סקירת VPN של Hotspot Shield (2020)

על 600 מיליון אנשים מפקידים על Hotspot Shield את פרטיותם המקוונת. הם משתמשים ב- VPN זה כדי לעסוק בעסקאות פיננסיות, לחפש באינטרנט, לתקשר עם חברים באמצעות דואר אלקטרוני ומדיה חברתית, כמו גם שלל תקשורת רגישה ופרטית אחרת..


האם VPN של Hotspot Shield הוא באמת אחד ה- VPN המובילים ברמת השכבה העליונה שיש או לא? אנו נענה לכך על ידי התבוננות במהירויות השרת שלהם, מדיניות הפרטיות והכניסה שלהם, האבטחה שלהם, התמחור שלהם ושירות הלקוחות שלהם..

סקירה כללית

לוגו מגן נקודה חמה

AnchorFree היא החברה שמאחורי Hotspot Shield. שירות VPN זה מציע חשבון ללא מנוי וכן שירות בתשלום. אחד הדברים הראשונים שתבחין בהם בעת השימוש בתוכנית זו הוא שיש לה עיצוב פשוט ומושך.

אין מפות אינטראקטיביות או הגדרות מורחבות. כל מה שאתה רואה הוא לחצן הפעלה גדול במרכז החלון. כשאתה נוגע בכפתור ההפעלה, מגן הנקודה החם מתחבר, או לארצות הברית כברירת מחדל או לבחירה האחרונה שלך..

ברגע שאתה מתחבר, לחצן ההפעלה נעלם ומתחל טיימר שמראה לך את משך הזמן שאתה מחובר אליו. בחלקו התחתון של המסך תראה את העברת הנתונים למחשב שלך, את כתובת ה- IP של VPN שיש לך כרגע, ומפה פשוטה ועם זאת ברורה המציגה לך לאיזו מדינה אתה מתחבר.. העיצוב הלא ברור והבהיר הזה משקף את האופן שבו Hotspot Shield פועל בשירות זה.

תכונות מידע
שימושיות:קל לשימוש
מדיניות רישום:אין מדיניות רישום
גודל שרת:2500+ שרתים
הפצת שרת:27 מדינות
תמיכה:מערכת כרטיסים
מפתה:מותר
סטרימינג:מוגבל מאוד
פרוטוקול VPN והצפנה:מעוט הידרה; הצפנת 128 AES ו- 256 סיביות AES
המטה:ארה”ב
מחיר:7,99 € לחודש
אתר רשמי:https://hotspotshield.com
חיובי מגן נקודה חמה:
 • מחיר נמוך יותר מ- VPNs אחרים באותה איכות
 • ניסוי ללא שבעה ימים ללא סיכון
 • מהירויות הורדה מהירות
חסרונות של מגן נקודה חמה
 • מעט מיקומי שרת
 • אפשרויות תצורה מוגבלות
 • מתגלה על ידי הגבלת הגיאוגרפי של שירותי סטרימינג כמו Netflix
תכונות:
 • ערבות חזרה של 45 יום
 • IPv6 ותקשורת בזמן אמת באינטרנט
 • חבר חמישה מכשירים עם מנוי אחד
 • שרתים ב- 25 מדינות
 • חיבורי P2P מותר
 • זמין במספר שפות
 • נתונים ורוחב פס ללא הגבלה עם מנוי עלית

היכן ממוקמים השרתים

מיקומי שרת נקודה חמה

Hotspot Shield יש קרוב ל 3,000 שרתים הפרוסים על פני 27 מדינות שונות. זה מאפשר להם לספק שירות אמין מהיר וגמיש. משתמשים יכולים להתחבר למגוון כתובות IP מוצפנות היטב. מספר השרתים ומספר המדינות בהן שרתים נמצאים מאפשרים ל- Hotspot Shield לבצע עבודה טובה בהצפנת מידע המועבר..

משהו שמתסכל כשמסתכלים על מגן Hotspot הוא זה הם לא אומרים לך לאיזו עיר אתה מתחבר. בצד החיובי, מי שנרשם ל- Hotspot Shield Elite מקבל רוחב פס בלתי מוגבל ו נתונים ללא הגבלה.

מדיות חברתיות חסומות בסיןכפי שאתה יכול לראות, ל- Hotspot Shield יש VPN בסין. האירוניה בכך היא שאתר ה- Hotspot Shield נחסם כיום בסין.

כדי לבקר באתר Hotspot Shield אם אתה בסין, יהיה עליך להשתמש ב VPN או בשירות פרוקסי אחר. עם זאת, ברגע שמותקנת Hotspot Shield Elite במחשבכם, תוכלו להשתמש ב- VPN בסין מבלי להזדקק לשירותי פרוקסי נוספים..

ל- VPN Hotspot Shield Elite יש מספר פרוטוקולי VPN קנייניים כמו גם אלגוריתמים לחיבור. אלה, יחד עם רמה גבוהה של ערפול, הופכים את זה קשה יותר למדינות כמו סין לחסום את השימוש ב- VPN שלהם.

אפשר לתהות מדוע ל- VPN של Hotspot Shield יהיה שרת בסין. ברור שסין אינה שרת טוב אם ברצונך לבטל חסימת אתרים מסין. עם זאת, זה יכול להיות שימושי מאוד עבור אנשים שרוצים לקבל כתובת IP סינית כאשר הם לא נמצאים בסין.

מהי מדיניות הרישום שלהם?

AnchorFree, חברת האם של Hotspot Shield, ממוקמת בקליפורניה. כל מי שיש לו הבנה מדורגת של חקיקת פרטיות ואבטחה מקוונת יודע כי ארצות הברית אינה מיקום טוב עבור חברת VPN להיות ממוקם.

החוק האמריקאי הנוכחי מאפשר לממשלה להגיש צווי ולהפעיל צווי איסור פרסום על חברות VPN. ארצות הברית משתתפת בברית המודיעין של חמש העיניים. מדינות אחרות שמשתתפות בכך הן אוסטרליה, ה מאוחד ממלכה, חדש זילנד, ו קנדה.

חמש עיניים-בריתמשמעות הדבר היא שממשלת ארה”ב יכולה להזמין VPN של Hotspot Shield כדי למסור להם את הנתונים האישיים שלך. הם אפילו יכולים למנוע מ- Hotspot Shield להגיד לך שהם עשו זאת.

הדרך היחידה שניתן להימנע מכך היא אם יש לחברה מדיניות חברתית ללא כריתת עצים. בדרך זו, אם הממשלה דורשת מידע, פשוט אין להם מידע לספק. VPNs רבים מבטיחים לעשות זאת. עם זאת, הרוב לא ממלא אחר ההבטחה הזו.

מה שהופך את קיומם של חברת VPN שבסיסה בארצות הברית ליותר מפחידה היא העובדה שניתן לחלוק את האינטל שארצות הברית אוספת באופן בינלאומי עם המדינות האחרות בברית המודיעין Five Eyes..

עם הרקע הזה, בוא נקפוץ למדיניות הרישום של Hotspot Shield. הם אוספים שני סוגים של מידע מכל לקוחותיהם. וזה מלחיץ אותנו, במיוחד כשאתה מסתכל על ההגדרה מוסתר שחברה זו משתמשת לתיאור כתובת IP. כשאתה מסתכל על מדיניות הפרטיות שלהם, אי אפשר לדעת אם הם רואים בכתובת ה- IP שלך נתונים אישיים או לא.

מדיניות מגן נקודה חמה

כפי שתוכלו לראות כאן, Hotspot Shield נוקטת בעמדה כי לא ניתן ליצור קשר ישיר בין כתובת ה- IP שלכם לבין הנתונים שתמסרו להם, כגון פרטי החשבון האישי שלכם, כתובת הדוא”ל שלכם ואמצעי התשלום שלך.. קשה לנו להאמין בכך.

הם גם אומרים שלמרות שהם אוספים מידע באופן אוטומטי בכל פעם שאתה משיק Hotspot Shield, הם מוחקים אותו ברגע שההפעלה שלך תסתיים. בנוסף לאחסון כתובת ה- IP שלך, הם אוספים מידע על השפה בה אתה משתמש, מערכת ההפעלה שלך, הרשת הסלולרית או האלחוטית בה אתה משתמש, הדפדפן בו אתה משתמש, האפליקציות בהן אתה משתמש ואתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר. לכל מי שמודאג באמת מהפרטיות והביטחון המקוונים שלו, העובדות הנ”ל צריכות להניף דגלים אדומים.

כמה מהיר השירות?

מחקר עצמאי נעשה בקביעת האבטחה, המהירות והביצועים של מספר VPNs, כולל Hotspot Shield Elite. המחקר התמקד בדברים כמו ההשהיה של מספר ספקי VPN.

השהיה מתארת ​​את משך הזמן הדרוש לחבילת נתונים כדי להגיע לשרת. מובן, שאם שרת רחוק מהמשתמש, יתרחש uptick קל בהשהיה. מספרים של חביון נמוך יותר פירושם חיבור מהיר יותר או לפחות חיבור נתפס מהיר יותר.

תרשים השהיית vpns

בתרשים זה, אנו יכולים לראות את ההשהיה בשבוע למספר VPN. נבדקו שניהם חיבורי מוצפן SSL וגם חיבור לא מוצפן. עם זאת, הבדיקה לא הראתה הבדל עצום בזמן ההשהיה, כך שהממוצעים שולבו והוצגו בתרשים לעיל כתוצאה כוללת.

המטרה הייתה לבדוק את כל המוצרים. כתוצאה מכך, שרתי ה- VPN נבחרו באופן ידני להיות זהים לכל השרתים. לכן כאשר הבדיקה בוצעה בארצות הברית, נבחר החוף המערבי. כאשר מבוצעות בדיקות באיחוד האירופי, נבחרה בריטניה.

כדי לקבל מבחן הוגן ומדויק, נזרקו לתערובת משתנים שונים. לדוגמה, יהיה להם משתמש באיחוד האירופי להתחבר למשתמש אחר באיחוד האירופי דרך VPN בארצות הברית. משמעות הדבר הייתה שהחיבור יצטרך לנסוע על פני האוקיאנוס האטלנטי פעמיים.

כשאתה מסתכל על הגרף לעיל אתה רואה את זה במקום השני הגיעה Hotspot Shield Elite בין כל ה- VPN שנבדק. המשמעות היא שכן ללא ספק אחד משירותי ה- VPN המהירים ביותר בשוק.

אותו לוח בדיקות עצמאי העריך את מהירות הזרימה, מהירות הביור, מהירות הקישור ומהירות הקישור של Hotspot Shield Elite. פעם אחר פעם שירות זה היה בשלושת המובילים של כל ה- VPN שהם בדקו. מעניין לציין כי ExpressVPN לעיתים קרובות מדורגת במקום הראשון בבדיקות האלה.

כמה טוב זה עובד עם נטפליקס?

אנו יודעים שלא כולם משתמשים ב- VPN כדי לצפות בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם בארה”ב או בריטניה. עם זאת, ישנם לא מעט אנשים שעושים זאת.

אנשים אלה אינם מודאגים בהכרח מפרטיות או הגנה על המידע האישי שלהם. כל מה שמעניין אותם זה היכולת להפעיל את נטפליקס ולראות את התוכנית האהובה עליהם. אלה יחידים יתאכזב מאוד אם הם רוכשים מגן Hotspot.

ניסינו מספר פעמים להתחבר לנטפליקס ממרכז אמריקה באמצעות מגן Hotspot. בכל פעם קיבלו את פנינו עם שגיאת שגיאת ה- Proxy של נטפליקס האימה.

הודעת שגיאה של netflix

המשמעות היא שנטפליקס יכלה לדעת שאנחנו משתמשים ב- VPN וחסמה אותנו להשתמש בשירות שלהם. שמענו דיווחים מאחרים שהצליחו להתחבר מדי פעם לנטפליקס באמצעות VPN זה. אך עליכם לשאול את עצמכם, אם הסיבה היחידה שלכם לרכוש VPN היא להשתמש בשירות סטרימינג, האם הייתם שמחים אם תוכלו רק להתחבר מעת לעת?

מהו תמחור מגן נקודה חמה?

Hotspot Shield מציעה ללקוחותיהם אפשרויות תמחור מרובות. אתה יכול לשלם עבור השירות חודש אחר חודש והוא יעלה לך 12.99 $. או שאתה יכול לשלם במשך שלוש שנים לפני כן והעלות החודשית יורדת ל- $ 3.49 לחודש.

המשמעות היא שאם תבחר בשירות החודשי, אתה תשלם יותר ממה שתשלם עבור כמה מה- VPN הטובים ביותר שיש, כמו NordVPN ו- Surfshark.

אחד הדברים שערכנו בתוכנית התמחור של Hotspot Shield הוא שהדבר היחיד שמשתנה עם המנויים השונים הוא משך הזמן שאתה יכול להשתמש בשירות. לכל הלקוחות המשלמים, ללא קשר למשך זמן ההרשמה שלהם, יש גישה לכל התכונות של Hotspot Shield. אתה יכול לראות מושג טוב יותר לגבי התמחור שלהם.

תמחור מגן נקודה חמה

התמחור הוא ברור. לא תיפגע עם עמלות נסתרות ותוכל להשתמש ב- VPN כמה שניות בלבד לאחר שתשלם עבורו. מכיוון שכל הלקוחות שלהם מקבלים גישה מלאה לכל השירותים שלהם, אין שום ניסיון למכור יותר.

הניסיון של שבעה ימים אומר שאתה יכול לנסות את השירות בחינם ולבטל אותו אם אינך אוהב אותו. אם אתה נרשם לשירות ואתה לא מרוצה ממנו ב- 45 הימים הראשונים, אתה יכול לקבל החזר מלא של כספך. הם לא שואלים שאלות והם לא מטרידים אותך. הם מקלים על קבלת החזר כספי עבור הלקוחות שלהם.

אחת הסיבות לכך ש- Hotspot Shield עשוי להיות שווה את הכסף היא העובדה ש יש להם תמיכה בצ’אט חי. הצלחנו לתקשר איתם, לשאול מספר שאלות ולקבל תשובות מהירות לשאלות שלנו. הם היו כנים ולעניין.

האם אנו ממליצים על השירות?

לוגו מגן נקודה חמה

Hotspot Shield הוא ערך נחמד ביבול הנוכחי של VPNs. כפי שניתן לראות בסקירה שלנו, יש מספר נקודות טובות לגבי השירות. עם זאת, ישנם כמה דברים שאתה רוצה לזכור. ראשית, יש גרסה חינמית וגרסה בתשלום. הגרסה החינמית מספיקה בדיוק כדי שתוכלו לטעום מה השירות יכול לעשות עם שלו מגבלת נתונים של 500 מגה בייט.

התוכנית בתשלום אכן מציעה רוחב פס בלתי מוגבל ונתונים ללא הגבלה. ואם לא נעים לך, אתה יכול להשתמש במוצר במשך 45 יום ואז להחזיר את הכסף שלך. הלקוח הוא קל מאוד לשימוש ויכול להפעיל אותך תוך שניות מרגע הורדת התוכנית.

עם זאת, יש לנו ספקות בנוגע לחברה שעומדת מאחורי מגן Hotspot. שמם מקושר למספר פעילויות מפוקפקות מבחינה אתית, כולל כמה טענות CDT.

מגן נקודה חמה יסתיר את ה- IP שלך. אבל זה לא האפשרות הטובה ביותר עבור VPN. סקרנו שירותי VPN רבים ורובם מציעים פרטיות, אבטחה ומהירות שהם מעבר למה שתקבלו מ- Hotspot Shield..

כריש גולש ו NordVPN לשניהם יש תיעוד מהמם בכל מה שקשור למדיניות הרישום שלהם. אז באמת – מדוע להסתפק בדברים פחותים?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me