بهترین موتورهای جستجو خصوصی برای ناشناس ماندن


موتورهای جستجو یکی از بزرگترین نوآوری ها در دنیای اینترنت هستند. آنها اطلاعات موردنیاز خود را در عرض چند ثانیه به شما ارائه می دهند. آنها برنامه های رمزگذاری شده ای هستند که آنها را به یک درهای باز برای حملات سایبری تبدیل می کند. اگر حریم شخصی خود را نزدیک نگه دارید ، باید از یک موتور جستجوی ناشناس استفاده کنید.

موتورهای جستجو تحت عنوان محبوب در این عصر ، از نظر حفظ حریم خصوصی شما نیستند. دلیل این امر این است که آنها سابقه سابقه کاربر ، تنظیمات برگزیده ، ابرداده و زمان صرف شده کاربر را نگه می دارند. مطمئناً ، یک شخص هوشیار ناشناس ، نمی خواهد کسی آن اختیار را داشته باشد.

بهترین موتورهای جستجوی خصوصی برای ارائه بستر معرفی شده اند که از طریق آن کاربر می تواند اطلاعات را به طور ایمن در اختیار داشته باشد. یک کاربر اینترنت بدون ترس از پیگیری ، از طریق نوار جستجوی ناشناس ، پرس و جو را وارد می کند. این موتورهای جستجو تاریخچه کاربران را حفظ نمی کنند و هیچ یک از آنها را حفظ نمی کنند.

چرا نیاز به موتورهای جستجو خصوصی است?

موتورهای جستجو درباره کاربران خود چیزهای زیادی می دانند که شامل کوکی ها ، تاریخچه و نتایج پیش بینی شده نمونه هایی از اینکه موتور جستجوگر درباره کاربران خود چقدر می داند است. با دانستن تنظیمات برگزیده خود ، این کار سختی نیست که موتور جستجو شخصیت خود را کمرنگ کند و با پسندیدن و دوست داشتن شما آشنا شود.

چرا می خواهید کسی به جستجوی جستجوی شما بپردازد؟ در این دوره ، رازداری ارزش خود را دارد. برای فراهم کردن محیط ناشناس ، یک موتور جستجوی خصوصی به شما کمک می کند. به کمک آن ، ابرداده ، مکان و موارد برگزیده شما هرگز در وب فاش نمی شود.

12 بهترین موتور جستجوی خصوصی که شما را ردیابی نمی کنند

این موتورهای جستجو داده ها را از نشت به شخص ثالث ایمن می کنند و شما تحت رادار هکرها و snoopers داده ها قرار نمی گیرید. ما بهترین موتورهای جستجوی خصوصی را برای آن دسته از کاربرانی ذکر کرده ایم که نسبت به حضور آنلاین خود کمی تردید دارند.

1. DuckDuckGo

DuckDuckGo مشعل در بین موتورهای جستجوگر خصوصی است که جداسازی از ریختن داده یا هک کردن را انجام می دهد. از آن برای تهیه یک مرور ناشناس استفاده می شود. کاربر اینترنت می تواند به راحتی بدون ایجاد مزاحمت در تبلیغات ، نتایج را بدست آورد. سرورهای DuckDuckGo از ویژگی های شگفت انگیزی برخوردار هستند که می تواند برای کاربران اینترنت جذاب تر باشد.

DuckDuckGo حریم شخصی بالا پایان تاریخ اینترنت را تضمین می کند. این فضای آزاد برای ذخیره داده ها در ابر و قابلیت های موجود در ماشین های مختلف را فراهم می کند. همچنین ، این امکان را به کاربران می دهد تا “تنظیمات” مکانی را که ردیابی اتصال به اینترنت را غیرفعال می کند ، تغییر دهند.

2. BitClave

Bitclave یکی دیگر از موارد اضافه شده در دسته موتورهای جستجو ناشناس است که فقط با یک هدف ساخته شده است. برای محافظت از فعالیت آنلاین خود این یک موتور جستجو غیر متمرکز است که در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند اطلاعاتی را که می توانند در اختیار تبلیغ کنندگان خود قرار دهند ، انتخاب کنند.

از آنجا که مستقیماً با تبلیغ کننده ارتباط برقرار می کنید ، حملات میان وجهی غیرممکن است. خلاصه اینکه ، ناشناس بودن شما برای آنها با ارزش است و آنها رابط کاربری دوستانه ای را برای شما فراهم می کنند. امن ، ایمن و دوستانه ، Bitclave تمام راه!

3. StartPage

StartPage مانند نام آن ساده نیست ، بلکه بهترین موتور جستجوی خصوصی محسوب می شود که نتایج ناشناس را نمایه می کند. StartPage رابطی را نشان می دهد که ورودی را می گیرد و نتایج را نشان می دهد. حال ، انسجام موجود در باطن برای ایمن ساختن شما یا اطلاعات شما چیست?

با گرفتن ورودی ، عملکردهای StartPage را انجام می دهند اما از آدرس IP واقعی شما برای جمع آوری داده ها استفاده نمی کنید. این آدرس را هنگام جستجو تغییر می دهد زیرا هیچ کس نمی تواند تاریخچه مرور را به کاربر نزدیک کند.

4. ولفرام | آلفا

Wolfram Alpha پیشگام در گروه موتورهای جستجوگر خصوصی است که کاربر را با نتایج معتبر تسهیل می کند. این شامل چند دسته مربوط به محاسبات ، الگوریتم ها ، تکنیک ها است. از ورودی مناسب استفاده می کند ، نتیجه را از این دسته ها جستجو می کند و با ارائه اطلاعات معتبر باعث رضایت کاربر می شود.

گرچه ، ولفرام آلفا با حفظ امنیت آمار خود توسط نیروی سوم ، که در تلاش برای نتیجه گیری نتایج منظم هستند ، به کاربران اینترنت اعتماد می کند. برای جلوگیری از این تخلف ، از Wolfram Alpha استفاده می شود زیرا دسترسی غیرمجاز را مسدود می کند.

5- هالبی

Hulbee یک موتور جستجوی ناشناس است که علاوه بر اینکه هیچ اثری از آن باقی نمی ماند ، با موقعیت مکانی کاربر زحمت نمی کشد. این کارآمد است و تجزیه و تحلیل از فعالیت بازدید کننده آنها را نگه نمی دارد. علاوه بر این ، حتی پس از عدم ردیابی ، به کاربر امکان می دهد فعالیت آنلاین خود را حذف کند.

علاوه بر این ، حتی پس از عدم ردیابی ، به کاربر امکان می دهد فعالیت های اینترنتی خود را حذف کند. این کمک می کند تا هیچ اثری از نتیجه جستجو نباشد. این ویژگی بهتر است که در موتور جستجو نسبت به سایرین جستجو کنید. علاوه بر جذابیت آن ، کاربران می توانند محلی برای ترجیح جستجوی آنلاین محلی را انتخاب کنند.

6. Qwant

Qwant یک موتور جستجوی خصوصی برتر است که در فرانسه واقع شده است. این عملیات در سال 2013 آغاز شد و از آنجایی که در مرز اروپا است ، از سازگاری شدید GDPR پیروی می کند. موتور جستجوگر در صفحه درباره این مطلب اظهار کرده است که هیچ علاقه ای به توجه کاربران به تبلیغات با توجه به جستجوهای خود ندارد.

قول می دهد از حریم کاربران کاربران خود محافظت کند. Qwant یک پناهگاه از صلاحیت اتحاد پنج و نه اتحادیه چشم و لازم آن را ارائه می دهد. حریم خصوصی شما را از نظر نظارت جمعی به خطر نیاندازید. بنابراین ، اگر می خواهید جستجوی آنلاین خود را از چشم مهجور شروع کنید ، Qwant را نصب کنید و لذت ببرید!

7. رمزگذاری کنید

مانند بسیاری از موتورهای جستجو ناشناس که شرح داده شده اند ، Search Encrypt نمایش داده شد که کاربر از آن استفاده می کند. این موتور جستجوگر از رمزگذاری SSL استفاده می کند و براساس معیارهای صلاحیت برتر برای اهداف امنیتی است.

وقتی یک جلسه را تمام می کنید ، جلسات قبلی به طور خودکار حذف می شوند ، هیچ اثری از آن باقی نمی ماند. حتی دستگاه شما نمی تواند از جستجوی شما انجام دهد. ویژگی منحصر به فرد Search Encrypt که آن را به عنوان بهترین موتور جستجو تبدیل می کند ، نحوه ارائه یک بستر امن است.

این حفظ حریم خصوصی به عنوان اصلی ترین کار خود محسوب می شود و نمایه ای از شما ایجاد نمی کند. این ویژگی در این عصر دیجیتالی امری ضروری است به عنوان نادر برای موتور جستجو یک پروفایل قابل تصور که اطلاعات شما در آن قرار گرفته باشد. چرا شما را به طور کامل ناشناس برای جستجوهای آنلاین نگه دارید به همین دلیل Search Encrypt وجود دارد.

8. اسكوبو

Oscobo با هدف تنها برای محافظت از ناشناس بودن کاربر در حین جستجو توسعه داده شد. برخلاف موتورهای جستجوگر محبوب ، اسكوبو به دلیل ظرفیت عدم ردیابی اطلاعات كاربر ، به دلیل داشتن ظرفیت پیگیری اطلاعات کاربر ، می تواند بهترین موتور جستجوی خصوصی باشد. همانطور که قبلاً گفته شد ، این اطلاعات را ردیابی نمی کند و هیچ اطلاعاتی را ذخیره نمی کند.

یکی دیگر از کاربردهای خوب برای پناهجویان حفظ حریم خصوصی این است که اسکوبو اجازه نمی دهد شخص ثالث کنترل اطلاعات سوءاستفاده یا سوءاستفاده از اطلاعات مشتری را انجام دهد. این موتور جستجو کاملاً سؤالات جستجو را رمزگذاری می کند و هیچ کس قادر به رهگیری آنها نیست. بدون شخص ثالث ، بدون ردیاب ، منتظر چه چیزی هستید?

9. ییپی

این بهترین موتور جستجوی ناشناس ، حریم خصوصی کاربر را در صدر اولویت های خود قرار می دهد. یکی از ویژگی های موتور جستجوی Yippy دور انداختن نتایج است که به عنوان نامناسب تلقی می شوند. در Yippy ، می توانید محتوا را مطابق میل خود تحت عنوان اخبار ، گرایش و غیره تغییر دهید.

Yippy وقتی به دنبال فرار از ISP و نظارت دولت هستید ، مفید است. بنابراین ، اگر به دنبال سوابقی هستید که توسط موتورهای جستجو معمولی بازیابی نشده است ، Yippy را امتحان کنید. برای جستجوی محتوای محدود در شبکه جهانی وب ، Yippy حرکت شماست!

10. گیگابلاست

گیگابلاست بیش از میلیارد ها وب سایت / صفحه وب را در اختیار شما قرار می دهد و شما را با اطلاعات فوری تسهیل می کند. این حضور آنلاین شما را ردیابی نمی کند و به عنوان بهترین موتور جستجوی خصوصی در بین بازیکنان بزرگ شناخته می شود.

این موتور جستجوگر امکانات و سفارشی سازی های اضافی را ارائه می دهد. آنها به یک کاربر در جستجوی عبارت کمک می کنند ، و بین برنامه های افزودنی فایل و نتایج به زبان های مختلف تمایز قائل می شوند. Gigablast جستجوی کاملاً ناشناس خود را از تبلیغ کنندگان و پرتاب کنندگان هرزنامه به شما می دهد.

11. جستجوی را قطع کنید

قطع ارتباط موتور جستجوگر خصوصی به شما کمک می کند تا از آن وب سایت ها یا رابط هایی که حق ردیابی ردپای شما را دارند جدا شوید. در اصل ، آن سایت هایی را که می توانند برای کسانی که از اشتراک اطلاعات شخصی خود می ترسند ، ردیابی می کند.

قطع اتصال ابتدا پرس و جو را انجام می دهد و شما را به نتایج مورد نظر نشان می دهد و همزمان پیام های جانبی را به شما نشان می دهد. توضیحات در مورد آن صفحات وب نمایش داده می شود که برای حفظ سوابق شما در نظر گرفته شده است و به طور خاص شما را از این شبکه ها جدا می کند که خطر ذخیره سوابق را دارند.

12. متاگر

MetaGer شما را قادر می سازد بدون جستجوی نمایش داده شده ، جستجوهای خصوصی انجام دهید. هیچ اثری از آن باقی نمانده است و همچنین با سرور پروکسی همراه می شود ، بنابراین می توانید پیوندها را به صورت خصوصی باز کنید. این موتور جستجوی ناشناس به شما کمک می کند تا آدرس IP خود را از وب سایتهایی که به آنها وارد سیستم شده اید مخفی کنید. نه کلمات کلیدی شما ردیابی می شوند.

تبلیغ کنندگان و شرکت های وابسته به شخص ثالث از حضور آنلاین شما خسته نمی شوند. تبلیغات با تجربه گشت و گذار در شما تداخلی ندارند و شما در برابر حملات سایبری محافظت می شوید. فقط یک اشکال وجود دارد که زبان پیش فرض آلمانی است.

کلمات نهایی

نیاز به بهترین موتورهای جستجو خصوصی در سنی که نفس می کشیم وجود دارد. تقریباً هر موتور جستجوی محبوب پیگیری حضور آنلاین شما را نگه می دارد و شما آن را نمی خواهید. تبلیغ کنندگان ، اسپم ها ، در میان تمام حملات سایبری در اینترنت ، باید از شر آنها خلاص شوید.

ویژگی های منحصر به فرد موتورهای جستجو ناشناس برای شما باز شده است. هر موتور جستجو را از بیرون آزمایش کنید و شکی نیست که فعالیت آنلاین شما دخالت می کند. نمایش داده های آنلاین شما ردیابی و ذخیره نمی شوند ، بنابراین تعریف خصوصی را برای شما تعریف می کنند. مبارک خصوصی در جستجوی همه!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me