Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT

У цьому підручнику ми покажемо вам, як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT, але спочатку давайте подивимося, які наші вимоги та рекомендації.


Вимоги

Для настройки VPTP VPN вам знадобиться:

 1. Обліковий запис CactusVPN. Якщо у вас немає такого, ви можете спробувати наші послуги безкоштовно.
 2. Ваше ім’я користувача, пароль і адреса сервера VPN. Ви можете знайти їх у своєму обліковому записі на нашому веб-сайті, перейшовши в Налаштування.

Рекомендації

 • PPTP – не найкращий варіант для безпеки в Інтернеті та конфіденційності. Ми рекомендуємо використовувати OpenVPN.

Якщо ви все ще хочете встановити PPTP VPN вручну, перейдіть покроково, дотримуючись наступних інструкцій:

Інструкції з налаштування PPTP VPN

Для того, щоб встановити PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT, вам слід прошивати ваш маршрутизатор за допомогою мікропрограмного забезпечення DD-WRT та встановити локальну IP-адресу маршрутизатора як 192.168.1.1. Також перевірте, чи можна підключитися до Інтернету через Wi-Fi від маршрутизатора DD-WRT. Ми також рекомендуємо перевірити VPN на вашому ПК / Mac, щоб переконатися, що ваша мережна конфігурація та ISP дозволяють підтримувати PPTP VPN-з’єднання.

Підключіться до маршрутизатора. Для цього потрібно ввести у свій веб-переглядач наступну адресу: http://192.168.1.1 (Якщо це не працює, перегляньте посібник вашого маршрутизатора, щоб знайти, що таке адреса шлюзу за замовчуванням). Також вам потрібно встановити мережеве з’єднання, щоб автоматично отримувати IP-адресу, якщо ви підключаєтесь до маршрутизатора через Ethernet.

Є два різні способи встановлення PPTP VPN на маршрутизаторі DD-WRT. Виберіть, хочете ви налаштувати PPTP за допомогою сценарію чи без використання сценарію.

 • Немає сценарію
 • Використання сценарію
 1. Перейдіть на вкладку “Налаштування”, а потім виберіть “Основні настройки” (1). Виберіть PPTP (2) зі спадного меню “Тип з’єднання”..

  В “Шлюз (PPTP-сервер)” (3) введіть IP-адресу сервера CactusVPN, до якого потрібно підключитися. Ви можете знайти всі доступні сервери у своєму обліковому записі на нашому веб-сайті, перейшовши в Налаштування.

  У полях “Ім’я користувача” (4) та “Паролі” (5) введіть ваше ім’я та пароль VPN. Ви можете знайти їх у своєму обліковому записі на нашому веб-сайті, перейшовши в Налаштування. Переконайтеся, що ви використовуєте своє ім’я та пароль VPN, а НЕ облікові дані облікового запису веб-сайту (в чому різниця?).

  Виберіть “Так” (6) біля “Використовувати DHCP”.

  Встановіть «Шифрування MPPE» (7) та «Впорядкування пакетів» (8) на «Увімкнено». У деяких версіях DD-WRT також є “Шифрування PPTP”, встановіть його також на “Увімкнено”.

  Встановіть режим “Подвійний доступ” (9) та “Приймайте IPTV” (10) на “Ні”.

  У зоні «Необов’язкові налаштування» змініть MTU на «Керівництво» (11) і введіть у полі значення 1460 (12) і встановіть «STP» як «Інвалід» (13).

  У розділі «Налаштування мережі» введіть IP-адресу для точки доступу DD-WRT (14). Важливо, якщо це другий маршрутизатор, то вам слід встановити іншу локальну IP-адресу, а потім ваш основний маршрутизатор.

  Виберіть “Сервер DHCP” (15) поруч із “Тип DHCP”.

  “Увімкнути” DHCP-сервер (16).

  Переконайтесь, що всі інші налаштування виглядають на нашому скріншоті.

  Клацніть на “Застосувати налаштування” (17).

  Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 1

 2. Тепер перейдіть на вкладку «Безпека» (17) та виберіть «Брандмауер» (18). Тут встановіть «Брандмауер SPI» на «Відключити» (19).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 2
 3. Перейдіть до “Проходження VPN” (20) та виберіть “Увімкнено” (21) поруч із “PPTP Прохідність”. Клацніть на “Застосувати налаштування” (22).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 3
 4. Перейдіть на вкладку “Адміністрація” (23). Прокрутіть вниз і натисніть кнопку «Перезавантажити маршрутизатор» (24). Це перезапустить ваш маршрутизатор.Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 4
 1. Перейдіть до “Налаштування” -> “Основні настройки” (1).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 1
 2. Прокрутіть униз до “Налаштування сервера мережевих адрес (DHCP)” (2) та Увімкніть DHCP (3).
  Змініть статичну DNS 1 (4) на: 8.8.8.8
  Змініть статичну DNS 2 (5) на: 8.8.4.4
  Вимкнути “Використовувати DNSMasq для DNS” (6).

  Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 2

 3. Перейдіть на вкладку “Безпека” (7) -> “Брандмауер” (8) встановив “Відключити” для “Брандмауер SPI” (9).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 3
 4. Тепер перейдіть на вкладку “VPN Passthrough” (10) і виберіть “Enable” для “PPTP Passthrough” (11), потім натисніть “Apply settings” (12).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 4
 5. Перейдіть до свого облікового запису, клацніть на своєму пакеті, потім натисніть посилання “Сценарій для налаштування PPTP на маршрутизаторі DD-WRT” та скопіюйте весь текст з нової сторінки, яка відкриється.
 6. Поверніться до DD-WRT та перейдіть до “Адміністрація” (13) -> “Команди” (14) та вставте код із буфера обміну (15).Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 5
 7. Прокрутіть униз і натисніть «Зберегти запуск».
 8. Перейдіть до “Адміністрація” -> Вкладка “Управління”, внизу сторінки ви знайдете кнопку “Перезавантажити маршрутизатор” і натисніть на неї.
 9. Після перезавантаження маршрутизатора перейдіть до «Адміністрація» (13) -> «Команди» (14).
  Тип: / tmp / cactusvpn / vpn запустити IP.ADD.RE.SS потім натисніть «Запустити команди».
  Замінити “IP-АДРЕСА“З IP-адресою сервера, до якого потрібно підключитися. Ви можете знайти всі доступні сервери в деталях пакета у вашому обліковому записі.

  Як налаштувати PPTP VPN на маршрутизаторах DD-WRT: Крок 6

 10. Перейдіть на сайт cactusvpn.com і перевірте, чи змінилась ваша IP-адреса.

Після перезавантаження налаштовується PPTP VPN на маршрутизаторі DD-WRT. Ви можете перевірити з’єднання, перейшовши на вкладку “Статус”, і вибрати там “WAN”. Статус входу повинен бути “Підключено”. Якщо на ньому написано “Відключено”, натисніть кнопку “Підключити” і почекайте близько 1 хвилини. Після цього зв’язок слід встановити. Ви можете перевірити, чи підключено ви до VPN-сервера, перейшовши на сторінку www.whatismyip.com і побачити, чи змінено ваш IP-адресу.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map