כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך? לצמיתות


גלישה באופן מקוון באינטרנט לא אומרת שאתה לא נמצא תחת פיקוח, ספק שירותי האינטרנט שלך עוקב אחר הפעילויות שלך. השארת את עקבותיך באתר שביקרת בעבר לפני שהגעת לאתר זה. סנופרים יכולים לגשת למידע שלך בתיבת התגובה לפוסט שענית עליו, אינך יכול לבקר באתר זה המכיל את סדרת הטלוויזיה המועדפת עליך מכיוון שהוא נמצא ב אזור אחר אינו נגיש מהמיקום שלך.

עברייני סייבר אוהבים לראות אותך ברדאר הכה שלהם, אתה באשליה שאתה אנונימי בזמן הגלישה באינטרנט וכל זה מתרחש כשאין לך שום הגנה להסתיר את כתובת ה- IP שלך ובמקרה הגרוע ביותר, אני יודע מהמקום בו אתה קורא מאמר זה על ידי התבוננות בכתובת ה- IP שלך.

מהי כתובת IP?

ספק שירותי האינטרנט שלך מקצה ‘זהות מספרית ייחודית’ לכל מכשיר המחובר לאינטרנט הנקרא כתובת IP (פרוטוקול אינטרנט). כתובת ה- IP שלך מועברת לשרתים שאליהם התחברת ואל אלו שביקרת בהם מנקה את הרעיון של איתור פעילות האינטרנט שלך. זה מכיל את המידע שלך;

 • מקום
 • מדינה
 • עיר
 • מיקוד
 • קו אורך & קו רוחב

עם זאת, תקשורת בין מכשירים ברשת מופעלת. ניתן להבהיר את המושג על ידי התייחסות אליו כמזהי מערכת.

כתובת ה- IP היא ביטים חסויים המכילים את המידע שלך מכיוון שהם מפנים את מיקומם של המערכות אליהם הם מוקצים. המיקום הפיזי של המכשיר שמתממשק הוא הנתונים הם המידע הנדרש לפרוטוקול האינטרנט כדי לבסס את התקשורת. הם מספרים של 32 סיביות, ניתן לכתוב בין 0 ל 255, בין שני עשרונים וכמה דוגמאות הן:-

דוגמה לכתובת IP חוקית

 • 123.231.121
 • 8.8.8.8 – כתובת IP שנחתמה על ידי גוגל.
 • 140.236.214.77 – כתובת IP שהוקצתה לאוניברסיטת הרווארד.

לכן זו תהיה החלטה שפויה והגיונית מאוד להסתיר את כתובת ה- IP שלך בעידן זה בו הונאות אינטרנט מתרחשות רק בלחיצת כפתור. הישארו אנונימיים, שללו איסורי IP, צפו בפרקים המועדפים עליכם בנטפליקס ושחקו את משחק הווידאו המועדף עליכם מהמכללה..

להלן השיטות שנרקמות כיצד ללבוש אתגלימת היעלמות‘להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולעוף ברחבי העולם בלי שאף אחד בכלל יבחין בך.

התקשר לספק השירות שלך

ישנם שני סוגים של כתובות IP שאותם ספק האינטרנט מקצה לך, IP סטטי ו- IP דינמי. קשה לשנות IP IP סטטי שכן ספק האינטרנט שלך צריך לעבור שיטה ארוכה, ולכן מרבית כתובות ה- IP חותמות על המשתמשים שלהם עם כתובת IP סטטית. בקש מ- ISP שלך לבצע שינוי כתובת IP. אם הם עושים זאת, אתה בר מזל מספיק אחרת.

שיטה נוספת היא להפעיל מחדש את המודם שלך. הפרעה זו עם ספק שירותי האינטרנט שלך גורמת לך להקצות כתובת IP חדשה. זה עובד רק במקרה של ה- IP הדינמי, אך הפעל מחדש לאחר מספר שעות של זמן. להלן כמה נהלים שיש לנקוט לפני שתשבית את הנתב שלך:

מערכת Windows מחוברת באמצעות כבל

 1. פתח את שורת הפקודה כמנהל.
 2. הקלד “ipconfig / שחרור“בלי הצעות מחיר ולחץ על Enter.
 3. הקלד “ipconfig / לחדש“בלי הצעות מחיר ולחץ על Enter.
 4. כבה את המחשב.
 5. כבה את כל המתגים.
 6. נתק את המודם.
 7. השאר את הדברים כמו שהם.
 8. הפעל מחדש את המערכת.

מערכת Windows מחוברת באמצעות נתב

 1. היכנס לפורטל הניהול של הנתב.
 2. שחרר את כתובת ה- IP שלך.
 3. כבה את המערכת שלך.
 4. כבה את כל המתגים.
 5. נתק את המודם שלך.
 6. השאר את הדברים כמו שהם.
 7. הפעל מחדש את המערכת.

אלה השיטות שנרקמות כיצד ניתן לשנות את כתובת ה- IP שלך, עם זאת, הסתרת כתובת ה- IP שלך היא דבר אחר לגמרי.

הסתר כתובת IP באמצעות VPN

מה שעושה VPN זה שהוא פשוט מנתב את מנות הנתונים שלך דרך פרוטוקול מנהרה מוצפן. פרוטוקול מוגן זה מכוסה בתכונות אבטחה אשר יביאו להפסקה מיידית של החיבור במידה ותתרחש הפרעה כלשהי. זה מגן על כל פעילות האינטרנט שלך כולל הפעילות שלך ביישומים אחרים. מלבד הצפנת הנתונים שלך, זה אפילו מסווה את כתובת ה- IP שלך.

יתרונות מסוימים של שימוש ב- VPN רשומים כדלקמן:

 • משפר את האבטחה.
 • הצנזורה נפסקת.
 • מגנה מפני התקפות סייבר.
 • מהירות האינטרנט מקבלת דחיפה מכיוון שה- ISP שלך מצמצם את רוחב הפס שלך בקצב נמוך יותר.

VPN מקצה כתובות IP חדשות למערכות המחוברות אליו. כשאתה מתחבר ל- VPN, מוקצה לך כתובת IP שונה מכתובתך האמיתית. כתובת ה- IP האמיתית שלך תשמש לחיבור ל- VPN בזמן שמה שאתה גולש יעבור לרשת הפרטית שלך. בקיצור, אתה משתמש כעת בכתובת ה- IP החדשה שה- VPN הקצה לך כשמסתתרת כתובת ה- IP שלך.

השתמש בשרת Proxy

שרתי פרוקסי פועלים כמנחים בניתוב חבילות הנתונים שלך. הם מחברים את המידע שלך על ידי יירוט התנועה שלך. המערכת שלך שולחת את בקשתך לשרת המעבר שיוצר את בקשתך ומחזירה את אתר האינטרנט שלך. כעת, כל מה שאתה אומר לשרת ה- Proxy לבצע, הוא פועל כמראה בין לבין. במילים אחרות, כתובת ה- IP שלך נסתרת על ידי כתובת ה- IP של שרת ה- Proxy.

הדבר המדהים בשרתי פרוקסי הוא שהם התחברו לעצמם מכל מקום בעולם. לדוגמה, אתה רוצה לגשת לאתר שהשרת הראשי שלו נמצא בניו זילנד. תוכנו אסור עבור אותן כתובות IP שנמצאות מחוץ לניו זילנד. אתה מתחבר לשרת פרוקסי מבוסס קיווי ואיחולים. אתה, למעשה, ניו זילנדי כעת ויכול לגשת לאתר זה לכל דבר ועניין.

שרתי פרוקסי משמשים לרוב כדי לעבור בתוכן שנחסם מסיבות גאולוגיות ומגבלות IP. עם זאת, שרתי פרוקסי עדיין אינם יעילים כמו VPN. VPN מכיל שכבות רבות של אבטחה ואילו פרוקסי רגישים פגיעים, אפילו, להצפנת הנתונים שלך. השימוש בשרת פרוקסי להסתרת כתובת ה- IP שלך הוא השיטה המסוכנת ביותר עד כה.

שרת פרוקסי מסווה את כתובת ה- IP שלך, אך התעבורה עשויה להיות מזויפת על ידי סוכנויות ממשלתיות ואתרי האינטרנט שהתחברת אליהם בזכות Adobe Flash ו- JavaScript. אל תלך להוריד או לבטל קבצים אחרת, אתה תחפר את הקבר שלך.

קריאה נוספת: ההבדל בין VPN לפרוקסי

השתמש בדפדפן טור

איך טור עובד
מקוצר כ-נתב הבצל‘היא תוכנה חינמית, שתוכננה על ידי חיל הים האמריקאי, המשתמשת בעקרון של ניתוב בצל על ידי הקפצת בקשתך לשרתים מרובים ברחבי העולם שמצפינים אותה בכל צומת. זה מחבר אותך באופן אנונימי לשרתים הנשלטים על ידי מתנדבים הפרוסים על פני כדור הארץ. לכן, מוקצים לך כתובת IP חדשה בכל פעם שהבקשה שלך מועברת לשרת חדש. כתובת ה- IP והפעילויות שלך פשוט אינן יכולות להתחקות על ידי כך שהם מאפשרים אנונימיות מוחלטת.

בונוס אחד משמעותי בשימוש ב- Tor הוא שמאפשר לך לגשת לאתרים שאינם נגישים לדפדפנים סטנדרטיים. טור מכיל את האבטחה החזקה ביותר אך תגיע לאזור הסכנה כאשר תעז לגשת לאתרי האינטרנט, כלומר רשת כהה, שעבורם נעשה שימוש פופולרי ב- Tor. שוקי סמים, מכירי מכירות להשכרה, אתרי מכירת נשק, פורנוגרפיה לא לגיטימית, מיקומי קניבלים הם כמה דוגמאות למה ניתן להגיע לרשת האפלה, דרך טור ברור.

אל תדאג. כתובת ה- IP שלך מאובטחת כשאתה משתמש ב- Tor למעט העובדה שאתה מבצע עסקה לא חוקית באינטרנט האפל. זה מגן על הפעילויות שלך שמתבצעות בדפדפן האינטרנט של הלקוח Tor.

הורד והתקן את דפדפן Tor

בקר בקישור לעיל, התקן ודפדף. זה כזה קל. חלק מהייעצים הם:

 • אל תשטוף את טור.
 • אל תאפשר תוספי דפדפן.
 • אל תפתח מסמכים שהורדת באמצעות חיבור מקוון.

החיסרון הגדול ביותר של טור הוא המהירות שלו. מכיוון שהבקשה שלך מועברת מכל רחבי כדור הארץ בין צמתים שונים הופכת את הגלישה בטור לאיטית למדי. נקודה נוספת בשימוש בתור היא שרשמים רשאים מפקחים על מעקב בגלל הדעות הקדומות והשימוש בו למטרות שנחשבות בלתי חוקיות לחברות והתנהגות אנושית תקינה. לכן השימוש בטור הוא אחת הדרכים היעילות להסתיר את כתובת ה- IP שלך.

עליכם לבחור את השיטה למטרה להסתיר את כתובת ה- IP שלכם. ההמלצה שלי תהיה לבחור VPN בהתחשב באפשרויות האבטחה והמיסוך הטובות ביותר שקיימות בין שלוש האפשרויות שתוארו לעיל.

קריאה נוספת: VP לעומת VPN (השוואה)

התחבר לאינטרנט אלחוטי ציבורי

חיבור לכל Wi-Fi ציבורי כשאתה יוצא החוצה ישנה / יסתיר את כתובת ה- IP שלך מהמכשיר שאליו אתה מתממשק.

זה לא יעיל ולא יעיל ממש כמו שימוש בנתונים ניידים. ישנן נקודות תורפה רבות בעת חיבור לרשת Wi-Fi ציבורית. בשנת 2015 יותר מחצי מיליארד מידע אישי ורישומים חסויים נגנבו ואבדו בגלל חיבור דרך רשת Wi-Fi פתוחה שולל..

כמה צעדים שיש לנקוט לפני החיבור לאינטרנט אלחוטי ציבורי הם:

 • שמור על האנטי-וירוס שלך מעודכן. – מגלה תוכנות זדוניות שקודמו לאחרונה.
 • עדכן את המערכת והדפדפן שלך – גרסאות קודמות של הדפדפנים ומערכת ההפעלה שלך עשויות לספק פרצה עבור האקרים לתקוף את הנתונים שלך.
 • הפעל חומת אש – זה יעזור לך לפקוח עין על התנועה המנותבת אל ומחוצה לה מהמכשיר שלך.
 • השתמש באתרים מוצפנים של SSL – זה מאפשר שכל מידע שתגיש על כל אתר מוצפן SSL יישאר פרטי.
 • אם אתה מתחבר במכוון דרך Wi-Fi ציבורי, הסר כל סוג של מידע רגיש מהמכשיר שאתה מתממשק אליו.
 • כבה את השיתוף.
 • אל תיכנס לאתרים כמו Paypal או לאלה המאפשרים לך שירותי בנקאות ועסקאות במזומן.

פתק: אל תבצע העברות כסף.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me