ביקורת Surfshark

Surfshark הוא ערך חדש בקטע הצפוף של ספקי רשת וירטואלית פרטית, והוא הוכיח שהוא פופולרי מאוד בקרב מעריצי HBO GO, Netflix, Hulu, YouTube, ופלטפורמות סטרימינג רבות אחרות..


כפי שקורה לעתים קרובות כשספק VPN חדש נכנס לשוק, טחנת ההייפ המקיפה את Surfshark הייתה משמעותית; יש אנשים שקוראים לו שירות ה- VPN הטוב ביותר, או לפחות כזה שיכול במהרה לרתק את NordVPN כמלך ביטול החסימה של נטפליקס.

סקירת Surfshark זו תבחן בתכונות השונות המוצעות על ידי פתרון VPN חדש זה, כולל היתרונות והחסרונות, כמו גם הפרוטוקולים העיקריים של Surfshark VPN, אבטחה, הצפנה, יכולת חסימת Netflix ותכונות מיוחדות..

סקירה כללית

תכונות מידע
שימושיות:קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום:בהחלט אין כריתת עצים
גודל שרת:1040 שרתים
הפצת שרת:61 מדינות (וספירה)
תמיכה:צ’אט חי 24/7
מפתה:מותר
סטרימינג:מותר
פרוטוקול VPN והצפנה:OpenVPN, IPSec & IKEv2; AES 256 סיביות
המטה:איי בתולה בריטיים
מחיר:$ 1.99 לחודש
אתר רשמי:https://surfshark.com

יש כריש חדש בעיר

הדבר הראשון שקופץ מהמים עם Surfshark הוא שמדובר במתחיל חדש יחסית, אבל זה כמעט ולא נושא בסגמנט ה- VPN מכיוון ששחקנים חדשים מגיעים בכל כמה חודשים. נכון לאוקטובר 2019, Surfshark פעילה כבר כשנה, אך היא כבר עושה אדוות במימי ה- VPN.

לוגו הגלישה

כחברת טק, Surfshark הוא יליד הקריביים. ממוקם באיי הבתולה הבריטיים שטופת השמש, במיוחד בטורטולה, מערבית לפורטו ריקו.

למרות שאיי הבתולה הבריטיים (BVI) הם תלות של בריטניה, החוקים ובתי המשפט המקומיים שלהם הם עצמאית בחקיקה; מבחינת חוקי החברה, המסחר, המסחר והפרטיות, סמכות השיפוט הזו בולטת בכך שהיא מציעה סודיות מירבית וכי אינה מחייבת חברות לשמור נתונים אלקטרוניים.

בדומה לנדל”ן, מיקום הוא הכל בעולם ה- VPN, ו- Surfshark צריכים להיות שמחים לשחות במים החוקיים של ה- BVI כל עוד המחוקקים ממשיכים להגן על הפרטיות האלקטרונית של אנשים וחברות העוסקות בה. מכיוון שאנו דנים בנושא ביטחון השיפוט, יש לציין כי Surfshark מקפיד על הנוהג המכונה כנרית צו, ועד כה הוא אינו שרה.

זו דוקטרינת שקיפות שלא הרבה חברות מסוגלות לאמץ אלא אם כן עומד מאחוריהן צוות משפטי חזק. בעיקרו של דבר, צו כנף צו מאפשר לחברת Surfshark לחשוף אם הוגשה לחברה צו לחייב מידע על לקוחותיה. נכון לסוף אפריל 2019, צו הכנרת בסרשארק שותק.

תכונות Surfshark בסיסיות

אף ביקורת Surfshark לא תושלם ללא סיור מהיר בתכונותיה, ורבים מהם הם סטנדרטיים בין ספקי ה- VPN הטובים ביותר. באשר לביטול החסימה של השלושה הגדולים בזרם – כלומר נטפליקס, הולו ו- BBC iPlayer, Surfshark מופיע בשחייה, כמו גם המתחרות העיקריות שלה, וזה הוכיח את עצמו כנקודת מכירה מרכזית..

תרשים של נטפליקס עם vpn

באופן טבעי, ישנו שוק עולמי שלם של משתמשי אינטרנט הזקוקים לפתרונות VPN עבור יותר מסתם צפייה ב”משחק הכס “או בסדרות Marvel Comics השונות ברשת נטפליקס, ו Surfshark מספק גם למשתמשים אלה..

פרוטוקול ה- VPN של Surfshark מחליף את ה- מנהור IKEv2 / IPSec עם קידוד AES של 256 סיביות. פרוטוקול ה- Internet Key Exchange משמש על ידי ספקי VPN מובילים אחרים כדי להבטיח פרטיות ואבטחה לכל המשתמשים, במיוחד לאלה הגישה לאינטרנט באמצעות VPN ממכשירי iOS כמו iPhone ו- iPad..

זה לא אומר שאתה תקוע עם IKEv2 / IPsec; אתה תמיד יכול לעבור לתקן הזהב של פרוטוקולי VPN, פרוטוקול OpenVPN. מנהרות ה- VPN מיושמות באמצעות Hash של אימות SHA512 ו החלפת מפתחות DHE-RSA 2048 סיביות לאבטחה מירבית.

ממשק יישומים ומערכת הפעלה תאימות

ממשק האפליקציות ידידותי מאוד למשתמש וניתן לכבות או לכבות VPN תוך שניות, Surfshark מגיע במגוון טעמים, כולל macOS, Linux, Windows, iOS, Android, Xbox, PlayStation, Fire TV ו- Apple TV.

מערכת הפעלה תואמת Surfshark VPN

משתמשי אינטרנט הדבקים בדפדפני Google Chrome ו- Firefox יכולים להתקין תוסף Surfshark, אך עליהם לזכור שההגנה שלהם תהיה מוגבלת ליישומים אלה. כדי להפוך את הגלישה לבטוחה יותר, עדיף תמיד להתקין את Surfshark כאפליקציית מערכת הפעלה, או עדיף, ישירות על הנתב שלך..

Surfshark מציע תאימות לנתב עם הקושחה הבאה:

 • קושחת DD-WRT
 • קושחת עגבניות
 • קושחת Asus

אם תזדקק לעזרה כלשהי בהתקנה, תוכל לבדוק את המדריך שלהם: כיצד להגדיר נתב עם Surfshark.

תכונות Surfshark מתקדמות

ללא הצפנת נתונים נאותה, אפילו מערכת אבטחה ביתית או מנהל סיסמאות עלולים להפוך ללא תועלת.

למרבה המזל, פרוטוקולי ההצפנה של Surfshark עוקבים אחר מצב ה- Galois / Counter Counter 256 סיביות, מה שאומר שגם אם סוכנות הביטחון הלאומית האמריקאית תבצע התקפה של אדם באמצע במחשב שלך, זה היה לוקח לטכנאים שלהם די כמה עשורים של שימוש במחשב-על כדי לפענח את הנתונים שהם יירטו.

תכונות Surfshark

יחד עם קידוד Surfshark מתקדם, פיתרון VPN זה מציע גם תכונות מתקדמות רבות אחרות:

 • מצב MultiHop, מה שמאפשר למעשה למשתמשים להתחבר דרך מיקומי שרת מרובים בו זמנית. זה שימושי מאוד עבור בלוגרים פוליטיים ועיתונאים חוקרים שצריכים להסוות את טביעת הרגל הדיגיטלית שלהם כדי להגן על הסחר שלהם וזהות המקורות שלהם..
 • מצב הסוואה יסתיר כל פעילות VPN מספקי שירותי האינטרנט שלך. המשמעות היא שאף אחד לא יגלה שאתה משתמש ב- VPN מלכתחילה. מצב הסוואה שימושי במיוחד בארצות הברית, שם רשויות אכיפת החוק וצוותים משפטיים של תאגיד מנערות ללא הפסקה ספקי שירותי אינטרנט למידע על משתמשים המחברים דרך VPN.
 • מצב NoBorders הוא תכונות למשתמשים שכל התקווה שלהם לגשת לאינטרנט היא באמצעות רשת מגבילה; לעתים קרובות זה קורה ב PRC ובמדינות שיפוט מסוימות במזרח התיכון, שם מעודדים את מצב NoBorders.
 • CleanWeb הוא מצב גלישה החוסם פרסומות, מעקב אחר עוגיות וקוד JavaScript זדוני שמבקש רק לאתר את ההתנהגות המקוונת של משתמשי האינטרנט..
 • לוח לבן מאפשר לך לבחור באתרים מסוימים שיש לגשת אליהם מחוץ לתחום VPN; לדוגמה, יתכן שלא תרצה להתחיל מושב בנקאות באינטרנט כשאתה מחובר לשרת רוסי אלא אם כן הודעת לבנק כי תיסע למוסקבה לכמה ימים. לאחר שתכניסו כתובות אתרים לרשימה הלבנה, לא תצטרכו לכבות את Surfshark; עם זאת, קיימת גם תכונה של מתג kill כדי להתנתק לחלוטין מהאינטרנט בלחיצת כפתור או בברז במידה ויש חששות ביטחוניים.

ביקורת עצמאית עשויה לא להיות תכונות עם פונקציונליות של משתמשי קצה בראש, אך הן חיוניות במובן של מתן שקט נפשי למנויים. לא כל ספקי פתרונות ה- VPN יגישו לביקורת עצמאית שתגבה טענות שיווקיות על שום דליפת כתובת DNS או IP, אך Surfshark עשתה את הצעד הזה.

מעבר בביקורת עצמאית הוא סימן חזק לכך שמדובר בחברה שמתכוונת להישאר בעסק זמן רב ככל האפשר, וזו סיבה נוספת ש Surfshark היא שיחתה של עיר VPN בשנת 2020..

גישה ללא הגבלה ל- VPN לכל המכשירים שלך

זו תכונה מיוחדת שכנראה הניבה היפ משמעותי עבור Surfshark למרות הזמן הקצר יחסית שלה ב- VPN. נכנס לחודש מאי 2019, אין הגבלה למספר המכשירים שאתה יכול להתקין עליהם את Surfshark.

אם ברשותך מכשיר סוני פלייסטיישן, מקבוק, סמארטפון אנדרואיד, אייפד, Apple TV ומחשב Windows, כולם יכולים להיכלל במינוי Surfshark שלך..

ממשק משתמש Surfshark רב תכליתי

אם כל המכשירים שלך מתחברים דרך אותה רשת Wi-Fi בבית שלך, הם יכולים להיות מוגנים באמצעות התקנת Surfshark על הנתב, אך לא תהיה מגבלה לגבי מספר החיבורים המוצפנים והמאובטחים.

אפילו פתרונות ה- VPN הפופולריים והמתוחכמים ביותר בשוק יגבילו את מספר חיבורי המכשירים, אך Surfshark החליטה ללכת בכיוון אחר בהקשר זה..

רק הזמן יגיד אם תכונה זו תמשיך להיות מוצעת בעתיד; אני מקווה שזה או לפחות המנויים המוקדמים יימצאו בסבא, וזו תהיה מחווה נחמדה. לבינתיים, אחיזת מנוי ל- Surfshark לטווח הארוך תהיה אפשרות חכמה אם ברצונך להגן על מכשירים רבים.

שיתוף קבצים וטורנטים

שוב, בחירת תחום השיפוט היא גורם שקובע אם ספק שירות VPN יכול להתעלם בבטחה מבקשות למידע על משתמשים המשתמשים ברשתות שיתוף קבצים של עמיתים לעמית או יישומים כמו BitTorrent.

אם אתה מודאג מכך ש ספק שירותי האינטרנט שלך מזעזע בפעילות סיקור (שלצערנו די שכיח בקנדה), הקפד להפעיל את תכונה של רשימת הלוח כדי להסתיר את טביעת הרגל שלך ב- VPN.

Surfshark מתהדר למעלה מ- 800 מגישים המותאמים לשיתוף קבצי P2P וטורנטים על פני 50 מדינות שונות הפרושות על פני 6 יבשות שונות. תוכלו ליהנות מהורדה ושיתוף של קבצים תוך הגנה על ידי שירות ה- DNS הפרטי שלהם וטכנולוגיית הגנת הדליפה המובנית.

תרשים של הגנת VPN בטרנינג

עוד יש לציין כי באיי הבתולה הבריטיים אין חוקים הדומים להצעת חוק סמכויות החקירה של הממלכה המאוחדת, מה שאומר שמעקב אחר פעילות לקוחות Surfshark יהווה עבירה על המחוקק גם במקרים בהם משתמשי האינטרנט משתפים דיגיטליים קבצים.

בעיקרון, אין חוקים הדורשים פעילות לקוחות. אפילו עם זאת, אמצעי הגנה מובנים בטכנולוגיה שלהם. אתה בטוח לגלוש בכל אתר סיקור ולהוריד כל קובץ שאתה צריך.

סטרימינג של נטפליקס ו- HBO

בתקופה שרשתות טלוויזיה חושבות מחדש על המודלים והאסטרטגיות העסקיות שלהן בכדי לעמוד במהפכת הזרמת הווידיאו הדיגיטלית, נראה כי חברות כמו HBO עושות הכל נכון.

אחת הסדרות המוזרמות ביותר בעידן תכנות הכבלים המקורית הייתה “משחקי הכס”, והעונה האחרונה של סיפור הפנטזיה האלים הזה משכה אליו יותר ממיליארד צופים מרחבי העולם..

Surfshark Netflixנניח שאתה מנוי לחבילת כבלים HBO רב ערוצית בבית בצפון דקוטה; זה ייתן לך גישה ל- HBO GO, אבל אם אתה נוסע מחוץ לארצות הברית אתה עלול להיות מופתע לגלות כי יישום האינטרנט נחסם בארצות מסוימות או שקטלוג הווידיאו אינו כולל תוכניות רבות כמו “משחק הכס” המפורסם ברחבי העולם.

אם יש לך מנוי ל- Surfshark VPN, החמצת הפרקים האחרונים של “משחקי הכס” או הדבקות בעונות קודמות זה לא דבר שאתה צריך לדאוג לו. יחד עם HBO, Surfshark נחשבת כיום לאחת ה- VPNs הטובות ביותר עבור נטפליקס.

יש לציין שמכיוון ש- Surfshark קיים רק כמה חודשים, לא נתקלנו בבעיות בחיבור לנטפליקס ארה”ב. נראה שנטפליקס לא הצליחה לפצח את הטכנולוגיה שלהם לצורך עקיפה של בלוקים גיאוגרפיים. בדיוק כמו כל דבר, רק הזמן יגיד אם זה יימשך. אך עד כה, הסטרימינג היה חלק.

מדיניות רישום

זו די הקלה עבור חברת VPN כל כך חדשה להתחיל במסלול הנכון. בעוד שרוב ספקי ה- VPN רושמים את השימוש, ההיסטוריה ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, Surfshark מבדיל את עצמו מהחבילה ו אינו רושם כתובת IP כלשהי, היסטוריית גלישה, מידע על פעילויות באתר, רוחב פס משומש, חותמות זמן חיבור, תעבורת רשת ולא נתוני משתמש אחרים.

מדיניות הפרטיות של Surfshark

תמחור גולשים

כשמדובר בתמחור מנויים, זה סביר בהחלט ברגע זה מכיוון שמדובר בשירות חדש יחסית, לכן אולי תרצו לנצל את התמחור ברמת המבוא כעת.

אתה יכול להירשם כמנוי עד 1.99 דולר לחודש אם תירשם לתכנית לשנתיים, שהיא כרגע התוכנית הזולה ביותר לשנתיים מכל ספקי ה- VPN.

מחירי גולשים

לאחר עיבוד התשלום והשלמתו, תוכלו להמשיך להתקין את Surfshark בכל המכשירים שתרצו להגן עליהם. החברה אף מציעה ערבות של 30 יום, מה שאומר שניתן יהיה להחזיר את התשלום שלך אם אינך מרוצה מהשירות.

שירות לקוחות Surfshark

תמיכת לקוחות Surfsharkבאשר לשירות לקוחות, האפשרות הטובה ביותר שלך היא צ’אט חי, המוצעת בשפות שונות, אם כי נראה כי יותר נציגים דוברי אנגלית וספרדית זמינים רוב הזמן. תמיכה מיידית בדוא”ל יכולה להיות מצב של פגע או פספוס, וזה מובן מאחר שנראה כי אנשים כה רבים מעדיפים צ’אט חי בימינו.

אתה לא צריך להיות מתמצא בטכנולוגיה כדי להשיג את העניין של Surfshark; אם יש לך שאלות, רוב הסיכויים שתמצא תשובות להדרכות השונות ומגדלים לשאלות נפוצות שמציע Surfshark באתר שלה..

מחשבות אחרונות

לוגו הגלישה

ניתן לגבות את ההייפ המקיף את Surfshark על ידי התכונות הרבות שלו. אין ספק כי Surfshark יצא מהכלוב ומוכן לנשנש ענק משוק ה- VPN הצומח, ויש לו מיצבה עצמה כדג גדול, אך משתמשים מסוימים דיווחו על מהירויות משתנות.

זכור שאם אתה בוחר שרת הממוקם באמצע העולם, חווית הגלישה שלך צפויה להיט. אם אתה מחבר Slingbox כדי לתפוס תוכנית HBO בשידור חי בשרת של העיר ניו יורק בו זמנית שתי צוותי NBA עוסקים במשחק פלייאוף, אל תצפו למפגש הגלישה המהיר ביותר. 

השרתים של Surfshark יתמודדו ככל הנראה עם הרבה תנועה, כרגע אין להם שרתים רבים כמו VPN מבוסס כמו NordVPN, אם כי ספירת השרתים שלהם גדלה ביותר מ 50% בחודשים האחרונים. בקצב זה הם ככל הנראה יתפסו את נורד ואקספרס לפני סוף השנה.

שלא כמו פתרונות VPN אחרים המיועדים במיוחד למשתמשים כבדים של BitTorrent, פעילים פוליטיים או לגיימרים המעוניינים לשמור על זהותם בסוד, Surfshark שואפת לרצות את כל המשתמשים..

החברה מציינת מקרי שימוש שונים הכוללים:

 • מניעת גניבת זהות
 • שימוש בטוח במוקדי ה- Wi-Fi הציבוריים
 • הפעלות בנקאיות מאובטחות באינטרנט
 • ביטול החסימה של Netflix
 • עקיפת מגבלות גלישה
 • שמירה על בטיחות סחר ב cryptocurrency
 • הימנע מצנזורה באינטרנט
 • הגנה על הדיבור הפוליטי

כפי שהראנו בסקירה זו, ברור ש- Surfshark מספקת תמורה נהדרת במחירים מדהימים. יהיו הסיבות אשר תהיינה קבלת VPN – סיבוב, ביטול חסימת Netflix או HBO, השגת חופש רב יותר ברשת על ידי ביטול חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים, או הגנה על פרטיותך מפני התקפות אפשריות – אנו ממליצים על Surfshark כ- VPN תקציב טוב. לחץ כאן כדי לקבל את ההנחה האחרונה על תוכניות ה- VPN של Surfshark היום.

שאלות נפוצות

ש: האם אוכל לנסות Surfshark בחינם?

ת: תלוי היכן אתם נמצאים, חיפוש אחר ניסיון VPN בחינם Surfshark עשוי להחזיר פרסומת טובה למשך 30 יום. אם ההצעה הנחמדה הזו תורחב עבורך, כל התכונות יופעלו להערכה שלך.

ש: איך אני יודע שאפשר לסמוך על Surfshark?

ת: צו הקנרית של צו, בחירת תחום השיפוט וביקורות עצמאיות יגידו לך שמדובר בספק VPN שאכפת לו מאבטחה, וזה מה שחשוב באמת בתחום העסקי הזה. עבור כל משתמש שרוצה לבטל את חסימת Netflix, ישנם רבים אחרים שדואגים לגלישה מאובטחת, וזה בסיס הלקוחות אליו מנסה Surfshark לפנות..

ש: האם אוכל להשתמש ב Surfshark בנתב שלי??

ת: כל עוד הנתב שלך תומך בפרוטוקול OpenVPN, אתה אמור להיות מסוגל להתקין עליו את Surfshark. את הדרכות המסופקות על ידי החברה בשלושת הנתבים הפופולריים ביותר קל להבין ולעקוב אחריו.

ש: האם הגלישה מאובטחת יותר מ- ExpressVPN?

ת: שתי החברות מציעות מאפייני אבטחה מעניינים, אך Surfshark בוחרת לביקורות עצמאיות, מה שנותן לה את העליונה בהקשר זה. אתה יכול לנצל את הצעות ניסיון בחינם משני ספקי ה- VPN, לבדוק אותם באמצעות אפליקציות VoIP כמו Skype ולקבוע אם הם מדליפים את כתובת ה- IP שלך. גם אם שני ה- VPN מוכיחים כי הם נקיים מדליפות, רק Surfshark יכול להעיד על כך באמצעות ביקורת עצמאית.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me