نقد و بررسی Surfshark

Surfshark یک ورودی جدید در بخش شلوغ ارائه دهندگان شبکه های مجازی خصوصی است و ثابت کرده است که در بین طرفداران HBO GO ، Netflix ، Hulu ، YouTube و بسیاری از سیستم عاملهای جریان بسیار محبوب است..


همانطور که اغلب وقتی یک ارائه دهنده VPN جدید وارد بازار می شود ، کارخانه اعتیاد به مواد مخدره اطراف Surfshark اتفاق افتاده است. برخی از مردم آن را بهترین سرویس VPN می نامند, یا حداقل یکی از آنها که به زودی می تواند NordVPN را به عنوان پادشاه رفع انسداد Netflix تشخیص دهد.

این بررسی Surfshark به ویژگی های مختلف ارائه شده توسط این راه حل جدید VPN ، از جمله جوانب مثبت و منفی و همچنین پروتکل های اصلی Surfshark VPN ، امنیت ، رمزنگاری ، قابلیت رفع انسداد Netflix و ویژگی های خاص می پردازد..

بررسی اجمالی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده:بسیار آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم:کاملاً بدون ورود به سیستم
اندازه سرور:1040+ سرور
توزیع سرور:61 کشور (و شمارش)
پشتیبانی:24/7 چت زنده
تورنت:مجاز
جریان:مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری:OpenVPN ، IPSec & IKEv2؛ AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی:جزایر ویرجین انگلیس
قیمت:1.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی:https://surfshark.com

یک کوسه جدید در شهر وجود دارد

اولین چیزی که با Surfshark از آب بیرون می رود این است که این یک تازه وارد نسبی است ، اما این به سختی در بخش VPN مطرح می شود زیرا بازیکنان جدید هر چند ماه یکبار به وجود می آیند. از اکتبر سال 2019 ، Surfshark تقریباً حدود یک سال است که فعال است ، اما در حال ساخت است موج در آبهای VPN.

آرم Surfark

به عنوان یک شرکت فناوری, Surfshark یک بومی کارائیب است. در جزایر ویرجین آفتابی انگلیس ، به طور خاص در Tortola ، غرب پورتوریکو واقع شده است.

اگرچه جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) وابستگی انگلستان است ، قوانین و دادگاههای محلی آنها چنین است مستقل از نظر قانونی؛ از نظر قانون شرکت ، تجارت ، تجارت و قوانین حفظ حریم خصوصی ، این حوزه قضایی در راستای ارائه حداکثر محرمانه بودن و عدم نیاز به شرکتها برای حفظ اطلاعات الکترونیکی است.

مشابه املاک و مستغلات, مکان همه چیز در دنیای VPN است, و Surfshark باید خوشحال از شنا در آبهای قانونی BVI تا زمانی که قانونگذاران به حفظ حریم شخصی الکترونیکی افراد و شرکتهایی که در آن تجارت می کنند ادامه دهند. از آنجا که ما در حال بحث در مورد امنیت قضایی هستیم ، لازم به ذکر است که Surfshark به عملی که به عنوان قناری ضمانت شناخته می شود ، پایبند است و تاکنون آواز نمی خواند.

این یک دکترین شفافیت است که بسیاری از شرکت ها قادر به اتخاذ آن نیستند مگر اینکه یک تیم حقوقی قوی در پشت سر خود داشته باشند. در اصل ، یک قناری با ضمانت به Surfshark اجازه می دهد که اگر به این شرکت دستور داده شده است برای وادار کردن اطلاعات در مورد مشتریان خود اقدام به فرار کند. از اواخر آوریل 2019, قناری ضمانت در Surfshark ساکت است.

ویژگی های اساسی Surfshark

هیچ بررسی Surfshark بدون بازدید سریع از ویژگی های آن کامل نخواهد بود ، و بسیاری از آنها در بین بهترین ارائه دهندگان VPN استاندارد هستند. در مورد باز کردن انسداد بزرگ سه در جریان – به معنای Netflix ، Hulu و iPlayer بی بی سی ، Surfshark همانند رقبای اصلی خود با سرعت عمل می کند و این ثابت شده است که یک نقطه فروش عمده است..

نمودار netflix با vpn

طبیعتا ، یک بازار جهانی جهانی از کاربران اینترنت وجود دارد که بیش از تماشای “Game of Thrones” یا مجموعه های مختلف طنز Marvel در Netflix ، به راه حل های VPN احتیاج دارند و Surfshark نیز به دنبال این کاربران است..

پروتکل Surfshark VPN به طور پیش فرض در مورد تونل سازی IKEv2 / IPSec با رمزگذاری AES 256 بیتی. پروتکل Internet Key Exchange توسط سایر ارائه دهندگان برتر VPN برای اطمینان از حفظ حریم شخصی و امنیت برای کلیه کاربران بخصوص کسانی که از طریق دستگاه های iOS مانند iPhone و iPad به اینترنت دسترسی دارند با VPN استفاده می شود..

این بدان معنی نیست که شما با IKEv2 / IPsec گیر کرده اید. همیشه می توانید به استاندارد طلای پروتکل های VPN تغییر دهید, پروتکل OpenVPN. تونل های VPN با اجرا شده اند هش احراز هویت SHA512 و 2048 بیتی تبادل کلید DHE-RSA برای حداکثر امنیت.

رابط برنامه و سیستم عامل سازگاری

رابط برنامه بسیار کاربر پسند است و می توان VPN را در عرض چند ثانیه خاموش یا خاموش کرد ، Surfshark با طعم های مختلفی از جمله macOS ، Linux ، Windows ، iOS ، Android ، Xbox ، PlayStation ، Fire TV و Apple TV به بازار عرضه می شود..

Surfshark VPN OS سازگار

کاربران اینترنت که به مرورگرهای Google Chrome و Firefox می چسبند ، می توانند پسوند Surfshark را نصب کنند ، اما باید در نظر داشته باشند که محافظت از آنها خواهد بود محدود به این برنامه ها است. برای ایمن تر کردن مرور ، همیشه بهتر است Surfshark را به عنوان یک برنامه سیستم عامل یا بهتر از این ، مستقیماً روی روتر خود نصب کنید..

Surfshark سازگاری روتر را با سیستم عامل زیر ارائه می دهد:

 • سیستم عامل DD-WRT
 • سیستم عامل گوجه فرنگی
 • سیستم عامل Asus

در صورت نیاز به راهنمایی در نصب ، می توانید راهنمای آنها را بررسی کنید: نحوه راه اندازی روتر با Surfshark.

ویژگی های پیشرفته Surfshark

بدون رمزگذاری مناسب داده ها ، حتی یک سیستم امنیتی خانگی یا یک مدیر رمز عبور می توانند بی فایده باشند.

خوشبختانه ، پروتکل های رمزگذاری Surfshark از AOL 256-bit Galois / Counter Mode پیروی می کنند ، به این معنی که حتی اگر آژانس امنیت ملی ایالات متحده حمله شخصی به وسط کامپیوتر شما را انجام دهد ، تکنسین های آنها را کاملاً مورد استفاده قرار می دهد چند دهه استفاده از ابر رایانه برای رمزگشایی داده های رهگیری شده آنها.

ویژگی های Surfshark

همراه با رمزگذاری پیشرفته Surfshark ، این راه حل VPN همچنین بسیاری از ویژگیهای پیشرفته دیگر را ارائه می دهد:

 • حالت MultiHop, که در اصل به کاربران امکان می دهد از طریق چندین سرور به طور همزمان وصل شوند. این بسیار مفید برای وبلاگ نویسان سیاسی و روزنامه نگاران تحقیق است که برای محافظت از تجارت و هویت منابع خود باید از نقاشی دیجیتال خود استفاده کنند..
 • حالت استتار هرگونه فعالیت VPN را از ارائه دهندگان خدمات اینترنت شما پنهان می کند. این بدان معناست که در وهله اول کسی متوجه نمی شود که از VPN استفاده می کنید. حالت استتار به ویژه در ایالات متحده مفید است ، جایی که سازمان های اجرای قانون و تیم های حقوقی شرکت ها به طور مداوم ISP ها را برای اطلاعات در مورد کاربرانی که از طریق VPN ها متصل می شوند ، در حال تکان دادن می کنند..
 • حالت NoBorder ویژگی هایی برای کاربرانی است که تنها امید آنها به اینترنت از طریق شبکه محدود کننده است. این اغلب در PRC و حوزه های قضایی خاصی در خاورمیانه اتفاق می افتد ، جایی که حالت NoB مرزها به شدت مورد تشویق قرار می گیرد.
 • CleanWeb یک حالت مرور است که تبلیغات ، ردیابی کوکی ها و کد JavaScript مخرب را مسدود می کند که فقط به دنبال ردیابی رفتار آنلاین کاربران اینترنت است.
 • وایتلیستر شما را قادر می سازد وب سایت های خاصی را انتخاب کنید که باید خارج از حوزه یک VPN به آنها دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، ممکن است شما بخواهید در حالی که به یک سرور روسی متصل هستید ، جلسه بانکی اینترنتی را شروع کنید ، مگر اینکه به بانک اطلاع داده باشید که برای چند روز به مسکو سفر خواهید کرد. وقتی URL ها را در لیست سفید قرار می دهید ، دیگر لازم نیست Surfshark را خاموش کنید. با این وجود ، یک ویژگی kill-switch نیز وجود دارد که باید کاملاً از اینترنت جدا شوید و فقط با یک کلیک یا شیر باید در صورت وجود نگرانی های امنیتی.

ممیزی های مستقل ممکن است ویژگی هایی با قابلیت استفاده نهایی کاربر در ذهن نباشند ، اما به معنای ایجاد آرامش به مشترکان بسیار مهم هستند. همه ارائه دهندگان راه حل های VPN به یک ممیزی مستقل ارائه نخواهند شد که ادعای بازاریابی در مورد عدم وجود DNS یا آدرس IP را پشتیبان گیری کند ، اما Surfshark این قدم را برداشت.

عبور از یک ممیزی مستقل نشانه محکمی است مبنی بر اینکه این شرکتی است که قصد دارد تا حد امکان در تجارت بماند و این دلیل دیگری است که Surfshark صحبت از شهر VPN در سال 2020 است..

دسترسی نامحدود به VPN برای همه دستگاه های شما

این ویژگی ویژه ای است که احتمالاً علی رغم زمان نسبتاً کوتاه آن در بازار VPN ، سرفیس فرنگی را افزایش داده است. رفتن به مه 2019, هیچ محدودیتی برای تعداد دستگاههایی که می توانید Surfshark را در آن نصب کنید وجود ندارد.

اگر Sony PlayStation ، MacBook ، تلفن هوشمند Android ، iPad ، Apple TV و ویندوز رایانه شخصی دارید ، همه آنها می توانند در اشتراک Surfshark شما وارد شوند..

Surfshark UI multiplatform UI

اگر همه دستگاه های شما از طریق همان شبکه Wi-Fi در خانه شما متصل شوند ، با نصب Surfshark روی روتر می توان از آنها محافظت کرد ، اما هیچ محدودیتی در مورد تعداد اتصالات رمزگذاری و امن وجود نخواهد داشت..

حتی محبوب ترین و پیشرفته ترین راه حل های VPN در بازار تعداد اتصالات دستگاه را محدود می کند ، اما Surfshark تصمیم گرفته است تا در این زمینه مسیر دیگری را طی کند.

فقط زمان خواهد گفت که آیا این ویژگی در آینده ارائه خواهد شد یا خیر. امیدوارم که مشترکان اولی یا حداقل آنها پدربزرگ شوند ، که این یک ژست خوب است. در اين لحظه – فعلا, گرفتن اشتراک طولانی مدت Surfshark یک گزینه هوشمندانه است اگر می خواهید از بسیاری از دستگاه ها محافظت کنید.

اشتراک گذاری فایل و تورنت

بار دیگر ، انتخاب صلاحیت عاملی است که تعیین می کند آیا ارائه دهنده خدمات VPN می تواند با اطمینان از درخواست اطلاعات مربوط به کاربرانی که از شبکه های به اشتراک گذاری فایل همتا یا برنامه های مشابه مانند BitTorrent استفاده می کنند ، چشم پوشی کند..

اگر نگران هستید که ISP شما از فعالیت های torrent (که متأسفانه در کانادا بسیار رایج است) اخراج شود ، حتماً این موارد را فعال کنید ویژگی Whitelister برای پنهان کردن ردپای VPN شما.

Surfshark می بالد بیش از 800 سرویس برای به اشتراک گذاری فایل P2P و تورنت بهینه شده است در 50 کشور مختلف در 6 قاره مختلف گسترش یافته است. می توانید از بارگیری و اشتراک گذاری فایل ها در حالی که توسط سرویس DNS خصوصی و فناوری حفاظت از نشت آنها ساخته شده لذت ببرید.

نمودار حفاظت از VPN در تورنت

همچنین لازم به ذکر است که در جزایر ویرجین بریتانیا هیچ قانونی شبیه به بیل قدرتهای تحقیقاتی انگلستان وجود ندارد ، این بدان معنی است که نظارت بر فعالیت مشتری Surfshark می تواند یک مقصر برای قوه مقننه باشد حتی در مواردی که کاربران اینترنتی در حال به اشتراک گذاری دیجیتال هستند فایل ها.

اساساً هیچ قانونی برای فعالیت مشتری وجود ندارد. حتی با وجود آن ، پادمان هایی در فناوری آنها ساخته شده است. شما در فهرست هر سایت تورنت و بارگیری هر پرونده مورد نیاز خود مطمئن هستید.

جریان Netflix و HBO

در زمانی که شبکه های تلویزیونی در حال تجدیدنظر در مدل ها و استراتژی های تجاری خود برای مقاومت در برابر انقلاب جریان فیلمبرداری دیجیتال ، به نظر می رسد شرکت هایی مانند HBO همه کارها را به درستی انجام می دهند.

یکی از سریال های پر مخاطب در دوره برنامه نویسی کابل اصلی “بازی تاج و تخت” بوده است و فصل آخر این داستان فانتزی خشن بیش از یک میلیارد بازدید کننده از سراسر جهان را به خود جلب کرده است..

Surfshark Netflixبیایید بگوییم که شما در یک بسته کابل چند کاناله HBO در خانه در داکوتای شمالی مشترک هستید. این به شما امکان دسترسی به HBO GO را می دهد ، اما اگر به خارج از ایالات متحده سفر می کنید ممکن است از یادگیری این موضوع شگفت زده شوید برنامه وب یا در برخی از کشورها مسدود شده است و یا فهرست ویدیویی برنامه های بسیاری را شامل نمی شود مانند “بازی تاج و تخت” معروف جهانی.

اگر اشتراکی در Surfshark VPN دارید ، از دست دادن قسمت های آخر “بازی تاج و تخت” یا گرفتن فصل های قبلی چیزی نیست که باید نگران آن باشید. در کنار HBO ، Surfshark هم اکنون به عنوان یکی از بهترین VPN ها برای Netflix نیز در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که از آنجا که Surfshark فقط چند ماه است که وجود دارد ، ما در ارتباط با Netflix US با مشکلی روبرو نشده ایم. به نظر می رسد که Netflix نتوانسته است فناوری خود را برای دور زدن بلوک های ژئو سد کند. درست مثل هر چیز ، فقط زمان خواهد ماند که آیا این دوام خواهد داشت یا خیر. اما تاکنون جریان بی سیم بوده است.

خط مشی ورود به سیستم

خیلی راحت است که چنین شرکت جدید VPN در مسیر درست شروع کند. در حالی که اکثر ارائه دهندگان VPN میزان استفاده شما ، تاریخچه و وب سایتهایی را که بازدید می کنید ، ثبت می کنند ، Surfshark خود را از بسته جدا می کند و هیچ آدرس IP وارد نمی شود, تاریخچه مرور ، اطلاعات جلسه ، پهنای باند استفاده شده ، تمبرهای زمان اتصال ، ترافیک شبکه و سایر اطلاعات کاربر.

خط مشی رازداری Surfshark

قیمت گذاری Surfshark

هنگامی که به قیمت گذاری اشتراک می پردازیم ، در حال حاضر بسیار مناسب است زیرا این سرویس نسبتاً جدید است ، بنابراین ممکن است بخواهید اکنون از قیمت گذاری مقدماتی استفاده کنید.

می توانید مشترک شوید کمترین میزان 1.99 دلار در هر ماه اگر برای یک برنامه 2 ساله ثبت نام کنید ، که در حال حاضر است ارزانترین برنامه 2 ساله همه ارائه دهندگان VPN.

قیمت های Surfshark

پس از پردازش و تکمیل پرداخت ، می توانید Surfshark را در تمام دستگاه هایی که می خواهید محافظت کنید نصب کنید. این شرکت حتی 30 روز ضمانت ارائه می دهد, این بدان معنی است که اگر شما از خدمات راضی نیستید ، پرداخت شما می تواند بازپرداخت شود.

خدمات مشتری Surfshark

پشتیبانی مشتری Surfsharkدر مورد خدمات به مشتریان ، بهترین گزینه شماست چت زنده, که به زبان های مختلف ارائه می شود ، اگرچه به نظر می رسد بیشتر تکرارهای انگلیسی و اسپانیایی زبان در بیشتر مواقع در دسترس هستند. پشتیبانی از طریق مسنجر از طریق مسنجر می تواند یک وضعیت مهم یا از دست رفته باشد ، و این قابل درک است زیرا به نظر می رسد این روزها افراد زیادی چت زنده را ترجیح می دهند.

برای بدست آوردن آویز Surfshark لازم نیست فن آوری باشید؛ اگر سؤال دارید ، احتمال دارد که در آموزشها و سؤالات متداول درباره سؤالات متداولی که Surfshark در وب سایت خود ارائه می دهد ، پاسخی پیدا کنید..

افکار نهایی

آرم Surfark

از اعتیاد به مواد مخدره اطراف Surfshark می توان از ویژگی های زیادی که دارد پشتیبانی کرد. شکی نیست که Surfshark از قفس بیرون آمده است و آماده است تا یک گزاف از بازار رو به رشد VPN بگیرد ، و آن را دارد خود را به عنوان یک ماهی بزرگ قرار داد, اما برخی از کاربران سرعت متغیر را گزارش کرده اند.

به خاطر داشته باشید که اگر سروری را انتخاب کرده اید که در نیمه راه در سراسر جهان واقع شده است ، تجربه مرور شما موظف است به نتیجه برسد. اگر در حال اتصال Slingbox برای گرفتن نمایش مستقیم HBO در یک سرور نیویورک سیتی هستید ، همزمان دو تیم NBA در یک بازی پلی آف مشغول به کار هستند ، نباید انتظار سریعترین جلسه مرور را داشته باشید. 

سرورهای Surfshark به احتمال زیاد ترافیک زیادی را متحمل می شوند ، آنها در حال حاضر به اندازه یک VPN مستقر مانند NordVPN سرور ندارند ، اگرچه تعداد سرورهای آنها در ماه های اخیر بیش از 50 درصد افزایش یافته است. با این سرعت ، آنها احتمالاً قبل از پایان سال Nord و Express را به دست می آورند.

Surfshark بر خلاف راه حل های دیگر VPN که بطور خاص به کاربران سنگین BitTorrent ، فعالان سیاسی یا گیمرهایی که مایل هستند هویت خود را مخفی نگه دارند ، در نظر گرفته شده است ، تمام کاربران را خوشحال می کند.

این شرکت موارد مختلف استفاده را ذکر می کند که شامل موارد زیر است:

 • پیشگیری از سرقت هویت
 • استفاده ایمن از نقاط مهم Wi-Fi
 • جلسات بانکی اینترنتی را ایمن کنید
 • رفع انسداد Netflix
 • با دور زدن محدودیتهای مرور
 • ایمن نگه داشتن جلسات معاملاتی cryptocurrency
 • از سانسور اینترنت جلوگیری کنید
 • محافظت از گفتار سیاسی

همانطور که در این بررسی نشان داده ایم ، واضح است که Surfshark با قیمت های شگفت انگیز ارزش زیادی را ارائه می دهد. دلایل شما برای گرفتن VPN چیست – تورنت ، رفع انسداد Netflix یا HBO ، کسب آزادی بیشتر آنلاین با انسداد وب سایتهای محدود به جغرافیایی ، یا محافظت از حریم خصوصی شما در برابر حملات احتمالی – ما Surfshark را به عنوان یک VPN با بودجه مناسب پیشنهاد می کنیم. برای دریافت آخرین تخفیف در برنامه VPN Surfshark امروز کلیک کنید.

سؤالات متداول

س: آیا می توانم Surfshark را به صورت رایگان امتحان کنم?

آ: بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، جستجو برای یک آزمایش VPN رایگان Surfshark ممکن است یک تبلیغ خوب را به مدت 30 روز برگرداند. اگر این پیشنهاد خوب به شما اضافه شود ، تمام ویژگی ها برای ارزیابی شما فعال می شوند.

س: چگونه می دانم Surfshark قابل اعتماد است?

آ: قناری ضمانت ، انتخاب صلاحیت و ممیزی های مستقل به شما می گوید که این یک ارائه دهنده VPN است که به امنیت اهمیت می دهد ، و این همان چیزی است که در این بخش تجاری واقعاً اهمیت دارد. برای هر کاربری که می خواهد Netflix را از حالت انسداد خارج کند ، بسیاری دیگر که نگران مرور ایمن هستند ، وجود دارند و این همان مشتری است که Surfshark سعی دارد از آن درخواست تجدیدنظر کند..

س: آیا می توانم از Surfshark در روتر من استفاده کنم?

آ: تا زمانی که روتر شما از پروتکل OpenVPN پشتیبانی کند ، باید بتوانید Surfshark را روی آن نصب کنید. آموزش های ارائه شده توسط این شرکت در مورد سه محبوب ترین روتر ، درک و پیگیری آسان است.

س: آیا Surfshark امن تر از ExpressVPN است?

آ: هر دو شرکت ویژگی های امنیتی جالبی را ارائه می دهند ، اما Surfshark ممیزی مستقل را انتخاب می کند ، که از این نظر به آن رده بالایی می دهد. می توانید از پیشنهادات آزمایشی رایگان هر دو ارائه دهنده VPN استفاده کنید ، آنها را با برنامه های VoIP مانند اسکایپ تست کنید و تعیین کنید که آیا آدرس IP شما را نشت می کند. حتی اگر هر دو VPN ثابت کنند که از هیچ گونه نشتی برخوردار نیستند ، فقط Surfshark می تواند از طریق ممیزی های مستقل به این امر گواه باشد..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map