מכירת ProtonVPN Black Friday 2019: חסוך עד 50%

עדכון 30 בנובמבר, 2019: מכיוון ש- ProtonVPN מציעה הנחות אחת לשנה בלבד, החלטנו להאריך את מבצע השישי השחור שלנו עד השעה 23:59 בערב, 8 בדצמבר, 2019 בסן פרנסיסקו. (השעה 02:59 בבוקר, 9 בדצמבר בניו יורק ו -8: 59 בבוקר, 9 בדצמבר בג’נבה, שוויץ.) הארכה זו תעניק לכל מי שלא הצליח לנצל את העסקה בשבוע שעבר שבוע נוסף כדי לחסוך בין 33% ו- 50% ב- ProtonMail Plus, ProtonVPN Plus, או שניהם.


לזמן מוגבל בלבד, משתמשים ומשתמשים חדשים בתכנית החינמית שלנו יכולים להשיג ProtonVPN Plus עבור הנחות של 33% עד 50% עם אחת מהעסקאות המיוחדות שלנו בבלאק פריידי. אתה יכול גם לקבל עסקה על חבילת ProtonMail / ProtonVPN, ותעזור לך לשמור על פרטיות הנתונים שלך אפילו יותר.

מבצע השישי השחור שלנו יפעל מהיום ועד יום שישי, 29 בנובמבר, לאחריה כבר לא ניתן יהיה להשיג ProtonVPN בהנחה. הירשם ל- ProtonVPN או התחבר לחשבונך כדי לקבל את העסקה עכשיו. (עדכון: הארכנו את קידום ה- Black Friday שלנו עד השעה 23:59 בערב, 8 בדצמבר 2019, שעון סן פרנסיסקו.)

חדש לפרוטון?

כבר יש לך חשבון?

(כבר משתמש בתשלום? רוצה תכניות בסיסיות או חזותיות? מחפש ProtonMail במקום זאת? המשך לקרוא למטה כדי למצוא מבצעים אחרים!)

הזמן המושלם לשדרג את התוכנית החינמית שלך

ProtonVPN נוצר על ידי אותם מדענים ומהנדסים שבנו את ProtonMail ואמינים על ידי מיליוני משתמשים כדי להגן על פרטיותם וביטול החסימה של תוכן באופן מקוון. יום שישי השחור הוא הזמן הטוב ביותר לתמוך במשימה שלנו תוך קבלת גישה לתכונות פרימיום כמו היכולת להזרים את התוכניות המועדפות עליכם ולא משנה היכן אתם נמצאים ולהשתמש במהירויות גבוהות יותר ב- 40 מדינות.

אם יש לך כעת את התוכנית החינמית של ProtonVPN, אתה יכול לגשת לעסקת Black Friday על ידי כניסה לאתר account.protonvpn.com.

המחשה כיצד להשיג את ProtonVPN Black Friday

תוכנית ProtonVPN Plus מעניקה לך את היתרונות הבלעדיים האלה:

 • חיבורים מהירים יותר עם גישה ל 560+ שרתי ProtonVPN ב 43 מדינות
 • הגנה מתקדמת באמצעות רשת Secure Core כנגד מעקב מתוחכם
 • יותר חופש עם חיבורים ל -5 מכשירים, גישה לחיצה אחת בטור בגישה אחת ותמיכה לשיתוף קבצים / BitTorrent והזרמת נטפליקס, הולו, אמזון פריים, דיסני +, אירועי ספורט, ורבים נוספים

יום שישי השחור עבור משתמשים בתשלום קיים

לרוב החברות אין הצעות בלאק פריידי למנויים קיימים, וייתכן שלא נעשה זאת בעתיד. עם זאת, השנה אנו מחזירים תוכניות לשנתיים עבור משתמשים בתשלום קיים. אם אתה כבר משתמש בתשלום, אתה יכול לקבל הנחה של 33% על כל מנוי עם תוכנית לשנתיים. אם אתה מקבל תכנית לשנתיים שיש לה גם ProtonVPN וגם ProtonMail, אתה יכול לקבל הנחה של 20% נוספות בסך הכל כמעט 50% הנחה.

כדי לקבל את הקידום, עליך להתחבר תחילה לחשבון ProtonVPN שלך. בתוך שלך לוח מחוונים, תצטרך לבחור את שנתיים (33% הנחה) אפשרות מתפריט מחזור החיוב הנפתח.

אתה יכול להשתמש בהנחה של 33% כדי לשדרג לכל תוכנית בתשלום. (הנחה של 33% זו זמינה גם למנויים בסיסיים וחזון.)

עם העסקה הזו – בשילוב עם שדרוגי חיבורי ה- VPN הנוספים שהמשתמשים הקיימים בתשלום שקיבלו לאחרונה לאחרונה בחינם – אנו מספקים ערך רב אפילו יותר לאלה שתמכו במשימה שלנו הארוכה ביותר.

התמיכה שלך מזינה את ההתקדמות שלנו

יצרנו את ProtonVPN כדי להרחיב את הפרטיות המקוונת, להעניק לך אינטרנט מאובטח בכל מקום ולהחזיר גישה לתוכן חסום ומצונזר. למרבה הצער, כפי שראינו השנה, יש חברות וממשלות רבות המרגישות שעליהן להיות בעלות גישה ושליטה בנתונים שלך.

זו הסיבה שאנחנו מכפילים את הרחבת השירות שלנו ומקשיחים את הרשת שלנו מפני התקפות וצנזורה מתקדמות. בעזרת התמיכה שלך אנו מוסיפים טכנולוגיות חדשות שיאפשרו למשתמשים לגשת ל- ProtonVPN אפילו במדינות בהן VPNs חסומים. אנו פותחים גם במיקור היישומים שלנו, הוספת חסימת מודעות והשקת תמיכה בפלטפורמות הזרמת וידאו אפילו יותר (Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime, וכו ‘כבר נתמכות).

הצעות בלאק פריידי עבור ProtonMail

כל חשבונות ProtonVPN מגיעים עם גישה ל- ProtonMail באמצעות אותם אישורי כניסה לפרוטון. חשבון ProtonMail שלך מאובטח באמצעות קידוד מקצה לקצה והצפנת גישה לאפס, כלומר אף אחד אחר לא יכול לגשת לדוא”ל שלך, אפילו לא לנו.

ProtonMail Plus מעניק לך תיבת דואר נכנס חזקה יותר עם חמש כתובות דוא”ל, תיקיות ותוויות מותאמות אישית, פילטרים בהתאמה אישית, ואפשרות לארח דוא”ל עבור דומיין מותאם אישית (למשל [email protected]).

אתה יכול להשיג את צרור ה- Black Friday כולל ProtonVPN Plus ו- ProtonMail Plus ביחד תמורת 50% מהמחיר הרגיל. כך:

 • משתמשים חדשים (אלה שעדיין אין להם חשבון פרוטון) יכולים לגשת לקידום זה בדף Black Friday שלנו.
 • משתמשים קיימים בחינם (כלומר יש לך חשבונות ProtonMail ו / או ProtonVPN בחינם) יכולים לגשת לקידום זה על ידי כניסה לכתובת mail.protonmail.com ולחיצה על כפתור Black Friday..
 • משתמשים קיימים בתשלום יכולים לגשת לקידום זה בכתובת mail.protonmail.com ולעבור להגדרות -> לוח מחוונים, בחירת תוכנית לשנתיים ובחירת כל תוכנית ProtonMail בתשלום עם תוכנית ProtonVPN בתשלום. בקופה, ההנחה של 33% לשנתיים תשולב עם הנחה של 20% בצרור, המעניקה לך כ- 50% הנחה.

אם תרצה לקבל את ProtonMail Plus לבד, אתה יכול לקבל הנחות בין 33% ל- 40%.

 • משתמשים חדשים (אלה ללא חשבונות פרוטון) יכולים לגשת לקידום זה בדף Black Friday שלנו.
 • משתמשים קיימים בחינם תוכל לגשת לקידום זה על ידי כניסה לחשבון Proton שלך בכתובת mail.protonmail.com ולחיצה על הסמל Black Friday בסרגל העליון..

תודה שהיית חלק מהמשימה שלנו!

יש לנו מזל שיש קהילה דמיונית ונלהבת, שבלעדיה ProtonVPN לא היה קיים. התמיכה שלך היא שמאפשרת לנו לפתח מוצרים חדשים ומרתקים לעתיד.

חדש לפרוטון?

כבר יש לך חשבון?

שאלות על יום שישי השחור? עיין בתשובות לשאלות הנפוצות להלן, או צור קשר עם צוות התמיכה שלנו.

כל טוב,
צוות ProtonVPN

נ.ב: אל תשכח, המכירה מסתיימת בשעה 11:59 בערב. ב -29 בנובמבר, שעון סן פרנסיסקו (08:59 בערב ב -30 בנובמבר בז’נבה)! (עדכון: הארכנו את קידום ה- Black Friday שלנו עד השעה 23:59 בערב, 8 בדצמבר 2019, שעון סן פרנסיסקו.)

שאלות נפוצות

מתי מסתיים הקידום בלאק פריידי?

(עדכון: הארכנו את קידום ה- Black Friday שלנו עד השעה 23:59 בערב, 8 בדצמבר 2019, שעון סן פרנסיסקו.)

עליית הפרוטון בלאק פריידי מסתיימת בשעה 11:59 בערב. ב- 29 בנובמבר 2019, זמן סן פרנסיסקו. השעה 02:59 בערב 30 בנובמבר ובשעה 08:59 בערב 30 בנובלה בז’נבה.

הוא הקידום עבור משתמשים חדשים וגם קיימים?

כן, יש הצעות למשתמשים חדשים, בחינם ובעלי תשלום שוטפים. למשתמשים חדשים תוכלו למצוא את המבצעים בעמוד Black Friday שלנו. למשתמשים חינמיים קיימים תוכלו להיכנס לאתר account.protonvpn.com ולחץ על כפתור ה- Black Friday. למשתמשים משלמים קיימים אתה יכול לקבל הנחה של 33% על ידי מעבר למחזור חיוב של שנתיים על ידי מעבר להגדרות החשבון שלך בכתובת account.protonvpn.com ובחירת מחזור החיוב למשך שנתיים במרכז השליטה שלך. ההנחה עולה לכמעט 50% הנחה אם אתה מקבל גם ProtonVPN וגם ProtonMail יחד עם המנוי לשנתיים שלך..

מה אם אני רוצה להשיג גם את ProtonMail?

ראו פרטים בפוסט הבלוג למעלה.

האם יש הצעה של Black Friday לתוכניות חזון?

כן, ניתן לקבל הנחה של Visionary עם 33% על ידי הרשמה לתכנית לשנתיים. פרטים ניתן למצוא בסעיף “יום שישי השחור למשתמשים בתשלום קיים” לעיל.

מה קורה לתכנית המשולמת הקיימת שלי?

אם אתה כבר משתמש בתשלום ProtonMail או ProtonVPN ומשתמש בקידום זה, התוכנית החדשה שתבחר תחליף את התוכנית הקיימת שלך. עם זאת, כשאתה הולך לבדוק, אנו זוכים לך באופן אוטומטי את היתרה הבלתי מנוצלת של המנוי הקיים שלך, וזה מתווסף כזיכוי פרורציה. לפיכך, אתה לא מאבד את הכסף ששילמת עבור התוכנית הקיימת שלך.

האם אשמור על ההנחה כאשר התוכנית שלי תיגמר? באיזה מחיר התוכנית שלי תחודש?

בתום תקופת המנוי שלך (שנה או שנתיים, תלוי בתוכנית שבחרת) התוכנית שלך תחודש אוטומטית עם ההנחות הבאות:

 • תכנית לשנה (20% הנחה)
 • תוכנית דו שנתית (33% הנחה)
 • תוכנית לשנתיים (חבילה ProtonMail + ProtonVPN) (הנחה של 47%)

מה אם הייתי מקבל את העסקה השחורה בעבר, האם אוכל להשיג את העסקה הזו?

אינך צריך להשיג את העסקה הזו מכיוון שכבר קיבלת את העסקה. ההצעות הקודמות של יום שישי השחור היו עבור תוכניות לשנתיים, שתתחדש אוטומטית בהנחה של 33-47% תלוי באיזו הצעה שרכשת בעבר.

האם אוכל לשלם עבור עסקת בלאק פריידי באמצעות ביטקוין?

אתה יכול לשלם בביטקוין כדי לקבל את עסקת ה- Black Friday אך לא מדף הנחיתה או ממרכז השליטה בחשבונך ישירות. אם מעולם לא השתמשת בשירות שלנו בעבר, עליך להירשם, עבור אל ההגדרות -> לוח מחוונים, לחץ על כפתור “הוסף זיכויים”, בחר ביטקוין כאמצעי התשלום שלך, הוסף סכום מספיק לקידום שתרצה לקבל והגש אותו. לאחר מכן, כשבוחרים מבצע, הזיכויים יוחלו אוטומטית.

מה אם אני לא רואה את העסקה השחורה של יום שישי בלוח המחוונים שלי?

נסה לרענן את הדף. אם אתה עדיין לא רואה את זה, צור קשר עם התמיכה.

כיצד מחושבים הנחות?

אחוזי ההנחה מבוססים על ההפרש בין מחיר מבצע ההנחה החודשי לבין המחיר החודשי הרגיל לכל תוכנית.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map