چرا باید به ProtonVPN اعتماد کنید؟ در اینجا نگاهی دقیق تر به برخی از تفاوتهای اساسی می پردازیم

صنعت VPN برای بازیکنان بی پروا یا حتی بدخواه بدنام است ، بنابراین منطقی است که بپرسید چرا می توان به ProtonVPN اعتماد کرد. در اینجا برخی خصوصیات وجود دارد که ما را از سایر ارائه دهندگان VPN جدا می کند.


در سال 2017 ، ProtonMail با راه اندازی ProtonVPN وارد فضای VPN شد. ما تصمیم گرفتیم که یک سرویس VPN رایگان راه اندازی کنیم زیرا ProtonMail از روزنامه نگاران و فعالان در سراسر جهان محافظت می کند ، و به عنوان یک نتیجه از فعالیت های ما در آن منطقه ، ProtonMail ریسک بالایی برای مسدود شدن در کشورهای مختلف دارد. این ریسک نظری در سالهای اخیر به واقعیت تبدیل شده است که پروتون میل به طور موقت در ترکیه و روسیه مسدود شده است. VPN اغلب بهترین راه برای دور زدن چنین بلوک هایی است.

بسیاری از سرویس های VPN قبلاً وجود دارند ، اما ما ProtonVPN را راه اندازی کرده ایم زیرا می خواستیم VPN بسازیم که می دانستیم می توانیم به آن اعتماد کنیم. بسیاری از VPN ها بسیار ناخوشایند هستند – بسیاری از آنها حاوی بدافزار هستند در حالی که دیگران آگاهانه از حریم شخصی که ادعا می کنند محافظت می کنند نقض می کنند. به عنوان مثال ، Hotspot Shield موضوع شکایت FTC توسط مرکز دموکراسی و فناوری برای به اشتراک گذاری داده ها و تغییر مسیر ترافیک بود..

شرکتهای VPN بی پروا همچنین در بسیاری از شیوه های تجارت غیر اخلاقی شرکت می کنند. تعداد غافلگیرکننده سایتهای بررسی VPN یا به طور مخفیانه متعلق به خود شرکتهای VPN هستند ، بنابراین بررسی ها نه مستقل هستند و نه صادقانه. روش معمول دیگر ارسال نظرات جعلی سایر سرویس های VPN (مانند ProtonVPN) برای هدایت مشتری به سمت خدمات خود است. سایر تاکتیک هایی که ما دیده ایم شامل استفاده از وب سایت های ناشناس و صدها ربات توییتر برای انتشار اخبار جعلی یا ارسال “نکات” ناشناس به روزنامه نگاران با اطلاعات گمراه کننده است.

در اینجا لیستی از 500 حساب احتمالی ربات وجود دارد که به طور فعال در کمپین اسمیرProtonVPN استفاده می شوند یا احتمالاً در آینده نزدیک وجود دارد. این همه آن چیزی نیست که در آنجا باشد. من فقط باید قبل از شمارش بقیه بخوابم … ��https: //t.co/OKr1y70LHx

– Gallagher (DanielGallagher) 2 سپتامبر 2018

این مانورها به ویژه در مقابل ProtonVPN بسیار مؤثر نیستند ، زیرا ما یک شرکت شفاف هستیم. با این حال ، آنها با افشای ماهیت غیرقانونی بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، باعث کاهش اعتماد کاربر به صنعت VPN به عنوان یک کل می شوند. در این زمینه ، ما می خواهیم حقایقی را ارائه دهیم که نشان می دهد ProtonVPN با اعتماد به نفس چگونه متفاوت است..

چرا ProtonVPN قابل اعتماد است

در صنعت VPN ، مرتب سازی بر اساس همه بررسی ها و اطلاعات جعلی می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال ، چندین عامل وجود دارد که ProtonVPN را از هم جدا می کند ، که همه آنها به خوبی مستند هستند.

مدل تجاری

Proton Technologies AG ، شرکت سوئیسی که والدین ProtonMail و ProtonVPN است ، یک و تنها یک تجارت دارد: حریم خصوصی. کاربرانی که برای ProtonMail یا ProtonVPN پرداخت می کنند (برای دسترسی به ویژگی های پولی) این کار را انجام می دهند زیرا می خواهند داده های شخصی خود را خصوصی نگه دارند. کاربران ما تنها منبع درآمد ما هستند. حتی اگر شما دلایل دیگری را که باعث می شود ما را به انجام کارهایی که انجام می دهیم نادیده بگیریم ، از نقطه نظر خالص منافع شخصی ، ما برای حفظ اعتماد کاربران خود انگیزه می دهیم. با استفاده از یک مدل مشاغل اشتراکی ، منافع ما و منافع جامعه ما – حریم خصوصی آنلاین – کاملاً یکسان است.

شفافیت

ما به عنوان یک شرکت ، درمورد اینکه چه کسی هستیم شفاف هستیم. ما پشت شرکتهای پوسته دریایی پنهان نمی شویم. در جایی که مستقر هستیم ، آدرس دفتر مرکزی ما ، اساسنامه شرکت ما و حتی مدیران ما همگی دارای سوابق عمومی هستند و برای بازرسی در ثبت تجاری سوئیس در دسترس هستند. اسامی و سوابق تیم رهبری ما به طور علنی افشا شده است. همچنین مکان کلیه دفاتر ما ، منابع مالی ما و حتی یک حسابداری کامل از کلیه درخواستهای اجرای قانون که ما دریافت کرده ایم. ما همچنین مدل تهدید را برای خدماتی که ارائه می دهیم به طور واضح بیان می کنیم (به عنوان مثال ، آنچه آنها می توانند و نمی توانند شما را در برابر آنها محافظت کنند) ، و یک سیاست حفظ حریم خصوصی سازگار با GDPR.

به عبارت دیگر ، شما می دانید چه کسی این شرکت را اداره می کند ، ما از کجا آن را اداره می کنیم ، از چه داده ای برخوردار هستیم ، چگونه با نیروی انتظامی تعامل داریم و خیلی موارد دیگر ، و ما این کار را با سطح شفافیت انجام می دهیم که در صنعت بی نظیر است.

منبع باز و ممیزی

ما احساس می کنیم به همان اندازه مهم است که کد ما نیز شفاف باشد. به همین دلیل ما اولین سرویس VPN بودیم که علاوه بر ابزار خط فرمان منبع باز روی لینوکس ، برنامه های منبع باز را در Android ، iOS ، macOS و Windows نیز داشتیم. همه برنامه های ما نیز تحت یک ممیزی امنیتی مستقل قرار گرفته اند. این شفافیت امنیت ما را با استفاده از کل جامعه امنیتی فناوری اطلاعات برای بررسی دقیق کد ما افزایش می دهد و به یافتن و رفع هرگونه نقاط ضعف احتمالی کمک می کند.

بنابراین نه تنها شفافیت اینکه چه کسی تیم را در ProtonVPN تشکیل می دهد ، بلکه می توانید کدی را مشاهده کنید که همه برنامه های ما را تشکیل می دهد.

اثبات اثبات

ProtonMail و ProtonVPN از همان ابتدا تحت تأثیر نظارت عمومی قرار گرفته اند. سرچشمه و تاریخ ما موضوعی از سابقه عمومی است. ایجاد ProtonMail توسط دانشمندانی که در CERN (سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای) ملاقات کرده اند به خوبی در وب سایت CERN ثبت شده است. سوابق علمی تیم رهبری ما نیز از سوابق علمی ، از شغل دانشگاهی ما گرفته تا انتشارات علمی ما ، یک سوابق عمومی است.

تأمین اعتبار اولیه ProtonMail از طریق تأمین مالی جمعیت ، به همراه هویت بسیاری از پشتیبانان مالی اولیه ما نیز به صورت عمومی مستند شده است. روابط دیرینه ما با ژنو و سوئیس نیز به خوبی شناخته شده است ، با تلویزیون عمومی سوئیس ، رادیو عمومی سوئیس و حتی نشریات رسمی دولت سوئیس که در ProtonMail به نمایش در می آیند. مستندات عمومی وجود دارد که تأیید می کند ما چه کسی هستیم و داستان ما را نشان می دهد ، که شما از هیچ شرکت VPN دیگری نخواهید یافت..

ضمانت های قانونی

Proton Technologies در پشت یک شرکت پوسته مستقر در خارج از کشور واقع در حوزه قضایی مشکوک پنهان نیست. ما نه تنها در سوئیس گنجانیده ایم ، بلکه مقر آن نیز در اینجا قرار دارد و بخش اعظم تیم مهندسی ما در اینجا زندگی و فعالیت می کند. سوئیس نه تنها کشوری با حقوق محرمانه قوی بلکه همچنین کشوری با قانون قوی است و جزئی از بازار مجرد اروپا است. این بدان معناست که برخلاف سایر شرکت های VPN ، ما در واقع می توانیم به دلیل نقض حریم خصوصی کاربران یا تبلیغات نادرست پاسخگو باشیم. طبق آیین نامه حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا (که ما ملزم به رعایت آن هستیم) ، نقض حریم خصوصی کاربران می تواند به جریمه های حداکثر 20 میلیون یورو منجر شود. اشتراک غیرمجاز داده های کاربر با اشخاص ثالثی مانند سازمان های اطلاعاتی خارجی نیز طبق ماده 271 قانون مجازات سوئیس جرم محسوب می شود..

افزایش مسئولیت پذیری که ما به عنوان یک شرکت سوئیسی به طور قانونی ما را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می کنیم و کاملاً به خط مشی تبلیغ نشده ProtonVPN پایبند هستیم.

توسط اشخاص ثالث مورد اعتماد دامپزشك شد

در حالی که شفافیت و ضمانت های قانونی بنیان محکمی برای اعتماد است ، لازم نیست که حرف ما را برای این کار بگنجانید. همچنین ProtonVPN توسط موزیلا ، بنیاد غیرانتفاعی در پشت مرورگر وب Firefox ، که با ما همکاری کرده ایم تا فناوری VPN را به مخاطبان گسترده تری برساند ، کاملاً مورد آزمایش قرار گرفته است. علاوه بر این ، به عنوان دریافت کننده کمک های مالی نوآوری از دولت سوئیس و همچنین اتحادیه اروپا ، پروتون فن آوری نیز به طور جامع توسط کمیسیون اروپا بررسی و بررسی شده است. (توجه داشته باشید که این کمک های مالی هیچ گونه کنترلی به آژانس های کمک هزینه نمی دهد و ما را به هیچ وجه موظف نمی کند. در اینجا بیشتر بدانید.) این واقعیت که اشخاص ثالث مورد اعتماد هم ProtonMail و ProtonVPN را ارزیابی کرده اند و هم با ما همکاری کرده اند ضمانت دیگری را ارائه می دهد. ما مطابق حرف خودمان زندگی می کنیم.

مشارکت جوامع

ما به عنوان یک شرکت ، ما به جامعه خود اهمیت می دهیم و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل می کنیم. برای ما ، حریم خصوصی و امنیت عمیقاً اعتقادات اساسی دارند که قبل از سود به دست می آیند. این باعث تعامل ما با جامعه ما می شود. نمونه ها شامل جلسات آموزشی ما با دومین کنفرانس روزنامه نگاری تحقیقاتی آسیا ، کار ما در جامعه منبع باز رانندگی توسعه OpenPGP.js (یکی از کتابخانه های رمزنگاری شده Javascript در جهان) ، پروژه GopenPGP و مذاکرات فنی ما است. داده شده در مورد حریم خصوصی ساختمان.

بعضی اوقات ، تعامل ما نزدیکتر به خانه اتفاق می افتد ، مانند زمانی که ما به اجبار همه کاره درمورد قوانین نظارت سوئیس کمک کردیم (حتی اگر ProtonMail به دلیل رمزگذاری ما بی تأثیر باشد). ما همچنین به طور گسترده تری درگیر می شویم ، مانند زمانی که TED Talk را برگزار کردیم که به میلیون ها نفر در سراسر جهان رسید ، یا وقتی در یک کنفرانس سازمان ملل متحد در مورد مبارزه با تروریسم ضمن محافظت از حقوق بشر به صورت آنلاین صحبت کردیم. ما اخیراً با گزارشگران بدون مرز برلین برای حمایت از یک برنامه بورس تحصیلی برای روزنامه نگاران کار کردیم ، و همچنین بودجه بیشتری را برای بزرگترین رسانه خبری مستقل در بلاروس فراهم کردیم..

درگیری مکرر جامعه ما بدان معنی است که بسیاری از افراد در زمینه های مختلف این شانس را داشته اند که با تیم ما دیدار کنند ، با ما آشنا شوند و تأیید کنند که ما کسی هستیم که ادعا می کنیم.

تعهد ما

ما متعهد هستیم كه حریم خصوصی و امنیت را در اختیار همه شهروندان جهان قرار دهیم و همچنان ماموریت خود را تا حد امکان انجام خواهیم داد. ما از بیش از 10 میلیون نفر که به جامعه ما پیوسته اند و در این راه از ما حمایت کرده اند سپاسگزاریم. ما می دانیم که اعتماد کسب می شود ، داده نمی شود. با فداکاری مداوم به اصول حفظ حریم خصوصی و شفافیت ، سعی می کنیم شایسته آن باشیم.

با احترام,
تیم ProtonVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map