Amazon Ring در حال اختراع دوباره وضعیت نظارت است

شرکت های اینترنتی قبلاً همه اقدامات شما را به صورت آنلاین دنبال می کنند: اکنون آنها با نیروی انتظامی همکاری می کنند تا همان سطح نظارت را به دنیای فیزیکی برسانند. آمازون رینگ ، خالق یک درب مجهز به دوربین محبوب ، با صدها اداره پلیس در سراسر ایالات متحده همکاری های پنهانی را آغاز کرده است. این توافق نامه ها اغلب به مأمورین پلیس نیاز دارند تا دستگاه های حلقه آمازون را در جوامع خود تبلیغ کرده و به ادارات پلیس اجازه دهند به فیلم های ضبط شده توسط کاربران محلی حلقه بدون نیاز به حکم اجازه دسترسی دهند..


در این پست به بررسی پتانسیل پلیس و شرکتها برای سوءاستفاده از نظارت حلقه می پردازیم. این امر زمینه را برای شکل های جدید نظارت گسترده فراهم کرده است ، ادارات پلیس را به تیم های فروش آمازون تبدیل کرده و این انتظار را تقویت می کند که شما همیشه تحت نظارت و نظارت خود باشید..

این مقاله بخشی از پوشش مداوم ما در مورد حفظ حریم خصوصی و نظارت است. می توانید داستانهای بیشتری مانند این را در بخش حریم خصوصی وبلاگ ما بخوانید.

چگونه رینگ وارد بازی اجرای قانون شد

رینگ یک شرکت امنیتی منزل هوشمند است که آمازون در فوریه 2018 با حدود 800 میلیون دلار به دست آورد. محصول اصلی شرکت Ring Video Doorbell است. از یک سنسور حرکت برای فعال کردن یک دوربین با کیفیت بالا استفاده می کند ، که فید آن را به یک برنامه تلفن همراه در تلفن هوشمند صاحب خانه منتقل می کند. درب هوشمند هوشمند همچنین دارای میکروفونی است که صاحبان خانه می توانند از آن برای تعامل با هر کس که در نزدیکی درب است استفاده کنند. رینگ انواع دیگر دوربین های امنیتی را نیز به فروش می رساند.

در سال 2018 ، Ring برنامه Neighbors خود را راه اندازی کرد. این اجازه می دهد تا میلیون ها کاربر از حلقه به پیوستن به شبکه های اجتماعی بیش از حد در جایی که می توانند گزارش دهند جرائم ، اطلاعات جمع آوری اطلاعات در مورد رویدادهای مشکوک و فیلم های ضبط شده توسط دستگاه های Ring با همسایگان خود به اشتراک بگذارند. علاوه بر پیوند دادن کاربران حلقه با یکدیگر ، برنامه Neighbors به ​​ادارات پلیس محلی اجازه می دهد تا به شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنند ، جایی که می توانند به بحث های عمومی دسترسی پیدا کنند و فیلم های مشترک را جمع کنند. مأموران پلیس می توانند با همه افراد در برنامه همسایگان که در صلاحیت آنها هستند گفتگو و تعامل کنند.

آمازون با ارائه دستگاه های رایگان و پرتاب مهمانی ها برای افسران پلیس ، برای پیروزی در بخش های پلیس بسیار تلاش کرده است. در عوض ، رینگ ادارات پلیس را به شریک زندگی با آمازون دعوت می کند تا به “پرتال محله اجرای قانون” رینگ دسترسی پیدا کنند ، که به افسران اجازه می دهد تا از نقشه تعاملی برای درخواست فیلم های ضبط شده توسط دستگاه های حلقه از زمان و منطقه خاص استفاده کنند. بیش از 700 نیروی پلیس در سراسر ایالات متحده وارد این همکاری شده اند.

در اینجا نقشه تمام همکاری های حلقه با ادارات پلیس محلی است. می توانید جزئیات بیشتری را در Google Maps کشف کنید.

ماموران برای درخواست این فیلم نیازی به حکم ندارند. آنها فقط قبل از مشاهده آن به مجوز کاربر حلقه احتیاج دارند.

مأموران پلیس می توانند درخواست های عمده ای را برای هر فیلم ضبط شده توسط دستگاه حلقه در یک منطقه خاص در یک بازه زمانی مشخص انجام دهند. Ring یک ایمیل خودکار را برای هر کاربر حلقه که دستگاهی در آن منطقه دارد ارسال می کند. کاربران حلقه آزاد هستند تا این درخواست های اجرای قانون را رد کنند و می توانند در آینده از دریافت درخواست های مشابه لغو شوند. با این حال ، آمازون با پلیس راهنمایی کرده است که چگونه مردم را ترغیب به اشتراک گذاری فیلم کند.

در اینجا ایمیل زنگ درخواست پلیس پلیس برای کاربران ارسال شده است. به تفاوت بین دکمه بزرگ “اشتراک اکنون” و پیوند “لطفاً مشترک شوید” توجه کنید. همچنین: “اگر می خواهید محله خود را ایمن تر کنید ، این یک فرصت عالی است.” (چه کسی می تواند بگوید نه؟) https://t.co/db4w8nDzey pic.twitter.com/Rv8ffccR2R

– درو هارول (drewharwell) 28 آگوست 2019

“آیا می خواهید یک حلقه بخرید؟”

در اینجا جایی است که این داستان ناراحت کننده تر می شود. آمازون پلیس را ترغیب می کند تا از رسانه های اجتماعی ، جلسات شهربازی و سایر فعالیت های ارتباطی استفاده کنند تا شهروندان را به سمت خرید و استفاده از حلقه سوق دهند. آمازون اغلب در قراردادهای مشارکت خود به صراحت نیاز به تبلیغ فعال محصولات حلقه و برنامه همسایگان دارد.

علاوه بر این ، بخش های پلیس که با آمازون شریک هستند ممکن است بدون اینکه به آمازون فرصتی برای بررسی و تجدید نظر در بیانیه بدهند ، علناً در مورد دستگاه های Ring یا برنامه همسایگان صحبت نکنند. این کنترل از اطلاعیه های مطبوعاتی گرفته تا نحوه تفسیر افسران پلیس در مورد پست های شهروندان در رسانه های اجتماعی گسترش می یابد. در یک مثال ، رینگ مأموریت را برای صحبت از محصولات خود از کلمه “نظارت” منع کرد.

به نظر می رسد تبدیل کارمندان دولتی به فروشندگان آمازون و دادن آمازون به قدرت نوشتن سخنانشان به نظر می رسد که نقض آشکار اعتماد عمومی و سوءاستفاده از پول مالیات دهندگان است. اما برای وخیم تر شدن امور ، همه این توافق نامه ها شامل بندهای محرمانه بودن هستند که مانع از یادگیری بیشتر مردم در مورد تعامل ادارات پلیس و آمازون می شود..

ایجاد شبکه نظارتی

یکی از بزرگترین مشکلات حلقه این است که وقتی شرکت تصویر شما را ضبط می کند ، دیگر کنترل شما نیست. این مشکلی است مشابه آنچه اتفاق می افتد هر زمان که تصویری از خودتان در اینترنت قرار دهید. به جز رینگ ، بدون رضایت شما اتفاق می افتد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک خانه قدم بزنید.

از آنجا که پلیس نیازی به حکم ندارد ، مشارکتهای حلقه وسیله نقلیه ایده آل برای جمع آوری مقادیر گسترده فیلم های ویدئویی است. نیروهای پلیس می توانند فیلم ها را به طور نامحدود نگه دارند ، حتی اگر معلوم شود که به تحقیقات مربوط نمی شوند. پس از جمع آوری این فیلم ، ادارات پلیس می توانند آن را با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره تجزیه و تحلیل کرده یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارند ، از جمله سایر دستگاه های اجرای قانون ، بدون ارائه مدارکی در مورد جرم.

پلیس تنها کسانی نیستند که از فیلم های نظارتی استفاده می کنند. آمازون از آنها برای فروش رینگ استفاده می کند. در ژوئن سال 2019 ، آمازون آگهی هایی را در فیس بوک منتشر کرد که نشان می دهد عکس هایی غیرقابل تحمل از افرادی که کاربران دیگر آنها را به جرایم متهم کرده اند.

آیا حلقه / آمازون مجاز است از چهره افرادی که مظنون به انجام آنها جرائمی هستند ، در تبلیغات استفاده کنید؟ به خصوص با توجه به اینکه رضایت نداده اند یا محکوم شده اند یا هر چیز دیگری. به نظر می رسد درست نیست pic.twitter.com/a6SnOGT5dl

– jon hendren (fart) 4 ژوئن 2019

وقتی افراد شروع به سؤال كردند كه آیا این تبلیغات نقض حریم خصوصی است ، Buzzfeed اقدام به حفاری كرد و كشف كرد كه کاربران حلقه “به حلقه و مجوزهای آن اعطا می كنند ، حقوق نامحدود ، غیرقابل برگشت ، كامل با حقوق و بدون حق امتیاز از حق حقوقی ، دائمی در سراسر جهان برای سوء استفاده از مطالب مشترك هر هدف. ” در اصل ، آمازون می تواند از فیلم هایی استفاده کند که منظور از آن برای محافظت از محلات برای منافع مالی خود بوده است و آنچه را که با این افراد در فیلم ایجاد می شود به اشتراک نگذاشته است..

و فقط در صورت توانمند سازی دولت با شبکه نظارت گسترده کافی نبود ، بنیاد الکترونیکی Frontier دریافت که برنامه Ring با ردیاب های شخص ثالث بسته شده است که اطلاعات شناسایی شخصی را با شرکت های بازاریابی به اشتراک می گذارند. برنامه نام کاربر ، آدرس های IP و داده های حسگر را به همراه سایر اطلاعات حساس به اشتراک می گذارد.

به طور خلاصه ، رینگ از تمایل ما برای ایمنی (و ترس از طرف دیگر) برای ساختن یک شبکه نظارتی در سطح کشور برای سودآوری سوء استفاده کرده است.

در آمازون ،ProfFerguson می گوید: “اگر می خواستید یک وضعیت نظارتی کامل ایجاد کنید ، می بایست در هر خانه ضبط صدا داشته باشید ، دوربین هایی در هر درب (و) شبکه ای از خبره ها که به شما می گویند چه اتفاقی می افتد … ما ایجاد کرده ایم Dystopia Prime b / c ، خیلی راحت و راحت است “

– درو هارول (drewharwell) 28 آگوست 2019

گسترش نظارت را متوقف کنید

آمازون می داند که حلقه حمله به حریم خصوصی همه است. در اعلامیه حریم خصوصی Ring چنین می گوید: “ضبط ، ضبط یا به اشتراک گذاری محتوای ویدیویی یا صوتی که شامل افراد دیگر می شود ، یا گرفتن اطلاعات ویژگی های چهره افراد دیگر (sic) ممکن است بر حقوق حریم خصوصی آنها تأثیر بگذارد.”

برای افرادی که قصد خرید حلقه را دارند ، پیشنهاد می کنیم گزینه های دیگر مدار بسته را بررسی کنید. برای کاربران فعلی حلقه ، سعی کنید دوربین خود را طوری تنظیم کنید که در خیابان عمومی روبرو نشود و فقط به املاک شما نگاه کند.

در پروتون ، ما معتقدیم كه نظارت مستمر افراد را از داشتن فضایی برای تفكر و توسعه منع می كند. این یک نوع کنترل ظریف و ناعادلانه است که حق حریم شخصی لازم برای یک جامعه دموکراتیک را تضعیف می کند. درهای حلقه ای یک راحتی عالی هستند ، اما آنها از حقوق حریم خصوصی ما محافظت نمی کنند. مردم باید آزاد باشند که بدون ترس از ثبت اقداماتشان – و احتمالاً غلط بودن در محله خود ، قدم بزنند.

توافق های پنهانی حلقه با ادارات پلیس و رویکرد دراگون به نظارت تصویری اعتماد اعضای جامعه را به پلیس و همسایگانشان تضعیف می کند. این نوع دقیق نظارت است که ما با آن مخالفیم.

ما برای حفظ حریم شخصی و آزادی ، چه از طریق اینترنت و چه از طریق آن ، دست از جنگ نخواهیم گرفت.

با احترام,
تیم ProtonVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me