Часті запитання про VPN |

Що таке VPN?


VPN (Virtual Private Network) – це технологія, яка приховує вашу IP-адресу та шифрує всі вхідні та вихідні дані під час використання Інтернету. Таким чином ви отримуєте анонімність і залишаєтесь безпечними, оскільки ніхто не може побачити, що ви робите, поки серфіруєте в Інтернеті.

З точки зору вашої уваги, будучи одним із численних клієнтів CactusVPN, VPN – це технологія, яка дозволяє вам підключатися до наших серверів у Європі, Америці, Азії чи Австралії та отримувати можливість використовувати віддалені мережеві ресурси так, ніби ви там. Просто встановіть програмне забезпечення CactusVPN, введіть своє ім’я користувача та пароль та натисніть кнопку підключення!

Як працює VPN?

Як тільки ви підключитесь до нашого VPN-сервера, вашому комп’ютеру присвоєно нову IP-адресу та нові DNS-рішення. Тоді весь ваш інтернет-трафік шифрується та тунелюється до нашого VPN-сервера. Потрапивши туди, його розшифровують та дозволяють подорожувати за призначенням. Ваш локальний провайдер побачить лише один зашифрований потік даних між вами та нашим VPN-сервером. Ваш Інтернет-провайдер більше не може контролювати, входити в систему чи контролювати користування вами Інтернетом, і ви можете обійти обмеження провайдера.

Як зберігається моя конфіденційність?

Коли ви підключаєтесь до CactusVPN, ми створюємо “Тунель”. Всі дані в цьому “Тунелі” зашифровані, щоб ви тільки знали вміст того, що надсилається. Дані шифруються до 128 біт. Це відмінний рівень безпеки, який також підтримує хороший рівень продуктивності навіть на старих комп’ютерах або пристроях низької потужності, таких як телефони та нетбуки.

Який протокол VPN я повинен використовувати?

Усі протоколи VPN мають майже таку ж функцію: вони шифрують весь ваш трафік і ховають вас за нашими серверами. Однак, залежно від ваших цілей, деякі протоколи кращі за інші. Тут ви знайдете коротке порівняння основних властивостей протоколів VPN:

PPTP L2TP / IPSec IKEv2 / IPSec IPSec SSTP OpenVPN TCP OpenVPN UDP SoftEther Дротяник
Протокол VPNШвидкість з’єднанняРівень шифруванняСтабільність з’єднанняПотокове передавання медіаЗавантаження торрентівСумісний зДоступний у CactusVPN Client
Дуже швидкоБідніДуже стійкийДобреБідніБільшість ОС та пристроївУ Windows
СереднійСереднійСтабільнийДобреСереднійБільшість ОС та пристроївУ Windows
Дуже швидкоДобреДуже стійкийДобреДобреБільшість ОС та пристроївУ Windows, macOS та iOS
СереднійДобреСтабільнийДобреДобреБільшість ОС та пристроївНі
ШвидкийДобреДуже стійкийСереднійДобреWindows, Ubuntu, Android та маршрутизаториУ Windows
СереднійДуже добреСтабільнийСереднійДобреБільшість ОС та пристроївУ Windows та Android
ШвидкийДуже добреСереднійДобреДобреБільшість ОС та пристроївУ Windows та Android
Дуже швидкоДуже добреДуже стійкийДобреДобреБільшість ОС та пристроївНі
ШвидкийДобреЩе не стабільнийСереднійСереднійLinux, macOS, iOS та AndroidНі

Також врахуйте, що не всі протоколи працюють для всіх користувачів. На це можуть вплинути ваш Інтернет-провайдер та інші фактори. Якщо протокол не відповідає вашим потребам, слід спробувати інші протоколи.

Скільки пристроїв можна підключити до ваших VPN-серверів?

Облікові записи CactusVPN не пов’язані з певним пристроєм, тому ви можете використовувати його на декількох пристроях (домашній комп’ютер, ноутбук, офісний комп’ютер, планшет, телефон тощо), але існує обмеження щодо їх одночасного використання на до 5 пристроях у одночасно. Скажімо, у вас є послуга “VPN + Smart DNS”. У цьому випадку ви можете підключити робочий стіл до сервера Амстердама, щоб завантажити торенти, планшет – лондонський сервер, щоб переглядати медіа-контент Великобританії та телефон на сервер США, щоб слухати місцеве радіо.

Чи пропонуєте ви виділену IP-адресу?

Ні. Ви отримаєте статичну спільну IP-адресу. Таким чином весь ваш трафік змішується з трафіком всіх інших користувачів нашої VPN, тому немає можливості дізнатися, який ваш трафік.

Чи є у вашої безкоштовної пробної версії VPN якісь обмеження?

Наше безкоштовне випробування VPN точно таке саме наше "VPN + Smart DNS" сервіс. Ви матимете доступ до ВСІХ серверів VPN, використовуючи всі протоколи: SSTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, SoftEther та PPTP. Також у вас буде доступ до Smart DNS та наш проксі. Ми жодним чином не обмежуємо вашу пропускну здатність або використаний трафік. За допомогою безкоштовного пробного VPN ви отримаєте доступ до нашої високопрофесійної служби підтримки. Ми не показуємо жодної реклами чи будь-якого іншого небажаної інформації. ТІЛЬКА різниця між послугами безкоштовної пробної версії VPN та преміум VPN полягає в тому, що вона активна протягом 24 годин після реєстрації в обліковому записі, як лише для пробних цілей.

Чи пропонує CactusVPN переадресація порту?

Ні, ми не пропонуємо переадресацію портів.

Які типи шифрування використовуєте?

Для шифрів SSL у нас на серверах VPN встановлено AES-256-CBC, використовуючи 256-бітний хеш-повідомлення “SHA256” для аутентифікації HMAC та 2048-бітне рукостискання RSA та протокол узгодження ключового ключа Diffie – Hellman (ECHDE)..

Назва алгоритму шифрування, обрана для протоколів OpenVPN, SSTP та SoftEther, – ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384. Іншими словами, максимальне шифрування, яке ви можете отримати через наші VPN-сервери, це: AES-256-CBC, використовуючи хеш повідомлень 384 біт ‘SHA384’ для аутентифікації HMAC та 2048-бітне рукостискання RSA..

 • Для L2TP / IPsec ми встановили два профілі: AES128-SHA1 та AES256-SHA1. Залежно від вашої версії ОС, ви автоматично отримаєте AES128 або шифрування AES256.
 • Для SSTP та SofetEther ми використовуємо протокол узгодження ключових схем Diffie – Hellman (ECHDE) для обміну ключами, шифр AES 128 GCM та передачу RSA 2048 (ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256).
 • IKEv2 налаштовано 256-бітною кривою NIST Elliptic для обміну ключами, 128-бітним AES, використовуючи хеш-повідомлення 256-бітового повідомлення “SHA256” для аутентифікації HMAC, з 2048-бітним рукостисканням RSA.
 • Протокол OpenVPN налаштовано з мінімальним AES 128 CBC, використовуючи хеш-повідомлення 160-бітового повідомлення “SHA1” для аутентифікації HMAC з 2048-бітним рукостисканням RSA.

  Усі підтримувані алгоритми на OpenVPN такі:

  Шифри: [NULL-CIFHER] NULL AES-128-CBC AES-192-CBC AES-256-CBC BF-CBC CAST-CBC CAST5-CBC DES-CBC DES-EDE-CBC DES-EDE3-CBC DESX-CBC RC2- 40-CBC RC2-64-CBC RC2-CBC CAMELLIA-128-CBC CAMELLIA-192-CBC CAMELLIA-256-CBC

  Auth: SHA SHA1 SHA256 SHA384 SHA512 MD5 MD4 RMD160

 • Для PPTP протоколу VPN ми використовуємо 128-бітний MPPE.

Між іншим! Всупереч поширеним думкам, шифрування AES-128 не обов’язково слабше, ніж AES-256. AES-128 дуже сильний, і його неможливо зламати шляхом повномасштабного пошуку по клавіші. Хоча, можливо, ви маєте право думати, що довші клавіші пропонують більше переваг для безпеки, правда полягає в тому, що алгоритму не може бути "менш зламаний" ніж "не зламаний". Таким чином, немає додаткової переваги для безпеки від підключення розміру ключа до 256 біт.

Також є практичний недолік, оскільки AES-256 використовуватиме до 40% більше процесора порівняно з AES-128. Це дуже важливий аспект для сервера з дуже швидким підключенням до мережі або того, який має слабший процесор.

Ви пропонуєте житлові IP-адреси?

Ні, ми не пропонуємо житлові IP адреси.

Чи є захист від витоку DNS?

Так, наші програми для Windows та macOS мають вбудовану функцію захисту від витоку DNS. Для нашого додатка Android ми використовуємо протокол OpenVPN, який за замовчуванням використовує загальнодоступний Google DNS, тому ви будете захищені від витоків DNS. Якщо ви налаштовуєте підключення VPN вручну, ви також можете самостійно налаштувати підключення для використання загальнодоступних DNS Google (8.8.8.8 та 8.8.4.4).

Як видалити з’єднання CactusVPN?

Якщо ви підключились вручну, просто перейдіть до налаштувань мережі та видаліть з’єднання CactusVPN.

Якщо ви встановили наш додаток CactusVPN, просто видаліть його.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map