Рішення для повідомлень про відмову аутентифікації OpenVPN

Зустрічати помилки автентифікації під час підключення до ProtonVPN під час використання сторонніх VPN-клієнтів? Читайте далі, щоб знайти перелік рішень цієї проблеми.

Існує декілька способів підключення до ProtonVPN, окрім нашого рідного додатка (зараз він доступний у Windows). Можливо також підключення за допомогою стороннього клієнта OpenVPN, такого як Tunnelblick на Mac, пакета OpenVPN в Linux або різних мобільних клієнтів на iOS та Android.


Що таке помилка помилки аутентифікації та чому вона з’являється?

Можливо, деякі спроби підключення передадуть повідомлення про помилку AUTH FAILED, і в залежності від вашого пристрою та операційної системи повідомлення буде виглядати приблизно так:

android-auth-failAuth Fail на Android – OpenVPN для клієнта Android

 

linux-auth-failAuth Fail в Linux – командний рядок Ubuntu

Це повідомлення про помилку передається протоколом OpenVPN і може означати одну з двох речей:

 1. Повноважні дані невірні, викликано, наприклад, неправильним набором облікових даних, помилкою помилки при введенні свого імені користувача та пароля, нещодавньою зміною пароля; або
 2. Ви досягли максимальної кількості одночасних сесій. Різні плани мають різну максимальну кількість одночасних сеансів, наприклад Безкоштовний користувач отримує 1 з’єднання, а користувачі Plus отримують до 5 підключень. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з різними планами ProtonVPN.

Швидкі кроки для виправлення помилки помилки аутентифікації

Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, ви можете виправити цю ситуацію з кількох речей. Спробуйте виконати наступні дії для усунення проблеми:

 1. Перевірте, чи використовуєте ви правильні облікові дані OpenVPN. Переконайтеся, що ви використовуєте свої облікові дані OpenVPN (а не ваші протононні дані). ProtonVPN використовує два набори облікових даних, дані вашого облікового запису Proton, які використовуються для входу на нашу домашню сторінку protonvpn.com (або на вашу електронну пошту, якщо ви користувач ProtonMail), і ваші облікові дані OpenVPN, які використовуються для автентифікації на серверах VPN, якщо ви використовуєте сторонній додаток OpenVPN. З міркувань безпеки ви повинні використовувати свої облікові дані OpenVPN, а не свої протоколи Proton під час входу в систему через сторонні додатки VPN. Дивіться цю статтю для детальної інформації про те, де знайти та встановити свої OpenVPN облікові дані.
 2. Переконайтеся, що ви маєте доступ до серверів, доступних для вашого плану ProtonVPN. Переконайтеся, що сервер, до якого ви намагаєтесь підключитися, доступний для вашої підписки. ProtonVPN має різні пропозиції плану, і кожен рівень має доступ до різного набору серверів. Наприклад, користувачі ProtonVPN Free отримують доступ лише до безкоштовних серверів у цих країнах, тоді як користувачі ProtonVPN Plus отримують доступ до всіх серверів у всіх країнах, включаючи сервери Secure Core. Дивіться тут для отримання більш детальної інформації на різних серверах або ознайомтеся з нашими планами.
 3. Переконайтеся, що ви використовуєте поважного клієнта. Переконайтеся, що ви встановили правильний клієнт та оновили його до останнього розділу. Наприклад, приголомшлива кількість клієнтів VPN (зовнішня посилання – дослідницький документ CISRO, PDF), доступний у магазині Android Play, належним чином не реалізована та несе загрозу безпеці замість покращення конфіденційності. Незважаючи на кілька поганих реалізацій, існує велика кількість надійних клієнтів. Якщо у вас проблеми з автентичністю, скористайтеся одним із наших рекомендованих клієнтів з наших посібників для Mac, Linux, Android та iOS.
 4. Перевірте, чи працює інший сервер. Підключіться до іншого сервера в іншій країні та перевірте, чи ця проблема не зберігається. Іноді нам потрібно брати певні сервери в автономному режимі для технічного обслуговування, і тому вони можуть бути тимчасово недоступними. У власних програмах ProtonVPN ця інформація автоматично відображатиметься. Для сторонніх клієнтів перегляньте сторінку сервера та або нашу сторінку статусу ProtonMail, щоб побачити, чи немає повідомлень про простої.
 5. Перевірте кількість підключених пристроїв / зачекайте х хвилин та повторіть спробу. Переконайтеся, що у вас не підключено більше пристроїв, ніж ваша максимально допустима кількість з’єднань. Це ноутбук в іншій кімнаті все ще підключений? Як щодо вашої робочої станції? Або цей планшет у будинку батьків / друга вашого партнера все ще пов’язаний? Двічі перевірте свої попередні пристрої та переконайтесь, що жоден з них не підтримує свої сеанси живими та не займає слоти для з’єднання.
 6. Оновіть план, який має більше з’єднань. Як вже згадувалося, різні плани дозволяють різну кількість одночасних з’єднань, і хоча всі підключені пристрої збільшуються. Якщо вам потрібно більше підключень, порівняйте наші плани та розгляньте можливість оновлення для отримання більше підключень.
 7. Змініть ім’я користувача та пароль OpenVPN та повторіть спробу з’єднання. Якщо все з цих результатів не дало хороших результатів, спробуйте змінити своє ім’я та пароль OpenVPN, як пояснено тут, і перевірте, чи це дозволяє вам знову підключитися. Попередження: це вимагатиме від вас скинути всі інші існуючі пристрої які використовують пароль OpenVPN (рідні клієнти налаштовуються автоматично). Приклад: у вас Mac налаштовано Tunnelblick успішно, але виникають проблеми із підключенням до iOS. Якщо ви скинете свої облікові дані OpenVPN, обидва пристрої потрібно переналаштувати.
 8. Отримайте найновіші файли конфігурації OpenVPN. Періодично ми робимо оновлення конфігураційних файлів, а сервери іноді видаляються, перепризначаються або додаються. Якщо жоден із наведених вище кроків не працює для вас, спробуйте перейти на інформаційну панель ProtonVPN (account.protonvpn.com), щоб отримати останні файли конфігурації OpenVPN для вашої платформи. Для входу на account.protonvpn.com потрібно використовувати ваше ім’я користувача та пароль Proton (детальніше тут).
 9. Перевірте, чи заплатили ви за послуги. Коли ви зареєструєтесь і заплатите за ProtonVPN, з вас буде стягнуто рахунок з моменту реєстрації. Після закінчення часу, який ви заплатили, вам доведеться оплатити рахунок, який ви отримаєте в кінці підписки. Ви можете знайти рахунки-фактури на інформаційній панелі ProtonVPN, розділи платежів. (http://account.protonvpn.com/)

Все ще зустрічаємось з АВТОМИПИЛЮВАННЯМ?

Якщо ви випробували всі наведені вище дії, і все ще стикаєтеся з помилкою автентифікації, зв’яжіться з нашою службою підтримки через protonvpn.com/support-form та надайте нам результати для кожного з вищезазначених кроків. Таким чином, ми можемо безпосередньо знайти місце, де ви зупинилися, і продовжувати вирішувати помилку Auth, і своєчасно підключити ваш пристрій до ProtonVPN.

Пов’язані статті

Як налаштувати ProtonVPN на Mac

Як налаштувати ProtonVPN в Linux

Як налаштувати ProtonVPN на Android

Як налаштувати ProtonVPN на iOS

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me