כדי לסגור את חלון מאפייני האינטרנט.

תוספי Google Chrome

דרך נוספת לפתור את בעיית השאלה “כיצד לגשת לאתרים חסומים בכרום” היא השימוש בתוסף Chrome. יש תוספים שונים התואמים לביטול החסימה של אתרים בדפדפן ה- Chrome, אך היחידים שפועלים באופן מהימן הם תוספי VPN..

יש הרבה תוספי VPN של Chrome chrome זמינים בחנות האינטרנט של Chrome, אבל ממש כמו שהסברתי בסעיף הקודם, NordVPN הוא הטוב ביותר עבור זה. ל- NordVPN יש כמה מהתכונות הטובות ביותר, הם מהירים במיוחד, קלים מאוד לשימוש והם גם מהזולים ביותר.

כל שעליך לעשות הוא:

 1. עבור לכאן ל- NordVPN והירשם לשירות
 2. עבור לחנות האינטרנט של Google Chrome כאן ולחץ על “הוסף ל- Chrome”
  לחץ על
 3. לחץ על “הוסף תוסף”
  הוסף סיומת NordVPN סיומת Chrome
 4. לחץ על סמל התוסף Chrome של NordVPN ב- Chrome ואז הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך
  אייקון ההרחבה של Chrome NordVPN
 5. לחץ על “חפש מדינה ספציפית”
  חפש מדינה מסוימת של סיומת NordVPN Chrome
 6. מצא את מיקום השרת הדרוש לך כדי לבטל את נעילת האתר.
  סיומת NordVPN Chrome
 7. אתה מחובר עכשיו. עבור להתחבר לאתר שלך שנחסם בעבר.
  מחובר לשרת NordVPN סיומת Chrome

פרוקסי Chrome

מתג VPN של פרוקסי

שרתי פרוקסי פועלים כאיש אמצע מטומטם לתעבורת האינטרנט שלך. הם לא מצפינים את התעבורה שלך בין שרתי המחשב והפרוקסי שלהם, הם יכולים לשנות את המידע שאתה שולח וגם לשנות את המידע שיוחזר אליך ללא ידיעתך. הם יכולים גם לקרוא את כל מה שאתה עושה בפרוקסי. זה עלול להוביל לבעיות אבטחה ופרטיות במהלך גלישה בתוכן חסום והוא מסוכן מאוד אם אתה עוסק במידע רגיש. לפיכך, ניתן להסיק כי שרתי ה- Proxy אינם טובים למשימות רציניים שכן הם עלולים להתפשר.

מצד שני, VPN מצפין את כל התנועה, ולכן נותן דחיפה לביטחון המקוון שלך. ספק שירותי האינטרנט שלך, ההאקרים או הממשלה שלך לא יוכלו לרחרח או ליירט את הנתונים שלך. VPNs כמו NordVPN יבטלו את חסימת האתרים עם תכונות זיוף גיאוגרפי מתקדמות שלהם, וישאירו אותך אנונימי ומוגן.

כך תוכלו להגדיר את פרוקסי Google Chrome:

 • פתח את תפריט Google Chrome.
 • לחץ על הגדרות ואז גלול מטה לתחתית ולחץ על מתקדם.
 • בחר בפתיחת הגדרות פרוקסי מקטע הרשת.
 • בחר בכרטיסייה חיבורים ואז לחץ ה אפשרות הגדרות LAN.
 • בטל את הסימון של הגדרות הגלישה האוטומטית בהגדרות ה- LAN, המשך לקטע שרת Proxy ולחץ על האפשרות השתמש בשרת proxy עבור ה- LAN שלך..
 • בטח קיבלת כתובת IP של שרת ה- Proxy ומספר היציאה באמצעות דוא”ל נפרד.
 • כעת, בכתובת, הקלד את כתובת ה- IP של שרת ה- proxy ואז הזן את מספר היציאה בחלק היציאה.
 • לבסוף, לחץ על אישור כדי לסגור את הגדרות הלשונית LAN ואז לחץ שוב על אישור כדי שהגדרת ה- proxy תישמר.

זה חשוב:

זכור לכבות אותו כשתסיים כי אינך רוצה להשתמש בפרוקסי אם אינך צריך.

סיכום

ניתן לגשת לאתר חסום במספר דרכים, חלקן קלות יותר מאחרות. הסיבות להגבלות אלה יכולות להיות רבות כולל הסחות דעת של עובדים, סטודנטים מעבודתם ומדינות החוסמות תכנים מסוימים מאזרחים. אתה רק צריך לבחור את הפיתרון הנכון שיתאים לצרכים שלך, VPN הוא הפיתרון הטוב והקל ביותר אך יתכן שהוא לא תמיד מתאים לך, במיוחד אם אתה לא יכול להרשות לעצמך פתרון. יש לקוות, שהפתרונות החינמיים האחרים שלנו יקבלו את אלו מכם שפחות בר מזל הם כתוצאה דומה.

אם אהבתם את המדריך הזה, אנא אהבו ושתפו אותו כדי שאחרים עשויים למצוא אותו. אם יש לך שאלות אז השאר תגובה ואנחנו נחזור אליך.

שאלות נפוצות

האם כדאי להשתמש ב- CroxyProxy כדי לבטל את חסימת האתרים?

זו תשובה כן ולא. אם אתה רק רוצה לבטל את החסימה של אתר שאין בו מידע רגיש, אין לך בו פרטים אישיים, אתה לא קונה שום דבר, לא רוצה להזרים או להוריד אז זה בסדר להשתמש בו.

אם אחת מהתשובות הללו הייתה חיובית עבורך, אינך רוצה להשתמש ב- CroxyProxy, השתמש ב- VPN כמו NordVPN כך שאתה מוגן והמידע שלך נשמר פרטי.

כיצד לבטל את חסימת YouTube ב- Chrome?

אם ברצונך לבטל את חסימת YouTube ב- Chrome, תרצה להשתמש ב- VPN. פשוט קבל VPN (אנו ממליצים על NordVPN), התחבר לשרת הכי קרוב אליך, או במדינה אחרת אם הוא חסום במדינה שלך, ואז הפעל את YouTube וליהנות.

כיצד לבטל חסימה של אתרים שנחסמו על ידי מנהל מערכת

לבעיה זו אתה בהחלט רוצה להשתמש ב- VPN. אם אתה פשוט משתמש בשירות פרוקסי כדי לבטל את חסימת האתרים, ייתכן שתצטרך להשתמש באופן זמני באתר החסום אך מנהל המערכת יידע מי אתה ויראה שעקפת את ההגבלות, ואז הוא ילך ויהיה קשה לחסום אותך מגישה ולהיות תחת בדיקה מוגברת.

כיצד לבטל חסימת אתרים בבית הספר

זהה לתשובה שלמעלה אם ברצונך לבטל חסימת אתרים בבית הספר, בהחלט VPN כך שלא תעקוב אחר מנהל בית הספר ותחסום מכל דבר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me